Arama sonuçlarınız

1. Y

Samsung Es serisi televizyon için güncel kanal listesi olan varmı ?

Arkadaşlar kos koca forumda konuya cevap verecek bir Allahın güzel kulu yokmudur :(
  2. Y

Samsung Es serisi televizyon için güncel kanal listesi olan varmı ?

Evet arkadaşlar başlıkda belirttiğim üzere bana samsung 40es7000 marka ve model televizyonum için dahili uydu alıcısında kullanabileceğim. Güncel Hotbird kanal listesi lazım. Türksat ve Hotbird ikisi bir aradada olur. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı ? Televizyonumu fabrika ayarlarına...
  3. Y

Google'dan Yazın İlk günü logosu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını hatırlamayan googleden beklenir :D
  4. Y

Biosa hiç bir türlü giriş yapamıyorum

Konu güncelledir :)
  5. Y

Evet Abi üçünüde denedim. O post ekranı çok hızlı geçiyor. Acaba diyorum bu umpc ' lerde bios mu yok :S ---------- Post added at 12:56 ---------- Previous post was at 12:56 ---------- Bios ile ilgili bilgi yazmıyor sadece linklerde verdiğim açılış ekranları geliyor ):
  6. Y

İyi Günler dilerim. Elimde şuan; 7 inches SONY C8212/ Q20P 6400. 4G. 14.1 VTP9300SXH vaio laptop var üzerindeki işletim sistemi Windows CE (Compact Edition) ve bu bilgisayara flash bellekten format atmak istiyorum ve ne yaptıysam bu bilgisayarın biosuna giremedim. Elimdeki Bigisayar Bu verdiğim...
  7. Y

4G Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

8192 / 1024 kbps elimede yetiyor yüzümede :D 4 g mört ge imiş. Bizim burada 3g yarım çekiyor yada hiç çekmiyor ken. 3g altyapısı tam oturmamış ne 4 gesi :D
  8. Y

Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anıyoruz

Ulu önderimiz olan; ebedi başkomutanımız mustafa kemal paşa'nın ebediyete intikalinin 72. Yılını saygı ile anıyoruz. Atam sana söz veriyoruz. Bizlere bıraktığın en büyük eserin olan ( türkiye cumhuriyetini) sen kurdun, bizlerde sonsuza dek yaşatacağız!... Atam izindeyiz. Sonsuza dek yüreğimizdesin.
  9. Y

Epson stylus sx610fw yazici, tarayici, fotokopİ, faks

Arkadaşlar sizce bu yazıcıyı götüreyim gerimi vereyim. Kullanayımmı ?
  10. Y

Hp de aynı özellikli makine 480 tl diyor mağazadakiler bir de hp baskı kalitesini bir türlü yükseltemedi hep aynı diyorlar. ---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:04 ---------- Çokmu kötü epson ? Benim bir arkadaşım; EPSON Stylus Photo RX585 Series modelini 2...
  11. Y

Değerli forum arkadaşlarım; Dün, yazıcım olan Hp psc 1410 için hp 21 - 21 kartuş almaya gittim. Aklıma bir şey takıldı. Aldığım kartuş yazıcıya taktığımda çalışmazsa boşa gider dedim. Zaten yazıcımda eski. Mağaza satıcılarının tavsiyesi üzerine; EPSON STYLUS SX610FW YAZICI, TARAYICI, FOTOKOPİ...
  12. Y

Windows 7 de lisanslanırken boot hatası.

Kesinlikle doğru kardeş. Temiz bir msdn windows 7 dvd si ile baştan kurulum yapılacak.
  13. Y

Windows 7 de lisanslanırken boot hatası.

Arkadaşlar, arkadaşımın bilgisayarını Windows 7 işletim sistemini crack yaptıkdan sonra, başlangıç da windows yükleme ekranı gelmeden sol üst köşede yanıp sönen bir imleç de 3 dk duruyor. Ve şuanda bir recovery menü ekranı çıkıyor. Bu hatadan dolayı açılmayan windows 7 işletim sistemimi dos...
  14. Y

Bellek Sorunu

Çok teşekkür ederim. Peki ben 9 - 9 - 9 - 24 olan çalışma değerimi stabil olarak hangi değerleri kullanarak aşağı çekebilirim.8 - 8 - 8 - 20 gibi.
  15. Y

Bellek Sorunu

Cpu-z programında bellek çalışma frekansımı 1333 mhz değilde 667 mhz olarak görüyorum. Ramlerimin gerçek çalışma frekansı nı nasıl elde edebilirim.
  16. Y

Bellek Sorunu

Selam arkadaşlar, amca oğlunun bilgisayarında corsair xms3 1333 mhz ddr3 3X1 = 3072 MB ram bulunmaktadır. Bu ramler fabrika çıkışı gecikme süreleri olan, cl 9 - 9 - 9 - 24 değerlerinde çalısmaktadır. 1333 mhz olan ramler bilgisayarımda 667 mhz olarak görünmektedir. Biz bunu bilgisayarımda nasıl...
  17. Y

Bellek Gecikme Süreleri

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ediyorum. Benim belliğin üretici sitesindeki gecikme değerleri.CL 5-4-4-15(CAS-TRCD-TRP-TRAS) Ben sadece 15 olan değeri 12 olarak girdim. 5 - 4 - 4 - 12. Voltaj değeri: Auto da 1.800 v da. Sitesinde 2.200 V a kadar dayanabileceği söylüyor. 2.200 V dan sonra o...
  18. Y

Bellek Gecikme Süreleri

Selam değerli arkadaşlarım, Benim sistemimde kullandığım, OCZ DDR2 PC2-6400 Vista Performance Platinum 4GB Dual Channel OCZ DDR2 PC2-6400 Vista Performance Platinum 4GB Dual Channel OCZ Technology Ramlerimin gecikme süreleri auto modda; 6 - 6 - 6 - 18 iken; Cas Latency Time 6 tRCD...
  19. Y

2010 İkon Seti (Müthiş Arşiv)

Paylaşım için Teşekkürler
  20. Y

Doping Adsl

Sanırım buda elektronik eşya gibi şans işi yada yalan dolan işi bazıları kullanıyorum şikayetim yok tavsiye ediyorum derken diğer taraftan bazı arkadaşlar ise uzak durun diyorlar kime inanacağımızı şaşrıyoruz bu durmlarda nasıl etsek bilmiyorum ki
  21. Y

Doping Adsl

ozaman harbiden yatacak yerleri yok ama bende bugün aradım aynı şekilde tarife değişikler i hakkında bilgi alamak istedim bana kampaya dahilinde sadece yükseltebilirsiniz ama düşüremezsiniz dediler
  22. Y

Doping Adsl

yalan çıkan bu bir kaç şey nedir acaba ben bizzat söylüyorum bu yalan söyledikleri şeyleri suratlarına pat diyeçarpıyorum böyle böyle yapıyormuşsunuz diyorum şu konularda yalan söylüyormuşsunuz diyorum internetten aldıgım haberler bu yönde diyorum ve ozman dogru ise kekeliyorlar zaten hemen...
  23. Y

Doping Adsl

Neden ?
  24. Y

Doping Adsl

Arkadaşlar benim abim süperonline ADSL kullanıcısı. Net hızı: 2 mb limitsiz. 63.99 TL. Şuan hızı durmadan düşüyor. Şuan itibari ile hızı. 1107 / 200 kbps gibi bir şey oldu. Ayrıca ADSL ışığı durmadan düşüyor. Müşteri hizmetlerinin numarası değişmiş, 0850. 222.0.222 olan müş. hizmetleri ni...
  25. Y

Hangi Interneti Bağlatmalıyım Tavsiye

hayırlı olsun kardeş bakalım menun kalacakmısın kalırsan memnun kalırsan arkadaş da düşünüyor işte kendisi süperonlineadsl kullanıyor ve tahhütsüz istedi zaman çıkabilir. bir not yazayım benim bir arkadaş Philips modem kullanıyor oda netten güncel yazılımı indirmiş kurmuş hiç bir sorun...
  26. Y

sağolun arkadaşlar
  27. Y

Selam arkadaşlar benim bir arkadaşım internet bağlatmak istiyor ancak hangi servis sağlayıcısını bağlatmada kararsız ancak bunu dün türk.netten aramışlar ve kampanyalardan bahsetmişler turk.net kampayası ise ilk 12 ay ( 1.Mbit internet 35 TL, 2.Mbit=45.TL, 4.Mbit=55.TL, 8.Mbit=65 ) + 320 GB...
  28. Y

Acaba Sorun Bios ile mi İlgili ?

Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Şimdi tekrar şunu belirtim. Sadece Kasadaki reset tuşuna bastığım zaman. 4 - 5 kez kapanıp geri açılıyor. Bunun dışında, sistem çalışırken, hiç bir zaman kendi kendine kapanma, resetleme, olmuyor. Gayet stabil bir şekilde çalışıyor... Bellek ayarınıda...
  29. Y

Acaba Sorun Bios ile mi İlgili ?

Sistem Özelliklerim: İşlemci: İntel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 Ghz. Ston Fanlı. Anakart: Gigabyte EP45C-DS3R- DDR2 / DDR3 Combo. Bellek: Ocz 2x2 (4.00 GB) 800 Mhz . Vista perf. CL5. Sabit Disk 1 - 500 gb Seagate 7200.12 rpm 16 mb cache ( İşletim sisteminin yüklü olduğu sabit diskim ) Sabit Disk...
  30. Y

Senem Kuyucuoğlu - Miss Turkey 2009 Güzelleri

Senem Kuyucuoğlu Doğum Yeri : İzmir Doğum Tarihi: 1990 Öğrenim Durumu: Lise öğrencisi Boy: 186 cm | Kilo: 62 kg | Göğüs: 96 cm | Bel: 65 cm | Basen: 94 cm Saç rengi: Kumral kestane | Göz rengi: Kahverengi Bende 1.88 cm yim. Güzel kızmış.Fizik felan süper. Kim istemezki 1.85 cm lik kız :) Boyu...
  31. Y

Everest 5.30 Build 1900

Paylaşım ve bilgileriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.
  32. Y

Mitsubishi'den 155 inç dev OLED TV

300 bin tl mi :) üffffffffffff... E bu kadar ekran için normal. 102 Ekran Sony Bravia Full Hd lcd tv elimede yeter yüzüme de :D
  33. Y

1980'lardan Günümüze İntel İşlemcileri

Vay be. Teknoloji de ne noktalara geldik :) Durmak yok yola devam.
  34. Y

Hijyenik Klavye

Yeni bir bilgisayar fiyatına klavye :D Abi ben klavye aldım . Bilgisayar değil :)
  35. Y

Acer Teknik Servisleri Yenilendi!..

Acer piyasada büyük bir rekabet gösteriyor. Fiyat / Performans laptoplar üretiyor. Laptop satış istatistiklerinde ilk 3 de yer almaktadır. Şu ana kadar çevremden hemen hemen herkes acer aldı ve herkes memnun.
  36. Y

Pervanesiz Fan

Süper :)