Arama sonuçlarınız

1. K

En iyi antivirüs programı (2016 için güncellendi)

Ücretsiz "360 TOTAL SECURITY" kullanın yeter.
  2. K

Kablosuz internetimi nasıl salona ulaştırırım

NETMASTER CBW- 383Z4 modemimin anteni değiştirilebilir değildir. Teşekkürler.... - - - Mesaj Güncellendi - - - Kullanmış olduğum internet UYDUNET'tir. Dolayısıyla Airties'ın bu hizmeti destekleyen bir modemi bulunmuyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Priz üzerinden kablosuz yayın yapan bu...
  3. K

Kablosuz internetimi nasıl salona ulaştırırım

Merhaba arkadaşlar. NETMASTER CBW- 383Z4 uydunet (kablonet) kullanıcısıyım. Evimizde salona kendi odamdan wireless modemimin sinyali ulaşamamaktadır. Bende yeni uydunet kablosuz modemim ile elimdeki eski modemlerimden ZyXEL P-660HN-F1 ADSL modemim veya NETMASTER CBW-700V uydunet modem ile...
  4. K

Western Digital Teknik Servis

Western Digital Türkiye distribütörlerine buradan ulaşabilirsin. http://wdc.com/en/buy/distributors/default.aspx?dname=&region=0&subrgn=233
  5. K

Mühendisim hangi laptop ?

Toshiba, Dell ve Asus laptoplar arasında bi seçim yapman iyi olur.
  6. K

Superonline Fiber İnternet Aboneleri Artıyor

Siteler dışında sokaklara, mahallelere bu fiber interneti getirseler de ben de geçsem diyorum... Ama hayal galiba.
  7. K

TTNET'ten Kesintiyle İlgili Açıklama

TTNET ve altyapısından çok çekmiş biri olarak şunu diyebilirim ki: Uydunet candır! :D
  8. K

RedHack TTnet'e saldırdı

İyi yapmışlar. Helal olsun...
  9. K

Ttnet sözleşmemi iptal edeceğim.

Bende önceden TTNET kullanıcısıydım. Zaten Adsl hizmetini kapattırmak için önceden borç var mı yok mu onu kontrol ediyorlar. Benim 2 yıl önceden borç çıkartmışlardı :cursing:. Haberin olsun!
  10. K

ADSL Operatörleri Nerede Hata Yapıyor?

Turkcell'in fiber internet hizmeti siteler dışında mahallelere, sokağa inse adsl şirketleri iflas eder ama nerdeee... Mecburen adsl kullanıyoruz!
  11. K

Ntv Yayınları Hakkında Problem Yaşıyorum

Bu sorun sanırım anten ayarıyla alakalı, bende D-SMART ve NEXT uydu alıcısı var ne yaparsan yap bir türlü doğru dürüst izlenmiyor.
  12. K

Taşınabilir Disk Tavsiyesi

"Western Digital" öneririm, "seagate" markasından ise uzak dur; markayla ilgili birçok forumda yazan şikayetleri,sorunları dikkate alırsan neden "seagate" ten uzak durman gerektiğini anlarsın...
  13. K

Fotoğraf Arşivinizi Yedeklediniz mi?

Peki online olarak güvenli bir şekilde hangi sitelerde fotoğraf vs. önemli verilerimizi saklayabiliriz?
  14. K

Unutun Artık YouTube'u!

Google DNS'ini kullanıyorum ama youtube'a giremiyorum! :cursing:
  15. K

En iyi Cd / DVD markası sizce nedir?

Arşiv için CD/DVD arıyorsan Verbatim veya Maxell; Philips'te olabilir, geri kalan şeyler için "Princo" veya başka markalarda olabilir.
  16. K

Hangi Cd-Dvd Yazma Programı Önerirsiniz ?

"NTI media maker 8" programını öneririm.
  17. K

Virüs programı

Ücretsiz antivirüs programlarından en iyisi "Avira Antivir Personal" programı, bunun yanına bir tanede ücretsiz firewall programı olan "Comodo Firewall" kurmanı tavsiye ederim. Bir de tüm bunları yaptıktan sonra kesinlikle internete flashblock ve noscript eklentileri kurulu olan mozilla firefox...
  18. K

Adım Adım Zararlılarla Savaş Rehberi

USB'lerden bulaşan virüslere (autorun vs...) karşı ne yapabiliriz? Bundan hiç bahsedilmemiş!!!!
  19. K

Yer imi saklama sitesi onerisi olan

Firefox kullanıyorsan "xmarks" eklentisini kullan!!
  20. K

Pentax Türkiye Pazarına Girdi!

Senelerdir Canon ile Nikon SLR fotoğraf makinesi üretiyor. Titreşim engellem özellikli objektifleri ise bir ton para... Nerede bu makinelerin gövde (body) üzerinde titreşim engelleme özelliği? -YOK! :thumbdown: :cursing: Pentax'ta bu özellik var!
  21. K

Creative Sbs 370 2+1 Ses Sistemi

Güzel seçim yapmışsın. Creative, benim bildiğim bundan daha iyi (uygun fiyatlı) bir 2+1 hoparlör üretmedi. Aynısı bende kullanıyorum. Sesi sonuna kadar açsam bile herhangi bir boğulma veya cızırtı olmuyor. Kaliteli 5+1 hoparlörlerdeki bass kuvvetini bunda aramamak lazım. Tek eksiği var hoparlör...
  22. K

Chrome İçin Rapidshare Eklentisi

Rapidshare devri sona erdi. Ücretsiz kullanıcıyı adam yerine koymadılar ve meydanı hotfile,megaupload, filefactory gibi dosya paylaşım sitelerine bıraktı (İyi de oldu hani...). Atalarımız güzel demiş: Kendi düşen ağlamaz!
  23. K

Orijinal Kartuştan Daha Kaliteli

Pelikan yazıcı kartuşları İstanbul'da nerelerden satın alabiliriz?
  24. K

Ayakta öldü

puhahaha :D :clap:
  25. K

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Davetiyesi olan varsa bana da ö.m. yoluyla davetiyeyi iletirse sevinirim.
  26. K

Call of Duty: Modern Warfare 2 Video İnceleme

Oyunun oynandığı LCD monitörün marka ve modeli nedir?
  27. K

Bitturk.net Üye Alımları Açık

"Davetiye kodu" olmadan www.bitturk.net sitesine ücretsiz üye olamıyorum!!!!!
  28. K

Haftalık Teknoloji Derginiz SDN'den!

SDN MAGAZIN'i ilk sayısından beri bir türlü e-posta (mynet) adresimden açıp okunamıyor, hata veriyor sayfa. Ne yapabilirim?
  29. K

Erkan Oğur - Mecnunum Leylayı Gördüm

İşte müzik ve ses.... Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu... Kesinlikle dinlenmesi gereken gerçek sanatçılardır. :thumbup1:
  30. K

Gündeme penguen de nabız aleti taktı :)

Şu karikatür dergileri de olmasa neye gülecez? :dil: :clap:
  31. K

Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz!

NTI Media Maker 8 programını öneririm.
  32. K

Notebook'un Ekranindaki Kalem izi nasil silinir?

Alkol içeren hiç bir temizleyiciyi kesinlikle laptopunun ve diğer monitörlerin ekranından uzak tutmak gerek. Diğer arkadaşların dediği gibi alkol içermeyen LCD ekran temizleme setlerinden almalısın. Alkol ile temizleyenlerin de bilgisayar bilgisinden şüphe ederim.:icon_-1:
  33. K

Çakma Recep İvedik ' ler

İlk videoyu şahan seslendirmiş sanki :D
  34. K

Antivirüs Tavsiyesi

"Avira antivir" in yanına comodo firewall (free) kurmanı tavsiye ederim.
  35. K

Laptop Tavsiyesi

Sony'nin yedek parçaları pahalı olur ; HP'den uzak dur ; TOSHIBA kullanıyorum memnunum ; yerli markalardan zaten uzak dur. ASUS ve ACER'da alınabilir.
  36. K

Sizce, En İyi Antivirüs Hangisi?

"Avira antivir" ve yanına "comodo internet security" (free) kulanırım. Avira'dan kaçanı comodo buluyor :icon_:
  37. K

Daha Geniş Alanda Arayın

Metafind'in yaptığı işi ücretsiz yapan bir site veya program var mı? :helpsmilie:
  38. K

Media Markt - Türk Telekom İşbirliği

Media markt önce internettte ürünleri ve fiyatlarını yayınlasınlar, başka bişey istemez :icon_-1:
  39. K

CD'leri USB'den Yazın

CDBurnerX kullanıcılarının yorumlarını bekliyoruz!!! :helpsmilie:
  40. K

Microsoft'tan Ücretsiz Antivirüs

Avira antivir kullanırım.
  41. K

Hangi Radyoyu Dinliyorsunuz.

Haftaiçi saat 22.00 ile 01.00 arası "MUZO ile yastık sohbetleri" ni dinlemenizi tavsiye ederim (Radyo Tatlıses 97.6) :icon_: :img-music: :D
  42. K

Farede Dördüncü Element

Tahtakurusu yer bunu... :razz:
  43. K

Firefox İçin Tarihi Başarı

Şu RAM yeme ve firefox çökmesi olmasa tadından yenmez hani :D
  44. K

Bu Sese Dikkat!

Böyle gıcık bir ses tonu ile başka hattı aradığımızı bildireceğine "AVEA'yı veya VODAFONE'u arıyorsunuz." gibisinden ses kayıtları verseler daha iyi olur sanki... Gürültülü bi ortamda olduğunda o biiip sesini nasıl duyacağım??? demi.... :icon_-1:
  45. K

CeBIT için Ne Dediler?

Videoyu izlerken kızın teknoloji hakkındaki yorumları beni benden aldı :helpsmilie: :mrgreen: Troy'un da dediği gibi şu fuarlar Bulgaristan sınırı yerine daha yakın yerlerde yapılsa keşke :D
  46. K

Bir Başka Online Depolama Servisi: Orbitfiles

İnternette online depolama sitelerine yüklediğimiz (upload ettiğimiz) program, dosya vs. yüzünden internet kotamız dolar mı???
  47. K

MEB idealindeki Atatürk'ü anlatıyor

NOT: Zorunlu din dersini Kenan Evren getirmiştir!
  48. K

Kaspersky'e rağmen virüs

Bende "ESET SMART SECURITY" kullanıyordum sonradan ücretsiz "antivir"i kurdum ve 3 tane trojan buldu. Ücretsiz ve sağlam bir antivirüs kuracaksan sana antir'i öneririm. http://www.free-av.com
  49. K

iPhone 3G İncelemesi - Video

engerex 'in yazdıklarına bir de telefonda video çekme özelliği olmamasını ekleyebiliriz.:icon_-1:
  50. K

Windows 7 Çıkış Tarihi

Daha XP kullanıyorum, rahatsız etmeyin :twisted::tooth:
  51. K

Türkçe SP3'lü Windows XP Kurulum CD'si hazırlamak - Video Ders

Bu winSP3'le birlikte SATA ve RAID disklere kurulum sağlayabilen eklenti dahil olarak mı yükleniyor? Yoksa kendimiz internetten mi bunları ayrıca indirip CD'ye kuracağız? Teşekkürler...
  52. K

HP'den Store in Store

Ürünler hakkında gerçekten bilgili ve yetkili kişilerden bilgi almak güzel olur ama internette "şikayetvar" ve buna benzer sitelerde teknosa ve HP hakkında ne kadar şikayet olduğunu gördüğüm için her ikisinden de şimdilik uzak duruyorum :icon_-1:
  53. K

En iyi Laptop markaları hangisi?

En iyi laptop markasının yanında en iyi servis hizmeti olanları da bizlerle paylaşırsa laptop kullanıcıları, güzel olur!
  54. K

Şirinler Penguen de

puhahahaha... :icon_: :D
  55. K

Nuri Alço: "Cep telefonları gazozdan tehlikeli"

Büyük üstad Nuri Alço der ki: "Gazoz içer misin yavrum?" :devil: :D :innocent:
  56. K

Kaçakçılara Yol Göründü

Maaşlar çok yüksek, hatta İsviçre düzeyinde miili gelirimiz oluyor ya ondan bu kadar kazık vergiler bizim ülkemizde konuyor. Çok yaşa rte... :@
  57. K

AVG Free Edition 8 çıktı. Download linki.

"Bitdefender Free Edition 10" veya "Antivir" (ikiside ücretsiz) kullanın; ücretli olan "ESET SMART SECURITY" kullanın!!!
  58. K

TTnet'in yeni logosunu beğendiniz mi?

Şahtılar şahbaz olmuşlar...
  59. K

SUPERNATURAL (Doğanında Ötesi )

Herkese tavsiye ederim, görsel efektler inanılmaz, kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi....
  60. K

Yeni PC'de XP mi olsun Vista mı?

İsteyen istediği işletim sistemini kurar. Ama bize satılan sistemlerde, laptoplarda illaki windows kurulu geliyor. Kurulu vermeseler belki bilgisayar veya laptopta 100-200$ kârımız olacak %( >X<
  61. K

Mevlana ve Hacı Bektaş-ı Veli

Keşke bu yazı "eğlence" bölümüne değil de daha uygun bir yere konsaydı!!!!!
  62. K

Firefox (Anket)

Firefox 3'te bir önceki sürümü gibi RAM'i acayip sömürüyor. Buna bi çare var mı??????
  63. K

Firefox Rekora Koşuyor!

Eklentiler Firefox 3 ile çalışacakmıymış bari????
  64. K

Mercedes CLK GTR

400 KM yapan videosunu göndersin siteye... (&) :}
  65. K

VDSL2 İşi Tamam!

Dünya bizim ödediğimiz ücretlerle hangi hızla internete bağlanıyor, biz hangi hızla bağlanıyoruz bu fiyata??? :@ SDN üyeleri olarak gösteri mi yapsak taksim meydanında ADSL fiyatlarını protesto için... ama dur bizi de döverler sonra... >X< :*
  66. K

Videofon Almamak İçin 10 Neden

10-15 yıl önce olsa belki alınabilirdi....
  67. K

2=1

Kahrolsun matematik, yaşasın beden eğitimi, resim ve müzik! :D (Günün sloganı) :# (&)
  68. K

Yok Artık, Le Bron Yiğit!

Hangi montaj programıyla yaptıysanız ismini verin!!! B)
  69. K

Amerika E-posta Kullanmıyor!

Desene amerika +( teknoloji satıyor ama kullanmıyor Zzz
  70. K

Bir ömür yetecek kadar muz kos la hasan

Bilemedin... "Wildboyz" un elemanları :* (:
  71. K

Komedi Dükkanı'ndan Okan'a yanıt

Zaga'da yayınlanmış eski skeçlere (Engin Günaydın'lı) bakıldığı zaman gerçekten büyük benzerlik var. Ama bizimkilerde hep program formatlarını ithal ettiği için sadece ilk bulanın taklitini yapmış oluyor... +(
  72. K

Banka'ya bile çıplak gidiyorlar!

En güzelini yapıyorlar (A). TV'de bisiklet sürenlerini bile görmüştüm :# :} (: Hatta sitemizde, ülkemizde de bu tip kamplar açılmalı diye imza toplamalı(!) (&)
  73. K

Alo İtfayemi!.. Şemşi .. Jemji Paja Ay Olmadı( Ve Dahası)

Şemsi Paşa pasajı çok güzel olmuş, gülmekten ölüyorum :D :} (: :P
  74. K

Firefox 3 İçin Son Dokunuşlar

Firefox pencere kapalıyken RAM harcama sorununa bi çözüm getirsin önce...
  75. K

SDN Galatasaray Kulübü

Ekleyin ekleyin beni ekleyin, SDN GALATASARAY KULÜBÜNE beni de ekleyin. :D :}
  76. K

Toshiba'dan Türkiye'ye Jest

Fiyatta bi güzellik yapsınlar :*
  77. K

CD Romu DVD Rom'a Dönüştürme Görsel Anlatım

CD-ROM'unuzu biraz ovalayın içinden "cin" de çıkar :D :P :}
  78. K

Youtube'a koymak için öldüresiye dövdüler!

Bu kızları buradaki "ivedikvari" (&) erkeklere vereceksin, onlarda ........ :@ +( (&) (&)
  79. K

NOKlA N99i - Made in Chinlandia

Bilindik cep telefonu markalarında insanlar sorun yaşarken , milletin bu tip cep telefonlarını alacağını sanmam!
  80. K

+18 Teknik Olarak

^^ :] :} (: (&) o.O ifadeler herşeyi anlatıyor :D
  81. K

HSBC Binlerce Kaydı Kaybetti

Bazı bankaların her zamanki dikkatsizliği... bunun örnekleri daha önce de yaşandı. Kavun-karpuz taşıtıyorlar sanki :D
  82. K

Bakmadan Geçme __5__

İşte Buşhun zeka seviyesini gösteren bir fotoğraf daha +( :# (&) :* (A)
  83. K

"ANY DVD" ve "DVDFab Platinium" bölge kodu!!!

Merhaba. "ANY DVD" ve "DVDFab Platinium" programlarında bölgesel kodu, tüm dünya ülkelerinde izlenebilecek hale ve bölge kodu kısıtlamasını nasıl kaldırırız?? Yardımcı olursanız sevinirim...
  84. K

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

Bana da torrentturk davetiyesi yollarsanız sevinirim.Teşekkürler.... :} [email protected]
  85. K

Su Geçirmeyen USB Bellek - OCZ ATV

Açıkçası ben bu videoda OCZ'nin vaadettiği okuma/yazma hızlarında flash diske yazıp yazmadığının vs. özelliklerinin anlatılmasını beklerdim!!!!!
  86. K

Ashampoo® WinOptimizer 4

Ashampoo winoptimizer sanırım bazı sistem dosyalarını siliyor. Size "CCLEANER" programını öneririm.
  87. K

Huzur Ekran Kartında

Konuyla ilgili bişey soracaktım. Hangi firmaların power supply (güç kaynağı) ve fanları iyidir?
  88. K

Yılbaşı Neyimiz olur?(Herkes okumalı)

Bu tip yazılara cevap vermeyim diyordum. Ama beni çığrımdan çıkarttınız... Şimdi bu yazıyı buraya koyan arkadaş önce yılbaşı ile "NOEL (Christmas)" in ayrımını bilmediği belli. Noel, Hristiyanların Hz. İsa'nın doğumunun 25 Aralık tarihinde kutlanır. Yılbaşı ise herkesin bildiği...
  89. K

Canon mu HP mi almalı?

Merhaba. Ben mürekkep püskürtmeli bir yazıcı alacağım fakat şu iki yazıcı arasında kararsız kaldım. Canon Pixma IP1800 ve HP Deskjet D1460 Color Inkjet Printer yazıcıları baskı kalitesi, sağlamlık, orjinal kartuş fiyatları açısından hangisini almalı.Bu yazıcıları kullananların yardımlarını...
  90. K

Megan Fox

Pardon bağyan bakar mısın??? (A) :* :$ (S) :P (: ;D :D :}
  91. K

Pc geç kapanıyor

"registery mechanic" i kullan. Ashampoo winoptimizer kullanmıştım, registeryinin az daha canına okuyacaktı.
  92. K

SDN Kamera Arkası -1

kamera arkası videoların devamını bekleriz :D :} :#
  93. K

PC'deki Casusları Temizleyin

Çoğu yerde PC casusu olarak bilinen "Alexa" yı (İnternette girdiğimiz adreslerin grafiklerini tutan) ad-aware'in bir önceki sürümünde bulunca sildiğini sanıyordum, taki "spybot" ile tarayıp silene kadar. Kurulum videosunda sistem dosyası olarak görünen şeyleri de...
  94. K

RAM'i hızlandıracak program lazım!

Merhaba. RAM'i hızlandırıp , verimli çalışmasını sağlayacak program lazım. Hangi programı kullanmalıyım? [256 RAM olunca :'(] Teşekkürler...
  95. K

NOD32 yanına firewall kurmalı mı?

Merhaba. NOD32'nin yanına "zone alarm pro"yu kurmayı düşünüyorum, NOD32'nin içinde firewall özelliğini göremedim de... Sizce program çakışması olur mu? Ne yapayım? Teşekkürler...
  96. K

Teknoloji mağazası

Teknosa diyenlere hayret ediyorum. Şu sitelere bir bakın ne olduğunu anlarsınız!!! (reklam amaçlı değil, bilgilendirme amçlı site adresleri verilmiştir) http://teknosamagdurlari.blogspot.com/ http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=sikayet_oku&action=co&subaction=Detial&coNo=936