Arama sonuçlarınız

1. G

Max 2700TL'ye Oyun Bilgisayarı (Amd mi İntel mi tercih etmeliyim)

Selam dostlar kararsız kaldım 1 saat önceye kadar amd fx 8300lü bir sistem toplıyıcaktım fakat intel önerdi çoğu kişi. 2700tl max verebilirim alacağım sistemde oyun felan oynıyıcam işte askerden yeni geldim o yüzden piyasa ve yeni teknolojilerden habersizim yardımcı olursanız sevinirim. Bide...
  2. G

Hangi modeli almalıyım bütçe 500tl

selam arkadaşlar istediğim özellikler internet deneyimi akıcı olsun facede felan donma yapmasın başkada bir şey yapmıyorum zaten bide şarjı iyi gitsin. oyun felan oynamıyorum zaten arkadaşlar hangi lg modelini almalıyım 3 ay kullanıp satıcam zaten o yüzden 500tl lik bir şey alıcam dönünce daha...
  3. G

Telefon tavsiyesi 500tl bütçe

Selam dostlar Elimde iphone 4 var sarjı çok gitmedigi için ve mikro usb dem sarj olmadıgı için seri stabil bir tel alıp askere goturucem. İçerde mikro usb sarj cihazları var o yuzden iphone kullanmak sıkıntı orada. Lumia 820 almayı düsünüyorum sarjı edge baglantı kullanarak 7 saat felan nete...
  4. G

Telefon tavsiyesi 500tl bütçe

5. G

Zamunda Davatiyesi Atana Rapidshare premium

Zamunda Davatiyesi Atana Rapidshare premium evet premium vericem zamunda davetiyesi atana ama hiç anlamıyorum o sitenin dilinden :S yardım edersiniz umarım