Arama sonuçlarınız

1. Y

Nvidia GTX TITAN icin güc kaynagim yeterlimi?

Güc kaynagim "750+80 watt" yeterli olurmu yoksa yenilemem gerekirmi.. Anakart: Gigabyte GA-X79-UD3 (rev.1.0) Islemci: Intel Core i7-3930K, 6x 3.20GHz Ram: G.Skill Ripjaws Memory - 16 GB 1866 MHz ( PC3-14900 ) HDD: SSD OCZ Agility 3 240 Gb Suan kullandigim grafik karti Nvidia Zotac GTX 480...
  2. Y

Windows 7 başlangıç onarma durduk yere baslangicta cikti.

Pc yi kapattim sabah actim direk karsima bu cikti.Bastim ilerledim sorun yok sonra tekrar kapatip acti otomatik olarak sorun yok acaba cikmasinin nedeni ne olabilir. Yardimci olacak arkadaslara tesekkür ederim simdiden.
  3. Y

Yurt disindan Kargo göndermek

Merhaba arkadaslar.Yurt disindan kargo göndermek istiyorum.Icerigi eski pc´ime ait Anakart,Islemci ve ram i göndermek istiyorum ama.. Türk gümrügünde sorun cikarmi diye kucuk bir endise duyuyorum..Bilgisi olan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim...Simdiden tesekkürler.. Konu disini uygun...
  4. Y

Google Chrome Cerez sorunu

http://support.google.com/accounts/bin/answer.py?hl=tr&hlrm=de&p=youtube&answer=61416&ctx=ch_CheckCookie Youtubeye giris yapiyorum cikis yaparken bu sorun cikiyor karsima.:glare: Bu sorun bayadir var bende aynen yapiyorum yine olmuyor yardimci olursaniz sevinirim.. Konu umarim dogru yerdedir...
  5. Y

ASUS VE258Q 25 inch LED Monitor Almak istiyorum görüslerinizi bekliyorum..

Bunu Almak istiyorum görüslerinizi almak isterim tesekkürler.. Umarim konuyu yanlis yere acmamisimdir.. Specifications Display Panel Size: Wide Screen 25"(63.5cm) 16:9 True Resolution : 1920x1080 Pixel Pitch : 0.288mm Brightness(Max) : 250 cd/㎡ ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) ...
  6. Y

Grafik Sorunu

Oyun oynarken bazi simgeler mesela tabela lamba diregi araclar agaclar sonradan karsima cikiyor nedeni ne olabilir..Yardimci olursaniz sevinirim konuyu yanlis yere umarim acmamisimdir...Actiysamda ozurdilerim... Anakart: Asus P5QLD Pro Cpu:Intel core2 Quad Q 9650 4x3.0Ghz Ram. DDR 2 800 Grafik...