Arama sonuçlarınız

1. patrick

Liv Tyler

2. patrick

+16 Heidi Klum'dan 'doğal' pozlar

Kaynak: milliyet.com.tr
  3. patrick

Heidi Klum [HQ]

4. patrick

April Scott-2 [HQ]

5. patrick

Lucy Pinder +16

siyah iç çamaşırına bayıldım ;)
  6. patrick

Joomla Chat Modülü Arıyorum

Arkadaşlar sitemize chat modülü yüklemek istiyoruz fakat aramalarımız sonucunda ücretlilerle karşılaştık. var mıdır bunun ücretsizi ve kullanışlısı? aranızda kullanan var mı chat modülü?
  7. patrick

Joomla Yorum Hatası

Merhaba arkadaşlar.. sonunda e-mecmuamız Test Yayınında.. bugüne kadar ki oluşan eksikliklerimizi tamamlayan arkadaşlara teşekkürler. şimdiki hata durumu ise; adminler makalelere yazılan yorumlara "Yanıtla" diyip cevap yazdıktan sonra göndere bastığında aşağıdaki hata penceresiyle...
  8. patrick

Joomla İçeriğe Yorum Ekleme Modülü

Diğer sorunları kısmen de olsa aştığımıza göre en son yorum ekleme olayına geldik. şimdi; 1-akocomment 2-mxcomment 3-jomcomment yukarıda bahsettiklerimden hangisin tavsiye edildiğini ve güvenlik açısından hangisinin en işe yarar olduğunu bimiyorum. sizlerden gelen tasiyelere göre şekil...
  9. patrick

1.5.x te modüller arası mesafe?

sayfa yapısında 1.5.x 'te site görünümünde modüller arası mesafe nasıl ayarlanır bazı modüller arası açık bazılarında kapalı çirkin görüntü oluyor. bunlarıda mı koddan yapıyoruz yoksa??
  10. patrick

Joomlada çapa nasıl atılıyor?

arkadaşlar; aşağıdaki hazırlamış olduğum grafik üzerinden anlatmam gerekirse 1. ve 2. kısımlarda sabit site linklerimiz,haber başlıkları ve manşet haber modülümüz mevcut. bunlar dediğim gibi sabit kalmasını istedik ve onu başardık (pek de çaba harcamadan). buradaki linklere tıklandığında 3...
  11. patrick

Localhosta kurulu Joomla sitemi Hostingime nasıl taşıyabilirim?

arkadaşlar merhaba.. joomla sitemizi bilgisayarımın localhostunda çaışmalarını %90 ölçülerinde bitirdik. bunun yanısıra zamanla aklımıza yeni sorular geliyor ve uyguluyoruz fakat localhostta hazırladığımız jooma sitemizi (kurulmuş olan bileşen, modül, haber başlıkları, köşeyazarları vs vs)...
  12. patrick

Joomla'da Manşet Haber Modülüne ihtiyacım var

Joomla'da yerel bir haber sitesi yapıyoruz. Manşet Haber Modülüne ihtiyacım var arkadaşlar. ÖRNEK: internethaber.com elinizde 1 ve 2 gibi bir modül yada bu tip modülleri indirebileceğim link var mı?
  13. patrick

Oksana Pochepa (Rus Şarkıcı)

14. patrick

Rusya'nın Nükleer Güzelleri 2009

Rus Enstitüsü Atomik reaktör Araştırması Atom Enerjisi Onarım Kola Yarımadası Nükleer Santrali Elektro Kimyasal Merkezi Atom Enerjisi Onarımı Atom İnsan Kaynakları Kazakistan Milli Nükleer Firma Leningradskaya Nükleer Santrali Zaporozhets Nükleer Santrali İlk fotodaki...
  15. patrick

Tiffany Selby +13

16. patrick

Taylor Swift

(2093x3000 pixel) (2069x3000 pixel) (2069x3000 pixel)
  17. patrick

Tiffany Teen! +13

:sweatdrop:
  18. patrick

Olimpiyat şampiyonu yüzücü, PETA için objektif karşısına geçti +16

Tüm Fotoları için TIKLAYIN.
  19. patrick

Torrie Wilson +16

+16 bi sonraki fotolarda kendini gösterecek :)
  20. patrick

Lita +13

21. patrick

Göööslerimden Şikayetçim!

İngiltere'de yayınlanan Bir Bizi Gözetliyor programının yarattığı şöhretlerden biri olan Chantelle Houghton estetik operasyon geçirerek büyüttüğü göğüslerinden kurtulmak istiyor. Bizde kendisine Destek Şart diyor ve destek kaçınılmaz olduğunu hatırlatmak istiyoruz. :)...
  22. patrick

Messengerda Oturum Açmaya Devam Edebilmek için E-posta Adresinizi Değiştirmelisiniz!!

Az önce MSN Messenger ortamında [email protected] kişisinden aşağıdaki iletiyi ard arda (netten 3 kere düştüm her bağlandığımda 3 ileti) aldım. Önemli hizmet duyurusu: Sistemde yapılan en son yeniliklerinin bir parçası olarak, Windows Live(TM) Messenger Service oturumu açmaya devam...
  23. patrick

Şişlideki dürümcüye bak sen...

Aşağıda sizlerle paylaşacağım yazıyı bir çoğunuzun duyduğu/okuduğunu tahmin ediyorum fakat sizlerin GERÇEK düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Buyrun bakalım sizler neler söyleyeceksiniz... ----------------------------------------------- Şişlideki bir dürümcünün reklam broşüründen harfi...
  24. patrick

Josette Owns +13

25. patrick

Alfheidur Erla [HQ]

26. patrick

Andrea Hausmann +13

Paluk etli... çok tatlı pişiii.....
  27. patrick

Koca böyle baştan çıkarılır +13

http://www.metacafe.com/watch/293603/newyorker_winter_spot_2006/
  28. patrick

İçi içine sığmayanlara ÖZEL! +13

google'ın görseller bölümünden elektronik tartı fotosu ararken rastladım bu arkadaşlara... alışveriş sitesinden davetlimdirler, iyi ağırlayalım :D
  29. patrick

Katrina Darrell +13

Midium Large
  30. patrick

Adriana Lima efsanesi!

Kimse bir başkasını "iyi" insan saymıyor. Kimse bir başkasının samimiyetine inanmıyor. Herkes kendinden başkasının kaprisli, burnu büyük ve egoist olduğunu düşünüyor. Kimsenin sözüne güvenilmiyor. Ama... Adriana Lima'ya sokulup yanında iki dakika durmuş kim varsa, onun alçakgönüllü ve iyi...
  31. patrick

"Yemekteyiz"i izledim, anladım: Çürüyoruz!

Medya dev bir endüstriymiş, reytingmiş, reklam gelirleriymiş, " insanlar bunu istiyormuş " falan filan... Hepsinin hikaye olduğuna inanmanın eşiğindeyim. Açık söylüyorum... Televizyonlardaki bu kötülüklerin başka bir gerekçesi olmalı! Hatta paranoyaklaştığımı bile söyleyebilirim. "...
  32. patrick

Pazar Notları

Soğuk algınlığı geçirenler "Üzerimde bir kırıklık var" derler. Bu yolla bedenlerindeki halsizliği ve keyifsizliği anlatmak isterler... Öyle mi gerçekten? O söz bana her seferinde fena halde "hayal kırıklığı"nı hatırlatır! Hasta sürekli burnunu çeker, bir köşeye kıvrılıp yatar... Ağlamış da henüz...
  33. patrick

Türkiye, Osmanlı olduğunu hatırlıyor

Hadi hadi, dürüst olun, açık konuşun: Başbakan, açık oturumun yöneticisi David Ignatius'a da, Şimon Peres'e de "bozuğunu atıp" toplantıyı terkedince içinizden "ulan helal olsun" demediniz mi? Peki, gecenin köründe onu karşılamak üzere Yeşilköy'e koşan binlerce kişiyi görünce aklınızdan "hop...
  34. patrick

Asıl sizlersiniz Atatürk düşmanları!

Arslan Amca'larının kucağında büyüyenler... Hani şu "iktidarı sivillere bırakmamak" için direnip de tasfiye edilen amca canım... Atatürk darbecilere şiddetle karşı, hatta düşman olduğu halde "kendilerinden menkul bir Atatürkçülük" adına darbe kışkırtmayı pek sevenler... Atatürk her yerde ve...
  35. patrick

Görmeden âşık olduğum kadın!..

"Aleve aydınlığı için teşekkür et. Ama tükenmeyen bir sabırla gölgede durarak lambayı tutanı da unutma!." Rabindranath Tagore Bugün Yaşamdan Dakikalar'da dinleyeceksiniz.. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nu anlattım.. "Dünyada herkes iyi doktor olabilir.. İyi bir burs yakalarsınız, ya da babanız...
  36. patrick

Shana Hendrikson +16 [HQ]

Devamı gelecek...
  37. patrick

Penny Mathis +13

Penny Mathis fotoğrafları.
  38. patrick

Eva Sweet

39. patrick

Destek Şart!

Aralarından beğendiklerim var ne yalan söyliyim :icon_::innocent::D Buna da psikolojik destek şart, o ayrı mevzu :D
  40. patrick

Melissa Garcia +13

41. patrick

Bu pansiyonlar çok hoş

42. patrick

Edna

43. patrick

Şaka değilse askerlik bitti!

arkadaşlar slm.. sonunda askerlik bitti, buralardayım. her an geri çağırırlar diye de korkmuyor değilim. askerliğini yapmamışlar! askerlik öyle yapılası bişey ki, herkese tavsiye ediyorum :D _____________________ Not: evdeki internet sorununu çözdüğüm zaman fotolarımı da eklicem...
  44. patrick

Şafak

Günleri saymıyorum artık Nasıl olsa geçmiyorlar Dakikalar adeta yerinde sayıyor Şafak ve gece eşlik ediyor zamanı eritmeme... Tüm alışkanlıklarımdan, Bütün sevdiklerimden çok uzaklardayım şimdi Ne zaman dönerim! Bilmiyorum... Eğer adım aklına gelir Ve sol yanın özlemle sızlarsa Bil ki seni...
  45. patrick

Askere Giden Kaç Kişi Var?

Askere gidecek arkadaşlar var mı aramızda? nereye düştünüz bakalım... Sınıfı: Jandarma Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : HAKKARİ İL JANDARMA K.LIĞI HAKKARİ Statüsü: Er (Kısa Dönem) daha önce gitmiş arkdaşlar yada gitmese bile bilgisi olan arkadaşlardan ek bilgiler almak da güzel...
  46. patrick

Açıyı Belirlemek Bizim Elimizde

47. patrick

Açıyı Belirlemek Bizim Elimizde

Hayat, attığınız adımın açısına göre şekil alır. yani attığınız adımla birlikte adımlarımızın açısı da önem arz eder... hmm şöyle anlatmaya çalışayım isterseniz ki aşağıda sizler için hazırlamış olduğum şekli görecesiniz. Bulunduğunuz andaki konumunuzdan belli belisiz ileriye doğru bir çizgi...
  48. patrick

Sakarya Tatankalar (Video)

Sakarya Tatankaları 2007 - 2008 - Video
  49. patrick

Başak Sayan +16

50. patrick

1 milyon kişi "aşk" için toplandı!

Milliyet.com.tr
  51. patrick

Sensiz

Yokluğun burnumun direği ardında Gelsen de, gelmesen de sızlar durur, Genelde içime akar gözümün yaşları Bazen de coşar, dışarı çıkar feryâd figân... İsmin anıldığında tüğlerim hazır kıt-a İçimde limoni bir rüzgâr, Hemen ardından kavrulur ciğerim Bende senin yokluğun tepeden tırnağa... Patrick
  52. patrick

Magazin Forever'a Bekliyoruz

Arkadaşlar Sosyalleşmek adına "Magazin Forever" grubumuzu günler evvelinden kurmuş bulunmaktayım. Gerçi gözü ilişen arkadaşlar katılım sağlamış fakat tanıtımını şimdi yapmış olalım. Herkesi bekliyoruz... Magazin Forever'a Giriş Sizleri Tera Patrick karşılayacak haberiniz olsun :D
  53. patrick

Ana paula oliveira +13

Kendisi bir hakem...
  54. patrick

Lisa

Troy: Modelin, uygunsuz olan son 2 fotoğraf kaldırılmıştır.
  55. patrick

Aşk Çizgisi

Bütün yollar aşktan geçiyor, görüyor musun? Bir aşk çizgisi var her şeyden öte O çizgiden başka bütün çizgiler Aşkı tüketmede Kimi dik çizgilerin kimi paralel Eğri büğrüsü, düzgünü, kalını, incesi Ve bir gün sarıyor bütün çizgileri Ölüm çizgisi Bense hep seni çiziyorum kağıtlara...
  56. patrick

Sevginin ve değerin ölçüsü

Üniversite yıllarımız.. Biz iki erkek arkadaşız.. Onlar da iki kız.. Öyle tanıştık SBF'nin kantininde.. Birlikte çıkıyoruz.. O yıllarda çıkma ne demek.. Sinemaya falan gidiyoruz öğleden sonraları. Akşam üzerleri de o zamanlar, çok ünlü Filiz Pastanesi'nde buluşup çay falan içiyoruz.. Gözlerden...
  57. patrick

Elisabetta Kiraz Operasyonu

58. patrick

Ergenekon Derin Yapı'nın neresinde? [Köşe Yazısı]

“Türkiye’deki Derin Yapının Analizi” başlıklı yazımızda anlaşılmasını kolaylaştırmak için “Derin Yapı”yı, iç içe geçmiş üç halka şeklinde kategorize etmiştik. “Derin Yapı”nın çekirdek (1.) kısmının genellikle Yahudilerden, orta (2.) halkanın masonik...
  59. patrick

Domuz Bağı Ergenekon

Domuz bağı ve mezar evlerle tanınan Türk Hizbullahı'nın Ergenekon bağları... 'Domuz bağı' ile işlenen vahşi cinayetler ve 'mezar evler'le gündeme gelen terör örgütü Hizbullah'ın, Ergenekon'la irtibatı ortaya çıktı. İki örgüt arasında eğitim ve denetim anlamında kurulan ilişki tanık...
  60. patrick

Büyük Tez Çöktü

Ergenekon'da en büyük delil olan el bombalarının imha edildiği teorisi çöktü... Ergenekon tutuklularıın avukatlarının “Ümraniye bombaları patlatıldı, deliller karartıldı” iddiası gerçek dışı. Yedi el bombası dışında, ele geçen bütün bombaların patlayıcıları imha edildi ama gövde ve...
  61. patrick

Mischa Barton +13

62. patrick

İnternetten Seçkiler +13

Kaynak: Milliyet
  63. patrick

Aida Yespica +16

64. patrick

Citroen Bu İşe Kızacak :)

makaranın dibine vurmuşlar :))))) Video izlemek için tıklayın. Bu da Ankaralı Citroen C4, allaaamm allaaamm :D Video izlemek için tıklayın.
  65. patrick

Nihat, tüm dünyaya futbol öğretiyor!..

Sevdim bunu... ;) Videoy izlemek için tıklayın.
  66. patrick

Denise Richards [HQ]

67. patrick

Vanessa Lombardi +16

68. patrick

Emily Scott +16

69. patrick

Becky Rule +13

70. patrick

Tamara Witmer +14

71. patrick

Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan'ın 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladılar. Hasan Doğan kimdir? Futbol Federasyonu'nun 14-15 Şubat...
  72. patrick

Anna Semenovich [HQ]

sütyen dayanmaz ki! bi sütyenci açsam aslında daha karlı gibi geliyo :P
  73. patrick

Peta Wilson [HQ]

74. patrick

Jenny McCarthy [HQ]

75. patrick

Miley Cyrus

76. patrick

Dersimiz: Cameron Diaz'ın göğüsleri - Video

http://www.metacafe.com/fplayer/157638/cameron_diaz_christina_applegate.swf
  77. patrick

Ben böyle penaltı atışları görmedim... - Video

http://www.metacafe.com/fplayer/1416098/beautiful_football.swf
  78. patrick

Kadın mı? Ne kadını?

:S :D
  79. patrick

Çileğin Kremaya Doyduğu An! +14

80. patrick

Kayden Kross +16

81. patrick

Grace Park +13

82. patrick

Arielle Kebbel

83. patrick

Biri Bana Gelsin

Saçmalama n’olur çare çok, nasıl gidersin İstediğin her şey sanki yok, değer mi dersin Başkaları bilmez, görmez o nasıl bir duygu Al elini kalbime bir koy, işte gerçek bu! Her yer soğuk hep karanlık, kendi kendime tarifsiz Ayrılmamız çok gereksiz kimdi uzaktan sebepsiz. Biri bana gelsin...
  84. patrick

Beni Ben Yapana

Her gece göz kırptım gecelerine Gecelerine fısıldadım iki kelime! İki kelime etmez aslında saysam duygularımı Duygularımı al ellerine, sarıp sarmala, varlığına muhtaç Muhtaç damarımda akan kanım, gözüm, gönlüm. Gönlüm gördü, kapandığında gözlerim.. Gözlerim açılsa sonra ve seni izlesem yanımda...
  85. patrick

Mizuki Horii +13

86. patrick

Gemma Merna +13

87. patrick

Gidiyorum-2

dimdik duran bedenimin içinde yüreğim yüreğim gökkuşağına gebe şimdi yokluğunda gidiyorum... yada gittin! ne farkeder ki! ayrıyız şimdi alışkanlıklarımı sıyırdım üstümden taşan deli dalgalara inat kıyılarına vurması için bıraktım ellerimden yeni bir yol ve yeni bir şans isteyeceğim her zaman ki...
  88. patrick

Denise Milani

89. patrick

Alley Baggett

90. patrick

Miranda Kerr [HQ]

91. patrick

Danica Patrick

92. patrick

Ayak çizimi

gazetede çalışırken müsvedde kağıdıma can sıkıntısıyla, bilgisayarıma arkaplan yaptığım siyah giyimli, üstünde atlet badisi olan ve kendisini malesef hiç tanımadığım bir bayanın ayaklarını, ayaklarının çizimini sunuyorum :D (: Not: kendisini de bi ara gönderirim :)
  93. patrick

Yesica Toscanini

94. patrick

Aria Giovanni +13

95. patrick

Veronica Zemanova +15

96. patrick

Fergie

Büyük ebatları için fotolara tıklayın.
  97. patrick

Bar Refaeli [HQ]

Bar Refaeli
  98. patrick

Pamela Diaz

99. patrick

Magazin bölümüne Sohbet Reklamları

hadi hayırlı olsun Troy, magazine yakışır reklamlar almışsınız. kutluyorum... ara ara çıkıyor ama ilerleyen günlerde görünürlüğü sıklaşır die umuyorum.
  100. patrick

Dansöz Nuran Sultan +13 (Video)

http://www.youtube.com/v/zeCkkzeo5cg&hl
  101. patrick

Badem ezmesinden şeker şeyler

bu kadar mı gerçek yapılır :^) son ikiye bayıldım :D :D
  102. patrick

Makara Kukara

Hande mi yener, Funda mı arar, hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler sonra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i bayar, bu geyiğe dayanamayan Ferhat göçer. Yıllar sonra bunlar tarih olur, o tarihide Gönül yazar, Mehmet okur. Bu mesajı 10 kişiye gönderirsen dileklerin kabul olur. Buna da...
  103. patrick

Tan - Aşkım Aşkım

TAN’DAN 14 SUBAT SEVGILILER GÜNÜNE ÖZEL YEPYENI BIR KLASIK: AŞKIM AŞKIM Yepyeni albümü ile Mart ayında müzik marketlerde yerini alacak olan Tan, yeni albümü öncesinde sevenlerine Aşkım Aşkım ile sesleniyor. Söz ve Müziği kendisine ait olan Aşkım Aşkım'ın aranjesi Atınç Tombak imzasını...
  104. patrick

Pijamalarda pek yakışırmış

Not: ilk baktığımda 4 kişi sanmıştım, itiraf ediyorum :D
  105. patrick

Asım Abi - E! Yuh!.. :))

asım abinin kayış koptu haliyle :} http://www.youtube.com/v/ZiHuAEWDZQg&rel=1
  106. patrick

Yoksa yılan eteğinize mi kaçtı?

http://www.youtube.com/v/kI3C51H1NUg&rel=1 ne adam bunlar yaa :D
  107. patrick

Badem&Özlem Tekin - Kalpsiz

http://www.youtube.com/v/elSS6WjH5w4&rel=1 Önceki senelerde internetde hayranlarıyla buluşan badem grubu bu sene bir albüm çıkardı. İlk klibini ise Özlem tekin düetiyle kalpsiz adlı parçasına çekdi. ... Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz hapseder mi aşk...
  108. patrick

Britney Spears

Britney Spears'in 2007 MTV Video Müzik Ödülleri'nden ;) tam baluk etli bu britney ;D
  109. patrick

Kadınlar-1

Nerede kaldığımı bilmeden devam ediyorum yarım kalan hayatıma. Her köşe başında karşılaştığım kadınlara verdiğim selamın yarım kalmışlığıyla yürüyorum kaldırımlarda. Dur durak bilmeyen araba kornalarının arasından sıyrılırken, göz göze geldiğim kadınların meraklı gözlerine inat kulaklarımı...
  110. patrick

Che Men's Magazine

111. patrick

Hiç Giymeselermiş +16

evet evet bunun adı yokini, valla yok gibi :D
  112. patrick

Aşk mıydı o?

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan Elleri ta içimde o dev miydi Etime bir alev değmişçesine Nasıl da yakardı öptüğü zaman Bir su gibi akıp gitti avuçlarımdan Yorgunum şimdi bin yıl sevmişçesine Hani o yalnız benim olan gül...
  113. patrick

Lisa Snowdon +16

114. patrick

Köpekler de isyan ediyormuş

vaayy kappeee :P :D http://www.youtube.com/watch?v=WTznogXSROE&feature=related
  115. patrick

MSN'imde problem var!

Mesajlaşma Yazılımları bölümüne baktım ama kimse yoktu. buraya atmam uygun kaçıyor çünkü acil lazım. :S msn'e şifremi girip oturum açmaya kalktığımda aşağıdaki uyarıyı veriyor. "Kişi listeniz kullanılabilir olmadığından şuanda Windows Live Messenger uygulamasını kullanamazsınız...
  116. patrick

ziraatci63, Doğum Günün Kutlu Olsun

gözüm ilişti d.günü olanlara, baktım ziraatci doğmuş bugün :P çıkmadan başlık armağan edip çıkıyorum.. pasta falan da diğer arkadaşlardan gelsin artıkın :D doğum günün kutlu olsun ;)
  117. patrick

Christy Hemme +14

118. patrick

Tyra Banks ile sütyen eylemi

abi bu nası bi eylem annamadım ki :P :D serbest bırakalım artık :D
  119. patrick

Bruna Bruek +14

120. patrick

Dalgalar Kıyıya Vurduğunda

Bir deniz kıyısındayım Dalgalarla dans ediyor gözlerim Boyumdan büyük dalgaların Köpükleri konuyor yanaklarıma inan Rüzgar senin gönderdiğini söylüyor Tüğlerim diken diken… Sırılsıklam oluyorum ardından Seni arıyor gözlerim sonra… Ben sadece sana sırılsıklamdın Sendin beni kucak...
  121. patrick

Şahlanan atlar

122. patrick

Pamuk'a yeni dava yolu açıldı.

Yargıtay, Pamuk'un söylediği iddia edilen "1 milyon Ermeni'yi öldürdük" ifadesi üzerine açılan davayı reddeden mahkeme kararını bozdu.. Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, İsviçre'de yayınlanan bir dergideki sözleri nedeniyle yazar Orhan Pamuk aleyhinde açılan tazminat davasını...
  123. patrick

Benim Adım Mevsim

Benim adım mevsim... Senin içindeyimdir, Sende benim içimde.. çok mutlu olurum... Mevsimdir bedenimin her karesi Dudaklarım yaz gibi sıcak dokunduğunda yanarsın! Ayaklarım, ellerini tuttuğunda kış kesilir kan ellerimdedir... Sözlerim sonbahar havasında dinlendirir Bakışlarım ilkbahardır...
  124. patrick

Hayat...

Hayat aslında inceliklerde gizli demişimdir her zaman, incelikleri yakalayabildiğimiz kadar zevklidir yaşam. Nar gibidir aynı... Tek bütün gibi gözükür; akıl edip içini açarsak şeker taneciklerini göreceğizdir. Tadına doyamayacağınız doyumlukta... Kısacacı hayata hangi açıdan bakarsak, nasıl...
  125. patrick

Kedilere Takke :)

ne kadar seksiler dimi? :D :D
  126. patrick

Jennifer Lamiraqui +16

127. patrick

Candice Swanepoel +16

128. patrick

Liv Tyler

129. patrick

Jennifer Ellison +16

130. patrick

Melekler Kahvesi ve Garson

akşam 7 gibi taksimdeydik geçtiğimiz c.tesi.. canlı müziğe gidicez ama saat daha erken. neyse bari nargile sefası yapalım diyerek hayal kahvesine gittik. çayımız geldi, ardından da nargilemiz (kapiçinolu). ben körüklüyorum duman çıkıyor mübarek :D :P ilerleyen dk.larda köz bitince anlık bir...
  131. patrick

3. İstanbul Buluşması - 27 Ocak Pazar

Tarih: 27 Ocak Pazar Saat: 14:00 Yer: TAKSİM Arkadaşlar, bu hafta sonu buluşmayı gerçekleştirelim artık :) neler yapabileceğimiz hakkında ilerleyen saatlerde yada günlerde bilgilendirme yapacağım. gelmek isteyen arkadaşlar konu hakkındaki fikirlerini bu başlı altında paylaşsınlar ve bana...
  132. patrick

Gelme Bu Gece

Her zaman yanımda olmanı istemiyorum Kulaklarımda içinin acı çığlığı Yokluğun ağlıyor kuytularımda Özlememi istiyor seni tüm iniltisiyle... Gelme bu gece Bakma gözlerimin ufkuna, dokunma bedenime Yasaklıyorum sana bu gece... Seni özlemeyi istiyorum, Tüm derinlere vurduğum hislerimle. Sattım...
  133. patrick

Özge Özberk

Google'ın en çok aranan anahtar kelimelerinden biri olan Özge (özberk olduğu iddia ediliyor), SDN'de aratılıpda bulunamayan güzellerden. içime bi burukluk düştü doğrusu :D siz google'da aramadan ben size getirdim.
  134. patrick

Spermler +13

135. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [8. Seçmeler]

8. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. Oylamanın sıhhati için sonuçları sadece oylama sona erdikten sonra görebileceksiniz. ;) 1. Avril Lavigne 2. Shannon Sunderlin 3. Nicole Graves 4. Natalia Mesa 5. Jenny Reid 6. Lindsey...
  136. patrick

Kocaman Harfler

Kalemimin sustuğu yerde Dilim çözülürdü eskiden. ...ve şimdi, hani, diyorum ki; Kalbim durduğunda! Kalemim canlanıp Heyecanla atar mı? kocaman harflerle SENİ SEVİYORUM diye... Patrick
  137. patrick

Erkut Abi

138. patrick

Kadınım

Bir kadın çizeceğim beyaz kağıdıma Pürüzlü, tıpkı olması gerektiği gibi Yalansız, sızılı yolları olan Kuytu köşesi bol ağladığı Ve her defasında benim yoluma yolu kesişen... ...ve bir kadın çizmeye çalışıyor kalemim Hayat kadar sert kabuğa sahip, Hisler kadar hassas yüreği olan… Benim...
  139. patrick

Britney Spears hastaneye kaldırıldı

Amerikan pop şarkıcısı Britney Spears, bu sabah acil servise kaldırıldı. TMZ adlı internet sitesinin haberine göre, şarkıcı "psikolojik muayene" için Cedars hastanesine sevk edildi. Ünlülerle ilgili haberleriyle tanınan siteye göre, Spears velayeti babalarında olan çocuklarını...
  140. patrick

Gül, 5 gazetecinin karşısına çıkacak

Çankaya Köşkü'nde dördüncü ayını dolduran Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün TRT'de yayınlanacak olan 'Zirve'den Bakış' programında canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak Çankaya tarihinde bir ilki gerçekleştirecek. TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcısı Zafer...
  141. patrick

Tera Patrick +16

bu iyi oldu :)
  142. patrick

Saça değil bacağa takınız (Yılbaşı özel)

143. patrick

Çorap dediğin böyle olmalı (Yılbaşı özel)

144. patrick

Minicik!..

