Arama sonuçlarınız

1. kpln04

ipad mini 1 alınır mı

Sağolun hocam Aklımda Turkcell t tablet Capser via l8 /s18/s28 Samsung tab4 t230 var
  2. kpln04

Not Defteri İçeriği Boş Görünüyor

yaptım şimdi onda da boş görünüyor
  3. kpln04

denedim onları fayda etmedi
  4. kpln04

selamlar Bazı oyun keylerimi ve notlarımı not defterinde saklıyordum Geçenlerde bakayım dedim şok oldum Belgeler dolu gözüküyor ama içeriği görünmüyor Yani içinde bişeyler yazılı ama görünmüyor Seçip kopyala yapıyorum ama başka not defrerinde de görünmüyor Nasıl bir çözüm bulabilirim acaba
  5. kpln04

ipad mini 1 alınır mı

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum Amacım ucuza iyi birşey almaktı malum apple da kaliteli ama cihaz dediğiniz gibi baya eski Mini 2 yada diğer söylenenler baya aşıyor beni Artık android bakıcam mecbur
  6. kpln04

ipad mini 1 alınır mı

Selamlar Küçük bir tablet arıyorum 250 300 tl civarı Birkaç android buldum ama bir anda aklıma ipad geldi Cihazı youtube twitter ve film izleme için kullanacağım 1 modeli için çok olumsuz şeyler okudum ama o fiyatlara androidler de pek bir şey sunmuyor Çözünürlük ve ram düşük en çok şüphe...
  7. kpln04

Tivibu Spor SD Biss Key - Uydu Frekansı - Tivibu Spor SD Şifresiz Yayın Bilgileri

gün içinde bile mi şifreli maçlardan sonra programları izlemek için
  8. kpln04

Google Chrome 53 sonrası gizlilik modu teması

Valla beyaz tema yükledim öyle hallettim
  9. kpln04

image koduyla yapıyorum görünmüyor nedense http://i.hizliresim.com/D3dbRz.png
  10. kpln04

Beyler bugün chrome güncellenmiş 53 versiyonuna.Sürekli gizlilik modunu kullanıyorum çerez birikip şişmesin diye.Önceden gizlilik modunda boş sekme arkaplanı beyazdı siyah oldu şimdide araç çubuklarının adres çubuğunun olduğu yerde siyah olmuş iğrenç görünüyor gözlerim bozuldu resmen bunu...
  11. kpln04

Psp remote play

hiç birşey anlamadım ama remote play ps4 ile psvita arasında psp olmaz
  12. kpln04

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Allah Allah bende bulamadı nedense
  13. kpln04

eyvallah hocam one more time aradım youtubeta 5 10 videoyada baktım çıkmadı şansıma
  14. kpln04

Aspor da yok artık programında çalıyor videoya aldım pek sağlıklı değil ama shazama dinlettim bulamadı bilen varsa eğer müteşekkir olurum https://soundcloud.com/volkan-kaplan-505268738/vid-20150929-095524125-00-00-09-00-01-14
  15. kpln04

Celtic - Fenerbahçe Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

cidden mi hocam
  16. kpln04

PES 2016 İnceleme

evet hız tuşunun altında xboxta rt pste r2 oluyor.l1 ile verkaç yapıyor r2 ile de verkaç yapıyor ama pası daha hızlı ve isabetli veriyor
  17. kpln04

PES 2016 İnceleme

pasları normal şekilde değilde rt tuşu ile birlikte verin direk ayağa oynuyor hatta pas,arapası orta şut hepsini öyle yapın
  18. kpln04

Samsung Zor Durumda

burası teknoloji sitesi mi yoksa mynet mi?telefon pazarı artık doygunluğa ulaştı lg toplam 10 milyon telefon satamıyor daha samsungun bunu yapmasının sebebi bu üretimi azaltacak mecburen
  19. kpln04

PES 2016 İnceleme

14 ve 15i beğenmemiştim ama 2016 olmuş.Kale ve şort olayına katılıyorum ayrıca 14 ile başlayan oyuncuların koşarken zıplaması, birbirine çarparken zıplaması devam ediyor.Kendini oynatıyor 14 ve 15 gibi değil alıştıkça daha zevkli olacaktır.Unutmadan şunu da yazayım fifa 16daki pas atarken toptan...
  20. kpln04

Ücretiz ÖMÜR BOYU VPS Paketi (Blog sahipleri kaçırmasın)

eyvallah hocam aldım belki işime yarar
  21. kpln04

Süper Lig maç özetleri Lig TV, TRT ve A Spor'da

Katılmıyorum tüm yaz boyunca aspor müthiş çalıştı transferleri ilk onlar duyurdu.Ben yaz boyunca ntvsaporda ercan taneri güntekin onayı hiç görmedim ama aspor tam kadro yayın yapıyordu sahura kadar ve hakettiler bunu.Gerçi özetlerin bile tek kanalda yayınlanması saçmalıktı umarım eskisi gibi her...
  22. kpln04

50 Tl'ye kadar Hissiyatı güzel Gamepad Önerisi

hadi ya :/ baya hafif f710a göre
  23. kpln04

bende aldım kargo bugün geldi 62 liraya mal oldu toplam
  24. kpln04

Bunun kablosuz modelini kullanıyorum f710 bir tane almayı düşünüyorum ama pahalı olduğu için bende bundan alacam kartta para yok zaten başka alternatifte yok bu konuda tartıştık baya tx freeshot aldım berbattı iade ettim...
  25. kpln04

50 yok 55 var :D Logitech F 310 10249409 | hızlıal.com
  26. kpln04

logitech f310 almaktan başka çaren yok kontorland felan hiç uğraşmaya değmez.xbox kolu gibi görmesi oyunlarda büyük avantaj ayarları oto yapıyor
  27. kpln04

Ps3 oyun önerisi

mk9 ve injustice var aynısı sadece xte animasyonlar çeşitli daha fazla
  28. kpln04

ortalama bir tablette nasıl özellikler olmalı ?

bende bu aralar tablet arıyorum önceliklerim 1-kesinlikle ve en az 2 gm ram olmalı 2 tane 1 gb ramli tabletim var uzun süre geçtikten sonra işkence özellikle multiwindows işlemler için 2-hdmi mutlaka olmalı ama büyük markalar inat ediyor bu konuda 3-ekranı 1080p olmalı artık aşağısı kabul...
  29. kpln04

Ps3 oyun önerisi

:mrgreen: temiz bir tane bulursam alırım umarım
  30. kpln04

Ps3 oyun önerisi

almayı düşünmüyor değilim ama şuan çok pahalı satıyorlar,ikinci elede güvenemiyorum
  31. kpln04

Ps3 oyun önerisi

ben alana kadar ps5 çıkar :) evet en iyi oyunları zaten ps3ün
  32. kpln04

Ps3 oyun önerisi

ps3üm yok hiç olmadı ama olsa kesinlikle gow serisi uncharted red dead redemption the last of us oynardım ve de pcde olmadığı için fifa street
  33. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

Doğru dün baktım x360 kolu çok pahalı.Sırf ucuz diye bunu aldım pişmanım umarım hızlıal sorun çıkarmadan iade alır.F710dan bende çok memnunum ama keşke şarjlı olsaydı.Yinede f310 alacağım zaten pcye yakın oturup oyun oynuyorum kablosuz çokta elzem değil şuan benim için
  34. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

Aldım ama almaz olaydım.Kalite sıfır tuşlar odun gibi logitech f710e göre ufacık ve pc f710u xbox kolu olarak görürken bunu normal oyun kolu olarak görüyor. Kablosuz ve titreşimi olmasa 5-10 liralık kollardan farkı yok.Yarın hızlıala iade edip logitech f310 alacağım sırf titreşim için f710a 50...
  35. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

ya beyler hepsiburada da bu gamepadin iki farklı versiyonu mu var Tx F-Shot Kablosuz 2.4Ghz Pc Uyumlu Gamepad Fiyatı TX FreeShot 2.4GHz Kablosuz, Çift Analog, Dualshock Fiyatı biri f-shot diğeri freeshot
  36. kpln04

FIFA 16 Mobile Geliyor!

bırak grafiği de şuna bi gamepad desteği getir yeter 2012 ile 2015 arasında çok büyük bir fark yok sadece gamepad desteği insan yoruluyor oynayamıyor yaw
  37. kpln04

Lütfen Mobil Versiyon Daha İyi Olsun.

gerçekten çok kullanışsız eskisi daha hızlıydı
  38. kpln04

MKV uzantılı filmi ne aracılığıyla oynatabilirim ?

vlc kur başka hiçbir şey kurma
  39. kpln04

Karnımla ilgili şikayetim var. Bakın lütfen

aynı sorun bende de var.lisedeyken de sürekli sancı giriyordu doktora gittim ülser başlangıcı olabilir gibi birşeyler söyledi ilaç verdi kullanmadım o geçti şimdi de bu şişkinlik ve sanki karnıma kompresörle hava pompalamışlar gibi oluyor.Bende doktora gitmeyi sevmiyorum uzun zamandırda gitmedim
  40. kpln04

Adil Kullanım Kotasına Dur Deyin!

haklısınız verdiğimiz paranın hakkı kesinlikle bu değil ama bu kampanyanın olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum belki hızda yükselme olur ama akknin kalkacağını düşünmüyorum
  41. kpln04

Vodafone Süpernet

bana da aynısını yaptılar ilk başvurdum 2 hafta bekledim gelen yok gittim neymiş saha ekibine bildirmemişler tekrar başvuru yaptım bu seferde adres yanlış hadi bir daha neymiş altyapı yok şuan ttnet fiber 24mbps kullanıyorum altyapı yokmuş diye :angry:
  42. kpln04

Adil Kullanım Kotasına Dur Deyin!

kesinlikle bir hafta olmadan 50 gb bitti adam akıllı birşey indirmeden hemde 24 mbps kullanıyorum bari yarı yarıya düşür olmadı 10 mbps olsun 3 nedir ya 3
  43. kpln04

Oynamak İsteyipte Oynayamadığınız Oyunlar

fps ve rpg oyunları şu iki türe alışamadım gitti
  44. kpln04

Pes 2015'i beğendiniz mi? Yorumlarınız

grafiğinde değilim zaten mod vs kuruyoruz gerçi pesedit pes 2015e mod yapmayacağız mı yapılamıyor mu gibisinden birşey dediler ama oynanış çok kötü oyuncular sürekli zıplıyor koşarken atlaya atlaya koşuyorlar hala 13 oynuyorum
  45. kpln04

Pes 2015'i beğendiniz mi? Yorumlarınız

ben ps4te oynamadım ama dediğin gibi pcde berbat yine
  46. kpln04

Andorid telefonu FTP ye cevirmek

bana da lazım ya ikide bir kablo tak çıkar olmuyor gerçi ben superbeam kullanıyorum ama programsız ve daha basit yolu olsa daha iyi olur
  47. kpln04

Watch Dogs'a Türkçe Yama Geliyor

ben aldım sadece oyunu deluxe yada season pass i almadim indirdim ama oynama fırsatı bulamadım hala
  48. kpln04

Tomb Raider'ın Satış Rakamları Dudak Uçuklatıyor

hele o sesleri müthişti Lara her acı çektiği anı yasiyordum sanki
  49. kpln04

GTA 5 PC Sürümü Torrent'e Düştü!

oynayakta ucuzlayinca alırık :P
  50. kpln04

ben 20 küsür liraya just cause 1 2 hitman ab ve tomb raider aldım :D
  51. kpln04

bu sonlarda humbleda steam de resmen bedava ydı o yüzden artmıştır ama firma kar etti mi bilemem
  52. kpln04

Android'in Dünden Bugüne Gelişimi

en iyisi 2.3tü bana göre taş gibiydi aynı windows xp gibi
  53. kpln04

Beşiktaş 0-0 İstanbul Başakşehir - Video, Maçın Özeti | 6 Nisan 2015 Pazartesi

bir şampiyonluğun daha sonuna geldik teşekkürler Beşiktaş'ım
  54. kpln04

Twitter'a Nasıl Girilir?

offf artık şey oldu bu yalama oldu aç kapa aç kapa adam fotoyu videoyu orda yayinliyorsa twittter youtube un ne suçu var yine saçmalamaya başladılar
  55. kpln04

'TEİAŞ Genel Müdürü istifa etti'

isteyerek etmediğine eminim günah keçisi bulma çabaları bunlar sayın bakanin istifası için daha ne skandallar olması gerekiyor
  56. kpln04

WhatsApp Sesli Arama Özelliğini Denedik

beleş arayacak kimsem bile yok be
  57. kpln04

Dungeon Hunter 5 Hakkında

bende birkaç defa oynadım 5 dk olmadan hop görev bitti bu tarz oyunlara uyuz oluyorum bırak ben keseyim biceyim ikide bir durdurmasana
  58. kpln04

MediaTek ve Nvidia İşlemcilerini Samsung Üretecek

harbi Samsung bir dünya ya şöyle orta seviyeye ezberi bozacak bir model yapsa zaten herşeyini sen üretiyorsun koy iyi bir işlemci yap sat işte alt ve orta seviyede kimse samsungun yüzüne bakmıyor
  59. kpln04

Pınar Altuğ'un tartışılan elleri

zaten bu kadın 70 yasında felandir
  60. kpln04

Bilgisayar açılmıyor hata kodu 0xc000021a

sanmıyorum hocam zaten steam klasörü tek başına 250 gb ye yakındı
  61. kpln04

930dan 830u boş
  62. kpln04

steamde oyun dosyalarını tanıtınca otomatik kuruyor hemen bundan önceki formatta windows.old klasörü neredeyse 1 ay pc de kaldı bu sefer ne oldu anlamadım acaba düne sistem geri yükleme yapabilir miyim?
  63. kpln04

evet onlar duruyor ama program files ve program files (x86) kayıp
  64. kpln04

hocam 250 gbye yakın bir daha zor indiririm.dün gece format attıktan sonra sorun yoktu sabah açtım baktım yok gizli dosyaları göster dedim yine de yok recuva ile tarıyorum umarım bulur
  65. kpln04

steam klasörünü alacaktım yok olmuş resmen ya normal yolla silmek istesem silmezdi gitti oyunlar yaw :( dün akşam kontrol etmesem yoktu diyecem ama vardı
  66. kpln04

SDN mobili arabirim tasarımı için öneriler

bu konuda biraz donanımhaber i örnek alın bence adamların mobil sitesi muazzam
  67. kpln04

windows.old klasörün de program files klasörü kayboldu gitti bütün dosyalar :(
  68. kpln04

Sn çare format attım :( herkese çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı
  69. kpln04

hocam o çok uzun sürer ya hem yerimde yok - - - Mesaj Güncellendi - - - onuda düşünmüyor değilim ama bakalım son çare olarak saklıyorum onu
  70. kpln04

olmaz hocam 2 hdd var biri 300 gb full dolu diğeri 1 tb 600 gb dolu :/
  71. kpln04

sağolun hocam herşey için
  72. kpln04

bios pilini taktim şükür pc açıldı ama asil sorun devam ediyor :( baba akü yok gibi oldu :D - - - Mesaj Güncellendi - - - burda dr.watson çalıştırın diyor ama ben hiç masaüstüne giremiyorum ki program çalıştırayım
  73. kpln04

pil varmış hocam ekran kartı kapatmış çıkardım onu pilide çıkardım
  74. kpln04

anaartım msi 970a g43 1 saat önce çalışıyordu mesela ne olduysa efi shell ekranında takılıp kaldı asıl sorunumda bu değil sorun üstüne birde bu eklendi 3 saat win 8.1 indirdim tam onarım yapayım derken şimdide bu çıktı başına
  75. kpln04

hocam sorun orda işte pc normal açılmıyor direk bu ekran açılıyor delete ile giriyorum biosa ama işlemiyor ki
  76. kpln04

hocam özelden dediğim gibi biosa giremiyorum girsem format atacam diğer mesajınız içinde kabloyuda çeksem şartelleri de indirsem açınca hemen o ekran çıkıyor anakartta pil yok nedense
  77. kpln04

Enteresan bir sorun, PC kapanıyor diyim :D

hocam şu http://forum.shiftdelete.net/masaustu-bilgisayarlar/408478-bilgisayar-acilmiyor-hata-kodu-0xc000021a.html konuya baksanıza kim online ise soruyorum mecburen 2 gündür çözüm bulamadım
  78. kpln04

Hollanda 1-1 Türkiye - Video, Maçın Özeti, Golleri | 28 Mart 2015 Cumartesi

son dakikalarda çok pozisyon harcadık dalga geçtiler resmen hollanda öyle yakalasa 3 4 yapmıştı
  79. kpln04

Bilgisayarı dün uykuya alıp tekrar açtığımda açılmamaya başladı kişisel bilgisayarınız bir hata ile karşılaştı diyip bilgi topluyor %100 olunca tekrar başlatılacak diyor ama öyle kalıyor yardımınız lazım ne yapmam lazım hdd baya dolu format atamam win 8.1 x64 kullanıyorum
  80. kpln04

Android Türkçeleştirilmesini istediğiniz uygulamalar

hocam nerden indireyim :D
  81. kpln04

Yeni Ödüllü Facebook Yarışmamız Başlıyor

çekiliş yapın ya böyle çok saçma
  82. kpln04

Steamdan oyun nasıl alınır?

evet indirirsin yada sol ustteki menüden oyun yedegi al diyip oluşan dosyaları saklarsin formattan sonra tekrar tanitirsin oynarsin yine
  83. kpln04

Kıza Açılamamak

aga aynen benim de o kadar mesafe var :( bende evlenmeyi düşünmüyorum çünkü çocuklarımda benim çektiğimi çekmesin istiyorum ha durumum çok mu kötü değil aksine istediğim herşeyi az bi gayretle yapabilirim alabilirim ama yaşamak gerçekten zor geliyor hele bir sevenin yoksa daha zor gerçi bazi...
  84. kpln04

Barcelona 2-1 Real Madrid - Video, Maçın Özeti, Golleri | 22 Mart 2015 Pazar

maçtan sonra ntvspor verdi
  85. kpln04

Kıza Açılamamak

siz yine iyisiniz benim aramda birde mesafe var :(
  86. kpln04

Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek'e büyük tepki

Hiç sanmıyorum Fenerbahçe de bizi yenecektir
  87. kpln04

Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek'e büyük tepki

necip ve francoda biran önce şutlanmalı futbolcu değiller çünkü
  88. kpln04

Oyun oynamalık tablet tavsiyesi

nvidia shield hometeche bulaşma hiç
  89. kpln04

Beşiktaşlı taraftarlara üçlü çektiren hostes

az kalsın adamlar 3ü döşüyordu
  90. kpln04

Süper Lig'de seyirci ortalaması 49 bin

koskoca ülke sadece 3 takım ve hala stadlar dolmuyor gülerler insana
  91. kpln04

Tablet Almak için Tavsiye

servisini bilmem ürünleri beş para etmez
  92. kpln04

Tablet Almak için Tavsiye

dark piranha vs o markalardan uzak dur bende artes q812 var keşke samsung alsaydım diyorum yani
  93. kpln04

Olanı Yeniden Keşfetmek : Apple Watch

bunda siz yazılı medya ve basın organlarının da suçu var ballandira ballandira sanki yeni keşfedilmiş gibi anlatırsansız millet saatlerce günlerce kuyruğa girerse apple da alışır tabi
  94. kpln04

SDN Forum'un mobil versiyonu var mı?

elbette var üstte ki mobil yazan yere basınca çıkıyor ama dh kadar gelişmiş bir arayüzü yok klasik vbulten arayüzü
  95. kpln04

Bir dosya yükleme sitesi daha kapandı!

zaten mediafire da bitmişti sonlarda
  96. kpln04

Cpu sürekli %80 ıle 90 arasında çalışması

97. kpln04

sanmiyorum çünkü uzun zaman win 8 kullandım yeni pc topladim win 8 ve 8.1 kullandim aynit sorunlar formattan hemen sonra başlıyor
  98. kpln04

zaten arkaplanda nerdeyse hepsini kapatıyorum com surrogate diye birşey 5 10 tane birden çalışıyor nvidia shadowplay hiç kullanmiyorum yinede açılıyor
  99. kpln04

5 Önemli Teknikle Kız Tavlama

ya çenen ya paran ya da eceline susamış olmak yetiyor bence
  100. kpln04

15 yaşında bonzai içen kız

abla kardeş sonları iyi değil
  101. kpln04

bu akşam denerim inşallah hocam
  102. kpln04

oh oh sadece oyun klasörüm 120 gb :D vatanda 3d secure çalışmıyor o yüzden pcyi hepsi burada dan aldım
  103. kpln04

gariban edition yaparlar belki :D
  104. kpln04

karşılaştırmiyorum tabiki de pahalı hala ucuzları da boyutu az yada iyi marka değil harbi mi O_o
  105. kpln04

hocam hdd mi dandik diyorsun yani :D ssd düşünmedim değil ama ömürleri kısa diyordu herkes o yüzden almadım ve hala fiyatları tuzlu
  106. kpln04

ısınma oyun performansını da etkilemez mi? oyun oynarken takılma hiç yaşamıyorum chrome her eklentisi normal program gibi görev yöneticisinde görünüyor ve nvidia servisleri kendi kendine açılıyor kapatıyorum yine açılıyor
  107. kpln04

msi 970a g43 anakart asus nvidia gtx 750 gpu amd fx4300 cpu ripjaws 4 gb ram seagate yada wd(unuttum) 1 tb hdd
  108. kpln04

aslında hep değil sıkıntı yaratan taraf program klasör vs açarken geç açılması ve simglerin geç gelmesi win 8.1 x64 update 2 daha yeni kurdum :P sıcaklığa nerden bakıyoruz?
  109. kpln04

evet zaten temizlikle beraber formatta attım win 8.1 x64 kurdum oyunlar için
  110. kpln04

iPad Air Facebook Messenger'da diger kutusu

uygulama da diğer mesajlara bakılmıyor diye biliyorum
  111. kpln04

evet geçen açtım kasayı içini temizledim işlemciyi söktüm macunladım tekrar taktım vs ama değişen bişey yok.chrome açıkken zaten ram işlemci kullanımı hat safhada.Birde kasanın içinden çok ses geliyor.İşlemci fanı ses yapıyor diye düşünüyordum ama sanırım psu fanından geliyor.Kasayı dark marka...
  112. kpln04

benimde öyle ya
  113. kpln04

Arkadaşlar bu iş ne kadar doğru anket doldur para kazan

zamaninda winattan iyi para kaldırdık maalesef onun gibisi yok henüz
  114. kpln04

Oyun önerileriniz?

witcher 2 hariç diğer 2 oyun mükemmel mutlaka herkes oynamalı ben rpg sevmediğimden ve witcher 2 ee da ki adamın kılıcı kafasının üstünde tutmasından sonra tiksindim yeminle
  115. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

kalitesi nasıl tuş sertliği felan
  116. kpln04

Eskişehirspor 1-0 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golü | 22 Şubat 2015 Pazar

daha da duzelmeyiz Liverpool a da turu kaptırırsak tam biteriz
  117. kpln04

Oyun önerileriniz?

şuan spec ops ve sleeping dogs oynuyorum sırada binary domain var
  118. kpln04

Borussia Dortmund çıkışta

3.olabilirler böyle giderse
  119. kpln04

Google Play Store Güncellendi

ya bu akıllı güncelleme vardı yalan mı oldu o
  120. kpln04

Pokemon Taso Koleksiyonum

ah ah benim o kadar çok vardı ki hepsini dayımın oğlu sattı parasını da tek yedi :cursing:
  121. kpln04

Vücut için tıraş makinesi önerisi

kardeş yaş 17 mi bende senin gibi muzdaribim ama artık dert etmiyorum insan içine çıkmayarak zaten burda deniz de yok rahatım :P ama kesmek bence de zararlı kaşıntı olur tahriş olur daha büyük sorun yaratır.lazer epilasyon yada tüy dökücü alternatifine bak derim kesmek son çare
  122. kpln04

Trabzonspor 0-4 Napoli - Video, Maçın Özeti, Golleri | 19 Şubat 2015

11 kişi defans yapsa bu kadar gol yenilmez ne yaptı oyuncular merak ediyorum
  123. kpln04

Liverpool 1-0 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golü | 19 Şubat 2015 Perşembe

Liverpool da çok iyi oynamadı biz hiç oynamadık.onlar hızlı adamları sayesinde ceza sahasına kadar geliyorlardı ama bitiremediler.ersan her topta daliyordu kontrolsüz ve vurduğu kafa topları hep havalanıp tekrar aynı yere düşüyordu. serdar Allah a emanet zaten ne adamını tuttu ne orta yaptı ne...
  124. kpln04

hmm kesiyor mu yoksa koparıyor mu?
  125. kpln04

bu vücuttaki tüm kılları mı alıyor sırt karın göğüs??
  126. kpln04

sinekkaydı mı yapıyor :P
  127. kpln04

Viber Görüntülü Arama

arama yaptıktan sonra video simgesine basıyorsun öyle görüntülü konuşuyorsun benim bildiğim direk görüntülü aranmıyor
  128. kpln04

En son hangi diziyi seyrettiniz?

kesinlikle bu bölüm yüzünden malum forumdan ban yedim
  129. kpln04

Viber Görüntülü Arama

normal arama yapıyor mu? ayrıca viberin görüntülü araması hala beta vr leş gibi
  130. kpln04

Whatsapp'a Rakip (Bence)

whatsapptan iyi uygulamalar yok mu var ama whatsapp nokia s40lardan beri kullanılıyor önemli olan yaygın olması
  131. kpln04

Bilgisayar normal bir şekilde kendi kendine kapanıyor

masaüstü derken pcyi kastetmiştim tümden kapanıyor yani aynı sizin dediğiniz gibi
  132. kpln04

The 100 s02e12 izlemeyen varsa tavsiyemdir başlayınca bırakamazsınız Better Call Saul s01e01 yanlış ata oynadı bizim ki
  133. kpln04

Bilgisayar normal bir şekilde kendi kendine kapanıyor

Benimde steamde gece bırakıyorum indirsin diye 10 15 dakika sonra kapanıyor masaüstü
  134. kpln04

Windows 8.1 x64bit problemi

:D çalışır tabi niye çalışmasın
  135. kpln04

Kıvanç Tatlıtuğ Vikings'te

hahaha olsun olsun bi rahip kadar iyi rol yapamaz mı ya
  136. kpln04

Ubisoft Oyunları Beyaz Perdeye Konuk Oluyor

eee nihayet god of war da yapsınlar artık
  137. kpln04

Imgur Artık Tamamen Ücretsiz

paraliymiymis ki!
  138. kpln04

Skype Android Sürümü Güncellendi

skype web gelsene kurtulsak pc ile android sürümleri nerdeyse aynı boyutta
  139. kpln04

Steamdan oyun nasıl alınır?

evet
  140. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

hizlial dan alicamda kartta 29 paypalda 3 tl var 2 3 lira eksik :D bi indirim kodu felan bulmam lazım
  141. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

bende ps kolunu seviyorum.f710 kullanıyorum şuan o şarj ediliyor mu yanında kablsu var ama gamepadte usb yeri felan yok gibi pil zayıf olunca titreşim gidiyor tx fshotu alıcam gibi iyi görünüyor şarjlı olması dediğiniz gibi süper
  142. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

f710un yanına bi tane daha alayım kardeşimle beraber oynayalım diye nba pes fifa olsun tx fshot sorunsuz kullanılır yani yoksa f310 mu alayım
  143. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

biliyorum onu ama pek verim alamadım tomb raider da peki f310da var mı acaba xinput modu biliyor musunuz? geçenlerde teknosada xbox one kolu 99 tlden satılıyordu ahala var mı bilmiyorum
  144. kpln04

Kablosuz Gamepad Önerisi

Hocam sen kullanıyor musun bunu?xinput modu var mı bunun acaba öyle olunca xbox kolu gibi görüyor ya ayaraa felan gerek kalmıyor
  145. kpln04

Yabancı diziye başlıcam önerilerileriniz nelerdir ?

http://www.turkcealtyazi.org/member/152399/favori-dizileri-2.html şöyle bir listem var bakmak istersen
  146. kpln04

Dortmund düşmeye doğru

Sattıkları sadece Götze ve Lewo.Reus Nuri Kagawa Hummels Subotic herkes duruyor.Düşünelim FB GS BJK yada TS 2 sezon şampiyon olsun Avrupa Liginde final oynasın gelsin ertesi sezon ligden düşmeye oynasın bunu kimsenin aklı almaz
  147. kpln04

Flim dizi tavsiye !!!!!

Maze Runner
  148. kpln04

Dortmund düşmeye doğru

Bahis çıktıktan sonra kimse sevdiğin için takımın maç kazanmasını istemiyor.Bana para kazandırsın gerisi önemli değil olmamalı
  149. kpln04

Dortmund düşmeye doğru

Henüz erken ama gidişat iyi değil.Kötü de oynamıyorlar.Ligin ikinci yarısına aslında daha kolay rakiplerle oynasaydılar belki özgüven kazanırlardı.Bayer ve Augsburg maçlarını izledim biri 4. diğeri 5. galiba şansların.Ama bu hallerine rağmen transfer döneminde neden daha çok ve daha iyi...
  150. kpln04

Turkcell yurt dışı Skype ile konuşma ne kadar fiyat alıyor?

Kardeş internet üzerinden konuşun viber falan ne diye para veriyorsunuz ki bulsun orda bi beles wifi tamamdır :D
  151. kpln04

İninal kart kullananlar bakarsa

karti takacan parayi da takacan yukleyecek
  152. kpln04

Rise Of The Tomb Raider

Bunlar Helix dizisinden arak mı yapmışlar ne Ayrıca Jonah olsunda her işi yine Lara yapacak
  153. kpln04

En ucuz Windows Pro Tablet

reeer w7ic kullanıyorum 170 tlye aldım
  154. kpln04

Rise Of The Tomb Raider

Hakikaten muhteşem bir oyundu.Ben hep pcde pes oynardım birde eski pop serisini bunun (ilk oyunu) incelemelerini izledikten sonra pc topladım ve Tomb Raider ile başladım.En iyi oyunları tek tek oynamaya çalışıyorum
  155. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

eyvallah :thumbup:
  156. kpln04

Kahverengi mi yoksa beyaz yumurta mı ?

isterse altından olsun yemiyorum
  157. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

hızlıaldan alacam zaten orda da hyper t4 yok mecbur tx3 evo alacaz bende çok fark edeceğini sanmıyorum
  158. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

yalnız tx3 evo 92mm hyper t4 120mm kafan karıştı milimler çok fark eder mi diye
  159. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

Peki son olarak hyper t4 mü yoksa tx3 evo mu alayım? Çok farkeder mi
  160. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

aslında sorunum sesle ilgili bu soğutucunun ses ne durumunu bilmiyorum çare olur mu
  161. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

Cevaplar için çok teşekkürler amd işlemci seçerek hata yapmışım demek ki peki intele geçeyim mi yoksa bu soğutucu ile idare edebilir miyim?
  162. kpln04

AMD FX4300 için soğutucu

Arkadaşlar işlemci fanından aşırı derecede ses geliyor resmen işkence gibi ve aşırı ısınıyor diye tahmin ediyorum.60 ile 50 derece arasında gidip geliyor bu normal midir? Araştırdığım kadarıyla fx4300te herkes stok fandan şikayetçi hatta genel olarak amd stok fanlarından Birde bu sıcaklık...
  163. kpln04

En iyi Android TV izleme programı?

en iyisiydi kullandıklarımdan tablete format atınca bir daha bulamadım şu an ecanlıtv kullanıyorum tavsiye ederim bana film izleme uygulaması yada mobil (html5)destekli film izleme sitesi lazım
  164. kpln04

Oğluma alamadım dediği ayakkabı 1.750 TL

yuh be birde utanmadan bunu söylemiş ha insanlar asgari ücret için canından oluyor be yazık
  165. kpln04

Batman: Arkham Asylum Full Türkçe Yama

ya bu oyun rusça nasıl değiştirecem dili yamayı kurdumda fayda etmedi
  166. kpln04

Alınabilecek Windows Phone Ürünleri

moto g gayet stabil android 2.1 2.2 de değiliz artık 4.1 sonrası tüm cihazlar stabil yalan yanlış bilgilerinizi tazeleyin zaten şuan almak istesen 4.2 4.3 ya da 4.4 yüklü cihazlar var
  167. kpln04

WhatsApp'ı Artık İnternetsiz Kullanabiliceksiniz!

güzel olmuş bizimkiler destekliyor mu acaba mot gm çift simli 2.sime buna takarım :D
  168. kpln04

Numaram kimde var

ya şu reklam smslerini nasıl engelleriz.Ben Ağrıda oturuyorum bana istanbul fatih sultangazi belediyesi sms atıyor :w00t:
  169. kpln04

Dünyanın en güçlü futbol ligi La Liga

serie a mı yok artık premier lig Bundesliga la liga
  170. kpln04

ChyberGhost VPN 3 Aylık Kampanya

bitti
  171. kpln04

Kişisel erişim Noktası isim değiştirme

yok artık o bile değiştirilemiyor mu
  172. kpln04

Beşiktaş'ın Resmi Sitesi Hacklendi!

zaten çok işlevsel olmayan bilgi barındırmayan öylesine bir siteydi
  173. kpln04

Real Madrid 2-2 Atletico Madrid - Video, Maçın Özeti, Golleri | 15 Ocak 2015 Perşembe

umarım eski günlerine döner
  174. kpln04

Ronaldo'nun oğlu Messi hayranı çıktı

yanlış hatirlamiyorsam Ronaldo messi ile konuşmuyoruz o benim dostum değil gibi şeyler söylemişti yahu dünyanın gelmiş geçmiş en iyi iki oyuncususunuz hemde aynie dönemde oynuyorsunuz kanka olmanız lazım be
  175. kpln04

Berkin Bozdoğan, SDN Genel Yayın Yönetmeni oldu!

bekir bozdağ diye okudum yotaphone u unutmadık abi :D
  176. kpln04

1 Yıl Ücretsiz OkayFreedom VPN

openvpn ile kullaniliyor mu bu?
  177. kpln04

Mobil modemdeki interneti dağıtma

http://www.sanalpazar.com/Huawei-Hg556a-3g-Wi-fi-Router-Adsl2-Router-Modem__isp38504607
  178. kpln04

NBA maçları hangi kanalda yayınlanacak?

artık izlemeye izlemeye koptuk hepsinden tblden eplden laligadan seria a dan
  179. kpln04

Windowslu tablet mi, İpad mi

tabiki öncelikkle bi mini hdmi kablosu almam gerek
  180. kpln04

nihayet kavuştum tabletime boyutu baya küçük arka cebe sığar yani.son derece akıcı eset vlc felan kurdum 1080p mkv film açtım çıt demedi gece yatarkende bi siteden 720p film izledim tıkanma felan yapmadı ie ile hemde :D şuanlık iyi görünüyor nfs undergrounf 2 kurup tv bağlayıp oynamayı düşünüyorum
  181. kpln04

Devler Apple'a Karşı Birleşti

acizlik mi!adamlar apple in haksız kazanç elde etmesine engel oluyor bi anlamda ona rağmen fiyatlar ortada geçen yine zam geldi.
  182. kpln04

valla teknosa sağolsun 1 haftayı geçti hala kargo gelmedi ama kullanıcı kulübü var fiyatına göre çok memnunlar
  183. kpln04

valla ben reeder w7ic aldım 170 tl win 8.1 sonuçta windows
  184. kpln04

Bilic'e derbi maçı yaramıyor

kim?
  185. kpln04

Bilic'e derbi maçı yaramıyor

sanki bilicten öncekiler kazandı da
  186. kpln04

Bilgisayar Koltuğu Önerisi?

Bana da lazım
  187. kpln04

Teknosa sitesi açılmıyor

Şuan giremiyorum girsede çok yavaş ve sürekli hata veriyor sizde nasıl?
  188. kpln04

TFF, yabancı sınırını kaldırdı

11 mi O_o
  189. kpln04

Real Madrid seriyi Valencia'da bozdu (Valencia 2-1 R.Madrid)

iyi oldu barça liderliği alır yakında
  190. kpln04

IPhone 6S Mini

düşer düşer
  191. kpln04

yorumlara yazdım bari ingilizce ekleyin diye ama çıt yok
  192. kpln04

Alkollü içki ve sigaraya zam!

geleneksel yeni yıl zammına hoşgeldiniz
  193. kpln04

Pc ye oyunlar için oyun kolu

ben logitech f710 kullanıyorum memnunum ama biraz pahalıya aldım
  194. kpln04

31 Aralık 2014 Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonuçları ve Sıralı Tam Liste

bizim son iki rakam 6 ve 0 niye çıkmamış bir sürü böyle biten var
  195. kpln04

Windows8 tableti Windows7 yapmak yardım

reeder w7ic mi
  196. kpln04

Windows8 tableti Windows7 yapmak yardım

hangi tablet :D
  197. kpln04

Esselamu Aleyküm

Ve aleyküm selam
  198. kpln04

Oyun Tableti Wikipad Türkiye'ye Geldi!

yahu kolla fifa ve pes nasıl oynarim logitech f710 ile
  199. kpln04

Tüm Zamanların En İyi Hapishane Filmleri

eski film izleyemiyorum ya 2000 öncesi
  200. kpln04

Başlama vuruşunu Messi yapacak!

3ten fazla atmasinlar :P
  201. kpln04

Facebook ta başka konulara yazdığım yorum ve beğenmeleri kimse görmese...

aynen ya yorum yazamıyorum hemen damlıyor lar
  202. kpln04

Yüksek gb lı dosyalarla nasıl para kazanılır ? Yardım

bu işi ya vps üzerinden yapacaksın yada çok hızlı internetin olacak upload uçacak ki öyle bi ihtimal yok bizim ülkemizde ama bu yapacağın hem illegal hemde emeğe saygısızlık olur :D
  203. kpln04

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.filmweb.android&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dfilmweb&pcampaignid=APPU_3fuMVO3_AYu7PcqNgOgH lehçe ama çevrilirse süper olur sanırım cineworm.com gibi işlevi var
  204. kpln04

Diyanet İşleri Başkanı'na 1 Milyonluk Makam Aracı

Allah kabul etsin
  205. kpln04

Anime Keyif

Avatarı bitirdim Korrayı da güncel takip ediyorum
  206. kpln04

KonuşNet - En farklı internet tarayıcınız

nete girerken ses cikarmamaya çalışıyoruz zaten :D
  207. kpln04

Until Dawn [PS4]

bu kız gerçek değil diyin lütfen
  208. kpln04

Anime Keyif

Aslında şu Japon animelerine ısınamadım bi türlü death note naruto one piece felan izleyemedim Ben daha çok süper kahramanları işte marve dc onlarınkini izliyorum o tür yani
  209. kpln04

Shazam İle Artık Müzik de Dinlenebilecek

dinliyorum ama ben hem spotfy hemde YouTube tan
  210. kpln04

Anime Keyif

bu aralar wolverin and the x-men izliyorum var mı böyle başka tavsiyeniz
  211. kpln04

CCleaner 5.0 Final Sürümü Yayınlandı

aynen bende beğenmedim 4.xx sürümüne döndüm
  212. kpln04

Kimler Yandex Browser Kullanıyor?

