Arama sonuçlarınız

1. К

Mi note 3 vs mi 6

Mi 6 ile mi note 3 kıyaslanacak telefon değil. Biri amiral gemisi diğeri orta ile amiral arasında telefon. Mi 6 her türlü. Fiyatı da zaten ona göre pahalı..
  2. К

Ne telefon almalıyım karar veremedim

Biraz daha bekleyin note 15 çıksın.. Herkes bekleyin şu çıksın bu çıksın diyor da beklersen hergün bir model çıkıyor. En iyi ihtimal vatan bilgisayar, media markt gibi yerlere gideceksin, deneyeceksin, hoşuna gideni alacaksın. Hiç kendini kasma.
  3. К

Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatası

Güvenli internet açık olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildir ve kapatmalarını iste.
  4. К

0 dışındaki kan gruplarındaki büyük risk

A RH + , Ölüyor muyum şimdi ? :(
  5. К

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Arasıra takılmak isteyen arkadaşlar olursa; Nick ; CheckVizoR Küme : Platin 5 3 yıldır oynuyorum.Bütün lanelerde sabip karakterlerim var. Genelde aynı şampiyonlarla oynarım. Farklı şampiyonlarla oynayınca zevk almıyorum.
  6. К

4G İhalesi İptal Edilmiyor!

4g bile gereksiz bence. Şuan ki hız kime yetmiyor arkadaş ? Bunlarla uğraşılacağına şu çekmeme sorunuyla uğraşsınlar. Dağda, bayırda, tuvalette, yer altında falan neden çekmez arkadaş telefon? Kapsama alanını geliştirsenler 3g de yeterli.
  7. К

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Ana sayfanın bir yanı =)
  8. К

Xperia z3 mü LG G3 MÜ

İki telefonu da kullanan biri olarak z3 der geçerim. G3 arayüzü sıkıntılı. Hiç belli değil 3gb ram var. Ama z3 yağ gibi akıyor. Extra özelliklerini zaten saymaya gerek yok.
  9. К

Kıza Açılamamak

Yaş kaç bilmiyorum ama beni dinlerseniz bir kaç tavsiye vermek isterim. Eğer bir kıza gerçekten bağlanp sevmek istiyorsan sabret ve onun sana ulaşmasını bekle.İlk adımı atma kesinlikle. Hep ağır ol.Çünkü bu kız sana ömrünün sonuna kadar bağlı kalabilir. Ha senin niyetin başkasysa, gideyim biraz...
  10. К

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Aynen dostum. Bilim - kurgu olmazsa ya da gerçekten yaşanmış dram filmi olmazsa gram zevk almıyorum izlediğim filmden =)
  11. К

Bu tür bilim-kurgu, fantastik filmleri aslında sorgulamak yerine film olduğunu düşünerek izlemek gerek. Yani "ya böyle şey mi olur çok saçma" değil de adamların elinden geldiğince bizim hayal gücümüzü zorlamak istediğini düşünerek izlemek daha güzel bence . Mesela Ne kadar mantık dışı olsa da...
  12. К

Yıldızlararasını izledikten sonra hiçbir film zevk vermemeye başladı :S
  13. К

Interstellar' i izledikten sonra hayata bakış açım değişti nerdeyse. Not:28 yaşındayım..
  14. К

İki Tv arasında kaldım indirime girmiş sizce hangisi ?

Bence 32 inç alma.Belli bir zaman sonra çok pişman olursun.Tv alacaksan en az bi 40 inç olsun.
  15. К

105 Yıl Sonra Tekrar Olacak Kaçırmayın

Unutmazsak çıplak gözle de bakarım =)
  16. К

3D Smart Tv Hangi Marka ve Modeli Tavsiye Edersiniz?

Hocam plazmalar sarjlı gözlük kullanıyor.Yani gidip 200 250 tl verilip gözlük alınması pek akılcı gelmiyor bana.Üstelik kutu içinde gözlük hediyesi yok.Onun dışında söylediğin modeli çıplak gözle gördüm.Görüntü kalitesi mükemmeldi.Hatta almaya karar verdim.Gözlük yüzünden vazgeçtim. Bende...
  17. К

Öncelik SD ve HD yayın olmak üzere yeri geldiği zaman bilgisayara bağlayıp 3D oyun oynamayı da düşünüyorum.Yeri gelirse de digiturk webtv satın alıp maçlara da bakmak istiyorum.Velhasıl kelam televizyonun bütün nimetlerinden faydalanmak istiyorum =)
  18. К

2012 serilerindeki uydu alıcılı modeli kullananların olumsuz yorumlarına daha rastlamadım hiç.Sürekli takip ediyorum farklı forumlarda da.LW5500 alırsam en az bi 200 tl lik uydu alıcısı da almam lazım ki iş yapsın.Kafam çok karışık.Hangisini alacağımı şaşırdım.
  19. К

Android 5.0 Jelly Bean'in Çıkış Tarihi

Arkadaşa katılıyorum.samsung bir güncelleme çıkarıyor kimisi 5 ay sonra kimisi 1 sene sonra alıyor.Ya da hiç gelmiyor.Her ülkeye ayrı ayrı çıkıyor.apple bir güncelleme çıkarıyor herkes aynı anda her hangi bir apple cihazında takır takır güncelliyor sorunsuz bir şekilde.Ben samsung wave...
  20. К

Arkadaşlar samsungun gözlük sıkıntısı olduğu için düşünmüyorum.Şuan da aklıma olan iki model var LG 42LM620S ve 47LW5500.İkiside 3d smart tv.İkisi de paralel ithalat ile hemen hemen aynı fiyata denk geliyor.LW serisi 2011 LM serisi 2012 model.Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?Yani kafam...
  21. К

Trust 2+1 Hoparlör Set %68 İndirim

Fiyatı çok uygunmuş.Kullanan arkadaş var mı acaba forum da? Nasıl performansı ?
  22. К

Bada 2.0 Wave I ve Wave II için Kies'te!

Şu program olayları olmasa bende anında 1.2 ye tekrar dönecem.Bu kadar salakça iş olmaz.Adamlar badayı halletti bir de tizen diye işletim sistemi çıkarmaya çalışıyorlar.
  23. К

Yok hocam hala dediğim önceki almanya sürümü olsun çin sürümü olsun italya olsun böyleydi.Wave 1 kullanıcısıyım.1.2 de hiç bir zaman donma reset atma gibi bir sorun yaşamadım.Bence bu bada 2.0 ı alelacele yapmışlar.Bazı sürümlerde bile gayet iyi giderken hiç bişey olmadığı halde bir bakıyorum...
  24. К

Cepnetle daha hızlı surf icin !

Bunların hangilerini yapalım şimdi? Hepsini yükleyelim mi =)
  25. К

TV'de %30 indirim/Kargo bedava/Aynı gün kargo

Şuan world karta 2500 tl :S http://www.vatanbilgisayar.com/lg-42lw5500-3d-led-tv-107-cm-full-hd,-mci-600-hz,-1920x1080,-4xhdmi,-dlna,-usb,-42lw5500/productdetails.aspx?I_ID=55519
  26. К

Betalardan bir farkı yok.Hala donuyor telefon, reset atıyor.Hatta bu sabah uyandım tel kapanmış kendiliğinden.İyice sapıttı =)
  27. К

TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

Bu aralar kaç tane arkadaşım varsa net kesilip duruyormuş.Nedir bu sıkıntı acaba bilen var mı ?
  28. К

Hocam kötü örnek oluyon vallaha =) Şimdi 2 bin tl zarara girecez =)
  29. К

Aslında bende bu 42lw5500 ü almayı düşünüyorum bir kaç gündür.Aklım karışık daha da düşer mi diye.Alsam mı acep ?
  30. К

İnternete dair acayip gerçekler!

Yani bu gerçekler biliniyor ama bir önlem alınmıyor.Ne yapmamız gerek ki düzelsin bu toplum acaba?
  31. К

TTNET'ten Superonline'a Geçiş

Adil kullanım hakkı nedir ya?Ne saçma bir olay.Geri zekalı bunlar resmen.Sanki ceplerinden para çıkıyor.Ya da taş atıyorlar da kolları yoruluyor böyle sınır falan koyuyorlar.Kardeşim Hız ayrımları tamamda Yani bu belli bir kota dolduktan sonra hız düşmesi falan ne demek anlamıyorum.Adamın biri...
  32. К

Mobil Bilyoner'e Ücretsiz Erişim !

İddaa ile aram olmasa da iddaacılar için güzel haber =)
  33. К

Samsung Smart bada OS için Geliyor!

Pek kullanacağımı sanmasamda güzel birşey olması.
  34. К

LED TV önerisi olan var mı?

Hocam bende bu aralar almayı düşünüyorum televizyon.2 tane tv arasında kaldım.3d smart led tv ikiside.Özelliklerine göre fiyatları iyi gibi duruyor.Site hakkında biraz araştırma yaptım güvenilir duruyor.Sizler ne dersiniz arkadaşlar ? Samsung UE-40D6100 102 Ekran Full HD Smart TV 3D Led...
  35. К

Zorunlu genel sağlık sigortası

Benim yorum neden silindi acaba arkadaşlar?
  36. К

Bada 2 İmza Kampanyası Başladı

Bende kullanıyorum ama beta sürümü yani netice de.Neden orjinal Türkiye için olmasın ki .
  37. К

Zorunlu genel sağlık sigortası

Üzerinde fazla düşünülmeden çıkarılmış bir kanun.Kardeşim ben 25 yaşında 2 yıllık mezunu işsiz bir adamım.Nereye başvurduysak işi bilsekte kabul edilmiyor.Yani iş yok.Üstelik askerliğimi yapmış gelmişim.Adamımız yok diye tuvalete bile giremeyecez yakında.Bunların üstüne birde ben babamdan...
  38. К

Opera Mini'yi Kaç Kişi Kullanıyor?

Ben tanıdığım kaç kişide 5800 varsa hepsine skyfire yükledim.Hepside sorunsuz.Süper çalışıyor.Videoları rahatlıkla izletiyor.
  39. К

MediaMarkt Bizimle Dalga Mı Geçiyor?

Bizim ülkede hep böyle.Adam pireyi deve yapar sana deve fiyatı üzerinden satar.İnsaf ALLAH korkusu olmazsa olacağı budur.
  40. К

Kurtlar Vadisi İlköğretim Okulu!

Bizde çocuk olduk.Bizde bu tür filmler izledik.Ben hiç bir zaman şöyle olacam böyle olacam demedim.Ya da elime birşeyler alıp filmlerde izlediğim gibi kimseye birşey yapmadım.Şimdikiler işine geldiği gibi yaşamayı tercih ettiği için böyle.
  41. К

Ofiste şu anda neler oluyor? Foto Roman

Çok güzel resimler.Teşekkür ederim.
  42. К

Korsan müzik indirenin ADSL'i iptal

Oldu gidip 10 15 TL bir cd ye veririm.Çok beklerler.
  43. К

Liverpool'dan Cimbom'a müthiş teklif

Yalan haber yapmaktan ne zevk alıyorlar gazeteler bilmiyorum.
  44. К

Cepten Ücretsiz İnternet

Milleti dolandırmaktan başka birşey değil bu.Düpedüz sahtekarlık.Türkcell hattım vardı vodafone'a çevirdim.En sonunda onuda kapatacam az kaldı.
  45. К

3 Boyutlu Gran Turismo 5 Videosu!

Gözlüksüzde normalden bir farkı yok Süper yapmışlar oyunu.
  46. К

Counter-Strike oyuncuları bir el kaldırsınlar

1.6 çok severek oynadığım bir oyun.Ama o kadar ileri düzey biri değilim.Kendi çapımızda hilesiz hurdasız oynarım:)
  47. К

Ben buna taktım kafayı abi

Benimkine bak birde sen :) Hoş Geldin кяαℓ тυяк. 5.686 Okunmamış mesajınız var. Son Ziyaretiniz: 09-12-2009 Saat 23:14 gerçekleşmiştir Özel Mesajlarınız: 0...
  48. К

Mahmut TUNCER (Alem Adamsın)

Komedi programı yapsada tutulur heralde :)
  49. К

Lise yıllarınızın değerini bilin

Amin cümlemizi inşALLAH.Güzel bir yazı.Keşke hep lisede olsaydık :(
  50. К

Ben teröriste benziyor muyum?

Bayağı bir saçmalamış polisler.
  51. К

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Kardeş gelmiyor ürün.STOKTA olmayan ürün satıyorlar.VARMIŞ gibi gösteriyorlar.Sipariş verdim 2 haftaya yaklaştı hala ürün tedarik sürecinde dedi.Atılan mesajlarada otomatik cevaplar verildi.aydın doğanın sitesiymiş.Bilseydim hiç almazdım.Neyseki iptal ettim siparişi.Artık TÖVBE.
  52. К

Kaç kişi gördüysem bende dahil hiç aldığımız ürünün elimize ulaştığını görmedik.En son 2003 lü yıllarda aldığımız TV kartı gelmişti.Çok sorumsuz bir site.Mesajlarda otomatik cevaplar veriyorlar.Ya da hiç vermiyorlar.Zaten müşteri hizmetlerine hiç ulaşamıyorsunuz.Sabah saat 9 da arasanız dahi...
  53. К

World Of Warcraft'ı Bitirdi

Yazık yav.İnsanın ömrünü çürütür bu tür oyunlar.Hayatı yaşamadan ölecez...
  54. К

Geleceğin BMW'si!

Arabanın şekli süper olmuş.Çok hoşuma gitti.Ama biz anca böyle izleriz hoşumuza gider sadece :)
  55. К

Barcelona-Real Madrid maçını kim kazanır?

Barcelona ....
  56. К

Öncelikle hiç tavsiye etmiyorum.Nedenlerine gelince; Soru maillerine verdikleri cevaplar kimi zaman 24 saati geçiyor.Stoğunda olmayan ürünleri satmaya çalışıyor.Satınca da tedarik süreci hiç bitmiyor.Bazı bilmeyen kişiler verdiği hediyeleri önceden göndertiyor.Böylelikle beklemek zorunda kalıyor...
  57. К

Opera Unite 10.10 Build 1874 RC

Hala istediğim gibi bir tarayıcı bulamadım.Şu ram'i az yiyen bir tarayıcı çıkaramadılar daha :(
  58. К

Shiftdelete Forum

Gittikçe gelişen bir site.Bu da yönetimdeki kişilerin yoğun çalışma tempoları sayesinde.
  59. К

Pislik adultcular

O lafın gelişi kardeş :D
  60. К

İspanya'nın 2010 Dünya Kupası forması!

David villaya forma çok yakışıyor.
  61. К

Pislik adultcular

Yazmamız gerekini arkadaş yazmış sağolsun :)
  62. К

HaberTürk ve Mynet

aydın doğanın mynet.Bu adam koministin önde gideni.Tabiki ülke kültürüne aykırı şeyler yayınlatacak.habertürküdemi satın aldı bilmiyom.kendisine benzetiyor yavaş yavaş.
  63. К

Diyarbakırspor, Galatasaray maçına çıkıyor!

Çıksalar ne olur çıkmasalar ne olur?Adamlar kendilerini başka bir cumhuriyet gibi görüyor artık.Bunlar kim yav.Ankaraspor geri gelsin bunları düşürün ligden!Her fırsatta isyan isyan !
  64. К

Çin'in Süper Bilgisayarı

Nasıl birleştirmişler bu kadar parçayı acaba :S
  65. К

Bedava PS3, Ipod, mp3 player vs (Lockerz.com)-Davetiye

Banada yollayabilirmisin kardeş acaba? [email protected]