Arama sonuçlarınız

1. SmiLey

Orijinal Parfüm Tavsiyeleri / Parfüm Sorularına Cevaplar

Bu forumda bir parfümsever olarak böyle bir konu açıp üyelere yardımcı olma gereği duydum. Öncelikle birkaç bu konuda önemli gördüğüm bilgilendirme yapayım, sonra zaten gelen sorular olursa bildiğim ölçüde cevap vermeye çalışırım. Soru: Tester parfüm ile normal parfüm arasındaki fark nedir...
  2. SmiLey

Doctor Who (2005- )

Dizi, Gallifrey gezegeninden olan ve "Doktor" olarak bilinen bir zaman lordunun (time lord) maceralarını konu almaktadır. Doktor, belirli dönemlerde hücre yenilenmesi dediği bir yöntemle kendini baştan aşağı yenileyerek, başka bir görünüş ve hatta kişilikle yaşamına devam etmektedir...
  3. SmiLey

Alizee - La Isla Bonita [Türkçe Altyazılı]

desperado64'e ithafen. :D http://www.youtube.com/watch?v=wpILIGdKMh0 Yıl da 1999-2002 arasında bir yıl olması gerek, hatırlayamadım şimdi.
  4. SmiLey

Nicole - Ein bisschen Frieden [1982 Eurovision Birincisi]

http://www.youtube.com/watch?v=GvD8Y6gr9lk Özellikle bu şarkı için açtım. Bunun dışında daha çok sevdiğim Eurovision şarkıları olsa da: genel bir kanı vardır Almancadan güzel şarkı çıkmayacağına dair. Gerçi bu kanı %99 doğrudur ama arada beliren bir istisnadır bu şarkı. :) Almanlar hala...
  5. SmiLey

Atatürk'ün Yaptırdığı Tokyo Camii

http://www.youtube.com/watch?v=9zeU04BdlHQ Sitesi de burada. Modern halinden bir görünüm:
  6. SmiLey

Toto Cutogno - Felicita

İngilizce sözleriyle birlikte. http://www.youtube.com/watch?v=SYy1R7a1Cdw İnsanda, İtalyanca merakı uyandırıyor.
  7. SmiLey

Iron Maiden - The Pilgrim

TELİF HAKLARI NEDENİYLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR Türkçe çevirisi:
  8. SmiLey

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu

telif haklari nedeniyle sitemizden kaldirilmiştir
  9. SmiLey

Iron Maiden - Journeyman

telif haklari nedeniyle sitemizden kaldirilmiştir
  10. SmiLey

Alphaville - Forever Young

http://www.youtube.com/watch?v=RHIIATt0BaM Çok beğendiğim bir şarkı. Paylaşmak istedim.
  11. SmiLey

Paradoks

Köşeyi döndü. Az önce döndü. Yağan kara aldırmadan sokakta gezen gerizekalı adam. Ne işi vardı bu saatte burada? Çok merak ediyorum. Ve gözlerimi kapadım. Artık ben o adamım. Yürüyorum. Az önce köşeyi dönerken ayağım kaydı. Bileğim incildi sanırım. Kar yağıyor. Bense neredeyse tatile gider gibi...
  12. SmiLey

Anathema - One Last Goodbye

Birçok kişi tarafından bilinen bir şarkı. Bu versiyonu da orijinali kadar güzel. Ve sanırırım henüz paylaşılmamış burada. http://www.youtube.com/watch?v=z97_bH_dwc4 Sözleri:
  13. SmiLey

Gary Moore Vefat Etti

58 yaşındaki sanatçı, İspanyal tatilindeyken uykusunda hayatını kaybetti. Ayrıntılı Türkçe kaynak bulamadım. Kaynak: BBC
  14. SmiLey

Anlar

"ANLAR Eğer yeniden başlayabilseydim yaşama İkincisinde daha çok hata yapardım Kusursuz olmaya çalışmaz…sırtüstü yatardım Neşeli olurdum, ilkinde olmadığı kadar çok az şeyi ciddiyetle yapardım Temizlik sorun bile olmazdı asla, daha çok riske girerdim Yolculuk ederdim daha fazla Daha...
  15. SmiLey

