Arama sonuçlarınız

1. B

Canım Sıkılıyor

Bakıyorum da şu dünyada etrafıma gençleri görüyorum,canım sıkılıyor Erkeği de kızı da başka bir hava Özenti görüyorum,canım sıkılıyor ... Önce bakıyorum yüce Osmanlıya Sonra bakıyorum onu yok sayana Bir de başımızı doktor olacak haa Bunları düşünüyorum, canım sıkılıyor ... Erkeklere...
  2. B

Rüzgar Kurbanı Ünlüler

3. B

Sineme Öpücük Yağmuru

<H6>Galatasaray'ın başarılı kaptanı Arda Turan ve Sinem Kobal'ın dün akşamki romantik anlarıkameralara böyle yansıdı. </H6> baş başa yemek yiyen Arda Turan ve Sinem Kobal, gece boyunca birbirlerine sarıldı. Sık sık şakalaşan ve kahkahalara boğulan ikiliden Arda Turan, gece boyunca Sinem...
  4. B

Vodafone 3G+ İnternet Paketi Tarifeleri

Faturalılar için: STANDART TARİFE; AYLIK PAKETLER; Paketlere Abonelik için; "NET 250MB" yazıp 3636'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. "NET 1GB" yazıp 3636'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. "NET 5GB" yazıp 3636'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Günlük Paketler; Pakete Abonelik İçin...
  5. B

Sony Reader Daily Edition

Sony firması, Reader Daily Edition olarak adlandırdığı cihazın ön siparişlerini almaya yaklaşık iki ay öncesinde başlamıştı. 20 Aralık 2009 tarihinden önce sipariş verenlerin eline cihazlar bu hafta içerisinde ulaşacak. Fiyatı 400 Dolar olan cihaz; 7.1 inç genişlikli ve 1024 x 600 piksel...
  6. B

Şirin babamı?---Noel babamı?

hangi babayı seviyorsunuz:clap:
  7. B

Ne Olursan Ol ''Shiftdelete.net''e Üye Ol:)

Kel olabilirsin Veya zenci Vejetaryan da olabilirsin Hatta belki erkeksin Veya kız Belki çok gaz kaçırıyorsun Belki çok şişmansın Veya çok geveze Belki kral olduğunu zannediyorsun Veya kraliçe Belki kötü birisin Veya...
  8. B

Yürekten Ağlayan Kadınlar.(kendi yazım)

Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında. Kadınlar her şeye ağlayabilir; bir filme, bir şarkıya, bir yazıya&#8230; En az erkekler kadar yani! Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir.Ama o yüreğin değerini bilememiş...
  9. B

Aşka inanmiyorum!!

aşk nedir? bence hayatında bir kere gelen ve kaybettinmi karşına çıkmayan bir kavram. ilk lise birde aşık oldum ve 3 sene boyunca aşıktım takiii kavuşana kadar. beraber olmaya başladığımız andan itibaren iyice saçma bir hal almaya başlamıştı. ve anladımki uzaktan sevmek gerçekten aşkların...
  10. B

Hey millet ben geldim yorumlarınızı bekliyorum

merhabalar. bakalım yeni gelen üyenizi nasıl karşılıycaksınız:dirol: ikramda kusur etmeyin:dirol: