Arama sonuçlarınız

1. kam turalı

Dosya ve klasör simgelerinde değişim...(çözüldü)

Arkadaşlar kısa bir zaman önce Windows 10 da masaüstü ve C sürücüsündeki dosya ve klasörün üzerinde bir çift ok işareti meydana geldi. Nasıl oldu bilmiyorum bir türlü çözemedim. Lütfen bi bilen varsa söyleyebilirmi çok fena can sıkmaya başladı da...
  2. kam turalı

Harici Monitör & Laptop çözünürlük sorunu

Arkadaşlar bi sorunum var ve çözüm üretemedim. Mesele şu ki elimde 10 yıllık bir laptop ve 18.5 inch monitör var ve sorunsuz çalışıyorlar; Ancak Asus N53SV modeli bir laptop bağladım laptop monitörü birtürlü görmedi. Çözünürlük 1366*768 olması gerekirken 1024*768 de kalıyor ve görüntü...
  3. kam turalı

Facebook şifre yenileme....

Arkadaşlar sürekli olarak biri facebook sayfamı kırmaya çalışıyor. Yani sürekli yeni şifre istiyor. Şifre yenileme kodu benim mail adresime gelip duruyor. Bunu nasıl engelleyebilirim...
  4. kam turalı

Samsung 3D LED TV "3D EXPLORE" uygulaması

Arkadaşlar Samsung UE40ES6340 3D LED TV aldık 1.5 ay kadar oldu sorunsuz güzel bir televizyon gayette hoşuma gitti. Fakat.. Sorunsuz dedim ama bir sorun var ve çözemiyorum. Sorun şu ki Smart tv uygulamalarından "3D EXPLORE" uygulaması başta sorunsuz çalışırken şimdilerde görüntü alamıyorum...
  5. kam turalı

Samsung s5233a pc ye bağlantı problemi..

Arkadaşlar Samsung s5233a telefonum var pc ye bağlantısında bi problem var. Sorun şu ki pc ye kablo ile bağlayınca telefon bağlantıyı görüyor ve bağlantı şeklini soruyor, buraya kadar sorun yok. Ama pc de tık yok. Ne yaptıysam bi uyarı bile alamadım. Bluetooth ile de bağladım o zaman sorun...
  6. kam turalı

Ubuntu 11.10 Vmware player kurulum sorunu..

Arkadaşlar ubuntu 11.10 kullanıyorum ama bi türlü vmware player kuramadım. Vmwareplayer 4.0 i386 yani 32 bit indirim. Virtualbox kullan demeyin çünkü zaten kullanıyorum ama vmware e de ihtiyacım var olmazsa olmaz yani. Aldığım hatanın resmini ekliyorum inşallah hallederiz... İlk resimdeki...
  7. kam turalı

Video dan ses ayırma...

Arkadaşlar bi konu var yardımınız gerekli halledemedim bir türlü... Mesele şu elimde bir diziden alınmış çok sevdiğim bir türkü var. Ama türkünün yarısında karakterlerden birinin az bi konuşması var türkünün içine ediyor. Bunu nasıl ayırabilirim... Bi fikir verebilirseniz çok iyi olacak. İyi...
  8. kam turalı

İlginç bir harddisk sorunu...

Arkadaşlar çok ilginç bir sorunla karşınızdayım, nedenini bir türlü anlayamadım bi el atın şu kasayada adam olsun canımı sıkmasın.. Sorun şu ki normal olarak çalışıyor, şimdilik ama bazen bilgisayarı açarken harddisk bulunamadı hatası alıyorum. İşin asıl ilginç olan yanı ise yaptığım işlemden...
  9. kam turalı

Windows 7`de uygulamalar için işlemci kısıtlaması...

Arkadaşlar şöyle bi sorum var laptopumda Windows 7 de bazı programlar istediğimden fazla işlemci kullanarak hem fan sesini arttırıyor hemde ısıyı. İşte banada tam bu noktada yardımınız gerekti. 1.Bu programları kapatamam çünkü kullanmak zorundayım. 2.Laptopumun gücünü arttıramam çünkü zaten...
  10. kam turalı

Windows`tan Linux Ubuntu`ya thunderbird taşıma...

Arkadaşlar bi konuda yardımınıza ihtiyacım var. Kısa zaman önce Win 7 kullanırken artık ubuntu kullanmaya karar verdim ve kurdum. Hemen her ihtiyacımı ubuntu karşılıyor fakat bir konuyu haledemedim. Win 7 de Mozilla Thunderbird kullanıyordum şimdi ubuntu ya da kurdum fakat win 7 deki tüm...
  11. kam turalı

Windows ses arttırma...

Arkadaşlar bir konuda yardımınız gerekli. Bilgisayarımı genellikle kulaklığımla kullanıyorum fakat bazen ses seviyesi en sonda olmasına rağmen yeterli gelmiyor. Bu windows un sesini arttıracak bir yol yok mu. Sistem Win 7 Not: Nette aradım sadece winamp için DFX diye bişi var herkes...
  12. kam turalı

1 TB HDD çalışmıyor yardım edin lütfen..

Arkadaşlar Durum kısaca şöyle; İso dosyası harici harddiskimde bulunan bir yazılımı dvd ye kaydediyordum sonradan kayıt işlemini unuttum ve bilgisayarım dan sürücüye girmek istedim ama sürücüye giremedim benden biçimlendirme yapmamı istedi ve hala giremiyorum.. Harddiski biçimlendiremem...
  13. kam turalı

Usb hdd...

Arkadaşlar Usb Seagate 3.5 inc 1 TB harddiskim var. Güç beslemesi biliyorsunuz harici adaptörle sağlanıyor. Bunu usb den besleyerek çalıştırmanın bi yolu var mı acaba?? Zira dün gece tam film modundayım film izliyorum şaaaaaak elektrik kesildi. Zevkimin içine ***tılar.
  14. kam turalı

Windows live messenger hatası yardım lütfen...

Arkadaşlar bi sorunum var ve çözemedim yardımınız gerekli. Elimden geldiğince basit olarak anlatmaya çalışayım. Öncelikle kendime bi alan adı aldım. www.siteadi.com gibi Daha sonra bu alan adı altında bi mail adresi açtım [email protected] gibi. Ve mevcut msn adresimden memnun...
  15. kam turalı

Çıkmaz sokak...

Düşününki alacakaranlık bir yolda gidiyorsunuz ve bir baktınız ki çıkmaz sokağa girmişsiniz geri dönme şansınız da yok naaparsınız....
  16. kam turalı

SDN Anasayfa hakkında....

Öncelikle yanlış yere açtıysam özür olsun. (Nereye açacağımı bilemedim de..:)) Ana sayfaya girmeye çalıştığım zaman neden bu hatayı aldığımı anlayamdım...
  17. kam turalı

Windows Dosya yöneticisi...

Arkadaşlar windowsta dosya standart yöneticisi ile aşağıda göründüğü gibi ayrıntılar seçildiğinde dosyaların boyutlarını görebiliyorum fakat klasörlerin boyutları görünmüyor. Yok mu bunun bi çaresi. windows 7 kullanıyorum
  18. kam turalı

Htc Diamond bilgisayara bağlantı sorunu...?

Arkadaşlar HTC Touch Diamond telefonumu usb den bilgisayara bağlıyorum telefonda ekran geliyor disk sürcü mü yoksa active sync mi diye. Active sync seçiyorum ama bilgisayarda tık yok anlamadım. Telefonun ayarlarını kurcaladımm bi sorun bulamadım. Usb den takınca bağlantı sesi geliyo. Disk...
  19. kam turalı

Ubuntu ve Win 7 yardım lütfen..

Arkadaşlar ben win 7 kullanıyorken yanına lubuntu kurdum fakat hiç beğenmedim. Şimdi ubuntu kurmak istiyorum. Win 7 ye dokunmadan bunu nasıl hallederim..
  20. kam turalı

Htc Telefon Alacam Da Bi Yardım Edin Lütfen.

Arkadaşlar Htc marka telefon alıcam ama bi türlü karar veremedim. HTC Touch 2 mi HTC Touch Diamond mu Lütfen yardım edin...
  21. kam turalı

Powerpoint Slayt Yazdırma.

Arkadaşlar powerpoint slaytlarımı yazıcıdan çıktı almak istiyorum fakat her slayt için bir sayfa harcamak yerine bir sayfada 6 veya 8 slayt olsun istiyorum. Nasıl yapabilirim. Office 2003 kullanıyorum.
  22. kam turalı

SDN vidyo paylaşımı...

SDN de izlenen vidyoları facebook ta falan palaşmak için bi paylaş butonu nasıl olur sizce..
  23. kam turalı

İndirimli ve bedava yazılımlar...

Şimdi size tavsiye ettiğim yazılım sitesi daha önce bedavalarıyla verilmiş olan bir yazılım sitesidir. http://store.v3.co.uk/ adresi veriyorum. Size sormak istediğim bişi var. Buradan satın aldığımız yazılım normal satışlardan daha ucuza geliyo. Paket yurt dışından geliyor ise kargo ücreti...
  24. kam turalı

Firefox ram yarışması (resimli)

Arkadaşlar firefox için ram yarışına ne dersiniz. Bakalım firefox en fazla ram i kimde yiyor. Ben başlatıyorum kolay gele.
  25. kam turalı

Kis 2010 ve Gdata Total Care..

Arkadaşlar bende mi bi gariplik va yoksa bunlarda mı anlamadım.. Sorun şu öncelikle bi antivirüs satın almak istedim ama başlıkta yazdığı üzere Kis ve Gdata arasında kararsız kaldım. Dedim ki kendi kendime ikisinin de bi deneme sürümü vardır onları indiriyim hangisi hoşuma giderse alırım. Önce...
  26. kam turalı

Ado .Net C# ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var.

Arkadaşlar Yazmaya çalışıtığım programla ilgili bazı sorunlarım var. Birinci sorunum ado .net ile ilgili geniş kapsamlı olarak kaynağa ihtiyacım var. Asıl soruna gelince textbox lara girilen verileri ekleme kısmında sorunum yok fakat textboxları kaynak hücrelere bağlayamıyorum. Yani...
  27. kam turalı

Ubuntu 9.04 de vmware workstation kurulumu...

Arkadaşlar bilgisayarıma ubuntu 9.04 kurdum. Çok iyi olmasam da linux ta şimdilik kullanıyorum fakat programlama ile uğraştığım için windows xp ye de ihtiyacım var. Bu nedenle vmware kurmak istiyorum bilgisi olan lütfen yadım etsin.
  28. kam turalı

Microsoft dreamspark programı

Arkadaşlar Microsoft Dreamspark programını kullanan var mı. Ben kullanamıyorum bi sorun oluştu da. Ben kaydımı yaptırdım, aktivasyon kodu geldi. Benim acil çıkmam gerekti bu yüzden daha sonra hallederim diyerekten kapattım bilgisayarımı. Sorun şu ki gönderilen aktivasyon kodunu kabul etmiyor...
  29. kam turalı

******.gen.tr (Msn adresi ve mail alma)

Arkadaşlar bi web sitesine girdim ve o site üzerinde site uzantısına msn ve mail alma reklamının üzerine tıkladım beni windows live a yönlendirdi. Ve işlemlerin sonucunda msn adresimi aldım. Tamam normalde farklı adreslerde msn alma zaten biliniyordu ama benim anlamadığım nasıl oluyorda mail...
  30. kam turalı

Sarımsak Tarlası..

Genc adamin biri, Dermis babasina her gün; 'Benim de dostlarim var, sendeki dost gibi' Baba, itiraz eder, Olmaz öyle çok dost, hakikisi Belki bir, belki iki, Fazlasini bulamazsin gercek, hakiki... Devam eder durur konusma... Aralarinda baslar bir tartisma, Karar verirler bir sinava...
  31. kam turalı

Herkese selam

Ben geldiiiim. Hep beraber daha güzel günler görmek dileğiyle....:thumbup1: