Arama sonuçlarınız

1. Wolker

LG3 855 Turkiye Cihazı Için 5.0 Romu Yayınlandı.

Dün gece baslayan güncelleme şu an pc suite uzerinden yapılabiliyor , akşam üzeride otaya gelmesini bekliyoruz hepimizin gözü aydın.
  2. Wolker

Samsung s4 i9505 için Official 4.4.2 Test Romu Yayınlandı

http://www.sammobile.com/2014/01/10/exclusive-i9505xxufna1-leaked-android-4-4-2-kitkat-test-firmware-for-galaxy-s4-gt-i9505/ adresinden de indirip romu odinle kurabilirsiniz.TEST ROMU OLDUĞUNU UNUTMAYIN !!!
  3. Wolker

4.1.2 Romu Değiştirilemeyen Csc Kodu (S3 Için)

Arkadaşlar Merhaba , 4.1.2 romunu yüklemek için android marketten CsC Select programı yardımıyla cihazı xsg(arap emirlikleri) şeklinde satış kodunu değiştirip rom yüklemiştim.(2-3 hafta oluyor nerden baksanız) Biraz once Tur koduna geri dönmek için tekrar CsC Select programını indirdim ama bu...
  4. Wolker

Windows 2003 Itanium Server Için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı?

Merhaba arkadaşlar , başlıktada belirttigim gibi windows 2003 server itanium edition için clamwin harici bildiginiz ücretsiz realtime scan yapan bir program var mı acaba ? Yada server'ı 2008 server'a geçirsek windows security essential yükleyebilme ihtimalimiz var mı acaba ? ilgi alakanız için...
  5. Wolker

Zaman Kadını Mı Yoksa Erkeği Mi Cazip Kılar?

Az önce Ziraatçi ile konuşuyorduk ve bu konu hakkında ihtilafa düştük.Kısaca size sorumuz şu arkadaşlar zaman bir bayanı mı yoksa erkeğimi eskiyen şarab'ın kıymetlenmesi gibi değerli kılar sizce?Buyrun buradan yazın ...
  6. Wolker

Annesi Minik Can'ı Çöpe Attı

Akıl hastası anne Can'ı çöpe attı Alanya'da herkesin gözü önünde çöpe atılan 1.5 yaşındaki çocuğu esnaf çöpten çıkardı. Ne olduğunu anlayamayan minik çocuk korumaya alındı.. Antalya'nın Alanya ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan anne, "İstemiyorum" diyerek dövdüğü...
  7. Wolker

SUPERNATURAL (Doğanında Ötesi )

Dizimiz Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır...
  8. Wolker

Sevgi Ve Nefret Aynı Çatıda Barınır mı ?

Arkadaşlar bir insan hem karşı cinsine aşık olup aynı zamanda ondanda ileri derece nefret edebilir mi ?Bu sorunun cevabını ben yaşıyorum yani EVET , size tavsiyem böyle durumlarda arada kalmayın sakın sonuçta olan hep arada kalana oluyor :(
  9. Wolker

Iste Kadinlar ve Biz Zavalli Erkekler

Bu karikatür Benim Hayatımın Anlamıdır :) . özelllikle tarayıp sizle paylaşmak istedim ...
  10. Wolker

Ferrari Vs Skoda - Yardir Olm

Arkadaşlar Video Süper sizinle paylaşmak istedim ... http://www.youtube.com/watch?v=QO_j-5lMSI0 youtube erişimniz yoksa dns numaraları , 208.67.222.222 - 208.67.220.220
  11. Wolker

Bu reklam çurcunasının nedeni nedir?

Uzun süredir severek takip ettiğim bir site SDN. Ama son zamanlarda gözümü alabildigim her noktada reklam banner'larını görmek cidden canımı sıkmaya başladı.Tamam kabul ediyorum gelir gider dengesi vs ihtiyaçlar çok ve sınırsız.Diyeceğim şudur ki her yerde reklam bannerları hatta bazıları...
  12. Wolker

Outlook'da yedekleme sorunsalı

Öncelikle selamlar arkadaşlar ufak bir sorunum var sizlerle paylaşıp biraz yardım talep etmek istedim Oncelikle D sürücüsü üzerine kurulu işletim sistemini devre dışı bırakıp C sürücüsüne yeni bir Xp kurduk sorunumuz ise şudur; - D sürücüsü hala dokunulmamış oldugu için o sistemin...
  13. Wolker

Vista Sürekli Sabit Diskten Yüklememi Alıyor,Çözümü Burada

Merhaba arkadaşlar Windows vistanın sürekli sabit diski meşgul edip sizin sinir katsayınızı mı arttıyor bunun çözümü çok basit aslında; Başlat -> Programlar -> Donatılar -> Sistem Araçları -> Disk Birleştirmeye Girip oradaki seçenegi basifleştirirseniz bu gıçık bugtan kurtulmuş...
  14. Wolker

Samsung CLP 300 Renkli Lazer ?

Arkadaşlar dün hp 1600 ve 2700 ler için sizlerden yardım istemiştim bugun ise Samsung clp 300 modelini tavsiye ettiler hemde orjinal tonerleri neredeyse 60 ytl ye HP nin kinin yarı fiyatına bulabilmekte mümkün bu cihaz hakkında sizden yorumlarınızı rica edebilir miyim ?Şimdiden Teşekkürler ...
  15. Wolker

Microsoft Windows Server 2008 Enterprise (32-bit) 6.0 Build 6001 RC1

Microsoft Yeni server Yazılımı Olan server 2008 'i görücüye çıkarttı konuyla ilgili olan arkadaşlar varsa link aşşagıya ve yaklaşık 1.8 GB boyutunda direk microsoft serverından hızlı bir biçimde download edebilmekte mümkün ... (dip not : ürün ingilizce ve X86 tabanlı)...
  16. Wolker

Hp Color LaserJet 1600 mü 2700 mü?

Arkadaşlar bu ürünlerden birisini dükkanım için alacagım her türlü yoruma ve eleştiriye acıgım benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler. (tonerlere dolum düşünmekteyim chip ve benzeri oalylar konusunda özellikle yorum beklemekteyim, teşekkürler )
  17. Wolker

Alım-Satım Topigi?

Geçenlerde bir arkadaş ısrarla bir disk satmaya çalışıyordu olay biraz farklıydı ama neyse ,site içerisinde 2. el yada kullanmadıgımız ürünleri paylaşabilecegimiz yada satabileceğimiz bir topic'imiz olsa sizcede iyi olmaz mı?Tabiki olayı çok farklı noktalara çekecek insanlar mutlaka...
  18. Wolker

Ülkemizdeki Angutluk Oranı :)

Mutlaka verilmiştir ama ben tekrar tebessüm ettirmek istedim :)
  19. Wolker

Acer NoteBook Ciddi Sorun ACER 5104

Öncelikle Selamlar Arkadaşlar bugun tamamiyle bu sorunla uğraştım google'dan filanda aradım ama sonuca ulaşamadım en son sizlere sormak zorundayım kafayı yememem için bir yardımcı oluverin. Sorun : Windows Vistadan Xp ye geçiş yaptım bugun cd yi koyup güzelce kurdum ama olmadık sorunlar...
  20. Wolker

Microsoft'un CES Fuarındaki Bilgisayar Moda Show'u (resimli)

Microsft'un CES Fuarında Düzenledigi Moda Show'u Kaynakca : neowin.net
  21. Wolker

Türkiye Önce Ukraynaya Saldirsin

Arkadaşlar Bu haberi facebook gördüm ve katılıyorum : TURKIYE SINIR ÖTESINI UKRAYNAYA YAPSINNNNN (&)
  22. Wolker

Dükkan için isim önerilerizi beklemekteyim ...

Merhaba arkadaşlar hepinize.Bir süredir uğraşıp didindigim dükkan açma konusunda artık son noktalara gelmiş bulunmaktayım,yalnız bir eksigim kalıyor oda ISIM ???.Dükkanın faliyet alanı bilgisayar satışı ve teknik destek üzerine olacak.Aklıma ilk olarak teknoryum gibi bir isim geldi yalnız...
  23. Wolker

Renkli Lazer Yazıcı Tavsiyesi

Arkadaşlar öncelikle herkese bol selamlar; Benim küçük bir maruzatım vardı sizlerden görüş ve yorum almak istedim.Ilk işyerimi açacagım inşallah yakın zamanda çıktı işleri ile birlikte biraz yogun bir yazıcı çıktısına ihtiyaçım olacak.Sizlerden yüksek fiyat maliyetli olmayan yalnız hali hazırda...
  24. Wolker

APPLE Türkiyede Gövde Gösterisine Başlıyor

Basın Daveti Az once mail ile geldi bazı yerleri traşlamak zorunda kaldım.Leopard Gümbür Gümbür Geliyor bakalım Microsoft'un Cevabı Nasıl Olacak ....
  25. Wolker

Arctic Silver 5 Termal Macun Aldım ,Kullandım,Yazıyorum

Merhaba Arkadaşlar Sizlerde benim gibi CPU'unuz Yüsek ısı değerinden şikayetciyseniz size süper bir önerim olacak.Ilk Olarak Sunu belirterek Başlayayım ben zalman 9500 cu bakır fan sahibiyim.Kutunun içerigi ile birlikte gelen termal macun kurumuş olarak çıktıgı için piyasada satılan...
  26. Wolker

Windows Vista Sp1 Kurulumu (Ana Sayfadaki Adımlar ve Devamı )

[font=arial] :: Bu dosyayı indirip sıkıştırılmış dosyayı açın. :: Yönetici haklarına sahip olduktan sonra SP1Beta_Hack.cmd dosyasını çalıştırın. Daha sonra Windows Update'e girip KB935509 kodlu yamayı indirip bilgisayarı baştan başlatın. :: Tekrar Windows Update'e girip KB937287...
  27. Wolker

Windows XP SP3 Özellikleri Açıklandı

Son Günlerde Kendinizi "Kahrol Vista, Nerede Benim XP SP3"üm Diye Bağırırken Buldunuz mu ?Artık Sevinebilirsiniz Microsoft Popüler Işletim Sisteminin Kullanıcılarınıda Unutmadı.Bitimine Kısa Bir Süre Kalan ,Yeni Dev Patch'in Download Edilebilir Olması Vista Müşterini...
  28. Wolker

Microsoft Internet Explorer for Windows XP 7.0.5730.13

[b] Microsoft Windows XP için lisans dogrulaması yapmayan bir internet explorer 7 yayınladı.Anlaşıldığı kadarıyla birazda olsa firefox'un önünü kesmek için yapılmış olan bir hamle olarak gözüküyor ... Değişiklikler: WGA Removed The menu bar is now visible by default The Internet...
  29. Wolker

Creative Sound Blaster X-Fi for Windows Vista 2.15.0003

[b] Creative Yeni Nesil Ses Kartı Olan X-FI'nin Yeni Vista Sürücülerini Yayınladı ... Download Için Buradan 52 MB Dip Not: Sürücülerin 32 yada 64 Bit Olup Olmadığı Belirtilmemiş ...
  30. Wolker

Save2PC (YouTube Videolarınızı Bilgisayarınızda Saklayın ) 3.01

Benimde Sıklıkla kullandığım Google ve Youtube Videolarını birkaç tıklama ile bilgisayarınıza indirebildiginiz Save2PC programının yeni sürümü kullanıcı download'ına sunuldu ... Lisans : Freeware fakat ek özellikler isterseniz 24 USD Download Için Buradan 2.08 MB Kaynak : BETANEWS
  31. Wolker

Nero 8 Ultra Edition 8.1.1.0 Trial Downlad'a Sunuldu

Şimdiye kadarki en cok tercih edilen CD Yakma programlarından birisi olan nero 8 nin beklenen sürümü nihayet downlaod'a sunuldu.En büyük yeniligin vista aero arabirimi oldugu söylensede indirip kullanamya başladıktan sonra kesin ve net ayrıntılar verebilecegiz size su anda download yaptigim...
  32. Wolker

Windows XP SP3 (3180 ) beta inceledim ve yazdım

Yeni gelen pack'i makineye kurup şöyle göz ucuyla bir inceleme şansı bulabildim ama çokta tatmin olmadım çünkü microsoft genelde yeni packlerde sistemlere büyük esneklik ve yenilikler getirir maalesef yeni paketin betasında böyle bir yenilige rastlamadım.paket boyutu olarak 332 mb...
  33. Wolker

Ö-SE-YE-ME g..tümü ye'ye beraat

Bu karara çok sevindim ve sizlerle paylaşmak istedim Klip Için Buradan Kaynak:Hurriyet.com.tr
  34. Wolker

Windows Vista Sp1 v.275 yayınlandı.

Vistanın yeni servis pack'i Microsoft tarafından sınırlı birkaç bin kullanıcının download'ına sundu.Tabiki su anda yeni download edildiği için ayrıntı veremiyorum ama download'ı bittikce yorumlar cogalır o zaman size ulaştırmaya çalışırım (bende connet kısmına kayıtlıyım ama bana...
  35. Wolker

Demir Demirkan - Resim

Su anda bu parçayı dinliyorum sizlede paylaşmak istedim ...Demir Babayada buradan Saygi ve Sevgiliermiz Gönderelim<br /><br /><br /><br /> Demir Demirkan - RESIM<br /> <br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=4ApBEAuWxFQ<br /><br />Fan...
  36. Wolker

Işte Biricik aşkım Haski :)

Hep bir haskim olmasını istiyorum belki kısa vadede bu mümkün değil ama eminim bir gün bende onlara kavuşacagim (S) SIBIRYA HASKISI Alaska Malamutu (Alaskan Malamute) Soldaki Resim Alaska Malamutu ,sagdaki ise Sibirya Haskisi ikiside çok çok güzel (S) Alıntı : http://www.petdunyam.com
  37. Wolker

Microsoft Office 2003 Service Pack 3 Yayınlandı ...

Gerçi paket yayınlanalı birkaç gün olmasına rağmen ben size yeni haber verebiliyorum :).Şayet Office 2003 kullanıyorsanız bu paketi es geçmeyin çünkü sp2 den sonraki bütün koruma,eklenti ve düzeltmeleri iceriyor... Download Ve Dil Seçenekleri Için Buradan ... Online Destek Sitesi
  38. Wolker

FlashGet 1.9.4 Download'a Sunuldu

Arkasına Google desteğini aldıktan sonra kendisini daha çok geliştiren ve hayran kitlesini büyüten en iyi download yönetici programlarından birisi olan Flashget'in yeni sürümü kullanıcı download'ına sunuldu ...Flashget Programı ile standart download'larınızı yönetebileceginiz gibi...
  39. Wolker

Lyric+Video: GodSmack - I Stand Alone

GOD SMACK<br /><br /><br /><br /><br /> <br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=hyc2MuyUC5k<br /><br />Home Page : www.godsmack.com
  40. Wolker

Lyric : Rage Against The Machine Wake Up

Rage Against The Machine › Wake Up - Matrix Soundtrack<br /><br /><br /> <br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=42peBWLbYto
  41. Wolker

LOST Cu Arkadaşlar Topigi

Bilmiyorum daha once bu konuyu açan oldu mu? şayet açılmadıysa sizlerle lost hakkındaki her türlü sohbeti burada konuşmayı öneriyorum.Buyrun Buradan Yazın ^^
  42. Wolker

Donanım Yazılım Haberlerindeki Modellerin Sitesi

Hepinizin ilgisini çektigine eminim . Donanım ve yazılım haberlerindeki mankenlerin sitesini tesadüfen gezinirken buldum ve bir göz atmak isteyeceginizi düşündüm . Iyi seyirler şimdiden arkadaşlar http://gadgetmodels.i4u.com/
  43. Wolker

Selamlar Arkadaşlar

Ben pek yeni sayılmam sürekli sitesi ziyaret eden kadrodanım forumada katılalı çok fazla olmadı genelde wow takıldıgım için artık forumlara pek vakit ayıramıyorum , uzatmadan ... Ismim ilker , yarışmaya kayseriden katılıyorum asıl meslek beta tester'lık ama donanım üzerinede derin ve...
  44. Wolker

Bendende Bir Itiraf Gelsin Bakalın

Şimdiye kadar neden bütün kız arkadaşlarım hafif ve orta ölçekli manyak çıktılar acaba ? :( yahu şansızlığın bu kadarı :( Hayatta istediğim herşeye sahip oldum ama asla iyi bir ilişkiye sahip olamadım acaba arızalı olan ben miyimde haberim yok? :( Usengeç arkadaşlara kısa özet: hayatta hiç iyi...