Arama sonuçlarınız

1. BHA

Hangisini almalıyım? Nova 5t - Mi note 10 (GLOBAL) - Samsung a71

Mi note 10 der susarım :) Samsung'a az yedirmedik mi beyler para?
  2. BHA

Redmi Note 8 Pro ?

Gayet başarılı bir cihaz size de tavsiye ederim
  3. BHA

Mİ 9T vs Oppo Reno 2z

Öncelikle şöyle bir karşılaştırma linkini bırakarak işe başlıyım ve sonra yorumumu yapayım. Xiaomi Mi 9T - Oppo Reno2 Z Karşılaştırması - Epey . Benim tercihim Mi 9T'den yana olacaktır nedenini soracak olursanız iki ürün birbirine çok yakın olduğu için şudur budur diyemem ama marka olarak...
  4. BHA

Anneanneeye telefon

Aaa +1 J7 desteği daha geldi :) Baya başarılı bir telefon gerçi bilmiyorum artık sıfırı satılıyor mu ama ona eş değer bir telefon da bakabilirsiniz.
  5. BHA

Anneanneeye telefon

Dokunmatik en mantıklısı :)
  6. BHA

Anneanneeye telefon

Öyle ama şimdi şöyle Samsung bilinen bir marka var sorunlarda çözümü daha kolay ve hızlı. Tabi karar senin dediğim gibi ben aldığım zaman geçenlerde dediğime bakma üzerinden 1 sene geçmiş neredeyse :) Samsung daha kolay ve daha uzun ömürlü geliyor. Hatta anneanneme okeyde yükledim bütün gün okey...
  7. BHA

Anneanneeye telefon

Samsung J serisini öneririm hocam. Hem büyük hemde rahat bir telefon. Şahsen kıymetli anneanneme onu aldım ben geçenlerde
  8. BHA

3000 TL telefon önerisi

Mi modelleri işini göreceğini düşünüyorum ama bütçeni bir tık artırıp ıPhone x ikinci el bakabilirsin. Gerçekten kullandığım ve önerdiğim bir telefon olduğu için söylemek istedim. Model olarak düşüncemi mesajında yazdığın için söyleme gereksinimi duymadım.
  9. BHA

Android telefon mu, iOS telefon mu almalıyım ?

iPhone'lardan şaşmamanı öneririm. x kullanıcısı olarak ben inanılmaz bir şekilde memnunum ki herkese de öneririm. Garantisi biteli çok oldu ama maşallah ki en ufak bir tık yok
  10. BHA

4 Bin TL Telefon önerisi

Merhaba, ürün söylediğim gibi 3 senedir bende ve daha hiç servise gitme gereği duymadım (Şükürler olsun). Bir önce ki 6s için bir kere servise gitmiştim sorunum çok hızlı şekilde halledilmiş olup verilen süreden 1 hafta önce teslim aldım. Batarya durumum suanda gayet başarılı ve batarya sağlık...
  11. BHA

Sen olsan bu 3 telefondan hangisini alırdın?

Tercihimi 2. şıktan yana kullanırdım ama A51'de önerilmeyecek bir telefon değil.
  12. BHA

4 Bin TL Telefon önerisi

iPhone X Öneririm ve bende onu kullanıyorum. Gayet başarılı ve 3 sene oldu sanırım ben alalı hiç bir sorunu yok. Gerçi bu olay kullanmaya göre de tabi değişir ama genel anlamda önereceğim bir telefon.
  13. BHA

V30 plus alınır mı?

Bir yanlış anlaşılma olmuş hemen düzelteyim. Ekran ürtecisi hakkında bir bilgim yok ve internette de bir şey bulamadım. Yalnız Google Pixel üreticisi LG olduğunu öğrendim. Ayrıca; Google Pixel XL 2'nin üreticisi belli oldu! - ShiftDelete.Net Google Pixel 2 XL akıllı telefon ekranında yine sorun!
  14. BHA

V30 plus alınır mı?

LG, Sony, Vestel gibi telefon firmalarına oldum olası hiç güvenmedim. GÜVENMİYORUM! Bana bu firmalara televizyon, ev aletleri ve beyaz eşya üreticileri gibi geliyor. Ama illaki alacağım diyorsan farklı bir telefonun ekranını kullanıyor ve bu sorunu çıkarttığı zaman sana hiç bir sorun yapmadan...
  15. BHA

mate 20 lite vs honor play

Hangi amaçla kullanmayı planlıyorsunuz?
  16. BHA

Black friday

Düşebilir biraz daha bekle acelen yoksa eğer bir de düşerse pişman olursun
  17. BHA

Bütçeyi 2500 TL Civarına Yükselttim Hangi Telefonu Almalıyım?

V30+ 2018 model bir telefon bence tercihin bu olabilir
  18. BHA

Hepsiburada ile ilgili soru

Merak etme hocam, hiç bir sorun olmaz ki bu şirket köklü bir şirket. Ayrıca aynı gün kargo yapacaklarını sanmıyorum. Tek sorun biraz kargon gecikebilir.
  19. BHA

Anne telefonu için öneri!

Annem note3 kullanıyor. Bence Note 3 ideal hocam. Büyük ekran, rahat kullanım
  20. BHA

LG G7 mi LG V30+ mı

LG V30+ Plus (Tek Hat / 128 GB) - LG G7 ThinQ Karşılaştırması - Epey Detaylı kıyaslama sayfasını buradan görebilirsin ama sana tavsiyem cihazlar hemen hemen birbirine çok benzer. G7 bu senenin ürünü tarafını ondan yana seç
  21. BHA

gm 9 pro alınırmı

General mobile, sony, vestel vb markalara hiç bir zaman teşefon konusunda güvenmedim. Samsung, iphone düşük modelleri her zaman bu telefonların iyileri ile kıyasen daha mantıklı geliyor.
  22. BHA

Sene 2019a geliyor iPhone 7 alınır mı?

Alınır tabi kardeşim neden alınmasın. Al İ7’yi lafan uzunca bir süre rahat etsin Samsungtur carttır curttur uzak dur.
  23. BHA

S9 plusmu one plus 6 mı? Mi mix 3 mü?

S9 tercih ederdim
  24. BHA

Şu anda iphone 7 alınır mı?

LG gibi bir telefonla Iphone kıyaslamasında kesinlikle beklemeni önermem değiştir gitsin.
  25. BHA

Note8 mi S9 Plus mı

s9 plus tercih ederdim ben.
  26. BHA

İphone X almak ?

Açık konuşmak gerekirse telefonlar ile yakından ilgilenirdim ama aldığım x'den sonra ve sınırlı sayıda üretilen bir telefondan sonra memnun olduğum için daha araştırma yapmıyorum. Çeltik sistemi üzerinden devam edecektir sanırım.
  27. BHA

İphone X almak ?

Kardeşim 10. yıla özel üretilmiş bir telefondan bahsediyorsun. Bana kalırsa alman mantıklı olur ki şahsen bende x kullanıyorum gayet memnunum
  28. BHA

2500-3000 TL Telefon önerisi

Dolar böyle oldukça fazla düşük bir fiyat beklentin olmasın
  29. BHA

2500-3000 TL Telefon önerisi

Mi 8 şartlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak bir cihaz bana kalırsa düşşünebilirsiniz
  30. BHA

Huawei P Smart Alınır mı

Bana kalırsa performans olarak güzel telefon marka olarak da kötü değil düşünülenilir
  31. BHA

Fiyati dusuk olup oyun performansi iyi olan telefon varmi ?

Vestel falan sakın girme, xiaomi al yada samsung'un eski modellerine bak.
  32. BHA

Xiaomi mi note 3 ,mi6 ve huawei mate 10 lite

Her zaman note serisi daha cazip geliyor bana
  33. BHA

Iphone 7 plus 8 plus

Öncelikle iPhone 8 Plus ve iPhone 7 Plus karşılaştırma! - ShiftDelete.Net linkten karşılaşmasının detaylarına ulaşabilirsin. Ayrıca benim düşüncemi soracak olursanız da ben değer derim. Özellikleri geçtim, çıkarsa eğer 7plus'a göre ekstra bir adet daha güncelleme alması bile büyük avantajdır.
  34. BHA

iPhone 7 almak istiyorum

Anladım, o zaman telefon olarak gayet başarılı ve güzeldir. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gerek oyun oynarken gerek fotoğraf çekerken, işlerinizi hallederken size uzun zaman yardımcı olabilir.
  35. BHA

iPhone 7 almak istiyorum

Yerinizde olsam çift kameralı olan 7splus altında ki modelleri tercih etmezdim
  36. BHA

Sizce bir telefon da en onemli kisim neresidir ?

Tasarıma evet öncelik verilmelidir ama cihazın kalitesi ve özellikleri de dikkate alınmalıdır.
  37. BHA

Hangi telefon?

P20 pro bu ara çok hoşuma gidiyor ve aşırı hafif bir telefon. Bana kalırsa onlara bütçeniz zorlayıp bir bakabilirsin.
  38. BHA

Sıfır / 2. El hang,s, daha mantıklı sizce ?

Kardeşim, Apple mağazalara ürün gönderirken İMEİ numarası ile faturalandırma yapmıyor. Toplu ürün adedine göre faturalandırıyor. Mağazalar sana İMEİ numarasına göre faturalandırdığı için o ürün sistemde o İMEİ numaralı ürün ilk alıcıya ait oluyor. Dolayısıyla o kişi telefonu bir başkasına...
  39. BHA

Kapalı kutu olması sıfır anlamına gelmiyor. Birinci şahıs gidip taksitle telefonu mağazadan alıyor ve x kişisine kendi elden nakite satıyor. Böylelikle adam elinde ki nakit geliri elde ediyor ve x kişisi ikinci el telefon almış oluyor.
  40. BHA

İhtiyaçtan, acilden satılıklar işe yarar.
  41. BHA

Sadece 2 seçenekten 1 ini seçin

Tabii ki P20 lite
  42. BHA

1300 tl Telefon

Isınmayan telefon yok hocam. İphone x kullanıyorum 7. oyundan sonra telefon ısınmaya başlıyor. Her şekilde bir ısınma söz konusu ama xiaomi modellerinde güzel cihazlar var.
  43. BHA

2500 liranız olsa hangi telefonu tercih ederdiniz?

ıphone 6