Arama sonuçlarınız

1. D

SPlayer 3.5 Build 1365

Bu splayerı keşfettiğimden beri hastası oldum ancak burdan sizin paylaştığınız dosyaları yüklediğimde dil çince mi korece mi ne değişik oluyo sonra kendi sitesinden indiriyorum düzeliyo ama tabiki stabil sürümü iniyo.
  2. D

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

Biz denedikte siz biraz geç kaldınız galiba :)
  3. D

Merhaba :)

Hoşgeldin.
  4. D

Internet Explorer 9 Beta

Bence IE 8 den çok daha güzel.İleri geri butonları firefoxu hatırlattı.En çok gezilen sitelerde Chrome'u hatırlattı.Bir video izledim büyük ekran yaptım görüntü muhteşemdi.IDM ile hiç bir sorun yok.İndirme yöneticisi de çok güzel olmuş. Ancak bunlar yinede beni IE 9 kullanmaya...
  5. D

Windows 7 Sürücü Seçme Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar, Şuan da windows 7 yüklüyorum ve "nereye yüklemek istiyorsunuz" ekranındayım.Burada C veya D yok.Disk 0 Bölüm 1 var.232 gb boş alan var.Oraya kurmak istiyorum ancak kuramıyorum."Kur yeni bir sistem bölümü oluşturmayı veya varolan sistem bölümünü bulmayı başaramadı.Daha fazla...
  6. D

Windows 7 Yükleme Hatası

Tamam hatırladım en iyi seçenek bu mudur yoksa vegaturk'ün önerdiği programı kullansam sonuç değişmez mi.
  7. D

Windows 7 Yükleme Hatası

Teşekkürler attım usbye bilgisayarım eski haline geri gelince yapacağım. Düzenleme : Drive options'ı biraz anlatır mısınız.
  8. D

Windows 7 Yükleme Hatası

Ya aslında formatı onun için atıyodum ama sanırsam yine bütün dosyaları windows.old dosyasında toplayacak di mi.Yeri gelmişken teyit edeyim dos ekranından format c desem olur di mi ?
  9. D

Windows 7 Yükleme Hatası

Merhaba arkadaşlar, Bugün geleneksel bilgisayar temizleme günlerinden birini yaşarken, bir hata ile karşılaştım.Windows 7 Ultimate yüklü masaüstü bilgisayarım açıkken windows 7 cdsi taktım ve yeniden kurmak istedim. Herşey çok güzel giderken "Yüklemeler tamamlanıyor..." kısmında uzun bir...
  10. D

Css De Server Kurmak

Ben bir ara hamachi üzerinde kurmuştum güzelde olmuştu.Ancak internet hızım 1 mbps olduğu için 8 kişi servera girdiğinde kasıyodu.
  11. D

Facebook'tan ''İnci''ler..

Yine yeni yeniden
  12. D

İddaa'da Devrim!

1 yıldır oynadırdım artık zevk için oynuyorum
  13. D

Galatasaray 2010-2011 Formaları

4. forma Ali Sami Yen forması olacak çubuklu olacakmış bide.
  14. D

Haldun Üstünel Yönetim Kurulundan Da İstifa Etti

Stad projesi olsun, tesislerin yenilenmesi olsun, olsun da olsun Adnan Polatı yaptıkları yüzünden gerçekten sevmiştim.Ancak Haldun Üstünel olayından, Yiğit Şardan olayından sonra hiç birşey eskisi gibi olmayacak.
  15. D

Arda Turan pası Hagiye hagi pası metin oktaya ve goooool. İyi atmışlar :)
  16. D

Bak dün dediğim etkisini arttırarak devam ediyor :D Çok yavaş yükleniyor bende ya daha yüzde 9
  17. D

C# 3.0 Ile Programlama Temelleri - Bilge Adam

C# 4.0 çıktı neden 3.0 kitapları verirler anlamam.
  18. D

C# 3.0 Ile Programlama Temelleri - Bilge Adam

Acaba bu Bilgeadamın yeni eğitim içeriği mi ?
  19. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Herkese çok teşekkürler biraz daha uğraşayım bulamassam format.
  20. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Şimdi Windows 7 cdsini taktım ve E sürücüsüne çift tıkladığımda "Uygulama Bulunamadı" diye hata veriyor.Sağ tıklayıp aç diyerek içine giriyorum son çözüm olarak bunu deniyip format atacağım. Mazruf, şimdi senin dediğini yapmaya başlayacağım, ancak regedit.exenin çalışacağından hiç ümidim yok...
  21. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Güvenli modda denedim ama yine aynı hatayı verdi sistem geri yükleme başlatılamıyor. Uzantısı .exe olan hiçbirşeyi açamıyorum.Sanırsam tek çare cd den onarma yapmak.Yüklü programlar silinmez di mi onarma yaptığımda ?
  22. D

Aslan 'pas' Geçmedi. 4-0!

Bence herşey Fenerbahçe ile yapılacak maçtan sonra belli olacak.
  23. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Güvenli modda açtım cmd açılmadı, komut bilmemnesi ile güvenli modu açtım sfc/ scannow yaptım.Şimdi bilgisayarımı tekrar açtım ama sonuç değişmedi. Güvenli modda sistemi geri yükleme nasıl yapılıyor bilmiyorum.Söylerseniz deneyeyim.Ama sonucun değişeceğeni sanmıyorum cmd'yi açmadı çünkü.
  24. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

cmd açılmıyor ki. SwateR dediğini yapıyorum hemen.
  25. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Mouse fix registrysi vardı .reg olarak masaüstüne kaydettim ve 2 kez tıklayarak açtıktan sonra emin misin falan işte.Sonra bilgisayarımı kapadım.Şimdi yeniden açtım ve durum böyle. Registry Booster programını indirdim ama nafile.Uzantısı .exe olduğu için uTorrenti açmaya çalışıyor.
  26. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Şuan cd yanımda değil yarın o yöntemi deniyeceğim, bundan başka bir çözüm var mıdır acaba ?
  27. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Kapatmadım ve denedimde ama "Sistem Geri Yükleme Başlayamadı." diye hata veriyo.Şuan yapabildiğim tek şey IE ile internete girebiliyorum ve dosyaları açabiliyorum.Ne çalıştırı açabiliyorum nede başka birşey.
  28. D

Hiç Birşeyi Açamıyorum

Arkadaşlar az önce bilgisayarımın başına geçtim windows 7 yüklü bilgisayarımı açtım ve ne göriyim .exe uzantılı program simgeleri uTorrentin simgesine dönüşmüş ve açmaya çalıştığımda mesele "CCleaner.exe çalıştırılamadı" diyip uTorrenti açıyor. uTorrenti sildim hala uTorrent simgesi duruyor ve...
  29. D

BlackBerry OS 6.0 Pek Yakında!

Hadi çabuk çıkta seni alacam.
  30. D

Expression Studio 4 Kurulum Hatası

Arkadaşlar eskiden expression studio 3 kullanıyodum güzelcene.Dedim 4 çıkmış artık terfi etme zamanı geldi.Yüklemeye çalışıtrken şu hata ile karşılaşıyorum:
  31. D

Windows Live Essentials 2011 Beta Kaldırma Sorunu

bunun için format mı atılır vardır bi çaresi :D
  32. D

Windows Live Essentials 2011 Beta Kaldırma Sorunu

Bende sxe'yi silerken sorun yaşamıştım. Başlat - Çalıştır - cmd - regedit açtım.Ordan bulunduğu keyi sildim sorun halloldu.Bir dene bakim.
  33. D

Opera Alpha-Beta-Rc Sürümler

Teşekkürler öyle yapınca oldu.
  34. D

Opera Alpha-Beta-Rc Sürümler

Herşey çok güzel de ben Windows MSI / Windows Classic ikisinden her hangi birine bastığımda indiremiyorum.IE'yi açıyorum ancak öyle indiriyorum neden acaba ?
  35. D

İnci sözlük

Hakaret boyutlarına taşınmassa tamam.
  36. D

[sdntv] Kodu Kaldırılsın

Bende Opera kullanıyorum hep o resimdeki gibi oluyor SdnTv kodundan mıdır ?
  37. D

İnci sözlük

Allah'a küfür edilen, Kuran-ı Kerim'e küfür edilen, manevi değerlere küfür edilen bir entry paylaşırmısın burada. Ha bu arada nasıl burada düzgüncene yazıyorsam ki bunun sebebi de format ve kurallardır.İncide de küfür ediyorum bunun sebebi de bas bas bağırıyorum jargondur.
  38. D

İnci sözlük

Jargon
  39. D

Bios güncelleme

Bios güncellemesini bildiğimiz exe programları çalıştırarak yapabiliyomuyuz acaba ?
  40. D

Pitbulllar toplatılıyor

Hem eğiticileri hemde köpekleri toplamak daha doğru olur
  41. D

İnci sözlük

Açılan başlıklara yada yapılan yorumlara hiç mi gülmüyosunuz ben uzun zamandır onlara güldüğüm kadar gülmedim. Bunu Kaan Sezyum ve dün gece Cüneyt Özdemir de dile getirdi.
  42. D

İnci sözlük

Sisteme karşı çıkanların mekanı. Şöhret demişler kim şöhret oluyor kullanıcı adları mı ? Küfür ediyorlar demişler incinin jargonu budur.Siz hiç kendi aranızda birbirinize küfür etmez misiniz ? İnciyi de öperler hatta sülalelerine kadar gider o öpücük demiş, şimdi söyle bana internet...
  43. D

Facebook'tan ''İnci''ler..

Nasıl tv programlarının formatları vardır incinin de jargonu vardır.İnci de jargon küfür etmektir.İnci de forumlarda günlük hayatta kullanamadığınız lafları yada kelimeleri sansürlemeden kullanmalısınız.Yani kimse kimseye istediğinden küfür etmiyor.
  44. D

Facebook hacklendi mi?

Bence ülkücü olduklarından değil.Sormadım ama soranlar oldu cevaplar pek sorunuza cevap niteliğinde değildi.Ama gözlemlerimden şunu söyliyebilirim ccc'yi saygı duydukları kişiler ve önemli bişeyi belirtmek için kullanıyolar.Yani ülkücü olduklarından değil, ama kendilerini anarşist olarak...
  45. D

Facebook hacklendi mi?

Boş vakitlerinin olduğu kesin.Ancak nedir bu kadar sizi üzen ? Adamın biri demiş ki beyler feysbukta böyle bişey var gelin çitayı biraz daha yükseltelim.Ardında malum resimler ortaya çıkmış.Ha küfür konusuna gelirsek nasıl tv programlarının formatı vardır, incide de jargon vardır. Her ne...
  46. D

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Dün akşam itibariyle yeni temalar yüklemeye çalışırken bilgisayarım acayip şekilde yavaşladı.Masaüstünü yenilemeye kalktığımda yada özellikle dosyaları açmaya çalıştığımda benim için tam bir kabusa dönüşüyor. Sistemi geri aldım ancak anlamadığım bir şekilde hiç bir etkisi olmadı.
  47. D

Türkiyenin İlk Yazılım Dergisi; Bayilerde..

.Net isteriz ula
  48. D

Yeni Nesil D Dili Programlama

Şimdi syntaxı C#'a mı yoksa C++'a mı benzer ?
  49. D

Windows temaları, simge setleri... masaüstü güzellik merkezi paylaşım başlığı

Teşekkürler rise, açılış hızı yenile hızı falan eski haline döndü.Ancak bişeyleri silerken veya bi dosyaya girmek isterken çok fazla bekliyor. Senin paylaştığın Aero^M dosyalarını yüklemiştim ondan olabilir mi ?
  50. D

Senden önce geri yükliyim dedim, 30 dakika öncesine geri aldım ancak işe yaramadı.Yönetici olarak çalıştır dedim açılış hızı pek değişmedi gibi, masaüstüne sağ tıklayıp yenile dediğimde güzelcene yeniliyor.Ancak bir işlem yapmaya çalıştığımda acayip kasıyor.
  51. D

Rise az önce Uxtheme Multi-patcher 7.0.1'i yükledim ve bilgisayarı yeniden başlattım ama adında farkettim yeniden başlaması çok uzun sürdü masaüstü açıldı hiçbirşey gözükmüyor. Dosyaların falan gelmesi baya uzun sürdü.Şimdi o dosyaları gösterdiğin dosyaya atıcam ama bilgisayar klasörünü bi...
  52. D

Matematik ile ilgili bir soru

Arkadaşlar 1. soruya çoğunuz 12 yada 16 demişsiniz, şıklarda sadece 16 var bende 16'yı işaretledim. Neden şıkları vermedin derseniz şıklardan gitmeyesiniz diye :D 2. soru da ise (2, -1) çoğunluk bunu demiş bende öyle yaptım. Hepinize çok teşşekkür ederim. İnşallah ücretsiz oyun...
  53. D

Matematik ile ilgili bir soru

1. sormak istediğim soru bu : Elimizde, bir masa üzerinde yan yana sıralanmış, bir yüzünde "1" diğer yüzünde "2" yazan 4 adet kart var. Bu kartları kullanarak kaç farklı sayı yazabiliriz? 2. sormak istediğim ise : İki boyutlu koordinat sistemi üzerinde (3,2) noktasını (1,1) noktası...
  54. D

Şahin K. : Yönetmenin Yatağı

Çekim olmadığı zaman buna vuruyoruz :D edit : aynı anda yazmışız ya :)
  55. D

Inci Sözlük'ten Ekşi Sözlük'e Saldırı

yine gitti site
  56. D

üşüyoruz reyizzz :D
  57. D

İnci Sözlük Hacklendi

tamam geri geldi sayfa
  58. D

tamam geri geldi sayfa
  59. D

İnci Sözlük Hacklendi

Adam hacklemiş ki koymuş işte :D ama gay sanırsam pembeyle yazmış
  60. D

ssg gülmekten ölüyodur şimdi
  61. D

inci hacklendi
  62. D

İnci Sözlük Hacklendi

An itibariyle hacklendi. tokmakci.sozlukspot.com'un sahibi sanırsam. http://inci.sozlukspot.com
  63. D

Microsoft'un Korsan Avı Sonuçları

Evet sonunda bende yakalandım.Okuldan geldim sol ayağımın baş parmağıyla güç düğmesine hafifçe dokunduktan sonra Windows 7 yüklü bilgisayarım açıldı ve malum manzara karşıma çıktı.Bilgisayarınız yazılım sahteciliği kurbanı olabilir bıdı bıdı falan gördüm. Sonra arkaplan siyah oldu.Birde...
  64. D

Gerçek Masaüstü Pc

Diğerleri halt etmiş abi, asıl masaüstü bu :D
  65. D

Sanallaştırma Programları

Ben vmware kullanıyorum, linuxları sorunsuz kurdum.Bence diğerlerinden daha profesyonel bir program.Tavsiye ederim.
  66. D

Değişik Fontlar Yardım

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum, yapmak istediğimi sayenizde yaptım.
  67. D

Değişik Fontlar Yardım

Merhabalar, Şu sıralar bir blog açtım, onun temasıyla uğraşıyorum şuan. http://ultrasmovement.blogspot.com/ şu blogta "ultras movement" yazısını arkadaş photoshop ile mi yapmış yoksa böyle değişik fontlar var mı ? Teşekkürler. --- Mesela burdaki gibi http://www.kapalidasin.com/
  68. D

Battlefield bat company 2 sistem gereksinimeleri hay maşallah!

Crack'i yalnış yapmışsındır, dosyanın içindeki .txt dosyalarını da kopyala şiir gibi olanları.
  69. D

Media Live Tv ÇIKTI!!

Kurdum denedim, gayet rant amaçlı bir program. Program açılmadan 40 sn bekliyorsunuz reklamları, ondan sonra bi chat var sitelerde chat şeyleri olurya aynısı. Web Tv Plus daha iyi.
  70. D

Asp - Login Formu

Merhabalar, Asp de bir kayıt sayfam var oradan sql server'a üyeleri ekliyorum RolId'leri de 1. Login sayfam da üyeleri getiriyorum,txtAd ve txtSifre ile kontrol ettirdikten sonra RolId'sine göre yönelendirme yapacağım. Nasıl yapabilirim ?
  71. D

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

Evet şimdi gördüm ama açıldı ben hesabımı aldım çünkü. ---------- saat 14:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:15 eklenmişti ---------- Site yayında şuan ve üye alımı açık.
  72. D

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

Koşun Koşun.
  73. D

Windows Mac den çalındı iddiası

Ya arkadaşım microsoft'un aklına gelmeyeni mac yapar, microsoft alır kendine uyarlar. Bunun neresinde çalma, adamlar kodlarını mı yayınlıyo da çalıyolar aklın yerinde mi senin ?
  74. D

Windows Mac den çalındı iddiası

Rambo nedir microsoftla alıp veremediğin sana ne yaptı. Biraz mantıklı düşün be, sen rakibindeki yenilikleri kendine kazandırmıcak mısın?
  75. D

Genç turkcellden 100 kontor kazanmak için acele edin

Arama yapmadan açtım, pardon şimdi arama yaptım gördüm.
  76. D

Genç turkcellden 100 kontor kazanmak için acele edin

1.trafik 2.kara şövalye 3.akıl oyunları 4.maymunlar cehenneminden kaçış 5.sınav 1.kurtlarla dans 2.cehennem silahı 3.guguk kuşu 4.cesur yürek 5.esaretin bedeli 1.gol 2.eşkıya 3.akıl defteri 4.arka pencere 5.rezervuar köpekleri 1.köstebek 2.bodyguard 3.kızgın boğa 4.kaplan ve...
  77. D

Dünden bugüne Milli formalar!

Ramos üzülür, İbrahim Üzülmez :D:D:D:D:D
  78. D

Internet Explorer 9 Platform Preview

Pek bişey kaçırmıyosun merak etme :D
  79. D

Internet Explorer 9 Platform Preview

Bakıyorum hemen şimdi:) Sağolasın.
  80. D

Derbi tehlikede! G.Saray PFDK'lık oldu!

Maç sonu Sabri üçlü çektirirken şahsı geçen kişi beşiktaş diye bağırmış ve görüntülerde görünen galatasaraylı taraftar adamı yumruklamaya başlamış beşiktaşlı taraftar kaçarken tenteden aşağı düşmüştür. Olay böyle gelişmiştir. Şimdi herkes cimbombom diye bağırırken beşiktaş diye bağırmakta...
  81. D

Yeni Bir Türk İŞLETİM SİSTEMİ Turk-OS

Sapıtmaya başladı demişsin yukarıda pardus'u açıklamışsın ya, bu nedir peki ? Albert Einstain evinin yolunu bulamıyor olabilir ama o Albert Einstain.:)
  82. D

:D:D:D:D:D:D Eğer daha nasıl yapamayacağını bilmiyorsan; 256 MB RAM 4 Gb Boş Alan Bunları nereden çıkardın acep ?
  83. D

Asp.net / c# / sql ile ilgili bütün soruların cevapları verilir

Crystal Reports'u biraz araştırırsanız çözüme ulaşabilirsiniz.
  84. D

Turk Os'nin yanında ki "heavy" nedir anlamadım ? Boşa kürek çekiyosun, bence çekmiyosun bile. DirectX demişsin, beni gerçekten güldürmüşsün. ---------- saat 21:16 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:15 eklenmişti ---------- Yorumlarınızı takip ediyorum da gerçekten 33 yaşında...
  85. D

Windows üzerinde başka işletim sistemi çalıştırmak

Virtual pc 2007 ve Vmware 7.0.1 build-227600 kurdum. Virtual pc sanki çok basit gibi geldi, istediğinizi yapıyosunuz ama o kadar yani. Vmware bana göre daha güzeldi, kullanıcı arayüzü olsun, ipuçları olsun, işletim sistemi arayüzü olsun bence daha kullanışlı ve güzel.
  86. D

'İddaa' Fıkrası

Yanlış biliyorsunuz.
  87. D

Sizce ne yapsam ?

İnsan yorum yazmaz ama en azından bi üye olur öyle takip eder. Torrent sitelerle boy ölçüştüremiyeceğinden dolayı kapa bence.
  88. D

Tüh çok heveslenmiştim :) Dedim ama şimdi gördüm forumda crack'i yalnış yapmışım
  89. D

MW2 olsun BF2 olsun taktir edilen oyunlar,bunda bence grafiklerinin büyük bir önemi var. Evet crack yaptım ondan sonra oldu.Seninkide crackli mi ?
  90. D

1 liraya Süper Lig maçı!

Keşke burda da böyle bişi olsa ya :D
  91. D

Yeni çıkan ve yıllardır takip edilen oyunlar artık bu düzey sistem istiyecekler. *Konu açılmışken sormak istiyorum, Win7 kullanıyorum Bf2 çalışmayı durdurdu diyor ne yapmalıyım.
  92. D

Modern warfare 2 cd key girme

Options > Multiplayer Options orda Change the key code var ordan yapabilir, ama arkadaşımızcd key'i bulamamış onu istiyor.
  93. D

Modern warfare 2 cd key girme

Sana key'i burda yazarım ama uçmıyayım sonra.
  94. D

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

Eğer kayıt olduysan sol üstte İngiltere bayrağı var ordan yada, Profile update sayfasındaysan orda DropDownListler var onları değiştir ben rastgele yaptım :D
  95. D

Lider Cim Bom yalnız kaldı!

Ümit'i geçtik bide Aydın Yılmaz var.
  96. D

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

1 numarasın uh çok harikasın uh :D
  97. D

Asp.net veritabanı ile ilgili bir soru

Öncelikle bir tane daha tablon olmalı, mesela Dersler diye. Bize göstermiş olduğun tablodaki ders alanını silerek derslerle ilgili herşeyi Dersler tablosunda belirtmelisin ve DersId'yi tanımlamyı unutma. Bunları yaptıktan sonra göstermiş olduğun tabloda DersId tanımlayacaksın ve bu 2 tabloyu...
  98. D

HDME.eu Davetiyesi

tamam sağolasın :)
  99. D

HDME.eu Davetiyesi

25 gb yav benimki tuh ---------- saat 13:42 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:41 eklenmişti ---------- Ben alabilirmiyim.
  100. D

Crypload'la neden indiremiyorum

Jdownloader da indirme yaparken indirme hemen başlamıyor, bazen uzun bazen az bi süre beklemen gerek.
  101. D

Datascene Davetiye Kodu

Bu kadar dateviyeyi nerden buluyosun böyle :D
  102. D

Mahalle Maçının Altın Kuralları ))

Süpersin yaa nerden buldun bu konuyu :D:D
  103. D

Dynamic-Unıverse Davetiyesi

Çok teşekkürler :)
  104. D

Tamam sağolasın :)
  105. D

Vallaha iyi olur :) Vur kaç yapmam.
  106. D

[email protected] Bende alsaydım keşke.
  107. D

Bende alabilir miyim?
  108. D

Arda: Liverpool'da oynamak isterim!

Gülüşe bak :D Yakışır Arda'ya.
  109. D

Öğretmen öğrenciyi, öğrencinin akrabaları öğretmeni dövdü

Şiddete karşıysan uyarma yöntemimi kalmadı.
  110. D

Trabzon usulü Google!

Senin dediğini haber siteleri yapsa daha güzel olur. Her il için site mi yapılacak.
  111. D

Türkiyenin bütün hackerları birleşin :)

Bu kadar acemice bişey olamaz.
  112. D

ShiftDelete.Net Kariyer Bölümü Açıldı!

Üfleyin :D:D:D:D
  113. D

Gerçeğini Göremiyeceklerimiz..!

Muhteşem mükemmel çok süper fantastik beni benden alan resimler :D
  114. D

Funfile Davetiyesi

Hayır her davetiyeye ihtiyacım var da akşam akşam hiç kasamam :)
  115. D

Funfile Davetiyesi

Ne uğraşıcam bi tane davetiye için yaa
  116. D

Hayrına Nordic-t.org Davetiyesi Verilir

Elinizde bi tane varsa alabilir miyim ? [email protected]
  117. D

Microsoft'tan Project Gustav!

Mükemmel bi proje, aklımın ucundan geçmezdi böyle bişeyin olacağı. Sadece dokunmatik pcler için mi ?
  118. D

C sharp

Çok teşekkürler N3CAT1 http://www.connectionstrings.com/ buradan istediğin connection stringi bulabilirsin.
  119. D

Sxe 8.8 indir/download

Sxe Counter-Strike 1.6 da wall açılmasını engeller.Hile koruma programıdır.
  120. D

Trabzon usulü Google!

İnsan boş olmasın.
  121. D

Resme Yazı Yazma Prog. Lazım !!!

Hahahahh :D:D
  122. D

Nokia N97 Mini Kutusundan Çıkıyor! VİDEO

Bomba ürün :D
  123. D

Hangi meslekler işsiz bırakıyor?

Onun için hukuk okuyun, gidin bide yazılım eğitimi alın miss.
  124. D

Tenimiz Klavyeye Dönüşecek

Yorumlar çok iyi ya :D:D
  125. D

Tenimiz Klavyeye Dönüşecek

İşte bende bunu bekliyodum ya :D tam Türk Ama gereksiz.
  126. D

SDN Anasayfa Opera tarayıcısına Uyumsuz

10.10 ve 10.50 kullanıyorum 2sinde de sorun yok. Belki opera'nın javascripti kapanmıştır, kontrol edermisin, bende bi kere olmuştu.
  127. D

C sharp

Peki bir internet sayfasında nasıl olucak o iş. Database kurmasına gerek yok değil mi ?
  128. D

Other seçeneğini seçmiştim kurarken, bakim bi deniyeyim şimdi. Aero peek demişsin, ben daha çok bilinmedik yada eski windows sürümlerini deniyeceğim windows 2000 falan onun için aero peek sorun değil :D Not : Virtual pc de deniyorum olmadı söylediğiniz diğer seçenekleri deniyeceğim.Birde...
  129. D

Tühh virtual pc kurduk, hatta şuan Pardus kuruluyo lisansı kabul etme aşamasındayım. Napim olmaz mı dersiniz ? ---------- saat 19:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:25 eklenmişti ---------- Vmware kullanımı nasıldır, virtual pc gibi mi ?
  130. D

Pardus'un son sürümü 2009.1 kapınıza geliyor.

Yeni işletim sistemlerini denemekte fayda var, ufkumuz açılsın. Senide biliyorum linux'a geçmek istiyosun onun için söylüyorum :)
  131. D

Perfume (Torrent 99.2'de kalıyor)

Sana torrent mi kalmadı hacı :) İnternet elinin altında sadece butona bas.
  132. D

Rapid'e yeni çözüm

bunu öğrendiğim iyi oldu sağol :)
  133. D

Google Kendinden Utanıyor !

O da güzel :D
  134. D

Pardus'un son sürümü 2009.1 kapınıza geliyor.

kur virtual pc'ye ben şimdi öyle yapıcam.
  135. D

Divxplanet 6. Yaşını Doldurması Şerefine Yeni Üye Alımı Açılmıştır

sağolasın babolii :)
  136. D

Rıdvan Dilmen'in şampiyon adayı kim?

Şampiyon Cimbombomum ne istersen iste benden diyorum.
  137. D

Ölürsem Sebebi Üşengeçlik Olur

Katılıyorum :D:D
  138. D

Windows Vistadan Memnun Musunuz.

Akşam akşam güldüm ya :D
  139. D

SDN Taraftar Anketi İçin Takım Önerileri

Kesinlikle katılıyorum.
  140. D

tamam sağolasın.
  141. D

Pardon usta bilemedik :) Peki Xp mode yüklemeye ihtiyacım var mı ? Windows 7 kullanıyorum. Microsoft'un sitesinde yükle diyorda.
  142. D

Merhabalar, Windows 7 kullanıyorum ve artık yeni işletim sistemlerine yelken açma vakti geldi diye düşünerek bilgisayarıma bir sanallaştırma programı kurmaya karar verdim.(Ancak daha kurmadım) Virtual Pc,Vmware,virtual box bunlardan hangisini önerirsiniz öncelikle? Kuracağım işletim...
  143. D

HDChına Üyelikler Açık Koşun

Sağolasın kaptım bi tane.
  144. D

Bidaha Asla Dediğiniz !

Okulda asansöre binmek yasak ama herkes biniyo tabiki ben ve arkadaşlarımda. Bitane arkadaşım var asansörde zıpladığımızda korkuyo yere çömeliyo. Birgün yine asansörde zıplıyolar(ben hariç), asansör yukarı çıkarken bi aşağı iniyo bi yukarı çıkıyo sonunda en aşağı indi.Ama kapı açılmadı...
  145. D

Rahat bırakın bizi !!!

Maymun adamın ense köküne o sopayı indirdi mi var yaa gerisini düşünemiyorum :D
  146. D

Microsoft Office 2010 Beta 2

Beta 2'yi yüklemek için Beta 1'i silmek gerekiyomuş ya.
  147. D

Wmp'da Görüntü var Ses yok

Merhabalar, Geçen gün star wars serisini indirdim ve bugün de deniyeyim dedim.Ancak .avi formatında olan videoyu açtığımda arkadan ses geliyor yalnız görüntü gelmiyor. Nasıl çözebilirim ? ---------- saat 23:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:01 eklenmişti ---------- Admin...
  148. D

Milli Takım'a müthiş forma!

Müthiş forma diye okuyunca daha güzel bişi bekliyor insan.
  149. D

Sigara içme demedim mi? !!!

Aynen bende istiyorum :D
  150. D

+18 Fıstıklar

Vallaha yanımda olsa da yesem :D
  151. D

Kasımpaşa: Ali Sami Yen gecekondudan beter bir stat!

Böylelerini al odunla döv.
  152. D

Olimpiyat Bisikleti

Bende şu olimpiyatlardaki bisikletler sandım :D
  153. D

9 Günde 1 Milyon Dolar Nasıl Kazanılır?

Muhteşem bi oyun öyle çocuksu göründüğüne bakmayın. Oyunu bitirdikten sonra extras var onlar en az oyun kadar eğlenceli. Sonra kendi tarlanı yapıp, kendi bitkilerini yaratıyosun.
  154. D

Visual Studio 2008 için Dizüstü

Hayır hayır vs 2008 gayet iyi çalışır ama sql server 2008 kurarsan biraz kasabilir diyorum.
  155. D

Merhabalar, bugün forumda bir yazıda nvidia windows 7 ekran kartları konusunu gördüm ve ekran kartımı güncelledim. Güncelledikten sonra Aero Peek çalışmaz oldu.Regeditten tekrar açıyorum aero'yu sonra yine gidiyor. Nasıl çözebilirim ?
  156. D

Visual Studio 2008 için Dizüstü

İşlemcisi 2 ghz Ram'i 1 gb ve üstü olan her laptopta rahatlıkla çalıştırırsın. Sql server 2008'te kurarsın ama laptop açılırken fandan ses geliyo :)
  157. D

Kadıköyde ayıp sevinç

Fenerbahçe taraftarı Galatasaray gol yiyince seviniyor burda Galatasaray'ın ne ayıbı var. Yazdığımızı bir de okuyalım.
  158. D

E-ticaret scripti asp+seo full yazilimi veriyoruz

satışta yasak.
  159. D

C# Proje Platformu için Proje Önerileriniz

Sdn'in eksiği yok mudur ? Söylesinler onlara bişeyler yapalım asp'de diyecektim ki konu C# üzerineydi aklıma geldi.
  160. D

Google Chrome 5.0.335.0 Dev

Developer derken Developerlar için mi ?
  161. D

Akakce.comun Mobil Sayfaları Açıldı.

Teknoloji nerelere geldi yav helal olsun.
  162. D

LimeWire 5.5.3 Beta

O zaman Logo'yu yapan isimsiz arakadaşa ve ekleyen kişiye :clap::clap:
  163. D

LimeWire 5.5.3 Beta

Logosu güzel olmuş :) Sağolasın.
  164. D

Saywin hs-600 kulaklık sorunu

Şimdilik kolondan alıyorum.Kasa'ya taktığımda olmuyor. Realtek HD Audio Yöneticisinden deniyorum ama bulamadım.
  165. D

Ah kör gözüm benim :D hoparlörün üstünde kulaklık yeri varmış :) Kulaklık halloldu sağolasın ama mikrofonu takmadım aslında takamadım kablosu kısa. Acaba çalışırmı ? diye sorsam:D
  166. D

Tekrar denedim girişleri yer değiştirerek olmadı malesef.Yeni bi aygıt bulunduğunda hani "dın" diye uyarı verirya windows öyle bişi olmuyor.
  167. D

Merhabalar, Az önce Saywin markalı hs-600 bi kulaklık aldım.Ancak kullanamıyorum yada bilgisayara tanıtamıyorum.Realtek ses kartım var. Windows 7 kullanıyorum.Yardımcı olurmusunuz.
  168. D

Photoshop Cs 5 için önerilen arayüz (Hyperrealism)

Bence mükemmel olur.
  169. D

MCPD ünvanına sahip olmak için

Windows Geliştirici 3,5 Exam 70-536: Microsoft. NET Framework – Uygulama Geliştirme Vakfı Exam 70-505: Microsoft. NET Framework 3.5, Windows Forms Uygulama Geliştirme Exam 70-563 (PRO): Tasarım ve Geliştirilmesi, Windows Uygulamalar ,. NET Framework 3.5 Microsoft kullanma ASP...
  170. D

MCPD ünvanına sahip olmak için

Microsoft Certified Professional Developer ( MCPD) Mimari ve tasarım sınavları da içeren bu sertifikasyon, kişinin tecrübeli bir programcı ve aynı zamanda analiz yeterliliğinin de olduğunu ispatlar. MCPD: Web Developer: Gerekli Sınavlar : Exam 70–536: TS: Microsoft .NET Framework...
  171. D

Türk torent sitelerine giriş

Yaklaşık 1 haftadır arena-tr,leechturk gibi torent sitelerine girilemiyor. Anlaşıldıki hackerlar bu sitelere saldırıyorlarmış. Son gunlerde siz degerli uyelerimizin sitemize ulasabilme güclügü icinde oldugunuzu bilmekteyiz. Bu Ulasim sorunu ve baglanti guclugu ne yazik ki bizden kaynaklanan...
  172. D

Hangi Programlama Dilini Kullanıyorsunuz ?

F# kullanan var mı acaba :D
  173. D

Bilgisayarınızı Uzaktan Yönetin

Mükemmel bir yazılım ancak deneme süresi çok canımı sıkıyor.
  174. D

C#'ta tüm dosyalar ??

Class'ı projesine ekledikten sonra metodlarımı çağıracak ?
  175. D

C#'ta tüm dosyalar ??

http://www.programlama.com/sys/c2html/view.php?DocID=6412 Burdaki adreste aramanın cıvığını çıkarmış, işine yarıyacağını umuyorum.
  176. D

Video stream not found

SDN'de böyle bişey olmuyo ama yabancı sitelerde her zaman.
  177. D

Video stream not found

Merhabalar, İnternetten video izlemeye çalıştığım da video stream not found 200 diye bi yazı çıkıyo karşıma. Flash player'ı sildim kurdum hiç bişey değişmedi. Nasıl halledebilirim ?
  178. D

Asp.net script manager&timer kontrolü

Kariyer.netteki videoyu bilmiyorum ama scriptmanager konusunda şunu söyliyim, Design kısmında sayfanın herhangi bir yerine scriptmanager koyarsan ajax kodun çalışır.
  179. D

Xp 4Gb Ram ve 32 Bit

Bildiğime göre 32bit 2 gb'dan fazlasını kullanamıyor, onun içinde geriye kalan 2 gb boşa durmuş oluyo.
  180. D

Pit10 & Beta - Bu İşte Bir Terslik Var (Cover Albüm)

Harbi bu işte bi terslik var :D Niye birbirlerinin şarkılarını söylüyolar :D
  181. D

Söyle Rahatla

Vallaha ben senden çok sevindim :) Asaletin bize yeter !
  182. D

Windows Update Net Framework !

Aynısı bende de oluyo xp kullanıyorum, .net framework 3.5 sp1 x86 language pack bilgisayarıma indirip yüklim dedim yine olmadı.
  183. D

Boomerang Tv?

Yeri gelmişken Bloomberg tv'nin yanında "ht" yazıyo o nedir?
  184. D

Gelinde Gülmeyin : )

Ayakkabı cilası mükemmel yaa :D
  185. D

Bu göbeğin içinde servet yatıyor!

Hemen göbek yapmaya başlıyorum :D
  186. D

Youtube Açılmıyor (03/02/2010)

Ya bende hala açılmıyor sayfa görüntülenmiyor. Son çare navige'yi deniyorum.
  187. D

C# Ürun detaylarını label'a yazdırmak

Bu ilk proje denemem, bundan para kazanmıyorum. İleride takıldığım yerler olunca bana yardımcı olucak. Sizce bana yardımcı olan arkadaşlar kötü mü yaptı ?
  188. D

Realtek 8187B ethernet driver

Format attıktan sonra zaten bunlar oluyo. Driverları bulup yüklüyodum.Sonra sabah bi açtım bilgisayarı driver yok ---------- saat 17:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:49 eklenmişti ---------- Yükledim, ağları görüntüle dedim, "windows ağları yapılandıramıyor" dedi.
  189. D

Galatasaray Manchester A.Ş.

Hallederiz Haldun M.City de alır bize :D
  190. D

Deep freeze kurdum pc'yi yeniden başlattı, kart yine silindi. Çıldırıcam yaa.
  191. D

Hemen deniyorum, Driver'ı tanıtmadığımdan dolayı olabilir mi ?
  192. D

Merhabalar, Realtek 8187B ethernet kartını yüklüyorum sorunsuzca çalışıyor internete girebiliyorum. Ama bilgisayarı yeniden başlatınca ethernet kartı yok oluyor bir daha yüklemek zorunda kalıyorum.
  193. D

Lan driver ve Donanım profili

Çok teşekkürler, Peki driver sorununu nasıl çözebilirim ?
  194. D

Lan driver ve Donanım profili

Merhabalar, Xp yüklü bir laptopum var, Realtek lan driver'ını yüklüyorum ancak her bilgisayarı yeniden başlattığımda driver siliniyor ve tekrar dan yüklemek zorunda kalıyorum. Nasıl çözebilirim? Birde Pc başlarken siyah ekranda işletim sistemi seçmemi söylüyor 2 side Xp Pro. 1.sini...
  195. D

Xp hep yeniden başlıyor

Donanım profillerinden 1 adet profile var aynen şu : Profile 1 (Geçerli) Bunu silmelimiym ?
  196. D

Xp hep yeniden başlıyor

Merhabalar, Packard bell laptop'uma dün xp yükledim.Bu sabahta network kartını usb'den yükledim şuan bu satırları bu laptopumdan yazıyorum ama pc'yi kapattığım da bir daha yazamayacağım. Çünkü, Windows her başlangıçta siyah bir ekranda başlatmak istediğiniz işletim sistemini seçin diyor, 2...
  197. D

Packard bell Ethernet Driver Sorunu

Çok teşekürler zaten bi internete bağlanıyım gerisi indiririm.
  198. D

Çakar Canlı Yayını Terketti.

Ahmet Çakar gereğinden fazla tepki göstermiş,Eğer Erman Toroğlu o lafları hiç çekinmeden canlı yayında sarf edebiliyorsa o tv programında tekrar gün yüzüne çıkmasına bişey demiyecektir
  199. D

Packard bell Ethernet Driver Sorunu

Merhabalar, Packard bell MH45 markalı bir laptop kullanıyorum, laptop alındığında vista home basic yüklü geldi bende xp yükledim. Xp'yi yüklediğimde driverlar silindi ve internete giremedim.Internet'e girebilmem için hangi driverı yüklemem gerekir ve nereden bulabilirim ?
  200. D

Merhabalar, Sql server ce 3.1' i yüklerken IIS 7 yüklememi söyledi, IIS 7'yi yükleyebilmem içinde IIS Management Console'un yüklenmesi gerektiğini öğrendim. IIS Management Console nerden indireceğimi buldum ama Xp için Windows7 için olanı var mı acaba ?
  201. D

Sensei Necati abi büyüksün vallaha çok teşekkür ederim:flowers:
  202. D

Sql den veri çekerken urunAd'ı selectedItem'a atadım,selectedIndexChange olayında stokMiktarını ve fiyatı görmek istediğim de her urunun farklı stokMiktarı ve fiyatı olduğundan değişmesi gerekmezmiydi?
  203. D

Windows projelerinde postback diye bi olay yada kavram yok ama listboxtan seçtirip click olayında o ürünü aldırdıktan sonra listbox'ı temizliyorum ondan sonra tekrar dolduruyorum. Birde şunu da soyliyim, ürünü seçtiriyorum selectedItem = txtAd.text dediğimde hiç sorun olmadan değişiyo, ama...
  204. D

private void lbUrunAl_SelectedIndexChanged(object sender, EventArgs e) { lbl1.Visible = true; lbl2.Visible = true; lbl1.Text = Convert.ToString(urun.StokMiktari); lbl2.Text = Convert.ToString(urun.Fiyat); } ilk tıklıyorum bşlgşler geliyor, 2. tıkladığım da değişmiyor bilgiler.
  205. D

Merhabalar, bir windows projesinde ado ile veritabanından ürünleri listboxa doldurup seçili elemanın stokmiktarını label1'e fiyatının da label2'ye yazdırmak istiyorum. İlk tıkladığımda label'a yazdırıyorum ancak başka bi ürünü seçtiğimde stokmiktarı ve fiyat değişmiyor.:glare: Nasıl...
  206. D

C# mdi formlar

Tamam sorun dediğin gibi oldu halloldu çok teşekkür ederim.
  207. D

C# mdi formlar

Kodu click olayında denedim olmadı class içinde yazim dedim pek değişmedi. Ama FormCollection'ı öğrendiğim iyi oldu sağol.
  208. D

C# mdi formlar

Merhabalar, bir tane windows form uygulaması yapıyorum ve 4-5 adet form kullanıyorum. frmMain var ve toolstripten formları seçtiriyorum ancak bir form açıldığında bir daha aynısının açılmasını istemiyorum. Formları internal tanımladım ama bu seferde form 1 kere açıldğında bir daha...
  209. D

İyiki doğdun Arda

Galatasaray ve milli takımın başarılı futbolcusu Arda Turan, 23 yaşına girdi. Galatasaray Kulübü, futbol takımı kaptanı Arda'nın doğum gününü resmi internet sitesinin açılış sayfasıyla duyururken, siteden ise ''Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz ve kaptanımız Arda Turan'ın 23. yaş gününü...
  210. D

Aziz Yıldırım yeniden başkan!

Hayatta en nefret ettiğim adam hayırlı ola
  211. D

1 Yıllık Zemana Antilogger 1.9.2.163FREE/FULL Yasal lisans-sadece 3gün

Arkadaşta onu demiş zaten.
  212. D

Dünyanın en iyi tarayıcı(SI) ile tanışın

Dil anlatımınızı yiyim :laugh:
  213. D

Counter-Strike 2D 0.1.1.7

Vay be cs'nin böyle olduğunu bilmiyodum çok güzel :)
  214. D

4. Transfer ! Galatasaray CILDIRDI !

Haldun Başkan :):):)
  215. D

SDN dekileri kutluyoruz !

Kesinlikle doğru ama bugün çok şaşırdım editörlerinizi kutluyorum, paranın hakkını veriyolar :)
  216. D

SDN dekileri kutluyoruz !

Bugün bütün gün ofiste bilgisayar başındaydım ve tabikide shiftdelete önümde açık. Valla haber hızınıza yetişemedim, ofisten çıktım geldim eve baktım yine yeni haber. Hepinizi kutluyorum:flowers: teşekkürler SDN
  217. D

Online Para Kazanma Yöntemleri(Denemesi Bedava) :)

Refesansada crazy3593 yazmış :D :D :D
  218. D

iPad'in İlk Düşmanı

Ya bu yorumu ben yapıcaktım :) Arkadaşa 100% katılıyorum.
  219. D

Nondanın Sözleşmesi Tek Taraflı Fesh Edildi

Bak hatırlatırım bu lafını :)
  220. D

Nondanın Sözleşmesi Tek Taraflı Fesh Edildi

Eee Harry Kewel da Sevilla ile anlaştı diyolar, yönetim napıyo anlamadım ? Haldun baba bi bomba patlatıcak gibi:thumbup1:
  221. D

Söyle Rahatla

Hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  222. D

Çok teşekkürler
  223. D

Merhabalar, Laptop'um da windows vista home basic yüklü ve ben windows 7'ye yükseltmek istiyorum.Upgrade diyorum ve "language error" gibi bi error veriyor. Nasıl çözebilirm ?
  224. D

Vusual Basic 6 kadar kolay bir programlama dili varmı?

Bence hazır Visual basic üzerinde birşeyler biliyorken gel geç C#'a. Biraz baktın mı Vb'nin aynısı ve kaynak konusunda hiç sıkıntı çekmessin.
  225. D

FarmVille gerçek oluyor!

Biz türküz abi :)
  226. D

1 TL'ye döner ekmek devri bitiyor!

La nerde 50 kuruşa döner yiyoruz heryer 2 tl ama olsun bu da iyi :)
  227. D

C# Smart Device Ado.Net bağlantı kurmak

Çok teşekkürler tam ihtiyacım olan şey :)
  228. D

C# Smart Device Ado.Net bağlantı kurmak

Merhabalar, bir projemde sql veritabanına bağlanıp urun getirme, silme gibi işlemler yapmak istiyorum. SqlCe kütüphanesini yükledim ancak bir türlü bağlanamadım.Sanırsam bağlanmadan önce bir de database kurmak gerekiyormuş smart device da. Biraz yardımcı olurmusunuz ?
  229. D

Intel'den 48 çekirdekli işlemci

Bu işlemciyi günlük ihtiyaçlarını gidermek ve oyun oynamak isteyen görgüsüz insanlar kullanabilir mi ?
  230. D

Visual Basic Listbox Yardım!

Peki veritabanı ile yapmaya çalışsaydı, örneğin tarifin adını yazdırmak isteseydi nasıl yapardı ? Vb farketmez ama C# olursa sevinirim.:rolleyes:
  231. D

C# Listbox'tan veri Silme

Peki listboxa ekledim, selected item'ın fiyatını label da nasıl gösteririm ?
  232. D

Söyle Rahatla

Vayy sinop'un neresine?
  233. D

Fenaaa +18

Şuan çok kıskandım hiçbişi göremedim :)
  234. D

Meteoroloji'den İstanbul'a kar müjdesi!

15 tatilin bitimine yağsaydı daha süper olurdu.
  235. D

Evet akşam bütün haberler bunu konuşur :)
  236. D

Hayır sonunda annemin oğlum dışarıda kar yağıyo kapşonunu kapa diye sallamasından kurtuldum.:dil: ---------- saat 16:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:09 eklenmişti ---------- Yeni okuldan geldim, gelirken yeni yağıyodu buraya.
  237. D

Sonunda İstanbul Göztepe'ye kar yağdı :w00t::w00t:
  238. D

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok teşekkürler.:tt1:
  239. D

Buyrun işte burda, private void frmUrunSil_Load(object sender, EventArgs e) { urunGetir(); } private void btnSil_Click(object sender, EventArgs e) { urunSil(); urunGetir(); } private void...
  240. D

Dediğini yaptığımda; "expStokTakibi.Urun nesne türüyle, bilinen bir yönetilen sağlayıcı yerel türü arasında eşleme yok." hatasını alıyorum.
  241. D

Yalnız bunun veritabanından da sileceğini pek sanmıyorum.
  242. D

Merhabalar, Bir windows projesi geliştiriyorum, veri giriyorum, verileri listeliyorum, verileri güncelliyorum ancak istediğim gibi silemiyorum. Bir adet listbox'ım var sql'den UrunAd ve UrunId getirip listbox'a ekliyorum. Sil butonuna bastığımda ise Urun'ü silmek istiyorum.Yani listbox'ın...
  243. D

Öncesi ve Sonrası - 5

Şu forumda hep microsoft düşmanlarına kızmışımdır Ama gerçekten Nedir bu microsoft reklamı, yandaşlığı. 5 bölüm yayınlanmış, maşallah microsoft'un her bi ürünü reklam edilmiş.
  244. D

Söyle Rahatla

Kahrolası sınavlar Kahrolası Matematik ve Geometri Gaziantep maçı gelsin artık
  245. D

CS 1.5 Hamachi Yardım

Hadi yaa valla biz 4-5 kişi bi giriyoduk, adamı bi görüyosun sonra ölüyosun o derece kötüydü. Sonra düşündük ki 5 kişi ver 5 tl al bi maç server, ohh mis.
  246. D

Yahşi Batı yorumları...

Az önce çıktım filmden, Film güzeldi kötü değildi ancak gora ve arog izleyiciyi güldürme açısında yahşi batıya 10 basar bence.
  247. D

CS 1.5 Hamachi Yardım

5.71.248.143 5.71.248.143 böyle olucak. Oyuna girerken console açıp connect 5.71.248.150 yazıcak arkadaşın. Yalnız bakın eğer çok fazla kişiyle oynıcaksanız hamachi yalan olur. Ben 8mb kullanıyorum 8 kişi oynuyorz yinede ping oluyor, hele 1mb arkadaşın ki hiç oynanmıyor. Onun için...
  248. D

CS 1.5 Hamachi Yardım

Öncelikle cs 1.5 ve cs 1.6 sadece 1.0.0.1 sürümünde çalışır.Oyunu oynıyacak kişilerin hepsi 1.0.0.1 sürümünü yüklesin ve sakın güncellemeyin. Sonra Oyunu kuracak olan kişi bir ağ kursun ve oyunu oynuyacak kişiler onun ağına katılsın. Oyunu kuran kişi "aliases" adında bir Metin...
  249. D

Visual Studio vshost.exe Hatası

Yapmaya çalıştığım şey basit bir Insert olayı aslında.
  250. D

NASA da MMO Yaptı!

Güzele benziyo, Deniyeceğim.
  251. D

Galatasaraylı Alparslan Gençlerbirliği'nde!

Kaç tl'ye yollamışlar
  252. D

Bir baba :D (+16)

Bende anlayamadım ama.
  253. D

Visual Studio vshost.exe Hatası

Microsoft visual studio 2008 kullanıyorum, buton'a basıyorum "vshost.exe çalışmayı durdurdu" diye hata veriyo. Try catch te denedim hatayı göriyim diye, yok ondada göremedim. Nasıl çözebilirm ?
  254. D

C# Proje Platformu

Varım tabiki pratik yaparız :)
  255. D

Windows 7 Hamachi sorunu

Arkadaşlar, Hamachi üzerinden Counter-Strike 1.6 oynamak istiyoruz arkadaşlarımla ama bir türlü yapamadık. Cs 1.6 için Hamachi 1.0.1.1 yüklemek gerekiyomuş, yükledik hepimiz. Ben kuruyorum oyunu ama onlar LAN'a baktıklarında benim ağı göremiyolar.Sadece ben kendi kurduğum oyunu...
  256. D

C# (C Sharp) Hakkında Sorularınız ?

command.ExecuteNonQuery de hata veriyor, hata mesajı : "Implicit conversion from data type nvarchar to varbinary is not allowed. Use the CONVERT function to run this query."
  257. D

Connection da hata yok command de de oyle. command.parameters.AddWithValue("@Birthdate", txtBirthdate.text); İşte sorun burada. Sqldeki tablonun değeri datetime.
  258. D

Asp de kayıt sayfası yapıyorum.Textox'ım var ordan doğum tarihini seçtiriyorum.Ajax Kontrol Kit ile extender ekledim calender yaptım textbox'ı. Sql de datetime alanım var. Bir türlü kayıt ettiremedim.
  259. D

Sql sorgusunda ve connection da sorun olmadığından eminim,sorun şurda: ddlKangrup.selectedItem dediğim yerde. Şimdi selectedValue deniyeceğim size dönücem.
  260. D

Soru istediniz o zaman sorıyım. İnternet sitesi yapıyorum,kayıt formu hazırlama aşamasındayım.Kan Grubu'nu dropdownlist den seçtiriyorum. Database de Kangrup diye alanım var, char(10) türünden. command.Parameters.AddwithValue("KanGrup", ddlKanGrup.SelectedItem); diyorum ama yok...
  261. D

Programlama Bölümü

Hacı bu sql :D
  262. D

Fenerbahçe'yi yalanlayan gece

+ 1
  263. D

HD 5970'in İçinde Ne Var?

Kim açtı bunun içini, niye beni çağırmıyosunuz? :)
  264. D

Firefox'da mouse tarih oluyor firefox'u tamamen klavyeyle yönetin

Denemekte fayda var.
  265. D

Artık Her Çocuk E-Posta İle olacak

Anadan e-postalı ne demek yaa? Ülkede herşey yolunda da bi mu kaldı.
  266. D

Office 2010 Beta İnceleme

Evet kesinlikle windows bu yıl iyi çalışıyo.
  267. D

Küçük Ama Zehir Gibi iPod Shuffle!

Bence kullanışlı değil bu shuffle'lar ekranı olmalı en küçüğünden.
  268. D

Devlet, Google Yapabilir mi?

Bence 0'dan başlamaya hiç gerek yok zaten 3-5 tane elimizde arama motoru var her ne kadar rakipleriyle baş ölçüşemiyecek kadar da olsa. Örneğin : www.hakia.com
  269. D

Bursaspor 1-0 Galatasaray - Turkcell Süper Lig 14. Hafta

Ya yapmayın yav 2. kez liderliği teptiniz.
  270. D

Bursa Büyükşehir Avrupa Şampiyonu!!!

Türk heryerde Türk. Helal olsun emeği geçen herkese.
  271. D

Kazım Kazım Trafik Kazası Geçirdi

Geçmiş olsun. Bak gördün mü hakem amca'nın duası tuttu. ---------- saat 19:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:37 eklenmişti ---------- Galatasaray Colin Kazım yazmış yav, şu adamın ismini öğrenemediler bir türlü.
  272. D

Barcelona-Real Madrid maçını kim kazanır?

Real kazansın ya, iddaa da iyi oran veriyodu.
  273. D

SDN forum ortalansa nasıl olur?

Aynen mennunum ama değişsede farketmez.
  274. D

Office 2010 Beta İnceleme

Olucak.
  275. D

Rep Sistemini İstiyor musunuz ?ANKET

Her paylaşılan mesajdan sonra +SDN Puanı yazılmasını istemiyorum.
  276. D

Foruma REP Sistemi mi Ekleniyor (Acaba!)

Nolmuş foruma ya
  277. D

Windows xp den vazgeçememe sebebiniz?

Bilgisayarım el verdiğince teknoloji takip etmek için.
  278. D

40 Yaş Büyüyün Ve Küçülün !

Çok yaratıcı programmış yav :D
  279. D

PlayStation 3'ün ABD Ordusunda Ne İşi Var?

Kesinlikle altında birşey vardır, koskoca amerikan ordusu 3 kuruşluk program mı yazmıycak. Çağırırlar IBM'den mühendis yazar 2.
  280. D

Geleceğin BMW'si!

Muhteşem olmuş süper.
  281. D

Söyle Rahatla

Yenin ula şu bursayı.
  282. D

Bir daha Büyükada'ya gidemeyeceksiniz!

Türkler komedi filmlerinde 1 numara yav :)
  283. D

2009 Yılı Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Hepinize sarı kırmızı bayramlar diliyorum.
  284. D

Rijkaard Bursa maçında yok!

Rijkaard'a profesyonel değil diyen adama sadece gülerim :)
  285. D

Opera 10.20'yi Test Edin

Ne yaptın da geçemedi :)
  286. D

Taraftar Anketi

Galatasaray lay la lay la laaay
  287. D

Alişan'ın askerlik çalımı!

Bi de bu dallamaya sanatçı diyolar. Hani nerede vatan borcu, nerede vatan sevgisi.
  288. D

Windows Mobile'a Yeni Ekran Klavyesi

Windows çok geç kaldı herşey için.
  289. D

Rapidshare Beklememek İçin?

JDownloader senin işini görür.
  290. D

Dostlar İyi BirDownload Prog.Arıyorum

JDownloader derim sana. Rapidten istediğin kadar download edersin.
  291. D

Yine mi Türkler!

Türkler Heryerde !
  292. D

AMD Çift GPU İşini Sevdi

Yeni pc kuracaklara tavsiye.
  293. D

Manchester United 0-1 Beşiktaş - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maç - 25.11.2009

Helal olsun be sizlere çok yaşayın.
  294. D

35 yaşından sonra yapmak istediğim iş

AHhahahaa eleman fena :D:D
  295. D

Makukula: Keita olsa 50 gol atarım!

Aslında fena oyuncu değil, belki nonda olmasa neden olmasın.
  296. D

Liverpool Devler Ligi'ne 'eldeva' dedi!

İnşallah şu ingilazlar bize çıkar da bi şov yapalım amcamlara.
  297. D

Chrome OS'in Kodları Yayınlandı

Kaynak kodu nasıl indirebiliriz ?
  298. D

Mikroekonomi sorusu? (gerçek +18 )

Mükemmel :D:D