Arama sonuçlarınız

1. akif87

100 Megabit İnterneti Sorguya Çektik

Bizim mahelleye kadar geldi ama hizmet başlamadı daha ön başvuru yapmıstım.Turkcell kalitesini seviyorum
  2. akif87

Oyungezer Şubat'ta Yine Bomba Gibi

Düşünmek ne kelime çıktığı gün aldım
  3. akif87

Korsan yazılımda zirve Türkiye'nin

Aslında kişisel kullanımda anlıyorum korsanı ama işyerlerine ne demeli...Adam o program aracılığıyla para kazanıyor sonra gidiyor korsanını kullanıyor. Bence yanlış. Hatta ben windowsun kişisel pc lerde ücretsiz olup işyerleri için paralı olması lazım..
  4. akif87

MEB tüm ödev sitelerini kapatıyor

bence dogru bir karar alınmıs insanlar araştırma yapmadadn direk kolaycılıga alıstıtıyor
  5. akif87

YouTube Canlanıyor!

saat 3 de ya 2 değil geri sayım var sitede hatta 3AM yazmıslar turkiye için:D
  6. akif87

Kütüphanenizi Düzenli Tutun

Barkod olayı guzelde ben bir turlu calıstıramadım ayrıca turkiyede cok da işe yarayan bir ozellik değil
  7. akif87

YouTube Olmazsa Microsoft Var!

Aslında Msn ile entegreli bir sistem kurarlarsa ki öyle gorunuyor bence etkili olmaması için bir neden yok...
  8. akif87

Googleın Türkiyedeki tahtını sarsacak Türk Arama Motoru

Google rakip olabilmesi biraz zor ama türkiye içinde iyi işler yapacagına inanıyorum.Ama gelişebilmesi için desteğe,insanların kullanımına ve paraya ihtiyaç var...
  9. akif87

Açık Olanlara İlgi Artıyor

Açık kaynak nerdeyse benim herşeyim sayılır.Eğer bir programa ihtiyaç oldugunda ilk baktıgım yer sf.net
  10. akif87

Günün Bedava Yazılımı

YAni mesela bilgisayarında ki resimlerin var bir me usb bellek te ikisinide aynı yapıyor birinde olanı diğerine diğerinde olmayanı diğerine kopylalıyor
  11. akif87

Günün Bedava Yazılımı

Opensource http://sourceforge.net/projects/winmerge/
  12. akif87

Windows 7 Beta

zaten onemli olan gorunum değil arka planda olanlar kullanım,kararlı bir şekilde çalısması,dusuk bir sistem calısması,birde ben bu xp savunanları merak ediyorum nasıll 98 den xp geciş yapabildiniz.hep xp de kalmaya niyetiniz var ve bence vista xp den iyi hee cok mu iyi vista değil. Elimde...
  13. akif87

Server kurulumu hakkında

microtik ,vyatta başka bir program ise untangle var bunları bir araştır istersen
  14. akif87

Oyunları CD-DVD ' siz Çalıştırmak

Crysis Warhead cd siz calısıyorki
  15. akif87

Tom Clancy Evreni Birleşiyor

İşte bu ya bir zaman oncede cıkmıs tı bu haber buyuk heyecanla bekliyorum...
  16. akif87

Size Özel Media Center

Benim tavsiyem XBMC yalnız tv kartı calıştırmıyor onun haricinde gayet guzel ve kullanıslı bir program hemide türkçe
  17. akif87

Alo, Yahoo Türkiye mi?

Sdn nin numarası kaçki :D Hosting firmasında telefonda teknik destek veriyorum nerdeyse hergun boyle telefonlar alıyorum. Herrgun outlook yapılandırmaktan gınağ(boylemi yazılıyor) geldi...
  18. akif87

Depacco.com İle Para Kazanın - %/100 Mantıklı ;)

Forum kurallarına gore 100 mesajın olmadan konu acamassın... İyide sisteme nasıl guvenecegiz ve 5000 euro mu verecekler hiç sanmıyorum...
  19. akif87

İşte canlı bombanın yakalanma anı

Polislerinkide iyi cesaret yalnız...
  20. akif87

Denizin ortasındaki gizem...

21. akif87

Open Office'in Sitesi Dayanmadı

Acıkcası orda gordugunuz kurdish versiyonu 2.4 ona bakarsanız en son çıkan türkçe versiyonuda 2.4 Genelde toplulaklar tarafından cevrildiği için gec cıkma gibi durumları oluyor guncel versiyon için www.openoffice.org.tr takip edilebilir. Acıkcası niye eski vers,yonlar orda yok onu sormak lazım
  22. akif87

GIMP 2.6.1 Portable Çıktı

Hemen guncelledim.Ayrına VLC ninde guncel versiyonu cıkmıs
  23. akif87

Turkcell iPhone 3G satın aldım!

bu resi,m hosuma gitti
  24. akif87

Turkcell iPhone 3G satın aldım!

Bunun ön tarafında kamerası yoksa goruntulu konusma nasıl yapılacak. Sony ericsson xperia bekliyorum
  25. akif87

Program Arşivi

Yalnız BitDefender ucretsiz denmiş ama değil...
  26. akif87

WinRar 3.80

Ben yaptım 7z daha şıkıştırıyor
  27. akif87

Windows 7 Beta Öncesi Sürümü

virtualbox a iş düştü gelsinde bakarız
  28. akif87

Nero 9 Download'a Hazır! İndirin

CDBurnerXP kullanıyorum memnunum hem ucretsiz hem turkce hemde işini iyi yapıyor
  29. akif87

Türkiyenin ilk masaüstü televizyonu: Sipru 1.0 Beta

Ya bu programın yapılış amacı internetten cnbce ve e2 kanalını yayınlamak.yabancı filmlerin sadece turkiyede yayınlama hakkı oldugu için yurtdısında bazı programlar ve diziler cıkmıyor
  30. akif87

Pardus 2008.1 sunucularda

pardus viki ye gir orda pardus temini gibi birsey vardı cd talebinde bulunuyorsun sana gonderiyorlar ayrıca bazı dergiler cd olarakda veriyorlardı bazen
  31. akif87

Safari 4'ten Acid3 Test Rekoru

operanın yeni hazırlanan bir surum de 100 almıstı
  32. akif87

Baya bir renk ve tema desteği var.
  33. akif87

discovery doğan grubuna gecti diye biliyorum yani olmaz herhalde
  34. akif87

mesela ben surekli baglanamama sorunu yasıyorum
  35. akif87

Bu surum yenimi cıktı zira ben en son indirdiğimde baya bir sorun vardı
  36. akif87

OpenOffice 3 RC2 Çıktı!

türkçe si ortalarda yok dimi ve tam surum ne zamn cıkack ve ev kullanıcıları için gayet yeterli bir paket
  37. akif87

Uzaya asansörü Türk bilim adamı yapıyor

Bu haber baya eski bir haber nerden baksan 2 3 yıl var. Küçük bir ekleme de benden Japonya uzay dairesinde çalışan tek yabancı serkan anılır
  38. akif87

Toshiba 400GB kapasiteli yeni taşınabilir diskini duyurdu

gayet guzeller ama benim merak ettiğim soru dayanıklılarmı
  39. akif87

Micro XP ile Windows Kuş Olmuş!

Veya sanal pc ye kurucaksın internete orda gir güvenlik açısından :D
  40. akif87

Çok Mu Unutkansınız ? O Zaman Girin

Güzel bir alternatifte benden Pnotes http://pnotes.sourceforge.net/ Tamamen türkçe denemeye değer bir program
  41. akif87

VLC 0.9.2 Download İçin Hazır, İndirin

Bende onu farkettim diger programlara gore daha bir goruntu kalitesi veriyor bu arada o kontrol panelinin aılıp kapanmasını nedenin çözdüm alt yazı olunca oluyor
  42. akif87

En İyi Tarayıcı

Dikkat edersen arkadaş 1 opera 2 firefox demiş onun haricindekiler işe yaramaz diyor yanlış anlaşılma oldu sanırsam Ayrıca kişinin ihtiyaçlarını hangisi karşılıyorsa bence o en iyisidir. BEnim butun ayarlarım ve pratiğim opera uzerine oldugu için onu kullanıyorum ama iş için ise firefox...
  43. akif87

Bence o iyiydi bu iyidi cok dogru değil önemli olan hangisi işini goruyor benim mesela gom hosuma gitmedi bana kullanıssız geldi ama bir klite pack veya vlc oyle değil hatta vlc bende tasınabilir versiyonu var iş yerinde başka progrma gerek kalmadan film izleyebiliyorum
  44. akif87

Evet memnunum yalnız tam ekran film izlerken surekli kontrol paneli cıkıyor ortaya normelde mouse hareket ettirince cıkması gerekmiyu onun
  45. akif87

Spore Korsan Rekoru Kırdı

Bir kaç haftamı orengabox cıkıpta fiyatı dusmesi arasında 1 yıl var nerdeyse
  46. akif87

SSD'ler Makul Fiyatlara İnmeye Başladı

Maşallah diyin :D OCZ 32gb Sata-ii Ssd Flash Sabit Disk (oczssd2-1c32g) Sabit Diskler fiyat, tanım ve görüşler
  47. akif87

Kıyametin kopmasına 8 gün kaldı !!!

Dunyanın sonu gelir işte ne guzel
  48. akif87

Geleceğin Operası !

uzun zamndır kullanıyorum memnunum bu kişisel bir tercih kimse sana zorla kullanmanı tavsi etmiyor.ben gunluk internet kullanımımı opera ile yapıyorum bana verdiği ekstra özelliklerden gayet memnunum
  49. akif87

Keşke Kız Olsaydım

Adamı rahat bırakın ne yapmak isterse yapsın zaten garibim korktu galiba baska mesaj atmıyor...
  50. akif87

BenQ X2200W Extreme LCD Monitör

birde bunun 20" olani var oda x2000w modeli ben onu istiyorum...
  51. akif87

Sekiz Şarkı Kaç Dolar Eder?

Garibim uzuldum şimdi...Ne yapsak acaba...
  52. akif87

Yazdığım Cevaplar[istek]

ben ise benim yazdıgım konulara yeni mesaj geldiğinde gormek istiyorum mesela oyungezer forumlarında var Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevapları Göster gibi
  53. akif87

Olimpiyatlarda Türk havası

hıımmm biz niye izlemedik
  54. akif87

National Georaphics Mi Discovery Channel Mı..?

ikiside guzel bence ama discovery daha bilimsel konualara yönelirken natinol georaphics daha boyle tarihsel toplumsal haybansal konualar giriyor...
  55. akif87

Web dillerinde en iyisi?

ilk önce ingilizceni geliştir. sonra açık kaynaklı olandan bşla kendini geliştirirsen belli bir seviyeye gelince zaten diğer dilleri kolaylıkla çözersin bizim kursta hocalar oyle demişti.. mesela biz java gorduk ama c# çözebileceğimizi soylemişti iyi hoş ben hiç bakmadım ama
  56. akif87

Ben Bir Fetişim

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/36252-bir-insana-gercekten-ne-dusundugunu-soyletin-post313124.html#post313124 ikinci mesajıda burda
  57. akif87

Takdiri ilahi değil düpedüz cinayet

bu yorumu neye göre yapıyor yazar acaba kendisi bir din adamı kaldıki hiç bir din adamı Allah ın ne yapıp ne yapamayacağını söylemez...
  58. akif87

Vista sp1 yükleyince aero theme çalışmıyor

bilgisayarıma sağ tıkla özellikler e gel sistemde derecelendirme var onu karıstır tam olarak ne ytazouprdu bilmiyorum ama orda sistemine puan verecek bu sayede aero etkin olacak... birde bazı programlar aero calıstırmıyor o zamna aero kapanıyor dikkatine..
  59. akif87

Bu Resimler Sizleri Hayrete Düşürür

yapan mimar o eseri yaparken ona dikkat ederek yapmış namaz kılan adam figürünü
  60. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Haklısın ve beni gayet iyi ikna edebildin....Umarım herkes hakkı olan seyi alır... Ve su iki gundur yuzde 20 kampanyasından yayarlanmayı dusunuyordum...
  61. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

bascuda cem uzanındı hala oylemi bidolu olarak hepsi burada doğan holdingi arkasına alarak bu kadar gelişmiş bi firma kolay kolay kullanmamaya calışıyorum ama internette alıs veriş deyince insanında aklına hepsiburada geliyor...
  62. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Doğru diyorsun ama bizim bilmediğimiz nice ihtimalller vardır..
  63. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Merak etme baya bir firma var ticaret sitesi olarak... estore.com bir tanesi bunlardan.
  64. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Bence ön yargılı davranmamak lazım..
  65. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Siteden acıklama Sayın Müşterilerimiz, 2003 yılından beri faaliyet göstermekte olan Weblebi.com, maalesef son dönemdeki bazı olumsuz olayların neticesinde ticari hayatını 05.08.2008 tarihinde sonlandırmak zorunda kalmıştır. Maalesef Türkiye’nin ve dünya piyasalarının içinde...
  66. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

işte bende onu sevmiyorum bu yüzden weblebi gibi diğer alternatifleri kullanıyorum...
  67. akif87

Weblebi.com - AÇIKLAMA

Ben baya weblebiden alısveriş yaptım hiç sorunla karsılasmadım sadece yanlıs urun gonderdiler on uda iade ettim ve parayı geriye aldım. Siteye giremedim aranızda giren varmı yoksa kapandımı...
  68. akif87

Google Translate Çekirdek Değiştiriyor

Türkçe yi bir türlü eklemiyorlar.Çeviri yapmak zor türkçede.
  69. akif87

NFS Undercover' ın İlk Videosu Yayımlandı

Video yu seyrederken bir an film fragmanı seyreder gibi oldum
  70. akif87

SourceForge Ödülleri Açıklandı

Bir cogunu kullanıyorum zaten artık bir programa ihtiyacım oldugunda il sf.net e bakıyorum
  71. akif87

Tarihi ipek yolu canlanıyor

Bence guzel e önemli bir proje.HAtta çine kadar uzatılması planlanıyor.İngiltereden trne binen bir vatandaş istanbula marmaray ile boğazı geçip karsdan çine gidebilecek... Böyle bir tura katılmak isterdim acıkcası
  72. akif87

Sdn Msn Grubu

73. akif87

Ekmek arası dondurma!

KArnım zaten aç bunu gorunce iyice hoş oldum....
  74. akif87

Merhaba arkadaşlar

Etkin ve guzel paylaşımlarını bekliyoruz hoş geldin....
  75. akif87

Ghost' un anternatifi nedir?

Var hatta açık kaynak ama nasıl kullanacagımı bulamadım FOG (Free Open-Source Ghost) | bildirgec.org
  76. akif87

Web Sitemi Kurmak istiyorum ama nasıl

İçerik yönetim sistemlerinden drupalı tavsiye edebilirim hatta gecen sene baya ödül filan almış... Bu arada bir blog sitesi aracılıgıyla işe başla ama deneme yanılma bu tarz siteler vasıtası ile site kurmayı ogrenirsin ve senin isteğine en iyi cevab verecek cozum içerik yonetim sistemleridir...
  77. akif87

İnternet 15.99 YTLye düşünce

bence 6 aylık bir kampanya için 24 ay bir yere baglanmak mantıklı değil mesela Quick net 24 ay baglanıyorsun ama 24 ay botunca o fiyata
  78. akif87

.ME Alan Adları Açılıyor

Baktım ne kadar diye domain 55 yuro en az 2 yıllık veriyorlar en azından 119 euro bayılmanız lazım eger uygun olsaydı alacaktım akif.me yi...
  79. akif87

SDN Anime Kulübü

Hımm guzel bir kulüp kurulmuş bende destek verebilirm Giniro No Kami No Agito bulup izleyin A kalite bir film
  80. akif87

Flashlı Anlatım Hazırlama

http://forum.shiftdelete.net/egitim-videolari/887-sizde-video-ders-hazirlamak-istiyorsaniz-tiklayin-video-ders.html
  81. akif87

Volvo V40 Takla Atarsa

Arabanın halini merak ediyorum acıkcası..
  82. akif87

YouTubeun tek belalısı Türkiye değil

İlginç bir durum iki tarafta haklı ama burda kullanıcıları düşünmek gerek...Acıkcası benim bilgilerimin verilmesini istmem....
  83. akif87

Linux Çekirdeği Yenilendi - 2.6.26

İşte aslında oyun sektörü linuxa calısmaya başlasa o zaman windowsun işi kötü...Ama microsoft buna izin veririmi...HAYIR
  84. akif87

Tanısan çok seversin

BEn uzun zamnadır kullanıyorum vistayı ve memnumun açıkcası oyle hiçbir zamanda xp ye donmeyi duşünmedim...
  85. akif87

Hangi işletim sitemi güvenli

Soyle birşey hiçbir işletim sistemi yüzde yüz güvenli değildir ama linux dağıtımlar daha az ve acık kaynaklı oldugu için dah agüvenlidir.Bence pardusu kur bir sorunla karşılaitiğinda yardım bulamn kolay olur...
  86. akif87

Dertleri ÖSS değil ödülmüş!

Adamlara bak ya araba para bilgisayar için öss ye giriyor bizim kiler ise hakkıyla bir yerlere gelebilmek için bir yerlerini yırıyor. Onları yuksek yapması sonucu ortalama yukseliyor ve bu yuzden bir çok genc düşük puan almak zorunda kalıyor.
  87. akif87

Far Cry 2'den Kötü Haber

Bence adamalarda haklı.Oyuncularda haklı Bir orta yol bulmaları gerekiyor. Acaba normal oynayış süresi ne kadr olacak.
  88. akif87

Sizce dogru mu?

Şehir efsanesi bence
  89. akif87

SOURCEFORGE.net'ten en çok indirilen 80 Proje

Güzel yazı ve programlar bir coğunu kullanıyorum
  90. akif87

Günün Resmi

Pazarlamayı iyi yapıyorlar adamlar..
  91. akif87

Hangi MP3 oynatıcı proyu kullanıyorsunuz?

Musicmatch Jukebox deneyen varmı hiç ucretli ama diğerlerine gore
  92. akif87

''Opera 9.52 Snapshot'' güncellendi!

Guncellemeler sık cıkmaya başladı...
  93. akif87

"Hangi Office Kullanayım"

Openoffice bence bir ev kullanıcısı için gayet yeterli...
  94. akif87

Yeni forum'un ilk mesajı benden olsun

Hadi hayırlısı olsun iyi bir tema ve düzenlemeyle daha güzel olacagına inanıyorum...
  95. akif87

Duvar Kağıtları

Bence senin su anda koydugun sekilde koyman daha iyi cunku baya bir iinmesini bekliyorsun buyuk olunca hatta diger arkadaslarda bu sekilde koysa daha guzel olur...
  96. akif87

[ANKET] Yeni ADSL fiyatlarını beğendiniz mi?

Şu iş bana tamamen mantıksız geliyor.24 ay tahhattüt edeceksin ama 12 ay 6 ytl cik indirim alacaksın ne bu yani kazıklamaktan baska birsey değil ki hem ne gerek var ki kampanya ya zatentekelsin bırak diğer firmalar kampanya yapsın bir şey daha var o kadar parayı bosuna cem yılmaza vereceğine...
  97. akif87

DirectX 11 Yakında

ps3 graifiği daha iyi olması lazım. ps3 ü tam kapesite kullanan bir oyun yok varsa bile mgs4 oda
  98. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Künefe yok mu künefe
  99. akif87

DirectX 11 Yakında

xbox/ps3/wii veya pc farketmiyor tartısması bile bence yanlış bakarsın sana,parana uyan istediğin oyunu olanı alırsın. mesela ben hep xbox istiyordum ama mgs4 gelince işler tersine dondu....
  100. akif87

Pardus 2008 Deneyimleri

öyle bir bilgi yok ama genelde bunlar windows gibi sıfırdan her defasında yazılmıyor buyuk ihtimalle 2 veya 3 buyuk guncellemeden onra olur...
  101. akif87

Sitenize,bolgunuza reklam alın.

hayır direk uye oluyorsun
  102. akif87

Duvar Kağıtları

Ekliyeceğim biraz bekleyin bomba gibi geliyorum.... Zzz
  103. akif87

Adsence de nasıl insanlar reklam bazılarıda sitelerine reklam koyuyor onun gibi.... mesela senin bir siten var reklam almak istiyorsun sisteme başvuruyorsun sana bir kod veriyor o kodu kendi sitenin uygun bir kosesine yerleştiriyorsun. ziyaretcin o sitede dolaşırken eğer reklamları tıklar ve...
  104. akif87

Arkadaşlar yeni bir sistem aynı google adsense gibi.. http://reklam.ajansonline.com.tr/ 1000 tıklanma karşılığında 25 ytl para veriyor...
  105. akif87

Duvar Kağıtları

guzel resimleeer yine başarılı bir çalışma olmus ...
  106. akif87

Oyunlar Ücretsiz mi Oluyor?

Oyun içi reklamı bir oyunda denediler hatta battlefield serisinde ama işe yaramdı veya oyunculardan tepki aldılar.Ama simdi yeni geliştirlen bir oyun var yine battlefield serisinde.Heroes kod isiimli.Oyun bedava olacak.Oyuna girmek için bir interenet sitesine girmeniz gerekcek ve reklam o sitede...
  107. akif87

Pidgin 2.4.3 Download

Digsby guzel de türkçe olsa guzel olacak Birde yahoo yu nasıl yaptın normaşde başka bir programla bakabilmek için ücretli hesap almak gerekiyor...
  108. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Gunaydın herkese
  109. akif87

Opera eklentileri?

Arkadaşım ne dediğinizor anladım son sürümünü indirirsen operanın sorun cıkmaz en azndan bende sorun yok...
  110. akif87

Cid: ile başlayan reklam pencereleri

Evet o msn plustan kaynaklanıyor. yuklerken bize destek olmak istrmisiniz diye bir sık var onu işeratleyince yukluyor plusu silip tekrar yukleyin...
  111. akif87

Weblebi Hüsran

BEn genelde weblebiden alıyorum.
  112. akif87

Weblebi Hüsran

Ben *** iki siteden de alışveriş yaptım.Mesela weblebiden tlefon aldım ellerinde varmış hemen postaladılar ertesi gun elimdeydi.Aynı sekilde telsiz telefon ve fotoğraf kamerası içinde gecerli belki 2 veya 3 gunu bulabiliyor.Hepsiburadanda klavye siparsiş verdim beni yaklasık 2 hafta kadar...
  113. akif87

Duvar Kağıtları

izin cıktı demek...
  114. akif87

Pardus 2008 Deneyimleri

indirdiğin iso dosyasıdır onu direk cd ye yazdırman calıstırmaz nero gibi porgamlar aracılığıyla kalıbı cd ye yazdır yapacaksın bu sekilde iso dosayasını cd ye acmıs olacaksın eger yazdırdıgın cd yi windows da yken acarsan içinde tek değil bir cok dosya oldugunu gorursun...
  115. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Adresi veriyorum biraz hızşı olsun kütfen....Alemdağ caddes............ İStanbul
  116. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Türk filmi ..... Harbi onlar ne ki demek ki zamanla birikmiş bir kinler vardı baktı kavga var hooop gum
  117. akif87

Duvar Kağıtları

müthiş resim ler acaba kaça kaç bunlar.. ve bende eklemek istiyorum
  118. akif87

SDN Muhabbet Kafe

güzel...
  119. akif87

Ne dinliyorsunuz?

ayna - biz aşkı melekelrden çaldık
  120. akif87

Ne dinliyorsunuz?

ayna-ceylan
  121. akif87

Pidgin 2.4.3 Download

Digsby tavsiye ederim. facebook tweeter mn aol yahoo vs hepsi tek pencere altında gayet kullanıslı. bir hesap acıyorsun sonra hesaplarını oraya kayedediyorsun...artık istediğin yerden tek şifre ile butun hesaplarına girebilirsin
  122. akif87

SDN Muhabbet Kafe

biberli ekmekmi o nasıl oluyor
  123. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Karnımda acıktı bu arada ne yezek acaba
  124. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Oooo bizi mesai akşam başlıyordu. Bu arada kandiliniz mubarek olsun....
  125. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Hımm baya lezzetli gorunuyor
  126. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Şİrketten buda
  127. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Yalnız etliekmek konyaya özgüdür...
  128. akif87

SDN Muhabbet Kafe

süt yogurt kola
  129. akif87

SDN Muhabbet Kafe

sıcak....hava...dayanılmıyacak gibi oluyor bazen
  130. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Sanda selam dunyalı nbr nasılsın neler yapıyırsun
  131. akif87

SDN Muhabbet Kafe

nacizane ben varım...
  132. akif87

Ne dinliyorsunuz?

Ayna -seninle ben (hicran)
  133. akif87

SDN Muhabbet Kafe

karsıtırmakda iyidir belki hareket gelir konuya
  134. akif87

Microsoft Ekibinin 30 Yıl Önceki Hali

alttaki dizilişle üstteki diziliş aynı galiba sakallı amcam aynı durmus gates de oyle
  135. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Gel kapmız herkese açık... saat yedi olsada eve gitsek yoruldum iyice...
  136. akif87

SDN Muhabbet Kafe

sessizlik sarmış buraları
  137. akif87

[Anket] VDSL2'ye geçiyor musunuz?

BEkliyorum zaten tellkomu bana uyan o en guzeli bence 5 mb bana cok iyi yeter uploadıda iyi 5mb olması lazım
  138. akif87

Nikon D700 Duyuruldu

merak etme vardır sana gorede birisi
  139. akif87

SDN Muhabbet Kafe

;D :} :* Kiraz isteyen varmı peki ben neden bu kadar resim yayınlama merakım var anlamıs değilim...
  140. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Yeni urun
  141. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Bende Yarım kavun içinde dondurma istiyorum mumkunse kavunda soğuk olsun....
  142. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Sıcak bir gun yine nasıl geçecek bilinmez...
  143. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Kahve guzel olur aslında
  144. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Herkese gunaydın Yeni bir gun başladı herkes için güzel bir gun geçirmesi temmennisi ile....
  145. akif87

Türkiye'de kullanılan ilk bilgisayar

Amaç ne yapmışlar yol mu çizmişler
  146. akif87

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

zahmet olacak ama [email protected]
  147. akif87

SDN Muhabbet Kafe

uzun zamandır adam akıllı tatil yapamıyorum ama bir gun patlıyacagım binim gidecğim buralardan 1 ay 2 ay kimse bulamıyacak beni tabi oncee para sonra patrondan izin almak lazım dimi patroniçe...
  148. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Ooo çok iyi bir mönüyü alablirmiyim size zahmet
  149. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Yemek parsı vermiyeckmisin....
  150. akif87

SDN Muhabbet Kafe

yemek parası
  151. akif87

SDN Muhabbet Kafe

olur haftalık ne kadar veriyorsun gunduzleri 7 ye kadar çalışıyorum anca akşamları calısırım
  152. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Neden niçin niye benim suçum....
  153. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Yemek resimlerimi hımmm sen dur bakayım bi ama birz bekliyeceksin bir eve gideyim...
  154. akif87

[Anket] VDSL2'ye geçiyor musunuz?

Adam gibi hizmet gorecegimiz zamanları merak ediyorum Tabiri caizse paramızla resil oluyoruz
  155. akif87

En popüler ilk 5 siteniz

güzel ve pratik bir yol ama adresler ne
  156. akif87

Nikon D700 Duyuruldu

başlık parasını yazmışlar oraya gördünmü.....3000dolar gibi bir rakam tabi sen bunu birde türkiyeye getirmek için yol vergi masraflarını ekle 400 gozden cıkar oda 500 ytl gibi bir rakam yapar
  157. akif87

SDN Muhabbet Kafe

forum benim yuzumden birbirene girdi....
  158. akif87

SDN Muhabbet Kafe

evet kotu niyetim yok sadece gulmek ama arkadaşlarda haklı resim paylasım yeri değilki burası (:
  159. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Hepsi ni değil ama bir kacını kaldırabilirm uyarmı size
  160. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Tmm mesaj alınmıştır
  161. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Tmm bu nasıl veya bu
  162. akif87

SDN Muhabbet Kafe

Daha guzel fotoğreflar varda sonra gelecek onlar manyak komik şeyler Çok Yakında....... Tmm dikkat ederim
  163. akif87

SDN Muhabbet Kafe

manyak eglencelidir.....
  164. akif87

SDN Muhabbet Kafe

en buyk hayalim yunus beslemek ve onlarla doyasıya yuzmek
  165. akif87

SDN Muhabbet Kafe

166. akif87

SDN Muhabbet Kafe

manyak olmus bunlar
  167. akif87

SDN Muhabbet Kafe

bakıyoruz akif87 ve 1 ziyaretçi varmışş
  168. akif87

Nikon D700 Duyuruldu

Arka arkaya saniyede 5 veya 8 fotoğraf cekme gibi birsey olabilirmi
  169. akif87

Nikon D700 Duyuruldu

Allahın emri Peygamberin kavli kızınızı oğlumuz tears istiyoruz..
  170. akif87

Pardus 2008 Deneyimleri

Amerikada codeclerin işletim sistemi ile gelmesi yasak tam olarak boyle olmasada onun gibi birşeydi...
  171. akif87

SDN Muhabbet Kafe

slm beyler bayanlar
  172. akif87

Nikon D700 Duyuruldu

Hayalermi benim en buyuk hayalım 1500 ytlik
  173. akif87

Kaçakçılara Yol Göründü

Şunu okudum sadece hareketli goruntu yakalayan cihazlarda bu vergi gelmiş...dSLR de yok bu vergi aslında bu da sacma
  174. akif87

Kaçakçılara Yol Göründü

anlamadığım nereye kadar gideceleri uzun zamandır adam akıllı haber seyredemedim bugun soyle bir bakınca gordum... Doğalgaza her iki ayda elektriğe ise 6 ayda bir zamn yapacaklarmıs... Sorarım size hangimiz iki ayda bir maaşımıza zam alıyoruz... Ya gıcıklıgım bu hukumete değil bu bundan da...
  175. akif87

