Arama sonuçlarınız

1. T

Samsung S8500'de Utandıran Şüphe!

İlginç ve trajikomik :)
  2. T

Hangi Dizileri İzliyoruz ?

Kurtlar Vadisi Pusu, Geniş Aile, EZEL, Arka Sıradakiler, Arka Sokaklar, ADANALI ...
  3. T

Amazon iPad'e Savaş Açtı

Elbette tüketicinin işine yarayacaktır diye düşünüyorum. Rekabet son kullanıcı için her zaman iyidir.
  4. T

Hangi Antivirüs Programını Kullanmamı Tavsiye Edersiniz?

Forum Kuralları; 5. Telif haklarını zedeleyen dosyalara link verilmesi (Crack, serial, warez) ve sitede paylaşılması yasaktır. Yanlış anlama senin için söylüyorum. Mesajını editlersen senin adına iyi olur.
  5. T

Geçmiş yıllara damgasını vuran bilgisayarlar serisi 6

1975'li yıllara damgasını vuran bilgisayarlar, kullanmayı çok isterdim. :)
  6. T

- G DATA - Tam Bir Hayal Kırıklığı

Merhaba, CeBIT Bilişim Eurasia'da G Data'nın Standına gittiğimde 3 Aylık Deneme sürümünü CD halinde hediye olarak vermişlerdi. Kötü bir izlenim bırakmadı ama çok iyi bir izlenimde bırakmadı. Boyut dediğiniz gibi büyük olasada bunun bir zararı olmadı. Benim gözümde daha iyi bir güvenlik...
  7. T

Programlar silindikten sonra bilgisayarda bir dosya bırakıyor mu?

Merhaba, Format sorunu çözer ama bu tür bir sorunda format en son çözümdür.
  8. T

Bölümlenmiş HDDde bir bölümü silmek.

Merhaba, Arkadaşım Masaüstündeki "Bilgisayarım" simgesine sağ tıklayıp "Yönet"i seçiceksin. Açılan pencerede solda Aşağıda "Disk Yönetimi" var. Bu bölüme girdiğin zaman önüne HDD'dendeki Bölümler gelicek. Üzerlerine sağ tıklayarak silebilirsin. İstersen "Partition Magic" programı ilede bölme...
  9. T

Selamlar sizlere

Bende eski sayılmam ama, Hoşgeldin. :)
  10. T

Fotoğraflar yine harika

Fotoğraflar gerçekten mükemmel, Teşekkürler.
  11. T

Resmin üzerinde başka bir resim ekleme

Merhaba, Anladığım kadarıyla Picasa işini görücektir.
  12. T

32Bit cdkey 64Bit te çalışır mı ?

Arkadaşında dediği gibi Üreticiyle irtibata geçersen kesin bir cevap alabilirsin. Microsoft Türkiye 444 6787
  13. T

Ses sorunu

Merhaba, Öncelikle hack yönteminize ihtiyacım yok gerekte yok teşekkürler. Sorununuz bağlı olan mikrofonunuzu varsayılan olarak görmediğinden olabilir. Sistem Try(Sağ Altta)'da bulunan Ses Simgesine sağ tıklayıp "Kayıt aygıtları"nı seçip açılan pencerede ayarlarınızı kontrol edin.
  14. T

Kaspersky Türkiye yetkilileri, bu sorunu türkçeyle harmanlayarak, ilginç bir espri olarak sunmuşlar. Yazılımın en büyük sorunu olan "Sistemi çok kasıyor" cümlesinden yola çıkarak, http://kasmazki.com adresini, yazılımın Türkiye şubesine yönlendirmişler. :rolleyes:
  15. T

Windows Update Hatası - Kod 80246008

Merhaba, Bilgisayarınızda kısıtlama için kurulmuş olabilecek herhangi bir Filtre programı mevcutmu? Eğer bu tür bir program mevcutsa devre dışı bırakıp tekrar Update yapmayı deneyin.
  16. T

Böyle bir sistem alıyorum, ne dersiniz ?

Teşekkürler, Hayırlı Olsun.
  17. T

Böyle bir sistem alıyorum, ne dersiniz ?

Merhaba, Güzel bir sistem olmuş, fiyat olarak ne kadar tutuyor?
  18. T

Merhaba, Norton Internet Security 2010, Kaspersky Internet Security 2010 ve ESET Smart Security 4 arasından herhangi birini kullanabilirsiniz. Hepsi bu alanda ne kadar iyi olduklarını aldıkları ödüllerle kanıtlamışlardır.
  19. T

[Yeni - 2010] Hangi işletim sistemi ?

Windows 7 ...:wink:
  20. T

32Bit cdkey 64Bit te çalışır mı ?

Merhaba, Bildiğim kadarıyla OEM Lisansa sahipseniz mimari değişimi yapamazsınız. Yani x bir bilgisayar üreticisinden aldığınız bilgisayarın üzerinde 32Bit Windows 7 lisansı varsa bunu 64Bit'te çeviremezsiniz. Ama bir Kutulu Sürüm (Retail) Lisansa sahipseniz mimari değişimi yapabilirsiniz. Yani...