Arama sonuçlarınız

1. M.Şamil CAN

Apple Magic Keyboard Tuşlarında Özelleştirme Nasıl Yaparım?

Dostlar herkese selam, numerik tuş takımlı apple Magic keyboard kullanıcısıyım. Klavyemi Mac mini ile kullanıyorum. Klavyedeki boşta olan tuşları özelleştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Örneğin F6 tuşuna ekran görüntüsü alma atamak istiyorum. MacOS'un sunduğu command+shift+4 kısayolunu...
  2. M.Şamil CAN

CPU Soğutucumu Kırdım ? Yardım

Arkadaşlar merhaba, bugün can sıkıntısından işlemci soğutucularına bakıyordum daha sonra bir marka gördüm detaylıca araştırmalar yaptım ve işlemci fanımın yanlış yöne baktığını farkettim. Benim egzoz fan kasanın arkasında fakat işlemci fanım sıcak havayı yukarı doğru üflüyordu yukarıda da Power...
  3. M.Şamil CAN

LG G6 Konsept Tasarım | M.Şamil CAN

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu sefer ki konsept tasarımım LG G6. Kullanıcı odaklı firma olan LG, G5 modelinin devam niteliğinde olan yeni amiral gemisi G6 modelinde de modüler tasarımı devam ettiriyor. Üstelik G5'in oyun arkadaşları ile uyumlu bir şekilde. LG mühendisleri tarafından geliştirilen...
  4. M.Şamil CAN

İlk Oyun İnceleme Videom - MİNİK DİNAZOR

Merhaba arkadaşlar, Youtube üzerinden yayınladığım ilk oyun inceleme videom hakkında görüşleriniz nedir ? İyi seyirler :)
  5. M.Şamil CAN

Samsung Galaxy S8 Edge Konsept | M.Şamil CAN

Merhaba arkadaşlar geçen günlerde yayınlanan Samsung S8 edge konsept çalışmasını gördüm ve hayal kırıklığına uğradım. Hayal kırıklığına uğramamın sebebi telefonun samsung çizgisinden bihayli uzak olması utopik özellikler barındırması ve teknoloji sitelerinin bunu servis etmesi. Daha önce bir çok...
  6. M.Şamil CAN

13 Mayıs 2016 8 Askerimiz Şehit !

13 Mayıs 2016 Cuma günü saat 04.50 sularında, Hakkâri Çukurca Çığlı Üs Bölgesinde teröristlerle çıkan silahlı çatışma esnasında altı kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, sekiz kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmıştır. Teröristlere müdahale için bölgeye sevk edilen bir Kobra...
  7. M.Şamil CAN

Dirt Rally - Fiat Fiorino - Sakarya

Sakarya'da gezerken aklıma video çekmek geldi. Benim kafamda gopro edasında bir şeyler çıkacak diye beklerken çekim sonrası bi baktım alakası yok :D Ben de böyle bir şekilde değerlendireyim dedim. İyi Seyirler.
  8. M.Şamil CAN

LOL Kış Mevsimi Şampiyonu SuperMassive !

Sezona "rüya takım" etiketiyle başlayan SuperMassive, iyi başlamadığı Kış Mevsimi'ni adının hakkını vererek tamamladı! Her ikisi de 3-2 biten zorlu yarı final serileriyle KMF sahnesine adım atmaya hak kazanan Beşiktaş.Oyunhizmetleri ve SuperMassive'in mücadelesi nefesleri kesti. Volkswagen...
  9. M.Şamil CAN

Android N isim tahminleri

Evet arkadaşlar biliyorsunuz Marshmallow yeni çıkmasına rağmen Android N hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Sizce N harfinin açılımı ne olacak ? Tahminleri alalım. Bence Android 7.0 Nutella olabilir. Ufak bir ayrıntı : Android sürümlerinin hepsinin şekerleme, çikolata vs isimlerinden...
  10. M.Şamil CAN

LG G5&Friends Official Product Video

LG G5 aksesuralarının tanıtıldığı videoyu izlemenizde fayda var.
  11. M.Şamil CAN

LG G5 Yeni Görseller ve Bilgiler

Merhaba arkadaşlar LG G5 ile detaylar yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Şimdi sızdırılan bu detayları inceleyelim. Bu görsel ile LG G5'in çift kamera ile geleceği kesinleşti gibi bir şey fakat çift kamera hangi özellik için kullanılacak tahmin etmek zor. Görseli incelediğimizde arka kameralardan...
  12. M.Şamil CAN

LG G5 Yeni Tasarım | M.Şamil CAN

Arkadaşlar merhaba tekrardan. Sızdırılan görseli baz alarak çalışma yaptım. Fazla render alamadım pek zamanım olmuyor ve sızdırılan görselde arka kapak tasarımı yer almadığı için tahmini böyle bir şey olacağını düşündüm. Ayrıca sızdırılan teknik resim dosyasında Radiuslar da bulunmadığı için...
  13. M.Şamil CAN

LG G5 Tasarımı | M.Şamil CAN

Arkadaşlar sızdırılan bilgilere dayanarak bir konsept tasarım yaptım. Alt taraf kızaklı, batarya çıkarılabilir şekilde, tasarım yekpare metal bir kasa umarım beğenirsiniz. (Bu ne böyle iphone çakması olmuş lg böyle gelirse almam çok saçma gibi yorumları yapmadan önce tasarımı sızdırılan...
  14. M.Şamil CAN

LG G4 BlackBerry Klavyesi

Arkadaşlar aranızda BlackBerry kullanan varsa klavyesinin ne kadar efsane olduğunu bilir. Yazma hızını en üste çıkaracak muhteşem bir klavye. Swiftkey kullanan biriydim başka klavye tercih etmem diyordum taki BlackBerry klavyesinin android için geldiğini duyana dek. Klavye Türkçe desteklidir...
  15. M.Şamil CAN

100% Elektrikli Fiat BIS Projesi

Merhaba arkadaşlar. Facebook'ta gördüğüm bir projeyi size aktarmak istedim. Proje sahibi Murat Orhon Bey'den gerekli izinler alınmıştır. Direk olarak aktarıyorum. Keyifle okuyacağınız bir proje olduğunu düşünüyorum :)(Görselin bilgilendirici yazısı üst kısmındadır.) %100 elektrikle çalışan bir...
  16. M.Şamil CAN

Onaysız Uzaktan Erişim ( Yardımınızı Bekliyorum )

Merhaba arkadaşlar. Bir işyeri benden şöyle bir şey istedi. Üst kattaki pcden alt kattaki pcye onaysız tam erişim istiyor. Teamviewer mantığı ile olacak gibi düşünün ama alt tarafta herhangi bir bildirim çıkmayacak. İstenildiği zaman stream mantığı ile yukarıda ki pc alttan bir programı...
  17. M.Şamil CAN

Yaz Mevsimi Finalisti BEŞİKTAŞ

Evet arkadaşlar final mücadelesinde bugün karşılaşan BJK ve TT 5 maçlık seri sonunda, BJK 3-2 seriyi önde bitirerek finale ismini yazdırdı. Beşiktaşlı olarak bir kaç yorumda bulunayım. Gün sonunda takım kaptanı Thaldrin'in de bahsettiği gibi takımın antrenmansız olduğu çok belliydi. Özellikle...
  18. M.Şamil CAN

Ses Sitemi İçin .Flac Uzantılı Müzik İsteği

Arkadaşlar evde ki ses sisteminden keyif alabilmek için 2015 yılının hit müziklerini indirmek istiyorum. Club, electro dance, disco kategorilerinde remix ya da orjinal farketmez .flac uzantılı müzikler bulabileceğim bir site önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  19. M.Şamil CAN

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay (BARDAK HEDİYELİ)

Nette gezinirken denk geldim arkadaşlar. Fiyat olarak uygun ve çok şık bir bardak hediyeli. Çayı sevenler değerlendirebilir :) Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100 'lü + Earl Grey Demlik Poşet Çay 48 'li (Defne Koz Bardak Hediyeli)
  20. M.Şamil CAN

Windows 8.1 Simge Boşlukları

Merhaba arkadaşlar. Bugün bir şey dikkatimi çekti. Sizde de öyle mi bilmiyorum ama benim için can sıkıcı bir durum. Detaycı biri olarak gözüme takılıyor sürekli.Sağ tarafta ki çöp kutusu ile soldaki simgeleri incelerseniz farkedeceksiniz ki sol tarafta ki simgeler sol kısma dayalı şekilde iken...
  21. M.Şamil CAN

Reklamsız, Ek Açıklamasız bir Youtube Deneyimi

Merhaba arkadaşlar bir çoğunuz zaten biliyor bunları ama bilmeyenler için ufak bir video hazırladım. Ek açıklamalasız, reklamsız, replay butonlu ve yeni tasarımlı youtube kullanmak için yapmanız gerekenler videoda anlatılmıştır iyi seyirler :) https://www.youtube.com/watch?v=wVIBTh3cWLk...
  22. M.Şamil CAN

ADSL için tarife önerisi ?

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben TTnet "YALIN NET LİMİTSİZ 8" Tarifesini kullanıyordumç 1 yıl taahhütlü almıştım aylık 108 lira ödüyordum. 1 yılım dolduğu için indirimler bitmiş ekstra zamda gelecekmiş bu ay 140 lira geldi fatura. Bunu kapatıp akk'siz telefon hatsız başka bir servise...
  23. M.Şamil CAN

Bozuk Perspektif Kısa Film

Arkadaşlar gelecek yorumları biliyorum konu olsaydı uzun olsaydı ne bilim vs şeyleri tahmin edebiliyorum bu videoların asıl amacı efekt denemeleri. Neden sürekli kurtlar vadisi müzikleri kullanıyorum bunu da açıklayayım kurtlar vadisi müziklerini her zaman başarılı bulmuşumdur özentilikten filan...
  24. M.Şamil CAN

Kurtlar Vadisi pusi (kısa film)

Evde otururken ev arkadaşlarımla sıkılmanın sonucunda çektiğimiz kısa film. Biz çekerken çok eğlendik inşallah sizde beğenirsiniz :D http://www.youtube.com/watch?v=tTKgd719MFE
  25. M.Şamil CAN

Bass a duyarlı Led ışık sistemi

Evi toplarken "ulan ses sistemine duyarlı bir led sistemi iyi gider buraya dedim" ve yaptım. Elimde 5 metre led vardı nerden geldiğini bilmiyorum. LG'nin 5+1 ses sistemi var dvd receiver'ın arkasına led ile bass çıkışını ortak bağladım ve sonuç. Tek sıkıntısı ledlerin parlak şekilde yanabilmesi...
  26. M.Şamil CAN

Joomla hakkında sorularım ? Yardımlarınızı bekliyorum.

ARkadaşlar herkese merhaba. Kendi şirketimizin web sitesini kuracağım. Joomla'nın 3.x sürümünü kurdum güzelde bir tema buldum yükledim fakat daha önce hiç joomla kullanmadım yardımlarınızı bekliyorum. Benim istediğim Ürünler diye bir kategori açmak daha sonrasında misal o kategoriye bir klima...
  27. M.Şamil CAN

Aç-Kapa Bedava !

Tüketiciler artık abonelik sözleşmelerini cezasız feshedebilecek. Abonelik Sözleşmeleri Yönetmelik Taslağı’na göre tüketiciler artık elektrik, internet ve telefon gibi abonelik sözleşmelerini cezasız feshetme...
  28. M.Şamil CAN

3-4 Bilgisayar Arasında Ağ Nasıl Kurulur ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Bir işyeri için ağ kurmam gerekiyor. Maksimum 4 bilgisayar var. İşletim sistemleri ikisi xp biri w7 diğeri ise w8. Xp kullananlar kablo ile diğerleri ise internete wifi ile bağlı. Benim yapmak istediğim bu bilgisayarlar arasında interneti kullanarak ağ kurmak ve her...
  29. M.Şamil CAN

Siteye yönlendiriliyorsunuz ÖNERMESİ

Arkadaşlar herkese merhaba kullanıcıadı önermesi ile gündeme gelen ben yine yepyeni bir önerme ile karışınızdayım :D Ne kadar faydalı ya da değil tartışılır ama az da olsa moderatörlere yardımcı olacak bir tavsiyem var. Özel mesajla ya da normal forum mesajı ile dışarıdan bir link verildiğinde...
  30. M.Şamil CAN

Van Gogh'un Tablosunun İçerisine Girmek İster misiniz?

Aşağıdaki Şeklin Tam Ortasına 30 Saniye boyunca Bakın ve Hemen Gözünüzü Alttaki Tabloya Çevirin kaynak
  31. M.Şamil CAN

Yeni imajım hakkında görüşleriniz ?

Arkadaşlar eski halimi bilen bilir sizce eskisi mi yenisi mi ? Hiçbiri gibi cevaplar vermeyin he :D Eski Yeni
  32. M.Şamil CAN

Hayırlı Bayramlar SDN Ailesi

Unutmamalıdır ki bayram ramazandan, oruçtan kurtulma değil günahlarımızdan arınmanın bayramıdır. Hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Allah gönüllerinizi sevgiyle, aşkla, muhabbetle doldursun inşallah. Nice bayramlara kavuşmak ümidi ile..
  33. M.Şamil CAN

League of Legends : Yeni Günün Şafağı

Ahri her zamankinden daha tatlı Katarina ise her zamankinden daha seksi.. League of Legends'in yeni sinematiği Yeni Günün Şafağı ile sizleri başbaşa bırakalım. https://www.youtube.com/watch?v=BCr5-Pe8DK8
  34. M.Şamil CAN

League of Legend 2014 Türkiye Şampiyonu Belli Oldu !

12 Temmuz 2014 günü Ülker Sport Arena'da gerçekleştirilen League of Legends Türkiye Finalinde şampiyon takım Dark Passage oldu. Bugün yapılan büyük finalde ilk iki maçı zorlanmadan alan Dark Passage takımı 3. maçta Team Turquality'e karşı yenik duruma düştü. Dördüncü ve son maçta Dark Passage...
  35. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | İç Mekan Tasarımı | SolidWorks

Merhaba arkadaşlar bugüne kadar hep obje modelledim silahtır çakmaktır arabadır filan. Bir kere de iç mekan modellemek istedim. Referans bir foto kullandım iç mekan için. Umarım bir beğenirsiniz. :)
  36. M.Şamil CAN

LG G3 Detaylı Kamera Tanıtımı

Gerçekten de çok kaliteli. Özellikle Touch&Shot ile Magic Focus çok güzel. http://www.youtube.com/watch?v=Au3zABq9bD4
  37. M.Şamil CAN

Yardımınıza İhtiyacım Var.

http://www.pvg.com.tr/zibro/zibro.html Yukarıda ki siteye benzer bir site yapmam gerek hangi altyapı yı kullanmam gerek. Direk html sayfası olarak mı yapayım yoksa wordpress gibi admin panelli bir şeyler mi yapmak mantıklı. Çok bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim..
  38. M.Şamil CAN

ZIPPO Kullanıcılar Kulübü

Herkese merhabalar. Yeni bir Zippo sahibi olmamla birlikte nedendir bilinmez forumda böyle bir konunun eksikliğini hissettim :P Forumda illa ki Zippo Çakmak kullananlar vardır. Zippo modellerimizi paylaşacağımız en iyi fiyatı nerde buluruz bakımı nasıl yapılır garantisi var mı gibi sorulara...
  39. M.Şamil CAN

Boggie - Parfum (Gerçek Zamanlı Photoshop)

Evet arkadaşlar 5000. mesajım şerefine Macar şarkıcı Boggie'den Parfüm şarkısını paylaşıyorum. Bu klipte photoshop'un nimetlerinden faydalanan bir kızın orjinal halinden nasıl farklı bir hale geldiğine şahit olurken aynı zamanda şarkıcımızın güzel sesi ile kulaklarımızın pası silinecek. İyi...
  40. M.Şamil CAN

Anıl Piyancı & Emrah Karakuyu Ft Şehinşah - Git (Music Video)

http://www.youtube.com/watch?v=nLL5ZXjOqi0
  41. M.Şamil CAN

Dayz Standalone Güncelleme 20.01.2014

Evet arkadaşlar beklenen güncellemenin bugün geleceği söyleniyor merakla bekliyoruz. Aşağıda oyuna güncelleme ile birlikte gelecek fixler ve yenilikler yer almakta. DayZ 0.31.114343 Güncellemesi, 20.01.2014 # Niosh mask (Gaz maskesi) envanter boyutu 1/1e düzeltildi. # BE "açılır"ı için...
  42. M.Şamil CAN

Dayz Oynayanlar Bu Başlık Altında Toplanıyor

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda Dayz Standalone oyununu tanıyacağız. Haberleri takip ettiyseniz Dayz Steam oyun platformunda en çok satanlar listesine çoktan girmiş bulunmakta. Peki daha Alfa sürümünde ki üstelik 29.99$ fiyatı olan bir oyunun bu kadar kısa sürede bu başarıyı yakalamasını neye...
  43. M.Şamil CAN

Resulullahla Benim Aramdaki Farklar - Ah Muhsin Ünlü

http://www.youtube.com/watch?v=Bp-DFYaGaCc&list=PLaJzINjyf3hbMo9uzpAx1XXX7va9mzxFP
  44. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | Iphone 5 | Solidworks 2013

Sıkıntıdan final haftamda modellerime birde iphone 5 i ekleyeyim dedim :) Kolay gibi görülsede milimetrik bir çizim olduğu için uğraştırıyor yine de :)
  45. M.Şamil CAN

Tivibu Windows 8 Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Windows 8.1 kullanırken tivibu sorunsuz çalışıyordu fakat windows 8'e geri döndüğümde tivibu uygulaması açılmıyor. Şöyle ki uygulamaya tıklıyorum açılıyor gibi oluyor ana ekran 1 saniyeliğine görünüyor tak kapanıyor login ekranı geliyor bilgilerimi yazıyorum açılıyor gibi...
  46. M.Şamil CAN

Flash Template Türkçe Karakter Sorunu

Arkadaşlar ne yaptım ne ettim isem çözemedim internette ki her yolu denedim kimileri .fla dosyasını açıp karakterleri embed etmek sorunu çözer demiş ama bende .fla dosyası yok font diye klasör var orada calibri.swf var onun yerine swf uzantılı türkçe karakter destekleyen bir font atarsam hata...
  47. M.Şamil CAN

Chrome İşlemci Sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Windows 8 kullanıyordum 8.1 e geçtim nedendir bilinmez eskiden tıkır tıkır çalışan chrome şimdi işlemci ve ram canavarı oldu. Youtube'da açtığım müzik işlemciyi zorluyor ve takılmalar oluyor böyle ses kendini tekrar ediyor falan filan. Ayrıca çok ram yiyor. 1 sekme...
  48. M.Şamil CAN

MsPaint'te nasıl araba çizilir ? | M.Şamil CAN

MsPaint'te çizdiğim arabaları nasıl çizdiğimle ilgili hazırladığım kısa bir video. Umarım beğenirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=OPjM1KlzbK4
  49. M.Şamil CAN

Sıkılıp yarıda bıraktığım MsPaint Konsept Araba Tasarımım | M.Şamil CAN

Boş vakitlerimde yavaş yavaş yapıyordum artık sıkıldım burada bıraktım :)
  50. M.Şamil CAN

Dönebilen kameraya sahip Oppa N1

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, tasarımıyla dikkat çeken Android telefonu N1’i satışa sundu. Dönebilen kamera başlığına sahip olan telefon, Eylül ayında tanıtılmasının ardından internet üzerinden satışı sunuldu. 5.9 inç, Full HD ekranı bulunan telefon, 13 MP, oynayabilen...
  51. M.Şamil CAN

Fotodan adam silme çalışması

Bir arkadaşımın ricası üzerine arkadaki adamı silmeye çalıştım umarım olmuştur :)
  52. M.Şamil CAN

COD Ghost saçmalığı devam ediyor

Buradan milyonlarca kişiye teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Cod yapımcılarına öyle bir koz verdiler ki adamlar ne yaparsa yapsın önünüze ne koyulsa koyulsun yediğiniz için artık oyunu geliştirmeyi geçtim senaryo yazmışlar buna da şükür. 6 gb ram saçmalığından tutun gelişmeyen grafik ve berbat...
  53. M.Şamil CAN

İlginç bir Kamera Sorunu :D

Arkadaşlar piranha tarantula m type kamera var yalnız değişik bir problemi var windows 8 in kendi video kaydedicisi ile bir video kaydettim sorunu anlarsınız kamera hızlandırılmış modda çekiyor işin garibi facebook ta görüşürkende sesim aynı videodaki gibi gidiyor ne yaparım nasıl yaparım hiç...
  54. M.Şamil CAN

Açtığınız en hit konu ?

Evet arkadaşlar forumda açtığınız en hit konu kaç hit benim ki fotoda görüldüğü gibi 50k+ tabi Troy AliA gibi vb insanların bu konuya girmemesini rica ediyorum :biggrin:
  55. M.Şamil CAN

Pamela - Ayrılamayız Biz

Çocukken çok dinlemişimdir :) Kendisi sevdiğim bir sanatçıdır :) http://www.youtube.com/watch?v=ZqwTanYT7To
  56. M.Şamil CAN

Fifa 15 Türkiye Ligi için oy verin!

Her sene bir ümitle bekliyoruz Türkiye liglerini ama maalesef TFF yüzünden lisans problemleri devam ediyor. Gerçi benim için Türkiye Ligi berbat bir lig, olsa da olur olmasa da ama yinede arada Beşiktaşı alıp oynamak keyifli olurdu. Aşağıdaki siteden Türkiye Ligini seçip oy verirseniz belki bir...
  57. M.Şamil CAN

Battlefield 4 Gameplay Trailer (Gamescom 2013)

FPS lerin atası Battlefield 4 ten mükemmel bir gamescom videosu. Oyun için sabırsızlanıyorum. https://www.youtube.com/watch?v=QxoBw6E3XGw#at=24
  58. M.Şamil CAN

League of Legend Korkusuz Cüneyt Herosu

Yeni sekmede açıp büyük ölçekli haline bakabilirsiniz.
  59. M.Şamil CAN

Küçükken o kadar fakirdik ki...

biz, hani erkek çocuğu olmasam oynayacak bi şeyim bile olmayacaktı. :D Ulan ne güldüm ya :D Ahahaha
  60. M.Şamil CAN

Biting Elbows - 'Bad Motherfucker' Official Music Video

http://www.youtube.com/watch?v=Rgox84KE7iY&feature=share
  61. M.Şamil CAN

Yerli Eminem Contra-Ölü

http://www.youtube.com/watch?v=RQ6gI0N8OxY
  62. M.Şamil CAN

2.El Topiğine yazamıyorum ? SORUN

Sayın yöneticiler 2. el ürünlere yorum atamıyorum kapalı mesaj atma kısmı babam filan konuştuda mı engellediniz naptınız :D Bizim 2. el alma hakkımız yok mu ?
  63. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | Honda NSX

Photoshop'ta yaptığım Honda NSX çalışmam :) Orjinal Kurcalanmış
  64. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | Shiftdelete.Net Duvarkağıdı

Can sıkıntısından yapmış olduğum bir çalışma sade masaüstü sevenler için güzel bir alternatif. :dirol:
  65. M.Şamil CAN

Lazerli Alarm Devresi

Bir arkadaşımın yapmış olduğu lazerli alarm devresi. İsteyen olursa devre şemasını paylaşır sanırım :) https://www.facebook.com/photo.php?v=188585931292668
  66. M.Şamil CAN

Manisa-İzmir'de bulunan arkadaşlar ??

Merhaba Manisa Merkez veya İzmir'de ikamet eden okuyan vs var mı merak ettim :)
  67. M.Şamil CAN

Foto Restorasyon Çalışmam :)

Face'de bir fotoğraf gördüm bende bir restore edeyim bakalım nasıl olacak dedim. İlk yenileme çalışmam olduğu için eksiklikler olabilir mutlaka :)
  68. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | Klasik Araba Çalışmam | SolidWorks 2013

Solidworks'teki son çalışmam. Yaparken en keyif aldığım çalışmalardan biri oldu :) İnşallah beğenirsiniz :)
  69. M.Şamil CAN

Nokia Unique | M.Şamil Can | Solidworks 2013

Nokia Unique karşınızda :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Yeni sekmede açarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz :)
  70. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | Zippo Çakmak | Solidworks

İstekleri tek tek modellemeye başladım hadi hayırlısı bakalım :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Yeni sekmede açarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz :)
  71. M.Şamil CAN

M.Şamil CAN | Zikir Matik ve Çakmak Çalışmam

Solidde canım sıkıldıkça obje modellemeye başladım. İstediğiniz bir obje varsa yapmaya çalışabilirim :))
  72. M.Şamil CAN

Recep İvedik Harlem Shake | M.Şamil Can © 2013

Akıma Recep İvedikte katıldı :D İyi seyirler http://www.youtube.com/watch?v=1yMUGPwTZhU
  73. M.Şamil CAN

Ne Yazık ki SDN Bardağım Geldi

SDN'nin gönderdiği bardak geldi. Öncelikle çok teşekkür ederim. SDN ailesine. Hediye için çok minnettarım. Sitemim kesinlikle SDN'ye değil sitemim kargo firmasına. Hem bardağın kırık gelmesi yetmiyormuş gibi itici bir konuşma geçti aramızda. Aradı beni adresi tekrar almak için. Bende tanımıyorum...
  74. M.Şamil CAN

Tablette Paylaşılan İnterneti Görememe Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Piranha'nın Ultra Tab 10.1 tabletini aldım. Şöyle bir sorun var. Normal kablosuz ağlar görünüyor fakat bende kablosuz modem yok. Şuan laptopdayım, xp kullanıyorum ve o da kablolu ile bağlı. Connectify programını kullanarak kablodan gelen interneti kablosuz ağ olarak...
  75. M.Şamil CAN

Photoshop ile Hareketli Yazı Efekti | Video+Sesli anlatım | M.Şamil CAN

Merhaba arkadaşlar. Şu konudaki arkadaşımızın isteği üzerine hazırladığım dersi alttan izleyebilirsiniz. Kolay gelsin :) Direk Link : http://www.youtube.com/watch?v=cmesQJi6IZY&list=HL1359677131&feature=mh_lolz http://www.youtube.com/watch?v=cmesQJi6IZY&list=HL1359677131&feature=mh_l olz
  76. M.Şamil CAN

3 Tablet Arasında kaldım ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kardeşime tablet hediye almak istiyorum öğrenci olduğum için orta düzey bir şey düşünüyorum. Alttaki linklerden hangisini almamı önerirsiniz. Hangisinin teknik servisi iyidir. Wifi olarakta iyi olan modeli belirtirseniz sevinirim. Kısacası artıları eksileri ne ise...
  77. M.Şamil CAN

Ferrari 458 Italia Official Video [M. Şamil Can]

http://www.youtube.com/watch?v=Qf31bI9HdqY Model arabam ile çektiğim Ferrari tanıtım videosu :) İyi seyirler...
  78. M.Şamil CAN

Medal of Honor Warfighter | Pakistan Car Chase Gameplay Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=YdhEBEdCkxo
  79. M.Şamil CAN

Need For Speed Most Wanted Live Action TV Ad

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ca-lV3LRxEY#!
  80. M.Şamil CAN

Oğlum Bak Git Filmine Gitmeden önce okuyun...

Arkadaşlar bugün sinemaya gidelim dedik arkadaşla Oğlum bak git filmini görünce arkadaş tutturdu girelim diye oğlum bak komik değil dedim gitmeyelim dedim çok saçmadır dedim neyse zar zor ikna etti ve girdik. Yavuz Seçkin hiç kusura bakmasın ama hayatım boyunca bu kadar saçma bir film izlemedim...
  81. M.Şamil CAN

Emre Özkan - Mezarlık Yetmeleri 2

Bu çok daha kaliteli ve tam benim tarzda bir adam ya helal... http://www.youtube.com/watch?v=r0WHe0ztIzw
  82. M.Şamil CAN

Emre Özkan - Mezarlık Yetmeleri

Adama bir anda kanım ısındı. Mükemmel bence... http://www.youtube.com/watch?v=B2n5r5FF5fU
  83. M.Şamil CAN

Herkes Kendine İyi Baksın !

Arkadaşlar malum sınavlar tercihler yerleştirmeler derken bende bir üniversite öğrencisi oldum artık. Cumartesi gecesi yolcuyum. KYK'da yedekteyim gittiğim yerde İnternet yok ve haliyle bir süre sizinle görüşemeyeceğiz belki mobilden paketim olursa girer yazarım bir kaç satır. Kalbini kırdığım...
  84. M.Şamil CAN

Sagopa Kajmer - 40

Üstad'tan mükemmel bir parça daha... http://www.youtube.com/watch?v=7IYbfGd2yH8&feature=fvst
  85. M.Şamil CAN

Mode XL - Düzmece

Bana göre rap müziğin üstadlarındandır Mode XL ve en sevdiğim parçası düzmece sizlerle... http://www.youtube.com/watch?v=gaIc3ehJZPU
  86. M.Şamil CAN

Diyar Pala - Yeşilimi Ver

Türkiye'nin Pitbull'u Diyar Pala :D http://www.youtube.com/watch?v=tD9MrmOZSyo&feature=relmfu
  87. M.Şamil CAN

Beta - Pardon Aşkım

Çok keyifli bir klip ve şarkı herkesin dinlemesini tavsiye ederim :) Kız çok tatlı geldi gözüme yaaa :blush: http://www.youtube.com/watch?v=WYIncxQqt-Q
  88. M.Şamil CAN

Norm Ender - İçinde Patlar

Şarkı hem bana keyif veriyor hemde sistemi eleştiriyor çok hoş :) http://www.youtube.com/watch?v=Penk1LiWcds
  89. M.Şamil CAN

Sehabe - Bana Her Yol Paris

Klibini izlediğimde söyleyen arkadaşa içim ısındı birden. Çok samimi ve içten buldum. Ayrıca klip ve müzik de çok hoş :) İyi seyirler. http://www.youtube.com/watch?v=3JNeJuEJjSg
  90. M.Şamil CAN

PSY - GANGNAM STYLE ( Halay Versiyon )

Eğlencesine yapmış olduğum kısa bir çalışma :) http://www.youtube.com/watch?v=KOYbVUIryKg&feature=youtu.be
  91. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | GeForce GTX 700

Nvidia, dünyanın en hızlı ekran kartı olan GeForce GTX 700'ü resmen duyurdu. Çift GPU'lu yeni performans canavarı, firmaya liderlik koltuğundaki yerini garantileme şansı verdi. GeForce GTX 700 Karşınızda Eşsiz fan tasarımı ile overclockta öncü Maksimum soğutma minimum incelik Rakipleri...
  92. M.Şamil CAN

Nvidia GTX 700 Gözüktü...

Elalem Arda Kadro Dışı ! diye başlık açınca oluyor da ben yapınca niye olmasın :D Can sıkıntısından Solidworks te başladığım ekran kartı modellemem. Daha yapım aşamasında olduğunu belirteyim :)
  93. M.Şamil CAN

Terlikle Frikik kullanan adam !

Başlık dikkat çeksin diye koydum öyle :D Kendi üzerimdeki ufak bir photoshop çalışması :) Renklerde az daha oynama gerekiyor yeni farkettim. Karşınızda terlikle frikik kullanan adam M.Şamil Can :D
  94. M.Şamil CAN

Fifa 13'ün Demosu Rekor Kırdı

EA Sports'un beklenen oyunu FIFA 13, gümbür gümbür geliyor. Yeni yayınlanan haberlere göre FIFA 13, daha demosuyla birlikte FIFA serisinin tarihine geçmiş durumda. Yapılan açıklamaya göre bu hafta itibariyle çıkan FIFA 13 demosu, bugüne dek PC, Xbox 360 ve PS3 platformlarında 1.99 milyon...
  95. M.Şamil CAN

Klavyeye kısayol tuşu atamak ?

Arkadaşlar klavyemde kullanmadığım multimedya tuşları var ve ben şöyle bir şey yapılabilir mi onu merak ediyorum. Mesela ben oyuna girerken internet bağlantımı kesmem gerek diyelim. Masaüstünde yerel ağ bağlantısının kısayolu var sağ tıkla devre dışı bırak yapmak yerine bunu klavyede bir tuşa...
  96. M.Şamil CAN

Medal of Honor Warfighter 8 dakikalık oyun içi video...

Evet arkadaşlar oyunun ilk çıkış fragmanından da hatırlayacağınız sahnenin devamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Grafik kalitesi ile yine bizleri etkileyecek bir oyun bizi bekliyor. Yıkılabilir çevre ve yapay zeka iyi duruyor. İyi seyirler. http://www.youtube.com/watch?v=IPGS3T3sjUQ
  97. M.Şamil CAN

Fifa 13 Hakkında Görüşleriniz

Evet arkadaşlar büyük gün geldi ve Fifa 13 Demo çat kapı çıktı geldi. Origin ile sorunsuz indirdim ve sorunsuz oynuyorum şuan. Kol ayarını filan yapamayan varsa yardımcı olurum arkadaşlar. Evet konumuza dönelim görüşleriniz nelerdir ? Öncelikle ben başlayayım. Oyun demo olmasına karşın bir çok...
  98. M.Şamil CAN

Fifa 13 DEMO ÇIKTI!

Arkadaşlar demoyu buradan indirebilirsiniz. Öncelikle belirteyim. Origin hesabınızın olması gerek ve artı olarak Origin Downloader indirmelisiniz. Hepsi linkte mevcut. Oyun 2.5 GB hadi kolay gelsin...
  99. M.Şamil CAN

Kısaca bu benim hayatım...

Can sıkıntısından benim hayatımı anlatan bir görsel hazırlamak istedim :) Ne kadar çok ilgi alanım varmış :)) Sol taraf kapak fotoğrafı yaptığım için boş :)
  100. M.Şamil CAN

FIFA 13 "New Skills" Tutorial (PS3)

Futbolda eğlenmek sağ sol yapıp adam geçmekse FIFA size göre değil ama biz FIFA'cılara göre eğlenmenin tanımını aşağıdaki video cevaplıyor... ;) http://www.youtube.com/watch?v=8-ExMKbNIB8&feature=share
  101. M.Şamil CAN

Smf yedek geri yükleme YARDIM ( BigDump.php )

Arkadaşlar cpanelden yükleyemiyorum elimde 30 mblık bir yedek var smf forumu kurdum bigdump.php dosyasını ve yedeği attım www.siteadresi.com/bigdump.php'den giriyorum start import diyorum yüklemeye başlaması gerekirken aşağıdaki hata çıkıyor lütfen yardım edin...
  102. M.Şamil CAN

Windows 3.1 Kullanmak İster miydiniz ?

Evet arkadaşlar buraya tıklayarak windows 3.1 sürümünü kuruluma gerek kalmadan kullanabilirsiniz... :)
  103. M.Şamil CAN

M4a89gtd pro Ses Sorunu ?

Arkadaşlar dün bir anakartı satın aldım Asus m4a89gtd pro modeli. Kartı 2. el aldım ama 15 ay garantisi var daha. Sorun şu logitech hoparlörü takıyorum ses gelmiyor. Driverları düzegün yüklediğimden eminim. Hoparlörü denedim çalışıyor. Artı olarak bir kaç ayarla oynayınca bütün sesler full...
  104. M.Şamil CAN

FIFA 13 | Skill Games

Fifa yine gümbür gümbür geliyor :) http://www.youtube.com/watch?v=VgpRgRj3nlY&feature=g-all-u
  105. M.Şamil CAN

Ram ve ekran kartı tavsiyesi

Arkadaşlar yeni anakart almıştım arızalı çıktı benim anakart ddr2 değişim raporu verdiler ellerinde ddr2 kart yok bende ddr3 alayım diyorum işlemci aynı kalacak zaten hdd powersubbly fanlar filan var. Geriye uyumlu olması için ram ve ekran kartı kalıyor. Ram olarak aşağıdaki ram uygun geldi bana...
  106. M.Şamil CAN

Mükemmel bir Pc Toplama Animasyonu

Gezinirken denk geldim ve tam anlamıyla mükemmel olmuş... http://www.youtube.com/watch?v=4QllNAdZPcQ&feature=related
  107. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | MsPaint Lowrider :)

Alfa isteyen arkadaş kızmasın inan alfa daha zor geliyor bana :) Çünkü kafanda tasarladığın aracı çizmek üretilmiş bir aracı çizmekten daha kolay gerçekten :) İyi seyirler :cool:
  108. M.Şamil CAN

İçiniz fesat içiniz :D

http://www.youtube.com/watch?v=3jjEXGvHyaQ&feature=related
  109. M.Şamil CAN

MsPaint Araba Çalışmam Vol2 :D

Biliyorum aranızda benim için paint unistall scripti hazırlayanlar filan var ama :D bilgisayar tamir olana kadar elimdeki laptopu değerlendiriyorum :D Bunda boya işine girmedim daha çok pespektifsel bir bakış açısı yakalamaya çalıştım bazı yerleri saçma oldu ama olsun :)
  110. M.Şamil CAN

OC hakkında sorum ?

Arkadaşlar bugüne kadar hiç O/C yapmadım sizce yeterli seviyede yapmak iyimidir yoksa hiç bulaşmayayım mı ? Sistemim Şöyle Anakart : BIOSTAR N68S+ AM2+ GF7025 DDR2 VGA+LAN+SATA 16X İşlemci : AMD Athlon 64 x2 Ekran Kartı : Sapphire ATI Radeon HD4650 Ram : 2GB DDR2 800 mhz Kingston Hdd : 1...
  111. M.Şamil CAN

Microsoft Paint Araba Çalışmam

İnternetin arızalanması ve sıkıntı sonucu doğan bir tasarım. Modernizim ile klasizm akımını fizyolojik bir biçimde sentezleyen bir argüman oldu benim için :D
  112. M.Şamil CAN

Medal of Honor: Warfighter - Preacher Story Video

Oyun mu gerçek mi yakında ayıramayacağız... http://www.youtube.com/watch?v=SjEGqbl_pdI
  113. M.Şamil CAN

Nejat Uygur - Sizinki canda bizimki patlican mı ?

Artık yok böyle sistemi eleştiren haksızlığı mizahi şekilde göz önüne seren gösteriler :mad: http://www.youtube.com/watch?v=FMalmm2xw_4&feature=related
  114. M.Şamil CAN

Kamu Spotu Reklamları Hakkında...

Arkadaşlar her ne kadar sanal alemde dalgaları geçilse de ben bu reklamların oldukça faydalı olduklarını düşünüyorum. Özellikle az önce izlediğim kaza ile ilgili olan reklam gözlerimin dolmasına sebep oldu. Bu tarz şeyler beni çok etkiliyor ve bence gerçekten faydalı. Siz neler düşünüyorsunuz bu...
  115. M.Şamil CAN

ONE - Battlefield 3 Machinima

Hayatım boyunca izlediğim en iyi kurgulardan biri olmuş. Soluksuz izledim :cool: http://www.youtube.com/watch?v=XVjIcSSTyrI
  116. M.Şamil CAN

Canım çok sıkılıyor bir bakar mısınız ?

Arkadaşlar kız arkadaşımla saçma sapan şeyler yüzünden tartışıyoruz masaüstü bilgisayarım bozuldu dandik bir leptopdan yazıyorum hava sıcak hayat sıkıcı ve canım çok sıkılıyor şurada iki kelime sohbet etsek ya çok değil sahura kadar her konu olur bilgisayar photoshop solidworks olur oyunlar olur...
  117. M.Şamil CAN

Battlefield Play4Free Oynamayan Kalmasın

Forumda adam akıllı bir konu bulamadım bir açayım dedim. Oyunu geçen indirdim denedim ve tam anlamıyla mesh oldum diyebilirim. Battlefield 3'teki mükemmel atmosfer kadar olmasada büyük haritalarda tanklı tüfekli savaşmak gerçekten çok zevkli. Zaten Battlefield oyuncularının sıkılmadan zevkle...
  118. M.Şamil CAN

Rubik Küp ile imtihanım :)

Arkadaşlar görüntüyü kaydeden program nedendir bilinmez videoyu azda olsa hızlandırmış sanırım. Normalde rekorum 1.58 dk ama bunda biraz heyecan yaptım sanırım :) Zamanı 1 dkya düşürmeye çalışıyorum ama 5 liralık küple de bu kadar oluyor :)...
  119. M.Şamil CAN

Menülü DVD'yi VCD'ye çevirme ?

Arkadaşlar elimde bir dvd cdsi var içinde menülü videolar var 5-6 menüden oluşan müşterim bunu vcdde açılacak şekilde istiyor ne yaptım ettiysem bulamadım. Dvd'nin içindeki dosyalar bunlar. Bir yardımcı olun Allah aşkına sinir krizi geçircem burada :glare:
  120. M.Şamil CAN

Photoshop Ders İstekleri ??

Yakında 4000. mesajımı atacağım 4000. mesaj hatrına size elimden geldiğince istediğiniz photoshop derslerini videolu ve sesli olarak hazırlamak istiyorum ne diyorsunuz varmı istediğiniz bir ders ? :clover: :)
  121. M.Şamil CAN

Bilgisayar Jumperla oynamadan açılmıyor ?

Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım anakartla ilgili anakartı gittim aldım taktım ilk başta sorunsuz çalıştı sonra şöyle bir hata veriyor. Bilgisayar açıldı diyelim normal bir biçimde kapattıktan sonra tekrar açarken herşey normal açılıyor tam mouse simgesi geliyor ekran kararıyor. Anakarttaki...
  122. M.Şamil CAN

İdm Engelleme - Tr Karakter sorunu - Kayan Yazı YARDIM ? ?

Arkadaşlar merhaba. Bir işyeri için hazır template kullanarak web sitesi hazırladım. Birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Şimdi öncelikle site flash bir site. Siteye girince normalde müzik çalıyor. Bende İDM yüklü olduğu için direk ftp'nin içinden müziği çekmesi için...
  123. M.Şamil CAN

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun :)

'Apaçık kitaba yemin olsun ki, Biz Kur'an-ı mübarek bir gecede indirdik. Biz, gerçekten uyarıcıyız. O mübarek gecede, her hikmetli iş katımızdan bir emirle ayırt edilir...'(Duhan, 44/1-4) Ayette geçen, 'mübarek gece'den maksat; Berat gecesidir. Kur'ânın bu gecede, Yedinci semadan...
  124. M.Şamil CAN

Anakart tavsiyesi ACİL !

Arkadaşlar benim kasa render alırken tak diye gitti falanfı filandı verdik servise hasar tespit için anakart uçmuş dendi bende vermeden önce kuzey köprüsü ile filan oynadım ettim neyse anakart bitik durumda ve satışı yok kartın. İşlemcim sağlam amd athlon x2 ddr2 ram filan var anakart olarak tam...
  125. M.Şamil CAN

Kısa Film Hakkında...

Merhaba arkadaşlar ben boş vaktimde kısa film ile uğraşıyorum. Forumda da mutlaka uğraşan arkadaşlar vardır ve forumda böyle bir konu olmadığı için açma gereği hissettim. Bu konu altında tartışalım birbirimize yardımcı olalım destek olalım tüyolar verelim istedim inşallah gerekli ilgiyi görür...
  126. M.Şamil CAN

Krize girdimmmm :D +18

Arkadaşlar sabahtan beri tekrar tekrar dinliyorum sınavdan sonra çok güldüm ya :D Küfür çok var ona göre dinleyin..........
  127. M.Şamil CAN

Bunları biliyormuydunuz ?

Saç telinizi sayamazsınız Gözlerinizi sabunla yıkayamazsınız. Diliniz dışarıdayken nefes alamazsınız.. Şimdi dilinizi içeri sokabilirsiniz.
  128. M.Şamil CAN

Sizce bu kulaklık nasıl ? Nokia Bluetooth Stereo Kulaklık BH-503

Arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum. Bir anda gözüme bu ilişti. Sizce nasıldır ? Benim için en önemli özellik bass kalitesi. Kullanan varmı acaba aranızda ? Ayrıca sizce rahatmıdır. Kafam büyüktür biraz :D Sıkıntı olmasın sonra...
  129. M.Şamil CAN

Nikon D3100 Tanıtım ve İncelemesi | Fotografium.TV

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_B9WydMTzhs#! Şahsi görüşüm bu işe başlamak isteyenler için gerçekten kaliteli ve yerinde bir makina.
  130. M.Şamil CAN

Harry Potter'a Verdiğim İnanılmaz Ayar

Arkadaşlar inci sözlüğü takip ederim bu kalitede yazılar çok nadir çıkar :D Okurken krize girdiğim yerler oldu sürekli gözümde canlandı sahneler :D Şimdiden belirteyim +16 diyebiliriz. +16 dememin sebebi bazı yerleri küfürlü olması :) Buradan Ulaşabilirsiniz.. (Not: Bazı küfürleri incisözlük...
  131. M.Şamil CAN

YGS'ye girecek adaylara ALTIN öneriler :D

1-sınava yeterince çalışmadan girdiyseniz muzice beklemeyin, olmayacak o iş söyleyeyim. 2-sınava kadar deneme sınavlarında hangi yolu izlediyseniz sınavda da öyle yapın, dershanede türkçe-matematik-fen-sosyal şeklinde yaparken sınavda fantezi olsun diye fen-matematik-türkçe-sosyal şeklinde...
  132. M.Şamil CAN

Battlefield 3: Operation Red Alert!

Bir döneme damgasını vuran Westwood Studios imzalı Red Alert serisi, sanırım her oyuncunun zihninde bir yerlerde gerek müziği, gerek sesleri, gerekse hikayesiyle unutulmaz bir yer edinmiştir. EA tarafından satın alındıktan sonra bünyesi bozulan (EA'nın Westwood'a zorla FPS - RTS karışımı Red...
  133. M.Şamil CAN

İnsanların merhamet duygusunu sömürmek...

bu olsa gerek :cursing:
  134. M.Şamil CAN

Meanwhile in Modern Warfare 3

:D Komik video kategorisine açtım. İzleyin anlayacaksınız :D Battlefield'ın yeri bambaşkaymış bunu bir kez daha anladım :D http://www.youtube.com/watch?v=1hJ5gKcsDQc&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=K1pqHog5D2U&feature=relmfu
  135. M.Şamil CAN

Şevket Uğurluer'i tanır mısınız ?

Arkadaşlar kendisi çok sevdiğim bir sanatçıdır. Bu adamı dinledikçe ayrı bir huzur buluyorum. Altta birkaç şarkısını paylaştım. İyi dinlemeler :) http://www.youtube.com/watch?v=tGyhzIGSDhk http://www.youtube.com/watch?v=rtEZnHV83vE&feature=related...
  136. M.Şamil CAN

Kanallardan ve Reklamlardan NEFRET ediyorum !

Arkadaşlar artık tvye bakasım gelmiyor. Şu kanalların saçma sapan reklam stratejileri beni deli ediyor. Reklama giriyor yandaki süre bitiyor şimdi başlıyor şimdi başlıyor diyor araya 5 reklam daha koyuyor. Buda yetmemiş gibi özellikle FOX ve Showtv nin sıkça yaptığı filme veya programa başlayıp...
  137. M.Şamil CAN

Medal of Honor: Warfighter

Battlefield 3 gibi efsane bir oyun ardından ikinci bir efsane bizi bekliyor olabilir mi acaba ? http://www.youtube.com/watch?v=pXBH6TC-Ojs
  138. M.Şamil CAN

FLO'dan Bot aldım almaz olaydım...

Arkadaşlar 1 Ocakta gittim kış için 95 liraya bot aldım. Bağcıkları kancalı şekilde tutanlardan. Adama dedimki bunun demirleri atarsa getiririm tamam dedi. Ben hani 1 yıl sonra filan atarsa götürürüm diye düşündüm. Bende bundan önce Greyder marka bot vardı o da kancalı şekildeydi 2 yıl sonra...
  139. M.Şamil CAN

Fizy'den Alkışlanacak bir Hareket

Bugün Fizy'e girdiğimde logo yanına Cem Karaca'nın resmini koymuşlar. Biliyorsunuz Cem Karaca'nın ölüm yıl dönümüydü. Fizy bu davranışından ötürü bir teşekkürü hakediyor...
  140. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | SolidWorks Tüfek Tasarımları

Arkadaşlar 15 tatilde abimin yanına gittim internet yoktu bende can sıkıntısından daha önce modellediğim m4a1'in biraz daha modifiyeli ve 3 farklı versiyonunu modelledim. İnternet olmadığı için referans resimde kullanamadım silahın şekli,ölçüleri kafamdan verdiğim için bazı yerler tam...
  141. M.Şamil CAN

İsminizi Google'da aratınca ne çıkıyor ?

İsminizi aratınca neler çıkıyor bakalım ? Ben tasarım ile uğraştığım için genelde yaptığım çalışmaların resimleri çıkıyor :)
  142. M.Şamil CAN

Resimdeki gizli yüzü bulun.

143. M.Şamil CAN

Street Fighter + Metrobüs Şöförü

http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/234479-inanilmaz-ama-gercek.htmlYukarıdaki konudan ilham alınarak yapılan iki ufak çalışma :D Fikrin sahibi @Big 'e teşekkürler :)
  144. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | Oyunsever.com Çalışması V2

Bu biraz daha sade oldu ama bence güzel bir arkaplan olabilir diye düşündüm. Umarım beğenirsiniz. :crying:
  145. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | Oyunsever.com Çalışması

Arkadaşlar ayak üstü Oyungezer.com'dan haberim oldu. Bende ayak üstü bir duvarkağıdı çalışması yapayım dedim. Umarım beğenirsiniz :cool:
  146. M.Şamil CAN

Süper Sürücü Bulut ile Motor Sürme Teknikleri

Gülmekten karnıma ağrılar girdiren bir video... http://youtu.be/vvg7TvXr3Sc
  147. M.Şamil CAN

Ankette, 300 Bin Oylama Sonrası Kazanan BF3 Oldu

Bütün sene boyunca Battlefield 3 ile Call of Duty: Modern Warfare 3 karşılaştırılması büyük tartışmalara ev sahipliği yaptı. Oyunların çıkışından sonra satış rakamlarında Modern Warfare 3 Battlefield 3'e fark atsa da, internet ortamında gerek yorumlardan, gerek inceleme puanlarından Battlefield...
  148. M.Şamil CAN

SDN Logo Tasarımım 2

Hep teknoloji bir yere kadar arada doğayı da korumak lazım :)
  149. M.Şamil CAN

Turkcell'den yepyeni tarife Genç Plus !

Yepyeni GençPlus tarifeyle kısa konuşmalar ücretsiz, üstelik her yöne konuşmanın 5 dakikası sadece 50 kuruş 25 yaş va altındaysan yaşadın! Artık tam sana göre yepyeni bir tarife var. GençPlus tarifesinde ne yüklersen yükle her yöne konuşmanın 5 dakikası 50 kuruş. Arkadaşının hangi operatörde...
  150. M.Şamil CAN

Gülmekten karnıma ağrılar girdi :D

http://www.youtube.com/watch?v=ysHrB_TztzE Yeni gördüm bu skecini üçtür izliyorum :laugh:
  151. M.Şamil CAN

Homefront 2 duyuruldu! Oyunu Crytek yapıyor!

Kaos Studios tarafından geliştirilip, THQ tarafından dağıtımı üstlenilen ilk Homefront oyunu, büyük beklentilere rağmen pek kaliteli olmamış, ancak 1 milyondan fazla satarak ticari anlamda başarı elde etmişti. Bunun üzerine THQ, seriyi devam ettireceğini daha önce de söylemiş, ancak başka detay...
  152. M.Şamil CAN

Kandil'i Vuran Pars Timi

Gururlanmamak elde değil http://www.youtube.com/watch?v=2jduYwi7D4E&feature=player_embedded
  153. M.Şamil CAN

Liseliyi kovalayan İETT Şöförü Çalışmam

:D Biraz garip başlık oldu ama olsun. Can sıkıntısından böyle birşey ortaya çıktı. Detaylara inemedim mouse ile yapıyorum. Daha detaylı halini görmek isteyenler hediye olarak tablet gönderebilirler :D
  154. M.Şamil CAN

BJK Arkaplan Çalışmam

İnşallah beğenirsiniz. 1920x1080
  155. M.Şamil CAN

Hayrettin Üniversite İzdivaç

:D Hayrettin'den yeni bir bölüm daha. Üniversite İzdivaç... http://www.youtube.com/watch?v=_fGobPyhL64
  156. M.Şamil CAN

Recep İvedik 4 Fragmanı

Yine kırıp geçircek gibi anlaşılan :laugh: http://www.youtube.com/watch?v=ZHFO07NtD4o
  157. M.Şamil CAN

Google Chrome Reklam Filmleri

Bu tarz animasyon reklamlar daha hoşuma gidiyor nedense :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=of0JRe1ym3c Birde şu versiyonu var :) http://www.youtube.com/watch?v=SHZFsJKlsuA&feature=related He unutmadan :)...
  158. M.Şamil CAN

6 Teröristle Tek Başına Çatışan Özel Harekat Polisi Faciayı Önledi!

Erzurum'un Hınıs İlçe Emniyet Amirliği'ne PKK'lı teröristler tarafından 7 Eylül Çarşamba günü yapılan saldırı anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi Görüntülerde, teröristlerin geldikleri kamyonetten Emniyet Müdürlüğü önünde inip saldırıya hazırlandıkları sırada nöbetçi...
  159. M.Şamil CAN

Battlefield 3 - Xbox 360 Operation Guillotine Gameplay Trailer

720p izlemeniz şiddetle önerilir... http://www.youtube.com/watch?v=AzA4dv0xkzg&feature=player_embedded
  160. M.Şamil CAN

Pes 2011 Mantık Hataları :P

Misilleme olarak :D Gelsin... http://www.youtube.com/watch?v=kNDVneIgqjg
  161. M.Şamil CAN

LG - P350 | 299 TL | Telefon alacaklar baksın :)

Bugün geçerken gördüm çaktırmadan resmini çektim :D
  162. M.Şamil CAN

Battlefield 3 Multiplayer Modları Açıklandı

DICE, Battlefield 3 hakkında multiplayer modlar ve haritalar ile ilgili bilgiler yayınladı. 2011 yılının son çeyreğinde oyun severler ile buluşacak olan Battlefield 3 belkide bu yılın en çok merak edilen oyunu. Yapımcı firma DICE bizimle aynı fikirde olacak ki oyun hakkında sürekli yeni detaylar...
  163. M.Şamil CAN

SDN Logo Tasarımım

Öylesine karaladım bir şeyler bakalım beğenecek misiniz ? :flowers:
  164. M.Şamil CAN

SDN Penye Tasarımları

Erkekler için nette adam akıllı psd bulamadım ama olsun :D Bu arada üzerinde shiftdelete.net yazıyordu bence çok şıkta durdu ama @by efsane kaldırttı zorla :w00t: Erkek Bayan
  165. M.Şamil CAN

Reuters Türk&İsrail Donanmalarını kıyasladı

İngiliz Reuters haber ajansı, Türk İsrail donanmaları kıyasladı. Türkiye'nin Gazze'ye bundan sonra gönderilecek olan yardım filolarına Türk savaş gemilerinin eşlik edeceğine ilişkin açıklaması sonrasında Doğu Akdeniz'de ABD'nin iki müttefiki İsrail ile Türkiye arasında bir çatışma olasılığı...
  166. M.Şamil CAN

Simitçi abiye dikkat :D

Gülmekten karnıma ağrılar girdi :D http://www.youtube.com/watch?v=qViKHT6iVFg Niye dalga geçiyorsunuz diyen sivri zekalılar çıkmazsa sevinirim her ne kadar gülsem de evine ekmek götürmek için çalışan her kişi gözümde kutsaldır.
  167. M.Şamil CAN

GTA IV Bütün Modlar & Eklentiler & Yamalar

Evet arkadaşlar sizler için bu konuyu hazırlıyorum. Lütfen içeriği izinsiz kopyalamayınız. :cool: Aşağıdaki adımları eksiksiz uyguladığınız takdirde yepyeni bir GTA IV'e sahip olacaksınız. Hemen Başlayalım... :clover:Oyun Kurulumu:clover: Sisteminizde GTA IV varsa sisteminizden GTA IV'ü...
  168. M.Şamil CAN

Aynı Model 4 Farklı Araç !

Vauxhall hariç hepsini gördüm. Zaten opel bizde olan :w00t: Opel Renault Vauxhall Nissan
  169. M.Şamil CAN

Çok kararsız kaldım ?(Dershane Değişimi)

Merhaba arkadaşlar. Benim bir derdim var paylaşmak istedim. Şimdi arkadaşlar 11 ve 12. sınıfı Çözüm Dergisi Dershanesi'nde okudum eğitiminden gayet memnundum teknoloji filan olarak bayağı ilerde bir dershane ama şöyle bir durum var. Bu sene üniversite için tercih yapmadım bir sene daha...
  170. M.Şamil CAN

Battlefield 3'te binlerce özel silah var!

DICE tarafından geliştirilen Battlefield 3 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapılan yeni bir duyuruya göre, Battlefield 3'te yer alan 50'den fazla silaha, binlerce farklı geliştirme uygulayarak kendimize uygun en iyi silahları ortaya çıkarabileceğiz. Her silahın birden fazla...
  171. M.Şamil CAN

Robert Bowling, Battlefield 3'e bayıldı!

Call of Duty: Modern Warfare 3'ün yapımcılarından Robert Bowling, Gamescom 2011'in bitişinin ardından yaptığı açıklamayla, Battlefield 3'ü bir saat kadar çoklu oyunculu olarak oynama şansına sahip olduğunu ve Battlefield 3'e gerçekten bayıldığını söyledi. Call of Duty: Modern Warfare 3 sevenleri...
  172. M.Şamil CAN

Bu siteyi çok seveceksiniz ! [Mr.DooP]

Anlatılmaz yaşanır :) http://mrdoob.com/
  173. M.Şamil CAN

Ezelin Gösterilmeyen Sahnesi

Gerçek mi acaba :blink: http://www.youtube.com/watch?v=4onViMFjRzU
  174. M.Şamil CAN

Google Freddie Mercury Logosu

Bence çok güzel olmuş. İzleyemeyen olursa diye yuutuba yükledim :) http://www.youtube.com/watch?v=tICjeLzwu1U www.google.com.tr
  175. M.Şamil CAN

İşlemciyi takamıyorum yardım...

Arkadaşlar bugün Sony Vegas'ta render alırken birden dondu bilgisayar reset attım ilk açılmadı kapattım yeniden açtım masaüstü geldi dondu birkaç denemeden sonra en son bip sesi gelmedi bende ram'i çıkarıp taktım bios pilini çıkarıp taktım ne bilim birkaç şey denedim ama düzeltemedim malesef...
  176. M.Şamil CAN

Aşağı Yukarı Yemişliler'i nasıl buldunuz ?

Evet arkadaşlar soru gayet basit. İlk 3 bölümünü kaçırmadan izledim ve bence gayet yerinde güzel komik bir film olmuş. Çok güzel hareketler sona doğru iyice dizi fikri iyi olmuş. Ersin'ide görsek çok iyi olur ama bakalım :)
  177. M.Şamil CAN

Red Hack ve Özgürlük Hack Team :D

Bugün aldığım bir ss'i paylaşıyorum sizinle. Ayyıldız Tim'in facebook grubunu takip eden varsa görmüştür gerçi. :D
  178. M.Şamil CAN

1 TB Harici HDD Görünmüyor !

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıl önce Bigg marka bir harici hdd aldım. Çok güzel sorunsuz kullanıyordum ama geçen kardeşim düşürmüş elinden. Şimdi bilgisayara takınca aygıt bağlama sesi geliyor ama hiçbirşey gözükmüyor ne bilgisayarda ne de disk yönetiminde. Arkadaşlar bu benim için çok önemli içinde...
  179. M.Şamil CAN

Trackmania 2'den Müthiş Bir Video!

Trackmania 2 bekleyenler! Bu video sizi baştan çıkaracak. Multiplayer tabanlı yarış oyunlarında hız tutkunlarının çoğu zaman favorisi konumundaki Trackmania, eğer yeni PAX videosuyla gösterdiklerini bizlere yansıtacaksa çekeceğimiz var demektir, sabahlar olmayacak gibi görünüyor...
  180. M.Şamil CAN

Rio Ferdinand Sağlık Ekiplerine Taş Çıkarttı :D

Adam biliyor işi ya :D http://www.youtube.com/watch?v=vOgiTPOriUU
  181. M.Şamil CAN

Playstation'da gol Atan İlkokullu

:D Gülelim biraz dimi... http://www.youtube.com/watch?v=8sm88OuMwy4
  182. M.Şamil CAN

Nokia'nın Düşük Modellerinde Symbian Anna Keyfi !

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi birşeyi bende çok isterdim ama bu sadece telefonun temasını değiştiriyor. İsteyen oviden indirebilir yada alttaki linkten indirdikten sonra telefona atarak çalıştırabilir. Hatta :D sizler için bizzat kendi telefonumdan inceleme hazırladım. :w00t...
  183. M.Şamil CAN

Battlefield 3: Aftershock'ın İlk Ekran Görüntüleri

Battlefield 3'ün Gamescom görüntüleri sizi de büyüledi öyle değil mi? Mükemmel grafikler ve harika bir atmosferin bizi beklediği konusunda herhangi bir şüphemiz yok. PC ve konsol oyuncuları bu harika deneyimi yaşayacaklar, peki ya diğer platformlar? Electronic Arts, Battlefield 3...
  184. M.Şamil CAN

Volkicar ile Volkan Işık Show...

Yerli üretim Volkicar ile Volkan Işık'tan mükemmel gösteri. Hemen Ken Block'la kıyaslamayın çünkü görüldüğü üzere Ken Block'taki gibi bir organizasyon set vs şeyler yok. İmkanlar sunulduğu takdirde pek fark kalacağını sanmıyorum :) http://www.youtube.com/watch?v=JBTMbeD9l3M
  185. M.Şamil CAN

Ahmet Şerif İzgören | Finall Sorusu

Arkadaşlar videodan önce ufak birşey bahsetmek istiyorum. Normalde kitap okuyan biri değilim. Şans eseri Ahmet Şerif İzgören'nin "Dikkat Vücudunuz Konuşuyor." kitabını aldım. Öyle okumaya başladım. Normalde hiç kitap okumayan ben 1 haftada kitabını bitirdim. Hemen ardından "Avucunuzdaki Kelebek"...
  186. M.Şamil CAN

Çılgın Sürücü ( Needn for Speed İçerir)

http://www.youtube.com/watch?v=Qw1LatIcuO8&feature=related :clap:
  187. M.Şamil CAN

Osmaniye'de 1 ŞEHİT

Alınan bilgeye göre, Osmaniye'nin Zorkun Yaylası Haçbel mevkisinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında arasında çatışma çıktı. Çatışmada bir asker şehit oldu, bir asker yaralandı. Yaralı asker Osmaniye Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Vali Celalettin Cerrah yaralı askerin durumu...
  188. M.Şamil CAN

Huzur & İrfan - Ramazan Turu

:D Bu elemanla irtibata geçip daha profesyonel birşey yapmayı planlıyorum. Teknik kısımda. http://www.youtube.com/watch?v=V8ybEyGUvMc&feature=player_embedded#at=247
  189. M.Şamil CAN

Su ile Çelik,Mermer,Ağaç,Plastik kesebilirmisiniz ?

Arkadaşlar ilk duyduğumda bende inanmadım ama makinayı canlı canlı görünce şaşırmamak elde değil. Su, o koskoca çelikleri,demirleri,seramikleri tıkır tıkır kesiyor. Su Jeti nedir biraz tanıyalım... Su Jeti İle Kesim Ne Demektir? Su jeti bilgisayar destekli soğuk bir kesim teknolojisidir ve...
  190. M.Şamil CAN

Etkileyici Bir Atmosfer Sağlıyorum :D

Arkadaşlar foruma etkileyici bir atmosfer sağlıyorum ona göre he :D
  191. M.Şamil CAN

İlk Türkler Bulsaydı | Reklam Filmi

Gerçektende öyle olurdu diye tahmin ediyorum :D http://www.youtube.com/watch?v=FRq0jIP20l4&feature=related
  192. M.Şamil CAN

SDN Kaynak Butonu

Merhaba arkadaşlar bir öneri ile daha karşınızdayım. Bir önceki önerimin kabul edilmesinin ardından Sdn'de eksik bulduğum birşeyi daha belirtmek istedim :) Aslında eksik sayılmaz. Arkadaşlar yeni forum sistemine geçtiğimizden dolayı bildiğiniz gibi konu açarken gülücük koyunca resim ekleyince...
  193. M.Şamil CAN

Dinimizce Tırnak Kesme Usulü

Hz. Aişe (r.a)'den rivayet edilen bir hadis-i şerirle; tırnakların kesilmesi, fıtrattan yani bütün peygamberlerin dinlerinde yer alan ve uygulanan işlerden olduğu belirtilmiştir. (Müslim) Yine Hz. Aişe (r.a)'rivayet edildiğine göre, Hz. Peygamber (Sallallah-u Aleyhi Ve Sellem) şöyle...
  194. M.Şamil CAN

Apple'dan Muhteşem Reklam | 30 Yıl sonra İphone 44G

Ne dersiniz arkadaşlar olurmu ? :D Bence imkansız değil. http://www.youtube.com/watch?v=frv_Ao19WqE
  195. M.Şamil CAN

ARMA 3'in yeni görselleri göz alıcı...

Dünyanın en gerçekçi savaş simülasyonu olarak lanse edilen ARMA 3, göz alıcı grafikleriyle de biliniyor. ARMA 3'ün yeni yayımlanan ekran görüntüleri ise bu muhteşem grafikleri gözler önüne sermeyi başarıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri ARMA 3'ün ekran görüntüleri ile baş başa bırakalım...
  196. M.Şamil CAN

Call of Duty: Modern Warfare 3 > Modern Warfare 3, GAMEFest'te hazır olacak!

Devasa FPS serisi Call of Duty'nin önümüzdeki ay yapılacak GAMEFest'te hazır ve nazır olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Oynanabilir bir demonun etkinlikte yer alacağı bugün Modern Warfare 3'ün pazarlama müdürü Anne-Marie Mason tarafından açıklandı. "GAMEFest katılımcılarına böyle bir...
  197. M.Şamil CAN

Resim Atölyesi Facebook Grubu

Arkadaşlar ablam kendi elinden geldiğince kuru pastel resimler yapıyor evinde ve bunları çok ucuz fiyatlara satıyor. Bende ablam için bir sayfa açtım. Bugün açtım sayfayı arkadaşlarımdan önce sizi davet ediyorum :) Ayrıca öyle 5 dklık bir tasarım yaptım. Sayfada kesinlikle gereksiz şeyler...
  198. M.Şamil CAN

Steve Jobs vs. Dragons' Den

Mükemmel :D http://www.youtube.com/watch?v=9oOgI1lFokI&feature=share
  199. M.Şamil CAN

GTA vs. Red Dead Redemption

Harika :D Sadece izleyin.. http://www.youtube.com/watch?v=wcECuMv2Glo
  200. M.Şamil CAN

The Neo Cube | Harika birşey !

Öyle gezerken denk geldim mükemmel ötesi birşey. 35$ civarı. Türkiye'de varmıdır acaba ? http://www.youtube.com/watch?v=gidumziw4JE&feature=player_profilepage http://www.youtube.com/watch?v=aUqQc0TJxCc&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=-uIeVaO7ZTc&feature=related
  201. M.Şamil CAN

Sitelerde kendi temamızı kullanma ?

Arkadaşlar Firefox için bir eklenti vardı ve eklenti üzerinden facebook temasını değiştirebiliyorduk. Mutlaka denk gelmişsinizdir. İstediğimiz arkaplanı vs şeyleri ekliyorduk. Şimdi sormak istediğim soru şu aynı eklenti ile takıldığımız bir smf tabanlı forum sitesinde kendi düzenlediğimiz temayı...
  202. M.Şamil CAN

Troll Hıncal & Çıkmaz Oldun Pencereye | Educatedear

Educatedear'dan harika iki video. Gülmekten karnıma ağrılar girdi :D Troll Hıncal :D http://www.youtube.com/watch?v=ETonJItZeZg Çıkmaz Oldun Peeencereye :D http://www.youtube.com/watch?v=CLcKDVUDWbE
  203. M.Şamil CAN

Just Pide :D Kesinlikle İzleyin !

İşte Ramazan'a özel harika bir parça... :clap: http://www.youtube.com/watch?v=Zt7F-Gt45wY&feature=player_embedded
  204. M.Şamil CAN

Hayattan Sıkıldınız mı ? Tekrar Düşünün...

İzlerken, kolay kolay ağlamayan ben göz yaşlarımı tutamadım...:( http://www.youtube.com/watch?v=1VkIQ8YkC3g&feature=related Not: Yöneticilerden ricam lütfen bu videoyu "Komik Videolar" kategorisine taşımayın...
  205. M.Şamil CAN

Turkcell Bedava Internet Kampanyası

Evet arkadaşlar Turkcell'in ramazan ayına özel sahur kampanyası. Saat 2:00 ile 6:00 arası Ramazan ayı boyunca cepten internet bedava. Günlük 250 mb sınır var. Kampanyaya katılmak için SAHUR yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli :) hadi bu kıyakta benden size gelsin. :D
  206. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | Barretta M82 | SolidWorks

Evet arkadaşlar yeni çalışmam ile karşınızdayım. Sırada G36 var sanırım yada bir tabancada olabilir. Hayırlısı bakalım :)
  207. M.Şamil CAN

Another Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=eXHDTjqA0nM
  208. M.Şamil CAN

SDN Google+ Kullananlar Buraya !

Arkadaşlar böyle bir konu göremedim. Artık 30 milyona dayanan google+'a bizde yavaş yavaş alıştık. Burada google+ hesaplarımızı paylaşalım diyorum ne dersiniz ? İlk ben başlıyorum :) M.Şamil Can
  209. M.Şamil CAN

Dört Sitenin Premium Üyeliği

Merhaba arkadaşlar böyle birşey istenir mi bilmiyorum ama şu 4 sitenin 1'inden premium üyelik lazım. 6gb+ bir eğitim seti indirmem gerek. [ RapidShare, Hotfile, FileFactory, FileServe ] Tamam hemen kızıp bağırmayın sadece şansımı denedim. Sanal alemde tanımadığınız birine premium hesap şifresi...
  210. M.Şamil CAN

M.Şamil Can | M4A1 Carbine | SolidWorks

Evet arkadaşlar uzun zaman sonra karşınızdayım. Evde internet yok o yüzden bu modeli elimde olan 2 boyutlu bir resmi referans alarak çizdim. Her yeri M4A1 ile aynı olmayabilir. Render çok uzun sürmesin diye biraz kaliteden kıstım ama olsun :)
  211. M.Şamil CAN

Bu filmi bilen ?

Arkadaşlar çok eskiden bir film izlemiştim ve hoşuma gitmişti. Başrol oyuncusuna Pislik Joe diye hitap ediyorlardı. Uzaydan meteor düştüğünü sanıyordu halbuki uçaklardan atılan pislikle geziyordu filan. Ailesini arıyordu. Eski bir arabası vardı direksiyonu zincirden onu kullanıyordu filan. Bu...
  212. M.Şamil CAN

%47 İndirimli NetBook Kaçırmayın

Geç haberim oldu netbook alacaklar için güzel bir fırsat. http://urun.gittigidiyor.com/LG-X300-LARW6T-11-6inc-Ekranli-Odullu-Netbook_W0QQidZZ41578642
  213. M.Şamil CAN

Sdn mobil bölümü !

Arkadaşlar siz nasıl karşılıyorsunuz bilmiyorum ama birşey sormak istiyorum mobil bölümünde akıllı telefonlar kısmına bir göz atın. Aynı konudan 10 larca açılmış. Biri diyor hangi akıllı telefon diğeri akıllı telefon anketi öbürü hangi akıllı telefonu almalıyım. Böyle devam ediyor ben konu...
  214. M.Şamil CAN

Photoshop Pen Tool Dersi

Arkadaşlar kesim aracı olarak pen tool en iyi araçtır. Bende dün konusu vardı sesli anlatım diye. Örnek olarak bu dersi ekliyorum. Daha önceden hazırladığım bir ders eğer istediğiniz bu tarz birşey ise hazırlamada yardımcı olabilirim.... Ayrıca ders sanalmodifiye sitesine hazırlandığı için...
  215. M.Şamil CAN

Airsoft Silahlar Hakkında ??

Öncelikle ufak bir tanıtım yapalım sonra sorulara geçeyim :) Airsoft nedir ? Airsoft bir askeri çatışma simülasyonudur. Oyunun askeri senarsonuna göre kişiler takımlara ayrılarak senaryonun gereğini icra ederler. Airsoft oyunlarında kullanılan ekipmanlar ve silahlar gerçeklerinin...
  216. M.Şamil CAN

Tırnak Yeme Alışkanlığım :(

Arkadaşlar ırsimidir nedir dayımdada var şu iğrenç alışkanlık. Kurtulmak istiyorum benimde güzel tırnaklarım olsun istiyorum ama olmuyor. Özellikle sinemada gerilimli bir film izlerken program kullanırken filan çok oluyor. Farkında olmadan başlıyorum. En son elim acıyınca duruyorum. Off off...
  217. M.Şamil CAN

Sagopa Kajmer İle 1 Gün

218. M.Şamil CAN

Sagopa Kajmer İle 1 Gün

Arkadaşlar öncelikle bu konuya öyle nette gezerken denk geldim ve Sago'ya bir kez daha hayran oldum :) Arkadaşlar bildiğiniz gibi Sagopa KAJMER'in yeni klibi ""ben hüsrana komşuyum"da rol aldım O günle alakalı birçok resim birçok sitede yayınlandı ama bendekileri yayınlamadık, açıkçası kendi...
  219. M.Şamil CAN

Akiva Uydu Alıcısı Nasıl ?

Arkadaşlar birinci sorum şu. Şimdi bizde uyduya gelen bir tane kablo var bunu kablo tvdeki gibi çoklayıcı kullanıp ikiye ayırabilirmiyiz. Yani bir kabloyu çoklayarak iki ayrı uydu alıcısına yönlendirebilirmiyiz. İkinci sorum ise şu. Alttaki ürün nasıl bir bilginiz varmı fiyatı gayet uygun. Usb...
  220. M.Şamil CAN

@Kullanıcı Adı Sistemi

Arkadaşlar biliyorsunuz facebookta kullanılan bir sistem bu ve bence harika bir sistem. Forumda etkili olacağını düşünüyorum. Örneğin birinden bir konuda yardım istiyorsunuz ona özel mesaj atmak yerine konuda örnk veriyorum "@Alia ilgilenirmisin ?" diye mesaj attık diyelim. @ işareti ile...
  221. M.Şamil CAN

Facebook City Ville oynayanlar ?

Arkadaşlar oynayanınız varsa bilir bu oyunda komşu çok önemli bir nevi gelişmek için en önemli öge. O yüzden forumda oynayan varsa ekleyebilirler... :thumbup1: http://www.facebook.com/MSamilCan
  222. M.Şamil CAN

Wireless USB Adaptör ????

Arkadaşlar geçen sene birtane almıştım 15-20 liraya antensiz direk flash bellek tipinde olanlardan şimdi modemi alt kata aldık çekmiyor lanet olası şey. 3 diş ya görüyorum ya görmüyorum. Önereceğiniz wireless adabtör varmı antenli şöyle uzun mesafe li bir kaçtane buldum ama özelliklerinden pek...
  223. M.Şamil CAN

Crysis 2 Kurumsal Çöküş Save

Arkadaşlar birkaç gündür dayımda kalıyorum evde Kurumsal Öküş bölümünü geçmiştim ama burda yaratığı öldürüyorum 2 araba geliyor normalde içinden adam inip konuşması lazım ve ara vidyo girmesi lazım ama burda yok girmiyor. Geliyor öyle bekliyor. İnternette birkaç sitede daha gördüm ama çözüm yok...
  224. M.Şamil CAN

Crysis 3, İstanbul'da geçebilir mi?

Faruk Yerli'den Crysis 3 müjdesi geldi Bildiğiniz gibi bugün Türkiye'de Crysis 2 günü... Crysis 2'nin resmi lansmanı bugün TTNET ortaklığı ile yapılıyor. Lansman esnasında Crytek'in kurucularından Faruk Yerli ile konuşma fırsatı bulduk. Crysis hayranı birçok oyunsever Crysis...
  225. M.Şamil CAN

Koşu Bandı Önerisi ?

Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyoruz önerdiğiniz marka ve modeller nelerdir. Detaylı bilgisi olan varmı aranızda. Sportek 2500 modeli nasıldır iyi midir ?? ---------- Post added 21-03-2011 at 00:14 ---------- Previous post was 20-03-2011 at 23:02 ----------...
  226. M.Şamil CAN

2011 Ygs Sınav Giriş Yerleri Açıklandı...

Evet arkadaşlar http://ais.osym.gov.tr/ sitesine girip "Aday İşlemleri Sistemi Ulaşmak için Tıklayınız." dedikten sonra gerekli bilgileri girip sol taraftan "2011 ÖSYS" i seçip giriş yerinize bakabilirsiniz. Benim KOÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ B BİNASI
  227. M.Şamil CAN

Crysis 2 yi Orijinal Alacaklar?

Arkadaşlar forumda kimler crysis 2 yi orjinal alacak görelim bakalım... Ben şimdidien 80 lira biriktirmeye başladım :D Pc sürümünü orjinal alacağım hadi hayırlısı.. Ankete katılmayı unutmayın...:rolleyes:
  228. M.Şamil CAN

Battlefield 3 - Fault Line Series Videosu

Valla siz ne dersiniz bilmem ama eğer oyun bu atmosferinden kopmayıp böyle bir gerçekçilik sunarsa call of duty i geçer. Videodan gördüğüm kadarıyla harika olmuş.. Çok gerçekci yav 2dir izleyip duruyorum... http://www.youtube.com/watch?v=6q7wRapOYLM
  229. M.Şamil CAN

Dünyanın En Seksi Reklamı ( Gerçek Hali )

:D arkadaşlar hiç atlamayın karşı cins için açtım reklamı :D İşte dünyanın en sexi reklamının gerçek hali... http://www.youtube.com/watch?v=Kkd9Bjue1_M http://www.youtube.com/watch?v=Kkd9Bjue1_M
  230. M.Şamil CAN

Bu saatte kim istemezki böyle birşey ?

:crying:
  231. M.Şamil CAN

Exe Dosyasını Çıkartmak ? ?

Evet arkadaşlar elimde 580 mb lık bir exe dosyası var ben bunu nasıl çıkartabilirim. Yani demek istediğim şu. Direk exe yi kullanarak yükleme yapamıyorum ufak bir hata veriyor. Bende bu exe dosyası içindekileri rar arşivi çıkarırmış gibi çıkarmak istiyorum. Daha önce farklı dosyalarda denedim...
  232. M.Şamil CAN

Aşk Acısı ve Facebook

Öncelikle bu yazıyı yazmamın sebebi bugüne kadar gına getiren şeyin beni rahatsız etmesi ve dışarıya duygularımı açmak istemem. Facebook deyince insanların aklına ne geliyor. Durun ben söyleyeyim. Sosyal bir platform, insanların durumlarını, ilişkilerini, resimlerini, videolarını, sevdikleri...
  233. M.Şamil CAN

Klip içindeki klipler ( Rica )

Arkadaşlar alttaki klipte mix yapılmış. İçinde farklı farklı klipler var. Bu içinde kullanılan kliplerin şarkıcı adı ve kullanılan şarkısının isimlerini rica etsem yazarmısınız. Bazılarını biliyorum ama bazılarından emin değilim...
  234. M.Şamil CAN

Sdn Ne Zaman Düzelecek ?

Arkadaşlar Sdn'nin ingilizce olduğunu gören bir tek benmiyim bilmiyorum ama sdn'de gelen uyarılar olsun yeni konu butonu olsun üstteki What's new olsun çoğu yeri ingilizce. Sebebi ne acaba ?
  235. M.Şamil CAN

Batesmotelpro - Işhıbil (Işık Hızı Bilekliği)

http://www.youtube.com/watch?v=s4al-9a-aoQ Basemotelpro ekibinden topshop benzeri satış programlarını tiye alan bir video daha :biggrin: Buda Dudullu videosu. Youtube da bulamadım. Faceden paylaşıyorum :) Tıkla !
  236. M.Şamil CAN

Youtube'dan Video İndirmek ? ? ?

Arkadaşlar şöyle bir program arıyorum yardımcı olurmusunuz. Öncelikle tarayıcı ile stabil çalışan birşey istemiyorum. Elimde video linkleri var sadece bu linkleri kopyalayıp programa yapıştırmak ve indirmesini beklemek istiyorum. Kullandığınız bu tarz bir indirici varmı. Save2pc yi denedim http4...
  237. M.Şamil CAN

1 Tane deneme de benden :D

Şu aracı adam edermiyim diye başladım 1 saat önce sonlara doğru sıkılınca tampon ile spoiler'a fantazimi uyguladım :D Bu çıktı ortaya. Bu araba adam olurmu dediler. Yaptım Olacak :D ( AA )
  238. M.Şamil CAN

Bjk-Gs ve Sabriii ! :D

Yorumsuz...
  239. M.Şamil CAN

Nokia x2 mi x3 mü ?

Evet arkadaşlar bir sorum olacak önümüzdeki hafta elimdeki telefon bozulması sebebiyle yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Gönül ister bir n8 bir galaxy s almak ama öğrenci adamız onlara gücüm yetmez :D Nokianın X2 ve X3 modelleri hoşuma gitti gerek fiyat gerek özellik olarak. Sormak istediğim...
  240. M.Şamil CAN

İmitasyon Silah Nereden Bulurum ?

Arkadaşlar geçen sene dayıma gittiğimde artık gerçek ismi nasıl geçiyor bilmiyorum ama imitasyon tüfek görmüştüm. Yani bir nevi maket gibi gerek ağırlık olsun gerek yapısı herşeyi ile birebir demişti ama tabi kurusıkı veya normal mermi atmıyordu. Bende M16 ve M4A1 silahlarını çok seviyorum tip...
  241. M.Şamil CAN

Nokia 6303 Ekran değiştirme ?

Arkadaşlar her nekadar saçma da olsa akılmda bir fikir var ve mümkünmü diye sormak istedim. Bende 6303 nokia var. Telefonu beğeniyorum tip olsun filan ama ekranın parlaklığı çok soluk ve nokia bu konuda bir menü koymamış. Yani 6300'dan bile soluk renklere sahip ekran. Bende birde LG Kt-520 var...
  242. M.Şamil CAN

Silahını Tasarla!

Evet arkadaşlar süper bir uygulama ile karşı karşıyasınız. Alttaki siteden ister baştan sona kendi silahınızı tasarlayın isterseniz olan silahlar üzerinde oynama yapın. Hadi bakalım Türkiye için bir Piyade Tüfeği tasarlayın :D Sizlerden ricam mantıklı şeyler yapmanız dürbün,reddot,bomba...
  243. M.Şamil CAN

Arma 2 Operation Arrowhead Yardım...

Arkadaşlar bu askeri similasyon oyununa sardım bu aralar ama bayağı karışık geldi çözmeye çalışıyorum. Bu oyuna ayrıntı katan bir mod varmış ACE 2 diye bu nasıl kurulur bileniniz varmı ? Yani şuan pcde arma 2 OA yüklü ne yapmam gerekir yeni silahlar yeni araçlar yeni birlik ve görevleri eklemek...
  244. M.Şamil CAN

Flash İndirme Yardım ?

Arkadaşlar bir sitede flash ile hazırlanmış bir program var. Örnek dj programı mesela. İçinde çeşitli beatler mixler filan var işte. Ben bu flashı bilgisayarıma kaydetip internet olmadığı zaman kullanabilirmiyim. Ve nasıl kaydedebilirim içindeki herşey ile beraber. Yardım ederseniz memnun...
  245. M.Şamil CAN

Çıplak bir temizlikçiye ne dersiniz ?

Çek Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşamını sürdüren ve okul masraflarını karşılayamadığını dile getiren 15 erkek ve kadın öğrenciden oluşan bu grup, ‘‘ çıplak temizlik ajansı ’’ adıyla anılıyor. Crazy Cleaners yani Çılgın Temizlikçiler anlamına gelen bu özel temizlik şirketinde, müşteriler...
  246. M.Şamil CAN

İnception Filmini İzleyen ?

Arkadaşlar filmi az önce izledim sıkıntıdan. Film öncelikle belirtmek isterimki harika bir film olmuş. Ben çok beğendim sizi bilmem ama izlediğim en iyi filimlerin arasına girdi bile :cool: Filmin sonu çok içime oturdu şimdi bu Leanardo fırıldağı çeviriyor ya en son sahnede fırıldağı gösteriyor...
  247. M.Şamil CAN

Black Ops'u nasıl buldunuz ?

Evet arkadaşlar Black Ops oyun piyasasına düştü ve bence hiç düşmeseydi. Gerek grafik motoru gerek sesler gerek birsürü bulunan buglar gerek sıkıcı senaryo ile mw 2 nin yanına yaklaşamaz. Sizler ne düşünüyorsunuz bakalım ?
  248. M.Şamil CAN

D-Smart + İnternet 49 lira

Arkadaşlar Dsmartın yeni kampanyası sizce nasıl. Dsmart+8 megabite kadar limitsiz internet 49 lira. Ttneti kapatıp ona geçmeyi düşünüyorum. Bilgisi olan varmı acaba ?
  249. M.Şamil CAN

Fifa 11 Skill Tutorial

Arkadaşlar bunları oyun ilk açılırken freestyle kısmında deneyin çok zevkli oluyor. Xbox ta çoğunu yaptım ama bazıları hakikaten zor. http://www.youtube.com/watch?v=RyWUEe1UnK8&feature=related
  250. M.Şamil CAN

SDN Nostaji

Çok değil bundan 5 yıl önceki SDN'nin nasıl olduğuna dair görüntüler :flowers:
  251. M.Şamil CAN

Fifa 11 Konuşalım!

Evet arkadaşlar Fifa 11 hakkındaki görüşleriniz oynayış taktik vs. şeyleri tartışalım görüşelim. Öncelikle başlıyayım. Oyunun menüleri çok iyi olmuş özellikle menü geçişi arasındaki free style süper olmuş. Orda çok çeşitli hareketler yapılabiliyor. Oynayışa gelirse koşmalar şutlar fasolar...
  252. M.Şamil CAN

Dumbell'a başlamak.

Arkadaşlar beni görseniz :D yağız delikanlı filan dersiniz 1.84 boy kilo 80 :D Ama kollar filan biraz zayıf :D Şu kollarımı sıkılaştırmak filan istiyorum. Dumbell'a kaç kilo ile başlamalıyım. Günde nekadar veya işte herneyse :D Yardım edermisiniz ?
  253. M.Şamil CAN

Keygen İndirdim !

---
  254. M.Şamil CAN

Bugatti'den hızlı Ferrari'den ucuz

Arkadaşlar ne kadar doğru bilinmez ama şöyle bir haber gördüm.... Bana Sahte bir haber gibi geldi... ABD’nin Trans Star Racing firmasının Dagger GT Supercar yeni modeli, saatte 482 km. hıza ulaşarak, maksimum 430 km hızla giden Veyron’ı geride bıraktı. İki bin beygir gücündeki...
  255. M.Şamil CAN

Online Oyun Engelleme

Arkadaşlar kız kardeşim İstanbul Kıyamet vakti diye oyun oynuyor. Bizde ablam ben ve kardeşim olmak üzere 3 kişi kullanıyoruz interneti. 3 Ayrı bilgisayardan net çekince zaten yavaşlıyor birde bu kardeşim online oyun oynuyor. Ona çaktırmadan oyunu nasıl engellerim. Yani oyun açılsın ama...
  256. M.Şamil CAN

KVP l Uzun ince bir yoldayım

Arkadaşlar kurtlar vadisi pusu'nun 5. sezonunun ilk bölümünde çalan uzun ince türküsünü kimin söylediğini biliyormusunuz. Videoya buradan bakabilirsiniz.
  257. M.Şamil CAN

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Fragmanı

İzleyince çok şaşırdım. Eğer bir şaşırtmaca yoksa kvp'ye yeni yüz geliyor... http://media.yazete.com/flvs/file/9142010324066656340.flv Ayrıca [ SDNTV] koduyla ekleyince videoyu ne alakadır ki sdn solar cihazı inceleme videosu çıkıyor ?
  258. M.Şamil CAN

Ludacris - Act a FooL

http://www.youtube.com/watch?v=TA7gnSyuIik&feature=artist Hepiniz bilirsiniz ama olsun. Çok sevdiğim bir kliptir kendileri. :clap:[/CENTER]
  259. M.Şamil CAN

Zaga - Damatlar

Zagayı unutamayanlara gelsin :D Not: Eğer komedi dükkanından çalmışlar gibi birşey diyecekseniz şimdiden söyleyeyim bu videolar 2006 komedi dükkanı 2008 yılına aittir.
  260. M.Şamil CAN

İe 9 Beta Görüşleriniz !

Evet arkadaşlar görüşlerinizi alalım.. Öncelikle ben belirteyim gayet hızlı hatta bayağı hızlı geldi. Sitelerde gezinme olsun yeni tasarım olsun çok beğendim. Bakalım daha ne gibi özellikleri var... Ayrıca alttaki siteden açılış gezinme hızları ile ilgili bir fikir edinebilirsiniz , diğer...
  261. M.Şamil CAN

İe 9 Beta Görüşleriniz !

262. M.Şamil CAN

Taklit Yapan Bebek

Ciddi bebek taklidi yapan bebek :clap:
  263. M.Şamil CAN

Ali Biberon :d Gülme Garantili

http://95.211.98.16/dl2b1763e31afaae24102ed1e613901a60/4c90c350//server01/videos/2009/08/05/16/v200908051648250297094.flv?s=6 Bağımlı oldum ya :D Gül gül :w00t:
  264. M.Şamil CAN

Minübüsçülerden Nefret Ediyorum !

Arkadaşlar hepsinden değil ama çoğundan nefret ediyorum. Bu çoğu kısmına giren grupta hep kendini haklı gösteren tipler. Bu kişiler tam trafik canavarı. Daha geçen olan ve 13 kişinin ölmesine sebep olan ve 100'de 100 hatalı olan minübüs şöförünün 40 tane cezası varmış. Lanet olsun bu kişiye. Ve...
  265. M.Şamil CAN

Bu Da Sana Kapak Olsun !

Jea nın video çıkartmasından sonra birtanede benden :)
  266. M.Şamil CAN

Filimsiz Fragman ( Çok Film Hareketler Bunlar)

Sizler için uploadladım :) Direk Link : Filimsiz Fragman ( Çok Film Hareketler Bunlar)
  267. M.Şamil CAN

Sanal Modifiye Çalışmalarım

Arkadaşlar sanal modifiye ile bayadır uğraşıyorum. Çalışmalar eskiden yeniye göre sıralanmıştır.. Tarihlerini tam bilmiyorum :) ( Resimler geç açılabilir idare edin artık :) ) Mitsubishi Evo Orjinal: http://i45.tinypic.com/260e793.jpg Kurcalanmış Nissan Skyline Orjinal...
  268. M.Şamil CAN

Solidworks Çalışmalarım

Arşivi karıştırırken buldum. Ekleyeyim dedim :) Hepsi Solidworks 2009 çalışmasıdır.. Dumbell Jant Bardak Usb
  269. M.Şamil CAN

Tvde Unutlamayan Anlar !

Arkadaşlar sizler için upload ettim. Ben izlerken çok eğlendim :D İyi seyirler. Direk Link : Tvde Unutulmayan Anlar !
  270. M.Şamil CAN

Şen Yuva - Daha Ellemeden Ellerin Oldun

Direk Link : Şen Yuva - Daha Ellemeden Ellerin Oldun
  271. M.Şamil CAN

Bi Insana Bu Kadar Kötü Saka Yapilirmi ....

Videonun ilk hali eklendi... Direk Link : Bi Insana Bu Kadar Kötü Saka Yapilirmi ....
  272. M.Şamil CAN

Happy Hippo The Lion Sleeps Tonight

Youtube'da video izlerken denk geldim. Paylaşmak istedim :) Direk Link : Happy Hippo The Lion Sleeps Tonight
  273. M.Şamil CAN

Mafia 2 Dlc Jimmy's Vendetta

Arkadaşlar mafia 2 dlcsi çıktı. Az önce yükledim ve memnun kaldım diyebilirim. Karakter olarak Vito kadar karizma biri olmasada yine iyi biri. Oyunda ilk görev olarak hapishaneden kaçıyoruz ve şehre atılıyoruz. Bu DLC de gelen en önemli yenilik freeride yani serbest mod kendi içinde. Görevleri...
  274. M.Şamil CAN

İpod Shuffle Sorunu

Arkadaşlar bir arkadaş ipod shuffle ı olduğunu ve müzik atamadığını söyledi. Sen atarmısın dedi bende atladım sazan gibi atarım diye. Sorun şuki daha önce ipod touch ipod shuffle 3.nesil filan bunlara müzik attım. İtunesten nasıl atılır filan biliyorum. Sorun kısmı şu. Bana bunu kulaklıksız...
  275. M.Şamil CAN

Gebze Center Açıldı !

Arkadaşlar Gebze Center 3 eylül'de kapılarını açtı. Daha gidemedim ama bizim dershaneye yürüyerek 10 dk mesafe. Bayramdan sonra giderim heralde. Dediklerine göre bayağı büyükmüş :cool: Doğuş Gayrimenkul'un beklenen projesi Gebze Center, 3 Eylül'de kapılarını açtı. 185...
  276. M.Şamil CAN

Apaçi Stylaaaaaa

Bu grubu seviyorum ya iyi dalga geçiyorlar :clap:
  277. M.Şamil CAN

Google'den Buckyball Süprizi

Google'den Buckyball Süprizi Dünyanın 1 numaralı arama motoru Google, Nano teknolojinin ilk adımını atan Richard Buckminster Fuller'i unutmadı ve anasayfasına Buckyball grafiği ekledi. Bir buckyball 20 altıgen ve 12 beşgen şeklinde dizilmiş 60 karbon atomundan eydana gelen küçük futbol topu...
  278. M.Şamil CAN

Soru Ve Cevaplarla Anayasa Değişikliği

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/57725/960/138675206175754_30440.mp4 Siyaset Yapmayın ! Do not do politics! Tun Sie das nicht Politik! Не заниматьс&#1103...
  279. M.Şamil CAN

Mona Roza Şiiri Ve Hikayesi

Biraz uzun görülebilir ama lütfen şiire kadar olan kısmı okuyun arkadaşlar harika ötesi birşey çok duygulandım ben okurken. Ve videodan şiiri dinleyebilirsiniz .:crying:. Sezai Karakoç'un gönlündeki muhacir kızına yazdığı Mona Roza şiirinin hikayesi... Sezai, gelecekte başına geleceklerden...
  280. M.Şamil CAN

Counter İçin İftar Vakti :)

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48396/92/113867488666353_64870.mp4 Müzikler süper ayrıca :)
  281. M.Şamil CAN

Dizel Bir Radyo Dizisi

:D Çok güldüm izlerken arkadaşlar ya :D Koptum Resmen :clap: http://cdn.porttakal.com/videos/4f97908a.flv Devamı varmı acep ?:confused1:
  282. M.Şamil CAN

Doom Modernwarfare 2 Modu

Youtube'da gezerken denk geldim. Ben beğendim gayet güzel yapmışlar :cool: Direk Link : Youtube Direk Link ! Modu İndirmek İsteyenler İçin Link Doom Modernwarfare Modunu İndir !
  283. M.Şamil CAN

Sevdiği Kız Kürşad'a Abi Deyince =))

Canım benim ya :) Direk Link : Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
  284. M.Şamil CAN

Kırmızı Başlıklı Kız :d

Çok tatlı maşallah ya :) Direk Link : http://www.youtube.com/watch?v=3Q4KBIeMQiw&feature=related
  285. M.Şamil CAN

Kimdir Bu Güzel Kız.

Arkadaşlar gezerken gördüm ve kızın yüzü çok hoşuma gitti. Kimdir bu güzel kız. Bilen varmı ? :wub:
  286. M.Şamil CAN

Dll Dosyalarını Sonlandırmak..

Arkadaşlar bu aralar windows 7 tema işine sardım. Şimdi sorun şöyleki düzenlediğim shell32.dll dosyasını windowsun orjinal dosyası ile değiştiremiyorum. Yetki ile ilgili birşey değil. Sistem32'nin Tüm yetkisi bana ait :D Sorun şu. Bu program kullanımda diyor. Sizden ricam acaba dll dosyasını...
  287. M.Şamil CAN

[ÇÖZÜLDÜ] Windows 7 İkon Sorunu

Arkadaşlar windows 7 de ikonları değiştiremiyorum. Yani mesela photoshop ikonu değiştirmek istiyorum. Sağ tıklıyorum özelliklerde simge değiştire tıklıyorum. İconları seçmem için gözat butonu var. O butona basıyorum hiçbir pencere açılmıyor..
  288. M.Şamil CAN

Sony Rolly Harika Birşey

İşte arkadaşlar müziğin ritmine göre hareket eden mp3/mp4 çalar :) Q7ilp5z-e9A Direk Link için Tıkla !
  289. M.Şamil CAN

Thayla Kelly - Bebe Lilly - Alô Papai

2 yaşındaki yiğenimin her gördüğünde alo alo dediği şarkı :D Paylaşmak istedim... 8gJk3ikaqTU Direk Link için Tıkla !
  290. M.Şamil CAN

Akıl Okuyucu

Arkadaşlar biriniz şunun nasıl olduğunu söylesin kafayı yiycem ya. Çok acaip birşey.:confused1: Karşınıza küre... çıkacak.. Bu küreye bakarak, iki basamaklı bir sayi düşünün.. Örneğin; 21 Onlar ve birler basamaklarındaki sayıları toplayın ve bu düşündüğünüz sayıdan çıkarın.. Örneğin : 21...
  291. M.Şamil CAN

Maraz Ali'nin Ağzı

Arkadaşlar sizce Maraz Ali'nin "Adanalı" dizisinin bütün bölümlerinde ağzında gevelediği şey nedir ? :laugh: A) Sakız Çiğniyor. B) Kürdan Çöpü Var C) Karanfil var. D) Dudaklarının içlerini kemiriyor. E) Hiç birşey Yok :clap:
  292. M.Şamil CAN

Windows 7'nin Gizli Avantajı!

Chimera Not : İçerik forum üzerinde paylaşılmaması gereken siteye aittir.
  293. M.Şamil CAN

Bu Şifre Çok Canlar Yakabilir

Chimera Not : Paylaşımda bulunduğunuz sitenin içeriklerini forumda yayınlamıyoruz.
  294. M.Şamil CAN

Sınırsız Usb Bellek Satışta!

****** Moderatör Not: Kaynak belirtilen site haberlerinin sitemizde yayınlanmasını istememektedir...
  295. M.Şamil CAN

Bu Adam Motor Yutmuş

İzlerken vay anasını helal olsun dediğim bir video... http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v22832/77/92/1298947521156_21469.mp4
  296. M.Şamil CAN

Türk'lerin Monitör Tamiri

Haha :clap: http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash2/33245/67/102059783179141_7934.mp4
  297. M.Şamil CAN

Şaka Dediğin Böyle Olur

Mustafa Karadenizli'yi herkez Eşek Şakalarıyla tanır :D İşte bir şakası daha.. 1 Nisan Dediğin Böyle Olur :D | Facebook Videoları İzle - İndir - Paylaş
  298. M.Şamil CAN

Nette Tanışan İki Sevgili

Nette tanışan iki genç arkadaş olurlar. zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe, fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler. ısimlerin, şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların...
  299. M.Şamil CAN

İlginç Bir Şey :d

Arkadaşlar cam kalemi veya cd kalemi olarak bildiğimiz Faberin yeşil silgili kalemi ile sıkıntıdan boş cdnin üzerine arkasına filan imza atıyordum. Sonra Cd Yi çöpe atacaktım. Dedim ne olur ne olmaz imzamı karalayım. Beyaz tahta kalemi ile karaladım. Sonra selpak ile sildim. Baktımki cd kalemi...
  300. M.Şamil CAN

Cod 4 'ten Bir Ss

Can sıkıntısı insana böyle şeyler yaptırabiliyor :lol: Direk Link http://img291.imageshack.us/img291/3286/polatalemdar2copy.jpg