Arama sonuçlarınız

1. Elrohir18

Soru Laptop Bakımı

Herkese merhaba, Monster Tulpar T5 v17.1 laptop kullanıyorum malum yaz bakımları geldi merak ettiğim konu laptopda ram ve ssd için termal pad uygulamasını yapmak istiyorum ama çokda emin değilim bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum.
  2. Elrohir18

Öneri Robot Süpürge Önerisi

Merhaba, Tabii ki pürü pak temizlesin demiyorum sadece amacım ben işteyken annemin kendini yormasını engellemek ve haftasonu ona yardım edebilmek evin bulunduğu konum çok işlek bir yer olmasından dolayı havalandırmak için camı açtığımız anda hatrı sayılır bir miktarda toz birikimi eve hücum...
  3. Elrohir18

Yardım 2023 YKS'ye 6 Ay Kaldı Halen Daha Düzenli Olarak Çalışmaya Başlayamadım

Merhaba, Uzun zaman oldu ÖSS gibi bir sınava girmeyeli ben artık daha çok mesleki sınavlara kanun içeren sınavlara giriyorum ama hepsinin temeli aynı anlamak için öncelikle kitap okuma alışkanlığı olmalı üniversite sınavına gireceğim yıla kadar bende de olmayan bir konuydu ama bir kaç...
  4. Elrohir18

Öneri Robot Süpürge Önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba, Uzun zamandır annem için bir robot süpürge almak için araştırma yapıyorum bütçem maksimum 16000TL. Bu konu da eminim benden daha tecrübeliler vardır aramızda. Aradığım başlıca özellikler boşaltma istasyonlu olması bunu ana nedeni annemin sürekli beni beklemesini...
  5. Elrohir18

SteelSeries Arctis 3 Videolu İncelemesi!

merhaba, usb giriş type c giib geldi bunu direkt type c gişrişine takarak çalıştırma durumu oldu mu?
  6. Elrohir18

Öneri Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar merhaba, Mevcutta rampage'in kulaklığını kullanıyorum fakat artık değişmek gerek 5 yıldır hem yıprandı hemde pedleri sıkıntı oluyor. bütçem 900 1000TL'ye kadar çıkabilirim. Genelde wireless kulaklıklara baktım ama karar veremedim sanal 7.1 önemli sadece oyun için değil geneldede...
  7. Elrohir18

Cep telefonu tavsiyesi

Bütçeyi yazmayı unutmuşum 8000TL'ye kadar zorlayabilirim. Aam üst seviye bu :)
  8. Elrohir18

Cep telefonu tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba; emektar LG G5 artık yolun sonuna doğru geliyor. Şu anda telefon fiyatları inanılmaz yüksek kullandığınız deneyime göre daha çok kamerası ön planda olacak şekilde gelecek 5 yıl kullanımda(sistem güncellemelerini takan biri değilim) öneriniz var mı? Çok fazla seyehat ettiğim...
  9. Elrohir18

Yemek Termosu

Valla ben dıiarıda döner falan kokusu alınca midem bulanıyor artık :) bu şekilde hem ne yediğimi biliyorum hemde nasıl hazırlandığını :)
  10. Elrohir18

Yemek Termosu

o benim de aklıma geldi :) ama biraz araştırınca sefer tası falan bunların yanında sefer tası çocuk gibi kalıyor :D
  11. Elrohir18

Yemek Termosu

Merhaba arkadaşlar; İlgili forum bölümü burasımı çok da emin değilim ama bana en uygun yer burası geldi. Yaklaşık 7 aydır bir kurumda çalışıyorum mevcut verdikleri yemek kartını eve harcadığım için dışarıda yemekten de sıkıldım ve mevcut beslenme düzenime uygun olmuyor dışarıda yemek (spor...
  12. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Microsonic'i spk için izmire gittiğimde gördüm kesinlikle değmez spigen daha iyi buff curved çıkartsaydı iyi olurdu
  13. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

reklam engelliyiici falan kullanıyorsanız görünmüyor olaiblir :) amazondan bir link atmıştım oraya ilan aşlığı şu şekilde " LG G5 Screen Protector [Full Coverage],Yootech [Update Version] [3-Pack] [Anti-Bubble] [HD Ultra Clear Film] Edge to Edge PET Screen Protector for LG G5,Lifetime Warranty"...
  14. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

şöyle birşey yollasalar şuraya ne olurdu ya :)
  15. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

ilkin amazondan baktığımda 3lü gördüğümde çok sevinmiştim ama birde buraya gönderilmeyen yootech'in full ekranı kapsayan modeli var ki keşke yollansaydı :)
  16. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

:) oda ayrı bir güzellik olmuş :) neyse kartı ödeyince sipariş etcem artık :) benim ufaklıkta cihaz aldığı için kılıf vs sağlam almak istiyorum malum ekran pahalı :) umarım şu 20 günlük süreçte bişi gelmez cihazın başına :)
  17. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

:) açıkcası buff'a baktığımda sadece ekran kısmını kapsaması üst kısmı bırakması çok üzmüştü beni spigen'i incelediğimde üst kısımda yanlış değilsem 1cm veya daha az bir boşluk olması lazım ki onuda kılıf kapatır zaten ama koruma özelliğinin 3h olması beni biraz düşündürdü :)
  18. Elrohir18

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Arkadaşlar merhaba, G5'i 2 ay oldu alalı ve kullananlı sürekli ekran koruyucu ve kılıf arıyordum kılıf spigen'in tough armor'u alacağım ama ekran koruyucu olarak kullananlar arasında spigen'i çizilmeye vs. karşı olarak tavsiye eden var mı?
  19. Elrohir18

Radeon Software Crimson Edition Sorunsalı

Arkadaşlar merhabalar yeniden uzun zaman oldu, bugün çıkan RSCE kurmaya çalıştığımda yüklediğim resimdeki gibi bir ekranla karşılaşıyoum sildim yeniden kurdum tüm her şeyi sildim banamısın demedi.
  20. Elrohir18

GTA 5 Açılma Sorunu

merhaba arkadaşlar elimdeki GTA V kurulumunu yaptım fakat ilaçlı ilaçsız her sürümde de açılmıyor. Delirmek üzereyim GTA5.exe 140K küsürlü bir ram kullanıyor sonra kendi kendine kapanıyor. PC'nin özellikleri yeterli fakat bir türlü anlamadım .
  21. Elrohir18

Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

arkadaşlar bu telefon ülkeye girdiğinde alıcam fakat şimdi acilen kol bandı alıcam yoksa şimdiki telefon parçalanacak koşu sırasında. ekran boyutu yanlış dğeilsem 5.5" değil mi? ona göre alayım diyorum
  22. Elrohir18

17 yaşındayım yardımcı olun lütfen

@econkara kardeşim öncelikle yediğine dikkat edeceksin doymuyorsan yağsız salata ye :) 2.si fitness yapıcaksan mutlaka iyi araştır her spor salonu bir dğeil mtlaka sertifikalı hocalar ile çalış, tabiki koşu için ayakkabı önemlidir nike airmax serisi bana göre baya iyidir ama tuzludur. illahi...
  23. Elrohir18

Farklı MHZ Ram Kullanmak

kısaca verim almak düşer:)
  24. Elrohir18

Farklı MHZ Ram Kullanmak

Arkadaşlar elimde eski pc'nin ram'i var 2 gb 1066 mhz ddr3 var elimde. Kullandığım pc ise 4 gb 1600 mhz ddr3 kullanıyorum Dell Inspiron 15R 5520 modeli :)
  25. Elrohir18

Farklı MHZ Ram Kullanmak

26. Elrohir18

Nvidia mı Amd mi en iyiyi seçiyoruz

AMD chipsetleri çok iyi ama yazılım bakımından başarısız..
  27. Elrohir18

Konu Düzenleme?

konu düzenlemek için konuya girdiğimde düzenleme butonu yok:S bu konu hakkında yardım edebilecek bri varmı acaba?
  28. Elrohir18

Elrohir18 Spor Günlüğü

Psikoloji konusu doğrudur zaten 6 7 aydır fizyoterapist yüzünden spor yapıyorum 13 14 kilo kadar verdim :) fakat bu kadar ilerlemişken daha fazlasını verip daha iyi zinde ve sağlıklı bir vucüda sahip olmayayım ki? Besin takviyelerini şahsen pek kullanmayı düşünmüyorum düzenli bir şekilde yemek...
  29. Elrohir18

Elrohir18 Spor Günlüğü

Herkeze merhabalar; Uzun bir aradan sonra yine SDN de olmak çok güzel :) bizim gibi bir çok programcı, mühendis ve mimar'ın sorunu olan masa başı çalışma spor yapamama durumumuz yüzünden düzensiz beslenme ve sporsuz yaşam ile yükselen yağ ve kilo oranlarımız var ben buna dur demek için...
  30. Elrohir18

Cep Telefonu İçin Kulaklık Önerisi

arkadaşlar merhaba; Nokia L620 Telefon sahibiyim sürekli spor yaparım bunun için kulaklık daha önce çengelli ve enseden tüm kulağı kaplayan kulaklıklardan aldım. bu tarzda önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve mikrofonlu kulaklık modelleriniz varmı?
  31. Elrohir18

Amd Radeon HD 7670M Driver sorunu

@basbeLası mesele geçişler değil mesele 13.9 veya 13.11 driverını kurduğumda kart devre dışı kalıyor ya amd ye bişi oluyor yada intele anlamadım bnede ne olduğunu aygıt yöneticisinde ikisini birinde mutlaka ünlem oluşuyor...
  32. Elrohir18

her şey güncel arkadaşlar bios da a14 de:) ben anlamadım bu işi stabil çalışan 13.4 driverını kullanıyorum ama üste geçmeye kalktığımda kafayı yiyor kart:S
  33. Elrohir18

arkadşalar son 13.9 ve 13.11 beta v8 i kurduğumda sorun çıkıyor kart devre dışı kalıyor intel graphics 4000 ile beaber kullanıyorum bf4 için yapıyorum ama sorun bitmedi bir türlü çıldıracam sistemim windows 7 şu anda 13.4 sürtümü kullanıyorum
  34. Elrohir18

Kilo vermek için neler yapmalıyım?

kardeşim önce bir diyetisyene gideceksin kan tahlillerine bakılacak sonra kütle endeksin ölçülecek ve ona uygun kalorili bir diyet yazılacak sonraısnda iser spor yapman lazım daha doğrusu cardiyo yapacaksın sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsan böyle olucak ben 10 kilo verdim:) 2 ayda daha...
  35. Elrohir18

Wordde Grafik Çizme

resimdeki gibi alttaki kesik çizgiler olmadan nasıl çizerim:)
  36. Elrohir18

[SATILIK] Notebook Parçları

Herkeze Merhaba Arkadaşlar eski dizüstü bilgisayarlarımın arzalanması(Sony Vaio VPC-EB1S1E/BJ ve HP Pavilion 1237ET HP Sadece Adaptör.) ile parçalarını satmaya başladım. Sayfayı fazla yormamak amacıyla ve karşılıklı güven olması için sahibinden.com'da get işlemi ile satış yapılacak. Çıkma ve...
  37. Elrohir18

CyanogenMod ile wildfire sürümüğnü nasıl yükselte biliirim?

arakdaşlar başlıkta gibi sürümü nasıl yükselte bilirim neler yapmam lazım bu konuda biraz cahilim:)
  38. Elrohir18

Yüksek Kapasiteli Wi-Fi Çözümü (15km)

@byaydin dostum ev değil bir kamp alanı için geçerli bu. xyz1234 dostum 30km lik alana en hakim yere takılan bir omni anten ve grid antenle yapılmış örnekleri var:) madmex konu ile olan alakası?
  39. Elrohir18

Yüksek Kapasiteli Wi-Fi Çözümü (15km)

arkadaşlar elimizde Airties Air5440 modem ve http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wa801nd-300mbps-kablosuz-n-access-point/productDetails.aspx?productId=bd101075&categoryId=410"]TP-Link TL-WA801ND Access Point[/URL] var bunun için omni veya grid antenle engebeli halde olan arazide bulunan...
  40. Elrohir18

Unuttum Site ismini...

arkadşalar dizilerin isimleirni ve bölümlerini yazıyorduk orada bize o bölümde kullandığı tüm müzikleri yazıyordu var böyle bir site kullanan arakdaşlarımı?
  41. Elrohir18

Harddisk görmüyor pc ?

ide kablosunda da sıkıntı olabilir..
  42. Elrohir18

İç IP Log Tutma İçin Yardım...

arakdaşlar iş yerimizde ve çevresinde dinamik ip ile bağlı ç.ok sayıda bilgisayar var yalnız bir makineye kurulacak ve aradaki tüm bağlantıların logunu tutacak herhangi bir server kurma şansımız yok!! bunun için bildiğiniz program varmı?
  43. Elrohir18

Tek modem farklı ipler?

arkadşalar bir yerde tek modem(birde ap ile bağlantı var modem air 5440 ile tplink marka ap ile ) fakat çok kişi giriyor kimin ne yaptığı belli değil bunun için kurulacak bir program sayesinde modemden çıkan ipler her bilgisayarın kendi ipsi ile çıkış yapmasını istiyorum bunu nasıl yapıcaz...
  44. Elrohir18

Airties Air 5440'i Access Point olarak kullanmak?

arkadaşlar konu acil...
  45. Elrohir18

Airties Air 5440'i Access Point olarak kullanmak?

arkadaşlar elimde 2 tane var bu modemden ben birini AP olarak kullanmak istiyorum. kullanabilirsem nasıl kullanacağımı söyler misiniz?
  46. Elrohir18

4 Aylık Kediye Komando Eğitimi

güzel eğitmişler gerçekten :D de bu şarkının adını bilen varmı arkadşlar?
  47. Elrohir18

Firsaturunu.com ?

valla acun aldığı paraya bakar sonuçta reklam reklamdır:) bizim içinse hizmet önemli daha önce kullanalr varmıdır acaba?
  48. Elrohir18

Acil Dizüstü Tavsiyesi

arkadaşlar şu modeller arasında kaldım; http://www.bimeks.com.tr/urun/118804/samsung-rf511-s04tr.aspx#specs http://www.bimeks.com.tr/urun/118695/sony-vaio-vpcf22m1e-b.aspx#specs
  49. Elrohir18

Acil Dizüstü Tavsiyesi

Max2Life dostum casper kullandım ve kullana arkadaşalrımda hiç memnun kalmadık o yüzde casper dışı iyi olur
  50. Elrohir18

Acil Dizüstü Tavsiyesi

arakdaşalr kullandığım laptopu kardeşime gönderiyorum lakin bana bir tane laızm malum i7 işlemcili 6 veya 8 gb ramli bir makine arıyorum sony olursa iyi olur ama diğer markalara hp dışında açığım. uygun fiyatlı olursa iyi olur...
  51. Elrohir18

SDN Google+ Kullananlar Buraya !

https://plus.google.com/100116626406748476043
  52. Elrohir18

Sony vaio garanti

istanbul bişim dışında nerden alısan al sony eurasia garantisi olur die biliyorum çünkü benim öyle.
  53. Elrohir18

Garanti Bankası

kuveyttürk işletim ücreti almıyor 1 yıl oldu hesapda hiç bir kesinti yok ayrıca hiç bir online işlemde de ücret kesmiyor. tavsiye ederim.
  54. Elrohir18

Fenerbahçe Yönetimi '' Bizi Bank Asya'ya Düşürün'' !

bank asya mı buda yeni siparişle düşerme modasımı olucak :) acaba yunanistandaki durum örnek alınmalı direk 4 lig aşağısı olmalı en az
  55. Elrohir18

Google Music Davetiye Dağıtımı

banada yollayabilecek olan arkadaş varmı acaba burakemre18Gmail.com
  56. Elrohir18

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

keyloger dostum elinize kolunuza sağlık deneme yapalım birde Elrohir18
  57. Elrohir18

Google+ Davetiye Paylaşımı

[email protected] varsa davetiye alkabilirmiyim bende
  58. Elrohir18

Hayırsız Troy :)

konu yine hortlamış bu arada troy fena yakalanmış:)))9
  59. Elrohir18

Html Tasarım Çıdlırtmak Üzere:)

sıfırdan divlerle yaptım dostum fakat draw layer yapdığımda bir türlü layer sabit durmuyor onu nasıl sağlıyacağım.
  60. Elrohir18

Size Gül Getirdim.

dostum ne mangalı yaaa oturucan o içmenlerin üstüne semaverinin hazırlayacan bize yeter bile bu ayrıca kardeşim sword.q ya da katılıyorum.
  61. Elrohir18

template i çizdim slice ile parçaladım geriye dediğim menuleri yazma gibi olaylar kaldı:( css3 tam anlamıyla destekleniyormu browserlar tarafından. pop-up değil arkadaşım normal menu eskiden <div style> falan yapılırdır lakin yerleşme sorunu çıkartıyor insert--> layout-->apdiv dediğimizde...
  62. Elrohir18

arkaplan da bir sorun yok boyutu düşük olduğunda yüklenme süresi baya bir düşük fakat dediğim menuleri eklemek ise ölüm ölüm:(
  63. Elrohir18

geçen sneelrde bir çok tasarım yaptım fakat 2 yıldır hiç bir tasarım yapmıyorum bildikelrimi unutmuş durumdayım :) psde tasarımı çizdim slice ile böldüm index'i oluşturdum fakat resmin üstüne bir türlü gerekli menuleri ekleyemedim çıdlıracam apdiv kulalrak yaptım ama sitenin bg resmi 1920x1080...
  64. Elrohir18

SDN Galatasaray Kulübü

benide külübe ekleyin lütfen arkadaşlar:)
  65. Elrohir18

Acilen Projem İçin

konu günceldir...
  66. Elrohir18

Acilen Projem İçin

arkadaşlar alttaki resmi kullanakarak flash animasyon projemi yapıcam flashda bone tool kullarak sanki keman çalışıyormuş gibi göstermek istiyorum fakat resmi bir türlü düzgün parçalayamadım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. resimdeki omuz bölgesinden dirseğe, dirsekden bileğe, bilekden ele...
  67. Elrohir18

Emekli Sandığı ve Diş Tedavileri

2 Haftadır diş ağrısı çekiyorum geçen salı diş hekimine gittiğimde bunun gömülü olan tek 20likden kaynaklandığını söyledi ve çekti. Lakin Dün geceden buyana (uyutmadı meret) ağrısı arttı ve ağrıyan diş az bir çürük bulunan dişim. Arkadaşlar emekli sandığı kanal tedavisi gibi diş hast. hangi...
  68. Elrohir18

VPCF13WFX/B-08 SONY VAIO mu Probook PRBW15B802

sony tavsiye ederim kendim vpceb1s1e/bj kullanıyorum tabiri caizse ağzına t...... banamısın demedi ama ist bil.den alma
  69. Elrohir18

TTNET 16 MB Bu hız normal midir?

dostum; 1) 16mbit ile sn en fazla 2mb çekersin bazı dudurmlarda artkadaşdaki gibi 4mbit e yaklaşır. 2) gönderdiğin resimdeki download die tabir edilen bağlantının hızıdır. 3) 1 MBit ile sn yede 40 veya 50Kbit çekilir...
  70. Elrohir18

TTNET 16 MB Bu hız normal midir?

11mbit mi? 1.1 mbit olmasın o
  71. Elrohir18

Win7 Home Premium x64 için SQL Server kurulumu?

@bilinmezadam; eta tarzı değil yyü pc programlama ve tekn. bölümü 1. sınıfdayım veri tabanı 2 dersimiz içeriği sql serverdan oluşuyor. bu yüzden istiyorum gerektiğin proje yapabilecem:)
  72. Elrohir18

peki herhangi bir sanal makineye kurmama mümkün değilmi vmware ile falan sistemi deüiştirmek istemiyorum bu çok zamanımı alır ve pratik için zamanım az...:(
  73. Elrohir18

arkaşalar yardım edicek kimsw yokmu?
  74. Elrohir18

arkadaşlar belirttiğim sistem için sql 2005 ve 2008 kurulumu nasıl yapılmalıdır açıklarsanız sevini,rim elimde sql server 2008 r2 sürümü mevcut
  75. Elrohir18

Asus Adaptör

Konu Günceldir arkdaşalr...
  76. Elrohir18

Animator vs. Animation Part III

bu seferki harbiden aşmış:D
  77. Elrohir18

Asus Adaptör

Arkadaşlar bir arkadaşım için adaptör arıyoruz türkiyede bir kaç site bulduk fakat orjinal olsun istiyoruz güvenilir orjinal ürün satan son çare olarak ise muadil ürün ve yan sanayi düşünüyoruz. Bu konuda bize biraz yardım ederseniz seviniriz. Marka Model: ASUS M51SN Orj. Adaptör Part Number...
  78. Elrohir18

Harddisk dosya sistemi RAW oldu

ondan demiyorum rawda ben çok rahatlıkla verileirmi lnx ile kurtardım dediğim gibi normal windows kurulum ortamında görünmüyor bölüm tek çare olarak bu kalıyor...
  79. Elrohir18

Harddisk dosya sistemi RAW oldu

arkadaşım hiç bir şey yapma benimde başıma geldi ve şans eseri deneme yanılma yöntemi ile çözdüm olayı. sebebi ise ani elektirik kesintileri ve voltaj yükselmeleri diske zarar veriyor bu arada sistemde bunu gördüğünde otomatikmen raw a düşüyor. maddeleyerek anlatayım; NOT: YAPILACAK İŞLEMDE...
  80. Elrohir18

Mouse Pili ve Soğutucu Konusunda Tavsiye

bir arkadaş sormuş pil ömrünüde üstünde gelen pilleri kullanıyorum 6 aydır:) kutuda 12 ay yazıyordu ama kullanıma göre değişir:) soğutucuu için öneriniz?
  81. Elrohir18

Galaxy Ace - HTC wildfire - LG optimus one

htc wildfire kullanıyorum gerçekten çok memnunum tavsiye ederim..
  82. Elrohir18

arkadaşlar yardımcı olucak yokmu:)))
  83. Elrohir18

Arkadaşlar Logitech V450 Nano mouse kullanıyorum ve üzerinden gelen duracell pil bitmek üzere şarjlı pilmi onuda bilmiyorum ama alıcaksam şarjlı pil hangisini alayım arkadaşlar öğrenciyim şarj cihazı ile makul fiyatlarda satılan şarjlı pil önerileiniz bekliyorum. Ayrıca Sony Vaio VPCEB1S1E/BJ...
  84. Elrohir18

Nasıl site?

yalnız footer daki wp linkleirni ve copyright i silmen bence güzel olmamış sonuçta bir başkasına ait birşeyi ücretsiz kullanıyorsun emeğe saygızılık etmemek gerekir bence. ayrıca tema seçiminde çok güzel sadece gözü yormayan bir tema kullanmışsın
  85. Elrohir18

YGS de şifreli cevap anahtarıyla kopya mı çekildi?

arkadaşlar şimdi yazacaklarımı yardakçılık gibi anlamayın.. geçen yıl sınava girdimm ve tm2 puan türünde en yüksek 395 puan aldım ama istediğim yerlere yerleşemediğim myo yazdım pişman da değilim bu seneye gelince ösym belli bir sıraya göre yayınlanaacak kitapçığa soruları ekler, şimdi her...
  86. Elrohir18

Hem Sevdi Hem Dövdü:)))

Saçmalamak parayla değil ki:)) http://video.mynet.com/video_benden/Boyle-kiz-gormediniz/1140720/f4906c9b5fc14e7816735c99c102e169
  87. Elrohir18

Sony vaio vpceb1s1e/bj webcam sorunu

Arkadaslar baslikta belirttigim model pc im dahili webcam calismiyor servise gondermeden once eğer benim yapabilecegim bisi ise duzelteyim diyorum bilgisayardaki arcsoft isimli yazilim ile baktigimda camera not fount uyarisi vriyor sorun vardır diye format attım fakat sorun devam ediyor driver...
  88. Elrohir18

Android Market

aynene bende de bu sorun çıkıyor mevcut mail hesabını nasıl görüntülettirecez benim cihaz türkcel den alındı htc wildfire
  89. Elrohir18

Battlefield Play4Free - Yeni Ücretsiz Online Savaş Oyunu

key bekliyorum halen:@
  90. Elrohir18

God of War 1-2-3 Türkçe İzleyin?..

torrent yokmu ya?:)
  91. Elrohir18

Vaio fan sesi

vpc-f serisi hakkında 3 ay önce bir fan sorunu haberi çıkmıştı biraz araştır istersen
  92. Elrohir18

RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

evet internetcae işletiyorum ayrıca arşiv yapmayıda seven biriyim bunn için sürekli oalrak sata hddler alırım kötüye kullanım oalrak ne dediklerini açıklasınlar önce. ayrıca para almayı biliyorlar da altyapı kurmayı mı bilmiyorlar arakdaşımın çalıştığı şirket süperonline nın fiber hatlarını...
  93. Elrohir18

bu kötüye kullanım değil ben ödedidiğim ücretin karşılığını alıyorum üyelikler için her yıl 1500&#8364; gidiyor bunlara laf edilmiyor ayrıca kötüye kullanım diye bir konu olmaz olamazda eğer hizmet veremeyeceklerse sürekli bizleri kazıklamak için sözde yeni tarifeler uygulayıp altyazpıyı...
  94. Elrohir18

türktelekomdan bende bıktım artık işeme yarayan tek tarfilere şu anki 8 e mb ye akdar oldu :) onunda yeterince kaymağını yedim lakin bu tarifeler can sıkıyor eğer böyle olucak bende superonline fiber ineternete geçerim hiç değilse 49 liraya sınırsız 10mb veriyor son 3 ay ki download miktarım...
  95. Elrohir18

Umut Kaya Van Konseri

Arkadaşlar 31 Aralık 2010 Cuma Günü Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kültür Sanat Topluğu olarak Umut Kaya konseri olucak Van'da bulunan arkadaşları bekliyoruz... Yer: Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlyas Türetken Spor Salonu (Kampüs) Bilet Fiyatı: 10TL Giriş Saati: 19:00 bilet isteyen arkadaşlarımızı...
  96. Elrohir18

Dünyadaki Ekstrem Doğa Olayları

arkadaşlar gırgır sonrada yapıalbilir lakin bana biraz yardım etmeniz lazım :) arşatırma yapıyorum ğrneğin bbc siteisnde sadece galler e ait extrem olayları buldum ki bunla ryetersiz bana dünyayı etkilemiş olanlar lazım dünyayı etkilemiş derken psikolojik vs. gibi etmenlerden bahsediyorum
  97. Elrohir18

kullanıcam lakin daha fazla sı lazım:)
  98. Elrohir18

:) negatif olması gerekmez lakin afet denmek direk negatif yapıyor:)
  99. Elrohir18

Arakdaşlar final ödevi için " Dünyada Yaşanmış En Büyük Ekstrem Doğa Olayları" isimli bir konu seçtim ve slayt hazırlamam lazım lakin bu konu hakkında bilgim çok az sadece standart lise sonda anlatılanları biliyorum lakin bana bu olaylar hakkında biraz görsel ve bilgi lazım şöyle günümüze kadar...
  100. Elrohir18

Harici HDD Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

80 viems cevap 0
  101. Elrohir18

Harici HDD Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

Arkadaşlar ben yeni bir harici harddisk alıcam fakat 2 şık arasında sıkıştım. sıkışmamdaki sebep ise E-Sata diye tutturmam oldu. İlk Ürün: http://www.casperstore.net/?urun-detay_2200_Casper_640_GB_E-Sata_2_5 2. Üründe ise e-sata girişli bir hdd kutusu alıp birde sata hdd mi alsam acaba bu...
  102. Elrohir18

Harici HDD Raw Sorunu

Arakdaşlar uzun zamandır kullanmadığım harici hddyi bugün laptopa taktım birkaç veri yedeklemeye lnx sistemde içine girebiliyorum fakat laptopa lnx kurulu değil ubuntu 7.4 cdsi var elimde orada girdim içine fakat bunu nasıl windows için biçimlendirebilirim? msdos işe yaramıyor? program...
  103. Elrohir18

Bir Skandal Da Ygs'de!!

bakalım buna ne cevap verecekler emeklerimize yazıkkkk
  104. Elrohir18

Ttnet'in Yeni Düzenlemesine Son Nokta

şahsi oalrak biri ve smile gibi ttnet alt yapısını klullanan şirketler varken:)))) Van da başka alternatif yok:'(
  105. Elrohir18

İllere Göre Kıyamet Durumları

van da anormallik yok peder horlamaya devam ediyor:)
  106. Elrohir18

Atatürk Üniversitesi (Erzurum)

sdmh peki bahar şenlikleri vs. bunlar nasıl?
  107. Elrohir18

arkadşalar sakin konu sapmasın lütfen.... asizce bir öğrencinin kendi evinin bulunduğu şehirde uniğ okumasında ne gibi pozitif ve negatif yönleri vardır...
  108. Elrohir18

:) bak orası doğru yazıcam büyük ihtimalle
  109. Elrohir18

ben vanda yaşıyorum şimdi öğrencinin karşısındaki inasana davranışıda önemlidir. soğuk bana bir şey yapmaz
  110. Elrohir18

Arakdaşlar bu sene sınava girdim ve tercihlerime burayıda yazmak istiyorum fakat kampüs vs. gibi yerleri hkkında bilgi almak istiyorum. mezun olanalr ve ya okuyanlar var5dır aramızda lütfen beni bilgilendirirn.
  111. Elrohir18

Norm Ender - İçinde Patlar (remix) [hd] İşte Gerçek Rap Bu Yaa!!!!

norm enderin sadece dinle süperrr
  112. Elrohir18

Malezya, Manchester United Tartışması

klüp sembolü bir armadır ve o takımı yansıtırır ciddiye almamak gerekir...
  113. Elrohir18

Ttnet 8 Mb Net Limitsiz Nasıldır?

valla 5 aydan fazladır kullanıyorum daha düşüş görmedim:)
  114. Elrohir18

Türk Telekom Bir Kez Daha...

yalnışın neresinden dönülse kardır ama halen tt ile işe devam ediyorlar
  115. Elrohir18

Türk Telekom Bir Kez Daha...

Türk Telekom bir kez daha kendisini hayran bıraktırdı:cursing: Bugün dayımın üstüne olan hattı kendi üstüme aldım yani devir işlemi yaptım fakat Türk Telekom devir edilen numrayı sıfır dan yeni hat açılmış gibi yaptı allah senin b.... neyse sonuç gidip hattı iptal edip yeni hat alsaydım daha...
  116. Elrohir18

Atatürke Değil Beyinsizliğe Karşıyım

Arkadaşım, eğer saray dilini görmek istiyorsan Nedim, Nabi, Baki gibi şairlerimize bakabilirsin. Osmanlıca (Arapça, Farsça ve Türkçe Karması) gerçekten görmek istiyorsan bulunduğun ildeki üniversitelerden birine giderek Türk Dili ve Edebiyatı bölümünün Osmanlıca öğretmenlerinin birinden...
  117. Elrohir18

Türk Telekomdan Ipod Touch Ve Wirofon Fırsatı

Türk Telekom, en az 6 aydır aboneliği devam eden tüm bireysel müşterileri için 24 ay taksitle ayda 19,90 TL'ye Wirofon özellikli iPod touch kampanyası sunuyor. Kampanyadan yararlananlar ayrıca şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde sene sonuna kadar her ay 1000 dakika bedava konuşma hakkı...
  118. Elrohir18

Dövme Yapan Mayo...

HSSKTR facede bir grup:)
  119. Elrohir18

Hdd bölümleme...

@rise; dostum laptop kurulumda direk olarak hdd bölümleme ekran gelmedi....
  120. Elrohir18

Hdd bölümleme...

belli bir gb ye kadar örneğin 204 g ye kadadr bölüyor...
  121. Elrohir18

Hdd bölümleme...

Arkadşalar laptopda 500gb hdd var ama tek olraka windows kendi bölümleme işleminde istediğim gblere oluşmuyor. hangi programlarla istediğim şekilde bölebilirim...
  122. Elrohir18

Ram ve ekran kartı

ram arzalı değil rami tek başına takınca 1gb tek olunca sorun yok ama 512mb ile takınca uçuyor... ---------- 24-06-2010 saat 00:57 eklendi ---------- önceki mesaj 23-06-2010 saat 23:23 eklenmişti ---------- arkadaşlar bu arada bios güncelledim bu seferde 1 gblik rami 32mb görüyor...
  123. Elrohir18

Ram ve ekran kartı

Arkadaşlar elimde 1gb ddr 400 mhz ram var bunu pcye takınca (256+512 ayrı ramler var) 256nmb yi söküp 1gbyi takıyorum fakat ekran a herhangi bir görüntü gelmiyor ama pc çalışıyor Anakart: MSI 845PE Neo 3,0 Ekran Kart: Nvidia GeForce FX5500
  124. Elrohir18

Şahin K. : Günah Keçisi

bu ne yaaaa öldüm gülmekten:)
  125. Elrohir18

Ağ Bağlantı ayarları

Kaspersky anti-virus kurulu güvenlik dubvarı devre dışı fakat halen dosya paylaşımı yapamıyorum w7den xpyi göremiyorum xpde herşey ayarlı sürücüler paylaşım açılmış
  126. Elrohir18

Kaspersky Pure Ayarı

Arkadaşlar bu programda Ağ paylaşım ayarını nasıl yapıcam birtürlü gerekli ayarı bulamadım
  127. Elrohir18

Kablosuz Modem Tavsiyesi !

cisco yapımı linksysyi tek geçerim modemler arasında canavar gibi performans veriyor:)
  128. Elrohir18

Daum nasıl kaldı =>> İşte perde arkası!

hadi bakalım aziz sıkıyorsa kurtul:)
  129. Elrohir18

Bu netbook'u alıyorum onay veriyormusunuz ? ( Mobee S CW001-FHD )

alıcak arakdaş yalnız sisteme iyi baktınmı acaba? İşletim Sistemi Linux
  130. Elrohir18

Şaka Maka Lisede Bitti:)

tek 5 yıl olan bend eğilmişim:) bitti ama denildiği gibi ortamını greubumu özleyecem başka bir şey özlenmez:)
  131. Elrohir18

Hava Sıcak mı Ne?

bana ttnetten bahsetme:)
  132. Elrohir18

Hava Sıcak mı Ne?

vanda hava bozdu yağmur yapıcak:) cpu sıcaklığı 50 derece:)
  133. Elrohir18

2 Sistem Arasında Kaldım...

bugün van arçelik bayiden sony vaio vpc-eb1s1e/bj model laptop siparişi verdim elleirnde bulunduğu için büyük ihtimalle cumartesi elimde olucak:)
  134. Elrohir18

Tecavüzcünün Robot resmi

adam akllında geçen şudur herhalde "ne ara bu akdar içtimde bu işi yaptım":)))
  135. Elrohir18

Web tasarım!

2.tasarım için smf siteleirne bakman lazım...
  136. Elrohir18

tmm ozaman sonyde karar kılınmıştır:) ---------- saat 15:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:01 eklenmişti ---------- tabikide ist. bil. den almayacağım, Arçelik bayileride sony ürünleri satıyor ürün orada 10 ay taksitle 1900tl gibi bir fiyat var yani arçelikden alıcam:=)
  137. Elrohir18

xxalfaxx sen pb konusunda teccübelisin herhalde sorun yaşadıysan anlatırmısın?
  138. Elrohir18

açıkcası benimde gönlüm sonyden yana:) ama dur bakalım jeaquares diğerleri ne diecek:)
  139. Elrohir18

Arkdaşlar Sony ve Packard Bell arasında tercih yapmakta zorlanıyorum 3 iş günü içerisinde alıcağım bu modellerden birini ama hnagisini alayım? Sony Vaio VPC-EB1S1E/BJ PACKARD BELL TJ75-JO-118TK bunalrdan hangisini alayım. ayrıca birisi bana sony nin led ekran olup olmadığını söyşeye...
  140. Elrohir18

Sony vaio sizce bu makina nasıl?

melihfb dostum sana önderdiğim i5 laptopu arçelik mağazalarından alabilrisin illahi ist. bilişim gibi bir yerden almak zorunda değilsin...
  141. Elrohir18

yalnız sana yalnış makineyi göndermişim özür dileirm aclele ile konuyu görünce cevao yadım http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VPCEB1S1E-BJ-NOTEBOOK,14901.html önereceğim makine budur. i7 işlemcili bir notebook için şu anda bence erken hem fiyatları yüksek hemde daha nvidia nın dx...
  142. Elrohir18

http://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-vaio-vpc-eb1lfx-bi-notebook-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,17341.html bunu öneririm ayrıca diğerinde daha ucuz... bu arada alıcaksan bildiğin bir arçelik bayisine git onlar sony...
  143. Elrohir18

Anakart Bağlantıları!

anakart kitapçığı yok elimde
  144. Elrohir18

Anakart Bağlantıları!

yukarıdaki bilgiyi indirdim nasıl yapıcam
  145. Elrohir18

Anakart Bağlantıları!

arakdaşlar elimdeki anakaartın bağlantıları yalnış yaptık herhalşde deki temizledikden sonra power tuşu falan çalımıyor on panel hiç çalışmıyor msidan bir dosya indirdim fakat öndeki usbleri nereye takıcam? (1) 1.5V (1) +data (1) gnd (1) -data (2) 1.5V (2) +data (2) gnd (2) -data bunalr var...
  146. Elrohir18

Linux Neden Oyunlarda Geri Kaldı, Linux İçin Oyun Geleceği, OpenGL ve DirectX

realmanager yazı gerçekten çok güzel okudum ama seninde bahsettiğin gibi MS birçok piyasaya boyuduruklar bağladı. OpenGL kullanılması gerek bir yazılım fakat Dx pazarlama stratejisi yüzünden böyle bir kaynak yerine gidip milyonlar veriyorlar dx eyinede zaman gösterecketir opengl hakkındakileri...
  147. Elrohir18

Turk Futbol Tarihinin Gelmis Gecmis En iyi Oyuncusu

Türk olarak Baba Gündüz ve Taçsız Kral Metin Oktay Yabancı ise Cevad Prekazi ve George Hagi
  148. Elrohir18

Sapık Köpek İş başında !

yahu kızında hoşuna gidiyor yalnız:) kadın zavallı düştü yere daha da kalkamadı:P
  149. Elrohir18

Pers Prensi, Ödüllü Yarışmaya Davet Ediyor

a) Gemma Arterton
  150. Elrohir18

Donanım Yenilemesi...

Karargaht zaten evdeki son senem ağustos ayında 2 laptop alıcam ama ondan önce bunu yapmam lazım çünkü benden sonra peder bey oyun yonamak için kullanacak :) ben yenisini alana akdar onu iadre etmeli:)
  151. Elrohir18

Donanım Yenilemesi...

Arakdaşalr sonunda tak etti ve ekran kartı işlemci gibi parçaları değşecem pc eski onun için ekran kartının fan sorunu var acaba yeni bir fan mı alsam yoksa fansız soğutucu mu? ikincisi ise P4 2,8 veya 3,0 ghz işlemci alıcam bunlarda büyük ihtimalle ikinci el olur. belki gitti gidiyorda bulurum...
  152. Elrohir18

Laptop Önerisi

http://www.hepsiburada.com/packard-bell-easynote-tj75-jo-118tk-intel-core-i5-430m-226ghz-6gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd750867&categoryId=98 Ben sana bunu öneririm dell in güzel modelleri çok pahallı olabiliryor. Hp yi hiç tavsiye etmiyorum servis kötü +...
  153. Elrohir18

Sony Vaio Laptop 1000TL - 1100TL Arası

Arkdaşlar Sony Vaio Notebooklarından 1000 ile 1100 tl arasında önerileirnizi bekliyorum...
  154. Elrohir18

Bilgisayar Virüsü

mükkemmel antivirus:)))
  155. Elrohir18

Askerlik Sorgulama Sonuçlarında Yenilik

süper süper:)) tecil etmeye gerek online 15ay pcde oluruz:)))
  156. Elrohir18

2000TL (Sınır) Oyun Oynanacak Laptop!!!

bildiğim akdarıyla disb. koyuncu servis olrakda koyuncu elktronik servisleri bakıyor.
  157. Elrohir18

hariciadam aslında pb tj75-jo-118tk modelini almayı planlıyorum
  158. Elrohir18

vanda bir tek teknosa mevcut!!! bende net üstünden almayı planlıyorum ama çekiniyorumda garanti konusunda
  159. Elrohir18

açıkcası casperdan biraz çekiniyorum çünkü amsaüstü pclerini alan arkadaşlarım baya sorun yaşadılar. dell ise istediğim ekran kartını bulmak zor oluyor.
  160. Elrohir18

başka öneri?
  161. Elrohir18

alienware bestbuyda 7 bin tlye yakındı yalnız öyle bir fiyat çıakrtırlar karşıma başka önerisi olan?
  162. Elrohir18

@Turk_ST@Rs dostum benim bildiğim alienware türkiyede bir tek bestbuyda satılıyor oda net üstünden satış yapmıyor ki kalkıpta 2000km tepemem şimdi anca tatile gittiğimde alırım:)
  163. Elrohir18

teşekkürler başbelası i5 işlemcili daha uygun olur i7 işlemcili önermişsin de oyun oynayacağım pc maks. 2000tl olmalı
  164. Elrohir18

Arkadaşlar 2000Tl sınırında (hp olmasın dilim yandı) oyun oynamak ve grafik işlemleri yapılabilecek bir laptop arıyorum.Dx11 destekli ekran kartı bulunursa iyi olur. ayrıca bu laptop dışında böyle genelde internette takılan en fazla solarite oynayan kardeşim içinde ufak bir öneriniz vardır umarım...
  165. Elrohir18

TeknoSA ve HP Para İade:)))

vatan gold teknosa gibi aracı firmalardan nefret ediyorum bu üçü ile çok çatıştım ama artık dank etti şu ana kadar bana sorun yaşatmayan 2 firma var istanbul bilisim ve bimeks
  166. Elrohir18

:) teknosa mı bir dahamı aslaaaa
  167. Elrohir18

Herkeze Selamlar Arkadaşlar:); 08.02.2010 Tarihinde Van Cumhuriyet Caddesi TeknoSA şubesinden aldığım Hp Pavilion DV6-1237Et model laptopumu fandan aşırıderce ses geldiğinden dolayı garantiye gönderdim. 30 iş günü dolmasına rağmen(HP'de 1 hafta 6 gün sayılıyor) ürün gelmedi bende para iadesi...
  168. Elrohir18

Banka Hesabı Açtırmak! HP Para İadesi İçin

onu biliyom yaaa :))) hesabı yarın açarım anlamında ayurıca 2 ay dersler bile max. yaptığım araştırmalarda 1 ayda almış adamlar:)
  169. Elrohir18

tmm zorhak :) yarın gidicem zaten şu laptopun parası bir alam direk yenisine bakıcam toshiba mı alsam acep:)))
  170. Elrohir18

yanlız benima dıma fatura falan yok bir kaç yerde okudum öğrenci belgesi götürünce herhangi bir işlem için ek üsret vs. kesilmiyormuş
  171. Elrohir18

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım lsiediyim halen hp dv6-1237et laptopum garantiden gelmedi 30 iş günü dolduktan sonra. bu yüzden para iadesi istedim ama faturadaki isme iade edeceklerinden dolayı banka hesabı istediler benden benimde hesabım yok biraz araştırma yaptım öğrencilerden herhangi bir...
  172. Elrohir18

TTMail Acayipliği :(

hmm mirage filter mi koyuyorlar:S
  173. Elrohir18

İnternetten TV izlerken kota sürprizi yaşamayın!

vendetta ben 1 mbps de aylık 100gb nin altına düşmüyordum:D şimdi netlimitsizdeyim 3 günde 100gb çektim:D
  174. Elrohir18

tazzy aslında çok zevkli bir oyun ama sabır istiyor birde unique takı meselesi var:) onalrı webzen de ana charla düşürücen yoksa şe yaramıyor:) bound item oluyorlar vede charlar arası geçiş olmuyor:'(
  175. Elrohir18

MMORPG oyunu kareketer geliştiriyoruz. Human-Elf-Orc ırkları var grafikleri ko ya göre çok gelişmiş bir oyun BenX adlı film de de oyunun reklamı yapıldı ve oyun hakkında ufak bilgiler verildi.
  176. Elrohir18

evet gönderebiliyorum ama bu şifre yenilemem aktivasyon tiip mailler gelmiyor özellikle de webzen şirketinin gelmiyor.
  177. Elrohir18

1 aydır bu işle uğraşıyorum artık delirecek duruma geldim kendileri sayesinde :@ webzen.net adresinden archlord oyunum için kayıp şifre talebinde bulunuyorum. fakat mail göndeirldi demesine rağmen mail gelmiyor. ama webzen.net'in bilgilendirme mailleri geliyor ttnet'i aradım biri bana...
  178. Elrohir18

Giovani Dos Santos Galatasaray'da!

:) sıradaki gelsin....
  179. Elrohir18

Hp laptopta idt sorunu??????

yok mu arkadşalar kimse?
  180. Elrohir18

evet skynet kortoza gerekli bilgiyi verirsen düzeltmeye çalışabiliriz
  181. Elrohir18

arkadaşım msmde de gitmiyor bütün ayarları denedim olmuyor mic.i biz xfireda kullanıyoruz
  182. Elrohir18

şu anda win7 kurulu ama vista da var orj sisitem vista idi üstündeki sistem ise win7 şu an
  183. Elrohir18

arkdaşalr birde şunuda ekleyeyim laptopumda tümleik mikrofonda ses gidiyor görünüyhor ama ses gitmiyor harici mic. tkatığımda harici seçili ama konuştuğumda tümleşikden ses alıyor ama yine karşı tarafa ses ulaşmıyor. ben sınavlarımdan dolayı bakamıyorum ama kortoz bana gereken bilgiyi ulaştırır...
  184. Elrohir18

HP Laptopta Ses Çıkışı Sorunu

evet çalışıyor. yalnız kulaklık jakı nı tamami ile takmadığımda hem hoperlorlerden ses geliyor hemde kulalıktan jakı tamamiyle taktığımda ses gelmiyor 2 tane kulakluk denedim ikiside sağlam ama jak tam yerleştiğinde ses gelmiyor
  185. Elrohir18

HP Laptopta Ses Çıkışı Sorunu

arkdaşlar laptopumda dün geceye kadar da hiç bir sorun yoktu (27 eylül) ama bu sabah (28 eylülde) kulalık girişine kulaklığı taktığımda ses gelmiyor ama dahili hoperlorlerde ses var. Kullandığım sistem Vista Home Pre. Model: DV6-1237ET
  186. Elrohir18

Laptop Önerileriniz 2100 TL Sınır!

@ryu kardeşim bak şimdi senin verdiğin model 2100 lirayı aşar görünüyor. ayrıca bende kullandım bir ara dv5 ısınma sorununa ve şarj gibi bir sorun yaşamadım.
  187. Elrohir18

@ryu; hp yi kullanan çoğu müşterim çok memnun bu arada işimden dolayı bilgisayarlarla çok haşır neşirim şu ana akdar yanıma gelen hiç hp pcde sorun yaşamadıklarını belirtti adamlar. toshiba ise bana çok tuzlu gelir birde vanda yaşıyorum bilindik örneğin tek teknosa gibi bir mağazadan alıcam...
  188. Elrohir18

Arkdaşlar arnıza yeni katıldım biraz araştırma yaptım ama 2 şık arasında kaldım birincisi bu model HP Pavilion DV6-1238ET; HP Pavilion dv6-1238et Dizüstü Eğlence Bilgisayarı (VJ857EA) spesifikasyonlar - HP Ev ve Evde İşyeri ürünler ikincisi ise HP Pavilion DV6-1146ET; HP Pavilion dv6-1146et...
  189. Elrohir18

Laptop Önerileriniz 2000 TL Sınır!

Arkdaşlar arnıza yeni katıldım biraz araştırma yaptım ama 2 şık arasında kaldım birincisi bu model HP Pavilion DV6-1238ET; HP Pavilion dv6-1238et Dizüstü Eğlence Bilgisayarı (VJ857EA) spesifikasyonlar - HP Ev ve Evde İşyeri ürünler ikincisi ise HP Pavilion DV6-1146ET; HP Pavilion dv6-1146et...