Arama sonuçlarınız

1. A

X86 Android setup \ boot sorunu

Merhaba elimde atom işlemcili netbook var w7 kurulu hdd bir bolumunu Android kurmak istiyorum , Live CD de sorunsuz acılıyor İnstall yapmada sorun yasıyorum hdd nin bir bolumunu ext4. Format secıp kurdum boot ekranında grub menusu gelmiyor ve hdd ext4olan bolumude boşş olarak gozukmekte...
  2. A

Menuet Os

Şüphesiz MenuetOS'un heyecan uyandıran yanlarından birisi tamamen bir alt seviye programlama dili olan Assembly ile yazılmış olması sadece ama sadece bir disket boyutunda olması. Disket kalıplarına bu sayfadan erişebilirsiniz: http://www.menuetos.net/download.htm [/URL][/IMG]...
  3. A

ReactOS işletim sistemi

Bu yazıda sizlere ReactOS işletim sistemini anlatmak istiyorum. Bildiğiniz gibi işletim sistemleri genelde windows ve linux olarak tanımlanabiliyor ReactOS ise windows nt baz alınmak sureti ile geliştirilmiş olan bir işletim sistemi. Şu anda Alpha yani kullanılabilir düzeyde değil ve çok...
  4. A

Htc Batarya Sorunu

benım telefon ucus modunda 1-2 saat demeden pil bitiyor tasaruflu kullanımda oldugu halde sım kart takılı degıl wifi vb. kapalı %35 de iken pil anıden 0 a kadar dusuyor telefon acılmıyor batarya bozuk olabılır dıye bataryayı yenıledım oda aynı [/URL][/IMG] [/URL][/IMG]
  5. A

Free web hosting

mrb arkadaslar elimde 2 adet reseller bulunmakta http://www.byethost.com/ dan free web hosting dagıtımı yapabiliriz domainim yok free web hosting işi yapmak isteyenvar mıdır
  6. A

Ücretsiz Hosting

Siteniz Icin Bedava Hosting Ücretsiz sahip olacaginiz barindirma alani Özellikleri kisisel siteniz yada kücük ve orta ölcekli bir firma sitesinin barinmasi icin yeteri kapasitedir. Tanitim veya hobi, kisisel yada firma siteleri Tatil, doga, dijital sanat gibi fotograf siteleri...
  7. A

Htc magic 32 rom

merhaba arkadslar benım kullandıgım htc magıc 32b telefon var bu telefonu teknık servıse verdım adam ustundekı romu sılmıs dusuk versıyon yuklemıs ıng. ustelık kullanan arkadaslar yada turkce uyan rom varmı elınde htc magıc olan arkadsların kullandıgı romun yedegını alsamda olur .