Arama sonuçlarınız

1. S

Hepiniz Hoscakalın Ben Gidiyorum

troy yanıldıgını soylemek istiyorum ablası olarak alicia artık bu siteye girmeyecek!
  2. S

Dövme Yaptırmak Günah mıdır?

benim yazdığımın aynısını bana niye yazıyosun demek istediğimi anlatabildiysem anlayabildiysen sorun yok arkadaşım!
  3. S

kime konuşuyoruzki burada hey allahım
  4. S

bencede ama o karşı çıkanların hepsi varya hepsine bak yay gibi kaşlar makyaj o biçim. sanki kaşa kaldı iş
  5. S

helal arkadaşım sağolasın. çok doğru dedin herşey tamam o kaldı. zaten oradada günah olmadığı yazmaktadır.
  6. S

doğru oku öle konuş. hakkı yoktur demedim ümmetlerine lanet etmez dedim. herkez şekilcileğe yapışmış bir örümcek beyinliliktir gidiyo. kızıyorum cahil insanlara artık sabırda kalmadı kardeşim. islam ılımlı bir din. bence ona buna kulak asmadan cahil hocalara yapışmadan alın Kuran'ı elinize...
  7. S

benim içim temiz olsun yeter üzerimde derimin gözükmeyeceği kadar dövme olsa dahi gururla çıkabilirim yüce makamın karşısına. ama bide dövmeye konuşup yaptırmayıp içi pislikten gözükmeyen insanlar nasıl çıkacak diye sorarım bende size.
  8. S

bir defa dövme derinin altındadır. Yani dış derinin altında yer alıyor. Abdest ve gusulde ise derinin altını değil, üstünü yıkamak farzdır. Dövme de derinin altında kaldığına göre, onun bedenin herhangi bir yerinde bulunması abdeste ve gusle mani olmaz. Üzerinin yıkanmasıyla abdest ve gusül...
  9. S

ne biçim bir düşüncedirki bu LANET diyorsun. Peygamberimiz nasıl lanet edebilir ümmetlerine. Allahtan başka hiç bir gücün lanet etmeye hakkı yoktur. kaş meselesine gelince dinimiz temizlik ve güzelliği kapsar. dövmeye gelince dinimizce hoş gözükmeyen bir olay. ama haram değil. biraz kuran meali...
  10. S

S.D.N Rock Kültür Kulübü

bu parça süper ötesi sağol alicia
  11. S

Ah! Siz Erkekler!

alicia yı
  12. S

Ask Hakkında

çok araştırma yapmışın anlaşılan:P
  13. S

Duygusuz Erkekler

ne yaptın emu?:D
  14. S

Ah! Siz Erkekler!

kimi tehdit ediyon sen :@ :P
  15. S

Ask Hakkında

heee hep kadınlar dimi. sanki siz hiç aşık olma ihtiyacı duymuyorsunuz.
  16. S

Bi Bayan Arabasını Modifiye Ettirirse

emu naber? en sondakinin durumu kritik değil
  17. S

S.D.N Rock Kültür Kulübü

rock forever başkasını tanımam
  18. S

Tom

ya abiler ablalar biriniz onun bulunduğu şu yerde bulunun dişimi kırıcam. amma bayılıyosunuz eleştiriye yaw. sevmem ama saygı duyarım deyin ve geçin. herkesin kendine göre bir tarzı var. adam almış başını gitmiş ispatlamış bazı şeyleri siz tipindesiniz. allah aşkına yapmayın kıskanmayın yaw :)))
  19. S

Tom

ya nedir bu bizim milletteki eleştiri sevgisi belki görseler sizin tarzınızda onlara garip gelicek diycekler belki ne bu yaa sürekli aynı. insan kendinden sıkılır diye düşünebilirler herkez serbest. valla öyle yada böyle çok başarılı çocuklar helal olsun
  20. S

Bill

müzikleri coğu kişiye hitap ediyor. sen anlamazsın kücüksün :p
  21. S

Favorim...Tokıo Hotel

teşekkür ederim arkadaşım sağolasın ;)
  22. S

Sokakta kaldm

ağlama evladım kurtaracam seni :D :D
  23. S

Favorim...Tokıo Hotel

ben incelemeden koymuştum videoyu. MagoSa arkadaşımız halletmiş sağolsun videoya takılmada sen yorum yap. konumuz videoyu nasıl ekleyemediğim değil grup...
  24. S

