Arama sonuçlarınız

1. A

Manjaro Xfce RedWhite (Kırmızı Beyaz) 2016.01 Kararlı Sürüm Hazır

Linux deyince Manjaro'yu tek geçerim. Manjaro haricindeki tüm Linuxlar pişmanlıktır. Ve de çöptür. Sadece Manjaro adam gibi bir işletim sistemidir. Çünkü Manjaro Avusturya-Almanya orijinlidir. Herşey hazır gelir. Sizi sinir etmez. Örneğin Java runtime environment ve Adobe flash player yüklü...
  2. A

1500 TL Sistem Tavsiyesi

i5 işlemci var 4. nesil. 450 liraya bunu al. İNTEL İ 5. 4670 İŞLEMCİ ÇOK UYGUN FİYATA - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 302206000 H81 anakart var. 115 liraya. bunu al. MSI H81M-P33 FULL KUTU + GARANTI + FATURA - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları...
  3. A

USB 2.0 a USB 3.0 takılır mı?

çalışır.
  4. A

Hangi İşlemciyi Alayım?

sakın APU falan alma. İntel i5 işlemci al. anakartın en ucuzunu al, ekran kartına da gerek yok. intelin işlemci içindeki ekran kartı sana yeter. her oyunu da oynatır.
  5. A

USB 3.0 uzatma kablosu 2.0'dan farklı mı

usb 2.0 ile usb 3.0 arasındaki fark birisi 4 telli öbürü 8 telli dolayısıyla herşeyi farklı, ama usb 3.0 dişi sokete 2.0 flash bellekte takabilirsiniz ama 2.0 hızında çalışır.
  6. A

AMD 8350 stok fan sesi

bu tip cpu cooler kullanın. hiç ses yok. oh ne rahat. dersiniz. http://is.gd/xXQXmd
  7. A

General Mobile Discovery KitKat Gözlemler-Sorunlar

4.4.2 yükleyipte ne yapacaksınız onu. anlamıyorum. bildiğin telefon işte. 4.2 olsa ne olur 4.4 olsa ne olur. sanki arada bi fark varmış gibi. hiç fark yok. boşa kendinizi kandırmayın. fark yok. üstelik 4.4 yüklerseniz pek çok özellik bozuluyor. brick olan bile var. niye yüklüyorsunuz. fayda...
  8. A

windows 7 kullanırken internet explorer 8 de home buttonu olmaması

Arkadaşlar uzun yıllar firefox kullandıktan sonra ie ye dönmek istedim. ama ie8 de home butonu olmaması yüzünden çok fena sinir oldum. ie8 e home butonu, yani başlangıç sayfama dönme düğmesi ekleme imkanı var mı? var diyen arkadaşa minnettar kalacam. teşekkürler.
  9. A

Flash bellek biçimlendirme sorunu

benim sd kart bozulmuştu.hiç formatlanmıyordu Hdd low level format 4.30 var onla çözdüm. android porting x86 ile uğraşırken sd kartın partisyon ayarı bozulmuştu. hiçbir şekilde biçimlendirilemiyordu. Yukardaki programla low level format attım. sonra bir partisyon manager programı ile yeni...
  10. A

Ubuntu 12.04 Nasıl tema yüklenir?

bilen yok herhalde.
  11. A

Linux Ekran Görüntülerinizi Paylaşın

benim masaüstüm
  12. A

Linux font ayarları

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Uploaded with ImageShack.us resimler burda
  13. A

Linux font ayarları

linux'ta fontlar çok kötü,Firefox'daki yazılar gözü çok yoruyor diyorsanız.Size basit bazı ayarlarla harika görünüme sahip olmayı anlatacağım. önce linux font ayarlarını ayarlayalım. Bütün linuxlarda bu ayarların yapılacağı bir yer var- sistem ayarları--Genel Görünüm ve Davranış--Uygulama...
  14. A

En sağlam linux dağıtımı hangisi

çok doğru. size katılıyorum.Linux kullanıcılarının Türkiye'de pclinuxos ile ilgilenmemesini hayretle izliyorum.Halbuki en stable ve en hızlı linux bencede PClinuxos
  15. A

Usb-stick ile Pclinuxos kurmak

Dvd-romu olmadığı halde mevcut işletim sisteminin yanına başka bir işletim sistemi kurmak isteyenler için Pclinuxos biçilmiş kaftan. Slax ile falan uğraşıp durma ve sorunlarla boğuşmaya son.Önce internetten (Distrowatch tercihan) pclinuxos'un 64 bit sürümünü iso olarak indiriyoruz. Unetbootin...
  16. A

Windows7 veya 8 kuramıyorum !

Win7 dvd sinden kurmaya çalıştığında bu mavi ekranda tam 20 dakika bekliyor. sonra kurulum başlıyor.sabırla 20 dakika bekleyin kurulacaktır.
  17. A

CPU İşlemcilerimizi yaristiralim.

sistemimde 2 işletim sistemi var. işlemci Amd fx4100 4 çekirdekli işlemci 3.6 gherz Xp ile 26 saniye Win7 ile 56 saniye -------------------- yani işletim sistemine göre değişen test 12 saniyede Win7 ile testi bitiren arkadaşlar xp ile deneseniz 12 saniyenin de yarısına inebilir, bu durumda
  18. A

4 Tablet Arasında Kaldım Önerileriniz Lazım

hiçbirisini alma 2013 başında piyasaya çıkan rockchip 3188 işlemcili tabletler henüs türkiyeye ulaşmadı. bir kaç ay sonra ulaşır. onu beklemeni tavsiye ederim. bu işlemci kullanan tabletler. 10.1 ekrana sahip olacak.arka kamenası 5 mpixeli destekliyecek. en önemlisi 4 çekirdekli işlemcili olacak.
  19. A

Ubuntu 12.10 Çıktı!

uburtu ileri gitmiyor geri gidiyor.son sürümde snaptici de kaldırmışlar.
  20. A

Pardus öldürüyorlar destek olalım

pardus milli bir işletim sistemi değildiki zaten.çekirdeğini başka yerden al.bazı programları başka yerden al tercüme et.kullan al sana türk işletim sistemi .pardus bu işte. Uganda Cumhuriyetide bunu yapar.neresi milliymiş ki.çekirdeğini yap da görelim.o zaman milli olur.şimdiki ise montaj sanayii.
  21. A

Mageia

Distrowatchta 2. sıraya hızla ulaşan Mageia distribution harika bir linuxtur.Şahsen Ubuntudan Unity sistemi çıktığından beri umudumu kestim.Ardı arkası gelmiyen hatalardan bıktım.Ubuntu yükleyipte memnun olan varsa tebrik ederim.Sizlere windowsla yarışabilecek bir işletim sistemi öneriyorum...
  22. A

Windowstan Linux'a geçiş için tavsiyeleriniz ?

ubuntu kurduktan sonra sorunlarla mücadele etmen gerekecektir. yok ekran kartı hatısı, yok google programları hatası yok şu ,yok bu.tam olarak sorunsuz linux bulamazsınız.bunun sebebi, her birisi dev şirketler olan Microsoft ve Apple gibi şirketlerin kendi pazar payını kaptırmaması için bedava...
  23. A

Hangi linux sürümü ?

bu da benden sana kıyak olsun. pclinuxos2009.6 bunu kur.daha yeni sürümü var deme sakın .özellikle onu yazdım.en sorunsuzu bu.ubuntudan mintten hepsinden iyidir.
  24. A

İşlemci önerisi Amd

ben fx4100 kullanıyorum. çok memnunum
  25. A

Amd işlemci GHz problem var

o turbo core teknolojisi sayesinde oluyor. amd de turbo core a geçti diye biliyorum.benim cpu 3.6 ghrz , boştayken 1.4 ghrz
  26. A

Pclinuxos2011

Linux için tam sizin beğeninize cevap verecek işletim sistemi. Pclinuxos kullananın, artık ubuntu,yla yetinmeyeceğini zannediyorum. Çünkü bende öyle oldu. Daha önceleri Pardus,Ubuntu,Mint,Slax ve Gentoo kullandım... ama Pclinuxosta son durağı buldum.Mandriva tabanlı....tavsiye ederim.bi deneyin...
  27. A

İşletim Sistemi Önerisi

biosta ok tuşunu kullanarak üste veya alta indirebilirsin
  28. A

LG 31in OLED Cok Şık

üstelik oled ekran kırılmıyormuşda.
  29. A

Amy Winehouse Öldü!

bulutların arasında uçup, melekler gibi gitti.bu kıza ne kadar üzüldüğümü anlatmam mümkün değil.insanlar ne kadar merhametsiz olmuş, şu yazılanları okuduktan sonra bu ülkede yaşadığımdan utanıyorum.bu kadar yüce bir sesten ,bu kadar büyük bir yetenekten anlayan ne zaman çıkacak bizim garip...
  30. A

Youtube yine mi kapandı?

25.07.2011 sabah itibariyle you tube hiçbir şekilde açılmıyor.acaba yine kapandıda haberimiz mi yok.
  31. A

Windows 7 yükledikten sonra XP yüklenmiyor?

arkadaşlar xp sistem bölümü olarak mbr yi kullanır.win7 ise sistem bölümü olarak kendini bcd denilen bir bölüm oluşturur.win7 kurduktan sonra format atıp xp kurarım zannediyorsanız kuramazsınız.çünkü format sadece bölümü siler.sistem bölümünü yani bcd bölümünü silmez.bu nedenle bcd duruyorsa...
  32. A

Linux sistemin yedeğini alma resimli anlatımı [Clonezilla]

acronis true imaj programı yükleyin kolayca yedekleyin bu ne yahu...
  33. A

IDM Firefox eklentisi gibi...

you tube videoları downloadı için çok güzel firefox eklentisi var. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/easy-youtube-video-downl-10137/
  34. A

Linuxumuza en güzel masaüstü duvar kağıdı yarışması

tam çözünürlüklü linkide koyalım ki; hoşumuza giderse bizde kullanabilelim...
  35. A

Linuxumuza en güzel masaüstü duvar kağıdı yarışması

en güzel wallpaper kategorisinde açılışı yapıyorum.benim favorim şu:japonyanın en yüksek rakımlı bir karayolu geçidinde (tateyama)5 metre kar manzarası.sizinkileri görelim..... http://i55.tinypic.com/mtujav.jpg
  36. A

Ubuntu 11.04 (Natty Narwhal) Daily Build - Testlere başlıyoruz...

bende indirdim ama kuramadım.yani kurulmuyor.nedense
  37. A

Ubuntu 10.04 yoksa 10.10 hangi sürümünü indirmeliyim

ben 10.10 kurdum.pek çok hata verdi.stabil olmadığına karar vererek sildim 10.04 lts yi yeniden kurmak zorunda kaldım.sonra 10.10 u kurmamtaki herhangi bir fark yararını da göremedim.keşke hiç kurmasaymışım.10.04 çok kararlı bir sürüm.genede siz bilirsiniz...
  38. A

Hangi Linux Dağıtımı (KDE Masaüstü Kullanan)

pclinuxos2010 bence en iyisi
  39. A

Pardus 2011 Alpha, Beta, RC

ubuntu varken pardus 2011 i kurarsan başka bir bölüme kursan bile ubuntu grubda çıkmıyor sadece pardus ve windows görülüyor.pardusun son sürümü gerçekten güzel olmuş, tüm sorunlar çözülmüş.ofis olarak libre ofis geliyor. indirmek için odtü nün ftpsi çok hızlı oradan indirebilirsiniz...
  40. A

Tek bilgisayarda kurulu ubuntu ve win7 nin imajını alma?

ext 4 ün imajı alınamaz ama linuxu reiserfs veya ext3 ile kurarsanız.komple harddiskin imajını alıp ikisi birden tekrar kurabileceğiniz program acronis true imaj dır.
  41. A

Çok komik azerice bir şiir

Seni daha heç sevmirem Diyecahsan niye? Bennam(Bilmem)işte ele Seni görende yilanı torbada görirem Ölir,ölir,Wallah ölirem Sen kendin ne sanırsan? Heç aynaya bahir misan?(hiç aynaya bakıyormusun)Daha beni bahir misan? Gap bezi sufatli, Teşi Bacahli,Herif sesli,Lepbik ayahli. Seni daha heç ama...
  42. A

Ubuntu You Tube-host Dosyası Nı Yoksa Dns Ayarları Mı çözüm?

Bende ubuntu host dosyası değişikliği yapmakla bile you tube u rahat açmaya yetmemeye başladı.açıyor açıyor ama çok bekliyerek açıyor.bayağı zorlanıyor.sizlerdede böylemi yoksa yalnız bendemi.bir çaresini bilen arkadaş çözüm bulabilirmi?
  43. A

Ubuntudaki Ekran Ayarlari

ekran kartının son driverinı yükledinmi.1,91 i yükle düzelir
  44. A

Freebsd 8.1 çıkmış Indiriyorum Nasıldır

hayır bence pclinuxos 2010 dur.her ikisini de defalarca denedim.söylediğimden şaşmayın derim....
  45. A

Pclinuxos 2010

arkadaşlar mandriva tabanlı pclinuxos 2010 çok güzel işletim sistemi olmuş.kurulduktan sonra hemen herşeyi hazır bir sistem elinize geçiyor.nvidia 195 kurulu geliyor.ses kartını tanımada da herhangi bir sorun yok.synapticten vlc player, gwenview ve googleearth yüklediğiniz zaman hoşunuza...
  46. A

Istanbul Da Kendi çektiğim Fotolar

istanbulda kodak c743 kameramla çektiğim fotoları yayınladım.isterseniz, bakıp değerlendirebilirsini.hatta kullanabilirsiniz.kopi rayt yok,beleş link şudur, http://istanbul61.zxq.net/
  47. A

Linux (Ubuntu) için En İyi Dowload Yöneticisi ?

multiget i tek geçerim.çindeki sitesinin download bölümünden,binary dosyasını alıp,herhangi bir yere buraya aç komutu ile açıp kullanabilirsiniz.depolarda varmı bakmadım belki depo dada vardır.bunun bir iyi özelliği de dosyayı on parçaya bölüp her birini ayrı ayrı indirip, sonunda birleştiriyor...
  48. A

Linux Ekran Görüntülerinizi Paylaşın

Uploaded with ImageShack.us
  49. A

Ubuntu da google siteleri yasaklarını aşmak

ubuntu diye özellikle yazdım.ramboberk arkadaşın dikkatine..... 156.154.70.22, 156.154.71.22 yukardaki ilk 22 den sonra önce virgül ve bir boşluk var.sonra 156 diye devam ediyor. noktayı virgülü karıştırmayalım.
  50. A

Ubuntu da google siteleri yasaklarını aşmak

Bildiginiz üzere google ın bazı ip lerine yasaklar geldiğinden dolayı sorunlar yaşıyoruz.özellikle google analitics,google translate gibi sitelere girilememekte.aktarma yapan bazı siteler aktaramadığından açılamamakta.bu sorunun aşılması için ubuntuda şunu yapalım. en üstte olan ağ simgesini...
  51. A

Allah belanı versin ubuntu

şaka şaka.... ubuntuya hiç öyle söylenirmi?aslan ubuntu
  52. A

Gentoo linux kurmayı düşünüyorum fakat!!!

gentoo yerine sabayon kursan derim.sabayon da gentoo tabanlı,ama daha kullanıcı dostu...
  53. A

Lucid lynx de 3 güzel yenilik

1. si bilgisayar bir müddet beklediğinde otomatik kilitleniyor.ekran kararıyor.aynı windows7 gibi 2. si java otomatik kurulmuş geliyor.karmicte java sonradan kuruluyordu biliyorsunuz. 3.sü nvidia 195 sürümünü geliyor.
  54. A

Kodak C653 Fotograf makinası sorunu

pillerin tam dolu olması lazım bendede c743 var.azıcık az dolu olsa makine kapanmıyor veya açık kalıyor.pilleri tam dolu olarak bi dene
  55. A

Lfs ile kaynak koddan derleme yaparak yeni bir linux dağıtımı yapak için start verdim

ne kadar boş bir konu ....hala bıkmadınız mı?
  56. A

Yeni Bir Türk İŞLETİM SİSTEMİ Turk-OS

asıl önemli olan kernel yani çekirdek, sanırım son kernel, kde 4.4.1.........siz türk yapımı linux yapacaksanız, önce henüz çıkmamış olan 4.4.2 yi çıkarın, yada 5.0 ı çıkarın da görelim.herkez sizin kernelinizi kullanıp beğenir de susesinde,ubuntusunda,mandrivasında da kullansın o zaman bravo...
  57. A

Modifiyeli Suse yaptım hemde 1 günde 2 sistem

ne yaptığını hala anlamış değilim.open suse yaptım değil,kurdum de bari....
  58. A

Remastersys backup-kurduğunuz, kuracağınız son ubuntu olsun

Arkadaşlar ubuntu kurduktan sonra programlarınızı kurup, ayarlamalarınızı yapmak çok zahmetli bir iş.bu programla bu dertten kurtuluyorsunuz. ubuntunuzun en güzel bir zamanında, o andaki isosunu alıp, bu isoyu diske yazdırıyorsunuz.ve makinenize özel programları içinde bir ubuntu dvd si elde...
  59. A

En zor linux hangisi

senin için "atari" tavsiye edebilirim en zoru o....
  60. A

Ubuntu:lütfen acil yardım

wubi ile kurulum yapmıştım dolayısı ile linux bölümü görünmüyor.... ---------- saat 11:15 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:05 eklenmişti ---------- bye bye ubuntu....sırf güncelleme yaptım diye .ne vardıda konsola geçtin be...ben mi sana açılışta konsola geç dedim.ne yazmamı...
  61. A

onuda denedim olmadı.sorunumu anlatamadım galiba.açılışta direk açılmıyor.siyah konsol ekranına düşüyor.ve şunlar yazılı bu ekranda. grub version 1,97 diyor. sonrada minimal bash-like line editing is supported diyor sonrada sh:grub diyip bekliyor ....... buraya ne yazmam lazım...... bilene...
  62. A

unknown command"start" diyor.olmadı yani...
  63. A

ubuntu karmic kullanıyordum çokta memnundum.son güncellemeleri yükledikten sonra direkt açılmıyor....açılışta siyah ekranda grub yazıp kalıyor .buraya ne yazmalıyımki ubuntu açılsın..yoksa açılmıyor....ne olur bi yardım.
  64. A

Microsoft'un Korsan Avı Sonuçları

benim windows 7 de hiçbir uyarı vermedi. ama printirdan bir çıktı alacağım zaman,yazdıracağım çıktıyı değil.lütfen lisanslı yazılım kullanın diye bir kağıt yazdırıp veriyor.hayretler içerisinde kaldım.sonra internette msn backgammon oyununu oynamaya başladım, tam oyun bitmek üzere iken oyunu...
  65. A

Windows 7 den XP ye geçme

win7 yi c den başka bir bölüme örneğin d ye kurduğunuzda bile kurulum bittiğinde o d bölümünü win 7 c olarak kabul ediyor.sizde o bölüm c zannedip ,xp kurarken c yi siliyorsanız; aslında c yi değil d yi silmiş oluyorsunuz.hata bundan kaynaklanıyor olabilir. en iyisi bölümlerin boyutunu iyi...
  66. A

8 MB NETLİMİTSİZ'e geçtim ama 100 kb ile download yapıyor.

bende superonline quicnete aboneyim.fiber optikle 10 mbyte hızı aldım.hızlı serverlarda 1000 kb a kadar çıkabiliyor. ama çok nadir. çünkü karşı taraf genelde bu hızı karşılayamıyor.çoğu siteler 300-400 kb i ancak kaldırabiliyor.üniversite ftp leri ,microsoft ve bazı hızlı siteler tamam 1000 kb...
  67. A

Linux konusundaki yeni sıkıntı-okumadan linux kurmayın

sağolun deneyim bakalım bende
  68. A

ben xp kullanıyordum.diğer partisyonuma ubuntu 9.10 karmic koala kurdum.açılışta xp görünmüyordu. onun için bu yazıyı yazdım.win7 ile denemedim daha.
  69. A

arkadaşlar bildiğiniz üzere son aylarda grub2 diye bir şey çıktı.başımıza bela oldu.ubuntu ve bazı en yeni linuxlar varsayılan önyükleyici olarak grub2 kuruyorlar.grub2 kurduktan sonra ise maalesef ana sistemimiz olan WİNDOWS GRUBDA GÖRÜNMÜYOR.tekrar windowsu gruba eklemek ise çok zahmetli ve...
  70. A

Sabayon 5.1 çıktı-ilk intibalarım-müthiş.....

Bir gentoo türevi olan italyan yapımı sabayon linux un 5.1 sürümü nihayet çıktı.1.9 gigabyte büyüklüğünde olan işletim sistemi kde için ayrı gnome için ayrı iso şeklinde sunuluyor.ayrıca oyun yüklü olan 4,3 gigabytelık ayrı bir iso sürümüde yayınlandı.gnome sürümünü yüklediğimde karşılaştığım...
  71. A

Linuxda Microsoftcuların parmağı mı var acaba?

arkadaşlar geçenlerde xubuntu yükledim.şu kanaate vardım ki bu kadar düzensizlikler kasıtlı olarak yapılmadan olmaz.windows linux elemanı arıyormuş diye haberler boşa çıkmıyor.windows sahipleri para vererek bozuk programlar ürettirerek herkezi linuxdan soğutuyorlar.bu arada parsayı kendileri...
  72. A

Fedora 12 Deneyimlerim

bizim güzel pardusumuz dururken fedoradan bize ne abi..ya..
  73. A

Pardus ta harika download yöneticisi

zeratul kardeş ben download hızının limite erişmesinden bahsediyorum.down them all ve diğerleri bunu yapmıyor.
  74. A

Pardus ta harika download yöneticisi

arkadaşlar pardusun son sürümü harika...hemen denemenizi tavsiye ederim.yalnız bir eksik bence download yöneticisi zayıftı.bende araştırdım ve bir download yöneticisi buldum.bu ne mi yapıyor.mesela 8 megabyt hızında internetiniz var ama download yaparken.çoğu site size 100 veya 200 bilemedin...
  75. A

Bu da benim sitem

arkadaşlar bu benim ilk ücretsiz hostingden yararlanıp nete yerleştirmeyi başardığım bir işti.öncelikle beni çok eğlendirdi.2 inci 3 üncü 4 üncü denemelerim çok daha iyi olacak...nasıl yükleniyor ,nasıl yayınlanıyor onu öğrendim.en azından...fuzuli tartışmaya gerek yokki... bu arada resim...
  76. A

Dostlar İyi BirDownload Prog.Arıyorum

http://uploading.com/files/fc527426/MetaProducts_Portab_Downl_Man_3.8.827.rar meta products------ derim... ama siz bilmezsiniz...bilseniz başkalarını önermezdiniz. massdownloader şirketinin ürünü
  77. A

Bu da benim sitem

buna bir 2. sayfa ekleyecektim. ama acdseenin yarattığı 2.index sayfası hostingde açmadı o yüzden 1 sayfalık oldu.buna bir 2. sayfa nasıl eklenir.yardım edebilirmisiniz.yazıları çoğaltıp, linkler falanda ekledimmi güzel olur diye düşünüyorum.
  78. A

Bu da benim sitem

acdsee 5,0 ın create htm tuşu ile yaptığım site toplam 15 dakikada site tamam...yükleme dahil..nasıl olmuş ama MOD NOT: Site adresini Ö.M ile isteyiniz.
  79. A

'Türk Malı' bilgisayar geliyor

ha ha ha çok komik .devrim denilen ilk türk arabasının bir fiyasko olduğundan haberiniz yok herhalde.aylarca uğraşıp ilk türk arabası yapacağız diye inat ettikten sonra 56 şavrole benzeri bir tenekeden oyuncağı bitirmeyi başardılar ama araba bir türlü yürümedi.ne yapalım edelim de rezil...
  80. A

Xp ultimate yükleyenler dikkat !!!

bende modifiye edilmiş 2 tane xp, bir vista,bir tanede win7 aynı diskte kurulu .hepsindede değişik değişik virüs programı var.modiye xp lerden biri morningxp,biride xp seven edition....boot ekranında istediğim işletim sistemini seçip açıyorum.virüs programı ile diğer partisyonlardaki işletim...
  81. A

Ram uyumsuzluğu

ram hızını zaten bilirsiniz diye anlatmadım.o tabiki ilk evvel olmazsa olmazlardan.ama ramlarınız aynı olsa bile önceki anlattığım geçerlidir. aşağıdaki link bunu güzel anlatıyor. http://egitim.pclabs.com.tr/388/4-gb-bellegimi-niye-daha-dusuk-goruyorum/ 1 giganın yanına 1 giga taktım yine...
  82. A

Ram uyumsuzluğu

arkadaşlar belki bilmiyen vardır diye bir konuyu açıklamak istiyorum.diyelim 32 bit işletim sistemi kullanıyorsunuz.bir slotunuzda 2 giga ram var ,,,daha hızlansın diye bir 2 giga ram daha aldınız.taktınız ama makine onu tanımıyor... ----------------------------------------------------------...
  83. A

Yeni Yılda Dilediğiniz Kadar Fotoğraf Çekin Canon PIXMA MP560 ile Evde Basın

canon kesinlikle tavsiye etmem,kartuşları dolmuyor,her bittiğinde yeni kartuş almanız gerekiyorki her renk ayrı kartuş olduğundan dolayı ayrı ayrı kartuş parası veriyorsunuz.5 tane kartuşu varki sadece kartuşlarını tek tek kırtasiyeden yenilesiniz. makineden daha pahalıya gelir.adamlar kartuşu...
  84. A

4440375

yanlış biliyorsun faturaya bir güzel yansıyor....
  85. A

değil işlemci bir tane transistor yapsak öpüp başımıza koyalım..onuda becerebildiğimizi ne duydum,ne gördüm,ne de okudum.ha unutmadan söyleyim.bir adet core2 duo işlemcide 160 milyon transistor varmış....
  86. A

işlemciyi amerikadan başka yapan yokki biz yapalım.japonya,almanya, rusya bile yapamıyor.intel ve amd den başka işlemci var mı piyasada.ikiside amerikan değilmi.bu laf şu lafa benzer.türkler uzay mekiği projesi yapacakmış.bunun gibi birşey. inandınızmı.yapamazlar çünkü o bilgi ve kabiliyet bizde...
  87. A

Win7 & Vista Kurulum Ekranı Geç Geliyor

yabancı sitelerden araştırdığım kadarıyla bu sorun dvd writer-reader ile ilgili......eğer başka bir dvd rom veya dvr writer ile denerseniz, bu sorunla karşılaşmazsınız.... kendi tecrübeme dayanarak şahidim ki ,bendede 10 dakika bekletiyordu.evde kullanmadığım eski dvr romumu taktım.denedim...