Arama sonuçlarınız

1. macindows

Yardım Geforce Experience ekran kartını güncellemiyor..

Merhaba arkadaşlar, ekran kartını geforce experience uygulamasından güncellmeye çalışıyorum kurulum işlemi hazırlanıyor da kalıyor dönüp duruyor herhangi bir ilerleme maalesef olmuyor bunu nasıl çözebilirim?
  2. macindows

Samsung m52 5g, android 12 güncelleme sonrası kişiler uygulamasındki harfler yok oldu..

Samsung m52 5g, android 12 güncelleme sonrası kişiler uygulamasındki harfler yok oldu.. rehberde kişilere basınca sağ tarafta alfabe çıkıyordu şuan hiçbir harf görünmüyor bu yeni tasarım şekli mi yoksa bir hata mı ?
  3. macindows

aöf mail imap ayarları yardım

Merhaba, @aof.anadolu.edu.tr uzantılı aöf mailimi Mozilla Thunderbird e kurmak için imap ayarlarını manuel girmem gerekli ama bi türlü bulamdım, yardımcı olabilen var mı acaba?
  4. macindows

Nano Adblocker & Nano Defender reklam engelleyici güvenlik zaafiyeti

Nano Adblocker & Nano Defender reklam engelleyici eklentilerinde büyük bir güvenlik zaafiyeti açığa çıkmıştır. Bu eklentileri tarayıcılarında kullananların derhal kaldırmaları ve şifrelerini değiştirmeleri çok büyük önem teşkil etmektedir. Özellikle instagram, microsoft, twich kullanlar için...
  5. macindows

Maksimum 1500 TL bütçe akıllı telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar maximum 1500 TL büyük ekranlı telefon önerisi alabilir miyim çok acil.. sar değeri batarya değeri iyi birşey olursa sevinirim.
  6. macindows

internet download manager son sürüm build 10 da malware bulundu.

Merhaba bugun IDM nin son sürümü ( Version 6.37 Build 10 Final) güncellerken lisanslı üründe malwarebyte virüs buluyor.. aynı sorunu yaşayan var mı ? dikkatli olmanızı öneririm.. açıklama Malwarebytes www.malwarebytes.com -Log Details- Protection Event Date: 4/17/20 Protection Event Time...
  7. macindows

Office Professional Plus 2016 Retail FPP TR Dijital Lisans

Office Professional Plus 2016 Retail FPP TR Dijital Lisans ₺1,200.00 yalnız ₺150 (FPP) Microsoft’un genelde perakende teknoloji mağazaları kanalı ile sattığı ürünlerdir bunlar. Ancak piyasada bulmak gerçekten zordur. Zaten fiyatları da diğer lisanslama tiplerine göre oldukça yüksektir...
  8. macindows

[Çözüldü]Ekran klavyesi otomatik açılıyor nasıl halledebilirim?

Win 10 fall creator update yükledim fakat bilgisayarımı açtığımda ekran klavyesi otomatik olarak açılıyor windowsun başlangıc programlarından kapatamıyorum bunu nasıl devre dışı bırakabilirim uzman arkadaşlara sorulur /resim
  9. macindows

Beats Kulaklık çekilişi

Beats Kulaklık çekilişi ne zaman yapılacak acaba???
  10. macindows

internet yavaşlığı

internettte şuanda yavaşlama olan vatandaşlar var mı ?
  11. macindows

Bir arabanın tekerleği nasıl döner?

Merhaba, bi arabanın tekerlerleği nasıl döner? Yani motordan lastiklere doğru güç hangi aşamalardan geçmektedir. Basitçe anlatır mısınız?
  12. macindows

İnternetime Dokunma!

Sansürlenen internet daha güvenli hale gelir mi?
  13. macindows

TTnet Mobil Sahtakarlığı! Bu Kampanyadan Uzak Durun!

TTnetMobil ile yeni üyelik sözleşmesi yaptım! Bu sözleşmede 24 ay taahhütlü ilk 6 ay boyunca 100de 100 indirim kampanyası vardı. Şuanda TTnet bana 100de 60lık indirim yaptığını farkettim, müşteri hizmetleriyle defalarca 15 gündür telefonla görüşüyorum. Kendilerinin hata yaptıklarını...
  14. macindows

Kameraya takilan kacamak bakislar...

Los Angeles'ta yaşayan Jessie ve Reanin isimli iki kadının "gizli kalça kamerası" görüntüleri tüm dünyada olay yarattı. Görüntüler Youtube'ta 8 milyon kişi tarafından izlendi. The Sun Gazetesi aynı yöntemi bu kez İngiltere sokaklarında denedi... Natasha Yexley isimli modelin pantolonunun...
  15. macindows

Almanyada tarihi karar: Türkler vizeden muaf

Almanya’da tarihi karar: Türkler vizeden muaf Almanya’nın Münih İdari Mahkemesi Avrupa Adalet Divanı’nın Türkleri vizeden muaf tutan kararının turistik amaçlı geziler için de geçerli olup olmadığı sorusuna noktayı koydu Münih İdari Mahkemesi “Türkler özellikle...
  16. macindows

İstanbulda hafif deprem oldu! 20 ocak Per 4:12

Biraz önceki sarsıntıyı hissettiniz mi? ---------- Post added at 04:18 ---------- Previous post was at 04:14 ---------- 2011.01.20 04:09:36 40.7172 29.7675 6.8 -.- 4.3 -.- DEĞİRMENDERE-GÖLCÜK (KOCAELİ) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM...
  17. macindows

Adile Teyzeden Yeni Yıl Mesajı!

http://www.youtube.com/watch?v=ekjW93Uk4ms Ruhu şaad olsun!
  18. macindows

Youtube'a erişim yasağı kaldırıldı

Video paylaşım sitesi Youtube'a erişim yasağının kaldırılmasına karar verildi. Youtube erişim, Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi kararıyla 5 Mayıs 2008'den beri engelleniyordu. 30.10.2010 18:11 AA - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu Savcısı Kürşat Kayral, Emniyet Genel...
  19. macindows

TT.Net adsl Faturasındaki dengesizlik

Soru 1 - Mart 2010 Kota Aşım Ücreti (456.41 MB) 3.43 TL '456 Mb. için 3.43 TL Çok fazla değilmi? Soru 2 - TTnetin Kota sogulama sayfasındaki mart ayı kullanımı 4.11 Gb görünürken ttnetin 456 Mb. Kota aşımı faturalandırması ne tür bir kazık? 10 milyon kullanıcıdan 1 lira haksız...
  20. macindows

Büyük Zaferin Gizli Kalmış Fotoğrafları

Türk donanması denizi mayınlarla döşerken görüntülenmiş. Alman ve Türk yetkililer gözlem yaparken düşen bir İngiliz uçağını kontrol ediyor. Gelibolu'da şehit olan askerlerimizin iskeletleri. Çanakkale Boğazını savunan Osmanlı sahil güvenlik botları. Alman askerleri...
  21. macindows

95 yıllık sır ortaya çıktı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşları ile ilgili en bilinen fotoğrafını, cephede yer alan Haydar Mehmet Alganer’in çektiği bildirildi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Esenkaya, AA muhabirine...
  22. macindows

Çanakkale Şiirleri / 18 Mart

18 mart Bu gün 18 mart Herkes savaşta Her yerde bomba Çanakkale geçilmez Herkes bomba taşıyor Herkes öldü Ne oldu bu dünya Çanakkale geçilmez
  23. macindows

GoL Parayla Atılmıyor Be!

Sudan ucuz golcü! Altyapısından yetiştiği Fenerbahçe'yi attığı iki golle kaosa sürükleyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başarılı forveti İskender Alın, yıllık 250 bin TL ücret alıyor. 26 yaşına bastığı gün altyapısından yetiştiği Fenerbahçe'ye 2 gol atarak kendine doğum günü armağanı...
  24. macindows

GoL Parayla Atılmıyor Be!

25. macindows

Photoshopta Bu çizgiler nasıl yapılır

Photoshopta bu resimdeki çizgiler nasıl yapılıyor?
  26. macindows

Facebook gibi bir site kurmak istiyorum

1 - Adım gibi bilmem lazım 2 - Gereklilik lazım. 3 - Olumsuz düşünceleri silmek lazım 4 - Bilgi Tecrübe Para = B-t-p lazım. 5 - En önemlisi reklam 6 - Soru Sorabilmek lazım. 7 -? Başka?
  27. macindows

Kahveciler kahvenizi en çok neyli içersiniz?

http://www.youtube.com/watch?v=nPcIUGwaZHg Az şekerli türk kahvesini severim en çok. :thumbup: ---------- saat 14:57 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:48 eklenmişti ---------- bide çabuk kahve içerim, isim vermiyorum reklam olmasın sade şekersiz (: