Arama sonuçlarınız

1. F

Air5650TT 2 Wifi Oluşturma?

Merhabalar, Air5650TT modemim var. 25mbit net kullanıyorum. evde 6 kişiyiz(öğrenci evi) ben bu modemi 2 ye bölebilir miyim? Biri video izlerken tüm netin kasıyor.oyunda(Counter Strike) ping yaratıyor. o yüzden bölmek istiyorum böyle birşey mümkün mü? 15mbit ve 10mbit olarak 2 ye bölmek...
  2. F

Taşınabilir HDD Problem (Bip Sesi)

Merhaba Arkadaşlar, Taşınabilir HDD bir ara açılmadı,Tamirciye verdim,Kasayı değişti,içindekileri kurtardı,tekrardan sıkıntısız şekilde kullanmaya başladım(1yıl kadar). daha sonra bir arkadaşıma ödünç verdim geri verdiğinde HDD Videoda gördüğünüz ses(video2) çıkıyordu. Ayrıca video1 'de "kafa...
  3. F

Avea Benzer İnternet Tarifesi

15 TL'ye 500MB İnternet http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/500MBInternetPaketiFaturasiz 9 TL'ye 500MB İnternet http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/500MBAylikInternetFaturasiz Kaçırdığım-Okumadığım farklı bir noktamı var(fiyat dışında) bu paketlerde? 9'TL'lik...
  4. F

Laptop Tercihlerimiz,Fikirlerinize İhtiyacım var.Bütçe 1400-1600

Arkadaşlar,bir arkadaşım Leptop almak istiyor ve detaylı bir araştırmaya giriştik. Bütçe max.1400 tL - 1600 tL uygun gördüğümüz Bilgisayarlar aşağıdakiler.Siz olsanız hangisini tavsiye edersiniz ya da tavsiye ettiğiniz dizüstü pc var mı ? Olumlu Olsumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Düşünülen...
  5. F

Wifi Desteği Olan Telefon Tavsiyesi..

Arkadaşlar WiFi desteği olan , qwerty klavye olmayan dokunmatik olmayan normal bildiğimiz standart tuşlu telefon arıyorum ve şuana kadar bulabildiklerim bunlar. sıfır ekonomik birşey arıyorum ama bu telefonlar pekte ekonomik değil.. temiz 2.el bakacam artık ama bu telefonlara benzer...
  6. F

Masaüstü Pc ye Kablosuz Bağlantı Sorunu..

Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var. Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için? Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN Ethernet Sürücüsünü kurmadığımız için.kuramıyoruz...
  7. F

Windows 7 .Net Framework Kurulum Sorunu

Windows 7 (32).Net Framework 3.5 veya 4.0 kuramıyorum. Aldığım Hatalar Şunlar: Ardından Giriyorum Windows Özelliklerine Böyle birşey ve burada .Net Framework ile ilgili birşey yok. Burayı Biraz Kurcaladıktan sonra böyle birşey buluyorum. Windows'u normal yollardan Güncelleştirmeye...
  8. F

Alan Wake (2012) Çıktı ! ' mı?

Arkadaşlar "Alan Wake (2012)" PC Sürümü Çıkmış değil mi? Bazı Warezlerde gördümde fake olma olasılığı varmı diye soracaktım.Gerçi Skidrow Cracklemiş ama sanırım fake değildir herhalde ? Bilgisi olan var mı?
  9. F

Mozilla Firefox Çökme Habercisi

Arkadaşlar 2 Haftadır Bu Sorunla karşılaşıyorum. İnternette araştırdım biraz.Firefox'u tamamen kaldırıp yeniden kurun diyorlardı.ama bu çözümden net bir sonuç alınamamış çoğu kez.bende denedim olmadı malesef. bir başka çözüm öneriside eklentileri kaldırmak.ben kaç yıldan veri aynı eklentileri...
  10. F

Windows 7 CPU Kullanımı %100

Arkadaşlar 3 Haftadan beridir Windows 7 Kullanıcısıyım ve 3 hafta boyunca da hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Bu Sabah Hiçbir program yüklmediğim takdirde aynı normal Bilgisayarımı açtığımda CPU KULLANIMIMIN %100 Olarak çalıştığını farkettim ve şuanda da hâla çalışıyor. Resimlerde de...
  11. F

Bilgisayar hiçbir antivirüs programını kabul etmiyor!

Arkadaşlar.Şöyle bir sorunum var.Bilgisayarımda uzun süreden beridir bir virüs var.ne yaptıysam yok edemedim.(Görev Yöneticim Devre Dışı,Regedit Devre Dışı,Aygıt Yöneticisine de giremiyorum). Kaç defa format attıysam da gene aynı virüs. Belirli Antivirüs Programlarını (Avast,Nod32,Panda,Avira...