Arama sonuçlarınız

1. constantin_1

Parttime yada fulltime İş fırsatı

Mod Not Bizzat seminerlerine katılmış biri olarak olay Network Marketing ten ibaret.Bu sebep ile Kilit
  2. constantin_1

İki laptop arası dosya paylaşımı nasıl yapılır yardım

arkadaşlar iki laptop var birinden birine boyutu 5 gb olan dosyalar atmam gerek USB flash diskim yok bunu kablolu yada kablosuz nasıl yapabilirim lütfen yardım şimdiden teşekürler
  3. constantin_1

Sopcast 'ta yayın açılmıyor

son bir kaç aydır sopcast ile spor yayınları izliyodum ama iki hafta önce yazılım pc den kaldırılmıştı nasıl oldu bilmiyorum ama yeniden indirip kurdum ama şu âna kadar hiç bir kanalı açamadım hep resimdeki uyarı çıkıyo. google da biraz araştırdım DNS ayarı falan diyolar ama internetim...
  4. constantin_1

Çakma SDN

http://www.eliteturks.gen.tr/index.php
  5. constantin_1

Tunceli'de karakola saldırı son dakika

http://vremote3.iha.com.tr/v/2010/10/24/7344.flv http://www.iha.com.tr/haber/videowatcher.aspx?vid=7344&cid=735 Tunceli'de karakola saldırı Tunceli'de polis karakoluna teröristlerce silahlı saldırı düzenlendi. Olayda 1 polis memuru yaralandı. Saat 22.10 sıralarında bir grup...
  6. constantin_1

Yıldırım Caner Bu aşk dokuz canlı ölmüyor dayı

http://www.vidivodo.com/390985/ezel-_-bu-ask-dokuz-canli-olmuyor-dayi
  7. constantin_1

Derbi öncesi 'Rambo' paniği

İstanbul’da bir polisir otomotik silahını çalan “Rambo” lakaplı Fenerbahçe taraftarı Okan Güler, emniyeti alarma geçirdi. Sabaha kadar aranan Güler, kıstırıldı. Polis silahı vermek istemeyen Güler´i iknaya çalışıyor...
  8. constantin_1

Prekazi'den Cimbom'a Yaylım Ateşi!

Galatasaray'ın unutulmaz yıldızlarından Cevad Prekazi önceki gün İstanbul'a getirdiği Sırp orta saha oyuncusu Branislav Jovanovic'i transfer etmeyen sarı-kırmızılılara tepki gösterdi. Prekazi, Başkan Adnan Polat'ın isteği üzerine 25 yaşındaki futbolcuyu getirdiğini belirterek, Başkan...
  9. constantin_1

Photoshop Cs5 Türkçe Yama

Photoshop CS5 Türkçe Yama Kurulumu uyarı Yamayı kurmaya başlamadan önce Adobe Photoshop CS5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yama Kurulumu : İndirdiğiniz rar'lı dosyanın içindeki "tr_TR" klasörünü; "C:\Program...
  10. constantin_1

Küfür etmek istiyorum

KÜFRETMEK İSTİYORUM Beyaz getrleri, beyaz eldivenleriyle o karşımızda Beyaz tırnaklı bir katır gibi dolaşırken Sen sopa çekmek istiyorsun Ben küfretmek istiyorum. Kızını, kısrağını, karısını sıradan geçirerek Rugan iskarpinlerinin deliklerine dek... Küfretmek istiyorum Ona bir an...
  11. constantin_1

Sanal alemin kralı galatasaray 3.239.849

galatasaray taraftarı kulübüne ne kadar sadık bir taraftar olduğunu facebook sayfasında gösteriyor tüm türkiye'ye. takımını bu kötü zamanında yanlız bırakmayan galatasaray taraftarına saygı ve sevgilerimi sunarım burdaki galatasaraylılarında destek vermesini istiyorum
  12. constantin_1

Flashget 3.3 japonca reklamları kaldırma yardım

arkadaşlar ben flashget in sonsürümünü kurdum ilk önce hayet normaldi ingilizce reklamlar vardı ama sağdan soldan abuk subuk reklamlar çıkmıyordu skin değiştirdim yine aynı langue sekmesinde sadece iki dil var ingilizce ve japonca yada çince bilmiyorum. bu reklamları nasıl kaldırabilirim...
  13. constantin_1

FDM ile video indirme yardım

Ben Internet Explorer 8 kullanıyorum fdm ile video indirmiyo daha önce İDM 5.18 kulanmıştım ama deneme sürümü olduğu için kaldırdım bazı indirme yöneticileri denedim ama olmadı mesela orbit gibi bunların çoğu firefox ta çalışıyor yada ben çalıştıramıyorum idm de video yu açtığımda sağ üstte bir...
  14. constantin_1

Orbit downloader yardım

orbit downloader kurdum youtube den video indiremiyorum video başladığında get ıt yazması gerek ama çıkmıyo url ekledim download a tıklatım ama inmiyo daha önce download manajer 5.18 kullanıyodum 60 günlük deneme sürümü olduğu için bitince kullanamadım onu kaldırdım acaba onun yüzündenmi...
  15. constantin_1

Nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti yardım lütfen

bir hafta önce (gamyun.com) oyun sitesinde masa oyunları oynamak için java yazılımı indirdim gerekli olduğu için. nezaman bu sitede oyun oynasam 20 dakikada bir ekran kararıyor 2 saniye sonra geri geliyo.ve altta bir uyarı çıkıyor görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu...
  16. constantin_1

nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti yardım lütfen

bir hafta önce (gamyun.com) oyun sitesinde masa oyunları oynamak için java yazılımı indirdim gerekli olduğu için. nezaman bu sitede oyun oynasam 20 dakikada bir ekran kararıyor 2 saniye sonra geri geliyo.ve altta bir uyarı çıkıyor görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu...
  17. constantin_1

İnternet yavaşladı

vodafone 3g mobil modem kullanıyorum evde 3 güne kadar gayet iyiçekiyodu 3 gündür çok yavaşladı hatta bazen sayfa bile açılmıyor önce kill amvo ile sonrada combofix ile taradım virüs olabilir diye bişey yok başka ne olabilir yardım lütfen birde bazen değişiyo HSDPA bazen HSUPA oluyo bu nedir ?
  18. constantin_1

ComboFix hakkında yardım lütfen

ComboFix indirip çalıştırdım 5 dakika sürdü bir notdefteri çıktı bittimi bu notdefterini silebilirmiyim?
  19. constantin_1

Semih Sociedada

Sözleşmesinin habersiz uzatılmasına kızan yıldız futbolcunun Nihat’ın eski takımı ile Murat Kuş aracılığıyla görüştüğü belirtildi. Adeta Fenerbahçe’de doğup büyüyen Semih Şentürk, yuvadan uçuyor... Geçtiğimiz günlerde sarı-lacivertli yönetim, yıldız oyuncuya sormadan opsiyon hakkını...
  20. constantin_1

Togo Milli Takımı'na saldırı!

Afrika Uluslar Kupası'na katılmak için Angola'ya giden Togo kafilesini taşıyan otobüs, ayrılıkçı gerilla örgütü FLEC'in saldırısına uğradı. Togo yetkililerinin açıklamalarına göre, takımı taşıyan otobüse gerillaların 30 yıldır ayrılıkçı bir savaş yürüttükleri Cabinda eyaletine girmesinden hemen...
  21. constantin_1

Galatasaray aradiği golcüyü buldu

"Rijkaard'la görüştüm. Galatasaray'a gideceğim". Real Madrid'le yollarını ayıracak olan Ruud van Nistelrooy, G.Saraylılar'ı sevindirecek açıklamalar yaptı. Hollandalı golcü, "Rijkaard ile görüştüm, beni ikna etti. G.Saray'da oynarım" dedi. Ancak Nistelrooy'un 2.5 milyon euro istediği...
  22. constantin_1

Galatasaray'a sürpriz isim

Ujfalusi sürprizi! İspanya'nın El Mundo Deportivo Gazetesi, Haldun Üstünel'in Atletico Madrid'in Çek stoperi Tomas Ujfalusi ile anlaştığını yazdı... Eğer Ricardo Costa transferi gerçekleşmezse Üstünel bu futbolcuya imza attıracak Galatasaray, Avrupa Ligi'ndeki rakibi Atletico Madrid'e ilk...
  23. constantin_1

Galatasaray'ın soluna Arjantinli bek

Galatasaray’da transfer arayışlar dünyanın dört bir yanında sürüyor. Bu kez de G.Amerika’dan bir isim gündeme geldi... İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Sarı-Kırmızılı kulübün Arjantinli sol beki sezon sonuna kadar kiralayacağı, kontratına opsiyon maddesi...
  24. constantin_1

Schalke'den galatasaray 'a takas teklifi

Schalke'den Cimbom'a takas teklifi Alman kulübü, Magath'ın ısrarla istediği Lincoln'e karşılık G.Saray'a Halil + para önerdi. Golcü futbolcunun Ocak'ta sarı-kırmızılı formayı giyeceğine artık kesin gözüyle bakılıyor. G.Saray iki sezondur peşinde olduğu Schalke'li gurbetçi Halil...
  25. constantin_1

Arda turan ingiltere yolcusu

The Sun: Benitez, Arda'yı denemeli İngiltere'de yayınlanan ve ülkenin en çok satan tabloid gazetesi The Sun, Liverpool teknik direktörü Rafael Benitez'in, Galatasaray kaptanı Arda Turan'ı denemesi gerektiğini yazdı. The Sun, Benitez'in geçen yaz Arda'yı transfer etmeye çok yaklaştığını da...
  26. constantin_1

Galatasaray'a Paraguay'lı golcü

Paraguay basını, Libertad'ın golcüsü Pablo Velazquez'e Galatasaray'ın transfer teklifinde bulunduğunu iddia etti. La Nacion gazetesi, Velazquez için Galatasaray'ın Libertad'a üç milyon dolar teklif ettiğini yazdı. Libertad kulübünün asbaşkanı Carlos Guggiari, Velazquez'i şu an...
  27. constantin_1

Ultrasurf 8.8 hakkında biligi sahibi olan yardım lütfen

oyutube ye rahat girebilmek için bu programı indirdim ama youtube yi açıcağına bağlı olan siteyide kapatıyor bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım lütfen
  28. constantin_1

Oyun yaması nasıl çalışır lütfen yardım

need for speed undergrand 2 yükledim türkçe yamasını da netten indirdim ama açamadım yardım lütfen
  29. constantin_1

Oyun yaması nasıl kurulur ?

ingilizce oyunun türkçe yamasını nasıl kurabilirim yardım lütfen ?
  30. constantin_1

NFS undergrand 2 CD siz nasıl oynarım

açılmayan oyuna crack yaptım şimdide CD istiyo lütfen yardım