Arama sonuçlarınız

1. the-godfather

Anket Samsung mu Xiaomi mi?

? evet arkadaşlar sizce hangisi Samsung telefon mu Xiaomi mi ankete buyurun...
  2. the-godfather

Soru YouTube premium yapan var mı?

Arkadaşlar YouTube premium yapan var mı 5₺ veya 10₺ ye aylık devamlı alırım
  3. the-godfather

Anket Yamaha YBR 125 mi Honda CBR 125 mi ?

Arkadaşlar hangi motor sizce ?️
  4. the-godfather

Soru Disk Kilidi Tercihi (Abus, Kovix , Armor)?

Disk Kilidi Tercihi (Abus, Kovix , Armor) ... Arkadaşlar hangisini alayım abus alman malı daha iyi sıfırı çok pahalı öbürleri biraz daha normal fiyatta alarmlı kilitler bunlar kovix ve armor arasında da kaldım
  5. the-godfather

Soru Koşu bandı E0P hatası nedir?

E0P hatası nedir nasıl çözülür koşu bandında bilen var mı arkadaşlar
  6. the-godfather

Soru Word dosyası Türkçe'ye nasıl çevrilir?

Arkadaşlar 17 bin Kelimeli word dosyali kitapçık var ama ingilizce onu Türkçe'ye çevirmek istiyorum yardımcı olacak varmı bir türlü yapamadim
  7. the-godfather

Soru Markatplaceyi nasıl düzeltiriz

Arkadaşlar Facebook markatplaceyi kullanamıyorum nazil düzelir
  8. the-godfather

Soru Sahte Volkswagen parça dükkanı dikkat edin 0534 022 27 01 ?

0534 022 27 01 numaralı emir Kır denen şahıs araba parçaları satıyorum diyerek dolandırıyorlar bilginiz olsun bu numaraya kesinlikle para göndermeyin banka hesap adı İsmail Gürler
  9. the-godfather

Soru hangi oto aksesuar siteler güvenli?

Arkadaşlar herkesin aracı var ve internet üzerinden alışveriş yapıyoruz ve şunu demek istiyorum ki ben oto silecek için Bosch Silecek Sistemleri Online Satış Mağazası | SilecekSepeti.Com dan alıyorum güvenli ve aksesuar araç için de n11 den alıyorum tavsiyede bulunacağınız siteler sizinde varsa...
  10. the-godfather

Soru Golf 6 1.4 TSI kemer sıkıntısı?

Arkadaşlar golf 6 kemer kesme için sigortadan var mı benm herhalde kemerde sıkıntı var takınca bile ötüyor
  11. the-godfather

Soru Toyota Verso hangi modeli tutuluyor ?

Arkadaşlar Verso almayı düşünüyorum premium veya comfort extra düşünüyorum ama ikisinin arasında özellikleri ne hangi modeli çok tutuluyor
  12. the-godfather

Yardım Netflix aylık yapacak var mı?

Hesaplı netflix aylık yapacak var mı acill 1635790426 Arkadaşlar yapacak yok mu
  13. the-godfather

Xiaomi note 10 pro arama kaydedici var mı?

Arkadaşlar Xiaomi note 10 pro kullanıyorum telefonla konuşurken arama kaydetme var mı bilgim olsun dıe sordum olay storeden indirdm çoğu programlari olmuyor nasıl bir şey yaparız ücretli veya ücretsiz
  14. the-godfather

Miui tema uygulaması silindi?

Note 10 pro temelar uygulaması vardı masaüstünde şimdi yok nasıl geri getirebilirm
  15. the-godfather

Anket Sizce Konya da en iyi Ford özel servis ustaları?

Ford özel servis anketi buyurun ?‍??
  16. the-godfather

Xiaomi kullanıyorum PDF silindi?

Xiaomi redmi note 8 pro kullanıyorum dokümanlar da PDF ler vardı silinmiş geri nasıl getirirm
  17. the-godfather

AÖF kural ihlali !!

Bugün sınava girecektim AÖF tarafından sınav kuralları aykırı yapmışım bir ders güz dönemde kopya oldu smdi bahar dönemi 7 derse giremiyorum ne yapmalıyım
  18. the-godfather

Git len naptın abim sen?

Komik sözdür bu git len naptın abim sen , naptın abimm ?
  19. the-godfather

Dizel araç için hangi petrol tercihiniz?

Dizel araç için hangi petrol tercihiniz??️
  20. the-godfather

Sahibinden.com Kaç Adet Ücretli İlan Verebilirim?

Sahibinden.com Kaç Adet Ücretli İlan Verebilirim aylık mi yıllık mi peki
  21. the-godfather

Youtube müzik premium hafızaya veya sd karda inderme nasıl olur?

YouTube premium music kullanıyorum yeni daha arkadaşlar müzik indircem telefona bı turlu olmuyor YouTube a iniyor nasıl olcak ayarlar da mı sıkıntı var yoksa 1591045200 Cevaplarınız yok mu arkadaşlar
  22. the-godfather

redmi note 8 pro arama kaydedici var mı ?

xiaomi redmi note 8 pro arama kaydedici var mı gerekırse yoksa bile ücretli de sürüm alablirim play storedekileri kurdum olmuyor :(
  23. the-godfather

Lg smart ye goruntulu görüşme nasıl yapilir?

LG 43'' UK6470 Serisi TV görüntülü görüşme yapmak istiyorum TV den nasıl yapılır kamera takmak falan mı lazım
  24. the-godfather

YouTube premium ortak kullanan var mı?

YouTube premium ortak kullanan var mı nasil tavsiye ederseniz kullanırım 3 aylık 17₺ diyor reklamlardan sıkıldım
  25. the-godfather

Spotify müzik indirmek olur mu ?

Arkadaşlar Spotify müzik indirmek olur mu ??
  26. the-godfather

Xiaomi Link'e tıkladığımda explorer açılmasi?

merhaba arkadaşlar küçük bi sorunum var.Herhangi bi link'e tıkladığımda eskiden google chromeden açılıyordu link içeriği.Şimdi ise tıkladığımda kullanmadığım internet explorer'dan açılıyor.Bu sorunun bi çözümü var mıdır? yardımcı olan arkadaşlar teşekkürler telefon Xiaomi redmi note 8 pro ...
  27. the-godfather

Ford focus 2011 titanyum boya kodu?

Sedan focus boya kodu renk beyaz nerede yazıyor ve nedir marka olarak ne önerirsiniz rötuş için az çizikler var da
  28. the-godfather

İlden ilçeye seyehat etmek istiyorum?

Arkadaşlar ilden ilçeye seyehat etmek istiyorum e-devlet den başvuru yaptm onaylanmadı malum yasaklar daha devam edecek gitmem lazım ilçeye nereden alabilirim yardım...
  29. the-godfather

7. kıta istemiyorum projesi için çözüm önerileri verir misiniz?

7. Kıta Pasifik okyanusunda oluşan Türkiye’nin beş katı büyüklüğünde neredeyse kıta büyüklüğüne gelmiş bir çöp adası. Çoğunlukla plastikten oluşan bu adayı durdurmak için neler yapmalıyız? Çözüm önerileriniz nedir?
  30. the-godfather

Bu turizm şirketi ile tura giden kimse var mı ?

Karadeniz turizm düzenliyormus 700₺ ye mayıs-haziran döneminde gidilecek giden var mı memnun mu afyon ilinin
  31. the-godfather

Görüntülü diafon un Zil sesi nasıl değişir yeni takıldı ?

Sade ses başka yok mu diyafon hangi marka bilen var mı birde
  32. the-godfather

205-55-16 yerine 195-55-16 takılırmı?

205-55-16 yerine 195-55-16 takılırmı? Lastik araç titenyum dizel sedan 2011 kasa lastik 3 yıllık Continental 600₺ vercek lastiklerin 3mm arasında fark var dedi lastikçi öyle dedi bir ikisiyi aradım sbaska sorun olur mu veya performans açısından
  33. the-godfather

AKU biyomedikal mühendisliği sorulari?

AKU biyomedikal mühendisliği sorularina yardım edecek var mı çözemedim?
  34. the-godfather

LG 32LA620S Led Tv Wifi ( WIRELESS GÖRMÜYOR)?

merhaba arkadaşlar interneti wifi kullaniyorum daha önce hiç bir sıkıntım yoktu şimdi TV ye bağlanamiyorum sıkıntı yaşayan var mı??
  35. the-godfather

Ücretsiz call recorder (telefon görüşmelerini kaydeden) program arıyorum?

Ücretsiz call recorder ( telefondaki görüşmeleri kaydeden) program arıyorum. android için Bildiğiniz kullandığınız tavsiye edebileceğiniz... 1562340731
  36. the-godfather

Tinder onayim olmadan hesabimdan para cekmis?

Tinder'dan 1 aylık abonelik almıştım denemek için ve daha 1 ay dolmadan isteğim dışında hesabımdan para çekilmiş nasıl oluyor da benim rızam olmadan böyle bir hak buluyorsunuz aboneliğimin iptalini ve para iadesini istiyorum bu yaptığınız suçtur zorla ürününüzü satmak da neyin nesi! 10 Mart'ta...
  37. the-godfather

L.locker paspas mi rizline paspas mi?

Arkadaşlar kalite açısından hangisi kullananlar yorum yazar mı https://m.n11.com/rizline-fiat-linea-3d-havuzlu-3d-havuzlu-paspas-hediyeli-P267060222?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAn4PkBRCDARIsAGHmH3fF8BFmJ9L6Ta4vbvB-sC9eq0zgnE_wrUfRvlEg0ogggFSQm63UhZoaAi77EALw_wcB ...
  38. the-godfather

Jant kapağı tavsiyesi?

Arkadaşlar jant kapağı satan veya internet üzerinden veya WhatsApp dan ticaret varsa bana ulaşabilir mi 14 inç benim araç siyah giri karışımı istiyom tek renk jant kapakları değil ?
  39. the-godfather

Askerlik için heyet nasıl alinir?

Arkadaşlar size askerlik için heyet nasıl alınır anlatacağım... İlk önce e-devlet ten asal randevu başvurusunu giriyoruz ve o formu doldurcaksiniz sonra aile hekimine gidin doldurdum diyin onun sistemine gidiyor orada aile hekimi boy ve kilo olcuyor sonra aile hekimi sizi otomatik olarak sistem...
  40. the-godfather

Arkadaşlar Samsung WhatsApp grubu oluşturalım?

Arkadaşlar Samsung WhatsApp grubu oluşturalım teknik servis soru sorariz hiç olmassa telefoncular pek anlamıyorlar?
  41. the-godfather

Powerbank 2.0 amper mi 2.1 amper mi?

Powerbank tp-link 10400 mh marka var şarj adaptörü 2.0 amper şarj adaptörü mu yoksa 2.1 amper şarj adaptörü mu tercih edersiniz? Not:sadece şarj kafaları kaplosu değil
  42. the-godfather

Büyük beden kıyafet internet sitesi tavsiyesi?

Arkadaşlar araştırdım birazda pek büyük 3xl ve üzeri bedenler satan internet sitesi ve uygun fiyatları olan site var mı ben LC Waikiki var ve Superbattal.com erkek ürünleri ama lcwaikiki ucuz sayılır da superbattal biraz pahalı sizin bildiginiz başka site varmı 3xl 4xl 5xl vb...erkek ürünler...
  43. the-godfather

Samsung J7 (2015) ekranini televizyona yansıtma?

Arkadaşlar bir sorum olacak Samsung j7 (2015) kullanıyorum acaba telefondaki görüntüyü tv ye nasıl aktaririm kablolu yada kablosuz bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim LG TV 32la620s-za kullanıyorum telde smart view uygulaması yok
  44. the-godfather

Vavoo.tv şifreli oldu varmi şifresi ?

Önceden vavoo tıkır tıkır açılırdı şimdi 3.99 euro yazıyor ve şifre ne internetten araştırdım yok malasef bilenler yazabilir mi
  45. the-godfather

Aile yardım bildirimi ve asgari geçim indirimi bildirimi?

696 KHK kapsamında taşeron işçilerin kadro başvuruları 2 Nisan itibari ile kamu kurumlarına bağlı olarak çalışmaya başliyoruz ve bir takım evraklar Formlar
  46. the-godfather

Afrin operasyonun amacı nedir?

Arkadaşlar sizce Afrin operasyonun amacı nedir?
  47. the-godfather

Atlet sitesi tavsiyesi?

Erkek atlet alabilecegim güvenli site tutkunun sitesi gibi var mı arkadaşlar biraz ucuz sipariş veririz bay bayan hepsi olabilir...
  48. the-godfather

En iyi şarjlı pil markası hangisi?

Duracell ile GP arasında kaldım ama çoğu kişi GP'nin yıllardır tek işi bu ve Duracell'den daha iyidir diyor. Siz ne dersiniz? Ya da önerebileceğiniz başka marka varmı?
  49. the-godfather

mahmood coffee hangi markette satılır?

mahmood coffee hangi markette satılır bir çok markete baktım yok Mahmood Coffee
  50. the-godfather

stihl ms 360 testere hakkında!!

Merhaba arkadaşlar... 2 bin ₺ testereyi 1oo - 4oo liraya satıyorlar Alman malı die sakın almayın aldanmayin yeni sahtekarlık
  51. the-godfather

Aöfün askerlik şubesine ek c2 belgesi yollamasi

merhaba arkadaslar aöf okuyorum bi arkadaş alcak burodan ek c2 belgesi almak için büroya dilekçe yazmam lazımmıs aöf müşteri hizmetleri dedi sonra askerlik şubesine verelim elinde bunla ilgili dilekce örneği olan yada dilekce yazarken bana yardım edebilecek olan var mı varsa yardım ederse cok...
  52. the-godfather

Otg kart okuyucu tavsiye?

Samsung j7 kullaniyom hem flash hemde micro cd card takmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz otg varsa internetten sipariş vereceğim
  53. the-godfather

Survivor 2017 şampiyon kim olur?

Survivor finale son 4 gün arkadaşlar! Sizce şampiyon kim olur? Tahminler?
  54. the-godfather

A1O1 Plenty pasta cila?

A1o1 den aldığım plenty marka pasta cila havalar sıcak olduğu için arabamda saklasam olurmu yoksa buzdolabınin cekmecesine koysam nasıl olur hiç bilgim yok daha yeni aldım a101 den yardımcı olursanız sevinirim?
  55. the-godfather

3 kız bir sap ve 100 TL Nokia telefon

Sizce alınır mı ???
  56. the-godfather

Enpara.com Hakkında Herşey Burda?

Enpara.com Enpara.com bir finansbank kuruluşudur.Enpara.com şubesiz bankacılık anlayışı ile ortaya çıkmıştır.Bankanın şube ihtiyacı yok her şeyi çağrı merkezleri ve internet sitesi üzerinden hallediyorsunuz.Şube olmadığı için bankanın gereksiz masrafı olmuyor ve bunun Müşterilerine...
  57. the-godfather

Türkiye'nin en iyi bankası hangisi?

Sizce en iyi banka hangisi? Hangi bankanın hizmetlerinden memnunsunuz veya şikayetçisiniz? Özellikle birden fazla banka ile çalışma imkanı bulmuş kişilerin yorumlarını merak ediyorum.
  58. the-godfather

hem alıcı hem verici modem tavsiye

arkadaslar hem alıcı hem verici modem tavsiye edermisnz uygun fiyatla ?
  59. the-godfather

Glukoz biraz fazla ??

Sizce arkadaşlar nasıl tahlil sonuçları glukoz çok kötü de nasıl durecem biraz yardımcı olurmuş...
  60. the-godfather

Slayt yardım??

Arkadaşlar Slayt ödevim var konu ise Ahmet Haşim şairin slayt resimlerle ve fon müziği hayatı olabilecek şekilde yardım ederseniz çok sevinirim...
  61. the-godfather

Konya'da pilsan oyuncak bayileri ?

Arkadaşlar konyada Pilsan oyuncak bayileri ve satış yerleri adresleri söylermisiniz internet sitesine girdim pilsanin Konya da yok yardım lütfen???
  62. the-godfather

Jant tavsiyesi?

aracıma çelik jant almayı planlıyorum üzerindeki orjinalleri 175 65 14 almak istediğim jantlar vossen ve cms arac opel corsa c 2005 model
  63. the-godfather

Nokia telefondan Samsung’a rehber taşıma nasıl yapılır ?

Merhaba arkadaşlar ; Nokia 6300 bir telefonunuz var tüm rehberimiz bu cihazda kayıtlı. Yeni cihazımız general mobile ve rehbere nasıl taşıyacağımı mı düşünüyorum ? Bilgi hakkında yardım edeceklere şimdiden tşk ederim...
  64. the-godfather

Hella korna mı bosch korna mı?

Arkadaşlar aracım opel corsa kornam bozuldu ve hella korna ve bosch korna arasında kaldım hella fiyat : 80 bosch : 150 hangisini alayım ne önerirsiniz?
  65. the-godfather

Oto anfisi hakkında bilgi ??

Jameson USA-505 4 Kanal 1400 WATT Oto Anfi Ve Jameson USA-505 4 Kanal 2500 WATT Oto Anfi arasında ne gibi fark fiyat farkı da arasında sadece 70 lira oynuyor hangisini tercıh edersiniz...?
  66. the-godfather

roadstar rd9110n için geri görüş kamerası?

Roadstar rd9110n navigasyona bugün geri dönüş kamerası taktircaktim markasi; car license plate rear view camera hiç duymadım ve 130 TL dediler sizce nasıl taktirmadim tavsiye üzerine bunu taktirma park sensoru taktir dedi sizin tavsiyeniz arkadaşlar
  67. the-godfather

LG ağ bağlantısı kesildi lutfen bağlantıyı kontrol edin?

Lg tvm var 32la620s markasi Arkadaslar internette youtube da video izlerken ag baglantisi kesildi lutfen baglantiyi kontrol edin sorun ne sizce?
  68. the-godfather

Güvenlik montunun yazısını nasıl silerim??

Özel güvenlik montunun yazısını nasıl silebiliirm tavsiyeniz nedir?
  69. the-godfather

pc den lg tv'ye kablosuz görüntü aktarma

32la620s kullanıyorum... smart led tvyi laptopa kablosuz nasıl bağlarım veya tam tersi... yani led tvdeki görüntü kablosuz laptopa veya laptoptaki görüntü kablosuz olarak led tvye nasıl aktarırım acaba?
  70. the-godfather

4300K 6000K 8000K - Hangisi daha iyi ?

xenon far alcam arkadaşlar 4300K 6000K 8000K - Hangisi daha iyi ? marka olarak ne tavsiye edersiniz aracım opel corsa 1.3 2005 model dizel...
  71. the-godfather

Roadstar Rd-9110n navigasyon güncellemesi?

Arkadaslar elimde... Roadstar Rd-9110n arac navigasyonu var opel taktım güncellenmesi lazım IGO yazılım elinizde varsa mail olarak gönderirmisnz ??
  72. the-godfather

Arkadaşlar acil olarak Photoshop CS3 lazım ?

Arkadaşlar acil olarak Photoshop Cs3 ingilizce setup olan varsa link atabilirmisiniz acil lazım?
  73. the-godfather

Skype KERNEL32.dll hatası

PC ye Skype kurdum fakat kurulurken '' Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (KERNEL32.dll) '' diye bır hata verdı. arkasından masaüstüne gelen skype sımgesını tıkladım fakat acılmıyor sureklı bu hatayı verıyor. Nasıl kurtulabilirim bu sorundan arkadaşlar?
  74. the-godfather

LG 32LA620S Led tv youtube açılmıyor ?

Arkadaşlar ? LG 32LA620S ürünün yeni aldım yeni güncelledim şimdi youtube kapalı biliyorum tel ve pc de dns kullanıyoruz tv de nasıl yapıcaz peki kumandadan settings ayarlara geldm ağ dedm biraz yapmaya çalıştım ama olmadı yardımcı olcak arkadaşlar yardım edebilirmi lütfen:(
  75. the-godfather

En iyi motorsiklet markası hangisi?

Arkadaşlar en iyi motorsiklet markası sizce hangisi ?
  76. the-godfather

Arayanı dinleti yapamadım

Arkadaşlar Vodafone hattım 6 TL KONTORUM var şarkıyı onayladım netten yaptım Arayana Dinletlerim - Yükleme gecmişine giriyorum şarkımı belirliyorum şarkımı onaylıyorum ve kullanılan hata yazısı karsıma su yazıyla cıkıyor... Talebiniz gerçekleştirilemedi. Talep ettiğiniz ayarlar diğer...
  77. the-godfather

Arkadaşlar ilaç satın almak istiyorum?

Acaba internetten ilaç almak mümkün mü arkadaşlar krem,sağlıklı haplar,gibi türler ben araştırdım yok sizin bildiğiniz siteler varmı acaba ??
  78. the-godfather

AOF Öğrenci otomosyonuna giremiyorum?

AOF ; https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ sitesine giriyor laptobum ama çoklu oturum ac geliyor TC kimlik numarası ve şifre istiyor ben yazınca kimliğimi ve şifremi ; Anadolu Üniversitesi - Çoklu Oturum Açma - HATA! Zaman aşımına...
  79. the-godfather

Kurban kulak küpe no sorgulama bulma öğrenmek istiyorum ?

Koyun,keçi,dana gibi hayvanların, kulak Küpesini tam olarak TR422389145 sorgulamak istiyorum arkadaşlar hangi siteden sorgulayabilirim.. Sorgulamak için tıklayınız. : Büyükbaş, Küçükbaş Küpe Numarası Sorgulama - Küpe ile Hayvan Sorgulama
  80. the-godfather

Yatay Geçiş mi Dikey Geçiş mi ?

Arkadaşlar 2 yıllık Meslek yüksek okulu Bilgisayar programcılıgını bitirdm..şunu öğrenmek istiyorum AOF kayıt olmak istiyorum az kaldı ben Yatay geçiş mi yapıcam Dikey geçişmi yani hangisi bunlardan ne olarak geciyor , kayıt yenileme tarihleri 30 eylül - 25 ekim tarihlerindemi bilen birisi varsa...
  81. the-godfather

Youtube Copyright School Soru ve Cevapları?

Arkadaşlar youtube'm cezam almış ve kodlamalı video cıkıyor bunun cevabını bi türlü bulamadım yardım edermisiniz lütfen :(
  82. the-godfather

Kahvecilere Denizbank İşletme kart avantajları ?

ARKADAŞLAR KAHVECİLERE ŞİMDİ İŞLETME KART DİE AVANTAJLI KARTA CIKMIS http://www.denizbankticarikartlar.com/isletme-kart BURADA BİRAZ OKUDUM DA FAZLA ÖZETLEMİŞLER KULLANANLAR VARSA BİRAZ ÖZETLERMİ NASIL SİZCE ÇIKARMAK İSTİYORUM İYİMİ SİZCE KÖTÜMÜ ?
  83. the-godfather

2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı - 2 yıllık işletme?

Merhaba Arkadaşlar. Ben bilgisayar brogramcılık 2 yıllık okudum 2010 yılında başladı 2012 bitti bu sene uzadı ve işletme bölümüne gececem inş DGS ye mi gececem YGS ye mi DGS bugün son günmüş 5 haziran diyor.. ben sadece işletme bölümünü okuyumak istiyorum ama daha mezun olmadım diplamayı...
  84. the-godfather

Excel'de harfleri rakama çevirme nasıl..acil yardım ?

Arkadaşlar Excelde söyle bir dökümanım var Oca 28 2013 ve ben onu 28.01.2013 olarak yapmak istiyorum nasıl yapabilirim excelde?
  85. the-godfather

Nokia hafıza kartı şifre kırma?

arkadaşlar telefon Nokia 6125 hafıza kartında bi şifre gördüm ilk defa bunu nasıl kırabilirim yada şifre nedir sizce ? lütfen yardım edin...
  86. the-godfather

SİM Kart Bilgileri Bilgisayara Kopyalama ?

Nokia 6300 telefonum var Kullanılan hafıza Telefon ve SİM 250+250 :500 SİM kartım doldu ve telefon hafızası da az kaldı dolmak üzere rehber full kaydedemiyorum ben bunları bilgisayara kaydetmek istiyorum Nokia PC Suite programında rehberle girdim az numaralar ve isimler cıktı hepsi gözükmüyor...
  87. the-godfather

Sİm Kart Bİlgİlerİ Bİlgİsayara Kopyalama ?

Nokia 6300 telefonum var Kullanılan hafıza Telefon ve SİM 250+250 :500 SİM kartım doldu ve telefon hafızası da az kaldı dolmak üzere rehber full kaydedemiyorum ben bunları bilgisayara kaydetmek istiyorum Nokia PC Suite programında rehberle girdim az numaralar ve isimler cıktı hepsi gözükmüyor...
  88. the-godfather

Vodafone Arayanı Dinlet melodimi nasıl değiştiririm ?

Arkadaşlar 1 hafta önce arayanı dinlet yapmıştım telefonuma şimdi bu müziği değiştirmek istiyorum sizce nasıl yapabilirim değiştirirken tekrar 2.5TL gidermi bilen varsa bi tarif edebilirmi ...
  89. the-godfather

Turkcell Faturalı Herkese 100 TL Hediye Kampanyası

Kurumsal kamu her yöne 1200 dk kullanıyorum ...Faturalı'ların hediye 100 TL'si var! Tarifenizin üzerine konuşma ve mesajlaşma için 100 TL Turkcell'den hediye die mesaj geldi acaba bu mesaja KAZAN yapıp 2222 'e gönderiymmi bilginiz varsa nasıl bişey ...
  90. the-godfather

Faturasız 20 tl ye vodafone heryöne 500 dakika kullanabileceğim kampanya varmı ?

Arkadaşlar; kampanya olarak 20 TL'ye Vodafone HERYONE 500DK ve internet kullanabileceğim kampanya var mı şu an? Ben eskiden TEKLİF1, AYLIK20 ve AYLIK gibi tarifeleri yapıyordum şimdi onlarda kullanılmıyor acaba tarifeler bttimi bildiğiniz tarife varmı arkadaşlar ...
  91. the-godfather

Nokia 6300 kulaklı bluetooth hatası ?

Arkadaşlar 6300 telefonum var bugün bir tane kulaklı bluetooth aldım telefoncu ayarladı bluetooth 'u telefona göre konusuyordum telefonun erkanında bluetooth ve kulaklık simgesi vardı şimdi ise yok telefonla caldıgı zaman bluetooth etkisiz hale gelmis nasıl ayarlıcaz arkadaşlar :(
  92. the-godfather

Ace mi gio mu ?

arkadaşlar : ikisinde takılıyorum hangisini aliyim sizce ace kamere özelliği falan güzel ama arada 200 lira gio ile samsung tlf hiçde anlamam kendimede almıyom ben hep nokia kullandıgım için sizce hangisi biraz özetlermisin sizce internetten mi alayım yoksa dükkandanmı alayım alırkande ...
  93. the-godfather

Caddeli Deliler - Bir Türk Çizgi Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=8oJjPKBdVEQ http://www.youtube.com/watch?v=y2wqHi4Kx08 http://www.youtube.com/watch?v=WBFO2kmqG6A http://www.youtube.com/watch?v=tb9y_QS1Fa0 http://www.youtube.com/watch?v=WXqgE7cXQT4 http://www.youtube.com/watch?v=OfU2JggC-JU...
  94. the-godfather

Dvd player tavsiyesi max 50-100TL?

merhaba arkadaşlar iyi bir DVD oynatıcıya ihtiyacım var tvmi usb flash belleğe film attım avi ,mgep ve MP4 formatlı filmler attım flash belleğe malasef çalışmadı karar verdim DVD player almaya hemen hemen tüm formatları oynatacak DVD player tavsiye ederseniz sevinirm ...
  95. the-godfather

Toshıba Satellite L505-11E Ana Konu(Toshıba Recovery)

İşlemci tür :......... Intel® Core�2 Duo işlemci T6600 saat hızı :................... 2.20 GHz Ön Veri Yolu :............. 800 MHz 2. seviye önbellek :..... 2 MB Sistem belleği :.......... 2,048 MB maksimum genişleme : 8,192 MB ( DDR3 RAM (1.066 MHz) ) Sabit disk...
  96. the-godfather

Mov Video Formatını kesen birleştiren programların en iyisi hangisi?

Dijital fotoğraf makinam çok kaliteli .mov formatında dijital filmler çekiyor. Sadece kesip birleştirerek mov çıktısı veren veya görüntü kalitesini hiç kaybettirmeden ama dosya boyutunu daha da büyültmeden sonuç veren programların en iyisi olarak hangisini tavsiye edersiniz?
  97. the-godfather

Termal hakkında bilgi ?

Arkadaşlar Termal hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl sizce? Ben bu işe girmek istiyorum sizce gireyim mi? Gayrimenkul satmak için iyi para var diyorlar siz ne diyorsunuz arkadaşlar?
  98. the-godfather

LCD TV'De USB ile Film nasıl izlenir?

USB den veya Hard Disk ten baglayip FILM (HD,3D) Nasil izlenir? Filmi nerden indiriyorsunuz? (bildiginiz guzel bir site var mi?) Indirecegim film hangi formatta olmali? Indirdik USB ye attik Taktik USByi simdi ne yapmaliyiz? Sorulari cevaplandirirsaniz cok mutlu olurum...
  99. the-godfather

400-500 TL arası bir telefon Tavsiyeleriniz SDN ?

Selam arkadaşlar ben telefon konusunda son kararımı veremiyorum Artık Herkes samsung kullanıyor ama ben NOKİA Lumia 620 gibi telefonlar düşünüyorum sizce NOKİA'nın Telefonunu aliymmi yoksa 400-500 TL civarında SAMSUNG android işletim sistemli mi alayım sizce hangisi?
  100. the-godfather

Youtube'den Video Kesme ?

ARKADAŞLAR YOUTUBE'de indirmeden izlerken dakika dakika kesebileciğim bir program varmı acaba ?
  101. the-godfather

Türksat hakkında bilgi ?

arkadaşlar benim dijital uydu alıcım nextstar Ye-5000 Fta PLus kanallar gtti tekrar ayarlamak için türksat frekans listelerine girdm ve samanyolu , show tv , kanal d bunların SR(sembol hızı) die 4800 yani 4 haneli ben ayarlerken mesela atv'nın frekansı ; 11791 H - Yatay Doğu 16000 5/6 110...
  102. the-godfather

FlashPaper belgelerini bilgisayara indirme ?

Arkadaşlar FLASHPAPER belgelerini bilgisayarıma indirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?Kesin denenen işe yarayan bi program/eklenti biliyormusunuz?
  103. the-godfather

Burçların Hastalığı Ve Teşhisleri

Koç Burcu: Baş bölgesi hassastır. Baş ağrısı, ateş yükselmesi, migren, yüz nevraljisine sık rastlanır. Baş, kafatası, şah damarı, yüzle ilgili sorunlar, beyin iltihabı, adale rahatsızlıkları, ileri yaşlarda yüksek tansiyon görülebilir. Aşırı heyecan ve telaş beyni zorlar. Aceleci, ani ve...
  104. the-godfather

Facebookta 20 Dolara sahte Kız Arkadaş Profili

Buyrun arkadaşlar, facede gelinen son nokta.... Milletin birbirine hava atma mekanizmasından başka bir şeye yaramayan sosyal paylaşım sitesinde yeni bir kandırmaca şekli... Diyelim ki sevgiliniz var ve ayrıldınız...Aşk acısı çekiyor ama çaktırmıyorsunuz...Üstüne bir de sevgilinizi kıskandırmak...
  105. the-godfather

Matematik dersi genel soruları (2.dereceden denklemler soruları )

Arkadaşlar 2.dereceden denklemler soruları acil cevaplayablirse cok tşk ederm ??
  106. the-godfather

2.dereceden denklemler soru ve cevaplar lazım ?

Arkadaşlar 10 tane 2.dereceden denklemler soru ve cevaplarıyla lazım yardımcı olanaca şimdiden tşk ?
  107. the-godfather

Photoshop yapabilir misiniz ?

Arkadaşlar elimde doğa sporuyla ilgili resim var bununla ilgili bana Photoshop resim yapabilir misiniz?
  108. the-godfather

En Beğendiğiniz Oyun havası Müzikleri?

Arkadaşlar, aklınıza gelen en beğendiğiniz OYUN HAVALARI müziklerini paylaşırmısınız? Ancak bir kişi aklına gelen tüm oyun havası müziklerini lütfen paylaşmasın. dediğim gibi en beğendiklerinizi paylaşın, diğer arkadaşlara da kalsın :). maksimum 3 ya da 4 tane paylaşılırsa iyi olur, konu...
  109. the-godfather

Özel güvenlik dersleri videoları ?

Arkadaşlar 2 Aralık da sınav var ve özel güvenlikle ilgili videolar varsa yardım edin :(:(
  110. the-godfather

Internet Atasözleri

Ban yapan ban bulur Taşıma virüs ile bilgisayar çökmez Ye virüsüm ye Seni istersin bir trojan, Allah verdi 5 trojan... 256mb ramın nesi var 512 ramın sesi var ! Parayı veren adsl'i açar... Dsownloadunu adsl kotana göre uzat Başlığımı silme ne olur uğraş seninde olur.. Moderatorsun...
  111. the-godfather

Sürekli flaş şarj oluyor uyarısı yardım ?

Arkadaşlar ...... Canon PowerShot A810 IS fotoğram makinem sürekli flaş şarj oluyor uyarısı veriyor,bu neden olur?ne yapsam çözerim bunu?bi yardım edin lütfen nerde araştırsam bulamadım.....
  112. the-godfather

Böyle bir eklenti bulabilir miyiz ?

Arkadaşlar Mozilla firefox kullanıyorum böyle bir eklenti var mı acaba mozillaya girince hepsi olacak ben bunu http://www.git2.com/ dan buldum ama google'ın blank linki calışmıyor olsaymıs cok güzel olurdu yardımlarınız bekliyorum ...
  113. the-godfather

Arkadaşlar Windows 7 BMW Theme istiyorum ?

Arkadaşlar bir kaç theme buldum Bmw'nin daha fazla warsa sizde atarsanız sevinirim ...
  114. the-godfather

Arka Plan Programlarının Kapatılması Bekleniyor :(

Arkadaşlar Windows 7 Home Premium. Bilgisayarı Kapatırken Aşağıda Resmini Verdiğim Ekranı Görmeden Geçemiyorum :D Nedir Şimdi Sorun. Diğer PC'de de Aynı Programlar Yüklü Bundada. Bıktım Bu Ekranı Görmekten. Artık Bu Ekranı Görmeden Kapatmak İstiyorum Pc'yi. :(Nasıl Halledebilirim Bu Sorunu...
  115. the-godfather

Bilgisayarınız aşırı ısınıyorsa dikkat

Bilgisayarınızın aşırı ısınması halinde, geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelebilir... Bilgisayarların aşırı ısınması halinde, geri dönüşü olmayan hasarların meydana geleceğine dikkat çekilirken...
  116. the-godfather

İnternet Download Manager Dosya İndirmiyor ?

Bu video dosyasını indir dedğimde boyle oluyor.indirmeyi baslat dedğimde ındırmıyor. hiç bişey dolmuyor ..
  117. the-godfather

Youtube hatası ?

118. the-godfather

Photoshop CS3'ü ingilizce yapmak

Arkadaşlar ben resmi siteden Türkçe Photoshop CS3'ü indirdim ama forumlardaki dersleri anlatanlarının ingilizce olduğunundan hiçbişey anlamıyorum , bu nedenle ingilizce yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  119. the-godfather

Microsoft office home and student 2007 etkinleştirme sihirbazı yardım

Edit; Şifreyi girdm arkadaşlar karsıma bu cıktı , internetnet üzerinden olmuyor telefon istiyor bunuda yapamadım bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim :(
  120. the-godfather

Ekran çözünürlük nasıl olmalı ?

arkadaşlar erkan çözünürlüğüm nasıl 1366 x 768 en sonu bu ve ayrıca ekran boyutu da Daha küçük - %100 (varsıyalan ) baskada yok ama ekranımda programların simgesi baya bi büyük bunları nasıl küçük ayarlıcaz başka bi çözm ??
  121. the-godfather

Gercek silah oyunu

http://nisan.oyunuoyna.com/oyun/Gercek-Silah-2522.html
  122. the-godfather

Görsel Programlama ders notları

Form Kompenentinin Özellikleri
  123. the-godfather

Mesaj Yolluyorum Mesaj Gönderilemedi. Bilgilerinizi Kontrol Edin Yazıyor Napıcam ?

Mesaj Yolluyorum Mesaj Gönderilemedi. Bilgilerinizi Kontrol Edin Yazıyor Napıcam Hattım Vodafone :S Yardımcı Olur Musunuz? Mod.Not: Tamamı kalın ve büyük yazı kullanmıyoruz
  124. the-godfather

Website Templates ?

ARKADAŞLAR ELİNİZDE HAZIR TEMPLATE VARSA ŞÖYLE GÜZEL BİŞEYLER İÇİN GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRM .... --- Mesaj Güncellendi --- acilll ...?? .Hazır Şablonlar lazım arkadaşlar yardım ...
  125. the-godfather

GTA Vice City Oyuncu Karakterleri

GTA Vice City Oyuncu Karakterlerimiz ; http://www.youtube.com/watch?v=rdu3YJOi8Cg&feature=related
  126. the-godfather

Osmanlı Arması Resimleri

OSMANLI ARMASI RESİMLERİ
  127. the-godfather

Futbolcular emekli olduktan sonra ne kadar para alıyorlar ?

Türk futbolcuları ve yabancı futbolcuları emekli olduktan sonra ne kadar para alıyorlar arkadadaşlar ..??
  128. the-godfather

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi sınavı soruları ve cevapları ?

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ SINAVI VE CEVAPLARI 1-)I.Dünya savası sonunda imzalanan anlaşmalar nelerdir? Cavap:osm.> sevr/ almanya>versay/bulgr> nóyyi/ macar>trianon/ avustrya> saint germen 2-)I.Dünya Savasında Canakkale cephesinin önemini ve sonucları nelerdir? Cevap:Rusya ya yardım...
  129. the-godfather

En iyi Emlak Sitesi ?

En populer site hangisi ? emlak.net dışında
  130. the-godfather

Mikrodenetleyiciler ve Assembler sınavı

BİLGİYAR PROGRAMCILIGI BÖLÜMÜ MİKRODENETLEYİCİLER VE ASSEMBLER DERSİ SINAVI 1-)Yürüyen ışık devresini tasarlayınız? 2-)Porta' nın 0 nolu pinine baglı butona basınca, portb ye baglı 8 adet ledi yakan, porta'nın 1 nolu pinine baglı butona basınca da tüm ledleri söndüren programı kodlayınız...
  131. the-godfather

En iyi Forum siteleri ?

Arkadaşlar Herkes Yazsın bakalım en iyi forum sitelerini ? Rom. Not : Reklam olarak algılanan, bilindik olmayan siteler silinecektir !
  132. the-godfather

Kalite Güvence ve Standartları sınavı

BİLGİYAR PROGRAMCILIGI BÖLÜMÜ KALİTE GÜVENCE VE STANDARLARI SINAVI 1-)"Kalite sadece mühendislik , üretim , hizmet , pazarlama veya yönetimin ilgi alanı olmaz.Kalite herkesin işidir" (John R.Opel) sözünden yola cıkarak toplam kalite ile ilgili bildiklerinizi yazınız? 2-)Denetim standartı ...
  133. the-godfather

Nesne tabanlı programlama sınavı - 2

BİLGİYAR PROGRAMCILIGI BÖLÜMÜ NESNE TABANLI PROGRAMLAMA SINAVI - 2 SORUSU 1)Altıncı dereceden PASCAL üçgenini ekrana yazdıran C++ kodlarını yazınız?
  134. the-godfather

Avira Yardım ?

Avira 2010 yada 2012 full lazım arkadaşlar benim lisans bitti bulamıyom şimdide HBEDV.key li kullanıyordm eğer elinzde varsa bana atarmısınız ?
  135. the-godfather

Google'a Girin Arama Yerine Bunu Yazın:)

Yani; 50 En Popüler Kadın:D
  136. the-godfather

Avira AntiVir Personal 10.0.0.592 key lazım ?

ARKADAŞLAR 2012 KEY LAZIM YADA hbedv.key lazım :((
  137. the-godfather

AC Milan - FC Barcelona kim kazanır ?

Şampiyonlar Ligi Macı ; 28.03.2012 21:45 AC Milan - FC Barcelona Karşılasmasını kim kazanır arkadaşlar .....
  138. the-godfather

6300 için video oynatıcı programı

Arkadaslar 6300 telefonum war ama baskasından aldıgım videoları hiç acamadım bunun için bana önericeginiz programları bekliyorum..
  139. the-godfather

Excel dosya boyutu nasıl küçülür

Excel SEVKİYAT PROGRAM 'ım var boyutu ise tam 9 MB acarken yavaş acılıyor kaydederken' de aynı nasıl bir cözüm bulabilrim ??
  140. the-godfather

Vodafone Yardım ??

Vodafone Gece Paketi Kullanıyorum, haftanın her günü akşam 21:00 � sabah 09:00 arası .... ve şimdi bir tarife gördüm Vodafonlular'la Konuşma Paketi 24 saat boyunca Vodafone'lularla 75 dakika Günde 1 TL ve 7 gün boyunca Vodafone'lularla 300 dakika Haftada 5 TL...
  141. the-godfather

Nüfus cüzdanı fotokopisi ile sahtekarlık yapılırmı ?

Arkadaşlar Nüfus cüzdanı fotokopisi ile sahtekarlık yapılırmı ?
  142. the-godfather

Sahibinden.com ilan detayı hatası ?

EDİT: İlanınızın konumunu harita üzerinde işaretlemeniz gerekmektedir. ikide bir bu gelip durmakda arkadaşlar nasıl gececez bu olayı yardım ederseniz sevinirm ...?
  143. the-godfather

Kum torbası tavsiyesi

Genelde evde çalışıyorum. Evde Koşu bandı,bisiklet,halter(10KG) var. Başlayalı 5-6 ay oldu, Lakin kum torbasına heves ettim bir de onu alacam hepsiburada.com baktım fiyatları normal bana önerebilceğiniz varsa sevinirm .. Not: ben ikisi arasında kararsızım onların resimlerini atıyorum arkadaşlar...
  144. the-godfather

Polat Alemdar komedisi

POLAT ALEMDAR KOMEDİSİ :D:D Benim diyen komedi üstadı böyle bir senaryo yazamaz kardeşim... Vallahi çok iddialıyım bu sözümde... Sonuna kadar da arkasındayım... İlerde anlaşılacak nasıl müthiş bir mizah dizisi ortaya koydukları... Tıpkı Cüneyt Arkın'ın o Kara Murat'ı gibi... Dünyayı Kurtaran...
  145. the-godfather

Vücut geliştirmeyi abartanlar

Vücut geliştirme ile ilgilenenler ve bunu biraz abartanlar
  146. the-godfather

Pes 12 Türkçe Spikerleri

Arkadaşlar Pes 12 de Spiker : Hasan MUSTAN Yorumcu: Ali Kerim ÖNER'in fotolarını merak ettim acaba kim bunlar sunumları süper ...
  147. the-godfather

Video yapma Programı (Movie Maker Gibi )

Arkadaşlar movie maker ve proshow gold slayt prog kullanıyorum ikiside süper prog , ve şimdi daha fazla cok eklentili olan daha tasarımlı olan slayt tasarımlı prog istiyorum bilen varsa yorumlarınızı yazarsanız sevinirm ...
  148. the-godfather

Coco Cola ve Cips Nasıl yapılır hiç merak ettinizmi ?

Arkadaşlar Cola ve Cips Severim dün arkadaşlar bana bişey diyince bende videosunu seyrettm inanamadım doğrumu acaba ... http://www.youtube.com/watch?v=gW8dYgorY4c - COCO COLA http://www.youtube.com/watch?v=0HJp6nE71HU&feature=related - CİPS
  149. the-godfather

Arkadaşlar flash oyunları hangi programla indiriyoruz ?

Arkadaşlar bu kim milyoner ister oyununu ve diğerlerini indircem ve hangi programlarla indirebilirim ...
  150. the-godfather

Afyonda pişmaniye satan ucuz dükkanlar ?

Arkadaşlar Afyondan Pişmaniye getircem ve fazla bilmiyorum nerede satıldıgını afyonda ucuz pişmaniye satan dükkanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum ....
  151. the-godfather

KIZ bulma Formulu

Sizce Doğrumu...?
  152. the-godfather

Program Ekle Kaldırdan Silinmeyen Programların Silinmesi

Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için tweakui yardımcı programı kullanabilirsiniz. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın...
  153. the-godfather

Samsung s8300 kamera sorun

samsung s8300 kamera sorun ? kamera ayarlarını bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum ...
  154. the-godfather

Üniversite Size Neler Öğretti ???

Üniversitede okumaya başladığınızdan beri yahut bitirdiğiniz yıldan bu yana üniversite size neler kazandırdı neler öğretti ??? Yorumlar Lütfen ???
  155. the-godfather

Sayısal Elektronik sınavı

BİLGİYAR PROGRAMCILIGI BÖLÜMÜ SAYISAL ELEKTRONİK SINAVI SORULARI 1-) Tasarım yoluyla tam toplayıcı devreyi gerçekleştiriniz ? 2-) Bir Fabrikadaki 3 motordan sadece ikisi çalışıyorken alarm veren devreyi tasarlayınız ?
  156. the-godfather

Sothink DHTML menu dreamweavera nasıl atıyoruz ?

Arkadaşlar ben menu yaptım ve onu dreamweavera atacagım resimdeki gibi Anasayfa özgecmiş hobilerim resimleri iletişim butonlarını yardım ederseniz sevinirim ...
  157. the-godfather

Shiftdelete.net

"Teknolojinin gülen yüzü"
  158. the-godfather

Toshiba FN tuşu kısayolları ?

Merhaba Arkadaşlar , Toshiba'nın FN tuşu kısayollarını ve ayrıca kapat tusu kolaylıgı nasıl yapıyoruz ... --- Mesaj Güncellendi --- yardım arkadaşlar ....
  159. the-godfather

Macromedia flash player ödevim yardım lütfen?

ARKADAŞLAR FLASH'DAN PEK ANLAMIYORUM BENDE BURAYA ATMAK İSTEDİM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM · Yukarıdaki gibi 4 farklı hazır buton kullanılarak anasayfa oluşturulacak. Buton isimleri yukarıdaki gibi olacak. Butonlar bütün animasyon boyunca ekranda duracak. · Butonlara...
  160. the-godfather

Dreamweaverda banneri nasıl gif yapıyorlar ?

dreamweaverda yarısı normal jpeg and yarısı gif arkadaşlar onu acaba photoshopda mı yapıyorlar yada bunun bi programı varmı ?
  161. the-godfather

Uydu alıcıları karda etkilenirmi ?

Nexstar YE 5000 uydu alıcım var ve maşallah cok güzel kar yagıyor.. şimdi kanalların hicbiri yook acaba sorun kardan mı ki ?
  162. the-godfather

Matematik dersi genel sınavı

Arkadaşlar bütünleme soruları yardım ederseniz sevinirim..:(
  163. the-godfather

6300 opera mini açılmıyor

S.a beyler durumumu acıklıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım ; - internette denılen herseyı yaptım wap , internet ayarları vs. vs. 6300 opera 5.1 kendi sürümü kurulu telefonumda acıyorumm açılıyor ama sitelere giriş yapamıyorum cozemedım sorunu yardım ederseniz sevenirim...
  164. the-godfather

Nesne tabanlı programlama sınavı

BİLGİYAR PROGRAMCILIGI BÖLÜMÜ NESNE TABANLI PROGRAMLAMA SINAVI SORULARI 1-)Üç kenarı girilen bir üçgenin çeşidini ekrana yazdıran programın C++ kodlarını yazınız? 2-)Klavyeden girilen 10 adet sayıdan en büyüğünü bularak ekrana yazdıran C++ kodlarını yazınız? 3-)66 ile 232 sayıları arasındaki...
  165. the-godfather

2012 Türksat Frekens listeleri

Arkadaşlar ... cok acil 2012 tüm frekans listelerini yazarmısınız ....:)
  166. the-godfather

Nextstar YE 5000 ayarlanması

nextstar YE 5000 ayarlanmasını bilen varmı ?
  167. the-godfather

Video yapma programı

http://www.youtube.com/watch?v=zAqItHYB2qI arkadaşlar bu videonun başında başlarken hem müzik hemde ses çalıyor bana bu program lazım bilen varsa yardım ederseniz sevinirim ..
  168. the-godfather

Zamanlanmış görevler

Arkadaşlar Başlat - Denetim Masası - Zamanlanmış görevler hakkında biraz bilgi bilen varsa yazılarla ve resimlerle tabiki slayt yapacam yardımlarınızı bekliyorum...
  169. the-godfather

Mesleki Yabancı Dil slayt ödevim var yardım eder misiniz?

çok acil...Mesleki Yabancı Dil slayt ödevim var Arkadaşlar ödevim var 2.sınıf üniversite öğrencisiyim ve hoca slayt ödevi verdi tekrar Ödevin konusu : Zamanlanmış görevler .. powerpoint sunucusu olacak yapılcak arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim...
  170. the-godfather

Arapça - Türkçe Sözlük Çeviri Programı Lazım

Çok Acil..!!! Arapçayı - Türkçeye ceviren sözlük ceviri programları yada bildiğiniz, siteler arkadaşlar yazarsanız sevinirim ...