Arama sonuçlarınız

1. x_large

24 kasım 24 hayal

Beyler ,bayanlar kısacası sevgili sdn ailesi (Bu kadar yalakalık yeter sanırım:) ) sizlerden bir ricam olacak.Hürriyetin düzenlediği bir proje var -24 okulun hayalini gerçekleştirme- okulum adına ben katıldım ve sizden ricam bana bu yolda destek vermeniz.Tek yapmanız gereken bağlantıyı tıklayıp...
  2. x_large

Lenovo Z500 yardım !!!

Selamlar, Lenovo z500 ideapad kullancısıyım sistemimin genel özellikleri ; intel(R) core, i5-3210m cpu @ 2.50 ghz 2.50 ghz ram: 8.00 gb 64 bit windows sürümüm w 8.1 single language ekran kartım 2 gb 1+1 şeklinde. Sorunum ise, pc fena halde kasıyor.Masaüstü sistemim de 1 gb ram 1 gb ekran...
  3. x_large

Küçük Bir Öneri

Ms windows xp prf. sp3 intel pentium 4 cpu 3.00 Ghz ,521 ram,nvidia geforce fx 5200 Pc özellikleri yukarıda görüldüğü gibi. Tavsiye istediğim konu ; pc de kasılmalar oluyor,bunu önlemek için sizce ram'i mi yükseltmeliyim yoksa ekran kartını mı ? ara sıra bu pc lazım oluyor,faydalanmak...
  4. x_large

Film tavsiyesi

Film Tavsiyesi, En iyi Filmler, Bugün değişiklik olsun diye yarışlı marışlı bi film izlemek istiyorum. Tavsiyesi olan var mı ? :)
  5. x_large

Webcam sorunu

Sorunum , msn'de cam açarken pc yeniden başlatılıyor.Programı kaldırıp setup cd'sinden tekrar yükledim olmadı.İnternetten programı indirdim, kurdum olmadı. Acaba donanımda mı sorun var ? ( Driver_ZC0301PLH__Setup_070329 ) Vimicro USB PC Camera (ZC0301PLH) (A4tech) windows XP H.E. ek...
  6. x_large

Cs yardım...

internet uzerınden counter strike oynamak ıstıyorum nasıl halledebılırım bılgısı olan var mı ? (oyunu kurdum ama bazı programlar lazımmıs hile önleyiciyide kurdum )
  7. x_large

Bağlantı sorunu :(

günümüz şartlarında orijinal cd-dvd almak zor bide öğrenciyseniz mümkünatı yok mecburen korsana yöneliyorum. sorunum şu, limewire,ares vb. programları kurduktan sonra baglantıyı saglıyamıyorum.kaldırıp tekrr yükledim güncelledim ama sorun çözülmedi :huh: limewirenin 5 2 13 sürümünü...
  8. x_large

Windows Duası komedi :D (Facebooktan)

Login | Facebook komedi :biggrin::biggrin:
  9. x_large

Problem : sqmdata00.sqm

sqmdata00.sqm hakkında bilgisi olan var mı :huh:
  10. x_large

2009 model kaşar :D

:D:D konu açmadan pek anlamıyorum inş yanlış bsy yoktur :D
  11. x_large

CorelDRAW Graphics Suite X4 Installer_EN cd key sorunu

CorelDRAWGraphicsSuiteX4Installer_EN cd key'İ arıyorum neti taradım pek bsy bulamadım yardımlarınızı beklıyorum :turned: