Arama sonuçlarınız

1. S

Elmacik Kardeşe Özür

Bundan iki hafta önce forumun kıdemli üyesi ve eski forum geliştiricilerin den olan Elmacik adlı arkadaşın bir ticari girişimi olmuştu. Bunu sdn forumundan duyurusunu yaptı. Ben o konu başlığını farklı bir şekilde algıladığım için nazik bir şekilde karşı bir yorum yazdım. Sanırım bazı üyelerde...
  2. S

Kalorifer Peteği Kirliliği

sobalı evde kalıyorduk sonra kaloriferli bir daireye taşındık. önceden hep duyardım, kalorifer peteklerinin isi ini. yani evi siyah bir tozun kirletmesini. hep tuhaf karşılardım. böyle bir şey olabilir mi, mümkün mü? diye düşünürdüm. şimdi biz kaloriferli dairedeyiz, üç hafta geçsin. elinizi...
  3. S

Google Mantık Soruları

Google işe alım sürecinde mülakata çağırdığı kişilere aşağıdaki mantık sorularını soruyormuş. bakalım kaçını çözeceğiz! :D hadi başlayalım. sorular; - 1 - Bir otobüse kaç golf topu sığar? - 2 - Veri tabanının ne anlama geldiğini sekiz yaşındaki kuzeninizin anlayacağı bir şekilde...
  4. S

Kırk Yalan

http://www.facebook.com/video/video.php?v=486055026066 http://www.facebook.com/video/video.php?v=486055026066 bu sözlere yalan makinesi bile dayanamaz :D
  5. S

Facebook Grup Üye Sayısı

facebookdaki herhangi bir grubun farzedelim 500 üyesi var. ben diyorum ki; 1000. üyesine hediye verecem. ancak facebookda böyle bir sıralama yok. ben 1000. üyeyi nasıl tespit edebilirim? bilgisi olan var mı?
  6. S

Yolsuzluğun panzehiri

Yolsuzluğun panzehiri ‘nereden buldun’ değil, ‘nerede bu para’ sorusu... Yolsuzluk veya rüşvet söz konusu olduğu zaman, bizim hukukumuz soruşturmacılarımıza, ‘nereden buldun,’ diye sormaya izin veriyor... Elde ettiği geliri açıklayan yasal bir ilişki...
  7. S

Avea'dan Her Yöne 45 Saat

avea'nın her yöne 45 saat konuşma süresini vergiler dahil 27 tl ye sunduğunu duydum. esnaflar için geçerliymiş. ne kadar doğru bilmiyorum. web sitelerinde böyle bir bilgi yok. bundan yararlanan veya bilgisi olan varmı. böyle bir şey varsa numara avea ya taşınır, ya.
  8. S

WikiLeaksin hatırlattığı: 3. Dünya sömürülür!

WikiLeaks’in hatırlattığı: 3. Dünya sömürülür! WIKILEAKS’in son açıkladığı Amerikan Dışişleri Bakanlığı belgelerinden birinde, Amerikan ilaç devi Pfizer’ın Nijerya’da yaptıklarıyla ilgili bilgiler var. Esasen bu belgedeki bilgiler yeni değil, yıllardır bilinen...
  9. S

Neden Mesajımı Düzenleyemiyorum?

haberler bölümünün alt kategorisinde bulunan - TTNET Özel Kategori - Gündem (Dünya/Türkiye) - Cep Telefonu Operatörleri ve Kampanyalar bölümlerinde mesajlarımı düzenleyemiyorum. bunun sebebi ne? gündem bölümünü az, çok tahmin edebiliyorum. mesajların sonradan düzenlenip tartışma...
  10. S

Kutsal Yerlerin ( Hac ) Time Laps Video Çekimi

Güzel bir çalışma. http://vimeo.com/17120260 http://vimeo.com/channels/hd#17120260
  11. S

'KPSS'ye 45 bin kişi girmedi, çoğu kopyacı'

Kopyacılar sınava girmemiş Yenilenen Eğitim Bilimleri Sınavı'nda 100 net ve üzeri yapan yaklaşık 7 bin adaydan büyük çoğunluğunun sınava girmediği kaydedildi. Sonuçlar bugün saat 14:00'te açıklanacak 31 Ekim'de yenilenen KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı'nın değerlendirmelerinde ilginç gelişmeler...
  12. S

Toyota iReal ile düşmeyi başarmanız gerek!

Toyota iReal ile düşmeyi başarmanız gerek! sunan kişi: Troy http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/78518/330/448788828806_53564.mp4
  13. S

Komşudan Başörtüsü Taktiği

Komşudan ( Yunanistan ) Başörtüsü Taktiği :D :D
  14. S

Maalesef Doğuştan Asker Doğulmuyor!

Maalesef bilinenin askine doğuştan asker doğulmuyor, nasıl asker olunduğunuzu anlatabildiğiniz bir blog, yayına başladı. Sabah gazetesi SEVİLAY YÜKSELİR'in bugünkü yazısında bu bloga atıfı vardı. Peki bu bloga neyi paylaşabilir, neleri okuyacaksınız? Mesela; TSK'da angarya işlerde çalışan...
  15. S

Kpss Soruşturmasından Ösym Zenginleri çıktı

Kopya soruşturmasında ÖSYM’nin bazı yöneticilerinin maaşlarıyla orantısız malvarlığı edindikleri belirlendi: Memurların çoğu villada oturup cipe biniyor Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen KPSS’de kopya skandalı soruşturmasında her gün şaşırtıcı bir bilgiye daha...
  16. S

Biz Yaşadık, Gelecek Nesiller Yaşamasın Diye

Siyasi içerik yasaktır.! KİLİT
  17. S

Uğur Işılak'tan Referanduma Özel Şiir

Referandum'da oyunu evet olarak açıklayan sanatçı Uğur Işılak, hayır vermeyi düşünenlere şiirle seslendi ve "Önce düşün sonra kararını ver" tavsiyesinde bulundu. Işılak'ın şiirnin tamanında bakın neler var: Ünlü sanatçı Uğur Işılak referandum için şiir yazdı, referanduma Evet diyen ünlü...
  18. S

Onların Da Ordusu Var Bizim De Ordumuz Var Ama...

Onların da ordusu var bizim de ordumuz var ama... Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yeniden yapılanacağını, asker sayısının azaltılacağını, profesyonel askerliğe geçileceğini, ordunun mekanize ve mobilize hale getirileceğini kaç yıldır duymaktayız. Ama değişen bir şey yok. Bunun yerine sürekli...
  19. S

Hiç Solcu Olmadım, Sağcıyım Demedim

Uğur Işılak, "Kendi çevremden hareket ederek söylesem 2001’de dibe vuran çok kişinin altında evi arabası var. 2001-2002’yi unutanlar 2010’u anlayamaz" diyerek siyasete bakışını ve ideolojik duruşunu anlattı. Devamı .... Röportajın devamı linkte
  20. S

Kpss'deki İsyan, Mutsuz Insanların Feryadı

Yarımağan: Mutsuz insanların feryadı Devlet Memurluğu için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda (KPSS) yüzbinlerce adayın puanının yanlış hesaplandığı ve kopya olaylarının yaşandığı iddiaları YÖK’ü harekete geçirdi. “Rakamlar abartılı” YÖK Başkanı Prof. Dr...
  21. S

Pkk Saldırısından Sağ Kurtulan Askerden İtiraflar

PKK saldırısından sağ kurtulan askerden itiraflar Hantepe’de PKK’lılarla çatışan asker o olayı anlattı PKK saldırısından sağ kurtulan asker, o gün yaşanan skandalları Taraf Gazetesi'ne anlattı. Heron skandalının yaşandığı Hantepe’de PKK’lılarla çatışan Kılıç...
  22. S

Toplumumuz Neden Kitap Okumaz?

Toplumumuz neden kitap okumaz? Okuma denildiği zaman hemen insanımız Japonlarla karşılaştırılır, oranlar verilir. Doğrusu bu verileri ve karşılaştırmaları çok sağlıklı bulmuyorum. Çünkü bu tür kıyaslamalarda insanımız üstü kapalı aşağılanır. Oysa meselenin özü, insanımızın neden...
  23. S

İbretlik Bir Animasyon

24. S

Facebook'un Grup Sayfalarında Hesap Doğrulaması İstemesi

facebookta bulunan gruplardan beğendiklerimi aktif şekilde kullanıyorum, az önce grup duvarına mesaj yazdım ama hesabınızı doğrulamanız gerekiyor diye hata bildirimi verdi ve msjım yayınlanmadı hesabımı cep tlf veya kredi kartım ile aktifleştirebilirmişim :glare: bende bu tür...
  25. S

Bu Mu Insanlık, Bu Mu Halka Hizmet, Bu Mu Ahlak

..........
  26. S

Arena download hız düşük

arena download yapınca " lütfen seed ediniz " yazıyor ne demektir hızım çok düşük ( 7001 b/s ) sebep bumudur torrentin mantığı ne aciklasaniz iyi olur :)