Favorim...Tokıo Hotel

;) :)
  25. S

Favorim...Tokıo Hotel

dinle sende tanı ;)
  26. S

Para mı aşk mı !

bana yazılmış bişi için sen niye utanıyonki anlamadım bi anlatsana ???
  27. S

Favorim...Tokıo Hotel

yaş ortalamaları seninle aynıdır herhalde. ;) yaptıklarına bak sen yaşlarına değil kızdırma beni >:( ;)
  28. S

Favorim...Tokıo Hotel

Grubun MONSOON parçasını tavsiye ederim. http://www.youtube.com/p.swf?video_id=kfMnM5Y2rw8&eurl=http%3A//www.google.com.tr/search%3Fhl%3Dtr%26q%3Dtokio%2Bhotel%2Bmonsoon%26meta%3D&iurl=http%3A//img.youtube.com/vi/kfMnM5Y2rw8/2.jpg&t=OEgsToPDskJrginzZvGtNW6ztpBjoDYw
  29. S

Anket Tatile nereye gitmek istersiniz?

valla yurtdışı olsun isterdim ama..... :(
  30. S

İstanbul buluşması - 19 Mayıs 2007

neden gelmezsin :-\
  31. S

İstanbul buluşması - 19 Mayıs 2007

kocaelide kimse yokmu yaw buradada yapalım ;)
  32. S

Para mı aşk mı !

valla çok doğru söylemişsin canım bencede para para para :D :D
  33. S

Tuba Büyüküstün

arkadaşlar maalesef sahibi var. dizideki partneriyle gerçektede birlikteler. ama çok yakışıyorlar.
  34. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

attı beni :'(
  35. S

Terbiyesiz Minibüs Diyalogları

* şoför bey ışıklarda inebilir miyim? neden, yoksa karanlıktan korkuyor musun? bu da iyi :D
  36. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

ayırdı bizi kaynana :D
  37. S

Akp X-Ray cihazı

çok sağol beceremedim ben ;)
  38. S

Akp X-Ray cihazı

http://img517.imageshack.us/my.php?image=tayyipinicinexraylebakbfg3.swf
  39. S

Akrepler Böyle Doğurur

ya bunlar hiç değilse kendilerine zarar verilmediği takdirde yada bi tgehlike sezmedikleri zaman zararlı olmazlar. ama insanlar öyle mi? ;)
  40. S

Akrepler Böyle Doğurur

aşkım asıl aynı dili konuşanlardan kork sen ;)
  41. S

Para mı aşk mı !

kimin değilki ama fazla hırs yapmamak lazım yoksa seni yer bitirir
  42. S

Akrepler Böyle Doğurur

:D kabullenmen yeter :D
  43. S

Akrepler Böyle Doğurur

bende akrebim :D çok garip hayvan bunlar ya. bi okadarda güzel :)
  44. S

Para mı aşk mı !

biz şimdilik hayal etmekle kalalım. onun sorumluluğu zor iş ikimizde kendimizi hazır hissedince olacaktır zaten dimi ;)
  45. S

Tuba Büyüküstün

valla aynen bende seçil. güzelinde hakkı yenmez güzel denir şimdi. bu kızda allahı var çok hoş ;)
  46. S

Keçiyle evlenen adam dul kaldı

böyle bi cahillik varmı ya. nasıl izin verebilirler böyle bir sapıklığa. bide evlendirmişler yasal olarakda keçiye istediğini yapsın diye. >:( >:( >:(
  47. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

evet down ayırmış bizi :D
  48. S

Tuba Büyüküstün

Bu hanım kızımızda Ihlamurlar Altında dizisinin Filiz'i. Bu kızıda çok beğenirim ben ;)
  49. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

down üzerlerine isimlerimizide yazsaydın :D
  50. S

Gwen Stefani / The Sweet Escape

allahım yaa sen derslerine bak :D
  51. S

Para mı aşk mı !

bravo işte budur aynı aldatılan her kadının uydurduğu gibi her erkek aldatır. :D
  52. S

Para mı aşk mı !

:D :Dutandı
  53. S

Para mı aşk mı !

aaaayyy canım ne romantik sözler :D
  54. S

"Off Skldm" Dosyalalar Yava niyor Diyorsan Firefox'da la

okadar mı yaw :D
  55. S

al sana ayrıntı :D
  56. S

Para mı aşk mı !

yok yok öldürmüyo aklayararın aklı ona yaramıyo bu aralar ondan yapmıyo böyle ilan-ı aşklar falan :D :D
  57. S

Para mı aşk mı !

aklayarar neredesin bak ilan-ı aşk oluyo burada sen hiç yapmıyon :D
  58. S

Yalnızlık cok kötü bi şey

bunlarda biraz yapay geliyo bana artık böyle şeyler şimdi çok yayınlanıyo ya sitelerde millet dalgasınada yapıyo olabilir. bu biraz abartı olmuş
  59. S

Para mı aşk mı !

off seçil toparla toparlayabilirsen :D
  60. S

Para mı aşk mı !

yani sen parayı düşünme sadece beni sev diyosun ;)
  61. S

Para mı aşk mı !

ayy yazık üzmeyin Troy'u ;)
  62. S

Kestiği kızı kızartıp yemek üzereyken yakalandı!

dimi böylesini işkence yapa yapa öldürüceksin yavaş yavaş >:( acı çekecek >:(
  63. S

Fahriye Evcen

çok hoş bir kız gerçekten değişik bi güzelliği var alışılmış değil
  64. S

Mtv TR 10

iyi albüm yokki piyasada ondandır uzak kalman :)
  65. S

Justin Timberlake "country müzik yapmak istiyorum"

Justin Timberlake, sahip olduğu tüm şöhreti bırakıp, köklerine, country müziğe dönmek istiyor. Hip-hop ve country müzikte yoğunlaşmak istediğini belirten Timberlake, yeterince bu süslü dünyanın bir parçası olduğunu, artık buna daha fazla ihtiyacı olmadığını belirtti. Justin Timberlake country...
  66. S

Justin Timberlake Sherk ile

Justin Timberlake, Sherk’in 3. bölümünde Prenses Fiona’nın genç kuzeni Artie’yi canlandıracak. Shrek 3, bu yazın en çok beklenen filmlerinden ve Timberlake oynayacağı karakterle bu destanın odak noktası olacak. Dublajın çok farklı bir şey olduğunu belirten Timberlake...
  67. S

Madonna Trıbute

Madonna'nın tribute albümünde yer alacak isimlerin tüm listesi belli oldu. Through The Wilderness: A Tribute To Madonna isimli albümün tüm geliri Afrika'da AIDS'le savaş derneğine bağışlanacak. Albümde yer alacak isimler ve söyleyeckleri Madonna şarkıları şöyle: Giant Drag -...
  68. S

MTV Avustralya Video Müzik Ödülleri 2007

Bu yıl 3.'sü düzenlenen MTV Avustralya Video Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Black Eyed Peas'ten Fergie'nin sunduğu gece Sydney Acer Arena'da gerçekleşti. MTV Avustralya Video Müzik Ödülleri 2007 kazananları listesi şöyle: En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Teddy Geiger - For...
  69. S

Mtv TR 10

70. S

Küresel felakete yeni kanıt

öyle iş işten geçti artık :(
  71. S

1. 4 In The Morning 2. Breakin Up 3. Don't Get It Twisted 4. Early Winter 5. Fluorescent 6. Now That You Got It 7. Orange County Girl 8. The Sweet Escape (feat. Akon) 9. U Started It 10. Wind It Up 11. Wind It Up (Live Version) (Bonus Tracks) 12. Wonderful Life...
  72. S

Avril Lavigne / The Best Damn Thing

Haşin kızımızın yepyeni bir albümü daha karşınızda. ;)
  73. S

Çin iklim raporuna itiraz ediyor

bu kadar uzun yazılar ekleme aklayarar ya okuyamıyom :D
  74. S

Fotoğraflar ile geçen hafta...

10. resime bittim ;)
  75. S

Bilgisayarın göze fazla zararı yok

bu haberi kesin aklayarar uydurmuştur. ben ona çok kızıyom ayrılmıyo başından diye inanmayın beni kandırmaya çalışıyo :P ;D
  76. S

Yırtıcı dinozor bugünün tavuğu

koskoca trexin torunları gripli tavuklar :D :D fosilleri sızlıyordur valla :D
  77. S

Sabah koşusu iyi gelir

başkası olunca gülüyozda bizim başımıza gelse naparız acaba :D :D ben şok olur kalırım orada ;D
  78. S

Bir kaç Derleme Resim

sonuncuya bayıldım :D
  79. S

Fampir şakası

iyi kızın kalbi durmamış oracıkda. çok gerçekci bir şaka olmuş :P
  80. S

Küresel felakete yeni kanıt

felaket kapıda ama kimse farkında değil :(
  81. S

Fampir şakası

kahkaha patlatmak istedim valla olmadı. :D :D iş yerinde sıkdım kendimi eve gidince patlarım :D :D :D
  82. S

Para mı aşk mı !

amin değmesin canım. gerçekten sevenler buluşuyor
  83. S

Kestiği kızı kızartıp yemek üzereyken yakalandı!

Kevin, ölüm cezasıyla yargılanacak. işte kardeşim olay budur. biz AB bilmemne insan hakları falan filan uğraşalım hale. bence bu adamların ıslah olma gibi bir ayrıcalığı yok. bunların önüne geçmek için İDAM şart bu memlekette. illa başımızamı gelmesi lazım. gerçi başımızdakilerin başına gelmez...
  84. S

Kürke Hayır !! - Katliama Hayır !! (+18) Kampanyay

her kadını bir tutamazsın bu konuda. giyen kadınlar sadece işin süsünde. ben bir bayan olarak o bayanları şiddetle kınıyorum. o samurların yaşadığı gibi kafalarını canlı canlı yere bi kaç kere vurup nasıl can çekiştiklerini o bayanlara yapıp hissettirmek isterdim. ve bunu yapan o adamlara...
  85. S

Ciara / The Evolution

ne oldu? ???
  86. S

Jennifer Lopez / Como Ama Una Mujer

Jenniferdan yeni bir albüm daha. güle güle dinleyin :D
  87. S

Ciara / The Evolution

bu albümü şiddetle tavsiye ediyorum ciaranın bi önceki albümleride süperdi buda öyle zaten Like A Boy parçasının klibide ekranlarda dönüyo. Klipte mükemmel olmuş danslara bittim izleyin 8)
  88. S

Bu da benimki

>:( ona sadece baktığımı söylemiştim zaten alıcağımı değil
  89. S

Bu da benimki

NİKE 1 numara vazgeçmem :D
  90. S

Karikatürler

4.sü mükemmel :D
  91. S

Efsanevi oyunlar

RIVER RAID (1982) ne oynardım bu oyunu süperdi :D
  92. S

Buda fenere yapımaz ki :)

tabiki şampiyon bjk 8)
  93. S

Bu da benimki

sofia boutella
  94. S

Kar üstünde kamyon drift yaparsa

vaaay çok iyi ya ;)
  95. S

Pazar gününe kadar Ankara'dayım

bekleriz valla ne istersin pasta börek ona göre hazırlıklı oluruz :D
  96. S

Hayden Panettiere

:D farkındayım allah işlerinizi aksatmasın ;)
  97. S

Hayden Panettiere

zor sizin işinizde valla :D
  98. S

Hayden Panettiere

bayan olarak daldım konuya ama bende çok beğenirim bu kızı. heroes dizisinde ne yaparsa yapsın ( kendini bıçaklasın, uçurumdan atsın v.s.) bir türlü ölmeyen hemen iyileşen kızımızı canlandırıyo. diziyide tavsiye ederim kaçırmayın süper pazar akşamları 21:00 de Cnbc-e de ;)
  99. S

Para mı aşk mı !

sence :-\ ;)
  100. S

Kürke Hayır !! - Katliama Hayır !! (+18) Kampanyay

bu kürk giyen kokanaları ve kürk yapan firmaların derisini yüzmek lazım bakalım iyi oluyormuymuş bu görevi ben zevkle üstlenirim büyük bir zevkle >:(
  101. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

onlarıda koyarız ;)
  102. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

kaçmamız gerekiyodu ondan kaçtık. ;)
  103. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

valla arkasında yada önünde ol hiç farketmez :D istediğiniz kadarda konuşun ;) hem ben senin konuşmandan şikayetçi değildimki ortam neşelendi iyikide gelmişsin ;)
  104. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

evet o birileri hiç susmadı zaten hep teknoloji hep bilişim. sanki hiç konuşmuyolar gibi :D :P ;)
  105. S

İzmir'de Buluşuyoruz!

down ogün çenen hiç kapanmadı :D güzel bir gündü ;)
  106. S

Google ın Kardeşi

:D :D :D :D
  107. S

Google ın Kardeşi

ıslığın alakasını yaz canlandırayım
  108. S

Google ın Kardeşi

benim torrentlerle işim olmadığı için bana google yetiyo diyorum.
  109. S

"Off Skldm" Dosyalalar Yava niyor Diyorsan Firefox'da la

ben ıe kullanıyorum varmı bunada faydası :)
  110. S

Google ın Kardeşi

valla google yetiyo bana başkasına gerek yok ;)