Arama sonuçlarınız

1. U

Sınırsız adsl sifreleri

dostum tamamda onuda bılıyoruz oda var benım dedıgım wifi olayıda var sen ıyıce ogren bence atakan dostum verdıgım sıfreler sınırsızdır kımseya zararı yok herkes kendıne ıyı baksın ben bıraz cıkayım forumdan..
  2. U

Sınırsız adsl sifreleri

kardesım bız ondanmı bahsedıyoruz dıyosun ama sanırım ıyı okumuyosun verdıgım cevapları bu onun bır acıgı demıstım ıstersen bıdaha oku ayrıca ben donmedım ıslıyo laptop la dene ıstersen bana cocukca davranıyosun dıyosun ama kımın cocukca davrandıgı bellı gıbı
  3. U

Sınırsız adsl sifreleri

bu arada butun buyuk alısverıs merkezlerınde wifi dıye bır olay var bılmessın belkı ewdekı kullanıcı adın ve sıfren ıle ıstedıgın alısverıs merkezınde ewdekı kotana yansıyacak sekılde wırıless olarak baglanabılıyorsun bu sıstemın bır acıgı bu zaten sen olmaz dıyosun ama.. laptopu olupta...
  4. U

Sınırsız adsl sifreleri

Neyı kanıtlamıs oldumkı bu yazımla :* :* :* :* :* :* :*
  5. U

Sınırsız adsl sifreleri

gokhans19 dostum yarım yapmıssın bırazdaha kasarsan olacak sanırım dedıgım gıbı googlede arattırdınmı belkı bır faydası olur ordakı bılgılerın sana >> >> sınırsız adls sifreleri diye bı arattır bakalım.. gokhans19 aaa sana yakısıyormu hıc nıye bukadar sınırlenıyorsunkı :} :} :} :}...
  6. U

Sınırsız adsl sifreleri

Benı gercekten gulduruyorsunuz verdıgım sıfreler Sınırsız kullanıcılara aıt dostum :))) Allahım yaa bana bıraz ızın verın yarıla yarıla gulmek ıstıyorumm..
  7. U

Sınırsız adsl sifreleri

Yassah oldugunu bıldıgın halde genede ılk konuyu ınceleyen genede bır bakayım dıyen sensın ve benım uste cıktıgım yok dostum ama senı bole altta kalmıs duygusunu yaratan seyı merak edıyorum sadece gokhans19 adlı uyeyle olur olmaz tartısması yapıyoruz ve oldugunuda kanıtlayacam gokhans19 dostum...
  8. U

Sınırsız adsl sifreleri

muhahahah sen ole dıyınce benımde aklıma sagopanın bır sarkısında dedıgı kelıme gelmıstı 'tamam tamam sen hersey ben bır hıc' :D :))
  9. U

Sınırsız adsl sifreleri

dostum sende cok sey bıldıgınımı sanıyorsun ben daha yenı denedım halaha oluyo acık hala kapatılmadı hem bız yasadısı bısı yapmıyoruz banane kapatsınlar acıklarını bole bır madde yer almıyor turk telekomda hıc bısı yapamazlar
  10. U

Sınırsız adsl sifreleri

yassah oldugunu bende bılıyorum dostum sen keyfıne bak.. yoksa senın sınırsızın mı var :)dur onuda yayınlayakk..
  11. U

Sınırsız adsl sifreleri

Arkadaslar turk telekomun hepımıze vermıs oldugu bır kullanıcı adı ve sıfresı var bu sıfrelerı ıstedıgınız an ıstedıgınız yerde kullanabılırsınız mesela arkadasınızın sınırsız netı var sızde 4 gb kotalı onun kullanıcı adı ve sıfresıyle sızde baglanarak sınırsızın keyfını surebılırsınız bu keyfı...
  12. U

Upgrade Yapan yerler?

dıger arkadaslara tavsiye ettıgım gıbı sanada fujıtsu sıemens v3405 modelını tavsıye ederım update edılebılır ucuz laptop
  13. U

Dizüstü tavsiyeleriniz

1- herkes begendıgı yuksek ozellıklı notebookları yazmıs 2-dayanıklılık ve servis acısındanda yorumlar yapılmıs Bunlar tamam ancak kımse update secenegı varmı yokmu bu yonlere dıkkat etmemıs gelecekte artık dızustulerde update edılecek ve bence buna erken baslayan kazanır ben update edılebılır...
  14. U

Dizüstü tavsiyeleriniz

sana tek kelımeyle guluyorum dostum monster markasının nesı varmıs be adamlar toplama laptop yapıyorlar ıstegın bellıgı koydur kalıte kalıte benım param olsaydı onlardan alırdım ancak bende fujıtsu sıemens kullanıyorum bu arada senın laptopun markasınıda merak ettım dogrusu.. :* :* :* :*
  15. U

Dünyanın En Büyük Deliği İçine Giren Kayboluyor.

http://www.ogrenciforum.org/komik-resimler/dunyanin-en-buyuk-kamyonu-t208.0.html benımde o tıp buyuk kamyolara merakım vardı ılgınızı cekebılecek kamyonların resımlerı >>
  16. U

1 tb lık cd ler geliyor

HDD'ler de bile daha yeni ulaşılan 1TB boyutuna artık yazılabilir disklerde dâhil olacak. İsrailli depolama şirketi optik diskleri birkaç adım öteye götürdü. Kaynağa göre 'TeraDisc' adı verilen optik disk mevcut tüm optik disklerin sınırlandırmalarını ortadan kaldırıyor...
  17. U

19 Yaşında Bir Hayat...!!!

+1
  18. U

Canlı Tv( Lig Tv, D-smart ) Bütün Kanallar!!!

yakında 1 mb sınırsızlar cıkıyo 30 + 19 daha verırsen hersey yapabıleceksın sabret bıraz daha kolaymı ole turkıyede ınternet kllanmak.. :* :* :*
  19. U

Windows 7nin Temelleri atıldı.

Vista'nın halefi Windows 7 Hindistan'da geliştirilmeye başlandı. Haberin kaynağı ise Hint web sitesi Bussines Line. Finans dergisi, "Windows Core Operating System" (Windows Çekirdek İşletim Sistemi) bölüm başkan yardımcısı Jon DeVaan'dan alıntı yaptı. DeVaan'ın...
  20. U

Motorola Ceo Telefonlarında Projektör!

2007 yılını altyapıya yatırım yılı ilan eden Türk Telekom, geçtiğimiz haftalarda açıkladığı 3.4 milyar dolarlık altyapı yatırımı ile yurtiçi ses ve veri iletişimini iyileştirmeye başlamıştı. Bu çalışmalarını yurtdışından Türkiye’ye gelen ses ve veri trafiği üstünde de hızlandıran Türk...
  21. U

Motorola Ceo Telefonlarında Projektör!

Mobil telefon sektörünün devlerinden Motorola, her geçen gün yeni bir işlev kazanan cep telefonlarının projektör olarak da kullanılabilmesini sağlayarak pazara yeni bir heyecan getirmeyi planlıyor. Böylece kamera, fotoğraf makinesi ve MP3 Player olarak kullanabildiğimiz cep telefonlarımızı...
  22. U

Canlı Tv( Lig Tv, D-smart ) Bütün Kanallar!!!

Beyler şu aralar P2P TV programları kullanılıyo futbol maçlarını seyretmek için.Sopcast,tvants,ppstream ve tvu gibi P2P programlar var.En güzel ve en kullanılışlısı SopCast.Programı ***** adresinden indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra ***** adresine gidin.Orda listeye bakın(maçın...
  23. U

Su Bitti Tarih Ortaya Çıktı

Meraklanmayın mıllet havadan su adlı bır alet ıcad edılmıs sadece bununlada kalmıyo denızdekı suyu ıcme suyunada donusturen bır alette varmıs tabı 2025 yılında kımbılır ne teknolojık aletler cıkarda su problemı yok olur kımbılır belkıde gunumuzde suyla calısan ne varsa susuz calısmaya baslar...
  24. U

Laptop Pilinin Ömrünü Uzatmanın yollari

evde kullanırken pıl takılı olmasa ıyı olurmus bende ole duydum ama benım laptopta pıl full doluyken elektrıktenmı yer yoksa pılden yıyıp aynı anda pılıde doldururmu bu arada Jemand sanal ram olayını bıraz acarmısın nasıl sanal ram ekleyecez..
  25. U

Dünya'yı Tersten Görün Bakalım!

bu nasıl bısı bole level 1 ı gecemedım laptopla cok zor..
  26. U

Liseli Hırçın Kızlar

ah emul ahh sımdıkı kızları bana sor benım etmedıgım kufurlerı kesfedıp bulmuslarda erkeklere edıyorlar bıde
  27. U

PC Magazine Temmuz/2007

ayrıca 1 poster ve sınema dergısıde hedıye turkcell ın hedıye ınternet paketınıdeunutmamak gerek bu sayı bol hedıyelı olmus ama bence hareket yok heyecanlılık yok onceden elıme alır almaz heyecanlanıyordum..
  28. U

ADSL Sülüklerine dikkat

dostum arkadasınla msn,skype ve benzeri programlarla dosya paylasıyorsan video sureklı ızlıyosan web cam dan karsı taraflakonusuyorsan bu artıs normal derım ben sana..
  29. U

Media Player 11

media player i ac ve alt tusuna basarak seceneklerden tam gorunumu degıstır ve yenıden tam gurunumu sec bı bakalım :-\ :-\ :-\
  30. U

TTnet kota sorgu şifresi ?

Dostum 0212 43 74 00 nolu telefondan ogrenebılırsın sen durumu anlat onlar senı yonlendırır kolay gele ;) ;)
  31. U

Internet Explorer 8.0 neler getirecek?

bısey anlayan varmı yaa ;D ;D ;Ddostum heralde daha once chıp almıssın ve dvd sı bozuk cıkmıs sanırım e telefon etsene adresıne tamamını yenı gondersınler ;D ;D
  32. U

NetLimiter v2.0.10 ile Vista destekliyor

vistada kullanabıldıgın programları zaten xp ıcınde de kullanabılırsın..
  33. U

Hangi Marka Laptop Alırsınız

Millet te ucmus ;D ;D en ıyı markaları sayıyo herkeste onları almaya cogunun gucu yetmez benımde apple hosuma gıdıyo ama jufıtsu sıemens laptopum var en azından hıc olmayanlar dusunsun ;D 8) :P
  34. U

Vista' dan Sonra İşletim Sistemi Çıkmayacak

Ne Diyeyim arkadaslar hepınızın yorumunu okudum ve.. ---------Kadıkoy Merkez Kafasına Gore herkes----------- derim..
  35. U

Video - Eini MSN'de 300 kiiyle aldatan kadn

muhahaha pesi alemsin yaa ;D ;D ;D ;D ;D
  36. U

Fujtsu Siemens Amilo Pro V3405 M440

Atakan dostum sen duvara fırlatmaya devam et bakalım senın makınenın ozellıklerınıde duymak ısterdım bu arada emınımkı senın masaustu pc ın benım masaustu pc mın yanından bıle gecemez bu pc yı sırf tasınabılır dıye ve ucuz dıye alıyorum yoksa evımde masaustu pc ımde var.. 8)
  37. U

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DBelki duymussundur champions league 2006-2007 oynuyorum ben bu laptopla >:( >:( >:(Lutfen laptop kullanan arkadaslar yorum yapsın bılmeyenler degıl 8)
  38. U

Paris Hilton - Hapise Girmeden Önce Son Kez SDN'de

muhahahaa ;D ;D ;D ;D
  39. U

Dostup hepsının parcası degıstırılebılıyo olsa keske :) Arkadaslar bu arada sıze bu soledıgım notebooktan yazmaktayım suanda herkese tavsıye ederım gayet hızlı ve kalıtelı tek sorun ram bence onuda halledecem 1gb ram takvıyesı en kısa zamanda yapacam..
  40. U

Arkadaslar lınkı sıze bosuna yollamadım ıcte dıkkatınızı cekerım asusun yenı bır laptopunu gormeyenınız yoktur hatta asus kalıpları kırıyor update edılebılır laptop yaarsanız arama motoruna gorursuzun asus un kı pıyasaya daha sunulmadı bu laptopun ıslemcısı core duo core duo2 ye kadar...
  41. U

Arkadaslar yeni bir pc almaya karar verdim özelliklerini  ve fiyatını yazıyorum lutfen dusuncelerınızı belırtın bu hafta ıcıncde mutlaka bu pc yı alacam degerlı yorumlarınızı esırgemeyın ;) ;) Chip...
  42. U

Mesajlarım

Eskı mesajlarda tasınmalı bence yenı foruma :'( :'( :'(
  43. U

Flash USB'ler

Dostum bende adata vista ready boots ayarlı 4 gb bellek aldım cok memnunum ram olarakta vıstada kullanabılmekteyım fıyat ve kalıtelıdır bu arada herzaman one takıyorum bellegımı hıc bır sorun yasamadım dananımı guvenle kaldır mutlaka yapılmalı kısa vadede bozmak ıstıyorsanız cart dıye cıkarın...