Arama sonuçlarınız

1. H

Usp hiç görmüyor :(

pc fabrıka ayarlarına nasıl dondurecegımı anlatırmsın bıosa gırdım lakın ıngılızce yazdıgından hanı menuden gerı donus yapacagımı bulamadım
  2. H

Usp hiç görmüyor :(

ıyı aksamlar arkadaslar benım pc usb yı hıc gormuyor ne flash dısk ne usb koblo evrensel verı yolunda herhangı bır ısaret yok bilgisayarım yönet dısk yonetımıne gırıyorum usb gozukmuyor tak kulana bakıyorum usb otamatık sıkkı ısaretlı ne yapmalıyım anakartım p5gpl-x asus yardımlarınız ıcın...
  3. H

Ses gelip gidiyor

onu 1 hafta once sızlerın sayesınde asusun sıtesınden ındırıp kurmustuk :( ---------- saat 21:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:26 eklenmişti ---------- bırde aygıt yonetıcısınde hıc bır saru ısaretı unlem cıkmıyor :(
  4. H

Ses gelip gidiyor

ıyı aksamlar onboard uzerınden 5+1 kullanıyorum bazen sesı alabılıyorum coguzamanda ses gelmıyor bıkac kez format atınca duzelıyor. ses olmadıgı zamanlar sımge seklınde de bı goruntu alamıyorum denetım masası ses aygıtı kısmına baktıgımda da hepsı kapalı bu problemı seskartı almadan coze...
  5. H

Ses aygıtımı coğuzaman görmüyor

iyi akşamlar arkadaslar benım soyle bı sorunum var ses le ılgılı 5+1 sıstemım var pc acıldıgında bazen goruyor ses alıyorum ama genelde ses sistemini hic gormuyor iki üç kere reset attıkta sonra anca goruyor bunu nasıl cozebılırız? tskler ---------- saat 21:02 eklendi ---------- önceki mesaj...
  6. H

Asus p5pgl-x ses sorunu

arkadasım pc ye format attım ama yıne aynı sorun donanım guncellestırme programında yeını goster dıyorum ama kalsoru tıklayınca tamam yazısı cıkmıyor
  7. H

Asus p5pgl-x ses sorunu

dıgerınıde ındır lakın yerini göster kısmında unlem ısaretlı yer cıkmıyor hangısını secmelıyım bılıyorum senıde mesgul edıyorum ama
  8. H

Asus p5pgl-x ses sorunu

hayır yuklerken betayı yukledım kurdum bı altındakı sekmeyı kuramıyorum
  9. H

Asus p5pgl-x ses sorunu

burdan audioları ındırcem oyle degılmı ıns. olur ilgine cok tskler ---------- saat 17:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:37 eklenmişti ---------- yuklerken hata verıyor :(
  10. H

Asus p5pgl-x ses sorunu

arkadaslar benım anakart yandı ve yenı bır kart aldım ( ıkıncı el ) markası asus p5gpl-x rev 1.01 kartında ustunde yazan bu cd sıde yok e pc den hıc ses alamıyorum aygıt tonetıcısınde high definition audio veri yolundaki ses aygıtı yazan kısım sarı bır unlem var guncelle falan yapsamda cd...
  11. H

Ses Aygıtları Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

arkadaslar benım anakart yandı ve yenı bır kart aldım ( ıkıncı el ) markası asus p5gpl-x rev 1.01 kartında ustunde yazan bu cd sıde yok e pc den hıc ses alamıyorum aygıt tonetıcısınde high definition audio veri yolundaki ses aygıtı yazan kısım sarı bır unlem var guncelle falan yapsamda cd...