Arama sonuçlarınız

1. T

Dizi Sitem Hakkında Yorumlarınız ?

çok kırıcısınız :D :D site daha 2 günlük boş kalmasın diye embedleri attım
  2. T

Dizi Sitem Hakkında Yorumlarınız ?

Selamun Aleyküm **** site bu nasıl görünüm falan domain.) hevesten yaptım :D
  3. T

Forum Sitemde Sorun (Yardım)

Selamun aleyküm sorunun neden kaynaklandığı bilmedim için başlık bi garip oldu özür dilerim forum siteme girince içerikler görünmüyor Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting ']' in /home/wwwpayl/public_html/includes/class_postbit.php(304) : eval()'d code...
  4. T

Bir Pkk Sitesi Hacked

Hacked helal olsun
  5. T

Bakın Yeni Forum Siteme Moderatör Arıyorum...

:s:s:s::s:s
  6. T

Satılık Forum Sitesi Arıyorum ?

ya hocam ona göre bende para hazırlarım ne olur bügün olmaz 4 gün sonra olur.
  7. T

hocam işte normaldede bunu demek istemiştim ama belki hazır düşerde hiç uğraşmadan olur diye. aslında googlede arama yaptım destek@ozangurtin.com böyle bir şahıs çıktı karşıma 100 tl anlaştım pazar günü 50 tl gönderdim 50 tl de öteki pazar olarak anlaştım pazartesi saat 12 forum hazır olacak...
  8. T

100-150 tl anlaştığım gibi öderim
  9. T

hocam dikkat ederseniz yazdığım mesaj bu ''aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak'' altı çizili olan yerde shifdelete.net düzeyde bir forum aryorum bü düzeyde derkende içerik yani konu bakımından daha...
  10. T

hocam ne alakası var onu anlıyamadım
  11. T

Selamun Aleyküm ; forum sitesi alıcam ama hiçbir bilgim yok kodlamalarla ilgili falan tık yok. ama olmıcak şekilde bir hevesim var birde aklımda olan birşeyde hazır bir forum satan varmı herşey yerinde sadece domainhost transfer edildikten sonra aynı şekil sorunsuz devam ettirebileceğim...