Arama sonuçlarınız

1. TheSaviour

Tanimlanmayan Ağ Sorunu

Arkadaslar dun internette dolasirken pc birden mavi ekran verdi,ara sira olan sey pek umursamadim actim tekrar pcyi ama internete baglanmadi. sagdaki ag uzerinde sari unlem isareti var.driver silip yukledim hatta sonra formatta attim ama hala ayni. IP alamiyor galiba. isin ilginc yani suan yine...
  2. TheSaviour

E-Kitapla çalıştığınız kadar kazanın!

İyi akşamlar arkadaşlar, sizlere kendi bulduğum bir yöntemle nasıl para kazanacağınızı anlatan bir e-kitap hazırladım. Kitapta yazılanları uygularsanız sadece günde 1 - 2 dakikanızı harcayarak 5 günde 1 $ kazanıyorsunuz. Biraz çaba gösterip günde yarım saate yakın zaman ayırarak 20 $ - 30 $...
  3. TheSaviour

Yeni blog açtık, tavsiyelerinize ihtiyacımız var

Arkadaşlar 1 hafta önce arkadaşla yeni bi blog açtık.Tasarımla uğraşmaktan henüz pek yazı giremedik Site gta haberleri vs üzerine kurulu olsada diğer oyun serilerininde haberlerini yapmaya karak verdik. Adres : http://www.gta-merkezi.blogspot.com, tavsiyelerinizi almam gerek, olması gereken...
  4. TheSaviour

Sıfır bilgisayar aldım açılmıyor. [Çözüldü]

iyi geceler, arkadaşlar bugün sıfır bilgisayar topladım amd markalı ürünlerle 700 w lık bi power supply aldım ki sorunun güç kaynağından olacağını düşünmüyorum. herneyse bilgisayarı bağladım güç kablosunu taktım daha sonra anakartın ışığı filan yandı power düğmesine bastım bilgisayar açıldığı...
  5. TheSaviour

Ekran kartı driver sorunu

bilgisayarı her açtığımda ekran kartının driverı silinmiş oluyo ekran kartının modeli gddr5 gt440 ben de cd yi takıp tekrar kurmak zorunda kalıyorum sizce problem ne olabilir ?
  6. TheSaviour

Oyunlarda kasma problemi

Yeni ekran kartı ve ram aldım gt 440 ve 4 gb kingston driverlarını yükledim fakat oyunlar kasıyo sorun ne olabilir?
  7. TheSaviour

Ekran kartı seçim

Bi arkadaşım yeni ekran kartı alıcak bütçesi max 250 tl. (60-70 e uzar) Bana Nvidia GT 440 ve 430(128 bit) kartlarının performansını sordu fakat GT440 ve 430 hakkında bi bilgim yok. İkisinden biri tercih edilmelimi yoksa G200 serisi, gt9000 serisinden kartlar mı alınmalı?.Ben gts250...
  8. TheSaviour

Pixel & Vertex Shader Version Sorunu

Arkadaşlar elimdeki kart nvidia gts 250. Pixel ve vertex 3.0 yani. Az önce pes 11 , black ops, portal 2 gibi oyunlar oynadım hatta daha sonra hot pursuit i indirdim calıstırdım sisteminiz yeterli değil dedi. ( içindeki diretcx'i kurdum ) can you run it ten bakayım dedim. Pixel ve Vertex...
  9. TheSaviour

Alan seçim hakkında

Bu sene lise 1 i bitirdim. İstediğim meslek yazılım mühendisliği sayısal'da yani..Sayısal derslerim; Mat, geo=3, kimya=4, biyoloji 2, fizik 1(ilk dönem 3tü), düştü karneme, yani 1 zayıfım var.(sözeller 3-4) Sayısala gidebiliyorum fakat kafam cok karıstı, herkes cok zor ne işin var gibisinden söz...
  10. TheSaviour

Portal 2 yardım.

Benim bi sorum olucak, oyunu indirdim fakat oyuna giriyorum menü felan var oyuna başladıgımda siyah ekran kalıyo öyle. print screen e basıp paintte yapıstırınca görüntü var aslında. Bunu nasıl düzelticem ben? Hertz olayı felan diyolar ama tam yapamadım ayarı. Ekran kartı; tümleşik intel g33/g31...
  11. TheSaviour

Office 2003 yardım

Arkadaşlar dönem ödevi hazırlamak zorundayım word ile.2-3 günüm kaldı fakat bilgisayarda MS Office programı yok. Geçen microsofttan indirdim;"Office2003SP3-KB923618-FullFile-TRK" yükledim fakat "Ürün sisteminizde olması gereken sürümü bulamadı" hatası verdi, galiba patch gibi bişey yükledim emin...
  12. TheSaviour

Analoglu oyun kumandası tavsiyesi istiyorum

Arkadaşlar ben ps3 almayı düşünüyorum fakat hemen değil yazın okullar kapandıktan sonra.. Fakat hiç oynamadıgım için önce pc de alışmak amacıyla analoglu bi kol istiyorum.Tabikide DS3 gibi kaliteli ve pahalı istemiyorum. Mw2,pes2011 belki dirt2 gibi oyunlar oynayabileceğim ve pahalı olmayan bi...
  13. TheSaviour

Ekran kartı kullanmamanın eksileri?

Bilgisayarda bi sorun yokken kapattım 4-5 saat sonra tekrar açtığımda, mavi ekran geldi ve 1-2 saniye içinde reset attı ve daha sonra monitöre görüntü gelmedi.Sorun ekran kartında olduğunu biliyorum çünkü şuan vga kartım olduğu için onu kullanıyorum ve görüntü geliyor. Ekran kartım yandı büyük...
  14. TheSaviour

Kuşum Hakkında Yardımm

Yaklaşık 1 senedir beslediğim bu muhabbet kuşum var, Bugün kalktıgımda bi sorun yok gibiydi.Az önce kafesinden dışarı cıkarmak istedim(biraz agresif bi hayvan) normalde dışarıyı cok sever ama gelmek istemedi yerde öylece duruyordu..Aldım elime uçmadı ısırmadı hiç bişey yapmadı, denedim...
  15. TheSaviour

Haberin Devamı Için......

Shiftdelete.Net Makakaleri, bölümünden ayrılmayan ben artık giresim bile gelmiyor "haberin devamı..........." olayı yüzünden.Çoğu kullanıcı bazı makalelerin altında belirtti bu rahatsızlığı fakat cevaplar hep; "Forumun yükünü azaltmak için" oldu..Anlamadığım nokta gerçekten azalıyormu...
  16. TheSaviour

GTA-SA Editim (resimli)

Multi thef auto sayesinde tamamen kendim yaptım, yardım ya almadım, Nasıl oldu bilmiyorum ama eğlenceli bir iş..San fierroda oynamayanlar pek anlayamaz ama..Birde single playere eklenmiyor, Sa-mp de oluyor. -Araba yıkama ve küçük kulübe -Bir villa ve şerifimizin evi -Yeni ağaçlar ve...
  17. TheSaviour

Prison Break, Oceans Eleven, 21blackjack Gibi Filmler

Arkadaşlar, şöyle zekice planlanmış, soygunları,kaçışları,dolandırıcıkları cok seviyorum(film olarak tabiki :D) Şuan izlemek istiyorum ama film bulamadım, aradığım dizi değil film(Prison break'i yazma sebebim planlı bi kaçış olması) Varsa önerileriniz bekliyorum, şuana kadar izlediğim filmler...
  18. TheSaviour

Açıklıyorum; Joker Benim!

Evet aslında The Dark Knight filminde Joker bendim hep gizlendim.Ama birgün ocakbaşında yemek yerken yakalandım :( :D Not : Resmi Salt Okunur adlı editörün açtıgı başlıktan yararlanarak yaptım nasıl olmuş ? :)
  19. TheSaviour

Online Fare Oyunu

Bi kaç haftadır baya ünlü bu oyun :D zevklide muhabbetler güzel oluyor. Adres bu: http://www.transformice.com/en/ Girip isminizi yazın Create butonuna tıklayın ve karakterinizi oluşturun.Oyun içinden aşşağıdaki konusma penceresinden "/room shiftdelete" yazarak shiftdeletenin odasına...
  20. TheSaviour

Komedi Filmi önerisi

Selam arkadaşlar,Akşam akşam beni kahkahaya boğucak bir film arıyorum. Türk filmleri dışında, yabancı komedi filmleri önerebilir misiniz? İzlediğim filmler bunlar,[Ayrıca izlemediyseniz öneririm] Felekten bir gece (izlemeyenlere bende öneririm) Akıllı ol (bir ajanın salaklıgını anlatan...
  21. TheSaviour

Mavi ekran hatası.

Öncelikle şunu belirteyim acıkcası konuyu buraya açmakla iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum başka bi yer bulamadım Konuya dönersek,geçenlerde pc'de otururken 3-4kere elektrik gidip geldi.Tekrar elektrik geldiğinde açtım pc acıldı,windows xp ekranı geldi doldu, fakat sonra mavi bi ekran...
  22. TheSaviour

Prison Break The Game - Kendi Cektiğim Resimler

"Prison Break the conspiracy" adlı oyunu bugün indirdim ve suan oynuyorum kendi cektiğim resimleri upload ettim buyrun.. Başlıkta ve yazıda belirttiğim gibi resimler tamamen bana aittir.Resimleri başka bir forumda yayınlamak istiyorsanız kaynak gösterin.(konunun linki)
  23. TheSaviour

İlk sitem yayında, yorumlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar ilk sitemi bugün itibariyle yayına soktum.Aslında sitenin host ve domainini abim aldı.Profil resmindeki sağdaki benim yaşım 14 =)).Sitenin tasarımı tamamen bana ait. Dediğim gibi ilk sitem,ilk deneyimim. İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum ... MOD NOT: Site adresini Ö.M ile...
  24. TheSaviour

Mozillada acılan şey İE de acılmıyor? Yardımm

( yanlıslıkla 2 konu acmısım silinebilir )
  25. TheSaviour

Mozillada acılan şey İE de acılmıyor? Yardımm

Merhaba öncelikle.Ben Dreamweaverden site yapıyorum.Siteye background ekledim ve Mozilla Firefoxta kontrol ettim oldu.Güzelde durdu.Neyse Dreamweavere gelip tekrardan Tarayıcı önizlemesine geldim ve İE yi farkettim acaba İE de nasıl durmuş diye baktım.Fakat backgroundu göremedim.Yani resim...
  26. TheSaviour

Hangi türden siteler kazandırır?

Merhaba arkadaşlar.Yeni bi site açacagım, suan iceriği önemli değil benim için reklam geliri önemli aklımda iki soru var ve sizden yardım isteyeceğim. 1-Ne tür bi site daha cok kazandırır 2-Hangi reklamcılık güvenilirdir, hangisi tıklama başına fazla para öder? Gözlemlerime göre google...
  27. TheSaviour

CS 1.6 Oyuncularının buluşma noktası

Arkadaslar diğer konudanda görülüyorki forumda Counter Strike 1.6 oynayan arkadasımız cok.Yorumlarda hep girelim biryere gibisinden mesajlar var fakat sanırım suana kadar ne bi mac atıldı nede public bi servere girildi.Birbirimizde msn,facebook gibi iletişim aracları olmadıgından ve her...
  28. TheSaviour

Max Payne 3'ten İlk Görüntüler

Resimler Offical sitenin yayımladıgı resimlerdir.Şimdilik bulabildiklerim bunlar. Devamı gelirse ekleyeceğim.