Arama sonuçlarınız

1. Black Wolf

Sinyal gücü yüksek modemler 2017

Merhabalar, Uzun zamandır kullandığım modemim zyxel wmg3312 artık işleyişini kaybetti. Wifi aynı oda içinde dahi çok az çekiyor. Sinyal kalitesi olsa dahi interneti verimli kullanamıyorum. Kapsama alanı geniş ve mümkünse son yıllarda çıkmış olan bir modem tavsiyesi alabilir miyim? Bütçem...
  2. Black Wolf

Nova Launcher Prime indirime girdi!

Note3 de kullanıyorum ve gayet memnunum. Tavsiye ederim.
  3. Black Wolf

Tüm milletvekillerine dizüstü bilgisayar verildi

Bu dağıtılan bilgisayarlar Milli işletim sistemine sahip, kriptolu ve güvenliği aşılamaz olsaydı kimse sesini çıkarmazdı. Lakin sıradan bir bilgisayarı aylık 20k ücret alan birine hediye vermek pek mantıklı değil.
  4. Black Wolf

MMORPG Tavsiyesi ?

Bulabildin mi bi oyun?
  5. Black Wolf

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Benim emektar z580 ağır gelir :)
  6. Black Wolf

MMORPG Tavsiyesi ?

Konuyu takip ediyorum. Güncel (Son 2-3 yıl) uzunca bir süre oynayabileceğim bişeyler arıyorum ben de
  7. Black Wolf

Stick pc tavsiye

NEXXT PC Stick var ama böyle pc lerde maksimum 25-30 fps alırsın.
  8. Black Wolf

Instagram, Snapchat’i Geçebilir mi?

Geçer, bu da geçer. Yarın bir başkası gelir bunu da geçer.
  9. Black Wolf

Bayan ve kadın farkı nedir?

BAYAN kelimesine kızan arkadaşlar yok mu? bi açıklama yapsalar herkes rahat bi nefes alsa :)
  10. Black Wolf

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Bir aralar Arch Lord online vardı, ona benzer oyun tavsiyesi alabilir miyim?
  11. Black Wolf

2 Çanak tek kablo eutelsat ve Türksat

Merhaba arkadaşlar; Benim çatıda 1 adet digitürk çanak ve 1 adet türksat çanak var. Eve tek kablo geliyor. Ben bu çanaktan gelen kabloları çatıda birleştirip daireye gelen tek kabloya verebilir miyim? Digitürk üzerinden hem eutelsat hemde türksat kurulumu yapabilir miyim? Yada eve gelen...
  12. Black Wolf

E-Kitap, Fiziksel Kitabı Tahtından Edemedi!

Basılı kitap ile aynı fiyat olduğu sürece geçemez zaten.
  13. Black Wolf

Açıköğretim Sistemi Öğrencileri için Office 365 Pro Plus Hizmeti

Çok iyi oldu bu hemen deniyorum
  14. Black Wolf

Wireless 802.11 AC Nedir, Ne İşe Yarar?

Hortlatıyorum ama ac modem kullanıp tavsiye edecek birileri var mıdır? maksimum 200TL kadar?
  15. Black Wolf

PS4 Fiyatında Büyük Düşüş

Spot olarak 1150TL civarı 1000 TL civarını bekliyorum almak için
  16. Black Wolf

Sony Akıllı Telefondan Vazgeçebilir!

Dükkanı kapatıp gitme peşinde sanırım
  17. Black Wolf

En Hızlı AdBlock Uygulaması Çıktı!

ABP kullanıyordum, ABF e geçtim bakalım nasıl olucak :)
  18. Black Wolf

Onavo Protect VPN Güvenilir mi?

Betternet kullanıyorum. İsminden de anlaşılacağı gibi Better :D
  19. Black Wolf

Hesaplı ADSL

16mbit ama genelde 8-10 arası geliyor hız bana. Süperonline var ama fiber desteği yok
  20. Black Wolf

Hesaplı ADSL

ADSL ilk çıktığından beri TTNET kullanıyorum, ortalama 50 TL ücret ödüyorum. Bulunduğum yerde FİBER İnternet yok. Çok fazla bişey indirmiyorum ama Aylık download seviyem 100GB falan. Şu anda yakalayabileceğimiz güzel bi kampanya var mı? Taahhütlü ya da taahhütsüz fark etmez.
  21. Black Wolf

[Kampanya] Bitdefender Internet Security 2015

2 Senedir bu uygulamalar sayesinde ücretsiz kullanıyorum bu programı. Gayet başarılı. Bu bağlantıdan indirilen uygulamanın ömrü ne kadar? Yine 3 ay mı?
  22. Black Wolf

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Lenovo Z580 laptopum var, ekrani kirik o yüzden görüntüyü hdmi kablo ile tv ye aktarip kullanıyorudum. Gecenlerde pc actigimda böyle bi hata aldım Çözümü nedir acaba?
  23. Black Wolf

Galaxy Note 3 için Lollipop Türkiye'de!

Bugün güncelledim ama sürekli donuyor, resetliyor ve aşırı ısınıyor.
  24. Black Wolf

Galaxy Note 3 için Lollipop Kurulum Rehberi!

peki lollipop yükleyince kişisel bilgilerimiz siliniyor mu? (rehber)
  25. Black Wolf

C dili için kaynak

Peki ozaman python ile başlıyorum Teşekkürler. Yazılı kaynak öneriniz var mı?
  26. Black Wolf

İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Ben de TTNET abonesiyim 16mbit 50gb akk internet tarifesine 50₺ ödüyordum lakin taahhütüm bitti. Bana ne önerebilirsiniz 50₺ civarı?
  27. Black Wolf

C dili için kaynak

Kullanılan ilk programlama dili C diye biliyorum bu yüzden direk C ile başlamak istiyorum. Temeli C ile atalım da gerisini sonra hallederiz :)
  28. Black Wolf

C dili için kaynak

Arkadaşlar, Hobi olarak C dilini öğrenmek istiyorum ve (beni bu işten soğutmayacak) kaynak arayışına girdim. İnternette çok sayıda video ve döküman var lakin elimin altında geleneksel olarak bir kitabın varlığını istiyorum. Şöyle bir kitap var; C ile Programlama - Prof Dr Mithat Uysal |...
  29. Black Wolf

iPhone 6S Ne Zaman Tanıtılacak?

Her sene aynı muhabbet. Apple, Her sene EYLÜL ayında yeni İPHONE ürünlerini tanıtır.
  30. Black Wolf

F Klavye mi, Q Klavye mi? Hangisini kullanıyorsunuz ya da öneriyorsunuz?

Bir de şöyle bir şey var https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=e-klavye
  31. Black Wolf

Mr. Robot dizisini tavsiye ederim

En yakın arkadaşına aşık olan, antisosyal, uyuşturucuyu bilinçli kullanan ve gündüzleri siber güvenlik şirketinde çalışıp akşamları da kendi adaletini sağlayarak insanları korumaya çalışan bir genç. Bir gün bir yol ayrımına düşer ve olaylar gelişir. Güzel dizi beğendim
  32. Black Wolf

Uydudan İnternet Kullananlar Memnun!

Kontörlü hat gibi 20 40 50 GB paketler var :D Paket sıkıntısı olmasa kablo yerine tercih ederim
  33. Black Wolf

E-Devlet'ten yeni hizmet: e-Nabız

uygulamada sorun yok ben girdim. Adam gibi yapmışlar bişeyi. Ama geçen doktora gittim bişeyin yok dedi, e-nabızdan baktım teşhis koymuş bana :)
  34. Black Wolf

İtiraf ederim ki böyle bir telefonum olsun isterdim :D

Ben de alıyım bitane :)
  35. Black Wolf

İngilizce özel ders videolarım

Çok mantıklı ve doğru bir yaklaşımı seçmişsiniz. Fakat 1. 2. 3. dersler görünmüyor, sorun mu var?
  36. Black Wolf

8.3 den 8.2 ye

imzalar kapalı olayı nedir? Eskiden yapabiliyorduk şu an downgrade işlemi yapamıyor muyuz?
  37. Black Wolf

Drone Yapımı (Bozulan Telefonun kamerasından)

http://www.kendinyapsitesi.com/ Diye bir yer var, burada bulamazsan başka bir yerde bulman zor biraz.
  38. Black Wolf

Game of Thrones 5. sezon bölümleri internete sızdı

Allah belalarını versin :p HD için bekliyorum, bi dizi keyfimiz var zaten
  39. Black Wolf

Avrupa Windows Phone'u Seviyor!

Kullanımı, eğer hiç bir akıllı telefon kullanmadıysanız kolay gelebilir ancak. Uygulama desteği yok denecek kadar az, kişiselleştirebilme sıfıra yakın, neyini seviyorlar? Belki de 40+ yaşlı kişiler sevebilir Avrupa da
  40. Black Wolf

Galaxy S6'nın Ekranında Sorun!

iphone olsaydı haber başlığı şöyle olurdu; İphone da büyük hata! :)
  41. Black Wolf

Atatürk Havalimanı kapanacak

Dünya genelinde hava limanları hep şehir dışındadır ve Avrupa'nın bazı kesimlerinde GECE hava limanlarının bir kısmı, gürültü nedeni ile kapanmaktadır. Zamanında şehir dışına yapılmış olan ATATÜRK(o zamanki adıyla YEŞİLKÖY) Havalimanı artık şehirin merkezi sayılabilecek bir konumdadır. Şu...
  42. Black Wolf

2015 te halen daha PS3 alınır mı?

Geçen hafta 600₺ fiyata kırık 160GB fat PS3 sattım. Demekki hala alınabiliyor.
  43. Black Wolf

Su artıcısı veya su arıtma cihazı tavsiyesi? Hangisi iyi?

Hangisini aldınız?
  44. Black Wolf

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

PS3 - PS4 Takas yapanlar var. 160GB Kırılabilir PS3 ü kaça sayarlar acaba? Tanıdığı, bildiği ya da güvenilir bir yer var mı? ps3+ipad3 satsam bir ps4 eder mi acaba :D
  45. Black Wolf

Sony, Xperia ve Bravia'yı Bırakabilir

Ne kaldı geriye? Bence büyük sıçrayışı yapmak için 1-2 adım geriye çekiliyorlar. Yakında PC-PS-TV yi tek cihazda toplarlar ise hiç şaşırmam
  46. Black Wolf

Ulaşımda 'tek ödeme sistemi' Dönemi!

öğrenci kartı ile Edirne'den Kars'a gider miyiz? :)
  47. Black Wolf

Uçaklar da geri vites var mı

http://www.youtube.com/watch?v=Xo2avBTxZnU
  48. Black Wolf

PARDUS Projesinde Çalışmak İster misin ?

bu proje durdurulmamış mıydı?
  49. Black Wolf

Calibro Touch Lux İncelemesi

Karton baskısı ile aynı fiyata e-kitap satılıyor ya da 15 TL olan kitabı 10 TL fiyatıyla sattıkları sürece e-kitap gelişimi anca emekler.
  50. Black Wolf

Sony Xperia Z3 Compact İncelemesi

Ya iphone 6 Ya da bu telefon :)
  51. Black Wolf

Nokia XL

Nokia işletim sistemi berbat. Söyleyebileceklerim bu kadar :)
  52. Black Wolf

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden ufak tefek MMO deneyimim oldu fakat hiç devamlı oynadığım bir oyun olmadı. Sizden ricam; WoW gibi almış başını gitmiş ya da LoL gibi çocukların çok bulunmadığı ücretli veya ücretsiz bir oyun tavsiyesi istiyorum.
  53. Black Wolf

Seyfettin Efendi OM-02 "Hayırsız Ada" yakında!

Seyfettin Efendi serisinin haberlerini sürekli takip ediyorum lakin bir türlü alıp okumak nasip olmadı. Başarılar..
  54. Black Wolf

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Ben de indiriyorum, daha fazla dayanamadım. Katılabileceğimiz bir topluluk falan var mı?
  55. Black Wolf

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Elimdeki 3.55 cfw li ps3 ve ipad3 ü satıp ps4 alma gibi fikrim var ne dersiniz?
  56. Black Wolf

Lumia 820 İndirime Girdi

Telefonlar güzel fakat Windows Phone kadar berbat bir işletim sistemi daha görmedim.
  57. Black Wolf

iPhone 5S İndirime Girdi

Ocak ayında 1399 olur en fazla, öyle de kalır.
  58. Black Wolf

iPad Air 2 Daha İnce Olacak

Bükülmez ise darılırım :D
  59. Black Wolf

Ello Siber Saldırıya Uğradı

Davetiyeniz varsa alırım bi dal :)
  60. Black Wolf

Twitter Kullanıcı Adı Sorunsalı

Ben de aynı dertten muzdaribim. Konuyu takip ediyorum, çözüm bulursam yazarım. Siz de çözüm bulursanız paylaşın pls :)
  61. Black Wolf

İnanılmaz Bitdefender Total Security 2015 1 YIL 3 PC(Kullanıcılı) Lisans Kampanyası

2 senedir bu programı tek kuruş vermeden, kendilerinin verdiği keylerle kullanıyorum. Helal olsunlar :) Seneye parası neyse verip alıcam :D
  62. Black Wolf

Yüze Maske Geçirip Polisi Taşlama "Düşünce Hürriyeti"...

işini yapmayan temizlikçiyi de taşlayalım
  63. Black Wolf

Apple, iPhone 6'da Hayal Kırıklığı Yaşayabilir

iphone 4 kullanıyorum ve 6'nın hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum lakin satış rakamları hakkında yanılmış(lar)sınız :) http://www.log.com.tr/iphone-6-ve-iphone-6-plus-24-saatte-rekor-satis-rakamlarina-ulasti/
  64. Black Wolf

Türkiye SüperLig Takımları FIFA 15'te

Başka türlü avrupaya açılacakları yok :) Benim için de pes bitmiştir.
  65. Black Wolf

Bios güncellerken bakın ne oldu LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM

seyhoo bios neden güncellenir? gerekli midir? ne gibi avantaj sağlar?
  66. Black Wolf

Başlangıç bisikleti

kron hakkında ne düşünüyorsunuz?
  67. Black Wolf

Başlangıç bisikleti

Merhaba arkadaşlar, bisiklet sürmeye başlıyorum. Şehir içinde genelde sahil şeridinde sürmek için bisiklet tavsiyelerinizi alabilir miyim? Bütçe 750TL
  68. Black Wolf

Çayınızı nasıl içiyorsunuz ?

Şekersiz içiyorum. Genelde çay demlenmeye bırakıldıktan 15dk sonra içmeye başlıyorum. Böylece ilk bardakta tazelik ve sonraki bardaklarda çayın nirvanasına ulaşıyorum :)
  69. Black Wolf

Motorola'nın Efsanevi Telefonu, Razr V3

Çok kullanmak istedim fakat kısmet olmadı. Başlığı görünce yeni bir model geliyo diye sevindim!!!!!
  70. Black Wolf

iOS 8 Beta 2 Yayınlandı!

İphonedo Video inceleme yapmış gayet güzel http://www.youtube.com/watch?v=Ph56YQmj1gc
  71. Black Wolf

İşte iOS 8'in Time Lapse Özelliği (Video)

http://timelapseturkiye.com/time-lapse/time-lapse-nedir-html/
  72. Black Wolf

İETT'de devrim gibi yenilik

uzun zamandır severek kullanıyoruz :)
  73. Black Wolf

Pixies - Where is my Mind (Dövüş Kulübü Müziği)

Öncelikle hayırlı olsun. Daha 19 tekrar hakkın var :) Bu filmi 1 kere izleyip de bırakana rastlamadım daha. Defalarca izlenir bu film :)
  74. Black Wolf

Bilgisayarın Önlenemez Düşüşü!

Mobilde hız ve güç arttıkça pc yi batağa sürüklüyor. Kaçınılmaz son. Ama pc sektörünün tamamen biteceği inancı da fazlasıyla fantastik bir düşünce. En azından önümüzdeki 10-20 yıl içerisinde
  75. Black Wolf

İşte 64 bit Google Chrome

Kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Ona göre indirip deneyeceğim
  76. Black Wolf

Evet. http://store.steampowered.com/app/221100/
  77. Black Wolf

PlayStation 4 Slim Geliyor

Bu tanıtım seneye kalır. Ondan sonraki seneye anca çıkar piyasaya En az 2 senesi var
  78. Black Wolf

ASELSAN'dan iki dev anlaşma!

Boeing yerine Airbus seçmeleri çok iyi olmuş. Tebrik ederim
  79. Black Wolf

Facebook sağ üstteki haber bandı kaldırıldı.

