Arama sonuçlarınız

1. P

PSU hakkında bilgi

500 wattlık güç kaynağı var fotoğrafta olduğu gibi 12V1 18A 12V2 18A yazıyor. PSU lar hakkında çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum şimdi bu psu toplamda 18 amper güç mü veriyor 36 amper mi?
  2. P

Ekran kartı önerisi

Sistemim M3A76-CM Anakart Athlon XII x4 işlemci 6 gb ddr2 ram 350 watt psu Geforce 9400 gt ekran kartım var ama artık ömrü doldu. Laptop almayı düşünüyorum o zamana kadar idare etmesi için orta kalite bir ekran kartı lazım. Silkroad ve cs go dışında oynadığım bir oyun yok ve maksimum 350 TL...
  3. P

Windows 8 yüklediğimde karşılaştığım sorunlar

Windows 8 sürümlerinin tamamında aynı sorunla karşılaştım. Bilgisayarım kapalıyken klavyeden herhangi bir tuşa bastığımda bilgisayar açılıyor veya geceleyin bir elektrik kesintisi olduğunda elektirikler gelince hemen çalışmaya başlıyor. Windows XP, vista, 7 de böyle birşey yok. Bunun çözümü nedir?
  4. P

Anakartıma uygun ekran kartı almak istiyorum

Anakartım ASUS M3A76-CM Şuanki ekran kartım nvidia geforce 9400gt 2 gb lık performanslı yeni bir ekran kartı almak istiyorum ama anakart - ekran kartı uyumsuzluğu olur mu? Bu konuda herhangi bir bilgim yok yardımcı olur musunuz? ve ekran kartı önerileriniz nelerdir? Maximum 200-250 tllik ekran...
  5. P

Yurtdışından Telefon Getirmek

Türkiyeye gelen telefonların özellikleri kırpılmış olduğu için yurtdışından telefon almak istiyorum. Ama pasaportum yok. Diyelimki şimdi eBay dan telefonu alsam buraya geldiğinde gümrükten alabilecek miyim veya pasaport olmadığı için extra bir ücret ödüyor muyuz? Bilgisi olan arkadaşlar...
  6. P

S3 Mini Radyo Sorunu

S3 mini telefonuma cyanogenmod yükledim ama dahili fm radyo yok. Biraz araştırma yaptım radyo apk veya benzeri birşey bulamadım aranızda ayrı sorunu yaşayıp çözeniniz varsa yardımcı olabilir mi
  7. P

Silkroad Online pwp

Kendi serverimi açıcam ve sunucu almayı düşünüyorum ama vps ve vds arasında karar veremedim çünkü aralarındaki farkı bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz sebepleriyle birlikte yazar mısınız?
  8. P

SQL Server yardım.

Arkadaşlar sql server management studio da giriste Pcismi/SQLEXPRESS adıyla giriş yapıyoruzya ben bunu değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim? Diğer forumlarda format atmamı söylediler, format dışında çözüm varsa lutfen söyleyin
  9. P

Pc' Ye Deepfrezeeyi Yükledim Mavi Ekran Hatası Aldım :(

Bugün pc' ye deepfrezee programını yüklemeye karar verdim. Bilgisayardaki tüm problemleri ortadan kaldırıp yeniden başlattım. DeepFrezeeyi kurdum yeniden başlatılıyor dedi. Bilgisayar açılır açılmaz tak mavi ekran :( güvenli moddan da açılmıyor. Ne yapacam bilmiyorum format atarsam da oyunlar...
  10. P

Selamun aleyküm

Ben Oğuzhan Bu Siteye En Yakın Arkadaşım Atilla(ExCeLLeNT) Tavsiyesiyle Üye Oldum.Bu Siteyi Çok Gördüm Ama Anca Üye Olmak Nasip Oldu...:clap: Herkese Hoşbulduk Selamun Aleyküm diyorum.