Arama sonuçlarınız

1. U

Sınırsız adsl sifreleri

Arkadaslar turk telekomun hepımıze vermıs oldugu bır kullanıcı adı ve sıfresı var bu sıfrelerı ıstedıgınız an ıstedıgınız yerde kullanabılırsınız mesela arkadasınızın sınırsız netı var sızde 4 gb kotalı onun kullanıcı adı ve sıfresıyle sızde baglanarak sınırsızın keyfını surebılırsınız bu keyfı...
  2. U

1 tb lık cd ler geliyor

HDD'ler de bile daha yeni ulaşılan 1TB boyutuna artık yazılabilir disklerde dâhil olacak. İsrailli depolama şirketi optik diskleri birkaç adım öteye götürdü. Kaynağa göre 'TeraDisc' adı verilen optik disk mevcut tüm optik disklerin sınırlandırmalarını ortadan kaldırıyor...
  3. U

Windows 7nin Temelleri atıldı.

Vista'nın halefi Windows 7 Hindistan'da geliştirilmeye başlandı. Haberin kaynağı ise Hint web sitesi Bussines Line. Finans dergisi, "Windows Core Operating System" (Windows Çekirdek İşletim Sistemi) bölüm başkan yardımcısı Jon DeVaan'dan alıntı yaptı. DeVaan'ın...
  4. U

Motorola Ceo Telefonlarında Projektör!

2007 yılını altyapıya yatırım yılı ilan eden Türk Telekom, geçtiğimiz haftalarda açıkladığı 3.4 milyar dolarlık altyapı yatırımı ile yurtiçi ses ve veri iletişimini iyileştirmeye başlamıştı. Bu çalışmalarını yurtdışından Türkiye’ye gelen ses ve veri trafiği üstünde de hızlandıran Türk...
  5. U

Motorola Ceo Telefonlarında Projektör!

Mobil telefon sektörünün devlerinden Motorola, her geçen gün yeni bir işlev kazanan cep telefonlarının projektör olarak da kullanılabilmesini sağlayarak pazara yeni bir heyecan getirmeyi planlıyor. Böylece kamera, fotoğraf makinesi ve MP3 Player olarak kullanabildiğimiz cep telefonlarımızı...
  6. U

Canlı Tv( Lig Tv, D-smart ) Bütün Kanallar!!!

Beyler şu aralar P2P TV programları kullanılıyo futbol maçlarını seyretmek için.Sopcast,tvants,ppstream ve tvu gibi P2P programlar var.En güzel ve en kullanılışlısı SopCast.Programı ***** adresinden indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra ***** adresine gidin.Orda listeye bakın(maçın...
  7. U

Fujtsu Siemens Amilo Pro V3405 M440

Arkadaslar yeni bir pc almaya karar verdim özelliklerini  ve fiyatını yazıyorum lutfen dusuncelerınızı belırtın bu hafta ıcıncde mutlaka bu pc yı alacam degerlı yorumlarınızı esırgemeyın ;) ;) Chip...