Çekilişle TorrentLeech Üyeliği

Katılım Şartları: - 20 mesajı geçmiş olmak veya foruma katılım tarihi üzerinden 3 ay geçmiş olması. Çekiliş random.org yoluyla yapılacaktır. Konuya mesaj yazmanız yeterlidir. (Çekilişe katılmak istiyorum yazmanız gerekmekte) - Çekilişe belli bir katılım miktarını geçince yapacağım. -...
  16. SmiLey

Breaking Bad - AMC

Dizinin burada konusu olmadığını gördüm. IMBD puanlaması 9.2/10. Şu anda 3.sezonda ve 4.sezon çekimlerine başladılar. Kısaca konusunu anlatmak gerekirse: Kesinlikle harika bir dizi. Tavsiye ederim.
  17. SmiLey

Beat The Devils Tattoo

Chuck izleyenler bilir. 4.sezonda geçen güzel bir şarkı. Black Rebel Motorcycle Club - "Beat The Devils Tattoo Video açılmadıysa: http://www.youtube.com/watch?v=iW1UUekcb8s
  18. SmiLey

Bozkırın Sırrı (Türk Peygamber) - Ahmet Turgut

Kitap Hakkında Üç bin yıl önce Bozkırdaki yarı-göçerler henüz “Türk” adıyla bilinmezken doğdular… Erkek: ‘Çadırı tutan ana direk' olması için “Öktem” diye çağrıldı. ‘Yüz yirmi dört bin Peygamber'den biriydi o… İkizi...
  19. SmiLey

Puslu Kıtalar Atlası

Tanıtım: Okur Yorumları: Antoloji İtü Sözlük Ekşi Sözlük Yazar: İhsan Oktay Anar Yayınevi: İletişim Yayınları Fiyat: 14 TL Yorum: Kitabın ilk baskısı 1995 yılında çıkmasına rağmen Eylül 2010 baskısı -ki 39.baskı olur- elime geçti. Ve okurken kendime daha önce neden bu kitabı okumadığımı...
  20. SmiLey

Bu Defteri Nereden Bulabilirim?

Bu veya bu şekilde farklı bir tasarıma sahip olan (farklı olmasından kasıt herkesde olmamasıdır) defterleri nerede satılır? Hepsiburada ve google arama sonucundan çıkan birkaç siteye baktım ama bulamadım. Gerçi bulacağıma pek ihtimal vermiyorum.
  21. SmiLey

Kazara Milyarder (Facebook'un Kuruluş Hikayesi)

Beş yüz milyon arkadaş edinmek için, en iyi arkadaşınızı feda eder miydiniz? Mark Zuckerberg… Harvard'ın asosyal bilgisayar delisi. Arkadaşı Eduardo ile tek istedikleri o gece kızlarla iyi vakit geçirmekti. Ama gece fiyaskoyla sonuçlandı. Mark öfke içinde odasına dönerken az sonra...
  22. SmiLey

Bunlardan Hangisi?

Arkadaşlar bir dizüstü bilgisayar almanın arifesindeyim. Ama karşımda birden fazla seçenek var. Sizlere danışmanın iyi olacağını düşündüm. :) Ürünün özelliklerine ve fiyatlarına aşağıdaki linkler yardımıyla bakabilirsiniz. Samsung R580 ASUS N61JA 240V * PB TM81 * HP DV6 3031 ACER AS5740G...
  23. SmiLey

Yine Derbi Yine Olay

Almanya'da Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanan Dostluk Kupası maçı sonrası taraftarlar Galatasaray otobüsüne saldırdılar. Almanya'da Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanan Dostluk Kupası maçı sonrası taraftarlar...
  24. SmiLey

Liselerde Alan Uygulaması Kalktı

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği BASIN AÇIKLAMASI -21.07.2010 Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nimet Çubukçu tarafından daha önce genel hatları ile kamuoyuna açıklanan Haftalık Ders Çizelgelerine ait yenilikler ve detayları aşağıdaki gibidir: Gelişmiş...
  25. SmiLey

Charlie Chaplin - The Great Dictator Konuşması

Yorumum: Gerçekten söyledikleri aradan yıllar geçmiş olsa da günümüzde de geçerli. Ve dönemine göre düşünürsek büyük bir hiciv örneği.
  26. SmiLey

Melamet Hırkası

Ben melamet hırkasını Kendim giydim eynime Ar-ı namus şişesini Taşa çaldım kime ne? Sofular haram demişler Aşkımın şarabına Ben doldurur ben içerim Günah benim kime ne? Kah giderim medreseye Ders okurum hak için Kah giderim meygedeye Dem çekerim aşk için. Kah çıkarım gökyüzüne Seyrederim...
  27. SmiLey

İstanbul

İstanbul Evin içinde bir oda, odada İstanbul Odanın içinde bir ayna, aynada İstanbul Adam sigarasını yaktı, bir İstanbul dumanı Kadın çantasını açtı, çantada İstanbul Çocuk bir olta atmıştı denize, gördüm Çekmeğe başladı, oltada İstanbul Bu ne biçim su, bu nasıl şehir Şişede...
  28. SmiLey

Altro

Altro Şarkı söylüyormuşum Sokaklarda, Görmüşler. Yere yere bakıyormuşum Yürürken, Duymuşlar. Sonrasını kendileri uydurmuşlar. Özdemir ASAF
  29. SmiLey

Erdoğan'ın Önemli Konuşması (Canlı İzle)

Başbakan Erdoğan, birazdan Ak Parti grubunda konuşuyor. Ak Parti gurp toplantısı için kürsüye gelen Erdoğan, İsrail'in saldırısı ile ilgili ulusa ve uluslararası camiaya yönelik önemli açıklamalar yapıyor. CANLI İZLEMEK VİDEO AÇILMAZ İSE TIKLAYINIZ...
  30. SmiLey

Ankara kaynıyor,İsrail'e fiili müdahale mi?

Ankara'da alışılagelmişliğin dışında çok hareketli dakikalar yaşanıyor. Erdoğan'ın uçaktan inerken yaptığı açıklama ve Obama'nın randevu talep etmesi İsrail'e fiili müdahale yapılacak söylentilerini ortaya atıldı. İşte gelişmeler: İsrail’in Türk yardım gemilerine saldırıp en az 9...
  31. SmiLey

Ben Değildim

Ben Değildim Bir aksam ustu pencerenden bakıyordun Ağır ağır, yollara inen karanlığa. Bana benzeyen biri geçti evinin önünden. Kalbin başladı hızlı hızlı çarpmaya.. O gecen ben değildim. Bir gece, yatağında uyuyordun.. Uyanıverdin birden, sessiz dünyaya. Bir rüyanın parçasıydı gözlerini...
  32. SmiLey

2=1

2=1 Kim o, deme boşuna... Benim, ben. Öyle bir ben ki gelen kapına; Baştan başa sen. Özdemir Asaf # Özdemir Asaf şiirlerini çok severim. Devamını da getirmeyi umuyorum. :)
  33. SmiLey

Kayıtdışı Tarihimiz - Yavuz Bahadıroğlu

Kitap Hakkında Tarihimizle bizim aramızı açan, ilkokuldan itibaren zihinlerimize yerleştirilen yanlı ve yanlış bilgilerle gerçekleri unutturan zemin kimin ve kimlerin ürünü? Tarihe bakışımız hâlâ neden karışık, bulanık ve önyargılı? Henüz birkaç yüzyıl öncesine kadar, yaklaşık yirmi milyon...
  34. SmiLey

Erkek Acı Çeker Kadının Ruhu Duymaz - Mineke Schipper

Kitap Hakkında Bütün kültürlerde cinsellik, toplumsal cinsiyet ve kadınlarla ilgili meseleler, dünyanın en basit edebi türü olan atasözlerinde ifade edilmiştir. Mineke Schipper’in 150’nin üzerinde ülkeden ve yüzlerce dilden derlediği atasözleri de tarih boyunca ve tüm dünyada...
  35. SmiLey

Pazarlık - Vahdettin Engin (II. Abdülhamit ve Yahudi Sorunu)

Kitap Hakkında: 1890’lı yıllarda Yahudiler, Rusya başta olmak üzere Romanya ve Yunanistan’da uğradıkları baskılar yüzünden bu ülkeleri terk etmek zorunda kaldılar. Sığındıkları ilk ülke ise Osmanlı Devleti oldu. Dönemin Padişahı II. Abdülhamid, başlangıçta insani nedenlerle...
  36. SmiLey

Seviyordum Sizi

Seviyordum Sizi Seviyordum sizi ve bu aşk belki İçimde sönmedi bütünüyle. Fakat üzmesin sizi artık bu sevgi İstemem üzülmenizi hiçbir şeyle. Sessizce, umutsuzca seviyordum sizi. Bazen çekingenlik, bazen kıskançlıkla üzgün. Bu öyle içten, öyle candan bir sevgiydi ki Dilerim bir başkasınca da...
  37. SmiLey

Ölümü Gözlerinden Gördüm

Kitap Hakkında “Bazı matemlerin sonu yoktur! Ölünceye kadar sürüp gider. Öldükten sonra da bitmez. İsrafil suruna üflese de, kıyamet kopsa da, mahşer toplansa da bitmez o matem.” Ölümü Gözlerinden Gördüm, İranlı çevirmen-şair Haşim Hüsrevşahi'nin kaleminden sarsıcı bir ilk...
  38. SmiLey

Bir Hülya Adamının Romanı: Ahmet Hamdi Tanpınar

Kitap Hakkında 1976 yılında Dergâh Yayınlarını kurma hazırlıkları yaptığımız sırada rahmetli Prof. Dr. Mehmet Kaplan bize: Çocuklar, Türkiyenin en önemli yazarlarından biri olmasına rağmen, ihmal edilmiş, üstünde durulmamış Ahmet Hamdi Tanpınarın bütün eserlerini neşredin. Bu dönemde önemi...
  39. SmiLey

Sorularla İslamiyet

Geçenlerde sınıfta arkadaşlarla bir konuda tartışıyorduk ve ben yukarı çıkıyorum bahanesiyle google'a sordum durumu. Karşıma ilk çıkan siteye girdim ve gayet hoş bir görünümü vardı. Sitenin içeriğine pek fazla bakamadım ama aklıma yazmıştım bir kere:) Eve geldiğimde detaylı inceleme fırsatı...
  40. SmiLey

İki Darbe Arasında -- İskender Pala

265 sayfadır. 10 TL'dir. Ben kitabı okudum ve tavsiye ederim:)
  41. SmiLey

En Çok Satılan Ve Yeni Çıkan Kitaplar

Haber 7 Kitap Sayfası ve ilknokta.com sitesinin stratejik işbirliği ile hazırladığı geçtiğimiz haftanın en çok satılan kitaplar listesi bu hafta aşağıdaki gibi şekillenirken, elimize ulaşan yeni çıkan kitaplar listesinde de şu kitaplar yer alıyor. 1- Muz Sesleri - Ece Temelkuran - Everest...
  42. SmiLey

Beş Kişilik Aşk Olur Mu? (Görünmeyen - Paul Auster)

Kitap Hakkında Fiyat: 12 TL Sayfa Sayısı: 252 Yayınevi: Can Yayınevi
  43. SmiLey

Brandenburg - Glenn Meade

80’li yıllarda bir eylemci Berlin’de sokak ortasında vurulur. Paraguay’da bir arabanın çarpıp kaçtığı kaçakçı çok geçmeden can verir. Yaşlı bir işadamı, Asuncion’daki görkemli malikanesinde kafasına kurşun sıkarak intihar eder. Bu ölümlerin birbiriyle bağlantılı olduğuna...
  44. SmiLey

Cennetimden Bakarken - Alice Sebold

Kitap Hakkında Kahramanımız Susie Salmon'la ilk karşılaştığımızda o artık cennettedir. On dört yaşında bir cinayete kurban giden genç kız, bu yeni ama yabancı yerden aşağıya bakarken capcanlı sesiyle hem tüyler ürpertici hem de umut dolu bir öykü anlatıyor. Ölümünden sonra günler boyu aşağıda...
  45. SmiLey

Ateşi Yakalamak-Suzanne Collins

46. SmiLey

Güncel Tema Arşivi (S60v3)

Zune Teması İlk temamızın ismi Zune. Çok hoş bir tema bana göre. Kendisini Windows XP'den hatırlıyoruz ama bence telefonda daha hoş duruyor. Buradan indirebilirsiniz. MacOS Teması Cep telefonunuzda MacOS deneyimini yaşatmasa da sanki MacOS kullanıyorsunuz gibi bir hisse kapılmanızı...
  47. SmiLey

Resmi Tarih Yalanları

Yavuz Bahadıroğlu/ Mete Tunçay/ Mustafa Armağan/ Nevval Sevindi/ Prof. Dr. İlber Ortaylı/ Ömer Lütfi Mete/ Mehmet Şevket Eygi/ Avni Özgürel/ Caroline F. Finkel/ Ahmet Sait Akçay/ Berna Kurt PROFİL YAYINCILIK Satın almak için tıklayın.
  48. SmiLey

Speedtest.net'in Ayıbı

Geçenlerde hız testi için bu siteye girdiğimde hiç beklenmedik bir durumla karşılaştım.Siteye göre biz Asya ülkesindeyiz:)Gerçi bu çok büyük bir olay değildir lakin bizim Avrupa ülkesi olduğumuzu unutmuşlar.Ben bir mail ile durumu izah ettim bakalım ne olacak. Bakmak isteyenler için:
  49. SmiLey

Hangi Atatürk -Atilla İlhan

“Mustafa Kemal’in gözünde eylemin ‘meşruluğu’ demek halkça onaylanmış olması demektir. Yoksa Kongreleri Büyük Millet Meclisi’ni anlamak ve açıklamak mümkün olamazdı. Şu sözlerini bir de: ‘…Bir devreye yetiştik ki onda her iş meşru olmalıdır. Millet...
  50. SmiLey

Sırtımdaki Ev--Dieter Forte

Özgün adı: Das hause auf meinen schultern Çeviri: Çağlar Tanyeri Yayına Hazırlayan: Tuncay Birkan, Yeşim Tükel Kılıç Kapak Resmi: Edward Hopper Kapak Tasarımı: Emine Bora...
  51. SmiLey

Mekatronik Mühendisliği Nedir?

Arkadaşlar geçenlerde mekatronik adlı bir mühendislik gördüm.Dikkatimi çekti araştırdım ilginç bir şey.Farzedin ki benim Say2'de 353 puanınız olsun.Önerilerinizi bekliyorum.Mekatronikde okuyanların yardımını bekliyorum.Sizce seçmeli miyim?Yoksa bilgisayar mühendisliği veya tıp seçmem daha mı iyi...
  52. SmiLey

Ayın Kitabı Seçimleri(Aralık 2009)-Kazanan Kitap Dan Brown/Kayıp Sembol

1)Dan Brown-Kayıp Sembol 2)Katre-i Matem - İskender Pala 3)Cumhuriyet-Turgut Özakman
  53. SmiLey

Evrenden Torpilim Var İstemek Olmanın Yarısıdır--Aykut Oğut

surat.sız 17/11/2009 11:41 okunulası hoş bir kitap..arada güzel anektodlarda iyi bağlantı yapmış..durup düşünmenizi sağlıyor..vakit kaybı değil bence okuyun dogasultan 22/9/2009 16:40 gerçekten okunması gereken bir kitap.. amercan1...
  54. SmiLey

Pinhan--Elif Şafak

Kitap Hakkında: Yıl : 2009 Sayfa : 232 sayfa Piyasa Fiyatı : 15,00 TL. Ve Yorumlar: 10 Gül Şirin Yürektürk 2/12/2009 21:49 Görünenle yetinirsen eğer sadece tırtılı bilirsin. Çirkindir ya tırtıl, gönlünü çelmez. Görünenin ötesine geçmek...
  55. SmiLey

Ejderha Dövmeli Kız --Stieg Larsson

Kitap Hakkında: Yorumlar: · Pegasus Yayıncılık · Basım Tarihi : 11 - 2009 · Sayfa Sayısı : 650 · Çevirmen : Ali Arda · Etiket Fiyatı : 25.00 TL Temin Edebileceğiniz Yer
  56. SmiLey

Ay Hırsızı--Sunay Akın

Temin Edebileceğiniz Yer · İş Bankası Yayınları · Sayfa Sayısı : 194 · Etiket Fiyatı : 12.00 TL
  57. SmiLey

Kayıp Sembol//Dan Brown

Kitap Hakkında: Burdan Temin Edebilirsiniz...
  58. SmiLey

Ubuntu 9.10(Karmic Koala)'ya Geçmemek İçin 8 Sebep

3 haftadır bu sürümle boğuşuyorum.Gerçekten çok kararsız ve başarısız bir sürüm olmuş. Sırf bu yüzden şu anda OpenSuSE indiriyorum. Şimdi maddeler halinde yazalım.Bu yazdıklarım Ubuntu tabanlı işletim sistemleri için de geçerlidir.(Linux Mint'i kastediyorum tabii:D) 1# Aşırı derecede kararsız...
  59. SmiLey

Katre-i Matem / İskender Pala

9 Emre Asi 3/12/2009 10:54 Hakkaten guzel kitapti 2 cilt halinde cikarilsaydi ve daha detayli anlatim olsaydi kusursuz olurdu. 10 Kristalkalp / Yasemin Çağla 2/12/2009 08:53 Gerçekten okunası çok hoş bişr kitap.. Sanırım doymadım! Tekrar okuyacağım... 10 yitik sevdam/Filiz...
  60. SmiLey

Tavsiye Kitaplarınız

Evet arkadaşlar burda tavsiyelerinizi söyleyebilirsiniz. Format şu şekilde olursa iyi olur. Kitabın Resmi: Kitap Adı: Yazar Adı: Çıktığı Yayınevi: Yorumunuz: Örnek Anlatım: [/COLOR]
  61. SmiLey

Kitab-ı Aşk / İskender Pala

10 appleworm 29/6/2009 14:49 Kitap bana çok büyük bir huzur verdi.Yüzümde değiştiğimi farketmemin sonucu kocaman bir gülümseme ile okudum Kitab-ı Aşk'ı.Evet beni gerçekten değişitiriyordu ve bunun farkında olmak beni mutlu etmişti.Aşkla ilgili yeni bir görüş kazandım.Ne kadar anlamını...
  62. SmiLey

Babilde Ölüm İstanbulda Aşk- İskender PALA

Gök kubbenin altında insanın ruhunu soyan kötülükler ve giyindiren aşklar adına... Doğu ak ejder yılında başladı yirmi üç bin yıllık gizem... Uzayın sonsuzluğuna açılan kapıyı keşfe çıkmış bilge rahipler, uğruna topluca can verdikleri bir sırrın, binlerce yıl sonra, bir şair tarafından aşkın...
  63. SmiLey

Necip Fazıl Kısakürek-Çöle İnen Nur(Tavsiye Kitap)

Üstad Necip Fazıl’ın 'gaye eserim' dediği, bütün siyer külliyatı içinde çok ayrıcalıklı bir yeri olan Çöle İnen Nur ’u okumanın şimdi tam zamanı. Peygamber Efendimizin (s.a.v) hayatını akıcı, edebi bir dille anlatan bu eserde, O’nun hayatını, risalet sürecini, seçkin...
  64. SmiLey

Linux Mint(Ubuntu Tabanlı) Oyun Sorunu

Linux'uma dün 2.5gb oyun indirdim paket yöneticisinden ve hepsini de denedim çalışıyordu. Ama bugün yarısı çalışmıyor.(Büyük boyutlu olanlar)Özellikler OpenArena oynamak istiyorum ama açılmıyor ne yapmam lazım.İki kere tıklıyorum ekranın ortasında biz çizgi oluşuyor ve gidiyor.Bu çizgi 1snden...
  65. SmiLey

Hangi Dağıtım Daha İyi?

Win7 ve Kubuntu kullanıyordum ama şimdi tamemen Linux'a geçecem.Kararsız kaldım sizce hangisi.Bana eksileri ve artılarıyla anlatırsanız sevinirim:)Hee bir de tavsiye eden daha sonra yardım de edecek:mrgreen: Seçenek 1:Mandriva Seçenek 2:Sabily Seçenek 3:OpenSUSE Seçenek 4:Pardus...
  66. SmiLey

Kazım Kazım Trafik Kazası Geçirdi

Fenerbahçeli Kazım İstanbul'da Kavacık yakınlarında antrenmana giderken trafik kazası geçirdi. Beykoz'daki evinden Can Bartu Tesisleri'ne gitmek için yola çıkan Kazım, yoğun yağış nedeniyle kaygan yolda aracın kontrolünü kaybetti ve takla attı. Çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye...
  67. SmiLey

Dvd-Xvid Bloğum hakkında yorum?

************** Amacım son çıkan filmleri ve kaliteli filmlerden oluşan bir blog sitesi hazırlamak.Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.1 yıl blog üzerinden devam edip sonra forum açmayı düşünüyorum :devil2: :clap: