Arama sonuçlarınız

1. D

YouNow - Sosyal Paylaşım Sitesi

Periscope dan farkı nedir ki
  2. D

Söyle Rahatla

Kimsecikler kalmadı eskilerden, kimseyi tanımaz olduk. Yaşlandık galiba biz :)
  3. D

Burun kemiği eğriliği ameliyatı

Tam iyileşme 6 aya kadar uzayabiliyor. Burunda pıhtı, mukus vb olabilir. Veya ameliyata bağlı ödem görülebilir. Daha çok yeni, bekleyebilirsin. Çok aklına takılıyorsa ameliyat yapan yerle görüşebilirsin, pıhtıları temizliyorlar. Daha rahat nefes almanı sağlayabilir.
  4. D

5 bin tl krediye ihtiyacım var

Kredi kartın olsa, ödemelerin düzenliyse bazı bankalar verebiliyor o krediyi. O da yoksa işin zor.
  5. D

5 bin tl krediye ihtiyacım var

Kredi kartın var mı.
  6. D

Şekil değişikliği ve koku problemleri çok çok düşük oranlarda görülebilen komplikasyonlardır. Olmaz denemez, olabilir ama 10 binde milyonda olan sıkıntı gelir seni bulur, bunun garantisini kimse veremez sana. Deneyimli bir cerraha kendini emanet ettikten sonra gönül rahatlığıyla olunabilecek bir...
  7. D

Akıllı Kondom Geliyor!

Ok yaydan çıkmış, o evreden sonra virüsü görsen ne olacak, kim kızım sen virüslüymüşsün haydi evine diyecek :D
  8. D

Gencler kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeyin. Durum söyle ameliyat olduğunuz gün veya ertesi gün taburcu olur, bir iki gün içinde tamponlar alınır, burun kemerlerine takılan bantlar vb seylerde bir hafta 10 gün içinde çıkarılır. Tam iyileşme 6 haftayı buluyor. Tampon olayı eskidendi...
  9. D

İpad HDMI ile Televizyona Bağlama

İpad air HDMI ile nasıl televizyona bağlanır arkadaşlar. http://store.apple.com/us/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter Su cihazlar işimi görür mü. Herhangi bir HDMI kablosu kullanabilir miyim, yoksa apple ın kendi HDMI kablosunu mu almak gerekir. Orjinaline o kadar para vermene...
  10. D

Hastanelerde 1000 TL ye kadar olan borçlar siliniyor

GSS konusunu ben de merak ediyorum. Devlete en çok küfrettiğim konuların başında bu GSS geliyor.
  11. D

Ankara Konaklama

Arkadaşlar Ankara'da katılmam gereken bir kurs var. 25 gün kadar Ankara Kızılay AVM ye yakın bir yerde konaklamam gerekiyor.(Yürüme mesafesi maks 15 dk veya taksi ile maks 10-15 lira) Şöyle 40 lira civarı konaklayabileceğim, temiz güvenilir yer arıyorum. Nerede kalabilirim?
  12. D

Yurt dişi iphone 6lus sim kilidi arkadaslar bilen yardim etsin lütfenn

Pin kodunu girmeyince sim kilitli yazar ekranda, ondan bahsetmiyorsun demi. Bir dakika falan dediğine göre pin kodunu girmiş olabilirler hattına.
  13. D

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Turkcell kullanıyorum, benzer sorunla hiç karşılaşmadım iphone 6 da.
  14. D

Kim ihanet etti

Kim ihanet etmiş bilmem ama bunlar dubaide yaşıyorlarmış :D 8 saniye sonra paraşüt açmış :D surtünmesiz ortamda 320 metre demek. Bir o kadar da durmak için lazım süre. Dünyada bunu sağlayacak bina olsa olsa Dubaide olur :D
  15. D

Vücut için tıraş makinesi önerisi

İstanbulda yaşıyorsan sirkecide zaza han var. Orda envai çeşit ürün bulursun. Öyle bir imkanın varsa ugra muhakkak.
  16. D

Göğüse ağrı saplanması

Dalak şişmesini bilmeyen gençler de varmış :)
  17. D

Arkadaşlar teşekkür ederim, şöyle bir haber varmış yeni farkettim http://shiftdelete.net/iphone-6-nasil-hizli-sarj-edilir-54936 Hatta baya insan ipad şarjını kullanıyormuş öğrenmiş olduk :D
  18. D

Arkadaşlar iphone 6, ipad air sarj aleti ile sarj edilebilir mi. Bataryaya zarar verir mi. İş yerinde sarj aleti lazım oluyor yeni sarj aletimi alsam, evde ipad sarj aletini mi kullansam karar veremedim.
  19. D

Apartta İnternet Sorunu

Teknik olarak bilmem de benzer sorunlar büyük otellerde yaşanabiliyor. Sorduğum kişiler modemlerin belli bi kapasitesi var, ondan fazla cihaz bağlanınca yeni cihazların bağlanmasına izin vermiyor derlerdi. Benzer problemi yaşıyora benziyorsunuz. İşin ehli arkadaşlar detaylı olarak açıklarlar tabi :)
  20. D

SDN Galatasaray Kulübü

Furkanın gitmesi uzun rotasyonunu çok etkiledi. Transfer lazım para yok. Ülkede nadir izlenebilen sporlardan basketbolu bu hale getirenler utansın ne diyim... Furkanın da yolu açık olsun, gelişimini sürdürsün milli takıma faydalı olsun yeter. Başka bir sey beklemez bu taraftar ondan...
  21. D

Bedelli askerlik çıktı! İşte yaş ve ücreti

Yaşı tutan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun :)
  22. D

Digiturk Alınır mı ?

Türksat üzerinden de izlenebiliyor Lig tv. Hd olsun diye takıntın yoksa Türksat paketleri daha avantajlıydı sezon başında. Onlara bakmanda fayda var.
  23. D

Çocuğun cinsiyetini belirlemek caiz midir?

Burda kastedilen tüp bebek uygulamalarıdır. Siparişe göre erkek bebek aşılamak veya anne rahmine aşılamadan cinsiyete bakmak gibi uygulamalar içindir. Yoksa belli büyüklüğe ulaşmış çocuğun ultrasonda pipisini görüp, cinsiyeti büyük ihtimal bu demek günah olmasa gerek. Haber sakat, yanlış...
  24. D

Vatandaşın kimlik ücreti isyanı

Partizanlık yapmanın mantığı yok. Birilerinin yaptığı her şeyi savunmak gibi göreviniz yok sizin. Senin cebinden para çıkacak, birileri de bu para çıkmasın diye uğrasıyor. Buna karşı çıkmanın bir tane mantıklı açıklaması yok kusura bakmayın.
  25. D

Arsenal 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 1 Ekim 2014 Çarşamba

Yabancı sınırlaması kalkmadıktan sonra ülke futbolundan bir halt olmaz. Veysel Yekta gibi elemanların kapasiteleri belli. Fazlasını beklemiyorum bir taraftar olarak. Ama bunları kadroda tutmak zorunda olduğumuz, türk oyuncuların yerim garanti deyip takımlarımızı çiftlik olarak kullandığı yabancı...
  26. D

Benzinli araçların sonu mu geliyor?

Az km yapıyosan dizel alma mantığını bir anlayamadım gitti. Satarken dizel aracı benzinliye göre pahalı satmıyor musun. Bindiğim sürece daha az yakacaksa, daha ekonomik olacaksa neden dizel araç almayayım
  27. D

Ehliyet konusunda yardıma ihtiyacım var

Sağlık raporunu kursun bulunduğu ilden alman lazım. Emniyetin sahte raporların önüne geçmek için böyle bir görüşü var. Ama bazı iller kayıtlı olduğun aile hekimi kursun bulunduğu ilde değilse, aile hekiminden aldığın raporu da kabul edebiliyor. En sağlıklı bilgiyi bulunduğun ilin emniyetinden...
  28. D

Düzenli aspirin kullanımı beyin kanamasına neden olabilir

Kalp krizi riskini azaltmak için sağlıklı insanlara bebe aspirini öneren yayınlar var. Onlar için yazılmış bir yazı. Diyor ki arkadaş sağlıklıysan kaptte sıkıntın yoksa aspirin kullanma... Aspirin zararlı diye anlamamak lazım. Kalple ilgili sıkıntın varsa doktor aspirin başlanmasını uygun...
  29. D

Yüzdeki sivilce İzleri için..???

Sivilce bir hastalıktır, ergenlik çağında psikolojik sorunlar oluşturabilir. Bu yüzden mutlaka doktor kontrolünde tedavi edilmelidir. Dersen doktora gitmeden napabilirim, uygun ph lı bir sabunla gün içinde birkaç kez yıkayabilirsin ama ilaç için mutlaka doktora danışmalısın
  30. D

İpad Air mi alayım yoksa iPad Mini mi?

Tercih meselesi. Hangi boyutu tercih ediyorsan onu al. Ama akıllı telefon ekranlarının günden güne büyüdüğü bir ortamda air almak bana daha mantıklı geliyor.
  31. D

SDN Galatasaray Kulübü

Abla bizi de coşturdu :D
  32. D

SDN Galatasaray Kulübü

Melo kart sınırında diye akıllı usluydu dün :D Rövanşta gerekeni yapar :D
  33. D

Partizan 70-78 Galatasaray LH | THY Euroleague TOP 16 F Grubu 7. Maç

Kuban maçı final maçı olacak. Kazanmamız lazım orda. 4. de olsa gruptan çıkamalıyız
  34. D

Manchester City - Barcelona | Şampiyonlar Ligi 2. Tur İlk Maçı Hangi Kanalda?

Yayını NTV den veren zihniyeti kınıyorum :D Ver stardan izlesin millet HD
  35. D

Gökhan Türkmen - Çatı Katı - Video Klip - 2014

Bu adamın zevkine hayranım felaket kızlar buluyor kliplerde :D
  36. D

Beşiktaş, adidas'la sözleşmesini 5 yıl uzattı!

Nike ne kadar veriyor Galatasaray'a. Onu açıklamadılar bi :)
  37. D

Hangi çiğkofte markasi??

Gece gece küfrediyorum hepinize haberiniz olsun :D
  38. D

Beyonce üniversitede ders oluyor

Kitap gibi kadın çevir çevir oku :D
  39. D

Yağmurla ilk tanışma anı...

Koymayın böyle şeyler, evliliğe yaklaştırıyor adamı :D
  40. D

SDN Galatasaray Kulübü

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'ndaki 5. maçında bugün Tokatspor'a konuk olacak. GALATASARAY'IN İLK 11'İ Ufuk - Salih, Chedjou, Burdisso, Telles - Veysel, Yekta, Hajrovic, Ontivero, Emre - Umut Bulut Kadroyu kes :D
  41. D

SDN Galatasaray Kulübü

Troy izin vermezse haber et forumu ayağa kaldıralım. Olur mu öyle :D
  42. D

Oğuzhan Kayar Galatasaray'da

Bonservisi TL imiş :D
  43. D

SDN Galatasaray Kulübü

Telles'in lisansı noldu? Yetişir mi akşama :D
  44. D

Ipad air aldim yardim

http://shiftdelete.net/ipade-video-yuklemek-30727.html Avplayer hayat kurtarıcı. Verdiğin parayı fazlasıyla hakediyor.
  45. D

Atalet Nasıl Yenilir?

Spor yardımcı olabilir, enerjik olursan ilk adımı atmada daha az zorlanırsın. Bir de hep işin en zorundan başlarım. Zor kısmı halletmedin mi, hep gözünde büyür yapacağın işler, çare bulamazsın. Ama zor kısmı halledersen diğerleri nisbeten kolay olacağı için işi tamamlamada sıkıntı çekmezsin...
  46. D

Bayern Münih 66-72 Galatasaray LH | THY Euroleague TOP 16 F Grubu 4. Maç

Ergin Ataman sözünde durdu :)
  47. D

Askere alma yaşı 21'e çıkıyor!

Doğruysa çok sıkıntı. 600 bin bakaya vardı. Askere alınacak ama asker fazlalığı oluşacaktı. Nasıl alacaklarını düşünüyorlardı. Çözümü buldular demek, bir yıl askere kimse gitmezse bakayaları tek tek enselerler :D Bedelli hayalleri suya düşer, bize askerlik yolu gözükür arkadaş :D
  48. D

SDN Ankara Hafta Sonu Buluşması

Canınız sağolsun ön görüşme diyelim buna, daha kapsamlı bol fotoğraflı toplantılar bekliyoruz :)
  49. D

SDN Ankara Hafta Sonu Buluşması

Buluşmalarda adettendir, hani toplu fotoğraf :D
  50. D

SDN Galatasaray Kulübü

Bir imza da benden. İtirazı olan bu açıklamanın niye karşısında olduğunu söylesin. Tribünlerden uzak kaldık bilmediğimiz bir şeyler vardır belki. Ama bu kadar sakatlığa rağmen takım elinden geleni yapıyor, bu benim için fazlasıyla yeterli.
  51. D

Ps4 1699 tl ?

Benzer konuşmayı Erzurum'da ben de yaşadım. Yeni gelen stokların 1699 tl olacağını söylediler.
  52. D

Dsmart fatura bilinmezliği.

Hocam 2.75 mi 27.5 tl mi görünüyor. Online işlemlerde fatura falan gözükmüyo mu bir de.
  53. D

Turkcell''den avea'ya Şu Paketle Ne Kadar Mantıklı?

Onlarca benzer konu var hepsinde aynı muhabbetler döndü. Burda da benzer muhabbetler dönecek. Avea eskisi gibi değil arkadaşım, şehir merkezinde kullanıcaksan bir dakika düşünme geç. Bunu avea'dan turkcelle geçen biri olarak söylüyorum. Dağ bayır gezen biri olarak kırsalda çekim kalitesinde...
  54. D

Amerika Donuyor! Termometreler -62 Fahrenheit gösterdi!

F-32/180= C/100 değil miydi biz mi paslandık gençler :D
  55. D

4/C'lilere kadro müjdesi ve 3 milyon borçluya af geliyor

Torbanın içine ne sıkıştırırlar bilmem de GSS için düzenleme yapılacak. Sosyal güvenlik kurumundaki memurlar bile para yatırmak istesen abi af çıkacak ondan sonra yatırırsın diyorlar...
  56. D

Hasta olmamak için ne yapmalıyım? :)

Öncelikle el yıkayacaksın. El yıkamak gripten, bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en etkili yolu... Daha sonra kalabalık, havasız ortamlardan mümkün olduğunca uzak duracaksın. Durman gerekiyorsa yarım saatte bir havalandırmaya özen göstericeksin. Olmadı çıkıp temiz hava alacaksın. Beslenme...
  57. D

"Ronaldinho 1 milyon Euro'dan fazla etmez!"

Ronaldinho bir milyonluk forma satar, bir milyona yapamayacağın reklamını yapar etti 2... Ronaldinho takımda diye iki tane genç yetenek beşiktaşa gelmek istese, bonservisten de birer milyon kırpsa etti 4... İki milyonda adamın hakkı :D:D 2+2+2=6 etti gençler bence uygundur alınabilir :D:D
  58. D

Bugün avm veya elektronik mağazaları açıkmıdır

Kapalı yer bulursan haber et, tebrik edip iş isteyelim :D
  59. D

Lazer yazıcı tavsiyesi

eSa nın önerdiği model çok ideal bir ürün. Tek sıkıntısı benzer fonksiyondaki diğer markalara göre biraz pahalı. Ben siyah olsun diye 1102w modelini kullanıyorum iki yıldır, çok memnunum.
  60. D

Kredi kartında bir dönem bitiyor

Sorun kredi kartı değil, sorun kişiler. Kredi kartı kullanmayı bilmeyenlerin elinde onlarca kart var. Birinden çektiği parayla diğerinin asgarisini ödüyor. Sonra kredi kartı pis, kredi kartı murdar... Bddk biraz olsun bu kişileri kurtarmaya çalışıyor, bence başarılı işler de yapıyor.Limit kısıtı...
  61. D

Kredi Bursu ve İlk Aylık Ne Kadar ??

Basit bir matematiği var bu işin. Geri ödeme aylık taksitleri 250 lira civarı. Devlet diyorki gel ben sana öğrenciyken vereyim sen mezun olduktan iki yıl sonra başla ve bana geri öde. Öğrenci adamın ihtiyaçları bellidir. Kredi almazsan ailenden fazla para alacaksın. Bu para ihtiyaç bir şekilde...
  62. D

2014 Transfer Nöbeti | Ara Transfer Dönemi 7 Ocak - 3 Şubat 2014

Vay konuyu kes :D Elanolu Keitalı günler aklıma geldi. Nöbet tutardık ciddi ciddi forumda :D
  63. D

SDN Galatasaray Kulübü

Tüh kaçırmısız videoyu :D
  64. D

SDN Galatasaray Kulübü

Dün Burak'ın ilk golünde "Alllah Belanı...." derken gol diye sevinen bir eleman vardı. Onun videosunu bulan var mı :D:D
  65. D

+30 lu Numara

Tanımadığım enterasan numaraları ilk google'a sorarım. Nerden arandığını bilirsen, merak edip dönüş yapmazsın :D
  66. D

D-Smart & Sinema TV tartışması büyüyor!

Bir yıldır sinema tvler açık bir tane sinema tvden film izlemedim. İçerik olarak çok yetersiz buluyorum sinema tvleri. D smart tarafındayım bu tartışmada.
  67. D

Fakir olmak suçmu dostlar?

Baban helal kazanıyorsa gurur duy. Çalışmak güzeldir, zenginlikle fakirlikle alakası yok ki. Ben bu işi yapacak adam mıyım dersen aç kalırsın. Herkesin yaptığı iş değerlidir bunu zamanla anlayacaksın, o arkadaşın da anlayacak. Çocukluğuna ver, hoş gör, olgun davranmaya çalış. Baban yanlış bir...
  68. D

LPG'ye büyük zam!

Yazıklar olsun. Devlet zenginden alıp fakire verir. Vergi gelirlerinin %15 i sadece işadamları ve büyük işletmelerden. Kalan kısım ya çalışan maaşlarından yada ÖTV KDV gibi halktan alınan vergiler. Benden alıp bana veriyor gibi görünen devlet. Adı sosyal devlet...
  69. D

Fenerbahçe Ülker - Budivelnik Kiev | THY Euroleague Maçı Hangi Kanalda?

Hiç Fenerbahçe Ülker maçını yayınlamadılar yıl başından beri. İlginç ama bir açıklaması vardır bence. Keyfi olarak böyle bir uygulama yapmazlar. En azından tadımlık bal misali bir iki maç yayınlanabilirdi. En azından bir maille sorardım Fenerbahçeli olsam. Belki D smart istediği maçı yayınlıyor...
  70. D

Müşteri Hizmetlerinde Gelinen Son Nokta ! :)

Başarılı :D
  71. D

Sergen Yalçın Yeni Reklam Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=aD-RQ1TA6_k Çok iyi olmuş :laugh:
  72. D

Sigaraya SGK zammı!

Sigara falan hikaye. SGK da gelir gider dengesini sağlayamıyorlar. Hasta sayısı arttı, kronik hastalıklar arttı, sonucunda sağlık giderleri kat kat arttı. Gel benim hastanem ücretsiz, gel istediğin doktora muayene ol, olmadı öksüren sırtını bir de üniversite hastanesine göster diye diye...
  73. D

Bir kızla ne konuşulur?

Konusacak konu bulamadim forumlara konu actim de kral geyik doner emin ol :)
  74. D

Ortalık karıştı, dev hamle

Yabanci sinirlamasi kalkmasin nani yerine topuzlara verelim milyon eurolari. Ardayi sattigimiz paranin iki katina geri alalim. Sonra topuzlara ardalara emrelere bol bol kufredelim. Stres atar rahatlariz. Kendi takimimiza kufretmekten rakip takimlara bakamaz olur, kavga gurultuyu birakir...
  75. D

Güneydoğu Anadolu Gezisi

Oldugu kadarıyla artık, vakit kısıtlı, sürenin uzama imkanı pek yok.
  76. D

Güneydoğu Anadolu Gezisi

Uploaded with ImageShack.us Arkadaşlar bayram sonrası bir hafta kadar Güneydoğu Anadolu bölgesini gezme niyetindeyiz. Rotamız Erzurum çıkışlı olup Van üzerinden Güneydoğu Anadoluya gitme niyetindeyiz. Yukarı haritada belirttiğim yolu kullanmayı düşünüyoruz. Nereler gezilir konusunda kafamızda...
  77. D

Ve işlem tamam!

Arena yapılırken santim santim yukselişini heyecanla takip etmiş, güncel fotografları merakla beklemiştik. Arenaya ilk adımı atınca film şeridi gibi geçmişti gözümün önünden stad inşaatı. Darısı başınıza...
  78. D

SDN Galatasaray Kulübü

Logoyu paintle kapatsak oluyo mu :D:D
  79. D

Çay döküldü. S3

Benimde hatta başka bir arkadaşın da s3 une çay dökülde. Aldım bataryayı çıkardım, iyice kuruladım, 10 dk sonra bataryayı takıp devam ettim hayata. Aylardır kullanıyorum sıkıntı yok, arkadaşın cihazda da sıkıntı yok. Olan olmuş, ilerde ne olacak diye kaygılanmanın mantığı yok. İlk başta...
  80. D

SDN Galatasaray Kulübü

Uploaded with ImageShack.us
  81. D

Bugün hastanelere gitmeyin

Her meslekte vardır iyiler ve kötuler. Sıkıntı şu haksızlık yapıldığını düşünüyorsan hakkını ara, sonuna kadar da takipçisi ol. Bu işin çözümünü şiddette gören insan, hukuk nedir bilmeyen aciz insandır benim gözümde kusura bakmayın...
  82. D

Çanakkale Şehitlerimiz İçin Hatim Yapıyoruz

6. ve 7. cüzler de okunmuştur. Allah kabul eylesin...
  83. D

Fen Lisesi Tuvaletinde Harlem Shake

17 yılın patlamasını yaşamaya hazır gençlik :D
  84. D

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Multi üyelik :D
  85. D

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Uploaded with ImageShack.us Emeği geçenlere teşekkürler...
  86. D

Çanakkale Şehitlerimiz İçin Hatim Yapıyoruz

6-7 yi de ben alabilirim...
  87. D

Galatasaray Schalke 04 Kombine bilet fiyatlari

Galatasaray taraftarı için 2 maç çok önemlidir. Bir Fener maçı, iki şampiyonlar ligi elit takımları ile yapılan maçlar... Az çok stada giden bilir ki bu maçlarda tribün profili bile değişir. Öğrenci adam burslarından biriktrip alıyorsa kombineyi, akhisar maçında soğukta saatlerce oturmadan maç...
  88. D

Komşum hakkında ne yapmam uygun olur?

Git evine canım ne olacak, biraz samimiyet oluşunca aslını astarını öğrenirsin. Belki bir akrabasıdır ne biliyosunuz. Dışardan bu kadar kolay yargılamayın insanları... Kardeşine gelince onu gözün gibi korumaya devam et, sen elemanla muhatap ol, kardeşinin olmasına hiç gerek yok...
  89. D

Power İçin Hatim Yapıyoruz

22. ve 23. cuzler de okundu. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah kardesimizin...
  90. D

Power İçin Hatim Yapıyoruz

22-23 kalmış sanırım onları da ben alabilirim...
  91. D

Windows 7 ile uyumlu moonstar sözlük

Moonstar kadar basit, kullanışlı, ücretsiz sadece türkçe ingilizce çeviri için kullanılabilecek program yok mu. Moonstar işimi fazlasıyla görüyordu win 7 ye kuramıyorum malesef, yok mu çözümü.
  92. D

Gençlerbirliği 4-0 Kayserispor | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

Varan 2 http://www.ntvspor.net/haber/futbol/73709/bulent-uygun-istifa-etti Aykut yırtarmı paçayı acep :D
  93. D

Gençlerbirliği 4-0 Kayserispor | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

varan 1 :D http://www.kayserispor.org.tr/tur/hdetay.asp?id=1419
  94. D

Laptop Kullanırken Yapılan Hatalar

Yanlışlıkla biri çekerse o fişi, küfrederek sıkarsın 32 dişi...
  95. D

SDN Galatasaray Kulübü

https://www.youtube.com/watch?v=rmVWV54TTTM&feature=player_embedded
  96. D

Yapılacak şikayet ile ilgili soru

Asıl mesele şu sen polisten yargılama bekliyorsun. Polis yargılamakla görevli değil ki. Ne bilebilir senin yüzündeki izlerin kardeşinle olan kavgadan dolayı olduğunu. Ne bilebilir kardeşinin sana iftira attığını. Bunların ayırt edilme yeri savcılıktır. Polisin görevi olayı savcılığa intikal...
  97. D

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti

Yıkıldım gece gece. Allah rahmet eylesin...
  98. D

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Kim ne için girer bu konuya bilmem ama benim giriş amacım zevkine güvendiğim arkadaşlarımın film önerilerini dikkate almak, yeni çıkan filmleri takip etmek. Hele birkaç arkadaş aynı filmi izleyip beğendiyse, tadından yenmiyor o filmler... Yoksa kimi ilgilendirir x şahsının izlediği son filmin...
  99. D

Uzun saçlı küpeli birisi...

Çok mükemmel insanlarız ya her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz. Adam namaz kılıyorsa küpe olur mu züppeler gibi. Namaz kılıyorsan, biryerlerin açık gezmeyeceksin kızım. Örnekleri çoğaltmak size kalmış...
  100. D

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Uploaded with ImageShack.us Meg Ryan'a olan sempatimden mi, yoksa romantik komedi filmlerine olan sevgimden mi bilinmez ama fena film değil. Benim hoşuma gitti...
  101. D

Yapılacak şikayet ile ilgili soru

Hocam geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla pek birşey yapamazsın. O an şikayetçi olsan, hem sen hem kardeşin hakkında adli rapor (doktor raporu) düzenlenir, şikayetleriniz savcılığa iletilirdi ama sen şikayetçi olmayarak bu hakkından vazgeçmişsin. Komiser hakkında da boşuna kızma adam doğrusunu...
  102. D

40 Günde Nasıl 5 KG alınır?

Şimdi 5 kilo alırsan 200 lira kazanacaksın, ilerde 5 kilo vermek için 2000 lira bayılacaksın. Bence bulaşma... Sağlıklı olsun diyorsan protein ağırlıklı beslen, bol bol yumurta beyazı, beyaz et,kırmızı et, baklagil tüket. Tabi kas kitleni artırmak için bol bol hareket et. 40 günde olur mu zor...
  103. D

Sağlıkla ilgili aklına ne gelirse sor:)

Terlemeden rahatsızlık duyan arkadaşlar, göğüs cerrahisine başvurabilirsiniz. Şurda birkaç video var yardımcı olur umarım size... http://www.doktortv.com/videolar/estetik-plastik-cerrahi/klipsli-ets-tedavisi
  104. D

Nasıl vücut geliştirilir?

Kilo alayım derken yağ oranın artarsa sağlık açısından beş para etmez bulaşma... Yok benim kas oranım artsın daha sağlıklı vücuda kavuşayım dersen önce spor yapacaksın. Protein ağırlıklı beslenme ancak düzenli sporla fayda sağlar. Unutma aldığın proteinin fazlası da vücutta yağ olarak...
  105. D

Hangi organizasyon daha faydalı olur?

Eldeki kuş...
  106. D

Işık süt iç..

Konuyu açan arkadaşın ne dediği çok da umrumda değil. Onu bağlar görüşleri... Gelelim benim görüşlerime. Herkesin mizah anlayışı farklıdır. Hassas dediğiniz mevzu bir kaç çocukta laktoz intoleransından başka bir şey değildir. Diğer çocuklar ise psikolojik olarak etkilenmişlerdir. Güzelim...
  107. D

Işık süt iç..

Size göre komik olmayabilir, belirttiğiniz gibi komik bulan da güler laf yok. Hoş olmayan, emek vermiş arkadaş, komik bulmuş, paylaşmış. Altına bunun neresi komik demenin mantığı ne... Komik bulmadıysanız, içinizde kalsın görüşlerinizde milletin paylaşım şevkini kırmayın...
  108. D

Notebook Tavsiye

Yorumlarınız için teşekkür ederim ama acil bilgisayar ihtiyacım var. Bir ay içinde bir şeyler almam lazım daha fazla bekleyemem. Daha uygun bir bilgisayarda alabilirim ama almışken bir kaç yıl işimi görsün istiyorum. Örneğin ilk notebookumu 6 yıl kullandım. Orta sınıf bir bilgisayar arıyorum...
  109. D

Notebook Tavsiye

Arkadaşlar şu cihazı gördüm de fiyat özelliklerine göre ucuz geldi. Çok da anlamam teknolojiden. Acaba başka kusuru mu var diye şüphelendim. Bilgisayarda arasıra film izler, internete girerim. Bilgisayarda oyun oynamam, çok fazla performans patlaması beklemiyorum. Cihazı fiyat, özellik...
  110. D

Biscolata Erkeği Gören Ergen Kızlar (Ahh, Ohhh, Ayyy İçerir)

Güvenlik bomba. Görende bakan koruyorlar zanneder :D
  111. D

Zaman Tüneli Fotoğrafımızı Seçiyoruz!

Dikkat tasarım sahiplerinin isimleri fotoğrafın üstünde yazıyor. Ben karıştırmak üzereydim, son anda dikkatimi çekti :) Çok güzel tasarımlar var ellerinize sağlık...
  112. D

Kadınlar Türkiye Kupası Galatasaray'ın! Fenerbahçe: 72 - Galatasaray Medical Park: 76

İşlerim vardı izleyemedim maçı. Eve geldim yemek yerken zap yapıyordum baktım Fbtv de maç var. 4. periyot oynanıyor ben 3. periyot zannediyorum. Dedim Fbtv maçı verdiğine göre bizim kızlar kaybetmiş maçı. Arkadaş film izliyor ben de sesi açmadım tvnin. Zaten Fb tvnin ses açılmadan izlenmesi...
  113. D

Oyunun yanında tıp öğrencisi içinde rahatlık sunan sistem önerileriniz limit 6-7binTL

Konunun tıpla alakası ne anlamadım. Tıpta, adli tıpta ne gibi programlar kullanılıyor cidden merak ettim. Bazı şeylerin hava atma meselesi olarak kullanılmasına hasta oluyorum... Para çok olabilir git istediğin gibi harca kimseyi ilgilendirmez ama evlat olarak paranın babanın cebinden çıktığını...
  114. D

Taksitli alışveriş yapmayan biri niye bankamatik kartı yerine kredi kartı alır?

Hesapta para bitmesi kadar uyuz olduğum durum yok. Arkadaş harcarım ben, önce kredi kartımı öder, kalan parayla geçinirim. Hem kredi kartı insana güven verir. Diyelim ay sonu yaklaşır hesapta az miktarlar kalır, cepte nakit yoksa tedirgin olursun bazı mekanlarda. Şimdi şöyle hesap gelirse...
  115. D

Sizce Bu Protein Tozu İyi mi ?

Protein tozlarından uzak durmakta fayda var. Kas yapımı için protein ihtiyacı artabilir ama unutulmamalı ki aldığınız proteinin fazlası vücütta yağ olarak depolanır. Hem de doğal olmayan bu maddeler boşaltım sistemi gibi birçok sistemi fazlasıyla yorar... O yüzden dengeli ve doğal beslenme...
  116. D

Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Yarılmak Garanti :D )

Bu da bomba :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3eX1Kaqru6g
  117. D

SDN Galatasaray Kulübü

Fenerbahçeli arkadaş Moldova'dan gelen doktor kızımıza forma giydirip En büyük Fener dedirtmek istiyor. Kızımızda cevabı yapıştırıyor. Bunların hepsi dizi sahnesi tabi... :D http://www.youtube.com/watch?v=16gSUUmpnmQ
  118. D

Hacettepe'den acı haber

Önce şunu öğrenmek lazım tıpta 2+2 her zaman 4 etmez. Tıpta hastalık yoktur, hasta vardır. Her hasta ilaçlardan, tedavilerden aynı oranda fayda görseydi, bir hastalık için onlarca ilaç üretilmezdi. Bu yüzden aynı tedaviyi uygulayacağın iki hastadan çok farklı sonuçlar alabilirsin. Her...
  119. D

Türk futbolunun 41. başkanı Yıldırım Demirören

Milli takıma transfer yapmayacağı için sorun yok... Karar -ne olursa olsun- bir an önce verilsin. Bıktık artık belirsizliklerden. Benim için en iyi başkan, şike davasını en kısa sürede karara bağlayacak başkandır. Gerisi yalan...
  120. D

İşte Abdullah Avcı'nın yeni milli takımı

Sercan Ümit Milli olmuş :) Biraz akıllanır mı acep...
  121. D

Avrupa'da Kartal Farkı

Ülke puanına yapılan katkıya bakarsak Trabzonspor=Beşiktaş http://www.uefa-coefficients.com
  122. D

Nefes kesen maç Fenerbahçe Ülker'in

Pana maçında sıkıntı olmaz. Pana-Kazan maçının galibi grup lideri olacak. Pana kazanıp Barcelonadan kaçmak isteyecektir. O yüzden Pananın kaybedeceğini düşünmüyorum.Yanlış hesaplamadıysam Milano'nun da tur şansı kalmadı. Fenerbahçe için çok daha önemli bir maç olucak. Yine bir İtalya deplasmanı...
  123. D

Nefes kesen maç Fenerbahçe Ülker'in

Süper bir basketbol akşamıydı. Koyu fenerbahçeli olan abimi maçtan sonra aradım, sakin sakin oturuyor. Aramızda geçen muhabbet özet olarak şöyle İzlemedin mi maçı Son 1 dakikada sinir oldum kapattım Maçı 7 sayı farkla kazandınız Hadi canım dalga mı geçiyon 1 dakikada 14 sayı mı attık Maç...
  124. D

SDN Galatasaray Kulübü

Bu video muhteşem. Ard arda 3 kez izledim. Tüyleri diken diken oluyor insanın...
  125. D

Avea Jet Modem Hakkında

Ben memnunum, şebeke ile ilgili sorun yaşamazsan, kotası yeterli diye düşünüyorsan piyasada alınabilecek en uygun 3G modem...
  126. D

Avea Jet Modem Hakkında

Başka ücret yok.12 ay taahhütlü. Kota takibini ben Avea Online işlemlerden yapıyorum son 48 saat hariç gösteriyor. İlk kullanımda paketin aktive olmadan kullanma. Fazla fatura ödeyenler buna dikkat etmemişler genelde.
  127. D

Avea Jet Modem Hakkında

Ben kullanıyorum. Taraftar modem 8 gb kotalı aldım. 29 lira. Faturasız hat vergileri falan 34 liraya geliyor. Bir kuruş fazla fatura ödemedim. Hızı da çok iyi ortalama 3 mbps civarında.
  128. D

Konu Sıkıntısı...

Geçen gün Panama Kanalını biraz inceledim çok hoşuma gitti, çalışma şekli falan çok ilgi çekici. Materyal bol, güzel bir sunum çıkabilir...
  129. D

SDN Galatasaray Kulübü

Sansür falan yok küfürler sağlam, yakın zamanda ben de izlerim. Son kısımlarda bin küsür günde 11 çocuk yapan fenerli arkadaş var o da bomba baya konuşuluyor :D
  130. D

SDN Galatasaray Kulübü

Eric Cantona'nın derbi belgeselini izlediniz mi. Vakit bulamadım sonlarına baktım ama güzele benziyor... http://www.canalplus.fr/c-sport/c-football/c-ligue-1/pid3510-c-videos-ligue-1.html?vid=594320
  131. D

Şok Sözler: İmamların Aldığı Para Haram

Bu adam çoğunlukla saçmalar ama bilgisinden hiç şüphe duymadım, işine geldiği gibi söyleyip gündem oluşturmaya çalışır... İkinci olarak hassas yaşayan imamlar, namaz kıldırdıkları için aldıkları paradan imtina ederler.Haramlığını, helalliğini bilmem ama imkanı olan hiçbir imam da bu parayı...
  132. D

SDN Galatasaray Kulübü

Bu da güzelmiş :D http://s14.directupload.net/images/120217/bayrvr73.swf
  133. D

Mantı ile ekmek yemek kilo yapmıyor

Düz mantıkla ne kadar az ekmek yersen, o kadar çok mantı yersin. Hergün mantı yemediğimize göre, yedin mi hakkını verecen arkadaş. Bu yüzden mantıyla ekmek yemem ben. Kilo falan bahane :wink:
  134. D

Sevgililer günü saçmalığı

"Sevgililer gününü kutlamam diğer günler varken" diyen arkadaşlara saygı duyarım, diğer zamanlarda elinde bir buket gülle gelebiliyorsa... Bir de şunu öğrenmek lazım güzel hediye demek, pahalı hediye demek değildir. Bütçeyi sarsmayacak şekilde ufak hediyeler sevdiğimi mutlu ediyorsa ben de...
  135. D

Arkadaşlar Bere falan tiyatro için..

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama şöyle bir site çıktı karşıma. http://www.thechestore.com/
  136. D

Anadolu Efes - Senden Daha Güzel

Zamanlama yanlış. Olimpiyakos karşısında ezilmişsin, taraftar kızgın takıma. Taraftarın diline pelesenk olabilecek güzellikte bu parçayı, reklamı her neyse bu zamanda piyasaya sürüyosun. Önce basket oyna da sonra şarkı peşinde koş derler adama...
  137. D

Sefa Topsakal - Rüzgar Aldım - Video Klip

Dişlerini mi yaptırmış ne. Çok rahatsız etti beni, doğal hali daha güzeldi sanki :D
  138. D

Avea'dan Turkcell'e Gönderme :)

Arkadaş İstanbul'un göbeğinde Turkcell'in çekmediği Avea'nın çektiği yerler var. Millet tutturmuş kalitesiz. Benim yaşam alanlarımda Avea'nın çekmediği yer yok.Ayrıca seste kalite düşüklüğü, hattan düşme falan da tarih oldu. Ben niye Turkcell'e aynı hizmet için daha fazla para ödeyeyim. 9 yıl...
  139. D

Banka Hesabı açıcam hangisini önerirsiniz?

Almıyorlar, hala kullanıyorum. Banka da AKBANK...
  140. D

Banka Hesabı açıcam hangisini önerirsiniz?

Ben açtırmıştım 17 yaşımda. Şehir dışında okuyorum dedim, tabi velimle gittim yardımcı oldular...
  141. D

Flaş! Mehmet Ali Aydınlar istifa etti!

"Karar geciksin, Uefa ceza versin, benim takımım gidemiyorsa kimseler gitmesin." Telegol Erman Toroğlu Bu sene futbolu az da olsa takip etmeye çalışan aklımı .......
  142. D

Berlin Kaplanı'nı 3 günde kaç kişi izledi?

Yorumların haklılık payı olabilir. Filmi birlikte izlediğim arkadaş "sadece biz mi gülüyoz ne" dedi. Dikkat ettim bizden başka pek gülen yok. İnsanların espiri anlayışı farklı. Ata'nın şivesi bile gülmeme yetti benim. Beklentini yüksek tutarsan hayal kırıklığı yaşayabilirsin ama ben çok keyif...
  143. D

SDN Galatasaray Kulübü

Kazım birden fazla yerde oynar,hem de yabancı değil. Durması daha mantıklı geliyordu bana...
  144. D

SDN Galatasaray Kulübü

Kazım gitmiş millet... Aslan'da şok ayrılıkG.Saray ani bir kararla Kazım'ı Olympiakos'a kiraladı. Sarı kırmızılı kulüp, bu transfer karşılığına Yunan ekibinden 900 bien euro kiralama bedeli alacak. http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=106636
  145. D

SDN Galatasaray Kulübü

Konuşmasını dinler ne kadar samimi olduğunu anlarız :) Bir de baskette aldığımız eleman nasıl, izleyen bilen var mı...
  146. D

SDN Galatasaray Kulübü

Arda iyi bir Galatasaraylı olabilir ama ne dediğini kulakları duysun, önce düşünüp sonra konuşsun. Bu takım ne vefasızlık yapmış ki Arda Bey bu cüreti kendinde buluyor. Bu kulübe yıllarca hizmet edip jübile bile yapılmayan, parasız pulsuz aylarca oynayan, transfer olmak için alacağından vazgeçen...
  147. D

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Davetiyeleriniz gönderildi...
  148. D

58. madde değişsin mi ? değişmesin mi ?

Uploaded with ImageShack.us
  149. D

Söyle Rahatla

Aylardır foruma yazmıyorum. İnsan biraz ara verince yazmak istemiyor, göz ucuyla takip ediyor , bazı konulara gülüp geçiyor ama yazmıyor. Bir zamanlar bu konuda üç beş kelam etmişliğim vardı. Aylar sonra ilk mesajı da buraya yazmak istedim...
  150. D

Galatasaray Neden Sahip Çıkmıyor?

Meselenin sosyal boyutlarını boşverelim de asıl içler acısı medyanın kopyala yapıştır haber üretmesi. Ben de birkaç kez denk geldim. Bir haber sitesinin verdiği yanlış bir haber parazit gibi onlarca siteye yayılıyor. Ufak tefek siteleri geçtim, milyonlarca insanın girdiği sitelerde yapılıyor bu...
  151. D

Bu Köyde Herkes İkiz

İkiz erkekler ikiz kızlarla evlense doğan çocuklar kardeş olur mu :P
  152. D

Digitürk e üyelikle ilgili

13 liralık paket 4 büyükler dışındaki takımlar için geçerli. Galatasaray'ın aylık paketi 35 lira...
  153. D

SDN Galatasaray Kulübü

Nike çok yakışmış. Hele hocaların giydiği siyah antrenman takımları muhteşem... Bu arada Fatih hocayı görebilen var mı idmanda...
  154. D

Enes Kanter tarihe geçti..

Helal olsun. Son yılını oynamadan geçirdiği halde, bu kadar yukarıdan seçilmesi büyük başarı...
  155. D

SDN Galatasaray Kulübü

Yeni kombine fiyatları Uploaded with ImageShack.us
  156. D

Telsiz Kullanım Ücreti

Geç kaldın Turkcell. Yarın avea'ya numaram taşınmış oluyor. Avea'nın 19 liralık tarifesi çok avantajlı. Turkcell'den sıkılanları bekleriz :D
  157. D

Twitter'dan Link Kısaltma Servisi

Ben de denedim gayet başarılı çalışıyor...
  158. D

İzmir Çetesi yayından kaldırıldı!

Geçen hafta Beyaz Show'a çıkmışlardı. O kadar da reklam yaptılar, bir haftalıkmış :)
  159. D

Öğrenci kredisi ??

Öğrenim kredisi diyorsan Haziran ayı son diye biliyorum...
  160. D

Ev Sahibim Beni Evden Çıkartmak İstiyor

Makbuz derken senet mi imzaldın. Bir de evin kirası ne kadar 500 lira üstü yasal olarak bankadan ödenmek zorunda zaten...
  161. D

Sıla - Kafa - Video Klip - 2011

http://www.dailymotion.com/video/xj6xou_syla-kafa-kafanereyebizoraya_music
  162. D

SDN Galatasaray Kulübü

İymiş bu. Drogbayı KAP gel başkan. Gözümüz yollarda kaldı :D
  163. D

SDN Galatasaray Kulübü

Başlasak mı transfer nöbetine. İçimde öyle bir his var, bu gece transferlerden biri açıklanacak :D ---------- Post added at 02:23 ---------- Previous post was at 02:20 ---------- Edit : KAP var gece açıklanmaz demi :D
  164. D

Forum Düzeltme Hatası

Aynı sorun bende de var. Mesaj yazdıktan sonra önizleme dediysen 3-5 kelime kayboluyor. Onları düzelt, yeniden önizleme de yine 3-5 kelime kayboluyor. Bir sorun var gerçekten...
  165. D

Miroslav Klose resmen Lazio'da!

Medya yoldan çıktı. Lig TV, Ntvspor ne yaptıklarının farkında değiller. Başkan sıkıntıları atlatsın bi el atar sezon başlamadan :D
  166. D

Miroslav Klose resmen Lazio'da!

Saygılar AliA. Gecenin bu saati de olsa hız konusunda yanıltmadın :D
  167. D

2011 NBA Şampiyonu Dallas! Dallas Mavericks 4-2 Miami Heat - 2011 NBA Finalleri

İzlediğim tüm maçları Miami kazandı. Chicago serisi dahil. Miami taraftarları, maç geceleri uyandırın beni :D
  168. D

SDN Galatasaray Kulübü

Elmander milli takımda 2 gol atmış.Özellikle ilk golü hoşuma gitti :) http://www.youtube.com/watch?v=sQw4h2QInkM
  169. D

SDN Galatasaray Kulübü

Ben cesaret ettim, ilk maça ve 3. maça bilet aldım. Sinan Erdem'de dayak yiyen birini görürseniz o benim :D
  170. D

SDN Galatasaray Kulübü

Bildiğim kadarıyla 20-30 milyon euroluk yatırım gerekli çatı için. Klubün mali akışında sıkıntı varken, alınması gereken kobralar varken benim gözümde hiç aciliyet teşkil etmiyor çatı...
  171. D

SDN Galatasaray Kulübü

Büyük takım olmak zor iş, başarılarımız sayfalara yetmiyor :D
  172. D

SDN Galatasaray Kulübü

Demişiz yazmamışsın AliA :D:D Bu arada Ünal Başkan ilk sayfaya yakışmış, adam Bentley'e biniyor karizma tavan yaptı gözümde :D
  173. D

SDN Galatasaray Kulübü

AliA ilk sayfaya beni de ekle. Ünal Aysal'a döndüm. Klübe üyeliğim var sanıyordum, meğer yokmuş :D
  174. D

SDN Galatasaray Kulübü

Adam yakışıklı beyler Uploaded with ImageShack.us Eski bir dost :D Uploaded with ImageShack.us Yeni dostlar :D Uploaded with ImageShack.us
  175. D

SDN Galatasaray Kulübü

Elemanın birinin imzasından çaldım, hoşuma gitti :D Gel artık uçur bizi göklere çıkar Aç göster millet korkup ağaca çıkar
  176. D

Galatasaray Banvit'i farklı geçti!

Herkes Efes'den kesti mi umudu. Ben Efes'in seriyi zorlayacağına, hatta kazanacağına hala inanıyorum...
  177. D

Galatasaray Banvit'i farklı geçti!

Banvit ligi 2. bitirdiği için saha avantajı onlarda. 3. maç ve gerek olursa 4. maç İstanbul'da. Yine gerek olursa 5. yani son maç Bandırma'da... Maçlar Spormax'de. Sky vermesi gibi bir ihtimal yok. Çok güzel galibiyet. Helal olsun çocuklara. Cuma günü maç ne olursa olsun, İstanbul'da...
  178. D

SDN Galatasaray Kulübü

Arkadaşlar, Roma kulubünün basketbolda başarısız bir sezon geçirmesi ve mali yapılarının da bozuk olması sebebi ile Euroleague A lisansı iptal edildi. Aynı sebeplerden Cibona' nın da iptal edilme olasılığı var. Bu kulüplerin yerine ekonomik yapısı sağlam, marka bilinirliği üst seviyede olan...
  179. D

Oklahoma city thunder (112)- dallas mavericks (121)

Oklahoma 7 maça uzayan seride çok yoruldu. Maçı izlemedim ama Dallas rahat alıcak gibi seriyi...
  180. D

İphone4 almak istiyorum, yardım lütfen?

Doğru mudur acep :D
  181. D

Beşiktaş CT 70-80 Galatasaray CC - Galatasaray yarı finalde!

Banvit Edirne'yi 68-62 yendi. Seride 2-1 öne geçti. Rakip Banvit olacak gibi :)
  182. D

SDN Galatasaray Kulübü

Geçen yıl Banvit Euroleague'de ön eleme oynamıştı. Bu sene kim oynayacak. Var mı gelişme o konuda. Bazıları ligi önde bitirdiği için Banvit diyor, bazıları playoff finalisti diyor. Roma'nın lisansı bize verilirse muhteşem olur orası ayrı da olmazsa elemelerden Euroleague'e katılabilecek...
  183. D

SDN Galatasaray Kulübü

Real kardeş takım. Ha Galatasaray ha Real Madrid. İkisine de sempatimiz büyük. :D Kardeşi gelsin. Halil iş görür bizde. Adam 2. lig de sürünmesin. Yerli forvet, daha iyisini mi bulucaz :D
  184. D

SDN Galatasaray Kulübü

Doğrudur. Gündüz Kanaltürk'te transfer listemizde yerli flaş isimler de var demişti. Selçuk da Trabzon'la hala anlaşmamış. Türkiye'de de alınabilecek kaç yerli var ki. Büyük ihtimal Selçuk :D
  185. D

Beşiktaş CT 70-80 Galatasaray CC - Galatasaray yarı finalde!

Banvit seriyi kolay kolay bırakmaz. Olin Edirne'yi gönülden istememe rağmen Banvit hala benim gözümde favori...
  186. D

SDN Galatasaray Kulübü

Başkan benim de çok hoşuma gitti. Adam ağır, kendinden emin, yardımcılarıda iyi. Taraftarın Telegol düşmanlığından da haberdarsa birçok sorunun farkında ve çözebilecek güçte... Bu arada başkan 70 yaşındaymış. Çok şaşırdım ne yalan söyliyim :D
  187. D

SDN Galatasaray Kulübü

Elmander doğruymuş. Telegolde sordu başkan Elmander Ve Kalström'ü çok istiyoruz dedi :D Edit:Ohoo geç kalmışım, AliA yeni konu bile açmış :D:D
  188. D

SDN Galatasaray Kulübü

Yavaş olsunlar. Önce teknik direktörümüz belli olsun :D
  189. D

Galatasaray CC 94-90 Beşiktaş CT

Playoff lara yakışan maç oldu. Kemp ne basketbol oynadı öyle, attığı girdi adamın. Beşiktaş'ın bu kadar direneceğini hiç beklemiyordum, helal olsun... Her şey güzel de Banvit'in yenilmesi iyi olmadı... Edirne ile hesabı kapatmadan final hayal gibi...
  190. D

Bursaspor'a 9 Maç Ceza!

Bursaspor alabileceği en ağır cezayı almıştır. Daha fazla olayları ajite etmenin mantığı yok. Bursaspor da Beşiktaş'da sütten çıkmış ak kaşık değil. Bursaspor güllerle karşılandı da Beşiktaş şehre mi sokulmadı. Bu olaylar etki tepki meselesidir. Burda yaşanan olaylar olmasa Bursa'da bu olayların...
  191. D

Türk futbol tarihinde bir ilk!

"Dün kendi kalesine attığı golle Kocaelispor bu sezon kalesinde toplam 41 gol görmüş oldu.. Plaka yine yazıldı..." Twitter Alıntı :laugh::laugh:
  192. D

Atv HD yayına geçti!

Roksan Kunter :D
  193. D

Atv HD yayına geçti!

Farkettim. Bu arada bizim basketbolsever kızı da almışlar. Skytürk'de program yapıyordu. Güzel kız dikkatimi çekmişti. :D
  194. D

Kanal D'den ilginç bir yarışma: Şanslı Masa

Herkes tutundu televizyonda bir Zeki tutunamadı. Ama o orada kalsın biz memnunuz :D
  195. D

Atv HD yayına geçti!

O kadar bunamadık AliA. Ayrı konu olduğunu farketmemişim. Laf arasında A Haberin çok muhabbeti geçti. Bende yorum yaptım. Ayrı konu olduğunu görsem oraya yapardım :D
  196. D

Atv HD yayına geçti!

A haber güzel kanal olmuş. Transfer falan yapmışlar... Defne Samyeli vardı. Birde Ntv de arasıra gözüme çarpan kızın birini de orda gördüm. Başka kimler var bilmiyorum ama ilk izlenimlerim olumlu...
  197. D

Kanal D'den ilginç bir yarışma: Şanslı Masa

Matrax'ın çatacak yer arıyorum bölümüne çok benziyor... Fikir orjinal değil ama program güzel :D
  198. D

SDN Galatasaray Kulübü

199. D

Real Madrid - Barcelona maçını kim kazanır? 27 Nisan Çarşamba

Havaya girelim yavaş yavaş...Konu önlere gelsin şöyle :D
  200. D

Tamir süresi 20 güne düştü

Aynen. Özellikle internet alışverişlerinde nasıl yol izlenecek. Adam kutuyu açıp, imzalayıp göndereyim dese, güvenemiyorsun.Var mı tüketicileri koruyan bir yol. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz...
  201. D

SDN Galatasaray Kulübü

Bu Akşam Abdi İpekçi’deyiz Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi’nin 28. hafta maçında Beşiktaş Cola Turka ile karşılaşıyor. Takımımızın hedefi Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki mücadeleden taraftarımızın da desteğiyle galibiyetle ayrılmak ve muhtemel bir playoff eşleşmesinee önde başlamak...
  202. D

Yarım milyon TL'lik oto satışa çıkıyor

Naptınız hocam. Maserati, Ferrari gözümden fena düştü :D
  203. D

Konya Valisi'nden Gaf :)

Benzer bir olay yaşamıştık. Sertap Erener geçen yıl İstanbul Üniversitesi bahar şenliklerine gelmişti. Konsere "iyi akşamlar İTÜ" diye başlayınca millet yuhalamaya başladı. Sonra özür falan diledi verdiği güzel konserlede kendini affettirdi :D
  204. D

Fener'e maçı sattık

Gençler haftalardır sıkılmadınız mı aynı konuları tartışmaktan :D
  205. D

Denge Kurma Oyunu

O kadar uğraştık bir ekran görüntüsü ekleyelim :D Uploaded with ImageShack.us
  206. D

Denge Kurma Oyunu

Çok beğendim bu oyunu :thumbup1:
  207. D

Yüzük Parmağı İşaret Parmağından Uzun Olan Erkekler

Haberde dediği gibi testesteron hormon seviyesinin göstergesi olarak bulunmuş. Bununla ilgili ismini şu an hatırlamasam da izlediğim bir belgeselde, yüzük parmağı işaret parmağından uzun olan erkekler, anne karnında daha fazla testesterona maruz kaldıklarından daha atletik, sportif özelliklere...
  208. D

İddaa'da beklenen devrim!

Onu da yapmayalım, mal mal oturalım. Adamların ne yazdıklarından haberleri yok. Geçen aylarda bir haberde yine böyle bir yanlış vardı tam 4 sitede aynı yanlışı farkettim. Resmen kopyala yapıştır yapmışlar. Gazeteciyim diyorsan, o işten para alıyorsan işini doğru düzgün yapacaksın...
  209. D

İddaa'da beklenen devrim!

Maç 16 nisan Cumartesi... İddaa canlanacağına bu haberi yapan editörler canlansın... Ayakta uyuyorlar resmen...
  210. D

SDN Galatasaray Kulübü

Baros Liechtensten maçında Çeklerin ilk golünü atmış... http://www.youtube.com/watch?v=K2M-I9uYt38
  211. D

Türkiye-Avusturya maçı hangi kanalda? 29.03.2011

Abdulkerim Durmaz kahkahaya boğdu http://www.ntvspor.net/video-galeri/abdulkerim-durmaz-kahkahaya-bogdu
  212. D

Türkiye-Avusturya maçı hangi kanalda? 29.03.2011

Hakan Balta ciddi ciddi 11 de :D
  213. D

100 gol atan kaleci!

Twitter da güzel bi yorum vardı... "Vay a.. ul*n, kaleci Rogerio Ceni biraz önce Corinthians'a attığı golle 100'ler kulubüne Umut Bulut'tan önce girdi." :D:D
  214. D

Mehmet Topal: GS Yönetimi Çok Kişinin Ahını Aldı

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=89592
  215. D

Ünal Aysal başkanlığa aday oldu!

Abdürrahim Albayrak'ın olduğu yönetimi başkan kim olursa olsun sonuna kadar desteklerim...
  216. D

Ünal Aysal başkanlığa aday oldu!

Kim gelirse gelsin takım daha kötü olamaz. O yüzden gelenle değil gidenle ilgilenmek lazım :D
  217. D

Söyle Rahatla

Akıl havada olunca oluyor AliA Fazla büyük değil Allah'dan...
  218. D

Söyle Rahatla

Elimi yaktım sızım sızım sızlıyor...
  219. D

Sefa Topsakal - Doktor - 2011 - Yeni Albüm

Tabi yeni konu açmak lazım. Aramada bu konuyla birlikte 3 konu çıktı. 4. konuyu açıp modların hışmına uğramaktan korktum :D
  220. D

Nefes kesen maç Barcelona'nın

Diamantidis neler yaptı dün. Tek başına maçı alacaktı adam. Böyle kritik anlarda sorumluluk alacak oyuncularımız olmadığı için takımlarımız bu seviyelerde basketbol oynayamıyor...
  221. D

Sefa Topsakal - Doktor - 2011 - Yeni Albüm

İlk klip gelmiş. Tekrar hayırlı olsun... http://www.youtube.com/watch?v=bk2miwlomtw
  222. D

Milan'daki büyük aşk ortaya çıktı!

Takımdaki yerini sağlama almış Pato :D
  223. D

YGS'ye giren adaylara uyarı

Bu hafta ÜDS de uygulandı kişiye özel cevap kağıdı. Ciddi ciddi uğraşmış adamlar. Kopya çekmek eskiden zordu şimdi imkansız olmuş...
  224. D

Son 2 saniye... Spikerin sesi kısıldı...

Böyle maçı bende anlatsam benim de ses gider. Süper maç olmuş...
  225. D

Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom Şampiyonlar Ligi Şampiyonu!

Namağlup şampiyon oldular. Çok büyük iş başardılar. Tebrikler kızlar... 3 yabancı ile bu başarıyı kazanmaları ayrıca gurur verici. Fenerbahçeyide 3. oldukları için tebrik etmek lazım. Onlar da voleybolda ülkemizin gösterdiği atılımın baş mimarlarından. Artık gurula izlediğimiz bir ligimiz ve...
  226. D

Arda: Allah istemiyor herhalde! Arda Galatasaray'dan ayrılıyor mu?

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=89250 Video burda yanlış duymadıysam "Önümüzdeki sene Galatasaray'a yakışan bir takım burda olur ve daha iyi mücedele ederler" diyor. Yani kaptan sezon sonu yolcu...
  227. D

Ciddiyet lütfen

http://www.youtube.com/watch?v=VL3XqT1g0-o&feature=popt17us16
  228. D

KV Filistin'i de, Av Mevsimini de izledim

İkiside aman aman film değil. Av mevsimini öne çıkaran Şener Şen ve Cem Yılmaz'ın oyunculukları. Av mevsiminin yine izlenebilirliği var da Vadi malesef çok vasat...
  229. D

Kıtalar Arası Seks Cihazı!

Bunlar "Tak fişi, bitir işi" lafını yanlış anlamışlar :D
  230. D

ATM fişleri de paralı oldu!

Akbank'ta 7-8 aydır var. Bence çok doğru ve yerinde uygulama. Atm önleri çöp kutusuna dönmekten kurtuldu.
  231. D

Tüm dünya bu rövanşı bekliyor! Barcelona - Arsenal

Smile aboneleri web tv üzerinden izleyebilirler. Web tv smile aboneleri için Nisan'a kadar ücretsiz... http://dsmart.com.tr/webtv-d-smart-webtv Saçma sapan bir uygulama. Şaka gibi 6 tane kanal var. Pek kullanmazsınız ama yarın için işinize yarayabilir...
  232. D

Avrupa'da voleybola Türk damgası

Eczacıbaşı- Vakıfbank maçı muhteşemdi. Gurur duydum izlerken. Maçtan sonra Vakıfbank'ın sevincini, Eczacıbaşı'nın üzüntüsünü görünce içim tuhaf oldu. En tatlı üzüntü bu olsa gerek. Kazanan da kaybeden de senin takımın... 4'lü finaller muhteşem olacak. Biletler konusunda bilgisi olanlar varsa...
  233. D

Kamerayı Gören Kaçıyor

Showda Turkcell'in sponsoru olduğu bir program vardı. Cep telefonları üzerine röportaj yapmak istediler. O zamanlar telefonu konuşmaktan başka amaçla kullanmayan ben, ilgi alanıma girmediği için reddettim... İlgi alanıma girmeyen konularda ağzımı bile açmam. Kıbrıs nerde dediler de biz mi...
  234. D

Tek teselli Rakocevic

Rakoyla da olmuyor, Rakosuz da olmuyor. Real maçında oynamadı Efes sayı atamadı, bazı kritik maçlarda öyle top kayıpları yaptı ki maç kaybettirdi. Değişik bi adam sağı solu belli olmuyor :D
  235. D

Hido 24 sayı geriden gelip LeBron'u devirdi!

Son saniyede Miami 3 tane 3'lük gönderdi. 3'ü de girmedi. Girse maç uzatmaya gidecekti :)
  236. D

FB Ülker Elendi! Valencia 82-68 Fenerbahçe Ülker - THY Avrupa Ligi 2. Tur 6. Maç

Bırakın arkadaşlar kendinizi kandırmayın. Fenerbahçe için başarısız bir sezon. Yapılan transferlerin, kurulan kadronun karşılığı kesinlikle bu değil...
  237. D

Arena'da korsan loca!

Vuran vurana yönetime. Yönetimin ne suçu var burda :D
  238. D

Digiturk 13 bin abone kaybetti

Adamlar babasının hayrına o kadar para vermiyor. Tabi kazanacaklar. Yalnız az buz abonesi yokmuş adamların. 2.7 milyon abone çok iyi rakam...
  239. D

Rooney'in rövaşatası City'nin aklını aldı!

Benzer bi gol ama bu daha hoş sanki http://www.youtube.com/watch?v=xHH-8RH--Jw&feature=popt11us0c
  240. D

2011 NBA All-Star karşılaşmasını kim kazanır?

Kaan sağolsun ballandıra ballandıra anlattı. Ama smaç yarışması gerçekten muhteşemdi :D Lakers taraftarının Paul Pierce tepkisi güzeldi. Boston sever olarak gururlandırdı beni :D Maçı gelirsek favorim Doğu. Bir de Griffin fazla süre alsın. İzlemek büyük keyif çaylağı...
  241. D

Penguen(!) fırlatmaca

Dergi olarak düşünüp suyun dibine de fırlatabilirsiniz. Denedim çalışıyor :D
  242. D

Penguen(!) fırlatmaca

Bende dergi fırlatıyoruz zannettim. Karikatür skandalından sonra bekliyorum böyle oyunlar :D
  243. D

Nazara geldik!

İlk maç yanıltmasın. Olimpiakos grubun en güçlü takımı. Bu maç kazanılsa 14 sayılık farkı korumak yeterdi. Ama İstanbul'daki maç çok zor geçecek...
  244. D

Arsenal 2-1 Barcelona - Video - 16.02.2011

O değilde Eurosport Arsen Wenger ile röportaj yapmıştı. Adam Tottenham dedi kazandı, Shaktar dedi kazandı. Valencia dedi ama Magath kurt hoca belli olmaz dedi berabere bitti. Barçaya süpriz yapacaz dedi yaptı. Bilsem iddaa oynardım :D
  245. D

+18 yayından kaldırıldı!

İlk bölümü izlemiştim. Antropoloji okuyan eleman hoşuma gitmişti. İzleseydim onun için izlerdim. Ama Aysun ve Seray dizinin nereye gideceğini az çok belli ettiler. Onlara rağmen izlenmediyse kaldırılsın arkadaş :D
  246. D

Nazara geldik!

Fenerbahçe iyi oynamıyor dediğimde arkadaşlar sakatlıklara bağlamışlardı. Tamam sakatlıklar etkili olabilir de benim gözümde Top 16 nın en zayıf takımı karşısında 2 maçta da zorlanıyorsan ters giden birşeyler var demektir... Kalan iki maçta çok zor. En azından içerde Olimpiyakosu seyirci...
  247. D

Arsenal 2-1 Barcelona - Video - 16.02.2011

2. golden sonra ayağa fırladım itiraf ediyorum :D Seviyorum Arsenal'i. Ama Barça kendi etti, kendi buldu. Hikmet Karaman kafasıyla Villa'yı çıkarırsan olacağı bu :D
  248. D

100.000. Üyemiz geldii

Ben bu muhabbeti hatırlıyorum :D
  249. D

Koşu Bandı Almak İstiyorum

Koşu bandı bana çok saçma geliyor. Şöyle açık havada yürümek varken kapalı mekanlarda spor yapılması bana hep itici gelmiştir. Eşyalı kiraladığım evin birinde vardı koşubandı. Birkaç kez koşup ilk hevesimi aldıktan sonra aylarca elimi sürmedim. Günlük 40 dakika yürüyüş yapabiliyorsanız hiç gerek...
  250. D

Bu Yarışmayı SDN Ailesinden Biri Kazanmalı!

Bir oy da benden. Birinci olması için en az 40 oya daha ihtiyacı var...Ha gayret arkadaşlar...
  251. D

Sevgililer Günü'ne dair 25 klişe!

Kötü fikir değil. İkisini bi günde kutlayıp, masraftan yırtarsın :D
  252. D

Potada dev derbi heyecanı

Bugün de derbi var. Erkek basketbol...
  253. D

Diawara: Türkiye mi?

Günün esprisini yaptın hocam tebrikler :D
  254. D

Beşiktaş'tan Oğuz Sarvan'a Tokat Gibi Açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve TFF Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ile Servet Yardımcı, kamuoyunun gündemindeki konulara ilişkin bugün bir basın toplantısı düzenleyecek. Mövenpick Otel'deki basın toplantısı saat 10.30'da başlayacak. TFF
  255. D

Ebru Gündeş - Cumartesi - 2011

Severiz Ebru ablamızı. Uzun zamandır yoktu özletti kendini... Serdar'dan bir de dansçılarını aldımı olur bu iş. Bu şarkıda kullanmasada albümde var kullanacağı şarkılar :D
  256. D

Beşiktaş'tan Oğuz Sarvan'a Tokat Gibi Açıklama

Bu mu tokat gibi yanıt. Birde resmi sitede yayınlanmış bu yorum, yazık. İstediğin kadar güzel futbol oynamaya çalış. Yöneticilerde bu kafa olduktan sonra yarım metre yol alamaz Beşiktaş...
  257. D

Galatasaray Nike ile anlaştı!

Galatasaray Sportif, Nike European Operations Netherlands B.V. İstanbul Şubesi ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Galatasaray Sportif'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin tüm futbol takımlarını içeren ve 2011-2012 futbol sezonundan başlamak...
  258. D

Süper Lig'in En İyi 10 Transferi!

Culio 10 numarada olsa çoğu kişiye iğrenç gelecek "10 numara topçu" esprisini yapardım ama hakkını kaybetti :D
  259. D

Tivibu tadında site NARTV (YILDIZ TV)

Güzel bir haber vermek gerekirse ntvspor başta olmak üzere birkaç kanal daha eklenmiş...
  260. D

Neden her defasında bana bunu yapıyor anlamadım

Üç boyutlu düşünme ve bulunduğu konuma göre yönünü belirleme yeteneği erkeklerde daha iyi gelişmiştir. Bu nedenle erkeklerin kadınlardan daha iyi araba kullandığı bilimsel bir gerçektir. Kadınların park konusunda zorlanmalarının nedeni de budur. Önemli olan bir noktada ne kadar fazla trafiğe...
  261. D

MHK'den ağır ceza!

Maçı salla da ben şuna takıldım Biraz fizik bilen var mı ne demek bu şimdi... ---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:00 ---------- Markus Merk pozisyonları yorumlamış. http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?lgn=1&r=1&hid=86892
  262. D

Galaksi

Ne demiş Tan Yıldızlarda kayar durmaz yerinde...
  263. D

SDN Galatasaray Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=k-0WMLoj0zM başın öne eğilmesin aldırma cimbom aldırma başın öne eğilmesin aldırma cimbom aldırma en büyük sen değilmisin aldırma cimbom aldırma aldırma cimbom aldırma sendeki bu büyük taraftar birgün ağlar birgün çoşar seni bu sesler oyalar aldırma cimbom...
  264. D

Efes uzatmada yıkıldı

Bir maç bu kadar ucuz kaybedilir. Ellerindeki maçı verdiler. Sağolsun Rako kritik anlarda yaptığı kritik hatalarla beni yanıltmadı... İki iç saha maçında iki galibiyet Efes'i üst tura atar. İki maçı kazanırsa Siena deplasmanına grup liderliği için gider...
  265. D

HaxBall

Neyse ben Efes maçını bitirip gelirim son periyot zaten...
  266. D

HaxBall

Ben yeni ısınmıştım :)
  267. D

HaxBall

Kur bekliyoruz
  268. D

HaxBall

Rezil etmeyin bizi tüm foruma :D
  269. D

HaxBall

Oda göremedim oynayan var mı
  270. D

Zara - Dalgalandım da Duruldum

3 kez dinledim. Çok severim bu şarkıyı. Zara'da güzel söylemiş...
  271. D

50 Taraftar İzledi, Gol Gelmedi!

Belediye maçlarını başka yerde oynamalı. Yada acilen metro bitmeli.Galatasaray'da Lincoln olduğu zamanlarda bir hata yapıp İBB-GS maçına gittim. Maçtan sonra en az bir saat minibüse binmek için yürüdüm. 2 saatten fazla da yaptığım 3 aktarma sürdü. Evde olmam 3,5 saati bulmuştur. İstanbuldaki...
  272. D

Fenerbahçe Ülker 80-72 Zalgiris Kaunas

Taraftar hep umutla bakar, haklısın... Umarım ben yanılırım Final Four'da izleriz Fenerbahçeyi...
  273. D

Universiade Erzurum 2011 - 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları

Atmışlar ilk golümüzü :)
  274. D

HaxBall

Turnuva için erken bence. Daha oyunu tanımayan çok kişi var. Şöyle 1 hafta millet ısınsın, oyunu tanısın daha sonra yaparız turnuva.
  275. D

Ne zaman gelirler sakat oyuncularınız. Bildiği kadarıyla Vidmar sezonu kapattı. Kinseyin durumunu bilmiyorum. Sakatlar bahane olamaz benim için. Her takımda olur sakatlık. Siena da Bo sakatlandı adamlar Top 16da galibiyet alamadılar. Vidmar, Kaya sakat olabilir. Lavrinoviç, Oğuz, Mirsad...
  276. D

Ver bi cigara !!

Baık ağızdan nefes almaz ki. Solungaçlar yandadır. Sigarayı yanlış yere takmışlar :D Bide lisede öğrendiklerimiz işimize yaramaz derlerdi, bak yarıyormuş :D
  277. D

Finalin adı: Barcelona - Real Madrid

Yanlış bilmiyorsam 16 nisanda da lig maçı var. Aynı hafta 2 el clasico :D
  278. D

Bu oyunla Final Four zor. 2 maçtır oynar gibi yapıyor Fener. Kalan 3 maçın 2'si deplasman ve içerde Olimpiyakos. Grubu 1. bitiremezse Final Four hayal olur...
  279. D

HaxBall

Küçük sahada 5 kişi ne curcuna oluyor arkadaş :D Yalnız aynı ıp den girilmiyor. Ev arkadaşımla kapışalım dedik olmadı :D
  280. D

HaxBall

Güzeldi. Acemilik bir iki tane kendi kaleme gol attım ama olsun :D
  281. D

Sudan ucuz maç bileti!

Şimdi baktım 32000 kapasiteli stad. 4 büyük maçta 30 binden 120 bin. 220 - 120= 100 bin 100.000/ 13= 7692 ortalama Kusura bakma ben yakıştıramıyorum bu seyirci rakamını Kayseri gibi bir şehre, bu kadar güzel takıma...
  282. D

Galatasaray Facebook sayfası kapatıldı!

Bu video üzerine Sarı Kırmızıyı beğenmekten vazgeçtim. Tamam çok emek vermiş olabilirler.Haksızca kapatıldığını da düşünebilirler ama bu video nedir arkadaş. Eskiden böyle videolar rakip takım sayfalarını geçmek için yapılırdı. Şimdi resmi sayfaya savaş açmak için. Dertleri yönetime muhalefet...
  283. D

Sudan ucuz maç bileti!

UltrAslan gidiyor hastane ziyaretine rahat ol...Kayserinin de adam akıllı taraftarı olsa onlarda koşarlar yardımına... Yazlarınıda bildiğim için yorum yaptım Kayserispor'un. Böyle düz mantıkla bakarsan futbol hiç izleme. Takım kazanmış veya katbetmiş karnını mı doyuruyor senin, üstelik...
  284. D

Sudan ucuz maç bileti!

Böyle bir takımları var hala destek olmaktan acizler. Stad güzel, takım güzel, biletler ucuz. Daha ne gerekli bir takımın desteklenmesi için...
  285. D

Sayfanın ismi Galatasaray olmasa, Sarı Kırmızı olsa 5 milyon takipçisi olabilir miydi sizce. Bu sayfayı klübün kontrol altına almak istemesi doğal. Eğer o sayfaya resmi sayfa diyorsanız, klüp kontrolünda olacağını kabul ediyorsunuz demektir...galatasaray.org gibi... İşin özeti mutualist bir...
  286. D

Ukrayna'dan şok çağrı! Kadınlarımız soyunacak...

Euro 2012 Ukrayna'da.Milli takım gidemese bile, Türk formasını başarıyla taşıyacak gençlerimiz Ukrayna yolunu tutacaktır :D
  287. D

Dün gece açıldığında, saçma sapan yazılarla doluydu. Bu sabah sayfayı adam etmişler. Güzel sayfa olacak gibi...
  288. D

Sizin takım hangisi?

Öyle kastırıp 17'de 17 yapıp şampiyon olmak, gerçekten güzel futbol seyretmekten daha değerli olabilir mi? Geçen hafta bir arkadaş yemeğinde Adnan Polat’ın açıklamalarından konuşuyorduk. Yemek, konusundan da anlaşıldığı üzere, erkek nüfusu kalabalık bir yemekti, yoksa biz kızlar, hiçbir...
  289. D

Tuvalete sensör

Muhteşem :D:D
  290. D

TT Arena Reklamı Fener Versiyon

Güzel... Fener taraftarı kırk yılın başı orjinal birşey yapmış :D
  291. D

Jozy Altidore Bursaspor'da!

Sercan'ı satabilirler belki...
  292. D

Egemen 1 ay yok

Geçen yıl sezon başı Galatasaray konularına yapılan yorumlar aklıma geldi... Çok benzemiyor mu :D
  293. D

En çok izlenen 20 dizi!

Ezel'in kan kaybettiği doğru. Sırf geçen yılın hatırına devam ediyorum. Huyum değildir yarıda bırakmak...
  294. D

Miss Turkey Güzellik Yarışması 2011 - Başvuru

Özellikle katılım koşullarına baktım, geçen yıl olduğu gibi "hiç evlenmemiş ve çocuğu olmamış olmak" katılım koşullarında yazıyor. Geçen yıl soruma cevap alamadım, bu yıl belki aşk meleklerimizden yanıt gelir :D Niye arkadaş evlenmemiş olmak şart :D
  295. D

SDN Forum'un 'Aşk Meleği' Geliyor!

Bu cümleyi anlamak için çok kastım kendimi :D Meleksizsiniz değil melek sizsiniz :D
  296. D

Galatasaray'dan Beşiktaş'a olumsuz yanıt!

Bir tane Beşiktaşlı yönetici çıkıp stad devletin Galatasaray'a ne oluyor demiyor. Forum maşallah hukukçulardan geçilmiyor :D
  297. D

SDN Forum'un 'Aşk Meleği' Geliyor!

O zaman melek sizsiniz :)
  298. D

Galatasaray'dan Beşiktaş'a olumsuz yanıt!

TT arena hakkında fazla yazmaya gerek yok. Diğer konularda yeterince tartışıldı. Bkz diğer konular... Beşiktaş'a gelince öyle ilgiyle falan masal anlatmanın mantığı yok. Bir senede futbolda nelerin değişeceğini şimdiden kestiremezsiniz. Geçen yıl bizde fırtına gibi girmiştik. Bir yılda...