Arama sonuçlarınız

1. A

Yabancidiziizle1.com tamamen kapandı!

arkadaşlar var mı alternatif öneriniz
  2. A

Ultrabookumdan wireless'e bağlantıda sorun yaşıyorum

Dns defistirmistim youtube icin otomatige aldim girmeye basladi. Biraz uzagim ondan mi oluyor bilmiyorum ama kopmalar var telefonda olmuyor ama bende cozemedim..
  3. A

Ultrabookumdan wireless'e bağlantıda sorun yaşıyorum

Wireless'e telefondan hicbir sikinti olmadan baglanabiyorum fakat ultrabook'dan baglanamiyorum ya kopma oluyoda suan hic giremiyorum. Baglandi gozukuyor bir hatada vermiyor. Nedir sorun sizce? Telefon samsung s3. Bilgisayar acer aspire s7.
  4. A

Macbook air, Lenovo Yoga 11s yada Samsung Ativ serisi mi ?

teşekkürler ilginize. şarjı kaç saat gidiyor ? birde windows office kurulu mu geliyor yoksa ek paket mi ?
  5. A

Macbook air, Lenovo Yoga 11s yada Samsung Ativ serisi mi ?

Arkadaşlar samsung atıv lerinde 1700 tl civarı modelleri. Sizin öneriniz nedir 8 ay yurt dışında kalabilirim ama mac te de extra para vermek istemiyorum ofise falan. Sizce işimi görür mü Office programı almadan bir kaç erasmus belgesi doldurmam gerekecekte. Çok özellikte aramıyorum hafiflik ve...
  6. A

Arrow 2.Sezon Finali Fragmanı

oha baya resimler bulmuşsun :D süper :D
  7. A

Nokia Lumia 925 32 GB Beyaz

siyahıda gayet güzel
  8. A

Crysis 2 Teaser Trailer

eski olması lazım bunun
  9. A

Bir zamanlar neydin sen Nokia 6600

vine azıcık vidyo çekip koyuyoz demekki ozamanlar nokia bu günleri bilmiş :tongue:
  10. A

bu nasıldı peki :D 5210 :D
  11. A

6600 flash programı vardı ekranı parlak beyaz yapardı :D
  12. A

bilgisayar diyenler vardı bunun için :D
  13. A

program yükleyip bilgisayarda winaptan müzik değiştirirdi abim. lisede tv vardı kantine onuda değiştiridik televizyonun markasına göre programla. sonra explode arena oynardık 4 kişi ayrı ayrı telefonlardan :D incesini yapsalar gene satar ASHA 6600 deseler. şarjı uzun gitse 5 mp kamera olsa mis...
  14. A

Hyundai ix35

bu aracın şasisi BMW X3 ten çalıntı diyorlar yani iyidir
  15. A

Kulaklık Tavsiyesi Sennheiser ??

cx 200 ve cx 300 arasında çok fark var mı ?
  16. A

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

sendeki şans bende olsa keşke.. abim sert düşürdü üst camı kırıldı. benimki çok kibar bi şekilde düştü içi gitti yani içteki ekranı üstünde bişi yok.. sen genede dikkatli mol hayattan soğuttu valla. telefoncuya dedim böyle böyle dedi 5 cm dedi onun kırılma yüksekliği dedi. abarttı tabide siz...
  17. A

Bilgisayar Mühendisi Olmak İstiyorum

çok para kazanıyor. bu doğru değil abim bilg. müendisi şimdiki aklım olsa hayatta okumam diyor. programlama diyosunuz. elek. elektronk mühendiside öğreniyor. alasınıda yazılım mühendisi öğreniyor. donanım yönünde de çok para yok. varsada nadir. yönetici olmak çok çok çok çok zor bilgisayarda...
  18. A

sakın almayın camı kırılıyo ve 460 ile 600 arası hesap çıkıyor. sakın almayın ! abimde bende kırdık ve benimki öyle kibar düştü ki.. berbat bir cam kalitesi var
  19. A

S3 cam kırılma sorunu. Çok hassaslar.

aynen..
  20. A

S3 cam kırılma sorunu. Çok hassaslar.

40 cmden falan düştü içteki camı kırıldı !!!! 500 LİRA Bİ CAM
  21. A

Korkunç Audi R8 kazaları

kesinlikle güvenli araba
  22. A

Bilgisayarımdan hırrrr diye ses geliyor

aynısı bende de oluyordu. fandan dolayı kırık falan vardır hangi fan olduğuna bir bak kasayı açıp sesini dinleyip anlıcaksındır
  23. A

Hata! Google Chrome Kilitlendi

arkadaşlar sildim baştan kurdum düzeldi :D
  24. A

Akıllı Tekerlekler

mühendislik
  25. A

Google crome kilitlendi. şimdi yeniden başlatılsın mı hatası ?

ilgine teşekkür ederim. ne yapmam gerek ?
  26. A

ana sayfada mesaj ikonunda hep 1 gösterior. .gelen mesaj olsun yada 1 den fazla olsun hep 1 gösteriyor. tahmini olan var mı arkadaşlar?
  27. A

Olimpiyat yalanları!

bu ne saçmalıktır ya. kaldırın bunu
  28. A

Merhaba Symbiancı Dostlar

aslında en müthişi N9... mükemmel ya...
  29. A

Point Blank

bende varım adsra adsradokuz bentley isimleri ile
  30. A

Logo Çalışmam

ozaman sağ en alttaki çanakta yetişen bitki gibi olmuş orgaikte toprak hedeflenir..
  31. A

Merhaba Symbiancı Dostlar

C7nin tasarrımı gibi var mı ya... 701 var bide :D
  32. A

Logo Çalışmam

neyi anlatmayı hedefliyorsunu ?
  33. A

Symbian Kullananlar Kulübü

belle nin ara yüzü androidde basar valla arkadaş :D yaşasın symbian !!
  34. A

Symbian Kullananlar Kulübü

valla bende c7 vardı satılcak sanırım s2 ye geçtim ama. symbian derim aşk derim !!
  35. A

Üniversite tercihi verecem

eskişehir osmangazi elektrik elektronik yüzde yüz ingilizceyi tavsiye ederim
  36. A

Nokia Neden Başarısız?

c7 kullandım. samsung wave kullandım. şimdide elimde s2 var ve bir süredir c7 yi mi satsaz s2 yi mi düşüşnmekteyim. android çok geniş uygulama olsun widget lar olsun. bir sürü uygulama güncel şeyler falan süper... belle çok kötüleniyor. ama android şarjı tam bir fiyasko. şarjın gitme süresi...
  37. A

Audi A3 yakıt hesaplama

bizde a3 1.2 çift turbolu motorlu modeli var. sıfır aldık 2000 km oldu şuan ve 100 kmde 42 lira yakıyor vede manuel i.
  38. A

Amrabat'tan 3 Milyon Euro'luk Fedakarlık!

helal olsun
  39. A

Radi Hoca - Bal Reklamı

olur sarsari misin sen :D
  40. A

Uğurlu Alfa Romeo !!

biraz abartı olmuş :S
  41. A

Yeni Linea

örnek verir misin ? örnek vermedin
  42. A

Yeni Linea

evet full ü 43 bindi geçen ay. şimdi 45 sanırım ama pazarlıkla 44e falan inebilirler...
  43. A

Yeni Linea

:D yok karıştırmıyorum :D
  44. A

Yeni Linea

bir sürü araba var evet ama fiyat performans olayına bakmalısınız
  45. A

Yeni Linea

linea classic le yeni linea çok farklı.. bi yeniside deneyin derim fullünü
  46. A

Yeni Linea

boş konuşuyosunuz :D
  47. A

Yeni Linea

çok önemli değiller katılıyorum ama extra fiyat farkettiriyorlar. yeni aracında dediğiniz ses problemi olduğunu sanmıyorum. sizin dediğiniz eski olan linea mı ? CiiixXx
  48. A

Yeni Linea

o olayı tam bilmiyorum ben gittikten sonra öğrendim. bursa da birmott diye bi yer var oraya sordum öyle bişey dedi sınıfı yok dedi. banada saçma geldi. bravo ve punto 5 yıldızlı. kesinliklede güzel araçlar.. multilair çok bilemiyorum.. ama yeni araçları fiatın dizelleri çok uygun yakıyor.. biz...
  49. A

Yeni Linea

kimse araştırmamış konuşuyor. ben inanılmaz derecede araştırdım yeni linea yı. tasarımını full paketinde bakın müthiş.tam bir aile arabası. eskisiyle alakası yok iç tasarımında. aynı özellikler başka markalarda 60 bin. bir tek ncap testine girmedi onunda sebebi kötü olması falan değil. klasmanı...
  50. A

Kia soul mu Peugeot 3008 mi... Hangisi sizce ?

başka segment değiller ikiside crossover :) 3008 daha büyük tabiki... ama aralarında 8 milyarlık fark var. kia çok teknolojik.. yakıt tüketimleri aynı neredeyse. ama ii markayıda hiç kullanmadık :) nasıllardır sizce :S 3008 de süper bi aile arabası..
  51. A

Kia soul mu Peugeot 3008 mi... Hangisi sizce ?

arkadaşlar bi yardım ederseniz sevinirim.. :)
  52. A

Pahalı bir sarışın !

ı love bugatti...
  53. A

Nokia 701 (Belle) Tanıtım Videosu

hangisinin daha hızlı olduğunu bir araştır.o zaman nokia nın 1ghz e geçerek hızını ne kadara katladığını anlıcaksın --- Mesaj Güncellendi --- tasarımda çok küçük fark var :D içi başkaa :D c7 bayanlar tarafından da çok beğeniliyor tavsiye ederim
  54. A

Nokia, Belle Güncellemesine Başladı

c7 im var ve güncelleme listemde yok daha belle :S
  55. A

Symbian Belle Önce N8'e Gelecek

dediklerine katılıyorum :D bende senin düşündüğünü düşünmüştüm sen gene zahmet edip yazmışsın :D
  56. A

süper açıklama...
  57. A

anlam vermek çok güç.biraz bilgi sahibi olanlar yazı yazsın.bada yı üst görenler acaba 2 telefonuda kullanmışlar mı.komik olmayın bada " ı " tuşu bile yok türkçe klavyede.ve symbian öldü diyenlere gerçekten yanılıyolar.nokia kullanmayanda bunu anlaamıcak.diğer sistemlerde iyiler tabiki ama bu...
  58. A

Favori symbian anna programlarınız

nokia balonları :D en iyisi :D
  59. A

Bugatti kendi rekoruna göz dikti

süper..
  60. A

Amatör Fotoğrafçıdan Kareler

amatör...
  61. A

İşte Juventus'un yeni stadı

delli alpi ye ne oldu
  62. A

Nokia C7 problemleri

profile baktım ama yok olmadı...sadece ses çık ıyo mesaj gelince nun dışında hepsi var :S tuhaf bi durum bi anda oldu.önceden de bi kaç defa oldu ama hepdüzeldi kendi kendine
  63. A

Nokia C7 problemleri

bende dec7 var.ama dün geceden beri mesaj gelince ses çıkmıyo ve titremiyo.sadece mesajda aramada yada başka bişeyde değil....sizce neden ?
  64. A

Eskişehirde bayi

emin olamadım ama en azından bi yer tarif ederler
  65. A

Eskişehirde bayi

esparkta var en alt katta
  66. A

Ovistore...

zaten o telde mevcut programa gerek yok.ana ekranda tuş kilidini açma kapama olayı varya onu tut açılır.ama tasaruf modunda değil.kullanıcı kılavuzunda yazıyor ---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:20 ---------- google da ara ücretsizlerini bulursun. ben lets go...
  67. A

Real Madrid - Galatasaray: 2-1 - Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda.

evet.d-smat varsa 82. kanal maç saati şifresiz
  68. A

Real Madrid - Galatasaray: 2-1 - Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda.

arkdaşlar maç şifreli değil.maç saati gelince kanal açılıyo d-smartın olanlar izleyebilir
  69. A

Anna sali günü resmen ovi de

yehu :D
  70. A

Facebookta Bunu Biliyor Muydunuz?

bende arkadaşımın face açtığı mail adresi var...ama bulamıyorum facete onu..ortak arkadaşımız da yok.nerden bulabilirim face te ?
  71. A

Power Balance 8.90TL

ben kullanıyorum hemde nba logolulardan sınırlı sayıda üretimi ve amerikadan geldi ama bi şeyi yok extra...inanmayın derim ama ilgi çekiyor :D
  72. A

FIFA 12 Kapak Yıldızları Belli Oldu

fifa 2011 bile 3d oynanııyordu.oynamış biri olarak söylüyorum.bilgisayarınızzda gerekli sistemler var ise tabiki oynanır.
  73. A

Galatasaray 3 - Liverpool 0 maçı hangi kanalda? - 28 Temmuz Perşembe - Hazırlık Maçı

dün maç 82. kanalda d smatta şifresizdi trabzonun buda öyledir
  74. A

Lizbon'da 'Fırtına' kopsun!

arkadaşlar maç şifresizdi 82. kanalda yarınki liverpool maçıda şifresiz olucaktır büyük ihtimalle...
  75. A

Birkaç Makro Çekim Denemem 2

çalışmak lazım :)
  76. A

C7 navigasyon hakkında

c7 kullanıyorum ama ücretsiz değil gps
  77. A

En İyi online Futbol manager Oyunu

bende şubatta başladım takıldım :D öneririm ama çok hızlı ilerleyen biii değil günde 1 defa bakmak yeterli oluyor çoğu zaman
  78. A

En İyi online Futbol manager Oyunu

Goalunited 2011 :D
  79. A

C7 Geçersiz Sunucu İsmi!

Ayana numaranin İsmİnİn gÖzÜkmeme sebebİ nedİr sİnİr ettİ gene :)
  80. A

C7 Geçersiz Sunucu İsmi!

http://mobildosya.com/forum/hd-oyunlar-b28.0/ burayı tavsiye ediyorum :) monopoly süper.ama bazı inenler sertifika hatasından çalışmıyo.hawks monopoly pes te sorun yok :)
  81. A

C7 Geçersiz Sunucu İsmi!

oh be :D bu aklıma gelmemişti çok sağolasın :) bu arada oyun indiriyo musun tele ama netten?
  82. A

C7 Geçersiz Sunucu İsmi!

valla o sorun bendede oluyor ama başka telefonlardan deniyoruz onlarda girmiyorum.c7 var bende de.bişi sorucam aradığımızda resim çıkıyor ya bi tane.veya resim atıyorsun rehberdeki birine.bende bi duvar kağıdı yaptığım resmin o kareye denk gelen kısmı çıkıyor bazen.ve düzeltmeye çalıştım olmadı...
  83. A

Crysis yardım

tag topunu aldığında kaydediyorya tekrar git ordan başla ben öyle yaptığımda kitlendi
  84. A

Hangi Telefonu Almalıyım SİZCE?

C7 nokia :)
  85. A

Autodesk maya 2011

aslında ilk defa kullanıcam ama daha çok tasarım odaklı.belki bide bi kaç animasyon ama çok karışık geldi ilk anda :S ne bulabilirim kaynak ?
  86. A

Autodesk maya 2011

nereye açayım :)
  87. A

Autodesk maya 2011

bununla ilgili kaynak tavsiye edebilecek yada kullanan, yardım edebilecek kişiler var mı?
  88. A

Nokia N8 almayı düşünüyor musunuz?

nokia shop a sorduk eskişehirde 1150 tl dediler haberiniz olsun...
  89. A

Iphone 4 Türkiye'de!!!

bu fiyataysa 2 tane alalım :D ucuzluk kaçmaz :) bu kadar para ver sar değeride çok yüksek bunların...
  90. A

Nokia N8 Alıyorum ?

samsung wave i düşün oda aynı kalitede vidyo çekiyor
  91. A

Baba Oluyoruuummmm :))))

hayırlı olsun :)
  92. A

Yerleştirme Sonuçlarımızı Buraya Yazalım

osmangazi makine mühendisliği
  93. A

Program Eğitim Kitapları Kazanın

d şıkkı diyorum
  94. A

Galatasaray 2010-2011 forma önerileri

bazıları süpermiş
  95. A

Sunderland Taraftarları : Sneijderi Alırsak Tamam!

çok güldüm :D
  96. A

Fener'den Ortalığı Yakacak Forma !!!

chealse formasının üstüne yapmışlar :D
  97. A

SDN Galatasaray Kulübü

bende varımmm
  98. A

Bir matematik sorusuda benden arkadaşlar

38 sanırım alanı
  99. A

Bir matematik sorusuda benden arkadaşlar

kök 5 cevap :D
  100. A

Galatasaray'dan Alex bombası

bu adam çok iyi ya inşallah olur
  101. A

Çok özel bir evlenme teklifi !!

süpermiş... :)
  102. A

Sanat budur !!

sallayınca noluyo acaba:D
  103. A

TT Aslantepe mi ?, Yeni Bursa Stadı mı ?

geçenlerde gazete de bursanın stadı için bir fotoğraf vardı beyaz ve yeşildi stad ve yuvarlakların birleşim yeri timsah kafası şeklindeydi...
  104. A

En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

kütahya porselenin kalp şeklinde fincanı var türk kahvesi içmek için küçük bide fincan altlığı var oda kalp şeklinde ve kırmızı 43 liraydı sanırım ve çok güzel anlamlı bir hediye olur...
  105. A

Suzana girsin 7 Cüceler

nerelisin sen?
  106. A

Güzel bir uçlu kalem almak istiyorum yardım edereniz sevinirim....

kusura bakmayın yazılı zamanı olunca giremedim internete...yarın bursumu alcam hayırlısıyla birine karar vercem...bi arkadaş fine vario demiş faber castellin hakikaten mükemmel o tavsiye ederim...rotringin tombulu bende de var ama ucu 1.0 bildiğiniz dal :) faber castel ambition modeli var 70...
  107. A

vay beee......çok teşekkürler....gerçekten çok yardımcı oldu:clap: hedefim faber ambition ama biraz pahalı resmlerde de var, çok teşekkürler tekrar... ---------- saat 15:01 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:55 eklenmişti ---------- senin bu sözün üstüne bi kaleme 70 lira...
  108. A

nasıl yapıyon bunu:4:
  109. A

inşallah...artık nişan için falan konu başlığı açarsan herkes onada ilginç der:clap: ---------- saat 00:29 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:28 eklenmişti ---------- bende nedense hep o verilenleri kaybediyorum:laugh:
  110. A

çoğu kişi garipsedi heralde ama, herkesinde bir anısı varmış
  111. A

kaleme alalı baya olmuş ya o bakımdan dedim ---------- saat 00:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:22 eklenmişti ---------- o kalem öğrenci dünyasında bir efsaneeee:clap: her okulda her sınıfta kesin bir tane oluyor ve heralde 10 15 sene öncede vardı
  112. A

:) Demek anılarınız tazelendi :) valla dikkat edilmesede çok önemli bir detay hayatımızda...
  113. A

olsun ya ilk defa bu kadar yazışıyorum :laugh: genelde vaktim olmuyoddu
  114. A

kalem yeşil ve metalik yerleri mi vardı?
  115. A

genede çok sağol:laugh: seni anlıyyorum bende bu bozulan kalemimi annemin yarı parasını vermesiyle almıştım o yüzden anlamı büyük ... :blush:
  116. A

bitane beğendim ama pahalı 75 civarı ben 20 25 yada daha ucuz düşünüyorum
  117. A

aslında yannış bakmadıysam 6 lira doğru mu?
  118. A

parker dene yere düşürmessen dayanır :mrgreen:
  119. A

Ahmet Şerif İzgören'nin avucumuzdaki kelebek semineri

part part vidyolar ama sitede hepsi var...bu vidyo sayesinde hayata en baştan ve daha anlamlı bakabilirsin...kitaplarını da tavsiye ediyorum...Ayrıca bu kişi dünyanın ve Türkiye'nin büyük kuruluşlarının yardım aldığı biridir. ---------- saat 23:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:45...
  120. A

belkide ondandır...nerde okuyosun?
  121. A

:laugh:komik:laugh: kalemler önemlidir hele öğrenciler için daha da önemlidir belki koleksiyoncular vardır diye konuyu açtım belki meraklısı vardır...
  122. A

ben faber castell fine vario kullanıyorum ama 2 sene sonra ucu bozuldu :( kaleme meraklı olan varsa yardım ederse sevinirim....
  123. A

Eragon eldest brisingr ??????

bunlar fantastik kitaplar...Yazarı CHİRSTOPHER PAOLİNİ ilk kitabını 19 yaşında çıkarmış...ama son kitabını okuyunca hayran kalınacak bir yapıt.(son kitap derken daha 4. çıkmadı ilk) şiddetle tavsiye ederimm.Ejderhalar ve süvarileri hakkında ama mükemmel kurgulanmış.dünyanın en çok satan...
  124. A

Eragon eldest brisingr ??????

Yok mu bunları okuyanlar???
  125. A

Kürdanlarla Yapılan Harika Bir Eser

ne sabır ister bu iş :)
  126. A

Bak Söz verirsen Sana Ekmek Yapma Makinesi Vereceğim

bankalar çıldırmış olmalı:)
  127. A

Dünyanın durumuna bakın!!!!

Demin haber sitelerinde gezerken rastladım paylaşmak istedim... http://fotograf.gazetevatan.com/fotogaleri/resim.asp?kat=12488&page_number=1
  128. A

Bursa Liderlik Aşkına!

inşallah timsahlar kazanır...
  129. A

Kaliteli macera kitabı? ?

kesinlikle eragon seisini öneririm.tam bi macera ama fantastik bi kitap.filminden daha güzel.2. kitabı eldest ve 3. brisingr (en muhteşemi).4. de yakında çıkar inşallah.pişman olmassın kesin okuyun...
  130. A

Ezel 2. Bölüm Fragmanı

bende çok beğendim diziyi bana öyle geliyo ki lost ve prison break gibi baya karışık şeeyler bekliyorum.demin 3.bölüm fragmanını izledim hapisane kaçışına biraz deyininolar. Heralde intikamını alması uzun sürcek ama o da kesin değil.Hapisaneden kaçtı mı noldu o da belli değil ama ona yardım eden...