Beyler yandexte google hesabıyla nasıl oturum açacaz herşeyim orda kaldı? geçen bi program kurdum onun yüzünden chrome çalışmaz oldu 1 haftadır çözüm bulamdım sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yandex ve torch çalışıyor chrome çalışmıyor yardım edin lütfen
  213. kpln04

4G Müjdesi Verildi

vodafone a gelsin :devil2:
  214. kpln04

Paypal hesabına para yatırmak

hocam en iyisi ininal kart
  215. kpln04

Paypal hesabına para yatırmak

biraz geç oldu kusura bakma ama :D şöyle söyleyeyim paypal sadece aracı yani paypala para yatıramıyorsun bankadan veya karttan sadece karttaki parayı paypal üzerinden kullanıyorsun.Kart tanımlamadan paypal işe yaramıyor maalesef
  216. kpln04

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız ?

bilmiyorum aga sap sap göçecez
  217. kpln04

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız ?

aynı ben
  218. kpln04

Ücretsiz VPN Kyk Yurdu yardım!!

http://www.cyberghostvpn.com/en_us/campaign/pcwelt_sept2014 burdan maile kod gelecek sonra yeni üyelik alip kodu gir 180 gün free
  219. kpln04

Cyberghost VPN 1 senelik ucretsiz kampanyasi

beyler alan varsa paylaşabilir mi?
  220. kpln04

İnsan etini merak edenler

yiyenler var baba
  221. kpln04

D Diskim Görünmüyor Yardım :(

benimde ya pc topladım windows yüklerken sadece C vardı bende D siz kullanıyorum
  222. kpln04

2014 FIBA Basketbol Dünya Kupası'nda şampiyon ABD!

oha
  223. kpln04

Ücretsiz Vpn

1.5 gb nedir ki hocam
  224. kpln04

Yabancidiziizle1.com tamamen kapandı!

http://www.harikadizi1.com/ tavsiye ederim
  225. kpln04

Çayınızı nasıl içiyorsunuz ?

şekersiz ve artık limonlu
  226. kpln04

Ücretsiz Vpn

Arkadaşlar kepard vpn ücretsiz bir servis yalnız davetiye usulü ile çalışıyor.Birinin referans linki ile üye olup bağlananlara 15 gün karşı tarafada 30 gün veriyor. 15 gün kazanmak isteyenler http://kep.md/eJRU benim referans linkimle üye olabilirler,kendi ref. linkinizlede 30 gün...
  227. kpln04

Göbeğimden Bir Türlü Kurtulamadım...

ah göbek bende de var erimiyor zalım :D
  228. kpln04

170 km hızla giden bisiklete ne olur ( Tabi Yok olur )

adam yamuldu resmen :D
  229. kpln04

Technopat Forum

ilk kez kaydolan birini hemen banlarsa çok üye kaybeder bu hafta başıma gelenler gibi
  230. kpln04

Telefon Alacağım Sizce Hangisi ?

aynen moto gye de bak
  231. kpln04

Campet hakkındaki görüşleriniz

tek eksisi maliyeti artırması olacaktır ama düzgün bir şekilde toplanıp geri dönüşüme kazandırılırsa bence çok iyi bir proje
  232. kpln04

Ramazan sigarayı bırakmak için iyi fırsat

Aynen öyle.Babam 5 yıl önce ramazanda bıraktı şükür kurtuldu
  233. kpln04

Sırt Kılları için Çözüm

komple kaç para tutar :D
  234. kpln04

Moto G vs T50 vs Discovery vs Zenfone 5 vs İntouch 4

moto g alma arefesindeyim.kalınlığı ve kamerası eksi yönleri moto g nin. keşke biraz daha ince ve 8 mp kamerası olsaydı.discovery için bahsedilen kronik sorunlar (ölü piksel ve şarj soketi sorunu) ve şuan heryerde 729 tlye satılıyor olması beni vazgeçirdi ayrıca 4.2de kalması da büyük bir...
  235. kpln04

Nexus 4 Android L'ye Güncellenecek mi?

vermezse google kaybeder arkadaşın dediği gibi millet sırf en güncel androidi kullanmak için nexus alıyor.googlenin bu cihazlara ömür biçmesi bile hata donanım olarak kaldırmadığı zamana kadar nexuslar güncelleme almalıdır
  236. kpln04

Barcelona'da Tata Martino istifa etti!

ee bi zahmet
  237. kpln04

Çanaksız Uydu İzleme

onun dediği çanaksız değil uydu alıcısız çünkü bazı smart tvlerde uydu alıcısı özelliği var
  238. kpln04

Şampiyon Manchester City! M.City 2-0 West Ham - Video, Maçın Özeti | 11 Mayıs 2014

Barça da şampiyon olsa tamamdır :thumbup:
  239. kpln04

City ve Paris men edilmeli

adamın parası varsa harcamal bence
  240. kpln04

Kenan Işık'ın yerine Zafer Ergin!

son kararın mı evlat!
  241. kpln04

Crystal Palace 3-3 Liverpool - Video, Maçın Özeti, Golleri | 5 Mayıs 2014 Pazartesi

iyi oldu şampiyon city olacak
  242. kpln04

Xbox One El Konsolu Mu Geliyor?

ya birde windows phone diyip güldürmeyn adamı
  243. kpln04

Soru En son hangi filmi izlediniz?

ters köşe yapan fimler açısından söyledim. bugün 8.5/10
  244. kpln04

Hocam Başlangıç ve Zindan Adası filmlerini izlemedim mi ? Dün Yargıç Dredd i izledim güzeldi
  245. kpln04

Nexus 8 Lolipop ile Gelebilir!

hocam tatlı derken tadını kastetmedim.lolipop şeker pasta kek değil ki
  246. kpln04

Nexus 8 Lolipop ile Gelebilir!

lolipop tatlı mı ki? :confused1:
  247. kpln04

Birkac Dizi hakkinda sorum var.. (The walking dead)

ben demedim yalnız :mrgreen:
  248. kpln04

Bidaha Samsung mu? ASLA!

bi arayüz bile değiştiremiyorsanız siz boşuna android almışsınız
  249. kpln04

Bidaha Samsung mu? ASLA!

Çok komiksiniz
  250. kpln04

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

normalde doritos acılı severim ama çevremde bulamıyorum mecbur cipso sade ve patos acılı ile idare ediyoruz
  251. kpln04

anlamadım ki :confused1:
  252. kpln04

Facebook ile Giriş Artık Daha Güvenli

adam haklı
  253. kpln04

LG, 12 Milyon Telefon Sattı!

telefonu diyorum ps4 ayrı bir konu
  254. kpln04

LG, 12 Milyon Telefon Sattı!

vay be samsungun yanında devede kulak gibi.htc sony daha az satmıştır belki lgden
  255. kpln04

kurtlar vadisi mi seyretsin
  256. kpln04

Öldüren selfie!

30 yaşında adamdın be ne selfisi
  257. kpln04

OnePlus One Tanıtıldı

Biliyoruz! 512 MB ramli cihazların Android 4.4 alıp almaması google nin sorunu değil üreticilerin sorunu 520 wp 10 alsa ne olacak sanki değişen ne olacak. Her yeni sürümde daha da gelişen sistem elbette yüksek donanım isteyecek pc pazarında da durum böyle değil mi 1000 liraya alacağın pcde...
  258. kpln04

1000 tl ye sistem tavsiyesi

benim 2008 model pcde bile o sorun yok
  259. kpln04

çok mu sesli çalışıyor?
  260. kpln04

seagatetten daha pahalıymış :bored:
  261. kpln04

yazmayı unutmuşum hddyi de seagate 1 tb ile değiştim.eğer wd 500 gb daha iyidir diyorsan maliyet açısından da düşürebilrim
  262. kpln04

Süper Lig'de hangi takımlar küme düşer?

kayseri düşmese keşke
  263. kpln04

kasayı değiştim arkadaşlar
  264. kpln04

OnePlus One Tanıtıldı

telefon türkiyeye gelmeyecek ki
  265. kpln04

OnePlus One Tanıtıldı

android 4.4 ile roma gerek duymayanlar var
  266. kpln04

OnePlus One Tanıtıldı

Ama Android wp değil
  267. kpln04

Tablet Tavsiye İstiyorum.

dell venue 7 http://www.teknosa.com/urunler/125044285/dell-venue-7-16-gb-tablet
  268. kpln04

Yaşını duyan kulaklarına inanamıyor

bence insan ele ayağa düşmeden ölmeli.
  269. kpln04

eyvallah :yes:
  270. kpln04

bunlarda karar kıldım
  271. kpln04

alayım mı bunu peki?
  272. kpln04

vatan burada yok netten sipariş etmeyi düşünüyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - kasa 500w yazıyor 0.1 den bişey olmaz :mrgreen:
  273. kpln04

fx4100 vatanda yok galiba akakçede sadece mediamarkt görünüyor yada ben bulamadım anakart linkini de alabilir miyim 1200e bile zor çıktım 1500 imkansız hocam son kez emin olmak istiyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - ram ve anakart sizin önerdikleriniz zaten işlemci ve ekran kartını...
  274. kpln04

Beyler şöyle bi liste yaptım muhtemel alacaklarım kırmızı olanlar vatanda hepsini sepete ekledim toplam 1.119,05 TL sizlerin görüşlerinizide alayım diyorum Kuvvetmira karacaerc sosyalli2
  275. kpln04

valla hocam pek anlamadığım için :confused1: 200 lira aşıyor benide aşıyor yani :bored: ssd fiyatları malum eğer çok farketmeyecekse hdd de olabilir
  276. kpln04

tavsiye alabilir miyim? bende işlemciyi amd düşünüyorum ama intel al dediler
  277. kpln04

sadece işlemci mi değiştireyim?
  278. kpln04

:P zaten pentiuma kıl oldum
  279. kpln04

beyler şöyle bi sistem önerildi INTEL PENTIUM G3220 SOKET 1150 3.0GHZ 3MB CACHE 22NM İŞLEMCI 151 TL MSI H81M-P33 INTEL H81 SOKET 1150 DDR3 1600MHZ SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA ANAKART 139 TL ASUS HD7790 DIRECTCU II 1GB GDDR5 128BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI 270 TL CORSAIR 4GB XMS3 DDR3...
  280. kpln04

yok hoca notebook düşünmüyorum.ssd dememin amacı pcnin daha hızlı çalışması ssdlerin katkısı ortada
  281. kpln04

Herkese merhabalar.2008de aldığım pc artık nete girerken bile kasıyor sağ tık yenile bile zor yapılıyor .O yüzden yeni bi sistem toplayayım diyorum. Kulllanım amacım nete girmek çoğunlukla film izlemek ve bol bol download.Oyunla pek işim yok pes oynuyorum sadece onu açsa yeter.1000 tlye iyi...
  282. kpln04

Bu Uygulama Sevgilisi Olanlar İçin

bizi direk sildin yani sdn
  283. kpln04

Atletico Madrid - Chelsea | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç Hangi Kanalda?

bugünmüş maç iyi oldu valla izleyecek bişey de yok zaten
  284. kpln04

Benim gibi düşünen ??:)

ben uzun süre aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum.ben buymuşum diyorum kendi kendime iyiki çok fazla aynayla işim olmuyor
  285. kpln04

Tabiki de Game of Thrones
  286. kpln04

Neden pek çok kişi Bayern Münih'i sevmiyor?

ben ezelden sevmiyorum
  287. kpln04

Third Person - Fragman (2014)

aşk filmi mi uzak olsun
  288. kpln04

Vikings 2.sezon izliyorum 7de bitti - - - Mesaj Güncellendi - - - hocam tek tek yazmayaydın eyidi
  289. kpln04

Game of Thrones 4. Sezon (2014)

:clap:
  290. kpln04

Amazon'un 6 Kameralı Telefonu Göründü!

nokia N8 e benzemiş
  291. kpln04

Sony Xperia Z1 Compact Kullananlar Kulübü

iyimiş.zamanla bu paralel :D daha da ucuzlar mı ki?
  292. kpln04

Sony Xperia Z1 Compact Kullananlar Kulübü

Hocam kaça aldınız? Param olsa bende alırım valla,amcaoğlu telefoncu aylık ödeyeyim diyorum vermiyor yaw
  293. kpln04

Retrica Android'de!

ne retricaymış arkadaş ben 1 yıldır fotoğraf çekmiyorum be
  294. kpln04

Qualcomm Snapdragon 810 ve 808'i Duyurdu

androidin karmaşık kod yapılı olması kullanıcıyı ilgilendirmez.
  295. kpln04

rolünü layıkıyla getirti zaten resmen savaşmayın diyordu :huh:
  296. kpln04

xperia pro ile çok mutluydun ama
  297. kpln04

qualcomm isterse s2000i duyursun almak zorunda değilsiniz.android kullanmak zorunda da değilsiniz akılsız wp ve kazıkçı ios sizleri bekliyor :)
  298. kpln04

leonidas hakkın rahmetine kavuştu :D artık o yok.bence bu film gayet iyiydi.bu devam filmi değilde daha çok başka bir cephede ki savaşı anlatan film olarak düşünmek lazım.ayrıca temiktiklis :D ve artemisia :thumbup1:
  299. kpln04

Hürrem'i Kıskandıran Göğüs Dekoltesi | Muhteşem Yüzyıl 131. Bölüm

bu abla zaten çok meraklı şeye :biggrin: