Arama sonuçlarınız

1. refikilhan

Öneri E-Pin Satış Scripti Tavsiye ve Öneri

Arkadaşlar ek gelir olarak e-pin satışı işine girmekte niyetlendim. Son haftalarda derinlemesine araştırma, görüşmeler vb durumlar ile zamanımı kullanarak artık devreleri yakma moduna girdim eh bu durumda da dışardan öneriler almanın bir sakıncası olacağını sanmıyorum. Araştırmalarımda e-pin...
  2. refikilhan

Rehber Çanaksız Televizyon | Televizyonun Yeniden Tanımı

Teknolojik ilerlemeler, televizyon izleme alışkanlıklarını kökünden değiştiriyor. Artık geleneksel televizyon yayınlarına olan bağlılık yerini, daha kişiselleştirilmiş ve erişilebilir bir deneyime bırakıyor. İnternetin yaygınlaşması, televizyon deneyimini daha esnek ve çeşitlendirilmiş hale...
  3. refikilhan

İnternetsiz kaldım çekim gücü yüksek modem almak istiyorum

Merhaba 50 Megabit TTNET internetim var ancak 135 metre kare dairede bir uçta bilgisayarım diğer uçta oturma odamız var, bu nedene bilgisayarın yanına kuracağım ama her odada rahat çekecek. Keenetic markası dışında bir modem arıyorum, bütçem 750 - 800 TL civarında.
  4. refikilhan

Wds/mesh kullanmadan 2 modemi birbirine bağlayarak kablosuz ağı genişletmek mümkün mü?

Merhaba, AirTies Air 5760 modemim var, fakat bu modem evin her tarafında kablosuz çekmiyor, ama bir üst katımdaki komşumun da benim internetime girdiğini fark ettim, o kadar şifre değiştirdim ama her nasılsa bunlarıda çözüyor, son günlerde televizyonuma kadar da girdi, kendisini uyardım ama...
  5. refikilhan

Nox Player ile pc de Call of duty mobile oynayamadım

Arkadaşlar, Nox da pc de Call of duty mobile oynamak istedim ancak bu emulator ile ilgili klavye tuşlarında sorun yaşadım, mouse imlecini kapatamadığım için oyuna devam edemedim ve banlandım, şimdi ayni şey olacağı için oyuna giremiyorum, Gameloop ve BlueStacks ı sevemedim, bu emulator ile...
  6. refikilhan

Bir program (C:) diskinden başka bir diske kurulamıyor.

Arkadaşlar, oyunlarda kullandığım bir program var, bu programın (C:) diskinden başka bir diske kurulma alternatifi yok, doğrudan /C:) ye kuruyor bunun bir yolu olmalı, bana yardımcı olurmusunuz ?
  7. refikilhan

Bilgisayarım oyun esnasında arada bir kendini kapatıyor

Merhaba, benim bilgisayarım son günlerde oyun esnasında arada bir kendisini kapatıyor, masaüstü ne dönüyor, gerek işlemci gerekse ekran kartı ısısı hiç 60 ın üstüne çıkmıyor, Acaba Msi Afterburner yanlış ölçüm yapabilir mi diyorum ama bilgisayar kasası buz gibi, kasanın bütün kapaklarını...
  8. refikilhan

Full Hd kaliteli bir uydu cihazı tavsiye edermisiniz

Arkadaşlar, ıp tv olması şart değil ama görüntü kalitesi ve kanal geçişlerini çok beğendiğiniz , usb belleğe görüntü aktarabilen (Dizi veya filmleri) mini uydu alıcısı tavsiye edermisiniz.? Teşekkürler.
  9. refikilhan

En kaliteli full hd uydu alıcısı tavsiye edermisiniz ?

Arkadaşlar, yıllardır kullandığım, Ye-5000 HDcx Full hd uydu cihazım arızalandı, yenisini almak istiyorum, bana sorunsuz kullanabileceğim kaliteli bir uydu cihazı önerirmisiniz ?
  10. refikilhan

Bilgisayar'dan televizyona ses aktarma sorunu

Arkadaşlar, uzun zamandır Bilgisayarımdan tv ye görüntü ve ses aktarmıyordum, bu gün denedim ama tv ye ses gelmiyor. Aslına bakarsanız geliyor ama sürekli kayıttan yükleme aygıtlarında hoparlör veya LG tv arasında devre dışı bırak yapılandır gibi işlemler yapmak gerekiyor, oysa önceleri...
  11. refikilhan

Google de senkronizasyon duraklatıldı, çözemiyorum

Arkadaşlar, ekran görüntüsünden de anlaşıldığı gibi google de senkronizasyon duraklatıldı, bütün gün çabaladım ama olmuyor, lütfen çözüm bulmama yardımcı olun.
  12. refikilhan

Modem Çekim Alanını Nasıl Yükseltirim

Arkadaşlar, AirTies 5760 modemim var fakat 10 metre ötedeki oturma odasında telefonlar çekmiyor, çekse de en fazla 2 bakla, oda arada bir kayboluyor, kablo çekmeden modemin kapsama alanını nasıl genişletirim, bununla ilgili satılan iyi bir aparat varmıdır, veya ne tavsiye edersiniz ? Teşekkürler
  13. refikilhan

Far cry New daw inside job mission bölümünde neden bıçak kullanamıyorum

Arkadaşlar, Far cry new dawn da inside job mission da bıçağım var fakat neden kullanamıyorum, videolarda ayni bölümü izlediğimde herkes sessizce biçak kullanabiliyorlarken bana izin verilmiyor, hatta o öldürülmesi zor renkli kıyafetlileri bile ayni şekilde öldürüyorlan ben yapamadım, günlerdir...
  14. refikilhan

Acronis ile imaj geri yüklerken sorun yaşıyorum

Arkadaşlar, yıllardır yedek alırken acronis true image kullanırım, normal yedek almaktan daha pratik bir program ama bir süredir bu aldığım imajı geri yüklerken bir günde bazı sorunlar yaşamaya başladım. Örneğin geri yüklerken uzun süre beklemeye başladı, aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi geri...
  15. refikilhan

Rival 110 mouse ayarlarını yapamadım.

Arkadaşlar, Steelseries Rival 110 mouse satın aldım, kargodan bu sabah geldi ama şu anda saat akşam saat 20 yi geçti ve ben hala ayarlarını yapamadım, ingilizce bilmemenin cezası iste, ben çok fazla detay istemiyorum. İstiyorum ki tepkime süresi, hızı, imleç açı yakalaması, ayarlarını nasıl...
  16. refikilhan

Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım

Arkadaşlar, Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım. 2 adet kilit ekranı oluştu, biri siyah biri mavi birini nasıl kaldırırım ?
  17. refikilhan

Masaüstü bilgisayarımı yeniden başlattığımda ekran en az 2 dakika karanlık kalıyor

Son günlerde bilgisayarımı yeniden başlamak istediğimde ekran en az 2 dakika karanlık kalıyor sonra açılıyor, bu yüzden bu gün format attığım halde sorun yine deva etti, acaba donanımdan kaynaklanan bir sorun olabilr mi ? Teşekkürer Donanımım: Anakart :ASUS Z170-Pro Gaming Intel 1151...
  18. refikilhan

ASUS 23.8" VZ249Q Full HD 5ms 75Hz monitör aldım ayarlayamadım

Bu konuda bilgili hocalarım, lütfen bana yardımcı olun, Bir ay kadar önce "ASUS 23.8" VZ249Q Full HD 5ms 75Hz" monitör satın aldım, oyun modunu ayarlayınca oyunlar o kadar güzel ki ! ancak, oyundan çıkınca çok parlak oluyor, gözlerimi bozuyor, okuma moduna ayarlıyorum çök önemli bir faydası yok...
  19. refikilhan

Bilgisayarı kapattığım halde monitör azda olsa aydınlık kalıyor.

Arkadaşlar, bu çok önemli lütfen yardımcı olun, dün gece bilgisayarı kapattım, evin ışıklarınıda kapattım yatacağım. ama karanlıkta karanlıkta monitördeki ışığı farkettim, sebebini çözemedim, lütfen yardım edin.
  20. refikilhan

Windows 10 da ofis güncelleme dışında tutulabilirmi ?

Arkadaşlar microsoft ofis 2016 yı güncelleme dışında tutamadığım için tekrar windows 7 ye dönmüştüm, bu gün yeniden deneyeyim dedim, tekrar windows 10 kurdum. ofis programını kurmadan güncellemelerini de yaptım. ancak Ofissiz olmuyor, yokmu bunun bir çözümü ?
  21. refikilhan

2+1 hoparlor seçiminde tavsiyeniz bana yön verecek

Arkadaşlar, kısıtlı bütçem ile bilgisayarım için en fazla 150 TL yi geçmeyen hoparlör satın almak istiyorum, ancak bitişik komşum gece çalışıp gündüz uyuyor, yattığı odada bilgisayarımın bulunduğu odaya bitişik, ekmek parası için çalışan bu insanı rahatsız etmemek için kulaklık kullanmak...
  22. refikilhan

Bu anakartı çözemiyorum

Arkadaşlar, yeni bir boş kasa almaya karar vermiştim, nasıl olsa 500 W lık Xigmatek NRP-VC503 Güç kaynağım var diyordum, fakat bu 500 W ın sistemim için yeterli olmayacağını öğrendim ve fikrimi değiştirerek 750 W güçkaynağı olan bir kasa aldım (Kasa aşağıdaki sistemimde yazılı) gerek kasa...
  23. refikilhan

Uydu cıhazım arızalı yardım edermisiniz ?

Arkadaşlar geçen yıl Yumatu x200 uydu cıhazımda meydana gelen 4 sıfır sorunu nedeniyle beslemedeki c15 üzerindeki kondansatörü 1000 mf 16 volt ile değiştirmiş ve sorunu çözmüştüm, ancak o günden beri Kanal-D ve CNN Türk logoları ekranın dışında kalmaya başladı, sorun acaba televizyondamı...
  24. refikilhan

Yumatu x200 serisi uydu alıcımda 4 sıfır arızası

Arkadaşlar,ilk çıktığı zamanlar aldığım yumatu x 200 uydu cıhazım sanırım ömrünü yitirdi,cıhazın ekranında 4 tane sıfır hiç değişmiyor cıhaz kilitlendi, bu forumda soyluakif rumuzlu bir arkadaş sanırım benim cıhazımıda kapsayan bir yorumunda "X Serisinde görülen en kronik arızadır. Besleme...
  25. refikilhan

Firefox beni e-devlet sitesine sokmuyor

Arkadaşlar,Frefox beni e-devlet sitesine sokmuyor,oysa ayni adrese internet Exlorer ve google chrome ile rahatlıkla girebiliyorum, çok enteresan bir durum ne yapmam gerektiğini bilen bir arkadaş varmı ?