Arama sonuçlarınız

1. kkoray

İzmir'de pastacılıkta uzman :)

İzmir'de Butik Pasta konusunda uzmanlaşmış artık tüm ailemin ve sevdiklerim için pastaları burdan sipariş veriyorum güven ve kalitesi ile Fadime Hanım İzmir'de farklılık yaratıyor kurabiye sepetleri ve pastaları bir muhteşem İzmir'de yaşayan tüm dostlarıma tavsiye ederim 1 kere deneyin bundan...
  2. kkoray

Linksys wag320n satılık modem

Modem fazlalılığından dolayı satmaktayım modemde herhangi bir sorun bulunmamaktadır rahatlıkla kullanabilirsini wi-fi çekim gücü gayet güzel fiyat olarak 230 TL kargo bana ait Türkiye'nin her yerine gönderim gerçekleşebilir. Genel Özellikler Menşei P.R.C. Garanti 24 Teknik Özellikler...
  3. kkoray

Satılık Opel Corsa B GLS 2000 Model 1.4 16v

swingler gibi boş bir araba değil klima dahil var ilgilenenlere duyrulur aşağıdan sahibinden linkine ulaşabilirsiniz :D AliA gel satayım sana :clap::clap: Bana Bak :thumbup1::thumbup1:
  4. kkoray

Veda Vakti Geldi

Beşiktaş'ta Bursa maçında önemli eksikler vardı. Almeida, Niang, Sivok yoktu. Fakat yanlışlar daha da çoktu. Beşiktaş'ta bu gece olması gereken tek şey Ruh'tu, o da fincandan çıkmayınca sonuç kaçınılmaz oldu. Geriye dönüp baktığımda, Beşiktaş'ı bitiren golün Olcay'ın Fenerbahçe'ye attığı son...
  5. kkoray

Del Bosque: "Ben bir Beşiktaş fanatiğiyim"

Del Bosque: "Ben bir Beşiktaş fanatiğiyim"İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Vicente Del Bosque'nin balmumu heykeli Madrid’te sergilenmeye başlandı. İspanya Milli Futbol Takımının teknik direktörü Vicente Del Bosque’nin balmumu heykeli, İspanya’nın başkenti Madrid’deki Balmumu Müzesi’nde...
  6. kkoray

Arkas Veda Etti

Arkas veda etti Voleybol Avrupa Erkekler Şampiyonlar Ligi 6'lı play-off turu rövanş maçında Arkas Spor, Zaksa'ya 3-1 yenildi. Avrupa Erkekler Şampiyonlar Ligi 6′lı play-off turu rövanş maçında Arkas Spor, İzmir’de konuk ettiği Zaksa’ya 3-1 boyun eğdi ve kupaya veda etti. İlk iki sette...
  7. kkoray

SDN İzmir Buluşması

Evet İzmir'de buluşma çabalarımı bitirmiyorum Ankara yapıyor İstanbul yapıyor bizim eksiğimiz ne :dil: Yaklaşık 3 sene önce böyle bir çaba içine girdim sonra kimse gelmedi havada kaldı :D Bu sefer gelceğinizi umarak açıyorum bu konuyu hadi bakalım İzmir'de yaşayan sdn forum üyeleri bizde...
  8. kkoray

Lpg Hakkında

2000 model opel corsa aracıma tüp taktırmayı düşünüyorum şu anda aklıma yatan zavoli 1400 lira 12 taksit 20 lira da shell den gaz veriyor zavoli hakkında ne düşünüyorsunuz doğru tercihmi sizce?
  9. kkoray

Araba alıcam önerilerinize açığım

Merhaba Arkadaşlar 13000 15000 civarında bir bütçem var düzgün bir araba bakıyorum markası önemli değil temiz olsun yeter tavsiyelerinizi bekliyorum.Tavsiye etçeğiniz araçlar ege civarında olursa sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
  10. kkoray

Oldu Teşekkürler :) gülmekten yerlere yatarsınız :)

http://www.youtube.com/watch?v=QOsBVhaRomU http://www.youtube.com/watch?v=DwEydrWgoL0&feature=related :lol::lol::lol:
  11. kkoray

Dell İnspiron N5110 ses sorunu

bilgisayarı alalı 3 hafta oldu fakat aldığım günden beri saniyelik ses cızırtısı oluyor müzik dinlerken video izlerken donmalar oluyor kısa süreli neden olur bir fikri olan var mı ? servisi arayamadım vaktim olmadı çözemezsem sorunu en kısa sürede servisi arıyacağım.
  12. kkoray

Niyet ve Diyet

Skoru bir kenara bırakırsak Beşiktaş – F.Bahçe derbisi bence bu sezonunu en kaliteli karşılaşması oldu… Beşiktaş, Necip’in kaleleri şaşırmasıyla yenen gol sonrası biraz bocalamadı, fakat bu gayet normaldi… Neticesinde zaten varolan bir baskı erken yenen golle sinirleri biraz yıprattı…...
  13. kkoray

Evinize Geri Dönün !

Kiev karşılaşmasını izlediniz mi? İlk kez 26 dakikada İsmail’in ayağından seken topla Beşiktaş kalesine gelebilen Dinamo Kiev… Korner olmuştu ve savunmadan İLK KEZ ailece geldiklerinde dakikalar 26’yı gösteriyordu… İlk kornerinde zincirleme hatalar ve top ağlarda… Daha sonra Kiev ilk...
  14. kkoray

Beni Bu Yalana Karıştırmayın!

Beni bu yalana karıştırmayın… En büyük Beşiktaşlı benim! Yalan… Takımım için her şeyi göze alırım! Yalan… Yenilsekte, yensekte seninleyim! Yalan… Guti, sen büyüksün! Yalan… Quaresma, sen süper yıldızsın! Yalan… Schuster’in yanındayız! Yalan… Serdal...
  15. kkoray

Faşist Ya da Diktatörsünüz !

Beşiktaş Kulübü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 2010 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı düzenliyor. Kongre'de hafta içinde düzenlediği basın toplantısında kendilerini sert biçimde eleştiren Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’e Beşiktaş kulübü Başkanı Yıldırım Demirören...
  16. kkoray

Vaaz Verme Özgener !

Futbolda demokrasi yokmuş… Abitoğlu sadece kötü bir gün geçirmiş… Hakem odası basmanın alasını yaparız diyenlerin cezası daha da ağırlaştırılmalıymış… Futbola zarar veren alışkanlıklar yok olana kadar mücadele edecekmiş… Yahu Özgener, gerçekten ne dediğinin farkında değilsin…...
  17. kkoray

Son Barikat'ı Yıkamayacaksınız !!!

Bir yemin etmişler ki, dönemiyorlar. Bir karar almışlar ki, altında kalmışlar… Geçen hafta sustuk, Fırat Aydınus’u yazmadık. Verdiği acayip kararlarla, Beşiktaş’ın yoluna büyük bir taş koydu. Kalecimiz Cenk kırık eliyle oynamak durumda kaldı. Guti tam 27 faule maruz kaldı...
  18. kkoray

Gel Tezkere...

Beklenen an geldi çattı ve dün nereye gideceğim belli oldu 2 hafta sonra aranızdan ayrılıyorum İskenderun/Hatay'a denizci olarak 15 aylık vatani görevimi yapmaya gidiyorum hepiniz kendinize iyi bakın Hatay da yaşayan memleketi hatay olan kişiler bilgi verebilirmi orası hakkında
  19. kkoray

Tetikçiler !

Beşiktaş düşmanları… Örtün hepsinin üstünü, örtün… Yakışır size… Guti’yi manşetlere taşırken, Lugano’yu sümen altı edin. Lugano’nun niye peşinde değilsiniz? Aziz Yıldırım, Quaresma’ya “Bela” okurken, görmezden gelin, tekrarını bile göstermeyin. Aynı Aziz yıldırım, hakemlere...
  20. kkoray

Cenk'ten Kötü Haber

Beşiktaş'ın genç kalecisi Cenk Gönen, İBB karşılaşmasında aldığı darbe sonrası sakatlık geçirdi. Konu ile ilgili ulaştığımız Beşiktaş Kulüp Doktoru Devrim Urgun, HABER1903'e yaptığı açıklamada; " Sol el serçe parmağında maçta oluşan bir tranvada tekmeye elini uzatmış. Serçe parmak tranvası...
  21. kkoray

Portekizli Kartal Fener'i Bekliyor

Beşiktaş'ın Portekiz'den getirttiği Kartal, İnönü Stadında eğitim görüyor. Portekiz'in Benfica Kulübü'nün tüm Dünya'da beğeni toplayan Kartal şovu, İnönü'de görücüye çıkıyor. Benfica gibi armasında kartal taşıyan Beşiktaş, geçtiğimiz haftalarda İstanbul'a getirttiği kartalı Fenerbahçe ve...
  22. kkoray

Ersan Sezonu Kapattı !

Trabzonspor ile oynadığımız Ziraat Türkiye Kupası maçında sakatlık geçiren Ersan Adem Gülüm, sezonu kapadı. Sol diz ön çapraz bağında yırtık tespit edilen ve sezonu kapatan Ersan Adem Gülüm'ün önümüzdeki hafta ameliyat olması planlanıyor. Beşiktaş J.K giray sen geliceksin dimi bir...
  23. kkoray

Schuster devrimi

Kimsenin üzerinde durmadığı, duranların da ne yazık ki başta Rıdvan Dilmen, tersine durduğu bir devrim var Türkiye'de... Schuster devrimi... 1980'li yıllarda Mustafa Denizli'nin bu ülkeye getirdiği hücum futboluna, dönüldüğünü gördüm geçen hafta... Stadyuma gelen ya da televizyon başında...
  24. kkoray

Bu Beşiktaş Tadından Yenmez

İkinci yarıya başladık, Buca maçıyla. Başladık ki ne başlamak. Gayet şık gayet havalı gayet janjanlı. Daha düne kadar bu tip maçları kazanana kadar göbeğimiz çatlardı. Öne geçtiğimiz zaman bile sırtımızı geriye yaslayıp rahat maç izleyemezdik. Bir haller oldu Beşiktaş’a. Yarım saatte iki...
  25. kkoray

Bir Guti'n Bile Yok !

Guti’nin hikmetinden sual edenler! Guti, gereksiz… Diyenler! Guti, ne yaptı ki! ceza sahasına girip gol bile atmadı… Diye ahkâm kesenler! Guti, buraya geceleri gezip, eğlenmeye gelmiş… Diyenler! Guti’nin yediklerini, içtiklerini, tek tek sayanlar! Guti’yi noel tatiline, erkenden...
  26. kkoray

Vur Yiğido! Futbol Böyle Oynanır

Haldun Boysan, Murat Tokel, Murat Özen’le birlikte Cuma günü, akşam saatlerinde oynanacak, Beşiktaş-Sivasspor hazırlık maçını, seyretmek için Antalya’ya gittik. Bütün Beşiktaşlılar gibi heyecanlıydık, merak içindeydik. Nihayet, maç saati geldi… Bir gece önce dağlara yağan kar havayı iyice...
  27. kkoray

Bir Abalıya Vurun, Bir Beşiktaşlıya !

Ara transferde kadrosunu yıldızlarla donatan Beşiktaş, doğal olarak spor basınının bir numaralı gündem maddesi oluverdi. Her türlü haber kaynağından gelen bilgiler sayesinde günlerdir Almeida'yı, Simao'yu ve Fernandes'i konuşuyoruz. "Meyve veren ağaç taşlanır" mı demek lazım yoksa "Kuzguna...
  28. kkoray

Ergin Ataman Beşiktaş'ta

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ın yeni antrenörü Ergin Ataman oldu. Kulübümüz, Ergin Ataman ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Ataman daha önce 2007-2008 sezonunda Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ın antrenörlüğünü yapmıştı. Beşiktaş J.K Hayırlı olsun şu an...
  29. kkoray

Renkli Lens

:lol::lol:
  30. kkoray

Burak Bıyıktay İle Yollar Ayrıldı

Kulübümüzün, Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Antrenörümüz Burak Bıyıktay'ın görevden alınmasıyla ilgili açıklamasıdır: Uzun yıllar Basketbol Şubemiz'de önemli çalışmalarda bulunan, son olarak Erkek Basketbol Takımı Antrenörlüğü görevini üstlenen Sayın Burak Bıyıktay, Yönetim Kurulu...
  31. kkoray

Almeida Nasıl Alındı ?

Futbola “şiddet yasası” getirmek güzel de, futbola önce bir “mantık, akıl ve zeka yasası” getirmek gerek... Günlerdir spor programlarında Beşiktaş’ın Almeida, Simao ve Fernandez’den oluşan yeni transferleriyle ilgili yapılan “yorumları” izliyorum... Ya arkadaş, bir yorum bu kadar mı “içten...
  32. kkoray

Batuhan Yaptı Yine Yapacağını

Batuhan yine yaptı yapacağını Eskişehirsporlu futbolcu, Kasımpaşalı Merthan’ın ayağına kasten basıp sakatladı. Arkasından hakeme, “Ben bir şey yapmadım” anlamına gelen bir işaret yaptı ve pozisyonun devamında golü attı. BEŞİKTAŞ’tan ‘disiplinsiz’ olduğu gerekçesiyle gönderilen...
  33. kkoray

Sergen Yalçın "Eskidendi çok eskiden"

Bugüne kadar, Beşiktaş’a yaptığın hizmetlerin yüzü suyu hürmetine, yazdıklarımıza, söylediklerimize dikkat ettik, sustuk. Amaaaa… Sen bir türlü susmadın. Konuştukça, açıldın. Yeni başladığın gazeten de, ilk hedefin yine Beşiktaş oldu. Baltalarla giriştiğin Beşiktaş’ı kesme, biçme...
  34. kkoray

49. Randevu

Beşiktaş ile Gaziantepspor, lig tarihinde yarın 49. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında 1979-1980 sezonunda başlayan rekabette, bugüne dek 48 lig maçı yapıldı. Siyah-beyazlılar, bu maçların 24'ünü kazanırken, 10'unu yitirdi, 14 karşılaşma da berabere sonuçlandı Beşiktaş'ın...
  35. kkoray

Medya Meyhanesi

Medya meyhanesinde bugün konuşulanlar, Guti adına üzücü şeylerdi. Geçen haftasonu arabasının aynasını çarptı diye ‘alkolik’ olarak damgalanan adam, Dün gece Eskişehir’de ‘ihanet’ ile suçlandı. Beşiktaş getirmese, onu tribünden izleyemeden emekli olacaklar, şimdi ona profesyonellik...
  36. kkoray

Ronaldinho Bombası !

Fifa lisanslı bir Türk menajer ile kontağa geçen Ronaldinho Beşiktaş'tan gelebilecek bir teklifi değerlendireceğini söyledi. Kadrosuna kattığı dünyaca ünlü yıldızlarla Avrupa'da adından sıkça söz ettiren Beşiktaş, başka büyük isimleri de kendine çekiyor. www.kartalbakisi.com'un elde ettiği...
  37. kkoray

30 Otobüs ve Hyde Park

İngiltere’de bir genç kız… Akşam karanlığında Hyde Park’ta dolaşıyor. Derken adamın birisinin tacizine maruz kalıyor. Adam yakalanıp hakimin karşısına getiriliyor. Hakim adama 2.5 yıl hapis cezası veriyor. Zaten yazılı bir yasa da yok. Savcı şaşkın, itiraz ediyor; “Hayırdır….? Daha...
  38. kkoray

SDN İzmir Buluşması

İzmir'de buluşalım görüşelim tanışalım :D herkes müsait olduğu günü yazarsa ona göre bir gün belirleriz :D not:adana konusu kirlenmesin diye açtım konuyu :dil::dil:
  39. kkoray

Beşiktaş Forvetini Buldu !

Devre arasinda yapacağı transferlerle takımı güçlendirme amacında olan Beşiktaş yönetimi, aradıgı golcüyü Almanya'da buldu. Valencia forması giyen Fernandes ile her konuda anlaşan siyah beyazlı yönetim, takıma yeni bir Portekizli futbolcu kazandirmak üzere. Werder Bremen forması giyen Almeida...
  40. kkoray

Pes mi ??

41. kkoray

İş Arayan Bütün Tanıdıklara...

İş Arayan Bütün Tanıdıklarına "Bana bir CV'ni yollasana" Diyen Kurumsal Firma Çalışanı, İnsan Kaynakları Sitesi Açmaya Hazırlanıyor Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından birinde on iki yıldır proje mühendisi olarak çalışan Doğu Sencer, iş arayan eş, dost ve akrabalarından topladığı...
  42. kkoray

Sessizliğimiz Aşkımızdan...

BEKLEDİKÇE BÜYÜYORUZ… Beklemek güzeldir… Sabretmekte… Şışşşt!!! Susun… Sessizlik… Gece aniden gelen ölüm gibidir sessizlik… Bir anne için, beşiğinde uyuyan bebeğinin, aniden sesinin kesildiği, korkutucu andır, sessizlik… Bugünlerde Beşiktaş’ın sokaklarında sessizlik hâkim…...
  43. kkoray

Guti İsyan Etti !

Guti,rakiplerimiz futbol oynamak için sahaya çıkmıyorlar Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı, “Markaj yapanlara bir şey demiyorum ama çift dalarak ayak bileklerimi kan revam içinde bırakanlara çok kızıyorum. Rakiplerimiz futbol oynamak için sahaya çıkmıyorlar” dedi. REAL Madrid’te yaşadığı büyük...
  44. kkoray

Bu Hakemlerle Bu Lig Bitmez !!!

“Hakeme rağmen Berabere” nasip olmadı..!! Hani Nihat’ı yerden yere vuruyorlar ya.. Maçtan önce Nihat’la röportaj yapıyorlar.. İzliyorum.. “Bir aydır oynamıyorum, neremi eleştiriyorlar ki..” Başka lafa gerek bile yok.. “Eleştiri Derebeyleri…!!” Rahat bırakın çocukları.. Bu...
  45. kkoray

Guti Senin Neyine ??

Marka meraklısı yayıncı kuruluşumuz, cici hakemiyle yeni sezona giriş yaptı… Marka’nın adı Mark’us Merk… Eski köye yeni adet, deyip koltuğa kurum kurum kurulan Markus hoca, Beşiktaş maçlarında adil olmayan açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kime ve neye hizmet ettiğini bir...
  46. kkoray

Yarmagül'ün Suçu Ne?

Birileri bir film yapıyor. Birileri dizi gibi izliyor. Her hafta başka bir senaryo ayrı bir entrika. İki sezon önce,F.Bahçe ile G.Saray maçı yarılan bir kafaya rağmen oynanırken. Antep’de yarıda kalıyor. Antep’de böylece Gazi-Antep rütbesini bir kez daha haketmiş oluyor. Antep'de kafası...
  47. kkoray

Senelerden 1983 , Tarih 26 Eylül

Tarih 3 Ekim 2007. Bir adam çıkıyor Şeref Beyin çimlerine, lakabı Harry Potter, Portekiz'de tozu dumana katan adam. Yer yerinden oynarken, son dakikalarda biz nefesimizi tutmuşken, o bizim nefesimizi kesiyor. Ağlara gönderiyor topu. Sergilediği muhteşem futbol bir yana efendi hareketleriyle...
  48. kkoray

İnönü Stadı'na Sponsor Geliyor

Bu sezon yaptığı başarılı transferlerden sonra büyük firmalar Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması yapabilmek için kesenin ağzını açtı. Başkan Yıldırım Demirören ve As Başkan Ertunç Soğancıoğlu gelen teklifleri büyük bir titizlik ile değerlendiriyor. Daha önce İnönü Stadı'na sponsor olmak isteyen...
  49. kkoray

Kartal Potada da Bombayı Patlatıyor !

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucuları arasında yer alan Allen Iverson’a transfer teklifinde bulunan siyah beyazlılar şimdi yanıt bekliyor. Cevap olumsuz olursa, en az onun kadar ünlü başka bir basketbolcu alınacak. HER şey Ricardo Quaresma için 19 Haziran’da BJK İnönü Stadı’nda...
  50. kkoray

Fenerbahçe Farkı Kaçırdı !

Tabelada asılı başlığa bakın isterseniz bir süre kendinizi kandırın! Taa ki Fenerbahçe'nin alacağı ilk yenilgiye kadar. Eğer niyetiniz kanmak ve kandırılmaksa böyle düşünün; derbide Fenerbahçe farkı kaçırdı! Yok eğer gerçekleri istiyorsanız gözünüzü açın... 90 dakikalık maçın 65-70 dakikası...
  51. kkoray

Daha 16'sındaydı, Galatasaray'lıydı...

16 yaşında bir Galatasaray’lı Yavru Aslan veya Aslan yavrusu Sizin yavru Kartalınız, bizim Kartal Yavrumuz gibi. Henüz 16 yaşında, Aslan gibi. Sapsarı kıpkırmızı Öldü! İlik kanseri ama aslan gibi. Gitti! Ataberk Eren adı da. Öldü! Ölmekten değilmiş korkusu, Son arzusunu göremeden...
  52. kkoray

Q7 Aziz Yıldırımı Patlattı !

Maç’tan günler önce, renkli medya, Fenerbahçe’nin ilan ettiği komik cumhuriyet’in marşını söylemeye başladı… Derbi’lerin… Kralı Fener… Yaşaaa… Fenerbahçe… İstatistik üstüne istatistik… Geçmiş yılların dökümü… Asist Kralı Alex! Her ne kadar, iddia programlarında ve aklı başında yorumcular...
  53. kkoray

Dns Adresi?

arkadaşlar youtube girmek için dns adresi lazım daha önce vardı fakat formattan sonra kaybettim dns i hatırlayamıyorum ve bulamıyorum eğer sizin kullandığınız bir dns varsa söyleyebilirmisiniz? şimdiden teşekkür ediyorum
  54. kkoray

Kıl dönmesi

arkadaşlar sanırım kıl dönmesi oldu kuyruk sokumumda hafif bir şişkinlik ve iltihap var bu ameliyatı olan biri yaşadıklarını anlatırsa sevinirim biliyorum iğrenç bir konu ama korktuğum için ön bilgi almak istedim :crying:
  55. kkoray

Bir İletiniz Var

Son yıllarda paylaşım siteleri ile yaşar olduk. Face’nin book’u çıktıktan sonra, Twitter yeni moda. Birgün bir şey yazmadın mı, telefon susmuyor. Followcular baskı yapıyor. Dün gece maçtan 4-5 saat önce yazıldım bende. Yani şey yaptım, Twitledim. “Schuster, beklenmedik bir çatışma çıkma...
  56. kkoray

Zarar 11 Milyon Euro!

Sarı-Lacivertli ekip Güiza'dan zarar etmeyi sürdürüyor. Güiza için Hercules Kulübü 5 milyon Euro önerdi ama yönetim kabul etmedi. Elde kalan Okçu’nun 6 milyon Euro tutan 2 yıllık maaşı ile birlikte Fenerbahçe’nin kaybı 11 milyon Euro’yu buluyor. Habertürk Gazetesi'nin haberine göre...
  57. kkoray

Schuster Cezayı Kendisine Kesti

Beşiktaş`a geldiği günden beri farklı icraatlarıyla ilgi çeken teknik direktör Bernd Schuster şimdi de kendisine ceza kesti. Milli maç nedeniyle siyah-beyazlı takıma izin veren ve önceki günkü idmana uçağı rötar yaptığı için antrenmana son anda katılan Alman teknik adam, kendisi ve yardımcısına...
  58. kkoray

Bayram Nedeniyle Ücretsiz

benden önce biri eklemiş konuyu http://forum.shiftdelete.net/komik-video/170608-giselerde-bedava-komedisi-video.html
  59. kkoray

Drift

http://www.dailymotion.com/video/xauxvq_kawabata-drifte-avec-sa-nissan-180s_auto :blink::blink:
  60. kkoray

Kartal Işi Sağlama Almış ;)

15 gün önce Guti ile ispanya`da masaya oturan Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncu ile her türlü anlaşmaya varmıştı. Bu transferde, Guti ve Beşiktaş arasındaki tek engel, Real Madrid Kulübü`nün, Guti`nin takımda kalıp kalmaması konusundaki kararını 25 Temmuz`da açıklayacak olmasıydı. Beşiktaş...
  61. kkoray

Palio Sole 1.4 Fire 77hp Active

Arkadaşlar ben palio sole 1.4 fire 77hp active sıfır almayı düşünüyorum gayet uygun geldi bize ama fazla bilgi bulamadım eğer sahip olan varsa araba hakkında genel bilgi verebilir mi?Sizce nasıl bir araba almalı mıyım yoksa başka arabamı bakmalı mıyım karar veremiyorum bir türlü ----------...
  62. kkoray

Guti %99 kartal !

Beşiktaş yönetimi, Schuster'in ısrarla istediği Real Madrid'in kaptanıyla anlaşmaya vardı!! Real Madrid'in yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun kadrosunda görmek istemediği için 3 milyon Euro tazminat ödeyerek sözleşmesini feshettiği kaptan Guti, Beşiktaş ile anlaşmaya vardı. Halen...
  63. kkoray

Bu Kırgın Bu Zindan

Bu Kırgın Bu Zindan-1 Şansıma; İyi bir amigoluk dönemi geçirdim. Hem benim öz arkadaşlarım çatal yürekti, Hem tribünü bırakanlar dışarıdan da ejderha. Hem bizim bir alt jenerasyon tribün fırlamasıydı. Hem ben bu işi harbiden seviyordum. İnsanlar beni seviyordu. Ben onları...
  64. kkoray

Çinlilerden "iPad" çalıntı iddiası

iki tane açılmış moderatör arkadaşlar dan rica etsem silebilirlermi bunu
  65. kkoray

Çinlilerden "iPad" çalıntı iddiası

Amerikan bilgisayar üreticisi Apple'ın 2 gün önce tanıttığı, taşınabilir bilgisayar ve akıllı telefon arası çok fonksiyonlu tablet bilgisayar "iPad"e çok benzer bir ürünün Çin'de 6 aydır piyasada olduğu ileri sürüldü. AFP'nin haberine göre, P88'in, Apple'ın "iPad"ine benzerliği, ürünün...
  66. kkoray

Uyku

uyumam gerekirken uyuyamıyorum :huh: sabah 9 da sınavım var ama gram uykum yok bir çaresi var mı bunun uyumak istiyorum:mellow:
  67. kkoray

Bakın İrlandalılar

Manchester United Ben Foster 26 Gary Neville 34 Nemanja Vidic 28 West Brown 30 Rafael 19 Anderson 21 Ji-sung Park 28 Darron Gibson 22 Danny Welbeck 19 Gabriel Obertan 20 Federico Macheda 18 Michael Owen 30 Patrice Evra 28 Michael Carrick 28 Yaş Ort.: 25 Beşiktaş...
  68. kkoray

Skor 3-0.. Nokta!!!

Cumartesi gecesi bir başkaydı Beşiktaş... Sadece sahadaki Beşiktaş`tan bahsetmiyorum. Maç öncesi ekip olarak röportaj için gittiğimiz İnönü Stadı`nın çevresi, Çarşı, Kazan kısaca semt bambaşkaydı... Herkes kolkola girmiş, şarkılar türküler eşliğinde başlama düdüğünü bekliyorlardı. Ve herkes...
  69. kkoray

Üzülmeyin! İçinize Sindirin Beyler!..

Fenerbahçe medyasının spor müdürleri, ünlü köşe yazarları; Size sesleniyorum… Üzülmeyin! İçinize sindirin… Beşiktaş’ın galibiyetini o kadar uzak görüyormuşsunuz ki… Bir türlü yutamadınız. Türlü bahaneler üretip kendinizi kandırmaya çalışmayın… Rüyada filan...
  70. kkoray

Saldıranla Dayak Yiyenler Aynı Yolun Yolcusu!

Saldıranla Dayak Yiyenler Aynı Yolun Yolcusu! 04.10.2009 22:14:00 Medyaspor’a Beşiktaşlılardan yüzlerce mail geliyor. Hep aynı soru soruluyor: “Taraftara tekme tokat saldıran grupları idare eden bu adam kim?” İşte Fenerbahçe tribünlerinden transfer o adam...
  71. kkoray

Baban ne iş yapıyor:)

Öğretmen öğrencilere sırasıyla babalarının ne iş yaptığını soruyormuş. *Avukat, doktor, hakim, memur...... derken sıra sessiz ve sıkılgan bir çocuk olan küçük Mehmet'e gelmiş. Öğretmen ona da Babasının ne iş yaptığını sormuş. Mehmet anlatmaya başlamış: -'Babam bir gay barda striptizci olarak...
  72. kkoray

Olasılıksız ve zar adam

arkadaşlar bu iki kitabı almayı düşünüyorum fakat araştırdım biraz bir kısım sıkıcı diyor bir kısım güzel diyor iki kitap içinde okuyan arkadaşlar bu kitaplar sizce nasıl sürükleyicimi??
  73. kkoray

SDN Ligi

Arkadaşlar sayın adminimiz Troy'a bir öneri götürdüm fifa 09 da sdn ligi kuralım diye oda bir konu aç katılıma göre bakalım dedi.Arkadaşlar bildiğiniz gibi fifa 09 hamachi üzerinden online oynanabiliyor.Eğer katılım fazla olursa 2 lig birden oluşturalabilir.Tabi bide lig dışında olan kişilerinde...
  74. kkoray

Sanırım zor durumdayım:(

iptal
  75. kkoray

Sanırım zor durumdayım:(

76. kkoray

Bayram Hatırası

Sene 1965, bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım. Bayrama 10 gün var. Benim müdür hastalandı. İşe gireli iki hafta olmuş olmamış. Genel müdür bey çağırttılar; - Tebrik kartları hazır mı? - Hangi kartlar efendim? - Aman evladım, Şükrü Bey...
  77. kkoray

Beşiktaşlılık Duruşu...

öyle bir duruş ... Ahmet Dursun Seba Gitsin ... diye bağrıldığı an ... sona ermiştir ... artık diğerlerinden farkımız yok ... başarı için her yol mübah söyleminin kalbi başımızda ... söylediğini unutan ... dediğini yiyen .. birileri tarafından yönetilmek ... çok acı ... büyüğüne küçüğüne...