Arama sonuçlarınız

1. C

Sony Vaio Pro 11 ile Durumu Kurtaracak

Fiyatı ne kadar acaba?
  2. C

Google Voice Türkiye'de yine yok!

denedim kullanılabiliyor. fakat türkçe bir sayfaya yönlendirip kredi yüklememi istiyor :)
  3. C

Android'ler İstasyonları İşgal Etti

yalnız başlık harikaymış :) Minik yeşil Android'ler neden böyle bir işgale kalkıştı? :D
  4. C

C# Dinamik ConnectionString Oluşturma Yardım..

heryeri ayrı ayrı düzeltmek yerine, projeniz web mi yoksa windows form mu bilemiyorum ama config dosyasından tek bir con. string belirtilip bunun kullanılmasını sağlayabilirsiniz. linq da otomatik olarak oraya bunu yazıyordu diye hatırlıyorum siz elle manuel bişeyler yazdırmadıysanız.
  5. C

Visual Studio 2010'da Crystal Report problemi

hiç bir farkı yok hemen hemen. mdb 'de OledbConnection diyorsan SQL de de sqlconnection diyeceksin yada oledbcommand yerine sqlcommand gibi. mdb yolunu belirtirken programına, başına application.startuppath yazarsan eğer yol olarak .exe nin çalıştığı yere bakacaktır. gerçi sen visual basic...
  6. C

Bilgisayar Eğitim Kitapları Kazanın

cevap c şıkkı.
  7. C

Bilgisayar Eğitim Kitabı Kazanın!

cevap D şıkkı.
  8. C

Tek Tip Askerlik rafa kalktı!

o 4 yılı bana mı okuyorsun kendine okuyorsun :) senden önce çalışmaya başlayan adamla aynı parayı almıyorsun o 4 yılı okuduğun için. gene aranda dağlar kadar fark oluyor o adamla.
  9. C

ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde

mouse tan ziyade ilgili haberin fotoğrafında ki klavye çok güzelmiş :) acaba onun marka modeli belli mi:)
  10. C

Mortal Kombat'ta Kan Gövdeyi Götürüyor

videoda ki müzikte çok güzel:)
  11. C

Kıyamet Bu Gece Mi Kopacak ?

adana yılın bu zamanlarında çok sıcak oluyormuş hakikaten :D
  12. C

Program Eğitim Kitapları Kazanın

D şıkkı
  13. C

Toshiba'dan Bellek Kazanma Şansı

A)Sandisk
  14. C

Program Eğitim Kitapları Kazanın

A şıkkı Alice :)
  15. C

Bilgisayar Eğitim Kitapları Kazanın

c şıkklı ağustos:)
  16. C

Nokia N8 İncelemesi

hala bi multitouch yok. iphone her anlamda diğer bütün dokunmatik telefonları ezip geçiyor bu konuda. ne kadar kısıtlı olursa olsun.
  17. C

Fragger

oyunu bitirdim 87368 :d
  18. C

Linux İçin 64 Bit Flash Kullananlar Tehlike Altında

hp,acer,casper :) ne kadar sıkıntılı problem çıkartan marka varsa maşallah denemişsiniz:) aynı kombinasyonları bi toshiba,dell veya sony de de denemeli.sony ve dell için kefilim sıcaklık konusunda.3dsmax çalıştırıp render bile almışlığım var.veya rar ile dosya patlatmaca:) fakat toshiba için...
  19. C

Pardus 2009 Kitabı Kazanın!..

cevap d:)
  20. C

Nokia, Elindeki Her Şeyle Saldırıyor

multi-touch nerede? :)
  21. C

Pers Prensi, Ödüllü Yarışmaya Davet Ediyor

a) Gemma Arterton
  22. C

R10.net Davetiye Dağıtımı

normal domain lerede veren olmuyor ki :)
  23. C

[email protected] teşekkürler gönderen olursa şimdiden :)
  24. C

C# Ürun detaylarını label'a yazdırmak

anladığım kadarıyla yanlış bir olaya yazıyorsunuz. listbox ın hangi olayına yazdınız, label 'lara yazdırdğınız kodu ?
  25. C

Rapid Premiumda Zaman Değil Kota Alsak

varsa bağlantı hızın aynı gün bitirebilirsin.
  26. C

Bilişimci İmam

öyle hocanın cemaati de ona göredir canım :D
  27. C

Mahkeme, Windowsa Dur Dedi!

burda amaç zaten bunun opsiyon olarak sunulmasını vurgulamakta. adamın amacı maddi tazminattan ziyade örnek teşkil edecek temsili bir dava açmak. ki kazandıda. adam tabii ki bilerek almıştır. ama şu işletim sisteminin zorla satılmasına vurgu yapmak için çok güzel bir dava olmuş. umarım devamı...
  28. C

Mahkeme, Windowsa Dur Dedi!

çok doğru bi karar. zorla kimse işletim sistemi almak zorunda değil. bunu bilerek alınmıyor aslında. bunu almaya mecbur ediliyor insanlar. oda bu durum için dava açmış ve haklı olarak kazanmış. umarız opsiyon sunulur. kimse fazladan lisans paraları vermek istemez.
  29. C

r10.net davettiyesi karşlığında demonoid verebilirim. :) varsa kimsede r10 pm atsın.
  30. C

M.United eriyor!

ronaldo yu daha yeni sattılar. o paranın hepsini bi kerede hemen veriyorlar mı sanıyorsunuz. m. united taksit taksit alıcak o parayı. alana kadar idame ettirmesi lazım kendini.
  31. C

Öncesi ve Sonrası - 5

bilmiyorum bana microsoft reklamı gibi geldi :)
  32. C

Half-Life 2'yi Hiç Böyle Görmediniz!

çalan müzik : Trying to find you - Adam Hamilton
  33. C

120 Film Boşa mı Gitti?

winrar ı açınca hata verdiği partları winrar kurtarma konsoluyla bir çalıştırmayı dene. tabii ki dosyaları rar ile sıkıştırırken kurtarma konsolu aktif edilmiş ise.
  34. C

Rapidshare.com a hangi site rakip olabilir?

rapidshare ile yarışabilmeleri pekte kolay değil. pekte değil hatta ciddi bir sermaye ile kurulmamışsa imkansız. rapidshare in mali kaynağının yanında gerçekten sağlam bir altyapısı var ve gelirleriyle sürekli büyüyor. sıfırdan gelen bir sitenin yetişmesi çok zor. en son kullandıkları internet...
  35. C

Türk Korsanlar Meclise Yürüyor

evet yasal trt nin kendisi veriyor.
  36. C

Türk Korsanlar Meclise Yürüyor

bi süredir internet ortamında konuşulan ff 'te tartışılan bir mevzuu bu. türkiye 'de de açılması.türkiye'de siyasilere baskı yapacak kadar güçlenmesine kimse olası bakmasada söz sahibi olunup genel anlamda türkiye 'nin de çorbada tuzunun olduğunu göstermek adına mümkün. trt 'nin pusula...
  37. C

Internet Sizde de Yavaş Mı ?

berlirli bi boyutun altındaki sitelere girebiliyor sanki :) opendns göçmüş zaten. dns i otomatiğe alsakta lokal gibi çalışıyor sadece :)
  38. C

Chrome OS'ten Yeni Görüntüler

netbook üzerinde başarılı olacaklarına eminim. tabii üreticilerle diğer paralı yayıncılar gibi anlaşırlarsa.
  39. C

Msn e giremiyorum

microsoft un servislerinde ve sitelerinde problem var. microsoft harici herşeye çok rahat giriliyor.
  40. C

Ödüllü Anket: WinFast TVPro 1680 sizin olabilir mi? Tek soru, kolay cevap!

gerçekten çok kapsamlı güzel bi cihaz.
  41. C

rtm dil paketleri çıktı !

linkleri koyar mısın arkadaşım ?
  42. C

Bir bilgisayara kaç hdd bağlanır ?

yanlış görmediysem, data kabloları bağlı değil :)
  43. C

Bankalar Sınıfta Kaldı

benim tavsiyem garanti veya iş bankası. uzun zamandır online işlemlerde de kullanıyorum ikisini. bu tarz abuk subuk ücretler ve istekler olmadı hiç :)
  44. C

TTNet'in tarifesinde çarpıtılan konu!

ister ayda 300 film indiririm ister 1000,buna kim karışır.ben zaten ayda o kadar film indirmek için onca bağlantıya para ödüyorum.yani şu yaptıkları güpegündüz sahtekarlık.öyle bir kışkırtıyorlar ki, film, dizi, müzik indirenleri resmen pahalılığın sorumlusu ilan etmişler.demiyorlar ki sizden...
  45. C

Regedit ve cmd sorunu

combofix çalıştır.düzelicek.
  46. C

Türk Telekom, Kötülükten Anlamıyor!

rapidpremium kullanmadığım zamanlarda minimum download yaptığım miktarlar bunlar.çıldırmışlar gerçekten :)
  47. C

ADSL Fiyatları Yenilendi!

aylık 15gb lık, onların deyimiyle adil kullanım hakkı olan 15 gb lık sınırsız limitini(o nasıl birşeyse artık ) aşmaz isen 49 tl ye 8mbit e taahütsüz geçebilirsin arkadaşım:)
  48. C

orda bi laf geçiyor video da. "suistimalleri önlemek için ". adam resmen film dizi müzik indiren sizleri başka türlü yavaşlatamıyoruz iki dakka durun demeye getiriyor :) hakkıyla parasıyla hizmet alanları suistimalci gözüyle bakıyor. ben bi para verip karşılığında bunu sınırsız kullanma hakkım...
  49. C

Ayda 300gb tan fazla veri indiren 8mbit limitsiz tarifeli bir kullanıcı olarak bence türktelekom 8mbit hamlesiyle aslında fiyat indirir gibi yapıp download eden kullanıcıların önünü kapatıyor. ben bunun bedelini ödüyorsam bundan sonuna kadar faydalanmalıyım. Bu yapılan resmen dolandırıcılık.
  50. C

Rapidshare Fiyatı Hakkında!

e onlar nasıl para kazanıcak :) tavsiyem paypal ile alman :)
  51. C

Büyük Info Resimleri

media player classic ile aç film dosyasını.sonrada menuden file > save thumnails.
  52. C

Windows 7 RC Sürüm Yayınlandı!

300 le çekiyorum şuanda bakalım. offical olarak işletim sisteminin türkçe dil desteği yok sanırım.peki o dolaşan paketler neydi ?
  53. C

AMD'den Ödüllü Anket - Phenom II X3 720 Black Edition Kazanma Şansı

dünyanın en yüzeysel insanı olarak 3 her zaman 2 den büyüktür diyeceğim :)
  54. C

Eğlence DokunmakTIR

şöyle,tırların hepsi aynı yerde her seferinde,çok iyi ayarlarsan kendini imkansız değil.
  55. C

Eğlence DokunmakTIR

tüh ben 6. da tutturdum :(
  56. C

Eğlence DokunmakTIR

valla sabit mi tırların yeri bilmiyorum eğer sabitse 1 saniye de de bitirmek mümkün bence:D ama bana başlarken random aynı anda denk geldi :D
  57. C

Eğlence DokunmakTIR

2.25 saniye yaptım ama sanırım 6. denememde felan oldu :) sayılır mı ki bu :)
  58. C

Satalı disk xp kurma sorunu

doğru sata driver ı olmayabilir. ayrıca sata olayına birde bios tan bkıp modu değiştirebilirsin.ozaman sıkıntı yaşıyacağını sanmıyorum diğer xp cdleriyle kurulum yapmaya çalıştığında.
  59. C

Beylikdüzü nasıl bir yer oturmak için?

beylikdüzünden otobüsle y.bosnaya ,ordan metroyla da aksaraya gidebilirsin.eğer öğrenci akbilin varsa da 800+ 200 kuruşa aktarma olur 1 tl ye aksaraydasın :D. eğer m.köy e gideceksen, tekrar otobüse biner avcılarda metrobüsün ilk durağında inersin. ordan da rahat rahat m.köy e 15 dk da gidersin...
  60. C

Hangi Harici HDD ?

1.5 yıldır wd in 500gb lık mybook serisinden disk kullanıyorum. essantial edition. 7/24 açık ve üzerine sürekli veri kopyalıyıp siliyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım. hertürlü disk konusunda wd :)
  61. C

Pirate Bay Davasında Şok Gelişmeler

korsan partisine katılım davadan sonra daha da arttı.seçimlerde görüşecekler :)
  62. C

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

ilk işlemcim amd 'ydi.yaklaşık 4-5 tane x3 makina topladım.sapphire 4830 ekran kartıyla birlikte harikalar yaratıyor bu işlemci. bu yeni phenom 2 x3 black edition ile nasıl bir performans artışı sağlandığıyla ilgili bu bilgiler içinde ayrıca teşekkürler. intel kullanan amd fanı :)
  63. C

Microsoft, Linux ve Android'e Karşı

symbian da kodları açtığı için lisans ücreti bakımından bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  64. C

YSK Sunucuları Patladı!

:):euro::nuke:
  65. C

Dönerci Oldum

adam format atarak,senin pc nin driverıyla,şusuyla busuyla uğraşarak sana vakit harcıyor.nerden baksan en iyi ihtimalle 40 dakika.bence para cüzi ve hakkı.zaten çok bilen gidipte format attırmaz:)
  66. C

Türk Telekom Oyuncu da Oldu

mmorpg bir oyun doğacak gibi bu satınalmadan bence.
  67. C

C# textBox problemi

textbox3'ün change olayına yazabilirsin.
  68. C

Körelmiş Organlar Masalı

Adnan Oktar 'ı (nam-ı değer Harun Yahya 'yı) bu konuda kaynak olarak kabul etmek ne kadar cevap olur bilemiyeceğim.
  69. C

POST hatası

arkadaş deneme yapıyor belli ki. oyüzden txt ye yazmış.hani yapılan ilk örnekler hep text ile yapılır ya alışkanlık gibi.birden mysql e geçmemiş işte.
  70. C

Süper Loto 12. DEVİR!

bende 9. haftadan beri :)
  71. C

Süper Loto 12. DEVİR!

