Arama sonuçlarınız

1. kayıp kuşak

Googleden Sdn Magazin Yazıp Girmeyi Denermisiniz

öncelikle merhaba site yönlendirme sorunu diye bir başlık açmıştım ama yöneticilerden hiçbir cevap yazılmamış onun için konuyu buraya açıyorum öncelikle google ye sdn magazin yazıp girmeyi denediğimde file2store.info diye bir siteye yönlendirdi sitede bir online backup sistem yedekleme...
  2. kayıp kuşak

Site Yönlendirme Sorunu

arkadaşlar bir problemim var aslında bunun bir virüsten kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmiyorum sorun şu ki bugün yeni birşey varmı diye sdn ye girdim ordan magazin bölümüne geçecektim ki file2store.info diye bir siteye yönlendirdi kısıtlı ingilizcemden anladımki bir online backup sistem...
  3. kayıp kuşak

Kaspersky Pure Mi Norton 360 Mı

Evet arkadaşlar sizce tam sistem güvenliği vaad eden bu iki programdan hangisi iyi kaspersky pure çok kapsamlı koruması varken norton 360 sistem yedekleme ve optimisazyon özellikleri ile öne çıkıyor siz ikisinden birini alacak olsanız hangisini tavsiye edersiniz ben norton 360 diyorum o ayrı...
  4. kayıp kuşak

Yanlış Ip Paketi

arkadaşlar bir süreliğine nis 2010 dan eset smart security 4.0 a geçmiştim bugün ayarlarını kurcalarken bir günlük dosyasına kafam takıldı böyyle şeylerde çok hassasımdır da eset kişisel güvenlik duvarı olay günlüğünde yanlış ıp paketi sağlama toplamı diye birşey görünüyor bu nedir bir...
  5. kayıp kuşak

Güç kaynağı

arkadaşlar bizim buralarda çok sık elektirik kesiliyor bende bu pc ye zarar verir diye orıte or 120 markalı elektirik gidince 5 dk çalıştıran ve böylece bilgisayarı güvenle kapatmamı sağlayan bir elektronik zımbırtı aldım (güç kaynağı) şimdi benim donanım bilgim çok zayıf bu alet nasıl bağlanır...
  6. kayıp kuşak

Ben geldim

Yoğun programım nedeniyle :D 2010 da neredeyse hiç giremediğim sdn ye bugün itibariyle döndüm herkese tekrardan merhabalar :)
  7. kayıp kuşak

Dünyanın En Küçük Adamı PingPing Öldü!

Dünyanın en küçük adamından geriye dünyanın en uzun adamı Sultan Köse ile İstanbulda çekilen Bu kareler kaldı. Guinness rekorlar kitabı'nın yayımcısı Craig Glenday 21 yaşındaki Çinli Hı PingPing'in Roma'da yaşamını yitirdiğini belirtti Glenday, bir televizyon programına katıldığı sırada...
  8. kayıp kuşak

Klasik Dünya Edebiyatında En Sevdiğiniz Kitap?

Evet Arkadaşlar Klasik Dünya Edebiyatında En Sevdiğiniz Kitap? Sizden Ricam herkes hayatında anketteki kitapların en az birini okumuşdur.Ona göre oy kullanmanızı rica ediyorum Benim Oyum Ölü Canlara Klasikler Vazgeçilmezdir....
  9. kayıp kuşak

Ihlamurlar Çiçek Açtığı Zaman...

Ihlamurlar Çiçek Açtığı Zaman Dilimde sabah keyfiyle yeni bir umut türküsü Kar yağmış dağlara,Bozulmamış ütüsü Rahvan atlar gibi ırgalanan gökyüzü Gözlerimi kamaştırsada geleceğim sana Şimdilik bağlayıcı bir takvim sorma bana -Ihlamurlar çiçek açtığı zaman Ay,şafağa yakın bir mum gibi...
  10. kayıp kuşak

Maxime Chattam-Gaia Teorisi Jean Chrıstophe Grange-Koloni

Öncelikle arkadaşlar bu iki yazarın yeni kitaplarını sabırsızlıkla bekliyordum.(Özellikle Maxime Chattam'ın)Maxime Chattam'ın Gaia teorisinden önceki kitabı;Kaosun Sırları benim için tam bir fiyaskoydu.Buna rağmen Maxime Chattam dan güzel şeyler umuyordum.Fakat bu kitapta da istediğimi...
  11. kayıp kuşak

Hayvan Mezarlığı

Hayvan Mezarlığı Çeviren:Mehmet Harmancı Yayın Tarihi:1997,İstanbul Ebat:13x19 cm ISBN No:975-405-15-26 Stephen King'in Bu eseri Beyazperdeye de...
  12. kayıp kuşak

Bu Dede Ne Yapıyor?

Ben anlamadım belki Anlayanınız vardır? :D
  13. kayıp kuşak

Mona Lisa

14. kayıp kuşak

Site Tanıtımı

Arkadaşlar sdn de karşılaştığım bir sorunu açıklamak istiyorum.Sitede birçok insanın kişisel web sitesi (yada öyle birşey) var.Tabi bu çok normal bir durum fakat son dönemde birçok insan siteye üye olup sadece sitelerini tanıtıp sonra forumdan ayrılıyorlar.Son zamanlarda bu durum artmaya başladı...
  15. kayıp kuşak

Kara Büyü-Maxime Chattam

Kara Büyü Maxime Chattam Orijinal Adı Ve Dili; Malefices-Fransızca ISBN:975-293-495-1 Sayfa Sayısı: 424...
  16. kayıp kuşak

Küçük Arı-Chris Cleave

Küçük Arı Pegasus Yayınları Çeviren:Nalan Işık Çeper Yayın Yılı:2010 Orijinal Adı:Little Bee Sayfa Sayısı:344 Ebat:13x21 cm ISBN: 605-426-33-70...
  17. kayıp kuşak

Patasana

Patasana Ahmet Ümit ISBN:978-975-991-485-5 Sayfa Sayısı: 404 Ebat:14x23 cm Yayın Tarihi:Eylül 2007 Romanın ''insan benliğine yapılan, bir kazı''olduğunu sıkça dile getiren, Ahmet Ümit,aynı hareket noktasını, Patasana'da da koruyor Anadolu'nun, Güneydoğusu'nuda içine alan ve tarihte...
  18. kayıp kuşak

Bab-ı Esrar

Bab-ı Esrar Ahmet Ümit ISBN: 978-605-111-036-3 Sayfa Sayısı: 396 Ebat: 14x23 cm Yayın Tarihi: Kasım 2008 Yedi yüz yıldır süren bir sır;Şems-i Tebrizi Cinayeti... Yedi yüz yıldır süren bir sevda;Şems-i Tebrizi ile Mevlana... Bab-ı Esrar Sadece bir gerilim romanı değil,Aynı zamanda bir...
  19. kayıp kuşak

Gaia Teorisi

Gaia Teorisi Maxime Chattam Çeviren:Alev Özgüner Orijinal Adı Ve Dili; La theorie Gaia- Fransızca Türkçe'de ISBN:978-605-111-292-3 Sayfa Sayısı: 368 Ebat: 14x23 cm Yayın tarihi: Ağustos 2009 Yazar(lar)'ın Diğer Kitapları Avrupa Komisyonu yetkilileri çok önemli, Son derece gizli bir...
  20. kayıp kuşak

Topuk Kır

Çok zevkli bir oyun arkadaşlar eğleneceğinizi umarım;http://www.rixoyun.com/Topuk_Kirmaca_oyna.htm
  21. kayıp kuşak

Serbest Tartışma Platformu

Evet arkadaslar burası serbest bir bölge isteyen istediği ile sohbet edebilir halini hatırını sorabilir aklına birşey takılmışsa onu sorabilir Kısa anlamlı hikayeler yazılabilir Ölçüyü aşmamak kaidesiyle fıkralar yazabilir forum hakkında öneriler getirebilir kısaca burası bir Sohbet platformu
  22. kayıp kuşak

Ne Alsan 1 Milyon

:laugh::laugh:
  23. kayıp kuşak

Temel ile Dursun

Temel ile Dursun her gün mendirekte balık tutarlarmış,Bir gün Dursun,Ula Temel demiş.Haçan sen böyle paluk tutarken, pen senun eve sızsam, fadimeyle aşna fişne edup onu hamile pıraksam,penden çocuğu olsa senle pen ne olurduk? Temel sakin, yanıtlamış,-''Ödeşmiş olurduk''
  24. kayıp kuşak

Açılış sayfası sorunu [Çözüldü]

Öncelikle merhaba arkadaşlar Şu günlerde başım virüslerle derde girdi gibi gözüküyor sorunum şu açılış sayfam google olduğu halde her seferinde açılış sayfam özel arama servisi diye bir siteye giriyor (isim vermeyeyim reklam diye) Ben her seferinde Google yaptıkça yine aynı siteye giriyor virüs...
  25. kayıp kuşak

Kaykayla dolaşıyordu

Üç adam ölür ve cennete giderler.sorgu meleği sorar seni cennete yollamadan önce birkaç sorum var:''Karına karşı sadık oldun mu''? Adam yanıtlar:''Evet,asla bir başka kadına bakmadım''.Sorgu meleği:''Şuradaki Rols Royce yi görüyormusun o senindir''.Cenneteyken kullanabilirsin... Sorgu meleği...
  26. kayıp kuşak

İnternetten kitap okuma

Arkadaşlar çok güzel bir site tüm kitapları online okuyabiliyorsunuz site bu Fakat üyelik sözleşmesinde bir madde dikkatimi çekti bilen arkadaşlar varsa üyelik ücretlimi? http://www.okurkolik.com/
  27. kayıp kuşak

Bu bizim dayıoğlu

Bu bizim dayıoğlu:laugh:
  28. kayıp kuşak

Hangisini beslersem

Yaşlı kızılderili reis külübesinin önünde oturmuş az ötede bir birleriyle boğuşan köpekleri seyrediyorlardı.Köpeklerden biri beyaz diğeri ise siyahtı on iki yaşında ki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin külübesinin önünde duruyorlardı.Çocuk külübeyi korumak için bir köpeğin yeterli...
  29. kayıp kuşak

2009 dan ne kaldı?

Evet arkadaşlar sizce 2009 yaşanan size göre en önemli ya da aklınızda kalan olay hangisi?
  30. kayıp kuşak

Karikatürler

:laugh:
  31. kayıp kuşak

Sizce en iyi yayınevi

evet arkadaşlar sizce en iyi yayınevi hangisi?
  32. kayıp kuşak

Stephen King

Evet arkadaşlar kitaplara meraklı olanlarımızın daha doğrusu korku romanlarına meraklı olanlarımızın bir dönem vazgeçilmezi olan kendi kategorisinin duayeni Stephen King'in en beğendiğiniz romanı sizce?
  33. kayıp kuşak

Avira-free edition

evet arkadaşlar bugun itibariyle avira free edition yükledim program ingilizce olduğu için(ki ingilizceyi pek bilmiyorum) şimdi program yüklenirken bende e mail adresimi istedi verdim diğer yerleri doldurdum fakat demem o ki bu şifreyle mi proğramı aktif hale getiriyoruz ki şifre şu ana kadar...
  34. kayıp kuşak

Korku romanı tavsiyesi

Evet arkadaşlar korku romanı deyince aklımıza ilk gelen kişi yani Stephen King'in çoğu romanını okudum hepsi güzeldi bana göre fakat sizin bana tavsiye edebileceğiniz gerçekten etkilendiğiniz korku gerilim vs kitap varmı?:glare:
  35. kayıp kuşak

Ama ben amayım

Eski zamanların birinde ama bir adam hac günlerinde mekkeye giden bir yolun üzerinde durmuş dileniyordu.Yanından geçen bir yolcu insanların ona cömert davranıp davranmadığını sordu.Ama dilenci ona elinde tuttuğu küçük teneke kutuyu gösterdi;kutu neredeyse bomboştu.Yolcu:''izinver kağıda bir...
  36. kayıp kuşak

Bir sandık güvercin

Tanrı bir gün peygamberlerin birine bir sandık hediye eder ve asla açmamasını sıkı sıkı tembihler fakat peygamberrin içi içini kemirmektedir ve sonunda dayanamaz açar ama mavi ve sarı güvercin sandığı açar açmaz içinden uçar uzaklara süzülüp gider.Peygamber bu anda son bir hamleyle sandığı...
  37. kayıp kuşak

Ben onun kim olduğunu biliyorum

Yaşlı bir bey sabah erkenden evden çıkmış yolda ilerlerken bir bisikletlinin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar.Hemşireler hemen pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini röntgen çekeceklerini...
  38. kayıp kuşak

Karma karikatürler

İşleri belli öküzleri okur yazarmış
  39. kayıp kuşak

Ağustos çıkmazı

AĞUSTOS ÇIKMAZI Beni koyup koyup gitme ne olursun durduğun yerde dur kendini martılarla bir tutma senin kanatların yok düşersin yorulursun beni koyup koyup gitme ne olursun Bir deniz kıyısında otur gemiler sensiz gitsin bırak herkes gibi yaşasana sen işine gücüne baksana evlenirsin çocuğun...
  40. kayıp kuşak

Pia

PİA Ne olur kim olduğunu bilsem pia'nın Ellerini bir tutsam ölsem Böyle uzak uzak seslenmese Ben bir şehre geldiğim vakit O başka bir şehre gitmese Otelleri bomboş bulmasam İçlenip buzlu bir kadeh gibi Buğulanıp buğulanıp durmasam Ne olur sabaha karşı rıhtımda Çocuklar pia'yı görseler Bana...
  41. kayıp kuşak

İran mektupları

Arkadaşlar bu kitabı okurken birazcık sıkıldım fakat sonlara doğru fevkalade bir kitap herkese tavsiye ederim
  42. kayıp kuşak

Gta san andreas nasıl yüklenir

Arkadaşlar bir arkadaşım gta san andreas almış fakat yüklemeyi bilmiyor beni çağırdı böyle oyunlarla aram olmadığı için yüklüyemedim kısaca anlatırsanız sevinirim.:blushing:
  43. kayıp kuşak

Günün sözü

Asrın yeni bir umdesi var,hak kapanındır. Söz haykıranın,mantık ise şarlatanındır. Geçmez ele bir paye,kavuk sallamayınca. Kürs-i liyakat pez..k p..t olanındır Neyzen Tevfik
  44. kayıp kuşak

Kafayı yedim

Sabahtan beri yorum yazmak istiyorum mesaj sayınız 100 olmalı diyip duruyor e kardeşim işte bunlara cevap yazacağım 100 olacak mesaj sayım ama nuh diyor peygamber demiyor sabahtan beri forumda pasif pasif dolaşıyorum:cursing: demem o ki bu kural neye yarıyor
  45. kayıp kuşak

Lost vs Prison break

arkadaşlar sizce hangi dizi daha iyi daha izlenilebilir? lost vs prison break
  46. kayıp kuşak

Teşekkür butonu

arkadaşlar rep yada bonus butonu yerine teşekkür butonu eklense ne olur ne kadar teşekkür edilmiş sayılmayacak fakat paylaşımın altına teşekkür edenler diye not düşülecek bence olabilir sizce?
  47. kayıp kuşak

En beğendiğiniz gta oyunu

Evet arkadaşlar Grand Theft Auto serisinin en beğendiğiniz oyunu
  48. kayıp kuşak

Toplama pc mi markalı pc mi?

Arkadaşlar sizce toplama bilgisayarmı hem daha iyi hem daha bütçeye uygun olur yoksa markalı pc mi
  49. kayıp kuşak

Ücretsiz avler

Arkadaşlar size göre en iyi ücretsiz yazılım hangisidir.
  50. kayıp kuşak

Gözlerin gözlerime değince

Gözlerin gözlerime değince Gözlerin gözlerime değince felaketim,olurdu ağlardım beni sevmiyordun,bilirdim bir sevdiğin vardı,duyardım çöp gibi bir oğlan,ipince hayırsızın biriydi fikrimce ne vakit karşımda görsem öldüreceğimden korkardım felaketim olurdu, ağlardım ne vakit,maçkadan geçsem...
  51. kayıp kuşak

Saçların

Saçların Söküp atılmıyor bendemi kusur? doğarken kök salmış öze saçların. bir kara sevda ki ya büyü ya sır, sığmıyor kaleme söze saçların. örgüde bir başka,düzde bir başka, gizlendiği zaman nazda bir başka omuzda bir başka,yüzde bir başka kirpik olmuş inmiş, göze saçların. ipekten...
  52. kayıp kuşak

Rising antivirüs

Arkadaşlar rising antivirüsü bir aralar kullandım beğendim nette bu konuyla ilgili (yani rising av) hiç birşey bulamadım sizce nasıl bir antivirüs koruma sağlarmı?
  53. kayıp kuşak

Avast 5

Avast 5 in beta sürümü çok sorunludu indirdim fakat geri sildim sizin bir bilginiz varmı final sürümü ne zaman çıkacak:flowers:
  54. kayıp kuşak

Hangi antispyware

Superantispywareyimi yoksa norman malware cleanermi tercih edersiniz?
  55. kayıp kuşak

İobit securty 360

arkadaşlar iobit securty 360 ın hıps özellği varmı yoksa sadece antispywaremi:mellow:
  56. kayıp kuşak

Windows xp den vazgeçememe sebebiniz?

Şahsen ben windows xp den wazgeçemiyorum sizde benim gibiyseniz sebelerini yazın ben kullanışlılığını kolaylığını ve kendine has havasını seviyorum:thumbup1:
  57. kayıp kuşak

Yüzbaşının kızı

Puşkinin yüzbaşının kızını üç kez okumama rağmen doyamıyorum fevkalade bir kitap sizce?:clover:
  58. kayıp kuşak

Herkese merhabalar

Yeni üye oldum çok sevdim sdneyi yeni üye olarak bir merhaba konusu açayım dedim
  59. kayıp kuşak

Eset nod32 4

Eset nod32 antivirüs 4 çıkalı çok oldu fakat pek iyi şeyler duymadım denediyseniz nasıl
  60. kayıp kuşak

Kombinasyonum nasıl

Arkadaşlar forumumuza yeni üye oldum çok sevdim ben korunmak için avast! home edition pc tools firewall plus ve ıobit securty 360 (hepsi ücretsiz) kullanıyorum bu kombinasyon yeterlimi?