Arama sonuçlarınız

1. BHA

Facebook COVID-19’la ilgili haber paylaşanları uyaracak

Sosyal medya devi, salgın döneminde artan yalan yanlış bilgilerin yayılmasıyla mücadeleetmek amacıyla yeni bir adım daha attı. Bundan sonra COVID-19’la alakalı paylaşım yapan kullanıcılar, paylaşımı tam yayınlamak üzereyken karşılarına kapsamlı bir uyarıpenceresi çıkacak. Bu pencere...
  2. BHA

hesap açar açmaz kapanıyor

IP adresinden bir engelleme yemiş olabilirsin, belki bir uygulamaya izin verince güvenlik nedeniyle de kapatılmış olabilir. Yeni hesap açacaksan farklı bir ıp adresinden yada mode resleyerek deneyebilirsin.
  3. BHA

Facebook hesabını sahte hesap diye şikayet edin lütfen

Bunun doğruluk payını ve size ait olup olmadığını emin olmadığımız sürece bu işleme ortak olmamız mümkün değil.
  4. BHA

FB şifremi unuttum

Yapmanız gereken mail şifrenizi bulmaktan başka bir çaresi yoktur. En etkili çözüm mail şifresidir. Yalnız eğer şifremi unuttum sekmesinin altında ki diğer seçenekler işe yaramıyor ise size tavsiyem mail atmanızdır. Facebook sayfa linkinizi ve gmail bilginizi, kimlik fotoğrafınızı ve etkili bir...
  5. BHA

Facebook Bana Kısa Mesaj Gönderiyor

Öncelikle konu başlığınız düzeltildi. Size gönderilen mesajların içeriği nedir?
  6. BHA

Facebook, Giphy'yi 400 milyon dolara satın aldı

:D Zenginin züğürdü, fakirin çenesi sözü geldi aklıma. Yalnız değilsin dostum bende düşündüm aynısını :P
  7. BHA

Facebook, Giphy'yi 400 milyon dolara satın aldı

Facebook, GIF üretim ve paylaşım aracı Giphy'yi 400 milyon dolara satın aldı. Şirket, bu satın almanın ardından Giphy'nin kütüphanesini Instagram ve diğer Facebook uygulamalarına entegre edecek. Hadi hayırlı olsun :)
  8. BHA

Facebook Toplu Gönderi Silme

Bu eklentiyi kullanmıştım işe yarıyor. Deneyebilirsiniz
  9. BHA

Facebook hesabı kapandı

İşte bu soru çok şüpheli bir soru, bu sorunun cevabını mail atarak öğrenebilirsiniz. Başka türlü bunu öğrenme ihtimaliniz ne yazık ki yok o zamanı beklemek dışında
  10. BHA

Dijital Pazarlama Notlarım

Konunuz çok yararlı, teşekkürler. Özellikle alıntıladığım yer işime çok yarayacak
  11. BHA

Facebook, İşletmelere 100 Milyon Dolar Yardım Yapacak

Aslında bir de şöyle bir durum var ki şimdi izole günlüklerinde herkes evinde ve sosyal medyaya yükleniyor. Buda özellikle Mark amcanın cebini dolduruyor ki en önemli 4-5 sosyal medya ağının 2-3'ü ona ait. Eee kazandığı paranın büyük ihtimal bir kısmını yatırım yapıp paylaşması gerçekten...
  12. BHA

Facebook, İşletmelere 100 Milyon Dolar Yardım Yapacak

Hemen hemen her ülkede görülen yeni tip koronavirüs (COVID-19) nedeniyle işletmeler ekonomik açıdan çok zor bir dönem geçiriyor. Facebook, zor durumdaki işletmelere yardım etmek için kollarını sıvadı. Facebook, 30 ülkede yer alan 30 bin küçük işletmeye 100 milyon dolar yardım yapacağını duyurdu...
  13. BHA

İnternet paketim bitti İp değişti

Peki gerçekten sorunun Facebook tarafından olduğu konusunda emin misin? Sorun profilinde ki eksik bilgilerden kaynaklı olabilir mi?
  14. BHA

Facebook'un içerik öneri algoritmasıyla ilgili bilimsel çalışmaya katılır mısınız?

Anketiniz suanda kapalı olduğu için konu tarafımca kilitlenmiştir.
  15. BHA

İnternet paketim bitti İp değişti

Hesabınız bir kaç farklı ıp'den giriş yapılmış gibi görülmüş ve Facebook yapay zekası ile güvenlik amacıyla kilitlenmiş eğer Ingilizce bir şekilde mail atıp gerekli görüşmeyi sağlarsanız açılacaktır. Aynı durumda bende kalmıştım ve sorunumu çözmüşlerdi.
  16. BHA

Facebook sayfasi

Öncelikle mesajınızda çok devrik cümle ve hatalı kelimeler var. Ayrıca mesajınızın içeriği anlaşılabilir olmadığı için soru sormak zorundayım. Video yüklenmiyordan kastınız nedir? Ne hatası alıyorsunuz? Facebook paketlerinin de belli başlı destekler içerikleri var onların incelenmesi gerekiyor.
  17. BHA

Facebook sayfamda yorum silinmiyor?

Konu ilgili bir örnek link paylaşır mısınız özel mesaj yolu ile yardımcı olayım.