Pardus 2008 Deneyimleri

*KDE 4 gelmedi cunku tam stabil olmadıgı içinmiş...Ama istarseniz Pisi de var kurabilirsiniz... *Ekran kartı guncellemelerini Pisi de bulabilirsiniz ama soyle birsey fazla oyun olmadıgı için anında guncellemeye gerek yok.... *Pisi cok guzel istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz.Yani program...
  176. akif87

Kaçakçılara Yol Göründü

merak ediyorum nereye kadar gidecek bu iş vergi üstüne vergi zam üstüne zam YAni hayır tek bunlar değil bundan önceside böyleydi bence bundan sonra gelecek olanda böyle olacak tabi biz sesimizi cıkarmadıkca....
  177. akif87

En popüler ilk 5 siteniz

www.oyungezer.com.tr www.shiftdelete.net www.facebook.com www.trgamer.com www.bildirgec.org şu aralar uzerinde uğraştığım içinde http://portal.istanbulhost.com
  178. akif87

Ashampoo Burning Studio 8.01 Download

CDburnerxp yi tavsiye ederim tamamen ücretsiz ve türkçe http://cdburnerxp.se/en/download?latest
  179. akif87

3 Büyük Tarayıcıyıda İnceledim Ve Sonuç.

Kodları acık degil ama en fazla guvenilir olan o cunku açıkları az ve hızlı bir sekilde yama lanıyor ben açık kaynak kodlu programları kullanıyor seviyorum ama opera bence farklı birsey
  180. akif87

OpenSuse 11.0 Çıktı

Denemek istiyorum ama yeni hardiskimi alayım fedorayı denedikten sonra belki..
  181. akif87

OpenSuse 11.0 Çıktı

Türkçe desyeği varmı birde pardusta ki gibi grup kurabiliyormuyuz
  182. akif87

Azureus gitti, "Vuze" geldi

Daha karışık daha fazla özellik istiyenleri için bence Azerusu ama ben sadece dosya indirmek ve aynı zamanda cok ayarla filan ugrasmak istemiyorum derseneiz hem küçük hemde sistemi zorlamayan bir programı uTorrenti tavsiye ederim
  183. akif87

Sapphire Summer Games balyor

http://www.sapphiresg.net/
  184. akif87

ÖSS - Meslek Tavsiyeleri

Bence meslek tavsiyesi değilde bölüm tavsiyesi yapsak daha guzel olur ben istanbul üniversitesi astornomi bolumundayim bu arada
  185. akif87

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

akifozkalay[et]gmail.com
  186. akif87

http://lifehacker.com/396048/speed-testing-the-latest-web-browsers yabancı bir sitede yapılan inceleme
  187. akif87

Opera 9.5 Yenilikleri

şöyle birşey var anladığım kadarıyla siz operada değişiklik yaptıkca operada internetteki hesabınızda değişiklik yapıyor:) yanlış mı anlamışım
  188. akif87

Opera 9.5 Yenilikleri

Gü<el bir soru geliyor Hani eşitle dediğmizde sık kullanılanlar hesabımaza gidiyor ya onları nasıl duzenleye biliriz
  189. akif87

Opera 9.5 Sürüm Adayı Hazır

Su anda yeni surumden yazıyorum evet alttaki sohbet modulu calısmıyor kişileri goremiyorum
  190. akif87

Opera 9.5 Sürüm Adayı Hazır

GElsin artık dört gözle bekliyorum Yalnız bir onceki surumde yani 10051m de facebookda baya bir sorun yasadım insallah bunda yoktur
  191. akif87

Videofon Almamak İçin 10 Neden

Zaten sıcak bakmıyordum bu alete iyice sogudumu itiraf edebilirm bence gereksiz.... Bence en önemli zaafı internet baglantısı istemesi adamlara skype yapmış resmen..
  192. akif87

Pardus 2008'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pardusu seviyorum diğer işletim sistemlerinde her ne kadar türkçe desede belli bir yere kadar ama pardus yuzde 95 oranında turkçe
  193. akif87

100Mbit İnternet Aylık 109 ytl (ışık hızında internet)

http://www.tellcom.com.tr/bireysel/kampanyalar/quiknet-bilgisayar.aspx birde soyel bir kampanya varki normal fiyat uzerinden alırsanız bilgisayar hediye ediyor turkcell abi...
  194. akif87

Torrentturk.net açılmıyor!

torrent-arenada acılmıyor
  195. akif87

Trafik Nasıl Google Amca

istanbul buyuk şehir belediyesini boyle bir hizmeti var http://tkm.ibb.gov.tr/
  196. akif87

Dört gözle bekliyoruz acılmasını
  197. akif87

3 gunu gecti dimi
  198. akif87

Rapidshare Premium için en iyi indirme yöneticisi hangisi ?

Flashget favorimdi her zmaan hız ayarlaması filan yapabiliyordum hatta kullanıcı şifrem filan kayıtlı idi ama son indirmemde ne indirisem indireyim yuzde 90 veya 94 gibi yerlerde dosya inmesi duruyor rapidden veya farklı bir yerden indirmek farketmiyordu.bende sildim.orbiti yukledim orbitte ise...
  199. akif87

SDN Muhabbet Kafe

slm arkadas sık olmasada arada ugradıgım bir forum sitesi bende muhabbetinize ortak olmak isterim.... ismim akif bu arada
  200. akif87

Pc Dergilerinde Nisan 2008

Su anlık takip ettiğim bilgisayar degisi yok onceleri chip ve leveldi dogan grubuna gecince bende direk oyungezere gectim yasasın oyungezer
  201. akif87

Moria Madenlerine Hoş Geldiniz

Güzel su an deneme surmunu kullanıyorum turkiyeye orjinal gelirse insallah almayı dusnuyorum...
  202. akif87

[Anket] En iyi bilgisayar dergisi hangisi? (Mart 2008)

Aldıgım iki dergi var biri Oyungezer ve CNBCe.Eskiden chip okurdum ama oda artık bana yeterli olmuyor.Çünkü ne arassam internette var. Benim sizden bir isteğim olacak oyun dergilerinide boyle her ay incelerseniz sevinirim.
  203. akif87

Bilgi Teknolojilerinde En İyi 10 Meslek

evet diğer beş nerde
  204. akif87

Ağdaki Deponuz: ZyXEL NSA-220

Videoda dediği gibi disksiz 380 ytl disk filan alınca bnece cok wd nin var 500 gb 250 ytl ama ag değil firewera ve usb girişli
  205. akif87

Take-Two'ya Talip Var

firaxis oyunlarıda burdan cıkmıuormuydu
  206. akif87

Sapphire'den HD 3870 Toxic

Fiyatı ne acaba
  207. akif87

Ben opera kullnıoyorum gayet guzel butun işlerim karsılıyor ayrıyetten eklenti kurmak zorundadqa kalmıyorum en sevdiğim ozelliği ise mouse ile yapılan hareketler ileri geri filan ehh bi ara eski surumlerinde acılan sitelerede sorun oluyordu ama bu yeni surumlerde baya aşıldı mesal dun yeni...
  208. akif87

MSN'de Yasaklanan Kelime - Rahip

İlginç bir durum ellerine ne gececekse engelliyerek
  209. akif87

Bilimkurgu Sever misiniz?

Harbi hosuma gitti
  210. akif87

Asus Eee PC , Japonya'da XP ile satışa çıkacak!

Guzel cıhaz gunluk kullanım için idael bece windowsa gerek yok windowsun bu performans ile yapabileceği seyleri linux işletim sistemiyşe yapabilirsiniz.O zaman ne gerek var cihazın 3 biri kadar daha fazla para vermeye
  211. akif87

Windows 7'nin Çıkış Tarihi

Bu gidişte Vista sp1 cıkmadan cıkacak galiba
  212. akif87

Hangi Mp3 Çaları Seçersiniz?

Bencede radyolu urun al.ipod sevmiyorum cunku herkesde var radyosu yok birde sarkı atarken illa itunes ile atmakzorundasın baska turlu kabul etmiyor diye biliyorum.
  213. akif87

Youtube'dan Türkiye'ye açıklama geldi

Yalnız ben su an opendns le giremiyorum
  214. akif87

Hangi Mp3 Çaları Seçersiniz?

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=Aev9A84vT1cJNa5LGfd_HA http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=2Mkop-TA5plTitWWAk6yQQ tavsiye edebileciğim benim hosuma giden modeller yalnız ben kullanmıyorum ama sony nin modelleri hem sık hemde uzun pil ömrü var hatta bi modelinde 3 dakıka...
  215. akif87

bikac ay içinde AYNA GURUBU yine bizimle

Ayna hayranı bi arkadas olması ben ce guzel evet tam olarak ne zman cıkıyor bir bilgi varmı en son soylendiğinde 23 nisan 2007 idi
  216. akif87

Apple MacBook Air'ı Duyurdu

Asus eeePC gibi bişey olsa guzel olurdu aslında
  217. akif87

Yüzüklerin Efendisi'nde DirectX 10

Ama oynayanlar gayet guzel buluyor ilk cıktıgı zaman beta denemesine bende katıldım ma ingilizcem yeterli olmayıp turkiyede satılmadıgı için oynamayı dusunmedim ama bu haber ve turkiyey girme haberinden sonra belki oynarım
  218. akif87

Jerry Bruckheimer Oyun Yapımcısı Oldu

Hayranı olduğum adamlardan biridir... İnşallah yüzümü kara çıkarmaz...
  219. akif87

Hilary Duff [HQ]

benim favorim alexis bledel tek gecerim kimse göz dikmez meraketme
  220. akif87

Adamlar tırlara ne yapmışlar yaa

bişey dikkatimi çekti hepsi aynı yerde cekilmiş anladıgım kadarıyla photoshop
  221. akif87

Opera 9.23

beta sürümü filan degil dimi
  222. akif87

Opera Püf Noktaları

bu mouse kısayolları cok guzel belli bi zaman sonra alıstıktan sonra ff vede ie dede arıyor insan onun için diğerlerinede eklenti kurdum operanın o ozelliğide guzel hersey kendiğinden geliyor
  223. akif87

Foto-Ders: eMule ile Film İndirme

bu yeni server ekleme olayı nasıl oluyor anlayamadım da