Arama sonuçlarınız

1. ivejz

Uydu ve 5.1 ses sistemi

Selam, bir sorum olacak, Next YE 2000 CI Plus uydum var, bunu 5.1 ses sistemi ile bağlamak istiyorum ama bir türlü çözemedim yani uydunun 2 output ses portu var ama ses sisteminin 6 input portu var? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  2. ivejz

Uydu & Pc bağlantısı

selam, ben dijital uydu alıcımı doğrudan laptopuma bağlamak istiyorum, bu mümkün değilse, tv'deki görüntüyü laptopuma aktarabilir miyim?
  3. ivejz

Türksat 4A 1TV Georgia biss key ???

Beyler malumunuz bu akşam Arsenal - GS maçı var 1tv Georgia kanalı maçı veriyor ama 3A'da çalışan biss key 4A'da çalışmıyor yeni biss keyi bilen varsa yazsın lütfen teşekkürler.
  4. ivejz

Android güncelleme

selam, samsung galaxy s4 gt-i9500 kore yapımı telefonum var yani orjinal değil, sorum şu androidi 4.2.2'den 4.4.2'ye odin ile guncellemek istiyorum, bu konu hakkinda daha once bunu denemis arkadasimiz var mi sorun olur mu telefonda eskisi gibi normal calisir mi, tesekurler
  5. ivejz

Android güncelleme

6. ivejz

Wireless gizleme?

benim wireless routerim var, laptop ile baglaniyorum fakat istedigim şey sadece laptopumda benim wirelessim gözüksün mesela komşularım benim wirelessimi göremesin, hiç wireless yokmuş gibi olabilir mi, sadece ben baglanmak istiyorum?
  7. ivejz

windows xp'den 98'e geçiş sorunu

1 haftadır uğraşıyorum şu lanet olası windows xp ile bi türlü 98'e geçemedim birçok cd denedim ama boot okumuyor benim tahminim xp ntfs ve 98 e geçiş için fat32 lazım ama yüklediğim bu xp cd rom da fat32 seçeneği yok acaba sorun bu mu ve çözüm nedir neden geçmek istediğimi lütfen sormayın xp...
  8. ivejz

Low level format

sa Hard Disk Low Level Format Tool ile USB'den HDD'ye nasil format atabilirim? sadece C: var formati baslattigimda su hatayi veriyor: Unable to lock device. Make sure you do not have open files on this device and try again.
  9. ivejz

Windows 7 yükleme sorunu

s.a benim bilgisayarım 64-bit kapasiteye sahip, şu anda windows 7 32bit yüklü. windows 8-64 bit cd aldim yuklemek icin ama soyle bir hata veriyor , restart atiyim dedim BOOT from CD'yi sectim ama okumuyor direk windows logosu cikiyor, nasil yukleyeyim bu windows 8 64-bit i bilen varsa...
  10. ivejz

NERO 11'de MP4 formatli videolari CD'ye yazdirtamiyorum ?!

Arkadaslar ben bir video indirdim ama MP4 formatli bir video ve bir CD'ye yazmak istiyorum ama NERO(11) bu formati kabul etmiyor nasil yazdirabilirim veya MP4'ten hangi formata cevirmem lazim ki NERO okuyabilsin lutfen yardim edein simdiden tesekkurler :)
  11. ivejz

NBA TV Biss Key [Eylül 2011] Flaş, Flaş, Flaş !!!

Evet arkadaşlar müjdemi isterim yoğun arayışlar sonunda Türksat 3A için NBA TV'nin Biss keyini buldum 100% çalışıyor.....:thumbup1::thumbup1::thumbup1: Frekans : 11054 H 30000 5/6 BISS ID : 1FF3 KEY : DF FE FC D9 FD BF 18 D4
  12. ivejz

Internet Explorer'de kodlama sorunu

s.a arkadaslar, frontpage ile kodlamaya basladigim bir sitede bi sorunla karsilasiyorum, iki objeyi yan yana getirebildim ama bu sadece mozilla firefox'ta olabiliyor yani internet explorer'da objeler yanyana oturmuyor biri altta biri ise ustte ? yardimci olursaniz sevinirim tskler.. IE'deki...
  13. ivejz

Bilgisayarimin Grafigi Bazi Oyunlari Kaldiramiyor (Yardim) ?

Bilgisayarimin Grafigi Bazi Oyunlari Kaldiramiyor (Yardim) ? Evet arkadaslar soyledigim gibi bilgisayarim bazi oyunlarimi { Çoğununu } Kaldiramiyor oyun oynarken bilgisayarim donuyor ve resetleniyor kendi kendine Benim grafikkartim Nvidia - Geforce 7100 GS lutfen yardim edebilecek varsa lutfen...
  14. ivejz

Şampiyonlar Ligi Maçları İnternet'te (Şifresiz) Donma Yok !!!

15. ivejz

Kendi Web Tasarimi Yapmak

arkadaslar baştan sona kadar kendime ait bir web site yapmayı istiyorum bunun için önerdiğiniz program veya programlar var mı teşekürler. [frontpage,dreamweaver hariç]