çok haklısın :) uzun zamandır oynuyorsun sanırım :)
  72. C

Komik minibüs hatıraları

sanırsam hepsi ekşi sözlükten :)
  73. C

Şampiyonlar Ligi'nde Çarşamba...

kendi sahasında olsaydı haklısın:)
  74. C

sen ligte ortalığı birbirine kat son 2 haftadır.gel burda yenil :) son dakikalara kadar kötüde oynamadılar gerçi.
  75. C

bitirdin beni real madrid ...
  76. C

Gmail Çöktü!

an itibariyle çalışıyor.
  77. C

En İyi Torrent Sitesi Destek Topluyor!

söylediğim gibi tepkiler büyüyor.o ülkenin bakanlarından birinin bile insanlar indiriyorsa bunu neden kısıtlıyalım tarzı söylevlerinden ve halkın tepkisinden de anlaşılacağı üzere kolay kolay kapatılamıyacak.hele isveç gibi bir çok konuda özgür bir ülkede.
  78. C

Büyükşehir Belediye Google'a Fark Attı

firefox.
  79. C

Büyükşehir Belediye Google'a Fark Attı

gayet hızlı.
  80. C

Pirate Bay kapanırsa torrent dünyası batar mı

piratebay ilk defa kesintiye uğramıyacak.bundan öncede kapattılar. 3 gün içinde herşey normale döndü.ayrıca isveç'te bu konuda sıkı bir direniş var.
  81. C

Linux'cular buraya...

arkadaş demiş ki konu başlığında linux'cular buraya :)
  82. C

Call Of Duty: Modern Warfare 2 çıkış tarihi onaylandı

2ds na dönülmiyecek. çünkü adı modern warfare.world at war ztn 2. dünya savaşıyla ilgiliydi ve gayet iyiydi. bu oyunda tekrar şimdiki zamana dönülecek.modern silahlarlada çatışmak lazım canım artık:)
  83. C

Kendisi küçük ama sesi büyük

Yanlış hatırlamıyorsam Ecevit Bıktım , önceden chip dergisinde editördü.
  84. C

Müslümanın 24 saati

amaçta zaten sana onu sordurtmak :) bu şekilde yaşamayan müslüman olmuyor diye bir kaide olmadığı gibi bu şekilde yaşarsanız daha katlanılabilir bir hal alır hayatınız amacıyla demiş sanırım:)
  85. C

Microsoft 250.000 Dolar Ödül Veriyor

bkz(http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/69594-iste-bittigimiz-resmidir-yani.html)
  86. C

Ofisten yeni video: Cem ve Berkin oyun makinesi topluyor

berkin hoca bi ameno söyler diye bekledim ama :D o sesle o olur :)
  87. C

İşte bittiğimiz resmidir yani!!!

en temizi ve en etkilisi;zaten virüs C: nin altına çeşitli exe ler şeklinde atıyor kendini.farklı bir yere kopyaladığını görmedim şimdiye kadar.ama tek bir exe ve inf değil bu meret onu söyliyebilirim.6-7 pc den temizledim bu lanet olasıca şeyi.çeşitli .bat dosyalarıyla komutlarla silmeye...
  88. C

Şeytanın hileleri 2.bölüm

şeytan içinizde içinizde :)
  89. C

Prison Break Ekranlara Veda Ediyor!

Lost saçmalığı mı ? seni bu yüzden linç edebilirler.umuma açık yerlerde söyleme bari :D
  90. C

Torrent'i Yasaklamak Zor !!!

bu p2p olayına yapılan sansürler,yasaklar ve en önemlisi bu zihniyet büyük bir sivil toplum direnişi başlatırsa,bazıları yaptıklarına yapacaklarına pişman olacak ama neyse.özgürlük konusunda sayılı ülkelerde olan isveç te bile şuanda değişmekte olan siyasi hava yüzünden bunlar bile gerektiği...
  91. C

E-Mail Adresim 1milyon pound kazanmış

baya yaygın bi olaymış.ilk nijeryalılardan çıktığı için bu olaya nigerian money scam diyorlarmış. ayrıntılı bilgi için : http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=nigerian+money+scam
  92. C

E-Mail Adresim 1milyon pound kazanmış

bana 500.000 demişlerdi.demek başkalarına daha fazla veriyorlar,ben sorarım benim multimilyoner spamcime. :D
  93. C

Ben de Bilgisayar Topluyorum... :)

evet evet ben karıştırdım kare ekranı kastetmiştim:)
  94. C

Ben de Bilgisayar Topluyorum... :)

monitörü neden widescreen tercih ettin? genelde benim bildiğim geniş ekranı tercih ediyor programcıların çoğu ve kendim :)
  95. C

Firefox'u Komple Yedeklemek

hatırlanılacak şifrelerine kadar herşeyini yedekleyen bir yazılım var daha önce verildi. http://shiftdelete.net/mozilla-nin-ilaci-yenilendi-1646.html mozbackup adı.herşeyiyle bıraktığın gibi devam edebiliyorsun.
  96. C

Ne olacak bu Lost'un hali?

bildiğim kadarıyla senaristler seneye bitecek olan bu dizinin, yani 6. sezonun sonuna kadar ki bütün bölümleri yazmışlar ve ne olacağını bayağı iyi biliyorlar:) olaylara gelince back to the future serisinden sonra zamanda yolculuk olayını izlerken zevk aldığım 2. seyirlik keyif diyebilirim efenim:)
  97. C

HSBC Zam Yaptı

sanırım senin gibi düşünen insanları düşünerek yapılan bir zam:D bir şekilde öğrenci olduğunuzu belgeleyebiliyorsanız yıllık masraf ücretindende yırtabiliyorsunuz.şahsen ben 6 yıldır öyle idare ediyorum.
  98. C

Holly Valance Red Alert 3'te

angelina jolie :)
  99. C

Rusya kendi "Windows katilini" hazırlıyor

askerlik şubelerinde kullanıyor.diğer askeri makamlarda kullanılıyor mu bilmiyorum ama geçenlerde işimi halletmek için gittiğimde gördüm baya şaşırdım:)
  100. C

Eee Karneler nasıl ?

photoshop yapmış :D
  101. C

ArkadaŞlar yardim edİn pls, yarin almaya baŞlicam parcalari

5600 alacağına 6000+ alabilirsin işlemcini.500gb wd 32mb önbellekli hdd yi de geçen hafta ben 125 ytl ye aldım.sanırım 80 lik almaktansa bu şekilde almak daha mantıklı.ekran kartı ise 3000 serisi yerine bir tane 4830 alabilirsin.
  102. C

Obama Geldi Site de Değişti!

heyecanlı webmaster arkadaşlar güzel video yapalım arka fonada güzelinden soundtrack atalım iyi niyetiyle devletin başınıda belaya sokacaklar :D
  103. C

Aczimendi Headbangers

amaç : güzel bir müzik ile konuyla alakasız bir görüntünün nasılda güzel senkronize edilebileceği. herşeyede amaç soracak kadar anlayışınız kıt mı güzel kardeşim.
  104. C

Şebnem Ferah Nintendo Oynar mı?

psp varken ne gerek var diyen akıllı türk insanının seçimi bence :)
  105. C

Hak ve Eşitlik Partisi İktidar Olur Mu ?

nasyonal sosyalist bir parti bizim işimizi görür berkin abi :)
  106. C

Nokia'da Sınırsız Müzik Ne Zaman?

5310 xpressmusic kullanıcısıyım.3.5mm lik standart stereo kulaklık girişinin olmasıyla kalbimi fethetti açıkçası.ses kalite olarakda oldukça iyi.
  107. C

2 Terabyte Bu Hafta Geliyor!

fiyatı hakkında bir bilgi var mı?
  108. C

Ekran kartı sorunum Ati 3870

eğer 300 watt ise pc nin açılması bile mucize.
  109. C

Yeni GTA'nın Tarihi Belli Oldu

berbat bişey bu nintendo ds. sony psp varken bu saçma sapan görüntülerin ve oyunların lafı bile olmaz.yaşı küçük olan bazı çocukların tercihi sanırım.
  110. C

Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

uzun bir süredir ati radeon kullanıyorum.tercih ettiğim üretici de sapphire.işin açıkçası ilk tercihim şansaydı sapphire olması konusunda.ama daha sonraki ekran kartı tecihimide sapphire den yana kullanmam da bir önceki sapphire 9800pro ekran kartımdaki memnuniyetimden dolayı oldu.daha sonra...
  111. C

Doğru Sertifikasyon Programı İçin!

bir konu hakkında satış amacıyla tavsiyelerde bulunan biri bana pekte samimi gelmiyor.
  112. C

Bilgisayar Mühendislerinin Maaşı Ne kadardır?

"gerekirse bedavaya çalışın" emeğinizin tam köle olana kadar bir değeri olmayacak:) önce bedavaya çalışın bakalım bize nasıl itaat ediyorsunuz sonra biz size para veririz gözünüzü şimdilik doyuracak kadar:)
  113. C

Tatil Sezonuna Korsan Darbesi

amerikanın teknolojik ve askeri gücüyle istese çok kısa sürede bitirebileceği bir sorun.acaba ne engel oluyor bu sorunu çözmeye...
  114. C

Microsoft Yolda Vakit Kaybetmiyor

microsoft ta çalışan herkes program yazıp,bug report ları değerlendirmiyor ki:happy:
  115. C

Kaspersky çöküyor (crash)

benim bildiğim toplu bir autorun virüsü yüzünden kaspersky nin böyle yapması.hatta güncelleme olayıda tamamen kapanıyor.sadece kasperksky değil diğer antivirüslerde de başına bu geliyor.açılışa yerleşen bazı şeyler var ise ilk yapman gereken onları kaldırmak.
  116. C

8 asırdır çürümeyen bedenin sırrı

irenç.
  117. C

Haberturk.com Giriş Yok

şuanda bende kullanıcı adı ve şifre soruyor.
  118. C

Crysis: Warhead

crysis in ilk oyunun fiyatı bile zaten şuan 30 ytl civarındaydı.
  119. C

Dizüstüne Kablosuz Hoparlör - Logitech Z-500

taşıması daha pratik ve kolay olacak.güzel.ses kalitesini merak ediyorum.
  120. C

Microsoft Memnun: 180 Milyon Windows Vista Lisansı Satıldı

kesinlikle katılıyorum.vista alanların çoğu bence satılan pc ler ile birlikte zorunlu alanlar.daha sonra dan downgrade yapanların sayısıda bir açıklansa :)
  121. C

Üstün TÜrkler

adolf hitler in en büyük hatası öyle birşey değildir arkadaşım.yanlış düşünüyorsun.yaptığı stratejik hatalarda vs. bunun bir alakası yoktur.neyse o başka bir konu.ama böyle ırksal üstünlük iddia etmek çok komik.
  122. C

Üstün TÜrkler

üstün ırk diye birşey yoktur.üstün olan birşey varsa oda insanların sevgi ve barış içinde farklılıkları sorun etmiyecek şekilde birlikte yaşamalarıdır.ne üstün ırkı ne üstün türkü arkadaşlar ? en son üstün ırkım diye ortalarda dolananları gördünüz.
  123. C

Gta4TR'den Büyük Kampanya ...

herkese olsa batarlar.inanın bir sürü insan vardır bu oyunu bu şekilde orjinal almak için içerik bulup buna dikkat edip mesaj atacak :)
  124. C

Gta4TR'den Büyük Kampanya ...

bu mesajları atan,bu sayıya ulaşan ilk kişiye mi? yoksa bunları yapan herkese mi :)
  125. C

Xcellerator ne olabilir?

ana sayfasında;bu oyun bilgisayarının grafik olarakta doyurucu olan bazı oyunlardan bir mix video dönmeli bence.grafikle desteklenerek sistemin özellikleri belirtilmeli ve bazı performans test sonuçları yer almalı bence.
  126. C

Mercenaries 2 Sistem Gereksinimleri

sistemim hazır.ilk haberden beri(ilk olarak oyunu burdan duymuştum)b u oyunu bekliyorum hadi hayırlısı:)
  127. C

Hangi Linux Sürümü Kullanıyorsunuz..

mandriva gibi önemli bir dağıtım neden listede yok?
  128. C

Kremlin yenilgi riskiyle karşı karşıya

yenilgi riski mi? bunu haber yapan zaman gazatesi tüm taraflılığını bir kenara bırakalımda saldırından bir kaç saat sonra ateşkes isteyen gürcü lideride bir kenara bırakacak olursak,koskoca teknolojik anlamda birçok şeye sahip rakip olarak bile görmiyeceği bu savaş bile olmayan bazı temel...
  129. C

Nü Fotoğraflar Sunan Sanatçı Sitesi 16+

sitenin tasarımı çok hoşuma gitti.paylaşım için teşekkürler.resimlerde çok güzeller.fotoğrafçılık gerçekten zevkli iş:)
  130. C

Suudiler Hz. Muhammed'in mezarını yıkacaktı, Atatürk engel oldu!!!"

bu kadar saçma haber görmedim.Atatürk ü din ve islamdışı göstermek demiş.böylede insanın gözüne sokar gibi illa din ve islam içi gösterme çabasıda çok komik.
  131. C

Seagate 1TB 3.5" 7200RPM 32MB USB2.0 (ÖNERİLERİNİZ)

western digital in my book serisinede bir bak derim.
  132. C

Süper Lotoya inanmıyorum

kazanan kişi söylendiğine göre makinaya oynatmış.makinanında random olarak dağıttığını düşünücek olursak bulması normal.
  133. C

İstanbulda Metallica rüzgarı

böyle birşey dediklerine dair bir kaynak var mı?
  134. C

Photoshop Flash ... Web Tasarımcısı [Güzel Bir Site]

www.gorseldestek.net olarak giriliyor.arkadaş doğru yazmış ama altında ki bağlantıyı yanlış vermiş :)
  135. C

CRYTEK, Black Sea Stüdyolarını satın aldı

Knights of Honor en çok sevdiğim oyunlardan biridir.Black Sea studios tan çıkma.:)haber için teşekkürler.
  136. C

GTA : San Andreas Helikopter Görevi

Arkadaşlar eminim bir çoğunuz gta sa ı oynamışsınızdır.Birçoğunuzun bildiği üzere gta nın içerisinde çeşitli ara görevler mevcut.Gerek ambulans olsun gerek polis gerekse de itfaiye. Merak ettiğim konu acaba içinizde hiç Helikopter görevi için rekor kırmayı deneyen veya ne bileyim en yüksek kaç...
  137. C

Hangi IT şirketi

:D güzeldi
  138. C

'Batman Kara Şövalye'den gişe rekoru

imdb nin bu tarz kampanya usulü puanlamalara bazı önlemleri var sanıyorum. Ama genede haksız sayılmazsın.
  139. C

'Batman Kara Şövalye'den gişe rekoru

daha izlemedim ama the god father ı geride bırakıpta nasıl imdb top 250 de 1. sıraya oturdu anlıyabilmiş değilim...
  140. C

Patatesi Bir Erkek Soyarsa

Aslında başlığı patatesi bir abaza erkek soyarsa yapmak lazım bence.tüm erkekleri aynı kefeye koymak yanlış :)
  141. C

Patatesi Bir Erkek Soyarsa

hayalgücü ve elbecerisi geniş bir erkekmiş :)
  142. C

Gece Online Listesi

143. C

3 komik resim

gecenin bu saattinde tebessüm ettirdi.sağolun:)
  144. C

Google, siyasetin oyuncağı mı?

verilen linkte türkiye kelimesi kore de en çok aranan 2. kelimemi yoksa ben mi o sayfayı tamamen yanlış anlamışım ?
  145. C

Flash mı Silver Light mı?

bir gün bir tanıtımda visual studio ile silver light için olan bir tooldu adı aklımda değil.microsoft expression studio olabilir.veritabanı bağlantılarıyla bu yeni görsel uygulamayı birleştirerek güzel şeyler yapmışlardı.bir ambarın doluluk oranı gibi.benim tavsiyem ms studio ile uygulama...
  146. C

Zdenka Podkapova +16

siz böyle gösteriyorsunuz bu ablaları sonra esas yüzlerini öğrenince üzülüyoruz souris kardeş:)
  147. C

Zdenka Podkapova +16

bu abla göründüğü kadarda masum değilmiş yaw:(
  148. C

Yotube ye girmenin kesin net ve programsız yolu

firefox ile girmekte sorun yaşayan var mı ? Bende internet explorer ile girerken firefox ile girmiyor.acaba firefox aynı host dosyasını kullanmıyor mu?
  149. C

Irak'ta işgalin sonucu: Fahişe anneler!

rahat batınca böyle oluyor galiba.zora gelmeden o kızda anlıyamıyacak kıymetini.çok sevdiği humeyni gibi heriflerin gecelerine meze olsaydı anlardı sanırım biraz daha iyi.
  150. C

UEFA'nın çifte standart kanıtı

parayı az kazandıklarında da bir farkı olduğunu sanmıyorum :)
  151. C

Pardus Microsoft'a Rakip Oldu

Bildiğim kadarıyla NVU tablo yerleştirme açısından kolaylıklar sağlayan küçük bir programcık.Dreamweaver konusuna gelince linux ta olan insanlar bildiğim ve gördüğüm kadarıyla daha çok kodla uğraşan insanlar ve php ile daha alakalı olduklarından dreamweaver a pekte ihtiyaç duymuyorlar veya bazı...
  152. C

Güvenilirliği konusu açık kaynak olması sayesinde herkesin gözleri önünde zaten... daha ne olsun...
  153. C

benim anlatmak istediğim sadece herşeyini bizim bildiğimiz birşeyin yayılamıyacağı ve yeteri kadar destek göremiyeceği.
  154. C

%100 türk olmasından daha iyi birşey bence.Neden iyi diyecek olursan,dünya çapında tüm kodlarına ulaşılabilen görülebilen ve en önemlisi desteklenebilen ortak bir payda linux ve açık kaynak kod.kerneliyle birlikte bir türk işletim sistemi bizim tüm dünya ile bu alanda ilişiğimizi kesip kendi...
  155. C

Firefox 3 50 farklı dili destekleyecek

kürtçe kullanıcak kadar çok bir kitle var mı acaba da kürtçe koyuyorlar merak ediyorum.
  156. C

FlashGet mi İnternet Download Menager mi ?

firefox un flashgot eklentisi ve flashget kombosuyla rapidshare premium kullanıcısı olarak ölüm vuruşu yapıyorum:) tabiki flashget.
  157. C

[Anket] Videofon kullanır mısınız?

2. bir adsl hattı parası alıyor nerdeyse ama genede benim varolan dsl hattımı sömürüyor,ohh ne güzel iş be... telekom artık iyice keriz yerine koymaya başladı.Bunu alanın ztn evinde dsl hattı var demektir.dsl hattı olanında bilgisayarı var demektir.niye buna ihtiyaç duysun ki? hiç bir ücret...
  158. C

Bilgisayar Kasası Nasıl Yapılır?

milletimiz değil.prizlerden de anlaşılacağı üzere amerikalılar :)
  159. C

GTA IV Rekorlara Devam Ediyor

tüketiciyi nasılda ellerinde tutuyorlar.esas patlamayı pc de yapabilirdi pekala.bence sırada ki konu microsoft ve sony acaba gta 4 ün yapımcılarına ve dağıtıcılarına ne kadar ödedi olmalı :)
  160. C

Sdn ağrı buluşması :D

ağrı da internet var mı?
  161. C

Nokia'dan Yeni Telefonlar

3600 slide çok hoşuma gitti. fiyatıda o fiyatı göremiyecez sanırım uzun bir süre ama muadillerine göre iyi gibi.
  162. C

Download'da Ulaştığınız En Yüksek Değer Nedir??

bildiğim kadarıyla üniversitelerde hız çok ama rapid yada p2p için engellemeler var ve başarılılar.
  163. C

Rapidshare Happy Hours zamanlar bu balkta paylalyor.

gerçekten güzel zaten :) böyle şeyler yapmasına gerek bile yok.bir kere kullanınca insan anlıyor güzelliğini... 500 e yakın link dizip bilgisayarımı günlerce açık bıraktığımı biliyorum :)
  164. C

Silkroad Online

bir zamanlar bu oyun free idi ,çayır idi çimen idi sonradan pre çıktı mertlik bozuldu :(
  165. C

Msn Göçtü mü ? [80072eff] sorunu...

aynı sorun şuan bende de var.msn hizmet durumunu denetle dediğimde herhangibir sayfa açılmıyor.genel anlamda göçtü denebilir sanırım.
  166. C

Mandriva Spring, Yolda - 2008.1 RC1

tek sorun alışkanlıklarımızın ne kadarından sıyrılabileceğimizle alakalı artık bazı son kullanıcıların linux a geçmesi için...
  167. C

Turk.net ve TNN.Net satld! te yeni patron ve sitelerin gelecek planlar.

türktelekomun altyapısını kullanmak zorunda bütün firmalar.yani anlıyacağınız bir nevi fiyatlarını bile rakibi belirliyor.hoş buna rakip diyebilir miyiz orası muamma.ne zaman ki biri çıkıp bu benim fiberoptik hattım herşeyi benim diyecek o zaman bir "rakip" olacak.oda imkansız gibi...
  168. C

[Anket] Microsoft, Yahoo'yu satın alır mı?

microsoft un yahoo yu alması bence google a pekte birşey kaybettirmez arama konusunda...
  169. C

Rapidshare Tehlikede!

1 yıllık bir rapidshare premium kullancısı olarak psikolojim bunu kaldırmaya hazır değil.feci bir bağımlılık söz konusu.ne yaparım hiç bilmiyorum.alternatifler hep var,hep yenileride gelir. fakat nereye yüklenecek konusunda büyük bir kaos ortamı oluşur tahminimce.rapidshare in kaliteli hizmeti...
  170. C

Uzun Süre Bekleten Reklamlar

çokta rahatsız olunuyorsa firefox un adblock plus eklentisi kullanılabilir... burdan : http://adblockplus.org/
  171. C

Exp.7 - m.plyr 11

bi süre önce bende buna benzer bu sorun yaşamıştım..Mediaplayer 11 i kaldıramıyordum ne yaptıysam olmadı.Sonra bu "UNINSTALL TOOL" adındaki program çıktı karşıma onunla denedim çok güzel bi şekilde sorunsuz kaldırdı.programın linkini veriyorum herhangibir illegal bi durumda...
  172. C

El bombası atın

yaw abi ben bu yetispor un buna benzer penguen fırlatma oyunundan zor kurtardım kendimi naptın sen şimdi :)
  173. C

@windowslive.com Hesabını Al

alan olmadıysa bile olabilir şimdi heran iyi fikir :)
  174. C

Ne dinliyorsunuz?

Tool-Schism
  175. C

Google'dan Zil Sesi Arama Motoru

Dünyayı google yönetsin ... savaş olacağını sanmıyorum :)
  176. C

En iyi strateji oyunu hangisi?

Kişisel fikrim..Strateji'nin içine 3d girdiğinden beri zevk vermiyor..Age of Empires bu işin ilahıydı... halada bir çok kişi online olarak oynuyor bende dahil...isteyenler olursa bi maç bile yaparız belki :)
  177. C

Pardus'a Yeni Portal Geliyor

görünen köy klavuz mevzuusu ama belli :)
  178. C

Pardus'a Yeni Portal Geliyor

katılıyorum... çocuk sitesi gibi olmuş..rengarenk..biraz daha ciddi ve sade apple gibi arkadaşın dediği gibi..
  179. C

ADSL Ucuzluyor, 4 Megabit Geliyor

İndirim şöyle dursun, ekşi sözlük sayesinde edindiğim şu kaynakyan(http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=18534) aktarılan bilgiye göre temmuz ayı içerisinde 256 kbps sınırsız kullanıcıların 1mbit sınırsıza fiyatlarda sabit tutalarak geçileceği doğrultusunda...Tabii ki her ne...
  180. C

En iyi oyunlar

Katılıyorum kardeşim farcry gibi bi oyunu orda görememek olmaz bencede..