Konuyu hortlatacağım lakin haber bandını gizledim ve bir daha açmak nasip olmadı :D Haber bandını görünür hale getirmeyi bilen var mı?
  80. Black Wolf

WhatsApp'tan Windows Phone'a Veda!

WhatsApp'tan Windows Phone'a Veda! Kısa süreli Veda yazsanız daha uygun olurdu!
  81. Black Wolf

6 ay bedava Bitdefender Internet Security 2014

Avast'ın ücretsiz sürümünü kullanıyordum. Fırsatları değerlendirmek lazım. Deneyelim bakalım :)
  82. Black Wolf

Çanaksız Uydu İzleme

Dahili uydu alıcısı vardır muhtemelen. Uydu cihazına gerek olmadan çanak antenden gelen kabloyu TV ye bağlayarak uydu yayınlarını izleyebilirsiniz. Demiş olabilir
  83. Black Wolf

İşte milli hızlı trenimiz!

Hayırlara vesile olur inşallah. Bu işin kuralı zaten; Önce kopya sonra özgün üretimdir.
  84. Black Wolf

Apple, iPhone 5'in Güç Tuşunu Değiştiriyor

Güzel uygulama. iphone 4 var bende Aç-kapa tuşu ve HOME tuşu arızalı. Apple store a götürsem parasını verip teknik destek alabilir miyim acaba?
  85. Black Wolf

Ayda 62 bin TL'ye işçi aranıyor!

Burada kaynak eğitimi alabileceğimiz bir yer var mı? 3 Ayda öğrensem 4. ay uçar giderim :)
  86. Black Wolf

4K'yı Unutun, 8K Geliyor!

Teknolojiyi kolay servis etmiyorlar önümüze. Belki adamlarda 32K teknolojisi var ama 2şer 2şer aşılıyolar bize :D
  87. Black Wolf

4K'yı Unutun, 8K Geliyor!

3-5 Yıl sonraki haber başlığınız: 8K yı unutun, 10K geliyor.
  88. Black Wolf

CCleaner İle Ayrıntılı Temizlik Ayarları

Yıllardır kullandığım bi uygulama, gayet başarılı. Bunun yanında derin temizlik için Auslogics kullanıyorum onu da tavsiye ederim.
  89. Black Wolf

iPhone 6'da Bu Tuş Olmayacak!

Home kalkabilir. Power tuşu yan-sağ tarafa gelebilir. Mantıklı şeyler.
  90. Black Wolf

Oğlunu görsel efektlerle fenomen yaptı !!

Dünyadaki en şanslı çocuklardan biri :)
  91. Black Wolf

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

Zenmate kullanarak girebiliyordum lakin son 1 saattir zenmate açıkken interneti kullanamaz oldum Aynı sorunu yaşayan var mı?
  92. Black Wolf

Dayz bu konudaki en iyi oyunlardan birisi
  93. Black Wolf

Deep Web İçin Tor Ayarı

Sakın girmeyin diyince insan meraklanıyor. Ama arkadaşlar anladığım kadarıyla GİRİLMEMESİ gereken bir yer. :p
  94. Black Wolf

Outlook senkron sorunu

Maillerimi tek bir yerden idare etmek için outlook kurdum. Tüm maillerimin ayarını yaptım fakat; Outlook da yaptığım işlemler, mail istemcisinin sayfasında geçerli olmuyor. Örneğin; Outlook da bi e-posta sildiğimde, mail istemcisinin internet sayfasından giriş yaptığımda o e-posta hala orda...
  95. Black Wolf

LG G2 Knock Code Özelliğine Kavuşacak

G2 Yazılım güncelleme merkezinde KitKat görünmüyor bende?
  96. Black Wolf

Drogba yol ayrımında!

Nasıl bi yol ayrımıdır bu arkadaş? 3 Aydır aynı haberler
  97. Black Wolf

iOS'te Ön Bellek Dosyalarını Silin

iphone 4 kullanıyorum. Haftada bir bu programı çalıştırıyorum, gayet etkili
  98. Black Wolf

12 İnç Macbook Air Yine Gündemde!

Hep söylüyorum, olması gereken bu; 13' Macbook Air 15' Macbook Pro
  99. Black Wolf

Sosyal Dil Öğrenme Ağı busuu Türkiye'de!

:D C1 Derken B2 seviyesini bitirip C1 e başlayabilir gibisinden demek istemiştim. intermediate seviyesine kadar gelinir 1 sene içerisinde. Yanılıyor muyum?
  100. Black Wolf

İsmek ingilizce kursuna yazılın: A1 3 ay - A2 4 ay toplamda 7 ay sürüyor. Busuu dan premium alın: 12 Aylık 150TL civarı interpals dan mektup arkadaşı edinin. Fono kendi kendine hızlı ingilizce eğitim setinide alırsanız KOMBO yapmış olursunuz. Senelik maliyeti: 300 TL Bu koşullarda 1 sene...
  101. Black Wolf

Alternatif arayanlar için; livemocha.com www.interpals.net penpalworld.com
  102. Black Wolf

Facebook'un Tasarımı Değişti

Değişim şart lakin değişemedik hala :)
  103. Black Wolf

Fotoğraflarınızı Topluca Yeniden Boyutlandırın

Irfan abi yapmış yine yapacağını :p
  104. Black Wolf

Yüksek Hızlı Tren İstanbul'da

Marmaray projesi başladığından beri, Kazlıçeşme'den Halkalı istikametine doğru olan bölgelerde herhangi bir iyileştirme çalışması yok. Aynı anda yapılamıyor muydu acaba? Eğer öyle olsaydı şimdiye çoktan bitmişti. Çok da güzel olmuştu
  105. Black Wolf

İsrail Ürünlerini Boykot İçin Uygulama

Boykot toplumsal boyuta ulaşırsa, ilk önce ithalatçılar ürün gamını azaltır. Ürün azaldıkça nakliye azalır, nakliye azaldıkça nakliye fiyatı artar. Artan nakliye fiyatı ithalat fiyatını artırır ve ürünler şu anki fiyatının 2 katına çıkar. Kimse de aynı ürüne 2 katı para vermeyeceği için 5 sene...
  106. Black Wolf

Chrome, Windows Kullanıcılarına Sahip Çıkıyor

SSL Hatası almaya başladım ve bu çok sık oluyor. Chrome benim için uzatmaları oynuyor malesef
  107. Black Wolf

Kitap tavsiyesi

Kitap tavsiyesi için önerebileceğiniz bir site,blog var mıdır peki? Kitap incelemeleri yapan bir platform olsa fena olmaz.
  108. Black Wolf

iOS 7.1 Yayınlandı

İphone 4 kullanıcısıyım, demin güncellemeyi yaptım. Performansta gözle görülür, hissedilir bir artış olmuş lakin telefon uçmuyor :) Klavye değişikliğini beğenmedim onun dışında başarılı.
  109. Black Wolf

iOS 7.1 Yayınlandı

Benim gibi iphone 4 kullanıcılarının merakla beklediği bir güncelleme. Yüklüyorum, bakalım performans artışı olacak mı
  110. Black Wolf

Türk askerinden müthiş evlenme teklifi!

Dünyanın en iyi evlenme teklifi
  111. Black Wolf

Apple'dan Yeni Patent

Sonra da diyorlar ki; vay efendim marka hayranısınız, apple bi işe yaramaz bla bla bla :)
  112. Black Wolf

Tabletler PC'yi Tahtından Edecek!

İş dışındaki kullanıcılar için doğru. İş dışına çıkıldığında tablet, pc yi yakaladı zaten.
  113. Black Wolf

13 İnç Macbook Pro'ya Veda

13 inç Macbook air retina 15 inç Macbook pro retina Olarak 2 Model olsa da kafa karıştırmasa
  114. Black Wolf

iOS 7.1 Haftaya Gelebilir

iphone4 için iyileştirmeler içermesi muhtemel olan bi güncelleme. Merakla bekliyoruz.
  115. Black Wolf

12 Maddelik İnternet Sansürü

DNS bile engellenecekmiş. VPN ? :)
  116. Black Wolf

Turkcell Yıldız Teklif - 500DK, 1000SMS, 1GB İnternet 30 TL - Hat Taşıma

Bana da aynı mesaj geldi. Avea da bundan farklı olarak 2GB internet veriyor. İnternetinde sıkıntı yok lakin her yerde çekmiyor. Avea 23 TL ama en az 25 yüklemeniz lazım. TURKCELL 30 TL Düşünülebilir.
  117. Black Wolf

Vücut transformasyonum

Tebrikler arkadaşım. Ben de şuan kilo verme aşamasındayım, kıyaslamak ve bilgi takviyesi için sordum :) Zayıflama formülü aşağı yukarı aynı; Eğer obez değilseniz doktora gitmeden, yediklerinize dikkat ederek ve düzenli spor yaparak zayıflayabilirsiniz.
  118. Black Wolf

Disk genişletme

Yapmadım daha, birazdan yapıcam. Güncellemeleri kurup önce recovery dvd sonra onekeyrecovery de bir sistem yedeği oluşturucam o yüzden düzgün bi kurulum istiyorum. Win 8 den geliyorum zaten win 7 ye kesin dönüş yaptım :)
  119. Black Wolf

Vücut transformasyonum

Anlatsana biraz :D Merak ettiğim: Haftada kaç gün, kaç saat spor ve hangi haraketler. (aletli-aletsiz) Ve diyet programın?
  120. Black Wolf

Disk genişletme

Sağlam OEM bölümü yazıyor fakat boş görünüyor. Bu arada LENOVO Z-580 kullanıyorum. DÜZELTME: D içerisindekileri taşıyıp bu bölümü sildim ve önceki biçimlendirilemeyen alan ile birleşti. Sonrasında biçimlendirme işlemini sorunsuz bi şekilde yaptı. Herkese teşekkürler
  121. Black Wolf

Disk genişletme

D içindekileri taşıyorum şu anda. İlk önce D yi silip deniycem olmazsa 1GB lik alanı da silerim. Peki 1 GB lik alanı silmenin bana bir zararı olur mu?
  122. Black Wolf

Disk genişletme

Merhaba arkadaşlar. Bu sabah pc ye win7 yükledim ve sonuç aşağıdaki gibi oldu. Fazla söze gerek yok herhalde :D Bölümlenmemiş alanı D sürücüsüne eklemek istiyorum lakin bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkürler
  123. Black Wolf

Animal effect

Merhaba arkadaşlar. Fotoğraflara hayvan kafası ekleyen bu uygulamanın pc versiyonu ya da benzeri var mı? https://itunes.apple.com/us/app/animal-effects-stamp-animals/id549121624?mt=8
  124. Black Wolf

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=BcstER9xG-k&list=AL94UKMTqg-9BEXSZoImilK_lBkjY593Rv&playnext=1
  125. Black Wolf

Yeni iPhone 4.8 İnç Ekranla Gelebilir

4.3 - 4.5 Güzel olabilir.
  126. Black Wolf

Güney Kore, 2017'de 5G'ye geçmeye hazırlanıyor

Biz de 4G ye geçsek ne ne âlâ :)
  127. Black Wolf

Galaxy S3 İçin Android 4.3 Geldi

Telefonu güncelledim, gayet stabil.
  128. Black Wolf

Bel ağrısı tedavisi ve Bel ağrısı egzersizleri

Tam ihtiyacım olan şey. Deneyelim bakalım
  129. Black Wolf

Apple, Büyük Ekranlı iPhone Üretebilir

4.5 dan büyük olacağını sanmıyorum.
  130. Black Wolf

İnternetiniz Tor ağı üzerinden çıksın

DNS den farkı nedir?
  131. Black Wolf

Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

Gündem değiştirmek için yaptılar, Fener'in yolunu kesmek için yaptılar.... Peki şikeyi kim yaptı?
  132. Black Wolf

SDN Left 4 Dead 2 Oynayanlar Kulübü

gnctrk61
  133. Black Wolf

Windows 8.1 Metro arayüz sorunu

Merhaba arkadaşlar. Ne oldu ne bittiyse, metro arayüzü aşağıdaki gibi oldu. Bunun düzeltilmesi için ne gerekiyor?
  134. Black Wolf

Parlak Fikir: My ID Key!

Güzele benziyor. Yeri gelmişken sorayım madem; Şifreleri saklamak için kullanabileceğim en güvenli/istikrarlı program hangisidir? Öneri yapa bilecek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
  135. Black Wolf

Game of Thrones 4. Sezon Videosu

Katılıyorum. Böylesi daha iyi :)
  136. Black Wolf

Berkin Bozdoğan, SDN Genel Yayın Yönetmeni oldu!

Hele şükür :)
  137. Black Wolf

Windows 8.1 için Uçak Simülatörü

Flight Simulator X varken başka bir simülasyon oynamak? :) Denenebilir sadece :p
  138. Black Wolf

Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Ben de yıkılan paket kullanıyordum. Haberi duyar duymaz bu pakete geçtim :)
  139. Black Wolf

Taksilere Çiçek Abbas kriterleri

Yaşı ilerlemiş taksici amcaların değişime nasıl ayak uyduracağını merak ediyorum :)
  140. Black Wolf

25pp'yi unutun (Tongbu)

Başka deneyen var mı ? :)
  141. Black Wolf

Steam'de Left 4 Dead 2 Bugün Ücretsiz!

Bu oyunu indirmeyen bi babannem kaldı heralde. Ülkece beleş olayına aşırı ilgimiz var :)
  142. Black Wolf

Kredi kartında bir dönem bitiyor

Zamanla oturacaktır bu uygulama.
  143. Black Wolf

Yeni Bir Bulut Servisi: Akıllı Depo

Alan ne kadar?
  144. Black Wolf

Canon mu Nikon mu?

Biraz Avon biraz NİKON herkes oldu Paris Hilton :)
  145. Black Wolf

WhatsApp Güncellendi

Güzel olmuş, beğendim.
  146. Black Wolf

F klavye için genelge!

Kullanılan dil-klavye ilişkisi bakımından bir çok ülkeyi geride bırakmış bir sistem bu F klavye. Ama zamanında geçilecekti buna
  147. Black Wolf

Avg vs. Avira vs. Avast

Bilinçli kullanıcılar için pek gerekli olduğunu düşünmüyorum. İlla da kuracaksanız AVAST ücretsizler arasında en iyisidir bence
  148. Black Wolf

PlayStation 4'ün Kutusunu Açtık!

2 Sene bekleyip slim kasa almayı düşünüyorum bu sefer.
  149. Black Wolf

Chuck Palahniuk Kitapları

Türkiye de mi?
  150. Black Wolf

En iyi antivirüs hangisi?

Ücretli : Bitdefender Ücretsiz : Avast
  151. Black Wolf

Hangisi? Z580 - X550VC

Oyun oynayan birisi değilim. O yüzden ekran kartı benim için önemli değil. - - - Mesaj Güncellendi - - - Kararımı verdim. Lenovo Z580-59347087http://www.istanbulbilisim.com.tr/lenovo-z580a-59-347087-notebook-fiyati,37854.html
  152. Black Wolf

Hangisi? Z580 - X550VC

Arkadaşlar, listeye şu iki model de dahil oldu. www.pcdepo.com/samsung-3serisi-np370r5e-s06tr-notebook-urun9652.html...
  153. Black Wolf

Hangisi? Z580 - X550VC

Arkadaşlar merhaba, bu iki dizüstü bilgisayar arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z580-59352524-8gb-notebook-urun8847.html www.pcdepo.com/asus-x550vc-xo007d-notebook-urun10793.html
  154. Black Wolf

"Çocukluk aşkı", yasaklandı!

Adamlarda nüfus fazla. Tedbir almak lazım tabi.
  155. Black Wolf

Saatlerim

Armani güzelmiş. Modeli ne?
  156. Black Wolf

ShiftDelete.Net, Ar-Ge Ofisini Açıyor!

Hayırlı olsun
  157. Black Wolf

Aksiyona Meraklı Hero 3+ Geldi

Aksiyon severler için en iyi tercihlerden birisi. Lakin rakipsz değil.
  158. Black Wolf

Yeni Aynasız Geldi: Panasonic GX7

Makine güzel lakin fiyatı hakkında aynı yorumu yapamıyorum.
  159. Black Wolf

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Varsa davetiyeniz, bende alabilir miyim?
  160. Black Wolf

YouTube'a Mobilde Dev Güncelleme

Sola sürükleyince kapanmıyor mu?
  161. Black Wolf

YouTube'a Mobilde Dev Güncelleme

Hâlâ multi tasking özelliği gelmedi ne hikmetse
  162. Black Wolf

TV Antenleri Gidiyor, 4G Geliyor!

Telefon ve tabletlerde, kısacası 4G de; HD içerikleri beklemeden açması bence yeterlidir.
  163. Black Wolf

Hukuksal bir mesele

Usulsüz yoldan kazanç sağlamaya çalışan bir hukuk bürosunu şikayet etmek istiyorum.Nereye ve nasıl şikayet edebilirim? :hammer: dipnot: Çok araştırdım fakat, hukuk sitelerinde ŞİKAYET lafını duyan hemen meslektaşını savunmaya geçiyor.
  164. Black Wolf

Microsoft virtual pc linux.

Ubuntu kurulu sistem üzerinden windows kursak, bölümlenmemiş tek parça olan hdd ye bir zararı olur mu? Yani veri kaybı yaşar mıyım?
  165. Black Wolf

Bir kadınla bir erkek sadece yakın arkadaş olabilir mi?

Sen olayı farklı bi boyuta taşıyorsun. Benim evli bayan arkadaşım var fakat hiçbir vakit arayıp da "gel" demedim.
  166. Black Wolf

Bu senin yakın arkadaşlık kavramına bağlı. Sarmaş dolaş, cıvık bi arkadaşlığı kimse istemez. Ben eşim için de istemem, benim de öyle bi arkadaşımın olmasını istemem.
  167. Black Wolf

Cinsel ihtiyaçlarını farklı kişilerde giderebilirler ise olabilirler. Fakat 2 taraftan birisi bu ihtiyaçlarını gidericek biri ile beraber değilse, duygusal yakınlık zannettiği cinsel çekim alanına girer ve arkadaşlıktan çıkar o ilişki. 50%50 diyelim.
  168. Black Wolf

Iphone Home Tuşu Sorununa Çözüm! Denedim işe yaradı :)

Evet benim de sürekli kullandığım bir yöntem. İşe yarıyor fakat bağımlılık yapıyor malesef :)
  169. Black Wolf

Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

'Tv reklamında maksimum 3 ay' diye bir ibare gördüm. Bu işin aslı astarı nedir?
  170. Black Wolf

Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Vodafone internet hızı nasıl acaba?
  171. Black Wolf

FIFA 14 Hakkında İlk Bilgiler

Fifa = Gerçekçi, futbol simülasyonu Pes= Arcade, futbol oyunu Bence olay bundan ibaret. 2 oyunu da oynuyorum, ikisinden de zevk alıyorum fakat PES in yeri her zaman ayrıdır.
  172. Black Wolf

Samsung'un Geliştirme Kiti, Neler Getiriyor?

Hangi modellerde kullana biliyoruz? Bende 40D6500 modeli var, bununla birlikte kullanabilir miyim?
  173. Black Wolf

iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Bende iphone4 Turkcell den alınma, jailbreak yaptıktan sonra tüm içerikleri sil dedim 4 saat oldu ekranda bi simge dönüyor. PC ye bağlı ama pc görmüyor. Acaba aynı işlemleri benimde mi yapmam lazım?
  174. Black Wolf

Gözlüksüz Üç Boyut Gelişiyor

Benim evde de var 3D televizyon, lakin 3-5 film anca izlemişimdir. ps3 de oyun oynarken 3D güzel oluyor ama o da göz yoruyor. Bence evde çok gerekli bişey değil. Hani olsa da olur olmasa da. Gözlüksüz 3D televizyonlar piyasaya nasıl etki edicek merak ediyorum.
  175. Black Wolf

iPhone 4 ve 4S'in İkinci Eli Patladı

Ülkemizde fiyatlar daha aşağılara inmedi. İphone sahipleri bu konularda çok hassas :)
  176. Black Wolf

Polis Vahşeti - 1 Ölü - Video

Sandalye alıp polisin üzerine yürümek ne demek? Olayın aslını bilmiyoruz tabi. Burda anlatıldığı gibi konuşulmamıştır orada. Polisin ayaklarına ateş etmesi haklı ama göğsüne ateş etmesini doğru bulmadım bende. Polise vericeksin şok tabancasını ülke de rahatlıycak polislerde
  177. Black Wolf

Galaxy s2 aldım ama oyun açamıyorum

G modellerde böyle sorunlar yaşanabiliyor. Nereden kaç liraya aldın?
  178. Black Wolf

Airties AIR 5443 kaç dbi

Media Markt ta gezinirken 5443 modelini gördüm ve kutusunun üzerinde 20dbi Anten yazıyordu lakin internette bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Bilgisi olan var mı?
  179. Black Wolf

Outlook E-Posta Adresi Nasıl Alınır?

Bende bu sabah aldım, şöyle bir bakındım çok sade ve gayet de kullanışlı.
  180. Black Wolf

Ubuntu eklentileri

Güzel de, bu tür eklentilerin kurulumu bu kadar zor olmak zorunda mı? Yeni geçtiğim için tam kavrayamadım linux u
  181. Black Wolf

Ubuntu eklentileri

Ubuntu 12.04 kullanıyorum. Windows 7 de olduğu gibi, masa üstüne saat, hava durumu gibi eklentileri ekleyebilir miyiz?
  182. Black Wolf

Modem tavsiyesi

16mbit adsl2 kullanıyorum kablosuz N teknolojisinde bi modem arıyorum, lakin bütçe 150TL civarında. Ev içinde kullanıma uygun modem tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  183. Black Wolf

Kullandığınız İlk Bağlantı Çeşidi

Ben bilgisayar aldığım da ixir superonline vardı fakat hiç kullanamadan adsl geldi.
  184. Black Wolf

Samsung Galaxy Ace S5830i

Ace için geliştirilen oynanmış işletim sistemleriyle o sorun gideriliyor diye biliyorum. Videoları var, android forumlarını dolaşırsa daha net bilgiye sahip olur arkadaş
  185. Black Wolf

Samsung Galaxy Ace S5830i

Bende biraz araştırmıştım. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon denilebilir. Oynanmış işletim sistemiyle flash desteği de sağlanıyor. Mis gibi
  186. Black Wolf

50GB Box.net hesabı dağıtımı

Konuyu okursan aldığını görebilirsin. mei de bitmiş olabilir lakin Awerz gönderebiliyor.
  187. Black Wolf

50GB Box.net hesabı dağıtımı

DM attım arkadaşa ama galiba elinde kalmadı artık. Elinde olan varsa alabilir miyim? [email protected]
  188. Black Wolf

Ali Ağaoğlu'ndan Büyük Jest

Adam orada gelmiş arabasını bağışlıyor incelesinler diye, hiç alakası olmayan bi kız gelip defolun burdan üniversiteler bizim diye bağırıyor sözde eşitlikçi-komünist olduğunu sanıyor ama yaptığı faşistlik. Ali Ağaoğlu da aldı karşısına konuştu helal olsun ben hiç sevmezdim bu adamı şimdi bi...
  189. Black Wolf

Yandex'ten şok eden Atatürk videosu

Kendime engel olamıyodum bu videodan sonra geçmiş bulunuyorum. Utandırmaz inşallah. Evan ayrıca saat güzelmiş. Biz kaçırdık heralde o şansı ama bi mail atmakta fayda var belki gönderirler.
  190. Black Wolf

Yandex - 18 Mart Çanakkale Zaferi

Evan Reklam yapanları sevmem ama bende girdim baktım görsellerde bir kaç arama yaptım çok hoşuma gitti. Yandex görsellerde fotoğrafın internetteki farklı boyutlardaki diğer kopyalarını da size sunuyor olması çok iyi bence. Daha haraketli kullanıcı duyarlı bir araqma motoru olmuş güzel olmuş...
  191. Black Wolf

Sonradan usb 3.0 portu eklemek

Sony VGN-FZ31Z model dizüstü bilgisayarıma usb 3.0 portu ekleyebilir miyim? İnternette biraz araştırdım ve şu iki cihaza denk geldim...
  192. Black Wolf

Lisede kravat zorunluluğu kalkıyor

Zorunlu tutulmamalı.
  193. Black Wolf

Bu Harddisk Nasıl ?

Sen alacaksan bi değerlendirmesini yazarsan buraya bizde kaçırmayalım bunu :)
  194. Black Wolf

Metin 2 engelleme

Yeğenim sabahtan akşama kadar bu oyunu oynuyor. Bu aralar da yarışma varmış heralde hiç aralıksız oynamaya başladı. Bunu bilgisayarda o anlamadan Deepfreze yada oyunu silme seçenekleri dışında engellemenin yolu var mı?
  195. Black Wolf

Fetih 2012!

Taş atmıyorum. filmdeki 30 saniyeyi geçmeyen öpüşme sahnelerinden yola çıkarak bütün filmi kötüleyenlere alternatif sunuyorum.
  196. Black Wolf

Yüzde Yüz Karadenizli Üretim

işler kesat galiba bu aralar
  197. Black Wolf

Fetih 2012!

Osmanlıda sevişme yok muydu? diyerek bodoslama dalıyorum konuya. Ayrıca filmdeki öpüşme sahnelerinin görüş açısı baya bi uzak ve tamamını toplasan 30 saniye bile etmez. Bu filmi beğenmeyenler şefkat tepe yi falan izlesin bence.
  198. Black Wolf

Telefon mu Alayim Laptop mu?

Ucuza getirebiliyosan bi ipad al. Hem her zaman telefon gibi çıkarıp kurcalayabilir hemde geniş ekranı sayesinde laptop gibi kullanabilirsin. Derim ben :)
  199. Black Wolf

Yeni rolü için kurt yiyen aktöre tepki!

Çinde her gün kedi köpek yiyolar. Onlara laf eden yok da buna mı kızmışlar?
  200. Black Wolf

Neden? At mı var arkamda? Leyla ile Mecnun

Çok kaliteli bir yapım. imdb sıralaması da bunun kanıtı olsa gerek. http://www.imdb.com/search/title?num_votes=5000,&sort=user_rating,desc&title_type=tv_series
  201. Black Wolf

Twitter'daki Allahcc hesabına dava açılıyor!

Çok doğru bir karar bence. Biri kalkıp Tanrı ile dalga geçecek, bizde oturup buna gülecek miyiz? bu gibi hesaplar ilerde açılması muhtemel diğer hesaplara öncülük ediyor. Cezasız kalmaması gerek.
  202. Black Wolf

TTNET Akıllı evim

tivibu almadan olmuyor. Uydu alıcılı televizyonum için digiturk yada dsmart cam modül alıcaktım bu kampanyaya denk geldik. Yine uydu alıcısına muhtaç kalıcaz anlaşılan.
  203. Black Wolf

TTNET Akıllı evim

İnternet paketimi kontrol etmek için ttnet.com.tr adresine girdigimde bi kampanya gördüm. İnternet, tivibu ve telefonu bir pakette toplamışlar. Ben şuanda 16mbit e kadar olan paketi kullanıyorum. Download maksimum 1mbit civarında. Telefona da nerden baksanız aylık 60lira ödüyorum. HDpaketler...
  204. Black Wolf

CS5 Yardımcı Kitaplar (TÜRKÇE)

Güzel kaynak. Kendi sitesine daha detaylı bakmalıymışız.
  205. Black Wolf

Ccleaner kullanıyor musunuz? O zaman size bir tavsiye!

Eskiden kullandığım bi eklentiydi, hatırladığım iyi oldu
  206. Black Wolf

iPad İçin En Dayanıklı Kılıf Üretildi

Atmosfer kısmı işin gösteri bölümü. Zaten belli bi yükseklikten sonra yükseklik miktarı farketmiyor maddenin düşme hızı aynı kalıyor. İsterse jüpiter den fırlatsın :p
  207. Black Wolf

Nikon D4 İstanbul'a Geldi

İstanbul zaten çok güzel, bu videoyla daha da bi güzel göründü bana
  208. Black Wolf

Kulaklıkla film izleyenler bu program tam size göre

Evet şuan denemiş bulunuyorum. Ses de farkedilebilir bir değişim var özellikle konuşmalarda çok fark ediliyor. Program küçük ama işlevi büyük :)
  209. Black Wolf

Kulaklıkla film izleyenler bu program tam size göre

Deneyen var mı? referans alsak bizde denesek.
  210. Black Wolf

Türk Füzesi: Hedef Menzil 2500 km

Olası bir savaş halinde zaten roketler ve savaş uçaklarının kapışmasını izleriz. Öyle tankla tüfekle Allah Allah diye saldırı devri çok gerilerde kaldı. Onun için koydukları hedefi çok başarılı buluyorum. İnşallah laftan öteye gidebilir!
  211. Black Wolf

3 Adet HD-Torrents Davetiyesi veriyorum

500 olayını biraz düşürseniz ne de güzel olacak :)
  212. Black Wolf

İşte Borla Çalışan İlk Yerli Oto

Bor yağmur gibi yağsa ne fayda kendimiz işleyemedikten sonra. Hammaddeyi çıkartıyor yurtdışına yolluyor işletiyor geri satın alıyoruz pehh
  213. Black Wolf

Motorola, Xoom 2'yi Resmi Olarak Duyurdu

önce android marketi geliştirsinler millet sırf uygulama için alıyor. Sonra fiyata bi güncelleme çeksinler. Özellik olarak piyasada en üst sıralarda ama pazarlama olarak bir apple değil ne yazıkki. Uygun fiyat olursa almayı düşünüyorum
  214. Black Wolf

Avea 2011'i Rekorlarla Geçiriyor

4-5 ay önce 19TL tarifesine geçtim çok memnunum. Denilenin aksine her yerde çekiyor 3g biraz yavaş okadar ama bir turkcell değil tabiki. Ve hala faturasız bis tarifelerini güncellemediler
  215. Black Wolf

Boksta 'etek' tartışması!

Tercih boksöre bırakılmalı bence. Ama kısa etekle dövüşürler ise kimse olayın boks yönüne bakmaz
  216. Black Wolf

Motorola, Xoom'un Rakamlarını Açıkladı

Sadece ürünü yapmakla olmuyo bu işler demekki. Viral reklam çok önemli birde içerik bol olacak ki satsın
  217. Black Wolf

Dünyanın en büyük Atatürk heykeli Artvin'e yapılıyor

Biri zencicek arkadaşımıza anlatsın gemimizide yapıyoruz, yakında uçağımızda bitmiş olacak. Hem bu devlet tarafından yapılan bi uygulama değil. Kişiler parayı toplamış bunu uygun görmüş parayı verenler kızmıyorda sen kızıyorsun :)
  218. Black Wolf

Flaş! Star TV, Doğuş Grubu'na satıldı!

Başka hangi kanalda sunucunun kolyesinde TÜRK bayrağı taşıma cesareti gösteren var ? Hangi kanalda spiker imralıdaki BEBEK KATİLİ ibaresini kullanabiliyor ?
  219. Black Wolf

Flaş! Star TV, Doğuş Grubu'na satıldı!

Star da bi haberleri izliyordum teröre olması gereken tepkiyi bi star veriyodu haberlerde. Yazık oldu!
  220. Black Wolf

Oyun Yüzünden Çocuğa Saldırdı

her olayıda işte bizi bu hale sokmak istiyolar diye yorum yapılmasa olmaz heralde :D O adamda gece girsin kardeşim yada cocugun sesını kapatsaymış.
  221. Black Wolf

Özel pilotluk kurslari

İlk önce paran olacak şöyle bi 80-90 Bin TL gözden çıkaracaksın. Sonra zamanın olacak, Sabahtan başlar öğlen yada öğleden sonra biter kurs. İngilizcen olacak, Dersler ingilizce veriliyor. Sayısal zekan olacak, kurslarda kimya - fizik - matematik dersleri veriliyor. Uçabiliyor olman lazım, özel...
  222. Black Wolf

Antalya'daki bira festivaline ağır itham

Ecdadımızın atalarıda asyada kımız içerlerdi, müslüman değillerdi. Hiç onlara denmişmidir acaba böylesi. Yapan yapar arkadaşım ben kullanmıyorum mesela ama bu festivalede karşı çıkmıyorum, millet nasıl yaşıyosa ona göre etkinlik yapar.
  223. Black Wolf

FIFA 12 - PES 12 Kapışmasında İlk Round

FİFA12 akarr
  224. Black Wolf

Bir zombiyi peynire ne kadar hızlı ulaştırırsınız?

PSN e mobil ödeme gelse keşke
  225. Black Wolf

Evliliklerin Yüzde 75'i Boşanmayla Sonuçlanıyor!

SDN tadını kaçırıyorlar
  226. Black Wolf

Penisine yılan kaçtı !

girerken hissetmemişmi koca yılanı dey**ss
  227. Black Wolf

Beşiktaş'a teknolojik otobüs GALERİ

Bolu sporun buna benzer bi otobüsü vardı çok beğenmiştim ben yşam merkezi gibi
  228. Black Wolf

Fifa 2012'deki Mantık Hataları

Demo oyunun ilk aşamalarının demosu bitime yakın bir demo bile değil yani görüntüler bile kötü hatalarda normal
  229. Black Wolf

Pc kurşun geçirmez yap

İlk ve tek kural, kendini biliceksin! ben yıllardır antivirüs kullanmam mesela açık olan portları kapatıyorum girdiğim sitelere dikkat ediyorum okadar.
  230. Black Wolf

16 yaşındaki genç kıza 16 gün boyunca 23 kişi tecavüz etmiş !

Çok sıkmamak lazım kız çocuklarını. Tek hata tecavüz edende değil, onlara bu fırsatı verenleri de cezalandırmak lazım!
  231. Black Wolf

FIFA 12 Yeni Ekran Görüntüleri

her fifa yada pes konusunda mutlaka kıyaslama yapılıyo :D yarın çıksada indirsek şunu
  232. Black Wolf

İnter - Trabzonspor - Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

süpriz yaparsa beraberlik alabilir ama yenmesi zor
  233. Black Wolf

Türkiye Ucuz Görüşmede İlk 3'te!

Vergileri hesaplamadan yapmışlar heralde bu araştırmayı
  234. Black Wolf

Dövmeyi kimse önermiyor!

Yaptırmak isteyene etkileyeceğini sanmıyorum. Kaldı ki dinimiz Örtünmeyi de emrediyor ama "Başım açık ama kalbim temiz" Diyerek bu sorun çözülmüş olunuyor. :)
  235. Black Wolf

Bu Araca 12 000 Lira Verir misiniz?

10bin eder bu. toplaması zaten bi 10bin. 20bine maliyet 25-30 artık kime giydirirlerse artık :D
  236. Black Wolf

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

http://www.youtube.com/watch?v=kJU0VG6S_zM&feature=related
  237. Black Wolf

Film önerisi

Ben yaklaşık 10 senedir yoğun bi şekile film izliyorum ve toparlayabildiğim kadarıyla 1000 civarında film izlemişim. Bir okadar da yarısında bıraktığım film var. Artık film izlerken sürekli senaryo, kamera açıları arka plan hataları ışık kurgu gibi şeyleri takip ettiğimi farkettim ve bunu...
  238. Black Wolf

Fotoraf çekerken insanı ön plana almak

o sisli dediğin şeye flu denir. açıklama yapmışlar ama flu arka plan ıstıyosan arka plan biraz derin olmalı
  239. Black Wolf

Dvd arşivi Mi? Yoksa Bluray arşivi mi?

E evet ama hep indirimden aldım ben. 25-30 lira civarında bulabilmek mümkün.
  240. Black Wolf

Dvd arşivi Mi? Yoksa Bluray arşivi mi?

Pikaptan müzik dinleyen biri olarak benim DVD arşivini bırakmam zor oldu ama iyi olmuş diyorum şimdilerde. hangisini izlemek sana daha fazla zevk veriyosa onu topla :)
  241. Black Wolf

ANTU'dan bildiri var!

Serseri takımı. Nedir yani ? Düne kadar herşey yolunda gidiyordu büyük takımdılar kimse deviremezdi ? Tam tersi oluncada emziği alınmış bebek gibi ağlamaya başladılar.
  242. Black Wolf

PES 2012 Demosuna Hazır mısınız?

Top çalmak zorlaşmadı ki sadece kombinasyon değişmiş. Top çalmak için R2+X tusuna basıyosunuz sızın oyuncu hemen kademeye gırıyor rakıbı karsılıyor ama mudahele etmıyor, rakıp nereye sızın adam oraya gıdıyor. Müdahale etmek ıstedıgınızde ıse R2 tusunu serbest bırakıyorsunuz ama hala X tusuna...
  243. Black Wolf

Resim olduğundan olabilir mi? :D

ikiside makara yapmış. Bukadar salak olamaz heralde :D
  244. Black Wolf

Korsan, sizce iyi mi kötü mü? Tartışalım!

Arkadaş haklı. Sony yurt dışı fiyatını ele alalım. CD basmayı bıraksa oyunların hem maliyeti, hemde vergi oranları düşer. Ortalama %60 olarak fiyat azalır. Ve bu fiyatı bütün ülkelere entegre edebilirse bu da oyunların fiyatının 40 lira civarında olmasını sağlar. Oyunlar 40 Lira olsa her hafta...
  245. Black Wolf

PES 2012 Demosuna Hazır mısınız?

PS3 Demosu nezaman çıkar acaba
  246. Black Wolf

Xbox 720 Ne Zaman Çıkıyor?

ps3 sahibiyim ama ps4 çıkmadan önce xbox yeni modeli çıkarsa onu almayı düşünüyorum
  247. Black Wolf

World of warcraft hakkında bilgi istiyorum.

Bence biraz bekle Diablo3 yada Dota2 ye başla
  248. Black Wolf

Volkswagen Bulli geliyor

Bence çok güzel. Gelişen şehir yapısını yansıtıyor.
  249. Black Wolf

Age of Empires Online Çıktı

en iyisi indireyim de bakalım kasıyor mu kasmıyor mu
  250. Black Wolf

Age of Empires Online Çıktı

Benim lg x130 netbook kasar mı acaba bunu 1.6 işlemci var
  251. Black Wolf

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Sadece boş zaman geçirmek yada film seyretmiş olmak için izlenicek bir film değil. Derin konusu merak uyandırıyor olayları çözmeye çalışıyosunuz. Konusuna girmiyorum, sizde girmeyin konusuna bakmadan izleyin daha çok zevk alacaksınız
  252. Black Wolf

Film arsivi duzenleme

Bende eskiden daha Blue-ray filmler peydah olmadan 200-300 DVD film biriktirmiştim sonra bir forumda bunları orijinal film gibi basma yöntemi görmüştüm tanesi 2-3 liraya geliyordu Harici alacağıma Orijinal kutulu afişli cdnin üstüde aynı orijinaldeki gibi resimli basarım dedim 1-2 hafta böyle...
  253. Black Wolf

İran Meclisi: Karayılan yakalandı

iran tehlikenin farkına vardı demekki. 1 ay önce iran sınırında askerlik yapan arkadaşım demişti zaten sürekli iranlılar geliyor burdan çıkmmıyolar bi işler karıştırıyolar diye. demekki hikmeti buymuş
  254. Black Wolf

Amerika'dan 27'' iMac alsam Türkiye'de sorun olur mu?

Hava yolu şirketini ara bakalım ne diyecekler.
  255. Black Wolf

Asphyxia

Teşekkürler. Bizde bundan şüpheleniyorduk
  256. Black Wolf

SDN - MacBook/Pro/Air/iMac Bilgi paylaşım merkezi

Evet kasa olayı komik bende ilk görünce baya gülmüştüm. Ayrıca ilan ilgilenen olursa Z0GCQ satıyorum :D
  257. Black Wolf

Asphyxia

Sebebini açıklayamayacağım ama kısaca şöyle anlatayım; Birisinin bilgisayarında asphyxia adında bir program bulduk lakin bunun ne işe yaradığını bulmamız gerek. Bunun hakkında bilgisi olan var mı ?
  258. Black Wolf

AVEA bis aboneliği devri

Geçen sene avea dan blackberry aldım tabi beraberinde bis aboneliği. ve ücret de faturalı hattıma yansıtıldı. Ama artık o hattımı kullanmıyorum, sadece kontrat olduğu için kapatamıyorum. Peki kullanmadığım ama faturasını tıkır tıkır ödediğim hattımda bulunan bis aboneliğimi başka bir avea...
  259. Black Wolf

SDN - MacBook/Pro/Air/iMac Bilgi paylaşım merkezi

Hemen konuyu kötüye kullanalım elimde bulunan imac satıp macbook almak istiyorum fakat ürünün garantisi olmasına rağmen satılmıyor. Neden satılmıyor ? ülkemizde hala bu ürün hakkında çok bilgi sahibi insanlar malesef yok. sahibinden e ilanı koydum 'bunun kasasını vermiyormusun?, Sadece monitör...
  260. Black Wolf

Samsung Apps Öne Çıkanlar

Bende smart tv için sandım daldım içeri
  261. Black Wolf

İlk Türkler Bulsaydı | Reklam Filmi

Uzun eşek olayı güzelmiş
  262. Black Wolf

Matrak Adamlar-Funny People(2009)

Yanlış anlattım galiba. Benim demek istediğim senin gibi detaylıca bir eleştiriye rastlamamam. Yani sadece 'beğenmedik' 'gülemedik' 'kötüydü' gibi yorumlar değil. :)
  263. Black Wolf

Matrak Adamlar-Funny People(2009)

Bende katılıyorum. Ayrıca bu filmle ilgili ilk kötü eleştiriyi senden duydum :)
  264. Black Wolf

Fotoğraf arşivlemek için ücretli/ücretsiz program tavsiyesi

pumperking aldığın sonucu buraya yazarsan bana da yardımcı olmuş olursun. Adobe işe yarar umarım
  265. Black Wolf

BlackBerry 5 İçin Yeni Telefonlar

Başlık yanlış
  266. Black Wolf

FIFA 12 Kapak Yıldızları Belli Oldu

2011 de PES benim için bitmiştir. yaşasın 2012 FİFA devrimi ! Acaba 3D oynayabilecek miyiz ?
  267. Black Wolf

Avantajlı Tarifeler

uma350 bende aynı tarifedeyim. Tarife faturalı değil. o yüzden fazla gelmesi imkansız.
  268. Black Wolf

iPhone 5 Alacak mısınız?

Şarj süresi 1 haftaya çıkmadan 5 kuruş vermem.
  269. Black Wolf

Havaalanında toplu seks krizi

Ne güzel milletin ilgisini çekerlerdi işte :D
  270. Black Wolf

Beni Nazi Canavarı Olarak Damgalayacaklar

REDFOKS Türklerin dışında herkesin istediği Türkiye, o haritada belirtilen yerler zaten ! Sürekli Teröristleri koruyan norveç idarecileri, bu saldırıdan sonra artık gözünü biraz olsun açmayı dener heralde
  271. Black Wolf

VDSL2 Hız Testi 100 Mbit

1080p video hızla yükleniyorr evet görüyorsunuz !! Yarış anlatır gibi olmuş biraz :D
  272. Black Wolf

Mac OS X Lion'a İlgi Büyük

Lise yıllarında sırf eve gelen misafirler kullanamasın diye bir mac almıştım, o gündür kullanıyorum mac işletim sistemlerini. Kahrolsun misafir ve onların şımarık veletleri :)
  273. Black Wolf

İstanbul'a havadan giden tramvay geliyor!

MİNİBÜSÇÜLER KULLANACAK Şaka heralde ?
  274. Black Wolf

THY sunar: ManU - Barça şöleni..

Şirket ulus şirketi olmaktan çoktan çıktı. Dünya geneline hitap ettiği için milliyetçi kaygılar gütmemesi nomaldir. TÜRK ismini Oralarda görmek bile yeter aslında.
  275. Black Wolf

Aylık 20 tl bütçe ile hangi faturalı tarifeyi tavsiye edersiniz.

Numara taşıma yaparsan kârlı çıkarsın. Ben avea ya taşıdım hattımı, her yöne 500dk. 1000sms 1gb internet 20lira. Turkcell de kampanya var. numaranı taşırsan 600dk her yöne ve haftada 2gün tüm turkcell le bedava.
  276. Black Wolf

Kedisinin çişinden 700 bin dolar kazandı

ihtiyaçlar icatları doğurur. helal ablamıza
  277. Black Wolf

Baba ile kızı gizli aşk yaşıyormuş

Amaçsız yaşayan toplumların gidişatı böyle. Geçmişte helak olan toplumların hepsi amaçsız yaşam tarzının eseridir. Tanrı yardımcımız olsun da o günler başımıza gelmesin.
  278. Black Wolf

Mac OS X Lion Türkçe Yarın Satışta

30 dolar yükseltme için gayet uygun.
  279. Black Wolf

Üniversiteli 3 kızın 'seçmeli' otostop turu!

Bu dünyada onlara herşey beleş zaten. 3 Erkek çıksın bakalım kaç ayda gidicek antalyay a :D
  280. Black Wolf

Gençler İçin Renkli Kulaklıklar

Skull candy ve beats marka kulaklıkları tek geçerim
  281. Black Wolf

Kendi iPad'ini Kendi Yaptı

Adam gerçek emekçi :)
  282. Black Wolf

SDN üyesi olarak Hancock filmine benzer kısa bir film!

sonmodel06 Çok güzel olmuş, dedikleri gibi havada biraz daha az kalsaymışsın tam bir profesyonel işi olurmuş. bizimde bir kısa film projemiz var. Efektleri hangi program ile verdin ?
  283. Black Wolf

Alldebrid Türkiye

Mobil ödeme seçeneği yok mu ?
  284. Black Wolf

Gözlüksüz 3D'si Nasıl Çalışıyor?

Artık hiç bir gelişmeye şaşıramıyorum çünkü teknoloji yavaşlatmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Şu anki teknolojik gelişmeleri günümüzden çok çok ileride lakin şirketlerin satış stratejisi teknolojinin yavaş pazarlanmasını gerektiriyor, ne acı.
  285. Black Wolf

Abiler

Eyy mübarek adam 1 sene kalmış ve bunları savunma gereği mi duyuyorsun ? Ben doğduğumdan beri onların içindeyim o zaman bende harp ilan ediyim ? Bu adamlar öyle herkesi almıyolar içlerine. Saf istediğini yaptırabileceği adamları alıyolar aralarına ortalama 3 yılda da robotlaştırıyolar. Abi -...
  286. Black Wolf

Google+ Davetiye Paylaşımı

1 adet alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.
  287. Black Wolf

Ucuz sistem

ikinize de teşekkür ederim mylife.eg in verdiklerini almayı düşünüyorum. benim yukarıda verdiğim işlemci yerine şuradakini düşünmeye başladım; http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=46&productid=bd100653 Aralarındaki fark nedir ?
  288. Black Wolf

Ucuz sistem

Arkadaşlar 4-5 senelik bir bilgisayarım var onun üzerine sadece işlemci anakart ve ram alarak kullanılabilir hale getirmek istiyorum ve eskisi gibi de fazla para vermek istemiyorum. PC yi sadece film izlemek, arşivini yapmak arada sırada ise mmorpg oyunu oynamak için istiyorum. Bu işlemciye...
  289. Black Wolf

Ayyıldız TIM Duyuru

helal olsun.
  290. Black Wolf

Nikon - Canon- Pentax

Fotoğraf makinası almak, ne istediğini bilmeyen biri için bir ızdırap gibi oluyor. Ciddiyim, kendimden biliyorum. Ne amaçla kullanacaksın ? Daha önce bir Deneyimin var mı ? Video çekmesi senin için ne kadar önemli ?
  291. Black Wolf

İşte E3'ün En Çok Beklenen 5 Oyunu

Af buyurun da bu E3 nedir yahu ?
  292. Black Wolf

FIFA 12 Gümbür Gümbür Geliyor!

Çıkış Tarihi kesinleşmedi mi ?
  293. Black Wolf

Galeri: Diablo 3'ten Yeni Görseller

2008 den beri bekliyorum, 2012 nin ilk çeyreğinde de çıkmazsa kusura bakmasın ama alsın cebine soksunlar o oyunu :D
  294. Black Wolf

Pes 2012 Video,Resim,Bilgi Galerisi

PES 2011 e kadar FİFA oynamam diyordum. Büyük konuşmamak gerekirmiş.. FİFA 2012 çıksın deneyerek göreceğiz hangisi daha gelişmiş..
  295. Black Wolf

Yabancılar Shiftdelete.net diyemiyor

siftdeleyt diye yaz ordan okusun :P
  296. Black Wolf

The Hurt Locker Korsana Karşı

indirsek mi acaba ? Kapıma polis dayanır mı ? :P
  297. Black Wolf

Acer H5360BD ile HD kalitesinde 3D Ps3 3D Bluray Film ve 3D Digitürk ve Dsmart Keyfi

Şimdi biraz baktım da, 3D Tv almaktansa bu cihazı almak daha mantıklı geldi. Fiyatı da oldukça makul; 1.400 TL Siz bu ürünün satışını mı yapıyorsunuz ?
  298. Black Wolf

Alldebrid Türkiye

İlk defa duydum, kulağa hoş geliyor ama yasal mı ?
  299. Black Wolf

D-SLR Fotoğraf Makinesi ve Lens

Yaklaşık olarak 1 senedir CANON 450D kullanıyorum. Bende almadan önce çoook araştırma yaptım ve kendim için en doğru makineyı aldım. Giriş seviyesi olarak ideal bir makinedir kendileri ve fotoğraf bölümü okuyan yada kursa gidenlere tavsiye edilen makine 450 D idi Hala öylemi bilmiyorum. Benim...