Aşağıda gördüğünüz İran Kedisi... lütfen mıncıklamayınız, kaybolduğunda ise olduğunuz yerde bekleyip yerini tespit ettikten sonra uygun yere koyarak emniyetini sağladıkan sonra hareket haline geçiniz lütfen :D neyse, çok şeker :S mıncıklamadan duramam ki :$
  145. patrick

Ossuruhdan Skeçler +16

:D :D
  146. patrick

Christina Aguilera'nın Eline Kelepçe Vuruldu!

FBI tarafından kırmızı bültenle aranılan christina aguilera sonunda yakalandı ve SDN'ye teslim edildi.
  147. patrick

N'olursunuz bizi kurtarın!

http://www.youtube.com/watch?v=4c7QquFvTjg<br /><br />püüff :( :$
  148. patrick

Aşkın Enerjisi Sil Baştan [İç Gıcıklayıcı]

13 tasarımcı pırlantada aşkın enerjisini yeniden yarattı. SDN kızlarının hoşuna gidicek :D Bunlar aralarından seçtiklerimdi. Finalistler ve Tasarımları için Tıklayın.
  149. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [7. Seçmeler]

7. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. Oylamanın sıhhati için sonuçları sadece oylama sona erdikten sonra görebileceksiniz. ;) 1.Teri Harrison 2.Eva Longoria 3.Katie 4.Tila Tequila 5.Luciana Salazar 6.Reka Ebergenyi...
  150. patrick

Bir zamanlar genç kızların rüyasıydı...

Ses Dergisi´nin 1973 yılında düzenlediği güzellik yarışmasında kral seçilip Yeşilçam´a adım atan, yıllarca genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı jön Mesut Engin (55), artık tanınmayacak halde. Parasız pulsuz kimsesiz kalan eski Yeşilçam yıldızı İzmir´de otobüs durağında yaşıyor. Engin...
  151. patrick

Tiffany Mulheron [HQ]

152. patrick

Elin Grindemyr +16

153. patrick

'Büyük OH Deme Günü'

BU ORGANİZASYON SANSASYON YARATACAK! AMAÇ RAHAT CİNSELLİK... 60'lı yıllarda bir taraftan, global silahlanma ve savaşa muhalefet sürerken, diğer taraftan genç nüfusun özgürlük ve aşka bakışı değişti. Tüm dünyada yeni ve barışçıl bir manifestonun nakaratı yükselmeye başladı… Bu...
  154. patrick

Özgün - Nöbetçi Aşık

Nöbetçi Aşık.. Özgün’ün yeni albümü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. "Yalnızlık" parçasının klibi dönüyor ilk olarak dinleyen var mı bilmiyorum fakat çok sağlam bir parça. <br />videosunuda paylaştık mı tamamdır ;) iyi seyirler... yorumlarınızı bekliyoruz SDN olarak :)<br...
  155. patrick

Tara Reid [HQ]

156. patrick

Amerika'da 2007'nin en güzeli

157. patrick

Kristen Bell [HQ]

158. patrick

MAXIM'den Seçmeler +16

Erkekler ne ister? Bal bulsa Kaymak ister! MAXIM 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  159. patrick

Azrailim!..

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alırarabaya.... adam arka tarafa biner.....şöför...- eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....yolcu- Ben Azrailim..canını almaya geldim der......şöför alaycı bir tavırla- Sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....yolcu...
  160. patrick

Anna Babkova-Ukrayna Kraliçesi

zamanın birindeki bir röportajında; 'Alem buysa kraliçe benim' diyen Babkova, 2 ay gibi kısa sürede Türkçe öğrenmiş. İngilizce ve İtalyanca konuşabilen Babkova, bilgisayar programcılığında da oldukça başarılı olduğunu ifade etmiş. ha bir de Türk erkeklerini beğendiğini belirten...
  161. patrick

Unutamam

http://www.youtube.com/watch?v=SjDacRUE1Mg<br /><br />Ama benim ciğerim yanar<br />Ten oyalanır can kanar<br />İki gözüm iki çeşme haberin yok<br />İçrime içerime akar<br />....<br />...<br />..<br />Canımın çoğu kaldı sende... <br...
  162. patrick

Sophia Bush [HQ]

163. patrick

Hayden Panettiere

164. patrick

Carrie Enchanted [HQ]

165. patrick

SDN kızları için seçtiklerimiz

Dipnot: 1-ekleyeceğiniz fotolar varsa yukarıdaki (küçük halde) formatta ekleyin yada linkini bana Ö.M.den gönderin ben hallederim. 2-konu ile alakasız, çekememezlik kokan, uygun kaçmayacak vb. yorumlar tarafımdan sizlere bildirilmeden silinecektir. 3-bay arkadaşlar kendi fotomuzu koymaktan da...
  166. patrick

Renkler ve zevkler bir arada

167. patrick

İçimizdeki Spor Aşkı

168. patrick

Dil Çıkaran Zilliler

169. patrick

Kim bu gizli magazinciler?

gizliden gizliye :# :#
  170. patrick

Emelden.. Doğum günün kutlu olsun...

Doğum günün kutlu olsun emelden.. iyi ki doğdun, mutlu yıllar ^^
  171. patrick

10 Farklı Pozisyon Denendi +16

Yer Çekimi Olmadan Seks Olur mu? Amerikalı ve Rus Astronotlar Bu Soruya Cevap Aramışlar Amerikalı ve Rus astronotlar dünya dışında cinsel ilişkinin nasıl olacağını incelemek için uzayda 10 farklı pozisyon denemiş Amerikalı ve Rus uzay uzmanlarının dünya dışında cinsel ilişkinin nasıl...
  172. patrick

Türk Erkeği Çekicidir!

İşe Başlarken Besmele Çeker Delikanlıdır Tespih Çeker Sportmendir Barfiks Çeker Tek Eliyle Şınav Çeker Kendi Dişini Kendi Çeker Kaçan Golde Yuh Çeker Ağzında Sigara Halay Çeker Dikiz Aynasından Hareket Çeker Muazzam Kopya Çeker Kaynanadan Çok Çeker Genelde Babaya Çeker Evladına Nutuk...
  173. patrick

Hayırsever Fahişe

Şili'de Bir Fahişe, Hayır Amacıyla 27 Saat Boyunca Seks Yapacak. Kız, Koyu Katolik Ülkede Her Yıl Yapılan En Önemli Hayır Organizasyonlarından Biri Olan Bağış Maratonu Kapsamındaki 'Teleton'a Katıldı. Şili’de bir fahişe, hayır amacıyla 27 saat boyunca seks yapacak. Maria...
  174. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [5. Seçmeler]

5. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. Oylamanın sıhhati için sonuçları sadece oylama sona erdikten sonra görebileceksiniz. ;) 1-Kortnie O'Connor 2-Ali Landry 3-Vida Guerra 4-Elisha Cuthbert 5-Katherine Mcphee...
  175. patrick

Bir Kız Bir Erkeği Neden Terketmez!!!?

ben bunu daha çok seviyorum mesela.. teketmelerden, olumsuzluklardan uzak bi soru... asıl beklentilerimiz ve bizi mutlu edecek cevaplar bu soruda gizli... hadi bakalım verin cevabı :) siz kızlar/erkekler, bi erkekten/kızdan niçin ayrılmazsınız? ( uleen ben böyle soru soracak adam mıydım :D...
  176. patrick

Gerçek berber dükkanı

Arkadaşlar, aşağıdaki linkten önce kulaklığınızı takın ve dinlemeye başlayın. tam bir berber dükkanını kulaklarınıza getiriyor ve hissediyorsunuz :) http://ccgi.bluerabbit.plus.com/virtualbarbershop/
  177. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [4. Seçmeler]

4. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. Oylamanın sıhhati için sonuçları sadece oylama sona erdikten sonra görebileceksiniz. ;) 1-Julia Stiles 2-Alyssa Milano 3-Liv Tyler 4-Gülcan Karahancı 5-Mandi Michaels 6-Tyran Richard...
  178. patrick

Nuri Sesigüzel-this land [Komedi]

http://www.youtube.com/watch?v=nNk4krrj8DM<br Allah'ım bizi böylelerinden kurtar yareppiiim. amiiinn :D :D Ha ingilizce kısımda bu vatan senin vatanın,bu vatan benim vatanım californiyadan newyorka kadardiyor o. O sanırım bize bi işaret bu, ABD'yi hedef gösteriyor.
  179. patrick

Yerini tutan birşey var mı ?

Bende istiyorum bunlardan :$
  180. patrick

Bu kadınlar 3 kişi arıyor!..

kaskı ve silahı olan 3 kişi aranıyor :)
  181. patrick

Bu kadın ne yapıyor?

bu kadın ne yapıyor? :* (:
  182. patrick

Ebru Polat, Dünya popo yarışmasında 20. oldu

Şarkıcı Ebru Polat, dünyanın en güzel popolu 20 kadını arasına girdi. Çetin Ceviz isimli albümüyle adını duyuran şarkıcı Ebru Polat, dünyanın en güzel popolu 20 kadını arasına girdi. Bir Japon televizyonunun yarışmasına fotoğrafını gönderen Polat, binlerce aday arasında "Kendisini...
  183. patrick

Kıraç - Benim Yolum

Kıraç, 3 yıllık bir aradan sonra "Benim Yolum" adlı son albümünü çıkardı. Albümündeki 5 şarkının söz ve müziği Kıraç’a ait. Özellikle "2. sıradaki Yıkık parçasını dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum ;) Ümit Yaşar'a olan hayranlığım bir kat daha arttı bu parça ile...
  184. patrick

Bebek gibi yapar!

bu kadar kıskancını da ilk defa gördüm.. hayır ikisi de birbirini kskanıyor :D http://www.youtube.com/watch?v=LuSBCIV1zuQ
  185. patrick

Nicole Graves

---------------------- Oylama sürüyor:http://forum.shiftdelete.net/sdn-guzelini-seciyor-3-secmeler-t11546.0.html
  186. patrick

Shannon Sunderlin

---------------------- Oylama sürüyor:http://forum.shiftdelete.net/sdn-guzelini-seciyor-3-secmeler-t11546.0.html
  187. patrick

Sarah Elizabeth

188. patrick

Maggie Grace [HQ]

Lost dizisinin güzellerinden... Shannon... ---------------------- Oylama sürüyor:http://forum.shiftdelete.net/sdn-guzelini-seciyor-3-secmeler-t11546.0.html
  189. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [3. Seçmeler]

3. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. ;) bu sefer bir değişiklik olsun dedim, 2-3 gün sonra oyumu kullanacağım ve oylamanın sıhhati için Sonuçları sadece oylama sona erdikten sonra görebileceksiniz :) 1-Megan Hauserman 2-Naomi...
  190. patrick

Holley Dorrough [HQ]

191. patrick

IQ'nuz

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz. Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz. Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür. Eğer siz diğer yönde de...
  192. patrick

Yasal ve Mantıklı

Üniversite son sınıf öğrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider: Siz sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz. İşin bu yanını hiç düşündünüz mü?" "Tabii düşündüm. Hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak değil...
  193. patrick

Pasiflora

Tezkere... PİŞMİŞ aşa su katmak istemem ama, bu hükümetin Irak'a girmesini beklemek, rahmetli anneannemden öpücük beklemeye benzer. * Neden derseniz, sorarım... Bir ülke, bir başka ülke topraklarına askeri harekát yapacaksa eğer... İlk iş ne yapar? Düşünün biraz... ? ? ? ? ? *...
  194. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [2. Seçmeler]

2. Seçmelerimiz Başladı!.. Oyunuzu mutlaka kullanın! İsteğe bağlı olarak da yorum yazabilirsiniz. ;) 1-Viviana Castrillon 2-Petra Nemcova 3-Paris Hilton 4-Luciana Salazar 5-Erica Campbell 6-Pamela David 7-Nicky Hilton 8-Megan Fox 9-Gemma Atkinson 10-Lindsay Lohan 11-Kristin...
  195. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [1.'ler]

1. Seçmelerin 1.'si Adriana Lima
  196. patrick

Bir Hamam Böceğinin Günlüğü

>>>Dün gece yine ölümle burun buruna geldim. >>>Kendime bir zarar geleceğinden değil ama karım Fatma ne yapar sonra. >>>Biz Akşam yemeğimizi saat 11-12 gibi yerdik ama ev sahiplerimizin >>>misafiri>geldiğinden geç saatlere kadar oturup yatmadılar.Neyse ki...
  197. patrick

Monica Leigh +16

--------------------- Oylama sürüyor: http://www.shiftdelete.net/forum/sdn-guzelini-seciyor-1-secmeler-t10424.0.html
  198. patrick

Lindsey Vuolo +16

--------------------- Oylama sürüyor: http://www.shiftdelete.net/forum/sdn-guzelini-seciyor-1-secmeler-t10424.0.html
  199. patrick

Jennifer Hurt +16

200. patrick

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [1. Seçmeler]

Arkadaşlar! bir çok arkadaşımızın beklediği anketi sizlere sunmanın zamanı geldi. İlk günden bugüne kadar eklenmiş güzeller(format olarak eklenmesi bizler için uygun olanları seçiyorum) arasından 1. Seçmelerimize başlıyoruz. Her 10(bir iki gün sarkabilme ihtimali var) günde bir 15 güzelin...
  201. patrick

Siz hangisini seçerdiniz?

Eveeet... bir güzellik yarıması ve kızlarrr!.. fazla uzatmayayım.. siz hangisini seçerdiniz? yorumlar gelsin ;)
  202. patrick

Uyarılar ve Fotoğraf Ekleme (Görsel Anlatım)

Uyarılar UYARI 1 Daha önceden açılmış başlık var ise Daha önceden açılmış magazin güzellerinin fotoları o başlık altına açılmalı. eğer fotosu yayınlanan kişi aynı fakat konusu farklı ise ayrı başlıkta açılabilir. Bunun dışındaki konu başlıkları değerlendirmeye alındıktan sonra konseptler aynı...
  203. patrick

Benden Eski SDN Anayasaları!!...

1 SDN anayasasının 72,5 'uncu bendinin 496 satırının 34'üncü sütununun çakıştığı noktanın ihlalinin yasal uyarısına binaen ferman söyleyen/söyleten/söyleneni dinleyen/dinlediğini saklamayan/sakladığını bulamayan/bulduğunda emniyet güçlerine teslim etmenlere 89 koltuk altı gıdıklama, 73...
  204. patrick

Ahhh şu kızlar

Kızlar bir gün beş katlı erkek mağazasını gezmeye giderler. 1. KAT' ın kapısında şunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler" Kızlar yazılanları okur ve şöyle derler: "Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım&quot...
  205. patrick

Afacan Çocuk

Dede bahçede oynayan torununu izlemektedir. Torunu bahçede kazma kürek oynarken bir deligin içinde solucan bulur ve çekip çikarir. O sirada dedesi bunu fark eder ve torununun yanina gidip, - O solucani tekrar delige sokabilir misin ? der Torunu, - Tabiki, der Dede hafif bir tebessümle...
  206. patrick

Aşılı Kolum

Uzun teneffüste Gri okul bahçesindeki Siyah beyaz koşuşturmanın Tam ortasındayım Ve sen aşılı kolumsun. Ebru Cündübeyoğlu
  207. patrick

Yaşlanıyoruz!..

Bugün üniversite öğrencilerinin çoğunluğunu 1986 doğumlular ve daha küçükler oluşturuyor.'Gençlik' onlara deniyor. Onlar için Soğuk Savaş bir bilgisayar oyunu. AIDS doğduklarından beri var. CD doğduklarından beri var. Michael Jackson onlar doğduğunda...
  208. patrick

311 no'lu oda da sırlı ölümler

311 Numaralı Oda Güney Afrika'nın Cape Tovn şehrindeki bir hastanede devamlı olarak gizemli ölümler oluyordu. Hemşireler haftalardır üst üste her cuma günü 311 numaralı yoğun bakım odasına yatırılan hastaları olü bulmaktaydılar. Bu sırlı ölümlere uzun süre açıklama getirilemedi. Herkes...
  209. patrick

Photoshop ve gerçekçilik

http://www.youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k<br /><br />çok iyi B)
  210. patrick

Hayırlı ramazanlar herkese...

211. patrick

Angut!!

Herkesin haksız bir şekilde kullandığı bir ifadedir 'Angut'. Biri laftan anlamayınca, boş boş bakınca ya da aptallık edince hemen 'Angut musun?' der günümüzün insanı. Angut'un aslında bir kuş olduğunu bilmeyen bir sürü insan var ülkemizde. Özelliği nedir bilir misiniz...
  212. patrick

+16 Natalia Mesa

B)
  213. patrick

İsimsiz Kahramanlar

-------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------
  214. patrick

+16 Cassandra Lynn

215. patrick

+ 16 Alison Angel

216. patrick

+16 Victoria Silvstedt [HQ]

217. patrick

Evelyn Lory [HQ]

218. patrick

+16 Kimberley Rogers [HQ]

219. patrick

Eva Vincent [HQ]

220. patrick

+16 Leilani Dowding [HQ]

e=leilani431920x1200bh8.jpg]
  221. patrick

Rock'n Coke böyle geçti

Bu yıl beşincisi düzenlenen Rock'n Coke festivali ilk gün yakıcı güneş altında, ikinci gün ise yağmurlu geçti. Cumartesi günü festivale katılanlar bikinilerini giyip güneşlendi, pazar ise yağmurda sığınacak bir yer aradı. Binlerce kişinin müziğe doyduğu festivalden objektiflere renkli...
  222. patrick

Cem Yılmaz'dan...

Demokrasinin en tuhaf tarafi oylama sistemidir. Yani her secmenin bir oy hakki vardir ama hicbir ise yaramamaktadir. Cunku her insanin bir oy hakki olmasi adaletsizlik. Adini yazmayi bilmeyenle yaziyi icat edenin esit oy hakki olmasi butun duzensizligin kaynagidir. Bence saglam bir...
  223. patrick

Dumur - Polis - Anons

Gecen gun aksam vakti dolmusta gidiyorum, arkadan teyzenin biri bagirdi: -"Evladım su sari kamyonetin yaninda indiriver." Dolmus soforu dumur olmus bir vaziyette: - Iyi de teyze, o kamyonet hareket halinde, nerde duracagini nerden bileyim!.. --------------------------- Simdi...
  224. patrick

Şikayet ederim!

Gecen sene Hava Harb Okulunun Sinavi'na gitmek icin Bursa Terminali'nde otobusumu bekliyodum. Bu arada ilginc bi olaya tanik oldum. Adamin teki karisini Istanbul'a yollamak icin bi otobus firmasindan bilet almisti.Fakat otobus firmasi adama ayirdigi bileti baskasina satmis...
  225. patrick

Lastik :)))

Bir gun Izmir' de belediye otobusunde gidiyoruz arkadaslarla. Bizim arkadas bos yer buldu ve oturdu. Sonraki durakta da eli bastonlu yasli bi amca geldi. Arkadas da killigina adama yer vermedi. Adam o arkadasin oturdugu koltugun yanina geldi ve ayakta arkadasin yer vermesini bekliyor...
  226. patrick

Temel: Hakkınızı helal edin

Temel akciger kanseri olmus, doktorlar, " Iki aydan daha fazla yasaman mucize olur!" demisler ve umitsiz oldugu icin tedaviye de son vermisler. Olecegini anlayan Temel, butun dostlariyla helallesmeye karar vermis. Fakat bizim Temel gordugu herkese kendisinin AIDS hastaligina...
  227. patrick

Yasemin Kozanoğlu

detaylı araştıramasam da elime geçenleri ekliyeyim dedim...
  228. patrick

Tatile çıkıyorum

arkadaşlar 3-4 günlüğüne tatile çkıyorum... bu süre zarfında güzel fotoları sizlerle paylaşma şansım olabilir... gerçi troyla da görüştük, isteği oldu.. foruma bol bol foto... :) hmmm benim de aklıma iki kategoride yayınlamak geldi 1-Konu dışı (bu başlık altında -ordan, burdan, şurdan-)...
  229. patrick

Tunick 600 kişiyi soydu!

patick değil, doğru yazdım Tunick... abi bu yabancılar herşeye soyunuyor. küresel ısınmayı protesto etmek için soyunduklarını öğrendim. soyunmak için bahane arıyor olmasınlar sakın. napacaz bunları :)
  230. patrick

+16 Anette Dawn [HQ]

Bölüm 1 Bölüm 2
  231. patrick

+16 Kortnie O'Connor [HQ]

Bölüm 1 Bölüm 2
  232. patrick

Anna Faris [HQ]

233. patrick

Ali Landry [HQ]

234. patrick

+16 Susan Hill [HQ]

Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3
  235. patrick

Hilary Duff [HQ]

Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3
  236. patrick

Keeley Hazell [HQ]

237. patrick

Katharine Mcphee [HQ]

238. patrick

Danielle Lloyd [HQ]

239. patrick

Gitar eşliğinde İstiklâl Marşımız

<br />Bunu dinlemenizi tavsiye ediyorum ;) <br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=VqH8OrHyRbU&mode
  240. patrick

Enhar'ın bugün doğum günü

doğum günün kutlu olsun.. nice yıllara Enhar...
  241. patrick

Serkan Altuniğne'den 2

(eskilerden derliyorum arkadaşlar) :D
  242. patrick

Serkan Altuniğne'den 2

komik resimlere eklemiştim ama şeeyy o.O siler misiniz? :*
  243. patrick

Gerçek dünyaya hoş geldin, artık AIDS'lisin...

Bir arkadasın is arkadaşlarından biri sinemaya gider, yerine oturur bir şeyin battığını fark eder. Kalkıp baktığında, batan şeyin, ucuna bir not iliştirilmiş bir iğne olduğunu görür. Notta: Gerçek dünyaya hoş geldin, artik AIDS' lısın yazildir. Doktorlar iğneyi test eder ve AIDS virüsü...
  244. patrick

Heidi Klum [HQ]

Kaynak: milliyet.com.tr
  245. patrick

Çekici yaş 36!

Milliyet'e göre çekici yaşın bayanlarda 36 yaş olduğu... fotolara baktım da gerçek galiba bunlar :) buyrun bakalım ;) Kaynak: milliyet.com.tr
  246. patrick

Çekimlerde olay çıkardı!

Kaynak: Milliyet.com.tr Not: Olayı ben bile anlamadım, sormaın sakın (:
  247. patrick

Raifbey At Çiftliği'nden kareler...

Web sitesini yaptığım Raifbey At Çiftliği'den seçtiğim fotoları sizlerle paylaşayım.. hoşnuza gideceğini düşünüyorum ;) http://www.kemalkurtstable.com
  248. patrick

Forum Geri mi Atıyor!?

ya forum da ara ara msjlarım siliniyor. hangi konuya ne yazdığımı çok iyi biliyorum ama tekrar o konuya girdiğimde msjım yok.. 500 küsür msj sayım vardı (küsürünü hatırlıyorum yani) :^) 500'ünde küsüründe değilimde msj'larım ve içeriği güme gidiyo >X< >X< bi bana mı oluyo...
  249. patrick

Lindsay Lohan [HQ]

250. patrick

Kristin Kreuk [HQ]

251. patrick

Joanna Krupa +16

252. patrick

+16 Natalie Denning [HQ]

253. patrick

Karen Mcdougal [HQ]

254. patrick

+16 Miss Kalça

255. patrick

Kagu için...

Kagu... Doğum günün kutlu olsun ^^ ^^ ^^
  256. patrick

İşte bu smileyler!...

SDN yönetimi sesime kulak verip smileylerimi foruma ekledi sonunda... teşekkürler SDN  :} :} 1- :} 2- (: 3- :* 4- ;( 5- +( 6- (&) bu 6'ını sevenler derneği mi kursam naaapsam  :P Kötü Adam not: Başlık düzeltildi
  257. patrick

Muhteşem 4'lük: Yavuz Sultan Selim

Yavuz Sultan Selim'den dört dörtlük bir şiir... Soldan sağa okuduktan sonra yukarıdan aşağıya okuyun. Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur Sâdıkâne belki ol âlemde bir dildâr olur Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur...
  258. patrick

+16 Luciana Salazar [HQ]

259. patrick

+16 Viviana Castrillon [HQ]

260. patrick

+16 Pamela David [HQ]

261. patrick

+16 Brooke Burker -2 [HQ]

262. patrick

Pamela Anderson-2 [HQ]

263. patrick

Ceviz mi kirpi yavrusu mu?

cevize benziyo di mi, hemen at ağzına :-[ Kirpilerin özellikleri Yetkililer kirpilerin görüldükleri yerde kesinlikle rahatsız edilmemesi gerektiğini ifade ederek avlanmasının yasak olduğunu hatırlattılar. Yaklaşık 30 cm. boyunda olan ve ağırlığı cinsiyete, yaşa, yaşadığı koşullara bağlı olarak...
  264. patrick

Pamela Anderson[HQ]

265. patrick

Gemma Atkinson[HQ]

266. patrick

Kadınım

Bir kadın çizeceğim beyaz kağıdıma Pürüzlü, tıpkı olması gerektiği gibi Yalansız, sızılı yolları olan Kuytu köşesi bol ağladığı Ve her defasında benim yoluma yolu kesişen.. ...ve bir kadın çizmeye çalışıyor kalemim Hayat kadar sert kabuğa sahip, Hisler kadar hassas yüreği olan... Benim...
  267. patrick

Brooke Burker -1 [HQ]

268. patrick

TAŞINDI: Kesinlikle Photoshop Değil!

Magazin bölümüne ait olmadığı tesbit edilmiştir.
  269. patrick

Michelle Marsh [HQ]

270. patrick

Erica Campbell [HQ] (16+)

271. patrick

Türkçe'ye Dikkat!..

Yazının aslı "... Bir kisinin surekli yasak koymasi dominant olmasi sevdigin insani kisi olarak onemsemedigini gosterir. Cunku bir iliski kisiye aittir bir kisi onu hegomanyasi altina almak istedigi anda o iliski tek kisilik olur cunku diger kisi onun kimliginde erir.. ..." Olması...
  272. patrick

Avril Lavigne [HQ]

Aşığım bu kadına 8)
  273. patrick

April Scott [HQ]

274. patrick

Alyssa Milano [HQ]

275. patrick

FTV Girls... "Yana"

276. patrick

Abigail Clancy [HQ]

277. patrick

32 olmam lazımdı!..

:-[ :-[ bir an önce kurtulmam lazımdı, 32 olayım die konu açtım.. saygı ve sevgilerimle.. çok mu konu dışı oldu? ::) ::)
  278. patrick

Jodie Marsh [HQ]

279. patrick

Adrianne Curry [HQ]

::)
  280. patrick

Alina Vacariu [HQ]

281. patrick

Gizliyorum

Bi itirafım var ama onu gizli tuttuğumu itiraf etmek istiyorum :P :P
  282. patrick

Yönetimden isteklerim var...

Yönetim efradından bi kaç isteğim var. Şöyle ki; 1. şeytan iconu 2. ters dönmüş aplak surat iconu 3. dudak uzatmış şeytanlığını gizlemiş iconu 4. gülmekten yarılmış yarıldığı gibi de iconlaşmış iconu yeni forumda da istemekteyim. bunlar sadece benim isteğim olmamakla birlikte, eski üyelerin de...
  283. patrick

Anam anam diyim :S

4000 küsür mesajım yok mu oldu :'( SDN ye ilk üye olduğum gün ki gibi üyecik olarak mı gözüküyorum yoksa? :( :( ama eskisine çok alışmışım, bu forumda kayboldum arkadaşlar... ??? :-[