Arama sonuçlarınız

1. mert__

Proxy programı ve kullanımı lazım

Otomatik olarak ip değiştiren bi program lazım ve resimli kullanımı. bulduklarım dan bişe anlamadım . IP ban için vs kullanmak lazım.
  2. mert__

21. YY hangi günle başlar?

Bi arkadaşla tarih sorularını tartışırken iddia ettiğim bişey. "21. YY 1 ocak 2001 de başlar" ve hemen aksi yönde bi cevap geldi ve iddialaştık .iddia sınıfa yayıldı ve ben 4 kişi ile iddialaştım. iddia yı kaybedersem 50*2 DVD ve 3 magnum bana gircek. şimdi fikirlerinizi ve yorumlarınızı...
  3. mert__

Seafight oynayanlar buraya?

forum da seafight oynayan kaç kişi var merak ettim.
  4. mert__

Flash Bellekte ne bir hata var ne de ışık , yardım gereklii:(

8GB kingston bellek var elimde . hiçbir şekilde hiçbir pc ye tanıtamadım. Taktığımda bellek ısınıyor ama ne ışık var ne de ses... "HP USB Disk Storage Format Tool" programı da tanımadı. bir flash bellek format programıdır. USB DISK Security takınca bi arama yapmadı ve de mandriva ve vista...
  5. mert__

Youtube'dan programsız video indirmek

Edebiyat ödevim için video indirmem gerekiodu ve biraz aramaya koyuldum nasıl indirebilirim diye... sonra buldum ki bi yerde , video linkindeki youtebe nin başına kiss yazınca video indirilebilirsiniz. örnek : youtube linki...
  6. mert__

1 saniyenin lafı mı olur SDN?

sıkıcı oluo ve dikkatimi dağıtıyor. forumla bütünleşmemi engelliyor.30 saniye kalkmalı diyenler buraya..
  7. mert__

Zeka sorusu ..Yaşlar hakkında

Benimde üzerinde kafa yorduğum ve doğru cevaba ulaşamadığım bir soru .sebredemeyip size sunuyorum . 10,11 ve 12 yaşlarındaki üç çocuk konuşmaktadır: Cengiz: " Bülent 10 yaşında", "Ben Adnan'dan küçüğüm"<yanlışlıkla büyüğüm yazmış idim> Adnan: "Cengiz benden büyük", "Bülent 12 yaşında"...
  8. mert__

Güzel ve Komik Linux Avatarları

:clap::clap::clap:
  9. mert__

5 Daire Geometri sorusu

büyük dairenin çevresi 48 birimse diğer 5 dairenin çevrelerinin toplamı nedir??
  10. mert__

Bedeviye selam söyle !!

:lol: bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı "_???_"
  11. mert__

Yine Bir Zeka sorusu : Hadi içeriye buyrun...

Kenar uzunlukları 4 ve 5 birim olan iki kare şekilde görülüyor. küçük karenin içinde büyük karenin köşe noktası vardır ,ve bu köşe noktası küçük karenin orta noktasıdır. sarı boyalı ola kesişim alanı ne kadardır.?
  12. mert__

Basit çözümlü bir zeka sorusu

İki mum değişik boy ve kalınlığa sahiptir.kısa olan 11 saatte uzun olan ise 7 saatre yanıp tükenmektedir.iki mum da aynı anda yakılıyor ve 3 saat sonra bakıldığında aynı boya geldikleri görülüyor. iki mumun başlangıçtaki boy oranlarını bulunuz. kaynak: sonra belki veririm belki vermem.:)...
  13. mert__

BU Sadece Bir Kedi !!

nasıl ama?:D
  14. mert__

Bukalemundan müthiş renk değiştirme

:clap::clap::clap: tamamdır kaynak ta silindi .
  15. mert__

Futbolcuların ve Spikerlerin Saçmaladığı Diyaloglar

İNGİLTERE - TÜRKİYE MAÇI: İngiltere, 5. ya da 6. golü atar... SPİKER: "Evet sayın seyirciler İngilizlerin bir atağını daha gol yiyerek savuşturduk. - Tabeladaki skor 8-0 olur ve... SPİKER: "Maç bitti hala gol yiyoruz. Olacak iş değil" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...
  16. mert__

Seni gidi miskin kedi!

:thumbup:
  17. mert__

Bir fıkra : Tayyip& Obama

Uploaded with ImageShack.us Tayyip ile Obama ilk konuşmalarında birbirlerine hava atmaya başlamışlar... Obama Tayyip'e 'Bizde öyle bir teknoloji var ki, ölüyü 'diriltiriz' demiş.. Tayyip altta kalırmı hemen karşılık vermiş ve o da; 'Bizdeki teknoloji çok farkli,partimizin bütün elemanlari...
  18. mert__

"con" diye klasör açmak

az önce facebookta gördüm con diye klasör açılamıyomuş adı "con" (tırnaklar hariç) nedendir merak ettim sordum. ama bir yolu varmışaçmak için : Başlat -> Çalıştır -> cmd oluşturmak için : mkdir \\.\c:\con silmek için : rmdir \\.\c:\con
  19. mert__

Bu ne biçim virüs, virüs mü o da belli değil

Msn de arkadaşla konuşurken "fotoya bak :D www.hatırlamadığım bisiteadı.com/bnm mail adresi" şeklinde bi ileti geldi . arkadaşım bana "tıklama" diyene kadar lisanslı trendmicro bunun bir tehlike olduğunu söyledi ve bende trendmicro sağolsun diyerek pcyi virüs ten kurtardım zannettim ve...
  20. mert__

Pardus kurduğum D sürücüsü kayboldu

Az önce mutlu mutlu pardus kuararken ,sıra sistemi yeniden başlatmaya geldi ve ben de gerekli yere tıkladım ve D: sürücüm kayboldu.Pardusu D ye kuruyordum. Nasıl düzeltebilirim :confused1:
  21. mert__

Aklınızdan çıkmayan Oyun replikleri

Ben pek oyun oynamadığım için fazla bilmiyorum ama hiç değil. Fire in the hole (bomba geliyor başına dikat et, bombayı yolladım) go go go -hmmmm nice bike -nice ass babe :) the bomb has been planted hadi başlayalım:clap:
  22. mert__

GTA IV arkaplan ve ssleri

Elimdeki GTA IV resimlerini paylaşıyorum.Sizlerde paylaşırsanız sevinirim. ---------- saat 17:22 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:57 eklenmişti ---------- büyük resim verince kasıo küçük resim verince gözükmüo...
  23. mert__

Benden de bi zeka sorusu

Bir özel hastane varmış ve şöyle bir prensibe sahipmiş: "bir ameliyatta kullanılan eldiven bir yüzü bir sonraki ameliyatta kullanılamaz ve doktorun kullandığı tarafta artık kullanılamaz yani doktorun eli soktuğu kısım tersyüz edilip tekrar ameliyat olmaz çünkü artık doktorun eli değmiştir."...
  24. mert__

Java da ilginç bir şey

aşağıdaki kodu i.e de veya operada, bol resimli bi web sayfası açıkken adres çubuğuna kopyalayıp entere basın çıkacak sonuç ilginç , yorumlarınızı bekliyorum. Not: kesinlikle güvenlidir. javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200...
  25. mert__

BIOS güncelleme hatası, ne yapmalı??

Foxconn anakart driverının içinde bulduğum "FOX live update" programıyla BIOS u güncellemeye çalışıodum aşağıdaki hatayı verdi. güncelleme nasıl başarıyla bitirilir ? BIOS güncellendikten sonra BIOS PASSWORD ortadan kalkar mı? Invalid Windows Licence in BIOS ! Cannot update BIOS!
  26. mert__

BIOS daki şifre nasıl geçilir?

merhaba.benim pcde phenix award bios var ve kendi kendine şifre koydu.şimdi format atmam lazım ama haliyle giremiyorum. bütün bu şifreleri denedim ancak olmadı: award sw, award_sw, award sw, award pw, _award, awkward, j64, j256, j262, j332, j322, 01322222, 589589, 589721, 595595, 598598, hlt...