Arama sonuçlarınız

1. uma350

Havya ve Güç Kaynağı Tercihi

Merhabalar, Ufak bir çalışma ortamı kurmak istiyorum kendime. Hazır işi gücü ele almışken uzunca bir süredir heves ettiğim ufak bir çalışma odası kurmak niyetindeyim. Raspberry, arduino vs.. derken bir yandan parçaları toplamaya çalışıyorum. Lafı fazla uzatmadan; Güç kaynağı ve istasyon havya...
  2. uma350

Watch Dogs

Arkadaşlar merhaba, Bu oyunu oynayan var mı ? İzlenimlerini aktarabilirseniz sevinirim. Almak istediğim bir oyun ama bazı sitelerde oyunla ilgili kötü yorumlar okudum. Buglar vs. yüzünden oyunun can sıkıcı olduğunu belirten yorumlar.. Almaya değer olup olmadığına karar verebilmem için...
  3. uma350

Navicat Tarzı

Merhaba arkadaşlar, Navicat tarzı ama ücretsiz bir db yönetim toolu biliyor musunuz ? Önerileriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim. Çok teşekkürler.
  4. uma350

Lig TV Paketler

Arkadaşlar merhaba, Lig tv web paketi satın almayı düşünüyorum. Televizyondan internet üzerinden maçları izlemek niyetindeyim. Kullananız var mıdır ? Uygun paketler vs. konusunda bilgileri olan varsa paylaşabilirseniz sevinirim. Aylık paket bakıyordum aslında ama sanırım paketler sezonluk...
  5. uma350

Vakıfbank Sanal Kart

Arkadaşlar merhaba, Vakıfbank ın sanal kart uygulaması var mı biliyor musunuz ? Eğer var ise nasıl kullanabileceğimi paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler.
  6. uma350

Şarjlı vidalama

Arkadaşlar merhaba, Basit ev işleri için kullanmak üzere bir şarjlı vidalama ürünü almayı düşünüyorum. Bu iki seçenekten birini almayı düşünüyorum. Kullananız bileniz var mıdır ? Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
  7. uma350

Hangi Marka Otogaz Sisteminı tavsiye edersiniz.

Arkadaşlar merhaba, 2003 model Opel Astra aracımıza otogaz sistemi taktırmak istiyoruz. Bir ustaya danıştığımızda Romano diye sanırım bir italyan markası varmış, onu önerdi. Yaklaşık 1600 lirada bedel çıkardı. Kullananlarınız, bilenleriniz var mıdır acaba ? Teşekkürler.
  8. uma350

Uygun Tarife

Arkadaşlar merhaba, Avea faturalı kullanıyorum. Sadece 500 dk her yöne var ve 28 lira ödüyorum. Güncel en uygun tarife nedir, hangi tarifeleri kullanıyorsunuz bilgi verebilir misiniz ? Teşekkürler.
  9. uma350

Kyk Burs Kredi Başvuruları Ne Zaman ?

Üniversiteye yeni başlayanlar için bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  10. uma350

Karima Bennoune: When people of Muslim heritage challenge fundamentalism

<iframe src="http://embed.ted.com/talks/lang/en/karima_bennoune_the_side_of_terrorism_that_doesn_t_make_headlines.html" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen></iframe> Arkadaşlar bu bayanı bilen var mı ? Nette baktım...
  11. uma350

Hug a Terrorist

https://www.youtube.com/watch?v=rD79V9qAPSw
  12. uma350

Telefon Tavsiye

Merhaba, Bu sene üniversiteye yerleşen kardeşime bir telefon alacağım. 1000 - 1200 TL civarında bir telefon almayı planlıyorum. Önerileriniz ne olur arkadaşlar ? Teşekkürler. İyi forumlar.
  13. uma350

Kötü bir tablet ile neler yapılabilir ?

Evet soru bu, Kötü bir tablet ile neler yapılabilir ? :) Atasan atılmaz satsan satılmaz hesabı.. parlak fikirlerinizi bekliyorum :) İyi forumlar.
  14. uma350

Android Tablet Lock

Merhabalar, Evimde bir tane exper tabletim var. Dandik birşey. Kardeşim geçen gün çok fazla yanlış modelleme girdiğinden kilitlenmiş. Gmail hesabı ile doğrulama istiyor. Ancak ne var ki intenete bağlı olmadığından tablette oturum da açamıyorum. WiFi ı bile açamıyorum. Buton olarak sadece power...
  15. uma350

Kardeş Payı BL 14 Şerif Yüreğim Özlem Dokuyor

http://www.youtube.com/watch?v=qYt1m-xSmuw
  16. uma350

Foto Slayt Programı

Arkadaşlar merhaba, Bir arkadaşımın yeni bebeği oldu. Birkaç hafta sonra yaşına girecek. Fotoğraflarından bir slayt yapmak istiyoruz. Tavsiye edeceğiniz kaliteli bir program var mıdır ? Teşekkürler. İyi forumlar herkese.
  17. uma350

Veritabanı karakter seti

Arkadaşlar selam, Bir portal hazırlıyorum. Veritabanının karakter setini utf8_general_ci olarak aeçmiştim. Sayfalarda da utf-8 olarak kullanıyorum. Türkçe karakterleri veritabanına insert ettiğimde karakterler farklı görünüyor. Ancak tekrar sayfaya select edip yazdırdığımda normal görünüyor...
  18. uma350

Dinlendirici Fon Müzikleri

Arkadaşlar merhaba, Evde kafa dinlemek için hafif, fon müziği tadında rahatlatıcı müzikler arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa sevinirim. Beğendiniz müzikleri paylaşabilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler. İyi forumlar.
  19. uma350

Root ve ROM hk.

Merhaba, S3 kullanıyorum. Çok duyduk ama tam olarak nedir bu kavramlar bilmiyorum. Root, ROM nedir ne işe yararlar ? Nasıl yapılırlar ? Avantajları, dezavantajları nelerdir ? Riskleri nelerdir ? Tavsiye edilir mi ? Yoksa meraklı olanlara mı hitap ederler sadece ? Bu yolu geri dönüşü var mıdır ...
  20. uma350

1300 TL civarı dizüstü önerisi

Merhaba arkadaşlar, 1300 TL civarı dizüstü önerilerinizi bekliyorum. Freedos da olabilir. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
  21. uma350

htaccess düzenleme

Arkadaşlar merhaba, htaccess içerisinde yazdığımız bir kod ile tarayıcıda adres satırındaki url in aynı kalmasını sağlıyorduk. Yani atıyorum shiftdelete.net de geziniyorsunuz ama tarayıcının adres satırında hep shiftdelete.net yazıyor. Kodu bilen var mı acaba ? Bulamadım bir türlü nette...
  22. uma350

Online video izlemek vs download

Selam dostlar, Birkaç sorum olacak; İnternetten bir video izlediğinizde, bu videoyu izlemeniz için arka planda video bilgisayarınıza iniyor mu ? Geçici internet dosyaları klasörü yapısını sormuş oluyorum aslında. Bir diğer sorum şu; Bir videoyu internetten izlemek ile indirip izlemek...
  23. uma350

Erkek Kol Saati

Merhaba dostlar, Üniversiteye başlayacak kardeşime doğum günü hediyesi olarak bir kol saati almayı düşünüyorum. 250-300 TL ye kadar olan önerilerinizi bekliyorum. Klasik görünümlü bir saat olsun istiyorum, spor olmayacak. Örnek olarak aşağıdaki saati gösterebilirim. Hepsiburadadan bunu...
  24. uma350

Geçtiğimiz yıldan en önemli 20 anını hatırla

Selam dostlar, Facebook - Profil sayfamda aşağıdaki gibi bir pencere ile karşılaştım bugün. Geçtiğimiz yıla ait profil sayfanızdan kesitler sunuyor açılan başka bir sayfada. Belki rast gelmeyenleriniz vardır henüz. Belki bir göz atmak istersiniz. :) İyi forumlar.
  25. uma350

Ankara da bağlama kursu

Arkadaşlar merhabalar, Ankara sınırları içerisinde önerebileceğiniz bağlama kursu var mıdır ? Teşekkürler.
  26. uma350

Web Attack

Selam arkadaşlar, Bugün internette gezinirken, Symantec Endpoint Protection kullanıyorum, bir popup ile birlikte aşağıdaki uyarıyı verdi: "Web Attack: Neutrino Exploit Kit Website 4 attack blocked. Traffic has been blocked for this application: \DEVICE\HARDDISKVOLUME1\PROGRAM FILES...
  27. uma350

Kombi Kullanımı

Selam arkadaşlar, Bir konuda sizden yardımınızı bekliyorum. Bu kış ilk defa kombi ile ısınmaya çalışacağım. Isınma maliyetini minimuma indirme adına nelerin yapılabileceği konusunda bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim. Kombiyi en faydalı bir şekilde nasıl kullanabilirim ? Mesela...
  28. uma350

PHP ile MSSQL e bağlanma

Daha önce bunu yapan oldu mu ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  29. uma350

Lyrics Plugin ile Surelerin Anlamlarını Öğrenme

Ekran görüntüsü için lütfen tıklayın. Merhabalar, Kendim için düşündüğüm, sonradan acaba herkes için yararlı olabilir mi dediğim bir çalışma geldi aklıma sizinle de paylaşayım istedim. Şöyleki az çok sureleri duaları biliyoruz ezbere. Peki anlamlarını ne kadar bilebiliyoruz ? Okuyoruz...
  30. uma350

Silinemeyen Dosya Nasıl Silinir ?

Merhabalar, Masaüstüne bir counte strike klasörü kopyalamıştım. Şimdi silmeye çalıştığımda hl.exe dosyasını silmiyor. Bu dosyayı silebilmeniz için benim kullanıcı adımı belirterek size izin vermelidir diye uyarı veriyor. Zaten o kullanıcı benim. Bu dosyayı silmek için ne yapabilirim. Unlocker...
  31. uma350

Önerdiğiniz dergiler

Merhabalar, Abonesi olduğunuz veya bir şekilde okuyup beğendiğiniz, tavsiye edebileceğiniz bilim, kültür, teknoloji vs. bireye birşeyler katabileceğine inandığınız kaliteli dergiler var mıdır ? Paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  32. uma350

PHP değer sayısı hesaplama

Arkadaşlar merhabalar, şöyle bir sorum olacak sizlere. PHP ile veritabanımdaki tablo üzerinden çektiğim verilerin sayısını sorguluyorum num rows ile. Şöyle bir durum var ben bu çektiğim verileri excel tablosuna aktarıyorum aynı zamanda. Ancak enteresandır ki excelde kaydedilen değer sayısı ile...
  33. uma350

Led Tv Hangisini Alırdınız ?

http://www.gold.com.tr/samsung-ue-32f5570-smart-uydu-alicili-wifi-100hz-led-tv_u http://www.hepsiburada.com/liste/lg-32ln575s-32-100hz-uydu-alicili-wifi-widi-usbmovie-smart-full-hd-led-tv/productDetails.aspx?productId=evlg32ln575s&categoryId=163192 ikisi arasında kaldım.Hangisini almalıyım...
  34. uma350

Led Tv Önerisi

500 TL ye kadar led tv önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.Sağolun.. :flowers:
  35. uma350

Iphone 5 mi Galaxy S 3 mü ?

Maddi konuyu bir kenara bırakıp düşündüğünüzde, hangisini tercih ederdiniz neden ? Teşekkürler. :flowers:
  36. uma350

Elektrikli Süpürge

Arkadaşlar, 200 lira ya kadar olan elektrik süpürgesi önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.:flowers:
  37. uma350

Dsmart + İnternet

Arkadaşlar dsmart almayı düşünüyoruz.TTnet den ayrılıp hazır başvururken arada interneti de taşısak mı diyoruz.Fiyat ve kullanım olarak tavsiyeleriniz nedir ? Geçmeye değer mi değmez mi ? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.. :flowers:
  38. uma350

1300 lira civarında dizüstü tavsiyesi

Evet arkadaşlar, bir arkadaşım için 1300 lira cıvarında bir dizüstü bakmaktayız.Önerilerinizi bekliyorum :) Şimdiden sağolun varolun emekleriniz için.. :flowers:
  39. uma350

Appfog Free Hosting Nedir ?

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Ben siteye biraz bakındım ama pek birşey çıkaramadım. Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlerse seviniriz. http://www.appfog.com/
  40. uma350

SDN Forum - Gezinti

Selam dostlar, SDN'ye giriş yaparken veya SDN'de gezinirken arada sırada şöyle bir sayfa görüntüleniyor.Gezinti.com. Bu nedir, niye böyle bir sayfayla karşılaşıyorum bilen var mı ? keyloger
  41. uma350

Çamurcu'dan Hazreti Peygambere hakaret

Habertürk'te canlı yayına katılan araştırmacı yazar Kenan Çamurcu, İslam ve Hazreti Peygamber ile ilgili açıklamalarına İlahiyat Profesörü Mehmet Çelik'in tepki gösterince Habertürk moderatörüne hem de konuğa kızıp canlı yayını terk etti. Ortadoğu'da yaşanan savaşlarda ve gerginliklerde en...
  42. uma350

Elektrik Tasarruf Cihazları Hakkında

Malum bu aralar Tv ekranlarında da sık sık görmekte olduğumuz ve aslında uzunca bir süredir de bilinen, evinizde bulunan bir prizinize bağladığınız bir cihaz ile elektrik faturalarından tasarruf etme olayı.. Elektrik Mühendisleri Odası bu konu hakkında bir duyuru yayınlamış ve tüketicileri bu...
  43. uma350

Beyaz & Ali Ağaoğlu

http://www.youtube.com/watch?v=V3D4YgDdA-k :D
  44. uma350

Dizilerde legallik durumu var mıdır ?

Selam dostlar, Televizyonda yayınlanan diziler, yayınlandıktan sonra internete düşüyor.Youtube a falan mesela. Bunların youtube üzerinden vs. bilgisayara indirilmesinde bir sakınca var mıdır ? Yasal olarak uygun mudur yani, bir telifi falan var mı bunun ?
  45. uma350

Email Bildirimi

Selam dostlar, Bu konulara yazdığımız cevaplarda haberdar etme olayı varya hani birisi yeni mesaj yazdığında, arkadaş bana emailler çok sonraları gelmeye başladı. Bilgilendirme durumu Derhal olarak görünüyor ama emailler günler sonra geliyor.Hatta aboneliği kaldırıyorum eski cevapların...
  46. uma350

E-devlet nedir ?

Selam dostlar, " E-devlet ile ne var ne yoksa herşeyi görüyorsun, ne kadar kredi çekmişsin ödemiş misin ödememiş misin, bütün secereni gösteriyor melet..! " diyenlere uyaraktan gittik postaneye e-devlet şifresi aldık.Ancak ne var ki eve gelipte sisteme giriş yaptığımda benim beceriksizliğimden...
  47. uma350

Monitör bir geliyi bi gidiyi..

:) İşin esprisi bi yana masaüstü bilgisayarımın INCA monitörü bu aralar biraz anormal durumda.Öyleki kasanın güç düğmesine basıp bilgisayarı çalıştırdığımda ekranda tık yok.. Bu durum bazı zamanlar olmuyor.Yani bazen bilgisayarı açtığımda sıkıntı olmadan ekran geliyor ama gelmeme durumu çok sık...
  48. uma350

D-Smart Digiturk Hd Uydu Alıcı

Merhaba sevgili dostlar, Yakın zamanda full hd bir led lcd tv aldım.Sizden sonrası için tavsiye almak istiyorum. Dsmart, digiturk ya da hd uydu alıcılarından hangisi tercih etmeliyim ya da uzak durmalıyım ? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Sevgilerle, :flowers:
  49. uma350

Philips 42pfl3527h/12 fhd led lcd tv

Arkadaşlar bu modeli kullanan var mı, memnuniyet konusunda yorum yapabilecek arkadaşlar var mı ?
  50. uma350

Engin Baytar yandı! 11 maç ceza!

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde kırmızı kart gören Engin Baytar'ı ağır ceza bekliyor. Erzurum'da oynanan Süper Kupa Finali'nde Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup eden Galatasaray'da kırmızı kart gören ve ardından FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'a fiziksel temasta bulunan Engin Baytar'ı ağır bir...
  51. uma350

1200-1300 TL Notebook Tavsiyesi

Arkadaşlar 1200 - 1300 TL arası notebook önerilerinizi bekliyorum. Acil olarak lazım.İnternet üzerinden alınmayacak.O yüzden Vatan, Bimeks gibi mağazaların ürünleri olursa sevinirim. Teşekkürler :flowers:
  52. uma350

Prefabrik Konutlar Hakkında

Merhaba sevgili dostlar, Muğladaki arsamız üzerine iki katlı bir ev yapmayı planlıyoruz.Tabi hem maliyet hem de görsellik önemli.Betonarme bir evin maliyeti bayağı yüksek oluyor. Prefabrik konutlar hem maliyet hem de kurulum açısından betonarme konutlara nazaran oldukça hesaplı.Ucuz etin suyu...
  53. uma350

Messenger kullanan ?

Bugün şunu farkettim ki facebook hayatımıza girdi gireli yılların messengerı atılıp kalmış bir köşede bilgisayarımda ne zamandır girmemişim hiç.. Eski günler geldide aklıma bi hüzünlendim biran.Az mı beklerdik bilgisayarın başında o birisinin çevrimiçi olmasını..O sağ alttan çıkan bildirim...
  54. uma350

Video kesme programı

Selam dostlar, Fotoğraf makinam ile video çekmiştim ancak bir kısmını kırpmam gerekiyor.Video MOV uzantılı. Boilsoft video splitter programını kullanıyorum ancak o videoyu desteklemiyor. Formatını mp4 e çevirdim yine desteklemedi. Facebook a yükledim indirdim mp4 olarak yine desteklemedi...
  55. uma350

Website tasarımı konusunda bir kaç soru

Merak ettiğim bir kaç konu var. Bilgisi olan arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. Öncelikle bir web sitesinin boyutları ne ölçüde olmalıdır ? Yani her çeşit monitörde böyle cuk diye oturacak bir tasarım olsun.Sağa sola kaydırmak için bu kaydırma çubukları çıkmasın istiyorum...
  56. uma350

Web sayfalarında farklı font kullanmak

Merhaba sevgili dostlar , Font kullanımıyla ilgili başlıkta da görüldüğü üzere bir sorum olacaktı. Farklı fontlar web sayfalarında nasıl kullanılabiliyor ? Tahoma,verdana vs. gibi klasiklerden kurtulmak isteyenler nasıl yapıyorlar bu işi ? Mesela buradaki fontlar nasıl kullanılır ? :) İyi...
  57. uma350

SMF link değiştirme

Merhabalar sevgili dostlar, Resimdeki işaretli kısımların linklerini değiştirmek istiyorum. Hangi dosya içerisinde değişiklik yapmam gerekiyor acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. :flowers:
  58. uma350

Nar TV Uçtu..

Nasıl bir iştir bu..
  59. uma350

Canon IXUS 100 IS Flaş Problemi

Merhaba dostlar , yukarıda belirttiğim gibi canon marka bir fotoğraf makinam var. İlk aldığım zamanlarda gayet hoş fotoğraflar çekerken şimdi sıkıntı yaşıyorum. Flaş patladığında resimler karanlık çıkıyor otomatik olsada böyle manuel olarak açsamda durum böyle. Kısacası flaş ile fotoğraf...
  60. uma350

196 Lira Fatura Olur Mu ?

Geçen ay babam kardeşim bilgisayarın başında çok oturuyor vs. diye 1 aylığına interneti dondurmuştu. Bu ayki faturayı gördüm biraz önce emailime göndermişler. 196.75 tl gelmiş.Sanırım bu taahütler nedeniyle yapılan indirimlerin hepsini geri almışlar modem ücreti vs. Dondurmak için gittiği yerde...
  61. uma350

Android Güncelleme

Merhaba dostalar, Samsung p1010 sanırım.Böyle bir tableti var komşumuzun. Android versiyonunu 2.3.3 e yükseltmek istiyormuş.Daha hızlı olacakmış o zaman. Benden rica etti sen yapabilir misin diye. Nasıl yapıyoruz bu güncellemeyi bilen var mı dostlar ? Nereden nasıl yapacaz bu işi ? :) Saygılar..
  62. uma350

Şarja takınca neden fan hızlanır ?

Selam dostlar, Zamanında bir hata yaparak almış bulunduğum bir Hp dv6-1330et dizüstüm var. Bu arkadaş şarjda değilken normal fan hızında çalışırken , şarja takılı olduğunda resmen uçuşa geçiyor. Bunun nedenini bilen bir üstadım var mıdır acaba ? Saygılar , sevgiler..:flowers:
  63. uma350

Windows 8 Virtual Box Hatası

Selam dostlar, Windows8 in geliştirme sürümünü indirip bir deneyeyim dedim virtualbox da. Ama iso dosyasını gösteriyorum aşağıdaki gibi bir hata veriyor sebebi nedir acaba ? İyi forumlar herkese..
  64. uma350

Jehan Barbur - Hayat

http://www.youtube.com/watch?v=17_3pnTdeag Hayat durmadan dayat..
  65. uma350

HP Isınma Problemini Giderme

Merhabalar sevgili dostlar , HP dv6-1330et bilgisayarım var. Zatalileri çok fazla ısınmakla meşguller şu sıra. Garanti süresi de bitti. Ben bilgisayarımın içini açıp temizlemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ? Nereden başlamalı nelere dikkat etmeli ? Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar...
  66. uma350

Pardus - Windows kurulumu

Pardus ve windowsu birlikte kullanmak istiyorum. Yani açılışta birini seçeceğim ve o açılacak sistemde ikisi de yüklü olsun canım hangisini isterse onu kullanayım diyorum. Nasıl yapabilirim arkadaşlar ?
  67. uma350

Dell Latitude E4200

Arkadaşlar merhabalar , elimde dell latitude e4200 marka bir laptop var. Buna format atacaz.atacaz atmasına da bunun bir dvd sürücüsü falan yok nasıl edecez bu işi bilen var mı acaba ? Usbden de format atılmıyor sanırım boot da göremedim altı üstü 2 seçenek var bootda biri hard disk diğeride...
  68. uma350

Harici hard disk tavsiyesi

Merhaba dostlar, Bir arkadaşım harici hard dik almayı düşünüyormuş. Bana sordu ne alabilirim diye ben de size sorayım dedim. Çok da takipçisi değilim hard disk fiyatlarının. Bu arkadaşın 150 lirası var.Bu miktara alınabilcek uygun bir harici hard disk tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler ...
  69. uma350

Proje : Su seviyesini ölçme

Merhabalar, Bir proje ödevim var.Yardımlarınızı bekliyorum..Şöyleki ; Yapılacak Tasarımın konusu; “BİR KAPTAKİ SIVININ SEVİYESİNİ ÖLÇEN VE SONUCU DİGİTAL OLARAK GÖSTEREN BİR SİSTEM TASARIMI”dır. Bu nasl yapılabilir.Hangi malzemeleri kullanmalıyız ? En az bütçeyle nasıl oluşturabiliriz ...
  70. uma350

Notebook Tavsiye

Merhaba dostlar, Bir tanıdığıma bir notebook alıcaz da sizden öneriler bekliyorum. Fiyat aralığı 1200 lira civarında olucak. Markası önemli değil.Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler , iyi forumlar herkese..:flowers:
  71. uma350

Anasayfa ile SMF birleştirme

Merhabalar, Bir SMF forumum var. Şimdi ben kullanıcı anasayfadan giriş yaptığında forumda da giriş yapmış olsun istiyorum. Bir session başlatılmalı ama hangi kodlarla ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar..:flowers:
  72. uma350

Hositng ve domain.

Merhabalar, webadam dan bir hostingim var.Bir de nerden olduğunu bilmediğim bir domainim. Bugünlerde çok sık problem yaşıyorum.Sürekli kopmalar oluyor.Hosting sorunun domainden kaynaklandığını söylüyor ama ben emin değilim. Fiyatı uygun kaliteli bir hosting firması arıyorum.Domainimi de...
  73. uma350

Cookie temizleme

Merhabalar dostlar, Sitelerde çıkış yapınca tüm cookieler temizlendi diyor ya , bunun kodları nelerdir bilen varsa söyleyebilirse sevinirim.Teşekkürler
  74. uma350

Türkçe Karakter Sorunu

Merhaba sevgili dostlar , Smf forumda bir türkçe karakter sorunu yaşıyorum. Bazen "ı" , "ğ" gibi karakterler resimde de göreceğiniz üzere soru işareti şeklinde gözüküyor. İlginç olan bazen ı harfleri ğ harfleri normal gözüküyor bazen bozuk. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Teşekkürler, iyi forumlar
  75. uma350

Facebook Sayfaya Uygulama Ekleme

Merhabalar dostlar, Kısaca facebook daki sayfama bir uygulama tabı mıdır denir artık nedir ondan eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim.Mesela sitem için bir kayıt bölümü eklemeyi planlıyorum. Örnek olarak bu napolyonun sayfasındaki uygulama gibi olacak. İyi forumlar herkese.. :flowers:
  76. uma350

Türkiye'de bizi aşağıladılar !

"Türkiye'de bizi aşağıladılar" Suriye Devlet Ajansı SANA’nın 'Türkiye’deki mülteci kamplarından döndüğünü' öne sürdüğü bazı kişiler, "Çadırlarda güvende değildik. Kötü koşullarda kaldık...
  77. uma350

Webadam Hosting+Domain+Antivirüs yıllık 30 TL

Söyleyecek pek fazla bişey yok dostlar evet duyduğunuz üzere kampanya yapmışlar Hosting+Domain+Antivirüs yıllık 30 TL ye veriyorlar.İlgilenen arkadaşlar varsa baksınlar. :) Paket Özellikleri 1.000 MB Web Alanı 10.000 MB Trafik 10 Adet E-mail 10 Adet Veritabanı Php & MySQL...
  78. uma350

Siteye RSS ve etiket sistemi eklemek

Merhabalar dostlar , Şimdi bilgisayarda localhost üzerinden böyle yavaş yavaş yazmaya başladığım bir websitesi çalışmam var. Php ile kodlayarak oluşturmaya çalışıyorum. Siteme rss ve etiket sistemini nasıl entegre edebilirim , oluşturabilirim ? Yani diğer sitelerde olan rss ve etiket...
  79. uma350

Ödemeli arayan kurye

Bugün bilgisayarımı servise gönderdim. Evde uzanırken telefonum çaldı açtım ödemeli arama.. Aramayacaktım ya sonra hadi arayayım belki önemlidir dedim.Adını söylemeye gerek yok kargo şirketindeki kuryeymiş ödemeli arayan , adresi bulamamış onun için aramış... Bir gülümsetti beni.. İlk defa...
  80. uma350

Servis süresi

Merhaba arkadaşlar, En son bilgisayarın üstünde yumurta pişirilebilecek kıvama geldikten sonra nihayet garantiye gönderme aşamasına gelebildik.Bugün kargo bilgilerini gönderdim herhalde yakında dönerler ve bilgisayarı kargoya teslim edebilirim.Bağıra bağıra söylüyorum ki yeni bilgisayar...
  81. uma350

Windows Xp Sorunu

Selam dostlar, Bugün windows xp cdmi evdeki bilgisayarıma takıp bir güzel formata başladım.kur dosyaları kopyaladı falan tam böyle baştan başlatıp yükleme ekranı geliyor ya orada benden xp cdnizi takın 'asms' dosyası gerekli diyor.Zaten cd takılı o dediği klasör de cd de var.Yolu da zaten doğru...
  82. uma350

Hak mı Adalet mi Bu ?

Bugün birşey duydum da bağırmadan edemedim. Duyduğuma göre bu aralar elektrik sayaçları üzerinde oynayıp prizlerdeki elektriği ücretsiz kullanmak modaymış.Adamlar kışın cayır cayır ısıtıcıları çalıştırıyorlarmış. Daha öncesinden de duymuştuk gerçi bu tarz durumları da bu sefer neden bilmiyorum...
  83. uma350

Avantajlı Tarifeler

Merhabalar, Arkadaşlar vodafoneda kamu hattı kullanıyordum.Aylık 40 liraya olan tarifesini kullanıyordum.Değiştirmeyi düşünüyorum.şu anda her yöne en uygun fiyata en fazla dakikayı veren hangi operatör var dostlar ? Mesaj sayısı falan önemli değil sadece her yöne olan dakika süresi önemli...
  84. uma350

Hp Garanti Gönderimi

Merhabalar , Arkadaşlar bilgisayarımı garantiye göndermek istiyorum.Aşırı derecede ısınma problemi pil problemi vs.. bir sürü ıvır zıvırı var.Şimdi sormak istediklerim ; İlk olarak bu Hp nin servis numarası neydi ? İkinci olarak sanırım bu numarayı aramak artık ücretli oldu yani bu 1200 dklık...
  85. uma350

Google Apps Site Email Yönlendirme

Merhabalar dostlar, Benim sitemde kullanabildiğim 1 adet emailim var. Ben maillerimi google apps ile gmail üzerinden kullanmak istiyorum. Aynı shiftdelete de olduğu gibi.. Sanırım gmail 150 kullanıcıya kadar ücretsiz izin veriyor. Bu yönlendirme işlemlerini nasıl yapabilirim , yardımcı...
  86. uma350

ADSL çoklu kullanımı

Merhabalar, Bu wireless üzerinden çoklu kullanımlarda internet hızında düşme olur mu dostlar ? Şimdi 8 mbit sınırsız kullanıyoruz.Sanırım komşular belli süreliğine bizim internetten wireless üzerinden kullanmak istiyorlarmış.Bu benim hızımı etkiler mi ? Bir de bunun yasal bir sıkıntısı oluyor...
  87. uma350

Ajax Chat - pretty url sorunu

Merhabalar , SMF kullanıyorum.Forumumda Ajax chat yüklüydü.Geçen gün pretty url modunu yüklemiştim. Yükledikten sonra bu sefer chatte online üyeler gözükmez oldu , ileti yazamıyorum. Sanırım pretty url , chatin olduğu dizini bölüm olarak algılıyor bu yüzden chat klasörü görünmüyor...
  88. uma350

Hivron - Şox u Şenge

telif haklari nedeniyle sitemizden kaldirilmiştir[/CENTER]
  89. uma350

Subdomain kullanımı

Merhabalar, Subdomain almanın bir faydası var mıdır ? ya da subdomain ne gibi durumlarda gereklidir ? Bir domaininiz varsa bir subdomaininizdeki dosyaları normal dizininizdeki bir klasöre de atsanız aynı şey zaten değil mi ? o zaman bu subdomain neden kullanılır ? Örneğin , shiftdelete.net...
  90. uma350

Dünyanın en büyük akvaryumu İstanbul'da

İstanbul’un Florya semti artık dünyanın en büyük tematik akvaryumuna ev sahipliği yapıyor. 100 dönüme kurulan iki katlı akvaryumda bin 500 çeşit 15 bin deniz ve kara canlısı var. Karadeniz’den Pasifik’e 16 bölgenin yer aldığı akvaryum kompleksinde yağmur ormanı bile bulunuyor. Dünyanın...
  91. uma350

Samsung 640 GB Harici

Merhabalar, 130 liraya samsung 640 gb harici bir harddisk alasım var.Fiyat normal piyasaya göre nasıldır ?
  92. uma350

Web sitesinde radyo yayın yapmak

Merhabalar , Bir konuda bilginizi almak istiyorum dostlar, Turktorrent.biz deki radyo olayını bilirsiniz.Oradaki gibi bir yayın nasıl yapılabilir ? Flatcast tarzında şeyleri sormuyorum , mesela turktorrent de http://radyo.turktorrent.biz:8000 tarzında bir link üzerinden yayın yapılıyor...
  93. uma350

Elektrik-Elektronik Mühendisleri

Sevgili abilerim , ablalarım , Sizlerden bir ricam olacak. Bu sene erasmus öğrencisi olarak Polonya'dayım.3. sınıfımı burada okuyorum.Bir kontrol dersimiz var , hoca sorular gönderiyor bizden çözmemizi istiyor.1. ve 2. sınıfta kontrol namına bişey görmedik biz , bişey bildiğim yok o yüzden ...
  94. uma350

İletişim sayfasından gelen mesajlar

Merhabalar dostlar, Bir sitem var ve tabi haliyle o siteninde bir iletişim sayfası var.ancak geçenlerde iletişim sayfasından bir mail geldi epostama.Eposta şu şekilde ben pek bişey anlamadım bakalım siz neler diyeceksiniz :) Bir tane de bugün geldi , o da şu şekil ; Bunların bir anlamı var...
  95. uma350

Bialystokdan Şampiyonluk Görüntüleri

Polonya Bialystok daki yurdumuzdan fenerli arkadaşların şampiyonluk gösterileri :D Videonun ortalarında aslında başlıyor olay :D http://tinyurl.com/3fa8zww HD versiyonu için HD Fenerbahçeyi kutluyoruz.. İyi forumlar herkese.. :flowers:
  96. uma350

Erasmus Friend Finder - Facebook Application

Merhaba sevgili dostlar , yine ben.. :flowers: Bugün sizlere başladığım yeni bir çalışmadan söz etmek istiyorum., Yeni başladığım bir facebook uygulaması. Adından da anlayacağınız üzere erasmus öğrencilerine hitap eden bir uygulama aslında bu. Amacını açıklamaya çalışayım.Erasmus başvuru...
  97. uma350

Veritabanı Türkçe Karakter sorunu

Merhabalar dostlar , Bu seferki problemim şu , facebook applicationdan çektiğim kullanıcıların isimlerini veri tabanına kaydettiğimde türkçe karakter sıkıntısı yaşıyorum.Abuk subuk karakterler çıkıyor.Bu sorun için ne yapabilirim ? Teşekkürler..:flowers:
  98. uma350

Facebook Application da kullanıcı bilgilerini almak

Merhabalar sevgili dostlar , Bugün başınızı ağrıtmamın sebebi şu. Şimdi facebook developers da bir application oluşturmaya çalışıyorum. Aslında uygulamayı oluşturdum sayfalar falan açılıyor. Ancak benim öğrenmek istediğim şu.Şimdi kullanıcı uygulamaya tıkladığında bir izin verme bölümü varya ...
  99. uma350

Traditional Turkish Music

Bir organizasyon için geleneksel Türk müzikleri lazım bana arkadaşlar. Ne gider , nasıl olur bilmiyorum , benden istenen bu , bende sizden rica ediyorum. Eğer bu işe meraklılarınız varsa , bana yardımcı olabilirseniz sevirim.Zira yarın öğlene lazım biraz aelesi var doğrusu :) Şimdiden...
  100. uma350

Sayfa içerisinde sayfa oluşturma

Merhaba dostlar , bir internet sayfasının içinde ayrı bir sayfa nasıl oluşturabiliyoruz.Aslında şunun gibi bişeyi soruyorum ben bunu nasıl yapabiliyoruz ? Bi söyleyiverin kardeşinize :) iyi forumlar herkese..:flowers:
  101. uma350

Bir site açtık ama..

Selamlar sevgili dostlar , arkadaşlar.. Kararsız kaldım bu konuyu açmaya ama , cesaretimi toplayıp açmaya karar verdim en sonunda.. :) Bazı dostlar bilirler , bu yıl erasmus öğrencisi olarak Polonya'dayım.Polonya'da boş boş durmayalım dedik , birazda olan merakla beraber bir forum açtım...
  102. uma350

Ryanair el bagajı

Merhabalar dostlar , Ryanair da normal bagajlar için extra ücret alıyorlar onu biliyorum da el bagajı içinde extra ücret ödemek zorunda kalıyor muyuz acaba bir bilgisi olan var mı ? İyi forumlar..:flowers:
  103. uma350

SMF Türkçe buton sorunu

Merhaba , SMF forumumda Anasayfa butonunun olduğu yere bir kaç buton ekledim. Ancak eklediğim butonlarda Türkçe karakter kullanamıyorum , göstermiyor. Ama forumun kendi butonlarında bir sorun yok orada Türkçe karakterler gözüküyor. Mesela Yönetim ve Yardım butonlarında olduğu gibi.. Bu durumu...
  104. uma350

Ezginin Günlügü - Al Beni Sevecenligine

http://www.youtube.com/watch?gl=US&feature=player_embedded&v=p-DftIjmMO4
  105. uma350

Logo istek

Merhaba dostlar ; Bugün sizden yine bir ricam olacak. Kendi çapımda bişeyler yapıp oluşturduğum bir smf forumum var. Bunun için sizden bir logo ricam olacak. Sitenin adı forumerasmus. Logo sade birşey olabilir , abartılı olmasına gerek yok. Ana renklerimiz mavi ve yeşil üzerine , hatta bir...
  106. uma350

Hepsiburada telefon özellikleri..

bende mi bir sıkıntı var yoksa yukarıdaki resimde video kayıt özelliği yok , sesli video kayıt özelliği var demesinde gerçekten bir anormallik var mı ? :D Çıkamadım işin içinden :D Konuyu nereye açacağımı bilemedim.Açtım buraya..Hatamız kusrumuz var ise affola :)
  107. uma350

Index.template sorunu

merhabalar arkadaşlar ; smf forumda index.template de duyurular kısmının üstüne bir reklam alanı gibi bir bölüm oluşturdum buraya javascript kodları falan yazmıştım ama sayfa hata veriyor.Sanırım "siteroot" yazan yerde bir yanlışlık yapıyorum.Kodu göstereyim size ; / Show the menu here...
  108. uma350

Metroda Uyuyan Kız

http://tinyurl.com/63h4389 hayalet görmüş gibi :D
  109. uma350

Amerika Bu Müslüman Taksi Şoförünü Konuşuyor

http://tinyurl.com/3vbhv5g
  110. uma350

Ya bir dur yaa.. ;)

http://tinyurl.com/5vq3fnb
  111. uma350

Polonya - Almanya geçişi için yardımınıza ihtiyacım var

merhabalar sevgili dostlar , Bugün sizi rahatsız etmemin sebebi , ben şu anda Polonyada Bialystokdayım. 25 Mayıs da bir akrabamın düğünü olduğu için wuppertala gitmem gerekiyor.Burası zannediyorum dusseldorfa da yakınmış.yani dusseldorfdan orayada geçiş yapabilirim. Burada şu an öğrenciyim ...
  112. uma350

Change Your Words , Change Your World

http://tinyurl.com/6dmnrov
  113. uma350

Hosting değiştirme

Merhaba dostlar , Şimdi benim hali hazırda bir hostingde kurmuş olduğum bir smf forumum var. Ben hostingi domaini falan değiştirdim. Forumun dosyalarını diğer siteye upload etmek istiyorum. Bunun için direk upload edebilir miyim , yoksa forumu baştan diğer hostinge tekrar kurup veritabanını...
  114. uma350

Kedinin bir suçu yok..

http://tinyurl.com/3safedf Kuş kaşındı abi :D
  115. uma350

İnfiale neden olan o video!

İnfiale neden olan o video! Samsun'da, hayvanlara vahşi şekilde işkence ederek öldürdüğü iddia edilen A.Ç., N.Ç. ve A.Z.'nin, geçtiğimiz günlerde bir sokak köpeğini döverek öldürmesi kameralara yansıdı...
  116. uma350

Kısık sesle havlayan köpek :)

http://tinyurl.com/68c4lkr
  117. uma350

Bugün benim doğum günüm

Evet bugün benim doğum günüm dostlar.. Ne gerek var niye yazdım değil mi şimdi , sizi ne ilgilendiriyor ? Bilmem öyle işte sizinle de paylaşayım dedim :) iyi ki doğdum mu ? :biggrin: İyi forumlar herkese..:flowers::flowers:
  118. uma350

Hayvanların dostluğu böyle birşey işte..

http://tinyurl.com/3zxt6cu Bir filmden kesitmiş sanırım.Filmin adına süper köpek bingo diyorlar ama hiçbir bilgim yok doğrusu.. :) Video güzel ama..
  119. uma350

Bunlar Oyuncak Degil !!! ( RC TIR )

http://tinyurl.com/3g364gz süper bişey ya :D
  120. uma350

MOV Video kesme yazılımı arıyorum

Merhaba dostlar ; Derdim şudur ki ; iyi ve ücretsiz video kesimi yapabilen bir yazılım aramaktayım. Hali hazırda Boilsoft Video Splitter kullanıyorum ancak 2.20 GB boyutundaki 13 dakikalık bir videonun 5 dakikalık bir kısmını kesmeye çalıştım.Zannediyorum 2 saat gibi bir süreçte yüzde 10 kadar...
  121. uma350

Bir rahat uyku yok ;)

http://tinyurl.com/4quhvb5 Kuş kaşınıyor :D bu kuşun sonu iyi değil :D
  122. uma350

Feryal Öney - Yolcu

http://www.youtube.com/watch?v=jFo4O3bZeSw
  123. uma350

Sadece 6 günde onardılar!

Deprem ve tsunami felaketleriyle yıkılan Japonya'nın ayağa kalkma çabası hayrete düşürüyor.. Tarihinin en büyük yıkımlarından birini 11 Mart'taki deprem ve ardından gelen tsunami ile yaşayan Japonya'da hayatı normale döndürme çabaları durmaksızın sürüyor. Depremin ardından Japonya'nın...
  124. uma350

Ünlülerin dilinden Alemlere Rahmet Peygamberimiz(SAV)

http://tinyurl.com/6j7jmw3 Bir damlaya okyanusu soruyorsunuz siz..
  125. uma350

Yetenek yetenektir.. ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=wkEVcTwlbwU
  126. uma350

Iphone la mısır keyfi ;)

http://tinyurl.com/6kqtx9z
  127. uma350

Bu çocuklar..

http://tinyurl.com/5tvmpxs
  128. uma350

İki Yaşındaki Elif Öykü Sayi Sayiyor :)

http://tinyurl.com/66e5nac
  129. uma350

Yeni albeni reklamı ;)

http://tinyurl.com/5ucjtev Albeni lann albeni.. :lol:
  130. uma350

Silah Taşımak Buna Denir ;)

http://tinyurl.com/627kme5 Maşallah silah deposu gibi :D
  131. uma350

Her zaman Türk filmlerinde olmaz ;)

http://tinyurl.com/6jd5qfx
  132. uma350

İlk öpücüğün etkisi :)

http://tinyurl.com/6kdb6xs
  133. uma350

Bir kuşun yumurtadan çıkış anı

http://tinyurl.com/6xttrpw
  134. uma350

Facebook kişisel siteleri indexler mi ?

Arkadaşlar kişisel bir sitem var ama bugün birşey farkettim ziyaretçiler bölümünde bir ip adresinin yerine baktığımda Amerika ve Facebook INC olarak gözüküyordu.Google sitelerde indexleme yapıyor biliyorum da facebooku bilmiyordum.Öyle birşey yok ise bu olay nedir acaba ?teşekkürler :)
  135. uma350

SMF mod kurulumu

selam arkadaşlar SMF 2.0 RC5 e yönetim paneli üzerinden mod yüklemeye çalışıyorum ancak "Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil!" diyor.Tüm dosyaların chmod değerini 777 yaptım ancak...
  136. uma350

16 Mbps Net limitsiz paketi

Arkadaşlar 8 Mbps Netlimitsiz kullanıyorum şimdi.16 Mbps Netlimitsiz paketine geçmeyi düşünüyorum.Sanırım bulunduğum yer bu hızı destekliyor.Ancak şimdi şöyle bir durum var.Bende Airties Rt-205 kablosuz modem var.Evdeki masaüstü bilgisayarımda TP-LINK 54 Mbps High Gain Wireless G USB Adapter...
  137. uma350

Telefon Dolandırıcılığı

http://videoxl.l3.facebook.com/v22832/81/70/201532673855_52213.mp4 1000 kontore 12 bin lira.. iyiymiş , beni aramaz hiç bu adamlar ya , zaten bizde şans olsa.. :D
  138. uma350

En son haberler modülü yapımı

Merhaba arkadaşlar, Umarım bilgisi olan vardır, hazırlamakta olduğum php kodlu siteme en son haberler modülü koymak istiyorum , hani haber sitelerinde bolca gördüğümüz mouse u başlıkların üzerine getirince habere ait resimlerin çıktığı modül.Hatta SDN nin anasayfasındaki modül de aynı şey.Bu...
  139. uma350

Bu çocuk birtek kapı altlarından geçemiyor

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/79100/556/122202231187009_9650.mp4
  140. uma350

Sitede Flash Player Kullanimi

Arkadaşlar , sitede flash player kullanmak istiyorum.Flash playerı ekledim ancak sadece mp3 dosyalarını çalıyor. mp4 , flv vs çalmıyor , sanırım kodda bir sorun var , bir göz atıpda düzeltmeme yardım ediverin :) Kod bu şekilde ; <embed src=\"player.swf\" width=\"309\" height=\"198\"...
  141. uma350

İkinzi artiz vakası

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc6/79126/607/184591818240110_63706.mp4 iyidir iyidir :D
  142. uma350

Hotmail sürekli kendini yeniliyor.[Çözüldü]

Selam dostlar ; Bu aralar benim bilgisayar pek iyi değil daha çözemedim sorunun ne olduğu , neyse bir de şöyle bir problemim var ki ; Hotmail mail kutumu açtığımda , sayfa sürekli kendiliğinden yenileniyor.Arada bir silinen mesajlar kutusuna sıçrıyor.Kontrol edemiyorum artık , kendinden...
  143. uma350

Şarj cihazı yüzünden bilgisayar donar mı ?

Arkadaşlar merhaba ; Bir problemim var ki nasıl bir sorun olduğuna bir anlam veremedim.Bilgisayarımın şarj cihazı takılı iken bilgisyarım normal çalışıyor ancak şarj cihazını çıkarttığımda bilgisyarım öyle bir donuyor ki hiç bir programı çalıştıramıyorum mouseu bile zor haeket ettiriyorum.Bunun...
  144. uma350

Flash Menu yapımı

Arkadaşlar php kodlu sitemin anasayfasına bir flash menu eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum :) Elimde 4 tane dosya var bunları nerelere eklemeliyim ? Yardımcı olrsanız çok makbula geçer gerçeketn , teşekkürler, iyi forumlar..
  145. uma350

Php uzantı kontrolü

Arkadaşlar , üyelerin avatarlarını değiştirmeleri için bir bölüm var.Dosya yükleme kısmında bir kontrol var diyorki ; eğer resim dosyası 80 kb dan büyükse ve dosyalar jpeg , png ve gifden farklıysa yükeleme.Ancak şöyleki bir jpeg dosyasını firefox,chrome gibi tarayıcılarda açtığımda dosyaya hata...
  146. uma350

Azrailin işi de zor..

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/57785/139/111242978934280_12126.mp4
  147. uma350

Internet ile ilgili bir uyarı bildırimi

Arkadaslar Avıra ınternet baglantısı ıle ılgılı bır uyarı verıp duruyor neyın nesıdır bu ne anlama gelıyor onceden yoktu su aralar sık sık cıkmaya basladı bılenınız var mı ? Iyı forumlar..:flowers:
  148. uma350

Sayfam farklı acılıyor

Arkadaslar merhaba, Arkadaslar ucretsız bır hostıng ve domaın aldım.Sorunumu kısaca anlatayım.Sıte php ile kodlandı.Siteyi hosta upload etmeden önce yani localhostta çalışırken Web sayfaları normal açılıyordu .Ancak hosta upload ettikten sonra firefox ta yazılar ve resimler normalden büyük...
  149. uma350

Tek bir cümleyle kızlar tavlanabilirmi??

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/79204/410/496159782607_62930.mp4
  150. uma350

Aslan Fehmi ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/78810/99/115410765197690_17376.mp4
  151. uma350

Asla pandaya hayır demeyin

http://www.youtube.com/watch?v=vH-ncbRGcMA&feature=player_embedded
  152. uma350

Hemen siparişinizi verin :)

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/57828/467/1507682185786_11100.mp4 ahaha :D
  153. uma350

Hop sıraya gir usta ! ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/78738/800/112643622141071_29905.mp4 :D süper ya
  154. uma350

Windows scriptinin rengini değiştirmek

Arkadaslar sizden bir ricam olacak.Simdi su gormus oldugunuz resimde klasik bir windows scripti var resim olarak. Simdi ben bu resmin uzerindeki yazilari silip rengini "#F93200"bu renk ve siyah olarak yapmak istiyorum yani iki farkli renkte iki resim , hangisini kullanacagima daha sonra karar...
  155. uma350

Facebook Hesabinizi Kapatin

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash1/79075/822/490912773666_44702.mp4
  156. uma350

TTnet müşteri hizmetleri

Merhabalar arkadaşlar , Zaman zaman TTnet'i eleştiriyoruz , benimde eleştirdiğim zamanlar oluyor. Ancak eleştirdiğimiz zaman söyleyip de , memnuniyetimizi de bildirmezsek yakışı kalmaz diye düşündüm ve bir konuyu sizinle paylaşayım istedim. Bir kaç gün önce forumdaki TTNETDestek rumuzlu...
  157. uma350

Ot yiyen kedinin sonu ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/78872/251/171582816217014_20093.mp4
  158. uma350

Masal nasıl anlatılır görün ;)

http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/16/78/99aa06e8d920aaab7a64076b1d500089.mp4 Maşallah çok tatlı :)
  159. uma350

Selami Şahin İyiki varsın

http://www.youtube.com/watch?v=7wHINVuvAXw
  160. uma350

Böyle giderse yeryüzünde kadın kalmayacak

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc6/78898/907/492610477607_35680.mp4
  161. uma350

Seher 40 yaşındasın

http://95.211.98.12/dl5565866301e6c9826e9a9f4b6d62deb9/4d251410//server01/videos/2009/04/29/18/v200904291830440271580.flv
  162. uma350

Spiker röportaj yaparken babası ile yoldan geçen ufaklık

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc6/79074/29/190114707670745_23293.mp4 fırlama ya :D
  163. uma350

Bu porsche bildiğiniz porschelerden değil..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/78788/113/151987844852282_1327.mp4
  164. uma350

Bakın ne buldum :)

http://www.youtube.com/watch?v=5M8YxBFa-cE&feature=player_embedded
  165. uma350

Yazılım serialini öğrenmek

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var :) Sorun şu ki elimde bir yazılım var giveawayoftheday den indirmiş olduğum.ama serialini göremiyorum yazılımın.İleride format falan attığımda tekrar kullanmak istediğimde serial lazım olacak tabiki , şimdi bu yazılımın serialini ben nasıl...
  166. uma350

Flash upload edebileceğim bir site arıyorum.

Arkadaşlar blog da swf dosylarını paylaşmak istiyorum , yapıyorum da ama ben directupload kullanıyorum.Bu site 4 mb a kadar upload a izin veriyor.Kotası daha fazla olan şöyle güzel ve ücretsiz bir site biliyor musunuz ? paylaşırsanız sevinirim.İyi forumlar :flowers:
  167. uma350

Her şarkıya böyle klip ; her erkeğe böyle kadın lazım

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/42221/35/1549325419884_29478.mp4?
  168. uma350

At mı inat , adam mı ?

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/78758/999/171086162922684_27965.mp4
  169. uma350

43 farklı dil , tek mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=fTudR3ZCJbQ
  170. uma350

Biz unuttuk , dünya F klavyeye dönüyor

Bilgisayarda kullanılan klavyenin F ya da Q olması tartışma gündeminin vazgeçilmez konusudur. Ancak yapılan bir araştırma Türkiye'ye özgü olan F klavyenin dünyada da tercih edilmeye başlandığını ortaya koydu. Sabah Gazetesi'nden Meral Tamer'in bugünkü köşe yazısı; Q'ya paydos F'lendik...
  171. uma350

TTnet Bağlantı tipi değişimi

Selam arkadaşlar , Bir konuda görüşünüzü alayım diyorum. Şimdi 8Mbps 4 Gb kotalı kullanıyorum .yetmiyor :) Limitsiz yapmayı düşünüyorum adil kota uygulamalı diğer kullanım paketlerinden hangisini önerirsiniz bana , önerilerinizi bekliyorum.iyi forumlar herkese..:flowers:
  172. uma350

Türkiye'de üniversitede porno film çekildi

Türkiye'de bir üniversitede, öğrenci bitirme tezi olarak okulun stüdyosunda porno film çekti... İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde bir tasarım öğrencisi, bitirme tezi olarak okulun stüdyosunda bir porno film çekti. Üniversitede porno çekmek olur mu demeyin olmuş bile. Hem de Türkiye'de. Sıra...
  173. uma350

Mematiden Dünya Sinema Tarihi Arşivine Geçecek Hareket

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/78874/692/135257466534315_12973.mp4
  174. uma350

Pişkinliğin bu kadarı

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/69963/236/154762701226699_8079.mp4
  175. uma350

İsrail'le yeni kriz!

İsrail'de iş yapan Yılmazlar Group İnşaat adlı Türk firmasının davetlisi olarak bu ülkeye giden habercilere müdahele gerginlik yarattı. TRT'den yapılan açıklama şöyle: Üç günlük ziyaretin ardından ülkeyi terk etmeye hazırlanan basın mensupları saatlerce aramadan geçirildi. Bu arada...
  176. uma350

Messenger Plus 5 Beta ' dan haberler var

Devamı>> Messenger plus 4.9 için..
  177. uma350

Ekran klavyesi açılmıyor

Selam dostlar , windows 7 home basic ile bilgisayarıma format attım ama kurulum cdsi ingilizceydi , daha sonra vistalizator ile Türkçe'ye çevirdim.Ancak şu anda ekran klavyesi çalışmıyor resimdeki gibi hata veriyor.Türkçe'ye çevirmeden önce ekran klavyesinde sorun varmıydı bilmiyorum...
  178. uma350

Spiker Türk Olunca..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc1/22837/27/15/1253050039263_48302.mp4
  179. uma350

Doğan Eray Korucu -Ağlamışsın Gözyaşın Sileyim

http://www.youtube.com/watch?v=aSoRdLK2fss&feature=player_embedded#!
  180. uma350

Winrar ile Self-Extract dosya hazırlama

http://vimeo.com/17977606
  181. uma350

Kendi hazırladığım bir eğitim videosu

http://vimeo.com/17952317 Evet arkadaşlar bu videoda sizlere Video Downloadhelper ve Format Factory yazılımlarını kullanarak internetten nasıl video indirip bunların nasıl formatlarını dönüştürebileceğimizi ve videodaki sesi nasıl istediğimiz formatta çıkartabileceğimizi göstermeye çalıştım...
  182. uma350

Türk işi Casper : Cicican

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc6/78822/974/1634765622712_24447.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=50
  183. uma350

Ayının elinden ölü taklidiyle kurtuldular

Sakarya'nın Geyve ilçesinde karla kaplı ormanlık alanda çıra yaptıkları sırada ayının saldırısına uğrayan 3 kişi yaralandı. Yaralılar, ayının saldırısından ölü taklidi yaparak kurtulduklarını söyledi. Belpınar köyünde yaşayan Zeki Gökçeağaç (24), Serkan Gökdağ (21) ve Hakan Yıldız (17)...
  184. uma350

Kalbe Söz Geçmiyor Canım Efendim

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/70141/23/1657915254562_51106.mp4
  185. uma350

Ebru Gündeş - Tanrı istemezse

http://www.youtube.com/watch?v=shQNu8EBZVg Bu geceyi de müziksiz kapatmayalım
  186. uma350

Yok böyle bir giysi

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/79022/230/472617447780_28473.mp4 Düğünde ayrı , nişanda ayrı , sünnette ayrı , evde ayrı , işte ayrı ne giyeceğim derdine son..!! Evirçevirgiy ile 70 farklı modele aynı anda sahip olun.. Evirçevirgiy... Tüm seçkin mağazalarda.. :D :D
  187. uma350

İnternette rekor kırıyor

Greenpeace'in endüstriyel balıkçılık ve denetimsizlik nedeniyle başlattığı 'seninki kaç santim?' isimli kampanya tüm hızıyla sürüyor... Tezgahtaki balıkların boylarındaki küçülme, 40 yıl sonraki balık stoklarının tükenecek olması ve Tarım Bakanlığı'na yapılan çağrıların da yer aldığı...
  188. uma350

Güzel bir resim çalışması

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/42015/596/1535466073409_58143.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100 Bir sanat eseri..Gerçekten çok...
  189. uma350

Kendini aynada gören örümcek ne yapar ?

http://cdn.porttakal.com/videos/b63ff172.flv
  190. uma350

Sebebim Sensin

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/78886/921/148701158514906_39841.mp4
  191. uma350

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ?

Arkadaşlar bugün dedim ki ubuntu yükleyeyim.Bir ara virtualbox da ubuntu çalıştırmıştım firefox çok güzel çalışıyordu , çok hızlı açılıyordu.İnternet keyfi yapayım diye ubuntu yükleyeyim dedim.Her neyse ubuntunun sitesinde gezinirken şu sayfayı gördüm...
  192. uma350

İstanbul Dile Geldi - Gel Zaman Git Zaman

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/78851/651/176699342358490_33429.mp4
  193. uma350

İstanbul Arabesque Project - Senin Olmaya Geldim

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/77406/149/454873053566_47838.mp4
  194. uma350

Yapmak isteyip de yapamadıklarınız ?

Merhabalar dostlar , Umutsuz , hayalsiz yaşayan bir insandan söz edemeyeceğimiz aşikar şu dünyada. Öyleki "... olunca , ... ' nu yapacağım." gibisinden düşündüğümüz zamanlar illaki olmuştur. ' Okul bitince dünyanın en güzel kızını bulup evlenenimizden , 40 yaşından sonra namaza başlayacağını...
  195. uma350

Kobra mı ? hıh biz küçükken ip diye oynardık onlarla..! :)

http://video.l3.fbcdn.net/video-l3-sf2p/v2686/173/4/116289033185_55525.mp4
  196. uma350

Videolardaki sesleri değiştirme

Arkadaşlar merhabalar, Bir videodaki orjinal sesi çıkartıp yerine kendi istediğim bir ses yerleştirmek istiyorum.Yani görüntüler aynı , ses farklı olacak bunu yapabileceğim bir yazılım var mıdır acaba ? Movie makerı önermeyin lütfen çünkü o çok zaman aldırıyor ve hata verme olasılığı da yüksek...
  197. uma350

Virtual Audio Streaming

Giveaway of the Day
  198. uma350

Kızlardan Atma Türküler

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/video-l3-sf2p/v22832/218/22/103611879664801_54558.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100
  199. uma350

Eğitim de son noktadan bir önceki :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/77225/188/1615895832970_11486.mp4
  200. uma350

Torrent upload etmek

Arkadaşlar merhabalar, Bugün yine farklı bir sorunla sizlerleyim.Öncelikle böyle bir konu açmak yasak mı bilmiyorum ama şöyle bir sorunum var.Uzun zamandır turktorrent.biz üyeliğim var ve download kısmını kullanıyorum.Bugün upload kısmında da faydam olsun dedim ve biraz da değişiklik olsun...
  201. uma350

Çince bir müzik dinleyelim mi ?

http://www.youtube.com/watch?v=Qv9wk5lgGFo&feature=player_embedded
  202. uma350

SoMud Hakkında

Arkadaşlar merhabalar ; Somud hakkında daha önce bir konu açıldığını hatırlıyor gibiyim ama bulamadım o yüzden yeni bir konu açarak paylaşayım istedim. Şunu söylemek istiyorum ki dostlar ben bu zamana kadar utorrent kullandım,site olarak da turktorrent.biz i kullanıyorum.Neyse bugün şunu...
  203. uma350

Hangisi ?

Arkadaşlar aşağıdaki ürünlerden herhangi birini kullanan ve memnun olan var mıdır acaba ona göre kararımı belirliycem sizin zevkinize güveniyorum :D 1-black suede touch 2-just play 3-Essence Bunlar Avonun ürünleri bu arada galiba.. :) Teşekkürler,iyi forumlar herkese..:flowers: *var mı...
  204. uma350

Altyazı uyarlama

arkadaşlar durumum çok basit.Bir video var fakat altyazı uymuyor.Bu altyazıyı uyumlu hale getirebileceğim bir yazılım tavsiyesinde bulunmanızı istiyorum sizlerden.Sevdiğim bir filmi orjinal sesiyle dinlemek istiyorum da :) bir türlü uygun altyazıyı bulamadım :) İyi forumlar.. :)
  205. uma350

Sonunda partimizi yaptık :)

Arkadaşlar kusuruma bakmayın konuyu biraz geç açtım.Daha önce forumda bu konuda yardım istemiştim (bk.)ayın 23 ünde yani geçtiğimiz salı günü partimizi yaptık çok şükür.Biraz bilgi vereyim.Salı günü akşam 6:30 ile 22:00 arası bir Türk yemeği düzenledik.Gece saat 22:00 dan sabahın erken...
  206. uma350

Önce gazeteciyi azarladı sonra ağladı!

Yaptığı yardımlarla tanınan iş adamı Keleşoğlu, bu kez de basın toplantısında ağlayarak gündeme oturdu. İzmir ve Manisa'da yaptığı bağışlarla tanınan, özellikle 200 milyonluk servetini tamamını çeşitli yardım kuruluşlarına bağışladığını açıklayan işadamı Hakkı Keleşoğlu, zaman zaman yaptığı...
  207. uma350

Türkiye'de Yayınlatılmayan Toyota Reklamı

http://www.facebook.com/video/video.php?v=114447011954150&oid=150253941668648&comments
  208. uma350

AB Ukraynaya da vizesiz seyahat hakkı veriyor, Türkiye hariç herkese!

Brüksel&#8217;de bugün çalışmalarına başlayacak AB-Ukrayna zirvesi öncesinde açıklama yapan AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, &#8220;Ukrayna&#8217;ya önemli bir müjdemiz olacak&#8221; dedi. Bir yıl içinde tamamlanacak süreçle Ukraynalılar AB&#8217;ye kısa süreli ziyaretlerinde vizeden...
  209. uma350

El terlemesi (HYPERHIDROSIS)

Merhabalar dostlar, Arkadaşlar birkaç senedir bubhastalıkla günlerim geçiyor , tabi Allah daha büyük dert vermesin beterin beteri var ama bu hastalığı da çeken bilir , kimseyle tokalaşamazsınız dans edemezsiniz , yani kısacası insanlarla iletişim kopar ve içine kapanık bir insan haline...
  210. uma350

Sorunu sor-cevabını kendin ver..!

Arkadaşımız bu devirde kimseye muhtaç olmadan yaşayacaksın , kendi sorununu kendin çözeceksin kardeşim..!! diye düşünmüş sanırım :D
  211. uma350

Otomatik kopyala yapıştır yapmak

Dostlar merhabalar , Size bir konuda danışmak isiyorum.Şimdi , benim bilgisayarımda W Timefreeze yüklü dostlar.Bu aralar NFSHot.. oyununu oynuyorum.Oyunun save dosyası belgelerimde.Tahmin edeceğiniz üzere bilgisayara reset attığımda benim belgeler pufff.. :D Yani bilmek istediğim şu ; Ben oyunu...
  212. uma350

Joystick ile NFS Hot pursuit oynamak..

Evet arkadaşlar bir joystick aldım bugün.Joysticki bilgisayara bağladım.oyunun içinden ayarlar menüsüne de ulaştım.Gaz,fren nitro tuşlarını da atadım ama daha atanmayan bir sürü tuş var.menülerde gezinmek için klavyeyi kullanmak zorunda kalıyorum.Joystick ile ilgili ayarların görüntüsünü...
  213. uma350

Fotoğraf makinası ayarları

Dostlar bugün şu ürünü aldım http://www.hepsiburada.com/Liste/canon-ixus-100-is-121mp-25-lcd-hd-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=248&productid=bd96071 Ancak fotoğraf makinalarından pek anlamıyorum.Ancak kaliteli görüntü alabilmek için bazı ayarlarının yapılması...
  214. uma350

Olmuyorr olmuyor olmuyor.. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LaBfYp7Aqz8&feature=player_embedded çok da zor etmemek lazım.. :D
  215. uma350

Bu gece dertli olanlara gelsin.. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=8VLjpBlFyuU Gerçi mübarek bayram zamanlarındayız şuan ve video da rakı resimleri falan var ama siz şarkıya odaklanın dostlar.Hoşuma gitti şarkı paylaşayım dedim.İyi forumlar..
  216. uma350

Penaltıyı kurtardığına pişman oldu.. ;)

http://www.hitfutbol.net/video/12.11.10_1642349215.flv
  217. uma350

Türk televizyonları neler gördü geçirdi.. ;)

İzleyelim.. :) https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/27685/775/387316379375_64348.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100
  218. uma350

PSpice kullanmasını bilen ?

Arkadaşlar ilk defa bu sene PSpice ile tanıştım.Hoca da sağolsun öğretmeden yapmamızı istediği ödevler var yani anlayacağınız programı bilmeden ödev yapmaya çalışıyorum.Aranızda bu program hakkında az da olsa bilgisi olan var mıdır acaba ? Bir ödevim var da o konuda yardımcı olabilecek dostlar...
  219. uma350

Visual Studio 2005

Microsoft Visual Studio 2005 nereden indirebilirim ? Birkaç ders videosu buldum c# ile ilgili ama orada 2005 kullanıyorlar.Biryerden 2008 buldum indirdim ama düzeni aynı değil bazı şeyleri bulamıyorum.Direk link verebilir misiniz indirebileceğim dostlar ? iyi forumlar herkese.. :flowers:
  220. uma350

Mutlu evliliğin sırrı.. ;)

Çocuk Dedesine Sormuş.. Dede, Nenem İle Kaç Yıldır Evlisiniz? - 40 Yıldır Evlat De...miş Dede. - Peki Ama Dede, Ben Sizi Hiç Kavga Ederken Görmedim Bunun Sırrı Nedir? - Otur Evlat Anlatayım. Evlat Biz Ninen İle Evlendiğimizde Elde Avuçta Bir Şey Yok, Kimsemde Yoktu. Ben Neneni Bizden Oldukça...
  221. uma350

Lloyd - Lay It Down

http://www.youtube.com/watch?v=FSkRBCPRf8Q&feature=share
  222. uma350

İngilizce bilmeyen japon çocuğun dramı.. ;)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48434/212/424120414654_11056.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100 Maşallah :)
  223. uma350

Sabit hatlara sınırsız arama 10 ?

Merhaba dostlar.Bir konuda sizin deneyimlerinize ihtiyacım var.Bir site var bu siteden indirilen uygulama ile aylık 10&#8364; karşılığında sabit hatlara sınırsız arama yapılabiliyormuş.Tam olarak detayları bilmiyorum ama kullanmadan önce size bir danışayım dedim.Daha önce göreniniz duyanınız...
  224. uma350

Hamarat köpek nasıl olur ? ;)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/78644/770/453035244579_23383.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100
  225. uma350

Evinize koşun atariyle coşun.. ;)

İlk atari reklamını görmüşmüydünüz ...
  226. uma350

Blog oluşturma ile ilgili

Sevgili dostlar , blogspot dan bir blog açtım.Bu gadgetlar var , sayfanın başına bir flash yerleştirdim.Sorun şu ki Anasayfa dahil hangi sayfayı açsam , o flash baştan başlıyor herseferinde.Ben sadece o flashın anasayfada görünmesini istiyorum.Zaten blogspot da html düzenleme var , bu olayı...
  227. uma350

Araba alarmı ne işe yarar? ;)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/77313/212/104645006269498_11107.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100 Manyak bunlar ya :D milletin...
  228. uma350

DVD ripleme yazılımı

Bir düğün DVD si var elimde arkadaşlar.Birkaç programla denedim ama istediğim sonucu alamadım.İstediğim şu ki , yaptıklarını hiç hoş görmesemde , Orjinal filmlerin dvdlerini ripleyip mp4 e (Yaklaşık 700 mb) dosyalara çeviren arkadaşların kullandığı gibi bir program istiyorum.Onlarda görüntü...
  229. uma350

Mühendis olacak :)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/video-l3-sf2p/v2686/234/35/114100441309_55422.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100
  230. uma350

Adını sen koy ;)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/77369/119/108830612517604_10242.mp4?h=13d3d8dcf88d9bb86ec5700b0d25d05a&r=1090&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&v...
  231. uma350

Askerlikte zaman başka türlü geçer mi?? :)

http://www.youtube.com/watch?v=EqUkhVgpPzo&feature=player_embedded maşallah ya :thumbup:
  232. uma350

Firefox parola hatırlatma.

Arkadaşlar firefoxla ilgili bir sorunum var ; *Firefoxda facebook hesabımın parola kısmını hatırlatmaya almıştım yani parola girmeden tıklamayla boşlukları doldurtuyor hesabıma giriş yapıyordum. *Bugün şifremi değiştirdim facede. *eski parola firefoxda kayıtlı olduğundan facee girişte problem...
  233. uma350

World Builder

http://video.ak.fbcdn.net/video-ak-sf2p/v6812/76/52/259554868630_1966.mp4
  234. uma350

Bu nedendir?

Bazen forumda bir konu görüntülemek istediğimde veya profile baktığımda veya abone olunan konular kısmında vs.. aşağıdaki gibi Mobile sayfa açılıyor.Bunu düzeltmenin bir yolu var mı arkadaşlar , böyle sorunu olan başka bir arkadaş? örnek olarak rastgele bir konudan görüntü aldım.
  235. uma350

3. Boyuta geçin..

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/77277/354/108451355888275_55225.mp4
  236. uma350

Dıdıklama bana yaa , ama yazık bana yaa.. ;)

http://video.l3.fbcdn.net/video-l3-sf2p/v1182/44/47/1117482777707_64705.mp4 :D
  237. uma350

Sokak ortasında para dağıttı

Bakırköy Meydanı'nda 100 lira getirene 125 lira dağıtan ve ısrarlara rağmen kimliğini açıklamayan bir kişi, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Basın kuruluşlarına günler öncesinden gönderdiği davet mektubunda İstanbul'un iki önemli noktasında 100 lira getirene 125 lira dağıtacağını...
  238. uma350

İPhone ile metroda konser..

http://url.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash1/77295/145/110520615677115_29264.mp4v
  239. uma350

Birkaç Firefox Greasemonkey scripti

Firefox Eklenti Dünyası kısmına açmadım konuyu arkadaşlar , çünkü söz konusu eklenti değil script olduğu için.Yinede hatalı olmuş ise eğer , zaten düzeltilecektir :) Şimdi gelelim scriptlere.. Öncelikle güvenilirliklerini bilmiyorum baştan söyleyeyim ama ben kullanıyorum memnunum.. :) *FFixer...
  240. uma350

Kız böyle tavlanırmış.. ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/77226/693/447048646817_53632.mp4 bir de böyle deneyelim bakalım :)
  241. uma350

Sözlük yazılımı tavsiyesi [Çözüldü]

Arkadaşlar Türkçe-İngilizce sözlük arıyorum , kapsamlı kullanımı kolay olursa çok iyi olur.Bu konuda bilgisi olan dostum var mı acaba?? Teşekkür ettim şimdiden.. :)
  242. uma350

Şaka ?? Bu mu!! =)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/bekle.swf&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/48276/52/102669159792170_56319.mp4&image=http://video.shiftdelete.net/sdn_logo_432_271.jpg&volume=100 şaka maka iyi zıpladı adam yahu..:D
  243. uma350

Elimizde 300 gram et var..

Şimdi dostlar elimde 300 gram dana eti var kuşbaşı şeklinde. Soğan Yağ Domates Biber Tuz vs.. işte Şimdi ben bunu kavurucam.Kavurucamda nasıl yapacam ? :D Bayan ve baylar yardımlarınızı bekliyorum , aç bırakmayın bizleri..Saygılar.. :)
  244. uma350

Bunu izlediniz mi ?? :)

https://dl.dropbox.com/u/2052719/player.swfxx?skin=http://dl.dropbox.com/u/2052719/facevideo/lulu.zip&controlbar=over&file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/69964/71/1649667408501_51984.mp4&duration=599&image=http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc4/hs1305.snc4/51194_1649770171070_164966740...
  245. uma350

Türkçe'nin dünyadaki yeri

En çok konuşulan diller sırayla ; 1-Çince (1.3 milyar kişi) 2-İngilizce (427 milyon kişi) 3-İspanyolca (266 milyon kişi) 4-Hintçe (260 milyon kişi) 5-Türkçe (220 milyon kişi) 6-Arapça (181 milyon kişi) .. bu şekilde devam ediyor. 5. sıradaymışız ne düşünüyorsunuz bu işe? :) Kaynak
  246. uma350

Blogda arkaplanda müzik çalmak..

Arkadaşlar bir blogum varda ilginçleştirmeye çalışıyorum ortamı daha doğrusu kendim zaman geçirmek adına uğraşmaya çaılşıyorum var birkaç paylaşımım gönderilerim falan.Sorum şu ya bloga giriş yapıldığında bir müzik çalıyor , ama sadece müziği durdurabiliyor ziyaretçi , mesela duraklatıp devam...
  247. uma350

Sevgili karıcığıma..

Sevgili karıcığıma.. Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada...
  248. uma350

ATI Catalyst Display Driver 10.10

22/10/2010 tarihli güncelleme yayımlanmış arkadaşlar.Buyrun.. http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx Kısa ve öz , görüntü eklemedim kusura bakmayın.. :)
  249. uma350

Yok böyle bir dua.. :)

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/70153/389/123656884359883_61834.mp4 Amin Amin.. :D
  250. uma350

Ah bu şarkıların gözü kör olsun..

http://www.dailymotion.pl/video/xdveb4_tan-ah-bu-yarkilarin-gozu-kor-olsun_music sanırım siteden izlenemiyor ekleme butonu ile yapamadım.neyse dailymotiondan izlersiniz.. :)
  251. uma350

Wireless Adaptör tavsiyesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba ; Dostlar evimde bir masaüstü bilgisayarım var ve bir de kablosuz modemim.Şimdi sorun şu ki telefon hattının çıkışı salon tarafından geldiğinden ve bilgisayarda çocuk odasında olduğundan salondan odama doğru bir kablo hattı geçmekte üst taraftan :) Annem bu durumdan...
  252. uma350

Forumdan son başlıklar

Forumdan son başlıklar bölümünün RSS beslemesi var mı arkadaşlar , varsa nasıl erişebilirim , hani masaüstünden takip edeyim diyorum ilgilendiğim bir konu olursa gireyim siteye bakayım.Yoksa da bu konuda böyle bir güzellki yapılabilinir mi acaba ? İyi forumlar.. :)
  253. uma350

Turkey is more than you know

http://video.ak.fbcdn.net/video-ak-sf2p/v6812/138/105/153523324484_48236.mp4 Benim çok hoşuma gitti umarım sizde beğenirsiniz.
  254. uma350

Blogdaki yazıları paylaşmak

Arkadaşlar blogspot dan bir blog açmıştım.Orada yayımladığım yazıları facebook hesabımda paylaşmak istiyorum.Gerçi blogda paylaş butonu var ama ben tek tek uğraşmak istemiyorum.Yeni bir kayıt yaptığımda otomatikmen o kayıt facebook hesabımda paylaşılsın istiyorum.Böyle birşey yapmak mümkün mü...
  255. uma350

WLM 2011 çoklu oturum açma

Arkadaşlar wlm 2011 de çoklu oturum açma yapabiliyor muyuz ? Bu konuda bilgisi olan ? İyi forumlar.. :)
  256. uma350

Nasıl yapıyor , bulalım.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=1ce_esaOSNA&feature=related VLC de 4 kez yavaşlatılmış şekilde bulmaya çalıştım anca 3:15 deki kırmızı ip üstündeki beyaz şeyin ip olmadığını gördüm sanki kırmızını üstününe sürüyor gibiydi..Galiba o beyaz komple ip değil zaten :) Arada Türkiye'yle ilgili...
  257. uma350

Bugünkü konu : Elizabeth.. =)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/27621/145/389203527365_10361.mp4 abi öldüm ya gülmekten.. :D
  258. uma350

Flash hazırlama programı tavsiyesi

Arkadaşlar bloguma eklemek için flash hazırlayabileceğim bir program arıyorum ücretsiz olursa daha bi güzel olur , önerilerinizi bekliyorum.. *Not : Swishmax2 ve swf quicker haricindeki programlar.. teşekkürler..:)
  259. uma350

Bütün teröristler Müslümandır..!

Bütün teröristler Müslümandır.. ABD’nin en çok izlenen televizyon kanallarından birinin sabah programı Fox&Friends’in sunucusu Brian Kilmeade’in dün sabah yayımlanan programda ettiği bir laf ülkede kıyameti koparacak cinsten...
  260. uma350

Tam zamanında yaşamak..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48528/132/112257722164178_15831.mp4 herkese iyi akşamlar , dostlarım.. :)
  261. uma350

Pornocu AIDS'li çıkınca devler panikledi!

ABD'nin Los Angeles kentinde, adı açıklanmayan bir porno film oyuncusunun kanında AIDS hastalığına yol açan HIV virüsüne rastlanması üzerine, iki şirket film çekimlerini durdurduğunu bildirdi...
  262. uma350

Bu geline bir alkış..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-sf2p/27643/900/111794268842627_41296.mp4 Bence hiç fena değil , çoğu gelin şarkı söylemeye kalkar düğünde ama bu bence gayet başarılı , mutluluklar dileriz.. :)
  263. uma350

Tek bilgisayarda iki işletim sistemi

Arkadaşlar windows7 Home basic 64 bit kullanıyorum.Öyle ki bugün okulda kullanmamız gereken bir program yüklemem gerekti ve bu uyumluluk yüzünden yükleyemedim hata verdi programın 64 bit versiyonu olacağını da sanmıyorum zira eski bir program ama gerekli şite.Biliyorum daha önce verilmişti ama...
  264. uma350

Sizden bir isteğim var..

Sevgili arkadaşlar, erasmus programıyla şu anda yurtdışında bulunmaktayım.Öyle ki hem misafir hem de erasmus öğrencisi olduğumuzdan burada eğlenceye daha bir meyilliyiz :) Şöyle anlatayım burada neredeyse hergün bir parti düzenleniyor.Sabahlara kadar barlarda eğleniliyor , içiliyor ve işte...
  265. uma350

Çamaşır yıkamaya son!

Çamaşır yıkamaya son! Nano teknoloji kullanılarak pamuklu kumaşların deterjan ve suya gerek kalmadan güneş ışığında kendi kendini temizlemesini sağlayan bir ürün geliştirildi. Pamukkale Üniversitesi'nde TÜBİTAK'ın da desteğini alan ürün için üniversite tarafından patent başvurusu yapıldı...
  266. uma350

İstanbul'da İlk Elektrikli Oto Şarj İstasyonu

Elektrikli otomobiller için İstanbul'da ilk şarj istasyonu kuruldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarayı'nın havuzlu otoparkında kurulan şarj istasyonunu basın toplantısı ise tanıtıldı. İstasyonlar bir milat olacak! Saraçhane'deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarayı'nın havuzlu...
  267. uma350

Ermenistan'tan Türkiye'ye ağır suçlama

Ermenistan'tan Türkiye'ye ağır suçlama. Ermenistan Dışişleri Bakanı Nalbandyan, Wall Street Journal gazetesince yayımlanan makalede "Türkiye sözünden döndü" görüşünü savundu ve iki yüzlülükle suçladı. NEW YORK (ANKA) – Ermenistan Dışişleri Bakanı Edward Nalbandyan, Zürih protokollerinin...
  268. uma350

Bunları Atatürk'e söyledim..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/57649/680/128406253877224_51302.mp4 Teyzem maşallah çok tatlı ya , yaşa be teyzem.. :)
  269. uma350

Tekmeledikleri kedinin kafasını ezdiler!

Tekmeledikleri kedinin kafasını ezdiler! Bornova'daki bir büfenin güvenlik kamerası, bir kedinin göz göre göre öldürüldüğü vahşet görüntülerini kaydetti. Yanlarında bir köpekle büfe önüne gelen 5 gençten biri, önce karton içerisinde yatan kediyi uyandırarak dışarı çıkardı, ardından da...
  270. uma350

Müslüman göçmenlere kapıyı kapatacak

Almanya'nın en güçlü siyasetçilerinden biri olan ve Angele Merkel hükümetinin önde gelen ortaklarından Hıristiyan Sosyal Birliği lideri Horst Seehofer, Orta Doğu'nun Müslüman ülkelerinden göçe son verilmesini istedi. Başbakan Angela Merkel liderliğindeki hükümetin önde gelen ortağından...
  271. uma350

Do you speak english?-No I dont sorry.. ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/48559/318/1537070394227_56344.mp4 :biggrin:
  272. uma350

Camiye "Hayır" striptize "Evet"

ABD'de yapılan son kamuoyu yoklaması, Cumhuriyetçi kesimin, 11 Eylül saldırılarının gerçekleştiği bölgede cami yapılmasına karşı çıkarken, striptiz kulübü açılmasına destek verdiğini ortaya koydu...
  273. uma350

El yapımı touchpad buyrunn..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/70013/996/448886079014_21017.mp4 Gerçi biraz büyük ama idare edin işte.. :)
  274. uma350

WLM 2011 Hakkında

Arkadaşlar WLM 2011 versiyonunu kurdum geçenlerde.Sorunum şu facebook hesabımla birlikte kullanıyorum msni.Ama facebook da yeni bir kişi eklediğimde msn de o kişi sohbet bölümünde gözükmüyor bazen.O kişi bana face den mesaj gönderdiğinde de isim yerine "Facebook hesabınızdan biri:SLm" gibisinden...
  275. uma350

Porno filmde öğrenci kimliğini gösterince...

Arizona State Üniversitesi'nde coğrafya bölümünde lisans öğrencisi olan Hawkenson'ın öğrenim masraflarını karşılayabilmek için porno filmde oynadığı belirtiliyor. Elizabeth videoda önce 18 yaşından büyük olduğunu göstermek için öğrenci kimlik kartını kameraya gösteriyor. Bunun üzerine okul...
  276. uma350

Facebook da fotoğraf görüntüleme..

Arkadaşlar facebook hesabımda herhangi bir albümdeki vs. yerlerdeki fotoğrafları görüntülemek için üzerlerine tıkladığımda aşağıda ekran alıınntısını da eklediğim gibi siyah bir zemin üzerinde açılıyor fotoğraf , ben bunu hiç mi hiç sevmedim nasıl böyle olduğunu da bilmiyorum , acaba firefox dan...
  277. uma350

Zamanın çocukları.. :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/32929/233/115763631801274_3415.mp4
  278. uma350

Ninja kaplumbağa :)

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/57671/526/428344875905_29195.mp4 :)
  279. uma350

Bu adam iyi kart atıyor.. :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/27651/88/106873399351436_44793.mp4 Video komik değil diyebilirsiniz belki arkadaşlar ama komik video kategorisinin açıklamasında eğlenceli videolar diyor ,bu da eğlenceli bir video bence.Yanlış yer olduysa kusura bakmayın :) iyi forumlar
  280. uma350

Hadi kalk gel..

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/70061/328/1626752306577_51661.mp4
  281. uma350

İnsan nasıl güler ?

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/70193/939/112492018811305_38605.mp4 Böyle :D:D
  282. uma350

Abdullah Gül'ün paniklediği anlar!

Cumhurbaşkanı Gül, Trabzon'da konakladığı otelden çıkarken kendisini görüntülemeye çalışan bir foto muhabirinin düşmesi üzerine kısa süreli bir panik yaşadı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Faruk Özak ve Vali Recep Kızılcık'la birlikte Trabzon Limanı'nda yetkililerle görüştü ve...
  283. uma350

Dün bir mail aldım

Bunu nasıl anlatsam bilmiyorum ama paylaşmak istedim sizlerle arkadaşlar.Ben ağustos ayında hepsiburada.com a arıza bildirim formu konusunda bir soru sormuştum.Öyleki aradan 2 ay gibi kısa(!) bir süre geçtikten sonra cevap geldi.Geldi ki ben ne sorduğumu bile unuttuğumdan tekrar yazdığımı okumak...
  284. uma350

Multiplayer oyun oynamak

Arkadaşlar yurttaki dostlarımla counter-strike oynamak istiyoruz hep beraber.Biliyorsunuz ki bir ağa ihtiyacımız var LAN üzerinden hub idi sanırım o aygıt ile oynayabiliyoruz diye hatırlıyorum sanki ama internet üzerinden ip ler ile oynayabilme şansımız var mı acaba arkadaşlar , bu konudaki...
  285. uma350

112 Acil, arayandan adres sormayacak

Sağlık Bakanlığı, 112 acil sağlık hizmetlerinde hayati bir proje geliştirdi. Pilot olarak Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'nde uygulanmaya başlayan sistem ile ekipler, yardım bekleyen vatandaştan adres tarifi almayacak. MEVLÜT KARABULUT'un haberi Sabit hatlardan gelen çağrıların adresi anında...
  286. uma350

Baba ben nasıl doğdum? ;)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/70043/509/1595357772245_50684.mp4
  287. uma350

52. snden sonrasına dikkat :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48294/545/107836005941457_13374.mp4 52. sn..! :D:D
  288. uma350

Enteresan fotolar.. :)

devamı :)
  289. uma350

Bu video izlenme rekorları kırıyormuş..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/57845/951/144766908898209_25337.mp4 Benim hoşuma gitti.. :)
  290. uma350

Tüyler ürperten ifade..

Aygün Kıranşan'ı otobüs durağında kaçırıp, önce işkence eden ardından öldüren, temizlik içisi Recep İnkaya ilk duruşmasında olayı tüm ayrıntılarıyla anlattı. 15 Şubat 2010 tarihinde dersane öğretmeni 24 yaşındaki Aygün Kıranşan'ı otobüs durağında kaçırıp, önce işkence eden ardından...
  291. uma350

TTNet Fatura hesaplama

Arkadaşlar 8Mbit 4 Gb kotalı ADSL kullanıcısıyım.Kotayı bu ay biraz aştım galiba yaklaşık 6,5 Gb olmuş şimdiden.Bu aşan kotayı nasıl hesaplıyoruz arkadaşlar bilen var mı acaba ? Bir de bir yerde okuduğuma göre fatura tutarı en fazla 56,.. küsür oluyormuş sanırım bu pakette öyle bir durum var mı...
  292. uma350

Skype hesap sorunu..

Arkadaşlar skype kullanıyorum hesap a bir bakayım dedim birşeyler çıktı anlamadım ben birşey biri bana anlatıversin ben borçlumuyum şimdi ????:bored:hayır ben hesabı da yeni açtım taa 2007 den bahsediyor bu yahu :D
  293. uma350

İçen de ölüyo içmeyen de.. :)

İki sarhoş mezarlığın duvarına yaslanmış içiyorlarmış, birden karşıdan bir cenaze... görünmüş. Sarhoşlardan biri merak edip, gidip sormuş: -"Nesi vardı? Neden öldü?" -"Bu adam hep içerdi, hep sarhoş gezerdi, ayyaşın biriydi!" cevabı üzerine, arkadaşının yanına gidip, -"O da bizim gibi çok...
  294. uma350

Tüm dünya bu Türk'ün peşinde!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden (ODTÜ) Dr. Hakan Gürsu ve genç öğrencileri tarafından kurulan Designnobis şirketi, buluşları ile dünyayı şaşırtıyor. Firma tarihi bir buluşa daha imza attı ve susuz yangın söndürme aracını imal etti. Üniversite hocası Hakan Gürsu ve onun genç ekibinden...
  295. uma350

Sempatiğimsin.. :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/42225/728/141641172514210_37781.mp4
  296. uma350

En kısası da en uzunu da Türk

''Dünyanın En Kısa Kadını'' Elif Kocaman ile ''Dünyanın En Uzun Adamı'' Sultan Kösen, Forum İstanbul'da ''Guinness Rekorlar Kitabı 2011''in tanıtımı için bir araya geldi. Tanıtımda, çocukların hayal gücünü geliştirmeyi, onları eğlendirerek kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı ve dünyanın...
  297. uma350

Dubleks Müstakil Ev Tipleri

Merhaba arkadaşlar ; Ev yaptırmayı düşünüyoruz.Müstakil bir ev dubleks ev olacak.Bu konuda fikir sahibi olabileceğimiz çeşitli tiplerde evler hakkında görüntüler barındıran tavsiye edebileceğiniz siteler varsa paylaşabilirseniz sevinirim gerçekten.ayrıca sizin de beğendiğiniz tipde ev resimleri...