Arama sonuçlarınız

1. Erdem-FB

G6-2277ET NOTEBOOK ek monitör tavsiyesi

Merhaba. G6-2277ET laptop um var genelde lol _ fm2016 _ cs-go oynuyorum laptopun çözünürlüğü bana düşük geldiği için ek monitör alıp FULL hd Hdmi girişli bağlamayı düşünüyorum. Sorum şu, Laptop Full HD görüntüyü kaldırır mı ? - laptop zorlama yaşarmı günde 3 saat kadar kullanıcam...
  2. Erdem-FB

Notebook soğutucu güçlendirmek

http://www.hepsiburada.com/tx-ergo500-5x-fan-li-6x-yukseklik-ayarli-2x-usb-hub-li-11-17-notebook-sogutucu-ve-stand-txacn-p-BS600254 bu ürünü alıp usbdrn yerine prizden güç kaynağı ile daha performanslı çalıştırmak istiyorum kaç volt yeterli olur bilgi birinin yardımını bekliyorum.
  3. Erdem-FB

1100 kadar laptop

Merhaba arkadaşlar 1100 liraya kadar laptop bakıyorum. Film izleme ve lol oynamak için alacağım oyunu düşük özellikte yada orta özellikte sorunsuz oynamam yeterli benim için . İkinci elide düşünüyorum ama öncelik sıfır almak.
  4. Erdem-FB

Laptop parçaları.

Merhaba arkadaşlar. Bozulan notebook'umun parçalarını satıp oem ürün almak istiyorum.ilgilenenler mesaj atabilirler. DVD yazıcı Klavye Wifi kartı Adaptör Bellek İşlemci Ekran
  5. Erdem-FB

İkinci el pc fiyatı uygunmu sizce ?

Kasa Monitör Sizce ürünler nasıl arkadaşlar ikisini 750 ye alıcam büyük ihtimal yanında klavye, Mouse, kulaklık ve webcam veriyor.
  6. Erdem-FB

League of Lengens için bilgisayar

Merhaba League of legends i yüksek özellik ve çözünürlükte bir sistem toplamak istiyorum. Bütçem 1500 TL. bonus card ile alıcam 9 taksitli veren sitelerden alabilirim. Sistemde istediklerim ; -Kasada güç kaynağı aşağıda olan kasa tercihim. -Amd veya intel işlemci farketmez. -Ekran kartı...
  7. Erdem-FB

Üniversite ödevi

Merhaba arkadaşlar. Üniversite ödevim var n11.com mantığında benzer bir site yapmam gerek asp tasarım önemli değil sadece işlevi gerekli yardım edebilicek anlıyan biri bakabilir mi.
  8. Erdem-FB

Xperia Z

Xperia z almayı düşünüyorum vodafonedan 35 TL tarifeye + 70 cihaz için toplam ayda 105 liraya gelcek sizce uygun iyimidir.
  9. Erdem-FB

TX AirMAX Soğutucu

Arkadaşlar bu ürünü hepsiburadadan sipariş ettim bilen kullanan varsa sizce nasıl ? TX AirMAX 20cm Mavi LED Fanlı 11”-17” Alüminyum Notebook Soğutucu TXACNBMAX
  10. Erdem-FB

Aerocool Combat sizce iyi mi ?

Arkadaşlar bu ürünü hepsiburadadan sipariş ettim bilen kullanan varsa sizce nasıl ? Aerocool Combat 2800 DPI 9 Butonlu Optik Oyuncu Mouse (AE-STRIKEX-COMBAT)
  11. Erdem-FB

Lol tr takım kurulumu

Merhaba arkadaşlar tr serverında sdn adına bir takım kuralım istiyorum oynayan kimler var ?
  12. Erdem-FB

League Of Legends Türkiye Serverına ücretsiz geçiş

Türkiye’deki Adalet Meydanlarının kapıları, artık tüm sihirdarlara ardına kadar açık! Siz de ayrıcalıklarla dolu Türkiye sunucusunda yer almak istiyorsanız, 5 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasındaki 1 aylık ücretsiz transfer fırsatını sakın kaçırmayın! Hesabınız hangi sunucuda olursa olsun artık...
  13. Erdem-FB

Linke tıklayınca yazıya gitme

Site yapıyorum yazıya tıklayınca aşağıdaki yazıya gitmeyi nasıl yapabilirim hoca göstermişti unuttum yardımcı olabilirmisiniz. ?
  14. Erdem-FB

İndex açılmıyor.

merhaba arkadaşlar okul ödevi için site yaptım host a attım ama sitem doğru açılmıyor yardım edebilirmisiniz. Site
  15. Erdem-FB

Millilerin programı açıklandı!

A Milli Futbol Takımı'nın, 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu'nda 22 Mart Cuma günü deplasmanda Andorra ve 26 Mart Salı günü İstanbul'da Macaristan ile oynayacağı maçların programı belli oldu. A Milli Futbol Takımı'nın, 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu'nda 22 Mart Cuma günü...
  16. Erdem-FB

League of Legends EU east

League of Legends EU east serverında oynuyan varsa ranked takım kuralım.
  17. Erdem-FB

Windows 8 Siyah ekran sorunu.

Merhaba. windows8 yüklü notebookumda kullanıcı şifresini girdikten sonra simsiyah ekran geliyor. metro arayüzü gelmiyor öyle kalıyor görev yöneticisini açabiliyorum yardım edim nasıl geri döndürebilirim.
  18. Erdem-FB

Kazaya giden polisler ölümden döndü

Erzincan'da bir TIR'ın kaza yaptığı yönünde ihbar alan polisler, kaza yerinde güvenlik önlemi alırken buzlu yolda kayan bir otomobil ekip otosuna çarpması neticesinde büyük tehlike atlattı. Kaza anında araç içerisinde bulunan 1 polis memuru büyük tehlike atlattı. Kazada otomobil...
  19. Erdem-FB

Konya'da dehşete düşüren olay!

Olay, bugün saat 14.00 sıralarında Konya'nın merkez Meram İlçesi Abdülaziz Mahallesi Yıldırım Sokak'ta 3 katlı apartmanın son katında meydana geldi. İddiaya göre; eşi uzun zaman önce yaşamını yitiren Havva Dönertaş, bugün öğle saatlerinde birlikte yaşadığı ve şizofreni hastasıolduğu ileri...
  20. Erdem-FB

Microlab MC-4500 5+1 Ses Sistemi - İzmir.

Kullanmakta olduğum ses sistemimi daha iyi bir sistem almak için satıyorum. fiyatı 100 tldir acil bi durumum yok. Temiz üründür herşeyi sağlamdır hiç işlem görmemiştir. (maşallahı var :D )
  21. Erdem-FB

Quake 4 portlu modeem İzmir - Manisa salihli

Resimlerdeki modemimi satıyorum kargo vs uğraşıcak vaktim olmadığından elden satmak istiyorum. 4 portludur. dış kabı bi kaç kez düştü ama gayet sağlam ve sorunsuzdur fazlalık olduğundan ilanı koydum yoksa kimseyi kandırmaya veya para kazanma amacım yoktur.
  22. Erdem-FB

Css div kodları

Web tasarım temelleri dersinden 5 tane div komutu içeren (yani 5 alanlı) bir index.html dosyası hazırlamam gerek ve divleri nasıl biçimlendircem doğru düzgün anlatan bir site yada video bulamadım bilen varsa açıkça bir şekilde anlatabilir mi yada yardım edebilir mi
  23. Erdem-FB

Harici disk aldım

Merhabalar Harici disk alıcaktım ve istediğim model yoktu mecburenbu üst modelini aldım yorumlarınız ?. Vatan computerdan 185 TL ye aldım.
  24. Erdem-FB

Bilgisayar Programcılığı

Merhabalar. Bu sene Celal Bayar Üniversitesi Salihli MYO Bilgisayar Programcılığı bölümünü kazandım. Kayıt oldum. Programlama dilleri olarak yada konuları bilen varsa yardımcı olabilir mi.
  25. Erdem-FB

Vodafone cepnet internet

Merhabalar Ben bu vodafonenin cepnet 250 internetinden almayı düşünüyorumda Kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. 250 mb dolduktan sonra hız düşümünün farkı çok oluyor mu . İphone 4s kullanıyorum sanırım veri paketleride büyük oluyor. Etkisi çok olur mu ?
  26. Erdem-FB

Harici Disk almayı düşünüyorum

Merhabalar. Programlama bölümüne gidicem sürekli usb bellek alıyordum ya kayboluyordu yada yanıyordu bu sefer Harici Disk almaya karar verdim. WD 2,5" 500 GB ELEMENTS SE USB3.0 / USB2.0 TAŞINABILIR DISK Bu ürünü düşünüyorum şuan fiyatı 159 TL bana iyi gibi geldi tabi sizin görüşlerinizide...
  27. Erdem-FB

Harici Disklerdeki tavsiyeniz.

Harici Disklerdeki marka tavsiyeniz.
  28. Erdem-FB

Vodafone sim kart çıkartma

Merhabalar. Benim adıma olan faturasız bi vodanfone hattı vardı malesef kaybettim yenisini kolayca çıkarttırabilirmiyim ücretini bile bilen arkadaşlar varsa çok sevinirim . İyi SDNLER
  29. Erdem-FB

Kulüpler Play-off'u istemiyor!

Spor Toto Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından açıklama yapan başkanvekili Hasan Akıncıoğlu, "Play-off konusunda tüm kulüpler olmaması yönünde oy kullandı. Yayıncı kuruluş ise ayrı bir turnuva oynanması talebi yaptı" dedi. Spor Toto Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı...
  30. Erdem-FB

Bobo kaza geçirdi!

Kayserispor'un Brezilyalı futbolcusu Bobo trafik kazası geçirdi Kayserispor'un Brezilyalı yıldızı Bobo, dün tesislere giderken kaza geçirdi. Edinilen bilgiye göre, sabah yapılan idmandan sonra özel işleri nedeniyle izin alan Bobo, saat 15.00 civarında eşiyle birlikte tesislere doğru yola...
  31. Erdem-FB

Mehmet Topal için resmi açıklama

Fenerbahçe, Valencia'da forma giyen Mehmet Topal'ı renklerine bağladı. Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Valencia'da forma giyen Mehmet Topal'ı renklerine bağladı. Valencia ile görüşmelerini sürdüren sarı-lacivertliler, İspanyol kulübüyle anlaşmasının ardından Mehmet Topal'ı 4...
  32. Erdem-FB

PKK bu kez cenaze konvoyuna saldırdı!

Terör örgütü PKK mensupları, Bitlis-Diyarbakır karayolunda cenaze konvoyuna saldırdı AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Şehitlik köyündeki korucular, ölen akrabalarının cenazesini Bitlis'teki mezarlığa defnetmek üzere yola çıktı. Bitlis-Diyarbakır karayolunun 20. kilometresindeki Buzlupınar...
  33. Erdem-FB

Sysprep.exe (Sistem Hazırlama Aracı 3.14

Merhabalar. Packard bell MS 2317 model bir laptopa sistem recovery yaptım. formatı ve driverları kendi kendine yükledi. ve açıldığında sysprep sistem hazırlama aracı çıkıp duruyor ne yaptıysam gitmedi çıkıyor hep ve bilgisayar her seferinde kurulum tamamlama işlemi gibi açılıyor yardımlarınızı...
  34. Erdem-FB

Laptop soğutucusu

Merhaba SDN. Yazın gelmesi sebebiyle Notebookum ısınmaya başladı. Şuan kullandığım bir soğtucu var ama pek bi etkisini göremiyorum. tavsiye edebileceğiniz iyi soğutacak bir notebook soğutucusu arıyorum. İyi günler.
  35. Erdem-FB

Rektör olmuşum oluyorum

2008 den beri takip ettiğim bu güzel forumda farkettim ki rütbe atlıyorum. Nasıl geçti nasıl olduğu hiç hatırlamıyorum bile umarım bunun sonunuda tahmin etmeden uzun yıllarca hep bu forumda sizlerle olurum SDN Sülalem :)
  36. Erdem-FB

GIGABYTE, WINDFORCE™ Triangle Cool Teknolojili GeForce ® GTX 670 Ekran Kartını Sundu

WINDFORCE™ "Triangle Cool" Teknolojisi! Stok Fandan %35,7 Daha Soğuk! Taipei, Tayvan, 11.Mayıs.2012 –Anakart ve ekran kartlarının lider üreticisi GIGABYTE TechnologyCo LTD, gerçek oyun değişimli GV-N670OC-2GD grafik kartlarını sunmaktanmutluluk duyar. En son teknoloji ve niteliklerin de...
  37. Erdem-FB

F.Bahçe o isimle yollarını ayırdı!

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija'nın görevine son verildi. Sarı-Lacivertli ekipten yapılan açıklamada, "Neven Spahija'ya teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" denildi Hırvat hoca, bu sezon alınan başırısız sonuçlar nedeniyle taraftarların tepkisini çekmişti...
  38. Erdem-FB

Cimbom beklemede...

Galatasaray transferde beklemeye geçti. Sarı-kırmızılılar UEFA'nın şike soruşturmasıyla ilgili vereceği karara göre hareket edecek. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne gidilememesi halinde bütçesini daraltacak ve transfer politikasını da yeniden şekillendirecek. Galatasaray transferde beklemeye...
  39. Erdem-FB

O terörist ölü ele geçirildi

5 polis memurunun şehit olduğu, 6 sivil vatandaşın da hayatını kaybettiği olayı gerçekleştiren terörist ölü olarak ele geçirildi28 Mayıs 2012 Pazartesi, 20:14:21 Güroymak'ta geçen yıl 5 polis memurunun şehit olduğu, 6 sivil vatandaşın da hayatını kaybettiği olayı gerçekleştiren terörist, ölü...
  40. Erdem-FB

Guardiola kupayla veda etti

İspanya Kral Kupası final maçında Barcelona, Athletic Bilbao'yu 3-0 mağlup etti ve kupanın sahibi oldu 26/05/12 01:28 İspanya Kral Kupası Finali'nde Athletic Bilbao ve Barcelona'nın karşılaştığı maçta Guardiola, Barcelona'nın başında son maçına çıktı. 3. dakikada kullanılan korner atışında...
  41. Erdem-FB

En yaşlı kaza!

ABD'de, 91 yaşındaki sürücünün aracıyla çarptığı 101 yaşındaki kişi hayatını kaybetti California eyaletinin Burbank kentinde, Danimarkalı eski boksör Otto Jensen, bir caddede, 91 yaşındaki kadın sürücünün kullandığı aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Burbank'ta 60 yıldır fotoğraf...
  42. Erdem-FB

Ağ sistemleri bölümü

Daha öncede belki dile getirmiş olabilirim . Günde 150 bin kişiye yakın ziyaretçisi bulunana Sdn forumda ağ sistemleri bölümünün eksik olduğunu düşünüyorum ve ağ konusundada internet forumlarında yeterli tam bilgiye sahip doğru düzgün bilgili forum çok az bende ağ sistemleri öğrencisi olarakbunu...
  43. Erdem-FB

Rihanna - Where Have You Been

http://youtu.be/HBxt_v0WF6Y http://forum.shiftdelete.net/muzik/248933-rihanna-where-have-you-been.html
  44. Erdem-FB

Fenerbahçe 6-0 Galatasaray (U15)

Coca Cola Akademi Ligi’nin 13. haftasında, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde Galatasaray ile karşılaşan Fenerbahçemiz mücadeleden 6-0 galip ayrıldı. Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyerek, 6-0 gibi farklı bir galibiyet elde eden U15 Yaş Altı Futbol Takımımız, puanını 37’ye...
  45. Erdem-FB

Vodafone Fatura

Vodafonede 1. ayım Güncel faturamda en son ilk ay için 29,09 du. fatura çıktı 33.10 neden böyle anlamadım bilen varmı :D (4 TL 4 TLdir bi yarım et döner yenir :) )
  46. Erdem-FB

Kediye bak ya! Ne yaptı

http://www.youtube.com/watch?v=V3GJycgu-cs&feature=player_embedded
  47. Erdem-FB

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

Beşiktaş'ın Portekizli çalıştırıcısı, Spor Toto Süper Lig'de 2011-2012 sezonunun ilk yarısında Spor Toto Süper Lig'de 2011-2012 sezonunun ilk yarısını 32 puanla 3. sırada tamamlayan Beşiktaş'ta, teknik direktör Carlos Carvalhal'in vazgeçilmezi Egemen Korkmaz oldu. Sezon başında Trabzonspor'dan...
  48. Erdem-FB

Fenerbahçe'de sakatlıklar can sıktı!

Fenerbahçeli 15 futbolcusu ligin ilk yarısında sakatlıklar nedeniyle çeşitli sürelerde takımdan uzak kaldı. Spor Toto Süper Lig'de ilk yarıyı ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe'de 17 maçlık periyotta toplam 15 futbolcu sakatlık sorunları yaşadı. Sarı-lacivertli ekibin 15 futbolcusu...
  49. Erdem-FB

Vodafone genç avantaj tarifesi.

Merhabalar 07.12.2011 tarihi itibariyle vodafone'a geçmiş bulunmaktayım. hattı alırken genç avantaj paketi istiyorum dedim. olmuş sanırsam. 500 dk her yöne 5000 sms her yöne. Bu smslerin ne kadar kaldığını kaç dk sürem kaldığını nasıl öğrenebilirim vodafonelilerden yardımlarını bekliyorum :)...
  50. Erdem-FB

C programlama ders anlatımı kitabı

Merhaba Sdn ailem. Bir arkaşım üniversitede C progralama dersi görüyor onun için dersi iyi anlatan 2011 yakın tarihli bir kitap tavsiye edebilirmisiniz. ?
  51. Erdem-FB

"TFF, UEFA karşısında dik duramadı"

Fenerbahçe Kulübü yöneticileri, CAS’ta devam eden davası ile ilgili gelişmelere dair bir basın toplantısı düzenledi.Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü'nde düzenlenen basın toplantısında yöneticilerden Ali Koç, avukat Emin Özkurt basın mensupları ile biraraya gelerek CAS davasının...
  52. Erdem-FB

Megane 2 Hava yastığı problemi.

Merhabalar. Aracım megane 2 1.5Dci Sorunum basit olabilir . Babam arabayı sürerkene ben sürücü koltuğunun yanında oturuyodum biraz koltuğu çekim dedim biraz hızlı çekince araçta service ve hava yastığı sorunlu die işareet çıktı ve gitmiyor sorunu gidermek için yardımcı olurmusunuz. ?
  53. Erdem-FB

MSI Z68 serisi anakartlar.

Kaynak
  54. Erdem-FB

AMD'nin Yeni FX Serisi İşlemcilerini Destekleyen MSI 9-Serisi Anakartlar Click BIOS I

AMD'nin Yeni FX Serisi İşlemcilerini Destekleyen MSI 9-Serisi Anakartlar Click BIOS II ile GeliyorUEFI BIOS'ta En Son NoktaDünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden MSI, Click BIOS II UEFI arabirimini duyurdu. AMD FX serisi işlemcilerin piyasaya sürülmesi ile beraber Click BIOS...
  55. Erdem-FB

Cisco, IPv6'ya geçişi kolaylaştıracak

Şirket, BT yöneticilerinin IPv6'ya geçiş konusundaki endişelerini giderecek yeni ürün ve servisler sunuyor Veri ağları konusunda dünya lideri olan ve İnternet Protokolü'nün gelişiminde 25 yıldır öncü rol oynayan Cisco, IPv4'ten IPv6'ya geçiş için 8 Haziran'da gerçekleşecek 24 saatlik küresel...
  56. Erdem-FB

Asus zenbook

ASUS Genel Başkanı Jonney Shih, global lansman etkinliğinde Intel Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Satış ve Pazarlama Grubu Genel Müdürü Tom Kilroy ile birlikte New York'ta bir başyapıt tasarım ve inanılmaz performans sigortalar uzun zamandır beklenen ZENBOOK ™ açıkladı. "Ultra Dönemi" olayı, Tayvan...
  57. Erdem-FB

Pompalı tüfekle ateş açtı, 2 genci öldürdü

İzmir’in Buca İlçesi’nde alacak konusunda sabah bir gençle tartışan 20 yaşındaki M.A.K. gece pompalı tüfekle dönerek olayla ilgisi olmayan bir grup gencin üzerine ateş açtı. Ekrem İnceman’ı göğsünden, bacağından yaralandığı için sürünerek kaçmaya çalışan Kazım İnceman’ı da başından vurarak...
  58. Erdem-FB

Tüm Türkiye'ye soğuk geliyor

Türkiye yarın, Karadeniz üzerinden gelen yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek. Depremin vurduğu Van'da ise kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklığı -2 dereceye kadar düşecek Türkiye yarın, Karadeniz üzerinden gelen yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek. Devlet...
  59. Erdem-FB

La liga'da levante mucizesi

La Liga'da heyecan dolu bir hafta geride kalırken, Barcelona'nın puan kaybı, Levante'yi 102 yıllık tarihinde ilk kez liderlik koltuğuna yerleştirdi. İspanya'da haftanın ön plana çıkan ismi ise Sevilla kalecisi Javi Varas oldu. La Liga'da bu hafta nefes kesen maçlara sahne oldu. Barcelona...
  60. Erdem-FB

Fenerbahçe'ye Dia'dan kötü haber

Fenerbahçe, Samsunspor karşısında 2 puanın yanı sıra Issiar Dia'yı da kaybetti. Karşılaşmada omzu çıkan Senegalli futbolcu, perşembe günü Beşiktaş'a karşı forma giyemeyecek. Fenerbahçe, Samsunspor karşısında 2 puanın yanı sıra Issiar Dia'yı da kaybetti. Fenerbahçe'nin Samsunspor ile...
  61. Erdem-FB

Derbinin hakemi belli oldu

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki derbi mücadelesini yönetecek hakem belli oldu. Spor Toto Süper Lig 8. haftasının en önemli maçında Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. 27 Ekim Perşembe günü oynanacak maçı ise hakem Fırat Aydınus yönetecek. 26 EKİM ÇARŞAMBA 18:00...
  62. Erdem-FB

N8 - Symbian Anna Fotoğraf çekme sorunu

Merhabalar. N8'ime Symbian anna yükledikten sonra kameraya girince gpsye bağlanıyor kendi kendine ve kontör gidiyor. Bu sorunu yaşıyan var mı yada çözen varsa yardımını bekliyorum . İyi SDNler
  63. Erdem-FB

Trend Micro Titanium Internet Security 2012 Açılma sorunu

Merhaba. Shiftdeletenin düzellediği ödüllü anketten kazandığım Trend Micro Titanium Internet Security 2012 programım resimde görüldüğü gibi açılmıyor neden böyle oldu bende anlamadım gayette iyi koruyordu pcmi . Nazara mı geldik :angry:
  64. Erdem-FB

Hiremco FX TURBO HD Uydu alıcısı

Merhabalar. Geçen ay babam uydu almış bende pek anlamam uydudan. Şimdi ben eski yanan uydumuz D-smartda Discovery channel kanalını falan izliyordum türkçe olarak. bu yeni uyduda hotbırd die bi yere girince büssürü national geographic discovery channel kanalı var ve hepsi yabancı genelde türkçeye...
  65. Erdem-FB

Bar kapısında sert kapışma Mark Zuckerberg ile Sean Parker

Mark Zuckerberg ile Napster'ın kurucusu Sean Parker, bir gece kulübünün çıkışında herkesin gözü önünde sert bir tartışma yaşadı! Mark Zuckerberg ile Napster'ın kurucusu Sean Parker, ABD'nin Los Angeles şehrindeki bir gece kulübünün çıkışında herkesin gözü önünde sert birtartışma yaşadı. The...
  66. Erdem-FB

Beşiktaş'a Reçber ve Toraman'dan kötü haber

Beşiktaş’a yıldız oyuncularından kötü haber geldi. Kaleci Rüştü Reçber'in tedavisinin 4 hafta süreceği, burnu kırılan İbrahim Toraman'ın ise yarın ameliyat olacağı açıklandı. Beşiktaş'a, Kayserispor ile yapılan Spor Toto Süper Lig maçında sakatlanan kaleci Rüştü Reçber ve kaptan İbrahim...
  67. Erdem-FB

Real Madrid-Lyon maçı Çakır'ın

Şampiyonlar Ligi'nde salı akşamı oynanacak olan Real Madrid-Lyon Şampiyonlar Ligi maçını Cüneyt Çakır yönetecek. FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, Şampiyonlar Ligi'nde 3.hafta maçında görev alacak. Haziran 2011'den bu yana Elit Kategori'de yer alarak Avrupa'nın en üst 23 hakemi...
  68. Erdem-FB

Madrid'de sahne Higuain'in

NTV Spor'dan yayınlanan İspanya La Liga mücadelesinde Real Madrid, Santiago Bernabeu Stadı'nda konuk ettiği Real Betis'i Gonzalo Higuain'in hat-trick yaptığı maçta 4-1 mağlup etti. NTV Spor'dan yayınlanan İspanya La Liga mücadelesinde Real Madrid, Santiago Bernabeu Stadı'nda konuk ettiği...
  69. Erdem-FB

Anfield Road'dan gülen çıkmadı

İngiltere Premier Lig'de 8. haftanın açılış karşılaşmasında Liverpool ile Manchester United, mücadelesi 1-1 sona erdi. Goller ikinci yarıda gelirken, ev sahibi takım son dakikalarda yakaladığı pozisyonları değerlendiremeyince bir puana razı oldu. Premier Lig'de 8. haftanın açılış maçında...
  70. Erdem-FB

Citroen C4 Aircross Tanıtıldı

Uzun zamandır beklenen ve hedeflenenden çok daha kısa sürede 100.000 adetten fazla satılan C4’ün geliştirilmiş hali olan Citroen C4 Aircross nihayet tanıtıldı. Şirket aracı 2012’nin başlarında satışa sunacak. C4 Aircross daha önceki C4 Picasso, Grand Picasso MPV, C4 ve DS4 hatchbacks’ten...
  71. Erdem-FB

Asus M5A97 EVO

DIGI + VRM Çift Akıllı İşlemciler 2Dijital Güç Tasarımı: Yeni Standart TPU (TurboV İşleme Birimi) ve EPU (Energy Processing Unit), ASUS, dünyanın ilk çift Akıllı İşlemciler iki onboard kartlar kullanımına öncülük etmiştir . DIGI + VRM Çift Akıllı İşlemciler 2 yeni nesil, mükemmel (SVID) CPU...
  72. Erdem-FB

Mourinho'nun büyülü ayı başladı

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun büyülü ayı başladı. Zira Mourinho'nun yönettiği hiçbir takım, son 7 yıldır, Ekim aylarında yenilgi yüzü görmedi. Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun büyülü ayı başladı. Zira Mourinho'nun yönettiği hiçbir takım, son 7 yıldır, Ekim...
  73. Erdem-FB

Alex: Artık futbola döndük

Fenerbahçe Futbol Takımı kaptanı Alex de Souza, futbolda şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturma nedeniyle takımın olumsuz şeyler yaşadığını ancak artık futbola döndüklerini söyledi. Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex de Souza, manken Ebru Şallı ile spor markası Puma'nın Faas...
  74. Erdem-FB

Racechip

Merhabalar 2006 Megane 1.5Dci araca racechip düşünüyorum bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı varsa yorumlarını bekliyorum . :) http://www.racechip.de/racechip-chiptuning/Renault-Megane-II-1-5-dCi-3512-r.html
  75. Erdem-FB

Windows Server 8 Kurulumu

Windows Server 2008 R2 sunucu işletim sistemi pazara sunulalı yaklaşık iki (2) yıl geçti. Ve Microsoft yeni nesil sunucu işletim sistemi Windows Server 8’in beta aşamasına yavaş yavaş yaklaşıyor. Şu anda betaya yaklaşan Windows 8 Developer Preview’in son versiyonu görücüye çıktı. Biz de sizlerle...
  76. Erdem-FB

GIGABYTE StarCraft ® II Cup Sezon 2 Kapalı tekmelemek!

Yine Şimdi On itibaren Diyelim Savaşı!! Taipei, Tayvan, 23 t hEylül 2011 -Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE Technology, anakart ve ekran kartı bir dünyada lider üreticisi GIGABYTE ikinci sezonunda duyurmaktan gururStarCraft ® II turnuva serisi. GIGABYTE destek...
  77. Erdem-FB

Nokia F-secure Programı Şifre Problemi

Merhaba arkadaşlar N8'imee anna yüklemiştim ana güncellemeden sonra F-Secure die bi program gördüm onu aktif edip şifre girdim . Şifreyi şimdi unuttum tekrar baştan F-secureyi nasıl düzenleye bilirim ? Umarım bilen çıkar İyi SDNler.
  78. Erdem-FB

Ferrari 612 GTO Concept

Kaynak
  79. Erdem-FB

Borussia Dortmund çok farklı

Almanya Bundesliga'da son şampiyon Borussia Dortmund, Signal Iduna Park'ta konuk ettiği zayıf rakibi Augsburg'u Lewandowski'nin hat-trick yaptığı maçta 4-0 mağlup etti. Almanya Bundesliga'da son şampiyon Borussia Dortmund, Signal Iduna Park'ta konuk ettiği zayıf rakibi Augsburg'u...
  80. Erdem-FB

Chelsea Bolton engelini rahat aştı

İngiltere Premier Lig’de Chelsea, Frank Lampard’ın hat trick yaptığı karşılaşmada Bolton Wanderers’ı deplasmanda 5-1 yendi. Bolton’da Tuncay, 75. dakikada oyuna girdi. İngiltere Premier Lig’in 7. haftasında şampiyonluk adaylarından Chelsea, milli futbolcu Tuncay Şanlı’nın takımı Bolton...
  81. Erdem-FB

Yeni nesil Cisco CRS-3 ile daha hızlı internet

Dünya çapında 80 servis sağlayıcı ağını CRS-3 üzerinde kuruyor Veri ağları konusunda dünya lideri olan Cisco, endüstri lideri CRS-3 Carrier Routing System çözümünün 30 ülkede 80 servis sağlayıcı tarafından kullanıldığını duyurdu. Orijinal CRS-1 platformundan daha hızlı yayılan CRS-3'ün yeni...
  82. Erdem-FB

GIGABYTE, Oyuncular için Hazırladığı G1.Sniper 2 Anakartını Piyasa Sundu

Intel® Z68 ile Silahlanıp, Sahaya İnmeye Hazır Olun Taipei, Tayvan, 8 Ağustos 2011 – Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE TECHNOLGY Co. Ltd., bugün, en yeni Intel® Z68 yonga seti ve Intel® i7 Core ‘Sandy Bridge’ işlemcilerde ekstrem oyun için tasarlanmış en yeni...
  83. Erdem-FB

GIGABYTE “A75 OC Yarışması”nın Ödül Sahipleri Açıklandı

AMD A-Serisi APU’larda En İyi Overclocçu Bulundu. Taipei, Tayvan, 9 Eylül 2011 – Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE TECHNOLGY Co. Ltd., bugün, HWBOT.org tarafından ev sahipliği yapılan, yarışmacılardan herhangi bir GIGABYTE A75 platformu anakartta overclocking...
  84. Erdem-FB

Ön camda 250 metre

Alkollü sürücü, çarptığı fırıncının ön camda asılı kalan cesediyle 250 metre gittikten sonra kaçtı. Çarpmanın etkisiyle Uçar’ın bedeni otomobilin ön camına girdi. Şüphelendi, ihbar etti Yaklaşık 250 metre aracını bu şekilde süren Zengin, durduktan sonra Uçar’ın cesedini bir yol...
  85. Erdem-FB

Barcelona Lionel Messi ile coştu

İspanya La Liga'da Barcelona, NTV Spor'dan canlı yayınlanan maçta Arda Turan'lı Atletico Madrid'i ağırladı. Katalan ekibi David Villa, Joao Miranda(KK) ve Lionel Messi(3)'nin golleriyle rakibini 5-0 yendi. Maça yedek kulübesinde başlayan Arda, ikinci yarının tamamında forma giydi. İspanya La...
  86. Erdem-FB

Cristiano Ronaldo atıyor, Real Madrid kazanıyor

İspanya La Liga'da Real Madrid, NTV Spor'dan canlı yayınlanan karşılaşmada Rayo Vallecano'yu 6-2'lik skorla mağlup etti. Karşılaşmanın 15. saniyesinde 1-0 yenik duruma düşen eflatun beyazlılarda Portekizli yıldız Ronaldo, hat-trick yaparak maça damga vuran isim oldu. İspanya La Liga’nın 5...
  87. Erdem-FB

Breno gözaltına alındı

Bayern Münih'in Brezilyalı stoperi Breno, kendi oturduğu villasını kundakladığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Alman 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih'te oynayan Brezilyalı futbolcu Breno, kendi villasını kundakladığı şüphesiyle gözaltına alındı. Münih Sulh Mahkemesi...
  88. Erdem-FB

Trabzonspor galibiyetle tanışmak istiyor

Spor Toto Süper Lig'de, bugün sahasında Kardemir Karabükspor'u konuk edecek olan Trabzonspor, bu sezon ligdeki ilk galibiyetini elde etmeyi hedefliyor. TRABZONSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR Stat: Avni Aker Tarih: 24.09.2011 Saat: 20:00 Hakem: Mustafa Kamil Abitoğlu Spor Toto Süper Lig'de, bugün...
  89. Erdem-FB

Fenerbahçe Kayseri'de rekor tazeledi

Spor Toto Süper Lig'de 4'üncü haftanın açılış maçında Fenerbahçe, Kadir Has Stadı'nda Kayserispor'u Caner Erkin'in golüyle 1-0 mağlup etti ve deplasmanda üst üste maç kazanma rekorunu 11 maça çıkardı. Spor Toto Süper Lig'de 4'üncü haftanın açılış maçında Fenerbahçe, Kadir Has Stadı'nda...
  90. Erdem-FB

Volkan Demirel: İnşallah daha dikkatli kararlar verirler

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Manisaspor maçında Semih'in uzatmada attığı ve ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golü hakkında, "Pozisyonu sahada net görmedim. Sorduğumda herkes 'golmüş' dedi" açıklamasında bulundu. Fenerbahçe Futbol Takımı'nın milli kalecisi Volkan Demirel...
  91. Erdem-FB

Fenerbahçe 1 - 1 Manisaspor

Seyircisiz maç döneminin sona erdiği tarihi maçta Fenerbahçe, sahasında konuk ettiği Manisaspor ile 1-1 berabere kaldı ve bu sezon ilk puan kaybını yaşadı. Sarı-lacivertliler Dia ile öne geçerken, Manisaspor'a beraberliği getiren gol Ömer Aysan'dan geldi Kadıköy'de Türk ve dünya futbol...
  92. Erdem-FB

Samsunspor işi ilk yarıda bitirdi

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor, ilk maçında Gençlerbirliği'ni ilk yarıda attığı gollerle 3-2 yenmeyi başardı. Spor Toto Süper Lig 1. hafta mücadelesinde Samsunspor, kendi sahasındaGençlerbirliği'ni konuk etti. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanan karşılaşmayı ev sahibi ekip...
  93. Erdem-FB

Sizce bu araba ne kadar eder ? (Arabadan anlayanlar için)

Merhaba SDN Sülalem :) Aşağıda resimlerini gördüğünüz araç sizce ne kadar eder ? Brodway RL 1.4 LPG,li 172.000 km Motor alt takımı yeni. Lastik ve jantlar 3 aylık.
  94. Erdem-FB

Dirt 3

Merhaba arkadaşlar . Bugün dirt 3 de ilk küpü bitirdim ve solunda yeni bi küp çıktı o küpte tek yarış var yarış değilde 9 tane dirt 3 sembolü buluyoruz 8 tane buldum 9.yu bulamadım yardım edermisiniz bilen yada bitireniniz vardır eminim :)
  95. Erdem-FB

Keita bombası

Bir süredir transferde durgun günler geçiren Mersin İdman Yurdu sonunda bombayı patlatıyor Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan Katar Ligi’ne transfer olan Abdul Kader Keita ile Mersin İdman Yurdu resmi görüşmelere başladı. Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz sezon Katar Ligi ekiplerinden All Sadd...
  96. Erdem-FB

Bu araç ölüme terk edilmiştir

Kayseri'de, otomobilindeki arızanın garanti kapsamında onarılmamasına kızan esnaf, üzerine ''Bu araç ölüme terk edilmiştir'' yazdırdığı aracını, herkesin görmesi için işlek caddeye bıraktı. Çeşitli ev ve mutfak eşyası firmalarının bayiliğini yapan İsmail Bayırbaş, yaptığı açıklamada, 2009...
  97. Erdem-FB

Pişkinliğin bu kadarı :D

http://www.dailymotion.com/video/xh7p1k_piykinliyin-bu-kadary-xd_fun
  98. Erdem-FB

Mesaj için Turkcell mi Vodafone mu ?

Merhaba SDN sülalem :) 4 yıldır avea kullanıyordum taki düne kadar sim kartım bozuldu . Şimdi yeni bi hatta geçicem. Öğrenci olduğum için hep sms yapıyordum çoğu arkadaşımda avealı yani yeni geçiceğim hat her yöne smsi en uygun olan olmalı bu iki markanında sms tarifelerinde hiç bilgim yok az...
  99. Erdem-FB

Süper Lig takımlarının kamp programı

Sezon hazırlıkları için yurt dışı kamp programları belli olan 18 takımdan 6'sı Avusturya'yı seçerken, 3'er takım Belçika, ve Hollanda, 2 takım Slovenya, 1 takım da İtalya'da karar kıldı. Galatasaray, Ankaragücü ve Orduspor ise 2 farklı ülkede kamp çalışması yapacak. Spor Toto Süper Lig'de...
  100. Erdem-FB

Nokia C5-03 aldım sizce nasıl ?

Ablamın telefon bozulunca telefon almak zorunda kaldın ve bunu seçtik siparişi verdik sizce nasıl bi telefon tecrübesi olan varsa yorumlarını eksik etmesinler :) Nokia C5-03
  101. Erdem-FB

Tuncay Şanlı son noktayı koydu

Bundesliga'da Wolfsburg forması giyen Tuncay Şanlı, Fenerbahçe'ye transferi konusundaki söylentilere son noktayı koydu ve bu transferin gerçekleşmeyeceğini açıkladı. FATİH DEMİRELİ - Fenerbahçe ile Tuncay Şanlı arasındaki transfer görüşmeleri olumsuz sonuçlandı. Tuncay, Alman basınına yaptığı...
  102. Erdem-FB

D diskimdeki dosyayı silemiyorum.

Merhaba arkadaşlar direk sorunuma geçiyorum. Sdndeki cs turnuvasına girmek için oyunu indirdim yükledim sorunsuz oynadım bayada oyunu yüklediğim dosyaya tıkladığımda pc acayip kasıyor silemiyorumda ccleanerıda denedim olmadı. microsoft security essentials ile taratıyorum o dosyaya gelince...
  103. Erdem-FB

Şükrü Saracoğlu'nda yenileme çalışmaları

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yenileme çalışmaları sürüyor. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yenileme çalışmaları ve yeni sezon hazırlıklarının hızla devam ettiği bildirildi. Yapılan açıklamada, yenileme çalışmaları çerçevesinde Fenerium Alt...
  104. Erdem-FB

Transferde bugün ne oldu?

Türkiye'de ve dünyada sakin bir transfer gününü geride bıraktık. Günün en çok konuşulan olayı ise Porto'nun teknik direktörü Andre Villas Boas'ın görevinden istifa etmesiydi. Türkiye'de ve dünyada sakin bir transfer gününü geride bıraktık. Günün en çok konuşulan olayı ise bir istifa...
  105. Erdem-FB

Facebook'ta töre cinayeti

Esenyurt'ta sokak ortasında silahlı saldırıya uğrayan Özkan Alas'ın (28), kan davası yüzünden öldürüldüğü ortaya çıktı. Saadetdere Mahallesi, 67’nci Sokak’taki üst geçit yanında 4 Mart 2011’de meydana gelen olayda, bir büfede çalışan 2 çocuk babası Özkan Alas, iki kişinin silahlı saldırısına...
  106. Erdem-FB

Ronaldo'dan mavi sularda çalım

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatilini geçiren ünlü futbolcuRanolda akşam saatlerinde konakladığı Kempinski Barbaros Bay Hotel’in bulunduğu koy ve açıklarında sevgilisi İrina Shayk ile birlikte jet skiye binip, bol bol yüzdü. Ronaldotatilini geçirdiği otelin su sporları merkezinden kiraladığı iki...
  107. Erdem-FB

Bir lunapark faciası daha

Balıkesir'in Gönen ilçesinde 22 yaşındaki genç gondoldan düşerek hayatını kaybetti. BALIKESİR - Bir lunapark faciası daha yaşandı. Balıkesir'in Gönen ilçesi Gündoğdu Mahallesi'nde kurulan lunaparkta, Halil Arı hareket halindeki gondoldan düştü. Ağır yaralanan Arı, çevredeki vatandaşların...
  108. Erdem-FB

Alexis Sanchez'e dev teklif

Udinese'nin, Şili'li kanat oyuncusu Alexis Sanchez'i 54 milyon dolara FC Barcelona'ya satmayı kabul ettiği bildirildi. Şili basınında yer alan haberlerde, Şili'nin Amerika Kupası kadrosunda bulunan 22 yaşındaki yetenekli oyuncunun, birkaç gün içinde İspanya'ya gideceği ve kendisini FC...
  109. Erdem-FB

Balinalarda radyasyon çıktı!

Japonya'daki nükleer felaket balinaları da etkiledi Japon balıkçıların ülkenin kuzey kıyıları açıklarında yakaladıkları iki balinada radyasyon belirlendi. Hokkaido adası açıklarında yakalanan 17 balinanın ikisinde, mart ayındaki deprem ve tsunaminin ardından radyasyonun sızdığı Fukuşima...
  110. Erdem-FB

Güiza’ya 3.2 milyon Euro veren çıkmadı

İspanya’da, Fenerbahçe’de aldığı parayı verecek bir takım bulamayan golcü futbolcu, önümüzdeki sezon da sarı lacivertli takımda kalacağını söyledi.SEZON bittikten sonra teknik direktör Aykut Kocaman’la bir görüşme yapıp takımdan ayrılmak istediğini belirten Daniel Güiza, İspanya’da istediği...
  111. Erdem-FB

Fenerbahçe'den Diarra'ya servet...

R. Madrid'den ayrılması gündemde olan Fransız yıldızın gözü Premier Lig'de Ancak Fenerbahçe işin peşini bırakmıyor, hem de ne pahasına olursa olsun! Orta sahaya dünya çapında bir yıldız arayan Fenerbahçe, listesindeki isimlerden biri olan Lassana Diarra için müthiş bir rakamı gözden çıkardı...
  112. Erdem-FB

Usb aşırı güç yüklenmesi

Merhaba SDN çözüm merkezim . :) Hayatımda ilk defa karşılaştığım bu sorunu çözebilicek olan kişiler olduğundan eminim. Laptoptu açalı 45 dk falan oldu . Usb girişine bağlı olan laptop soğutucum var. ve soğutucuda usb çoğaltan hub'a da bi mouse bağlı. SDNde haber okurken sağ Altda usb aşırı güç...
  113. Erdem-FB

Cana, Galatasaray'da kalmak istiyor

Cana gidecek mi kalacak mı? Savaşçı kimliğiyle Galatasaray taraftarının beğenisini kazanan Lorik Cana,, tatilini geçirdiği Kosova'da Galatasaray'daki geleceğini değerlendirdi. Cana, durumunun belirsiz olduğunun altını çizdi. Lorik Cana, geçen sezonun başında takıma geldiğinde Marsilya...
  114. Erdem-FB

100 milyon olamayacağız

Türkiye nüfusunun, nüfus artış hızı, kaba doğum hızı ve ölen kişi sayısındaki seyir dikkate alındığında 100 milyona ulaşması pek mümkün görünmüyor. Türkiye'de nüfus artış hızı 1990-2008 döneminde sürekli azalış gösterdi ve binde 17'den binde 11,7'ye kadar geriledi. Nüfus artış hızı 2008...
  115. Erdem-FB

Yokuşta çarpıştılar

Altay'ın 17'lik yıldızı Okay Yokuşlu; F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş'ı birbirine düşürdü Sol ayağını müthiş kullanan ve Alex'e benzetilen Okay için kulübü 2.5 milyon euro istiyor. Beşiktaş'ın teklifi 1 milyon euro. Kocaman ve Terim de Okay'ın alınması için baskı yapıyor Akşam'ın haberine...
  116. Erdem-FB

Atanamadan öldü

Atanamayan Öğretmenler Platformu'nun kurucularından Şafak Bay kansere yenik düştü Atanamayan Öğretmenler Platformu'nun kurucularından Şafak Bay, kemik kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü GATA'da hayatını kaybetti. Bay'ın cenazesi yarın (Cumartesi) Mersin'de toprağa verilecek...
  117. Erdem-FB

Ege'de kalp maratonu!

Türkiye'nin yapay kalp merkezi haline gelen Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Kliniği'nde son iki haftada gerçekleştirilen 6 kalp nakli büyük sevinç yarattı. 6 yaşındaki Hasan Hüseyin Demirel ile başlayan kalp nakil maratonunun Türkiye'nin dört bir yanından gelen bağışlarla...
  118. Erdem-FB

Toyota'nın kârında üçte birlik düşüş

Japon otomotiv üreticisi Toyota, yeni mali yıl için kârının bir önceki yıla oranla çok daha düşük olmasını beklediğini açıkladı. Toyota mart sonu itibariyle öngördüğü net kârı 3.5 milyar dolar olarak açıkladı. Bu miktar önceki seneki kârın üçte bir oranında düşmesi anlamına geliyor...
  119. Erdem-FB

Zamanı geldi! Falcao satılıyor!

Ucuza mal ettiği oyuncuları büyük kulüplere pahalıya satmayı bir alışkanlık haline getiren Porto'da Falcao'nun da zamanı geldi. Falcao kulübün kendisini satmak istediğini ve başka bir takıma transfer olabileceğini söyledi. Porto ile Falcao'nun yolları ayrılıyor. Kolombiyalı golcü...
  120. Erdem-FB

Süper maçın tarihi belli oldu

Futbolda, Spor Toto Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ın karşılaşacağı TFF Süper Kupa maçı 31 Temmuz Pazar günü oynanacak. TFF'den alınan bilgiye göre, bu yıl 6'ıncısı düzenlenecek TFF Süper Kupa maçının oynanacağı yer ve saat daha sonra...
  121. Erdem-FB

Barcelonalılar da ağlar!

Barcelona yönetiminin bütçe dengesini oluşturmak için amatör şubeleri hedef alması, yüzlerce sporcuyu harekete geçirdi. Nou Camp Stadı önünde toplanan amatör sporcular yönetimi protesto etti. La Liga'da son 3 yıldır şampiyon olmasına; bu süreçte 2 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanmasına...
  122. Erdem-FB

Catania'da Vincenzo Montella dönemi

Geçen yıl Roma'da görev yapan Vincenzo Montella, Catania'nın yeni teknik direktörü oldu. İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Catania'da teknik direktörlüğe, geçen yıl Roma'da görev yapan Vincenzo Montella getirildi. Kulübün açıklamasında, takımı geçen sezon çalıştıran...
  123. Erdem-FB

Sneijder ayrılmak istemiyor

Chelsea ve Manchester United'ın transfer listesinde bulunduğu iddia edilen Sneijder, takımından ayrılmayacağını söyledi. İtalya'nın İnter takımının Hollandalı orta saha oyuncusu Wesley Sneijder, takımından ayrılmayacağını söyledi. Chelsea ve Manchester United'ın transfer listesinde...
  124. Erdem-FB

Galatasaray'da gerginlik

Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısında, eski yöneticilerden Mehmet Bilen ile Adnan Polat döneminin su sporlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi İbrahim Çağlar ve Divan Kurulu üyesi Şeref Yılancıoğlu arasında yaşanan tartışma yatışmadı. Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısında...
  125. Erdem-FB

Carlos'un yeni takım arkadaşı Dzsudzsak

Hollanda'nın PSV Eindhoven takımının başarılı oyuncusu Balazs Dzsudzsak 14,5 milyon euroya Rusya'nın Dağıstan bölgesinin Anzhi Makhachkala takımına transfer oluyor. Hollanda'nın PSV Eindhoven takımında top koşturan ünlü Macar forvet Balazs Dzsudzsak 14,5 milyon euroya Rusya'nın Dağıstan...
  126. Erdem-FB

Önder Turacı, Gençlerbirliği'ne doğru

Trabzonspor'da Egemen Korkmaz'ın ayrılmasından sonra, yerli stoperlerin en iyileri arasında bulunan Önder Turacı. Ancak Önder Turacı'nın aklı ise Gençlerbirliği'nde. Önceki gün Ankara'ya giden Önder Turacı, Başkan İlhan Cavcav ile görüştü...Önder Turacı'nın bonservisinin elinde olması...
  127. Erdem-FB

Atletico Madrid'de Manzano dönemi

Geçtiğimiz sezonu hayal kırıklığıyla tamamlayan Atletico Madrid'de teknik direktörlüğe 55 yaşındaki Gregorio Manzano getirildi. La Liga'da beklenen sonuçları alamayıp hayal kırıklığı yaratan Atletico Madrid'de teknik direktörlüğe veteran koç Gregorio Manzano getirildi. 1 yıllık...
  128. Erdem-FB

Haydarpaşı Garı’nda yine yangın

Yedi ay önce yangında büyük hasar gören Haydarpaşa Garı’nda yine yangın çıktı. Depoda çıkan yangında 2. kattan atlayan bir kişi hafif yaralandı. İSTANBUL - Yataklı Vagonlar Şefliği binasının depo olarak kullanılan giriş katında, saat 16.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın...
  129. Erdem-FB

Perez'in Mourinho'ya güveni tam

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, şampiyon olmamalarına rağmen teknik direktör Jose Mourinho'ya güvendiğini söyledi. Real Madrid Başkanı Florentino Perez, geçen sezon şampiyonluğu Barcelona'ya kaptırmalarına karşın, Teknik Direktör Jose Mourinho'ya güveniyor. Perez, Mourinho'nun...
  130. Erdem-FB

Gigabyte Anakartlar: Llano, Issd ve Soket 2011 Modelleri

Bu hafta Computex 2011 sırasında Gigaybte kabin tarafından durduruldu ve ultra-aşırı akım arasında değişen yeni anakartları bir dizi bulundu. Ilk kadar yeni AMD soket FM1 ve yakında piyasaya sürülecek AMD Llano işlemci destekler A75-UD4H olduğunu. APU kalıp üzerinde entegre grafik olacak...
  131. Erdem-FB

WTA Championships İstanbul tanıtıldı

İstanbul'da 25-30 Ekim'de teklerde dünyada en başarılı 8 kadın tenisçi, çiftlerde de en iyi 4 takımın kozlarını paylaşacağı ''WTA Championships İstanbul 2011'' tanıtıldı. İstanbul'da 25-30 Ekim'de teklerde dünyada en başarılı 8 kadın tenisçi, çiftlerde de en iyi 4 takımın kozlarını...
  132. Erdem-FB

A2'de Danimarka'ya direnemedik

A2 Milli Takımı, NTV Spor’dan canlı yayınlanan özel maçta Danimarka A2 Milli Takımı’na deplasmanda 4-0 mağlup oldu. A2 Milli Takımı, NTV Spor’dan canlı yayınlanan özel maçta Danimarka A2 Milli Takımı’na deplasmanda 4-0 mağlup oldu. A2 Milli Takımı, Danimarka ile deplasmanda karşılaştı...
  133. Erdem-FB

'Thriller'daki ceketi satılıyor

Pop kültürün en önemli parçalarından olan Michael Jackson'ın 'Thriller' klibinde giydiği ceket açık artırmayla satışa çıkarılacak Michael Jackson'ın 'Thriller' klibinde giydiği ceketi açık artırmayla satışa çıkarılacak. Müzayede salonu yetkililerinin "pop kültürün en tanınmış ve önemli...
  134. Erdem-FB

Lugano'dan Sao Paulo'ya ziyaret!

Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Diego Lugano eski kulübü Sao Paulo'yu ziyareti sırasında transfer iddialarını yanıtladı. Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Diego Lugano, eski kulübü Sao Paulo'ya ziyarette bulundu. Urugaylı savunma...
  135. Erdem-FB

"Yobo bu hafta imza atacak"

Everton sonunda geri adım attı ve sarı-lacivertliler Nijerya milli takım kaptanını yeniden kadrosuna kattı. Fenerbahçe, geçen sezon transferin son gününde Everton'dan kiraladığı Joseph Yobo'nun bonservisini 3 milyon Pound'a aldı. Everton Kulübü günlerdir Fenerbahçe'nin 3 milyon Pound'luk...
  136. Erdem-FB

Yeni hedef Romaric

Didier Zokora'yı renklerine bağlayan Trabzonspor, Sevilla'da forma giyen Romaric'i de transfer etmek için harekete geçti. Trabzonspor'da başkan Sadri Şener'in, Sevilla'da forma giyen Ndri Romaric'in transferini gerçekleştirmek için yarın İspanya'ya gideceği bildirildi. Sevilla'dan...
  137. Erdem-FB

Gaziantepspor Kızıl ile yeniden

Gaziantepspor'da olağan kongre sonucunda mevcut başkan İbrahim Kızıl tekrar seçildi. Gaziantepspor Kulübü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Gaziantep Ticaret Odası Oditoryum Salonunda yapılan toplantıya, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep...
  138. Erdem-FB

"Protez bacak" karşılığında transfer

Konya Engelli Gücü'nün Gana'dan transfer ettiği futbolcu Yeboah Atta'nın “protez bacak” karşılığında sözleşmeye imza attığı ve başka hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. Gana Ampute Milli Takımının yıldız forvet oyuncusu Yeboah Atta (37), ülkesinden binlerce kilometre uzaktaki Konya'da...
  139. Erdem-FB

Hiddink'in yerine Berti Vogts

Belçika ile 1-1 berabere kalınan maçın ardından Türkiye A Milli Futbol Takımı'nı bırakacağı yönünde imalı açıklamalarda bulunan Guus Hiddink'in yerine Berti Vogts'un geçeceği öne sürüldü. Alman Bild am Sonntag gazetesi, "Hiddink'in yerine Berti Vogts Türkiye'ye mi gidiyor?" manşetli...
  140. Erdem-FB

Soyunmak istemiyor

Justin Timberlake'in bu açıklaması kadın hayranlarını üzdü. MÜZİK piyasasından sinema dünyasına geçiş yapan Justin Timberlake, bir daha kamera karşısında asla soyunmayacağını söyledi. ‘Friends with Benefits’ adlı film için çırılçıplak kamera karşısına geçen 30 yaşındaki Timberlake...
  141. Erdem-FB

Doktorlar bile şaştı kaldı!

Rahminden öyle büyük bir tümör çıktı ki, bir torba patatese benziyordu... Malatya'da bir kadının rahminden çıkan tümörün büyüklüğü doktorları bile şaşırttı. İnönü Üniversitesi (İÜ) Turgut Özal Tıp Merkezi'nde yapılan bir operasyonda, genç kadının rahminde bulunan ve her biri portakal...
  142. Erdem-FB

Fener'de Hazard heyecanı!

Belçika milli maçı sonrasında F.Bahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya’nın Lille’in yıldızı Eden Hazard ile birlikte görülmesi, “Transfer mi oluyor?” sorusunu gündeme getirdi! Fenerbahçe’nin Eden Hazard aşkı yeniden mi alevleniyor?.. İşte bu aralar herkes bu soruyu sormaya başladı. Nedeni...
  143. Erdem-FB

Asus Rampage III Black Edition IntelX58 DDR3 LGA 1366 Anakart

Kaynak Vatan Computer Fiyatı Hepsiburada.com Fiyatı
  144. Erdem-FB

Film gibi ölüm

Beğendiği sahneleri sık sık taklit ediyordu... İzmir'in Menderes İlçesi'nde 8 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Aleyna Dirbisoğlu iddiaya göre, filmlerde izlediği intihar sahnesini taklit ederken yaşamını yitirdi. Eşarbıyla kesilen hayvanların asıldığı demir sehpaya kendini asan küçük Aleyna...
  145. Erdem-FB

Nike Halı Saha Ligi sona erdi.

Nike Halı Saha Ligi'nde 15-18 yaş grubunda Samsun Gazi Lisesi Efsaneler Takımı, 19-35 yaş grubunda ise İzmir Nil Otogaz takımı şampiyon oldu. Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike tarafından organize edilen Nike Halı Saha Ligi, düzenlenen etkinlikler ve yapılan final karşılaşmalarının...
  146. Erdem-FB

Samsunspor'da Kazım Gürol Yılmaz dönemi

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Samsunspor Kulübü'nün Başkanlığına iş adamı Kazım Gürol Yılmaz seçildi. Spor Toto Süper Lig'e yükselen Samsunspor Kulübü'nün Başkanlığına iş adamı Kazım Gürol Yılmaz seçildi. Samsunspor Olağanüstü Kongresi, Canik Kültür Merkezinde toplandı. Kongrenin...
  147. Erdem-FB

İngiltere'ye İsviçre engeli

2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri G Grubu maçında İngiltere, İsviçre ile 2-2 berabere kalarak sahasında beklemediği bir puan kaybı yaşadı. NTV Spor'dan canlı olarak yayınlanan 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri G Grubu maçında İngiltere, İsviçre ile 2-2 berabere kalarak sahasında...
  148. Erdem-FB

Friedel bu kez Tottenham'da

40 yaşındaki eski Galatasasaraylı kaleci Brad Friedel, Tottenham ile 2 yıllık anlaşmaya vardı. Premier League ekiplerinden Tottenham Hotspurs'ün, Amerikalı file bekçisi Brad Friedel ile anlaştığı öğrenildi. İngiltere basınında yer alan haberlerde, Aston Villa'nın, sözleşmesinin bir yıl...
  149. Erdem-FB

Amerika'da kaçırma ve tecavüze 431 yıl hapis

11 yaşındayken kaçırılan ve şimdi 31 yaşında olan Jaycee Dugard'ın mahkemesi sonuçlandı. http://wscdn.bbc.co.uk/worldservice/assets/images/2011/06/02/110602191538_jaycee_dugard_garrido_304x171_afp.jpg Dugard, kendisini kaçıran Garrido çiftinin evinin arka bahçesindeki çadır ve kulübelerde...
  150. Erdem-FB

Madail'den sınırlama önerisi

Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Gilberto Madail, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) başkanlarının görev sürelerine sınır getirilmesi gerektiğini savundu. Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Gilberto Madail, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA)...
  151. Erdem-FB

Almanya'dan FIFA'ya araştırma talebi

Almanya, Katar'ın, 2022 Dünya Kupası'na evsahipliği hakkının araştırılmasını talep etti. Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Theo Zwanziger, Katar'ın layık görüldüğü 2022 Dünya Kupası'na evsahipliği hakkının araştırılmasını talep etti. FIFA İcra Komitesi üyeliğine aday olan Zwanziger...
  152. Erdem-FB

Van Nistelrooy geliyor

Emenike ile forvetini güçlendiren Fenerbahçe, boşta olan Hollandalı ünlü golcüyü de transfer etmeye çalışıyor. Fenerbahçe dünyaca ünlü golcünün transferi için düğmeye bastı. Bu isim, Hamburg'la sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek olan Ruud van Nistelrooy'dan başkası değil! AYKUT...
  153. Erdem-FB

Bir numara belli oldu

Gülşen yeni şarkılarıyla yaza damgasını vuracak ÜNLÜ popçu Gülşen'in yeni single'ı 'Yeni Biri' radyolarda hangi şarkının ne kadar çaldığını ölçen ‘Nielsenmusic’in resmi verilerine göre tüm listelerde bir numaraya çıktı. Satış listelerinde de zirvede yer alan Gülşen, sadece kendi...
  154. Erdem-FB

Spor Toto'dan hentbola büyük destek

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 2010-2011 sezonunda Erkekler ve Bayanlar Hentbol Süper Ligleri'nde mücadele eden kulüplere toplamda 1 milyon 298 bin TL'lik isim hakkı bedeli ödedi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 2010-2011 sezonunda Erkekler ve Bayanlar Hentbol Süper Ligleri'nde mücadele...
  155. Erdem-FB

Torul Gençlerbirliği'nde 2 transfer

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği iki oyuncu transfer etti. Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği iki oyuncu transfer etti. Kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir, Türkiye Voleybol Federasyonu'nun 2 artı 1 yabancı oyuncu...
  156. Erdem-FB

''Hakemlik sakin kalabilme mesleğidir''

FIFA kokartlı yardımcı hakem Orkun Aktaş, hakemliğin sakin kalabilme mesleği olduğunu belirtti. FIFA kokartlı yardımcı hakem Orkun Aktaş, Futbol Federasyonunun ''Tam Saha'' dergisinin haziran ayı sayısında yer alan röportajında, sahada sakin kalınabildiğinde doğru kararlar...
  157. Erdem-FB

Ankara, Boks Şampiyonası'na hazırlanıyor

Türkiye Boks Federasyonu, 14-25 Haziran tarihleri arasında Ankara'da organize edilecek 39. Avrupa Büyük Erkekler Boks Şampiyonası'nın hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Türkiye Boks Federasyonu, 14-25 Haziran tarihleri arasında Ankara'da organize edilecek 39. Avrupa Büyük...
  158. Erdem-FB

26 gözaltı daha

Bursaspor-Beşiktaş maçının iptal olmasına sebep olan olaylarla ilgili olarak 26 kişi daha gözaltına alındı. Bursaspor-Beşiktaş maçı öncesi çıkan olaylara ilişkin 26 kişinin daha gözaltına alındığı bildirildi. Olayların ardından bugüne kadar toplamda 29 kişi tutuklanmıştı. Kaynak
  159. Erdem-FB

Asus en hizliyi ariyor

Haziran’ın ilk haftasına kadar 4 hafta boyunca her hafta sonu İstanbul’un farklı teknoloji marketlerinde düzenlenecek olan ASUS etkinlikleri ile sistem parçalarını bir araya getiren “en hızlıyı” EeeBox EB1007 PC bekliyor. Etkinliğin ilk ayağı geçtiğimiz hafta sonu Taksim’de yer alan Demirören...
  160. Erdem-FB

ASUS Güncellenmiş Intel® Sandy Bridge Masaüstülerinin Gönderimine Başlıyor

INTEL®'in sunduğu bilgiye göre, ASUS güncellenmiş Sandy Bridge tabanlı ürünlerini bu hafta itibariyle gönderimine başlıyor. Bu hızlı sonuçlandırma tamamen ASUS müşterilerinin mağduriyetini minimuma düşürme amacıyladır. ASUS masaüstü ürünlerinden CG8250,CG8350 ve CM6650 modellerinin yeni...
  161. Erdem-FB

ASUS Güncellenmiş Intel® Sandy Bridge Notebook'ların Gönderimine Başladı

Müşterilerimiz Servis merkezlerine iade veya değişim için başvurabileceklerdir Müşterilerimiz Servis merkezlerine iade veya değişim için başvurabileceklerdir. INTEL®'in sunduğu bilgiye göre, ASUS güncellenmiş Sandy Bridge tabanlı ürünlerini bu hafta itibariyle gönderimine başlıyor. Bu hızlı...
  162. Erdem-FB

İkinci mayın öldürdü

Şirket aracı mayına çarpınca önlem almak için gelen güvenlik görevlisi ikinci bir mayına basarak hayatını kaybetti. Mardin'in Nusaybin ilçesinde mayına çarpan doğalgaz arama şirketine ait araç için önlem alan özel güvenlik şirketi elemanı, ikinci mayına basarak yaralandı. Bagok Dağı Yusuf...
  163. Erdem-FB

GIGABYTE, Yeni AMD 900 Serisi Anakartları Sunar

AMD Platformunda ilk kez 4 yönlü SLI™ ve CrossFireX™ desteği sağlıyor Taipei, Tayvan, 31 Mayıs 2011 – Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE TECHNOLGY Co. Ltd., bugün, yeni çıkacak olan AMD FX serisi işlemcilere yönelik bir hazırlık olarak, en yeni AMD 900...
  164. Erdem-FB

'Eşcinsel futbolcuları isim isim biliyorum'

Eşcinsel olduğu için işine son verildiğini iddia eden eski hakem Halil İbrahim Dinçdağ, Türkiye'deki eşcinsel hakem ve futbolcuları isim, isim bildiğini söyledi. Halil İbrahim Dinçdağ, Futbol Federasyonu’ndan eşcinsel hakem ve futbolcuları açıklamasını istedi. Dinçdağ'ın, Futbol...
  165. Erdem-FB

Drogba olmazsa Vucinic

Galatasaray'ın golcü arayışı devam ederken, Drogba'nın olmaması durumunda Roma'da forma giyen Vucinic'le temasa geçileceği kaydedildi. Galatasaray bugün İngiltere’den gelecek haberi bekliyor. “Drogba, Chelsea’den bonservisini alabilecek mi?” sorusunun cevabı bugün öğlene kadar yanıt...
  166. Erdem-FB

Brezilyalı Miranda, Beşiktaş'ta

Beşiktaş yönetimi Brezilya'nın Sao Paulo takımında forma giyen savunma oyuncusu Miranda ile her konuda anlaştı. Teknik direktör Tayfur Havutçu’nun verdiği raporun üzerine harekete geçen başkan Yıldırım Demirören ve yöneticiler Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu’nun İspanya seferinden...
  167. Erdem-FB

Türkiye için ikinci uyarı!

Bankaların fiyat hedefleri düşürüldü, kâr tahminleri revize edildi! HABERTURK.COM EKONOMİ SERVİSİ JPMorgan ve Goldman Sachs gibi yatırım bankaları son günlerde Türkiye'yi mercek altına almış durumda. Bu kurumların tahvsiyeleri ise Türkiye için hiç de pozitif değil. Önce Goldman Sachs...
  168. Erdem-FB

Bize de Bekleriz: A Serbian Film

Kerem Akça, ‘sanatsal porno; manipülasyon mudur, sanat mıdır?’ sorusunu soran 2010’un en tartışmalı filmini değerlendirdi. Günümüz dünyasına adapte olamayan eski bir porno yıldızının yeniden mesleğe dönme hikayesi. Yitip gitmiş değerler, teknolojik açılımlar, canlı yayının ahlaki boyutu...
  169. Erdem-FB

Bu diyet herkesi ikiye böldü!

Uzmanlar Dukan diyetinin kısırlıktan yüksek tansiyona, karaciğer ve kalp problemlerine yol açtığını, verilen kiloların da bir süre sonra yeniden alındığını söylediler! JENNIFER Lopez, Gisele Bündchen, son olarak da evlilik öncesi Cambridge düşesi Kate Middleton’ın da uyguladığı Fransız...
  170. Erdem-FB

Bir milyar kişi risk altında!

Dünya Bankası'nın yaptığı araştırmada, yaklaşık bir milyar kişinin yüksek riskli bölgelerde yaşadığı belirtildi. Sao Paulo'da yayımlanan raporla ilgili yazılı açıklama yapan Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, ''Kentlerde yaşayan birçok yoksul için, sel baskınları ve toprak kaymaları...
  171. Erdem-FB

BM: Japonya nükleer riskleri azımsadı

Birleşmiş Milletler'e bağlı nükleer enerji kurumu IAEA, Japonya'nın tsunaminin nükleer santrallere vereceği zararı azımsadığını bildirdi. Bu görüş, Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun Japonya'da Mart ayında yaşanan tsunami ve depremin tetiklediği nükleer krize ilişkin incelemede bulunan...
  172. Erdem-FB

F.Bahçe'nin eli kolu bağlı!

Sarı-Lacivertliler, 3 oyuncuyu göndermek istiyor ama... Güiza, Bilica, Gökhan... Yönetim maliyetleri 5.5 milyon Euro olan bu isimleri elden çıkarmanın yollarını arıyor... Sabah'ın haberine göre; Fenerbahçe'de Aykut Kocaman yönetime verdiği raporda, gelecek sezon planlamasında Bilica...
  173. Erdem-FB

Başvuranların üçte biri atandı

Milli Eğitim Bakanlığı 30 bin kadroya öğretmen atadı. Atama bilgisayar kurasıyla yapıldı. İSTANBUL - Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) başvuran ve başvurusu geçerli sayılan 97 bin 791 öğretmen adayından 28 bin 486'sının ataması yapıldı. MEB Başöğretmen Salonu'nda bilgisayar...
  174. Erdem-FB

İçecek fabrikasında patlama

Bursa'daki fabrikanın buhar kazanında meydana gelen patlamada 1 kişi öldü, 6 kişi de yaralandı. Bursa'nın Kestel İlçesi'ndeki bir gazlı içecek fabrikasına kurulumu yapılan buhar kazanında meydana gelen patlamada 1 kişi yaşamını yitirirken, 6 kişinin de yaralandığı öğrenildi. Uğur...
  175. Erdem-FB

Sivasspor Jacques Faty ile anlaştı

Spor Toto Süper Lig'de geçtiğimiz küme düşme hattından son haftalarda kurtulan Sivasspor, bu sezona ise iddialı girmek için transfere hız verdi. Yiğidolar, Fransa'da Sochaux'da forma giyen Senegalli savunma oyuncusu Jacques Faty ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Yeni sezonda güçlü bir kadro...
  176. Erdem-FB

Türkiye U19 'Demir' gibi

NTV Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanan U19 Avrupa Şampiyonası 7. Grup ilk karşılaşmasında Makedonya ile karşılaşan Türkiye, rakibini Muhammet Demir'in hat trick yaptığı maçta rakibini 3-1 mağlup etti ve gruplara galibiyetle başladı. Antalya'da düzenlenen U19 Avrupa Şampiyonası...
  177. Erdem-FB

Bank Asya 1. Lig Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Bank Asya 1. Lig Ödülleri, düzenlenen özel bir törende sahiplerini buldu. Lutfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan ödül töreninde, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Servet Yardımcı, Bank Asya Genel Müdürü Abdullah Çelik, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü...
  178. Erdem-FB

Üye.php 'de hata

Bi arkadaşım site tasarlarıdı üye.phpde hta varmış biilgisi olan yardımcı olabilirmi ? <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta...
  179. Erdem-FB

En az 6 maçta puanlar alındı ve karşı tarafa verildi

Konyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Sadece kendi dönemimizde en az 6 maçta hakem hatalarıyla Konyaspor'un puanları alınıp diğer tarafa verildi. Kadro korunuz ve transfer yapılırsa Konyaspor 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e döner" dedi. Konyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural...
  180. Erdem-FB

Maçtan alnımızın akıyla çıkacağız

Mehmet Yıldız, hafta sonu Fenerbahçe ile oynayacakları maçta ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını, hatta diğer maçlara nazaran çok daha iyi konsantre olacaklarını söyledi. Sivasspor'un kaptanı Mehmet Yıldız, hafta sonu Fenerbahçe ile oynayacakları maçta ellerinden gelenin en...
  181. Erdem-FB

Kaka: Madrid’den ayrılmaya niyetim yok

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Kaka, Premıer Lig'e transfer olacağı yönündeki söylentilere yanıt verdi. Brezilyalı orta saha oyuncusu, böyle bir niyeti olmadığını söyledi. Kaka, geleceğine ilişkin soruları, bir spor giyim markasının tanıtım etkinliğinde yanıtladı. Brezilyalı...
  182. Erdem-FB

Eşinin intiharından 20 yıl sonra canına kıydı!

5 çocuğundan sonuncusu olan kızını 3 gün önce evlendirdikten sonra evinde kendini asarak yaşamına son verdi. Kütahya'da 59 yaşındaki Ahmet Mercan, 5 çocuğundan sonuncusu olan kızını 3 gün önce evlendirdikten sonra evinde kendini asarak intihar etti. Mercan'ın eşinin de 20 yıl önce aynı evde...
  183. Erdem-FB

Lüksün bir devi daha geliyor!

Galeries La Fayette'i 2012'de İstanbul'a getirmek için Demsa Grup gün sayıyor Demsa'nın 'lüks' atağı Harvey Nichols'tan sonra çok katlı mağaza zinciri Fransız La Fayette ile devam ediyor. Cengiz Çetindoğan La Fayette'yi 2012'de açacaklarını söyledi. Demet Sabancı Çetindoğan da Maçka...
  184. Erdem-FB

Arı dehşeti!

İki küçük kuzen arı sokması sonucu öldü, bir çocuk hastanede - AHT Diyarbakır'da bal yemek için el ele tutuşup arı kovanlarının arasına giren 4 ve 6 yaşlarındaki 3 kuzen, arıların saldırısına uğradı. Arıların soktuğu çocuklardan 4 yaşındaki Nehir ile 4 yaşındaki amcasının oğlu Abdulvahap...
  185. Erdem-FB

Mehmet Ekici Werder Bremen'de

Almanya Bundesliga takımlarından Werder Bremen, bu sezon FC Nürnberg'de kiralık olarak oynayan Mehmet Ekici'yi Bayern Münih'ten transfer etti. Werder Bremen, bu sezon FC Nürnberg'de kiralık olarak oynayan Mehmet Ekici'yi Bayern Münih'ten transfer etti. Werder Bremen'den yapılan...
  186. Erdem-FB

Kredilerde sıkılaştırma sinyali!

Konut kredisi standartlarında sıkılaştırma sinyalleri geliyor. Konut kredisinde bankaların yüzde 16’sı yılın ikinci çeyreğinde sıkılaştırma olacağını tahmin ediyor. Taşıt kredilerinde ise bankaların tamamı 2011 yılının ilk üç ayında, standartlarda herhangi bir değişikliğe gitmediklerini...
  187. Erdem-FB

Dolar için geri sayım başladı!

Dünya Bankası'na göre, uluslararası para sisteminde Dolar'ın hegemonyası 2025'te sona erecek Dünya Bankası tarafından hazırlanan ''Yeni Dünya Ekonomisi'' adlı rapora göre, uluslararası para sisteminde 2025'ten sonra Dolar'la birlikte Çin para birimi Yuan ve Euro Bölgesi'nin ortak para...
  188. Erdem-FB

Fernandes arkadaşları ile vedalaştı

Beşiktaş'ta bu sezon Valencia'dan kiralık olarak forma giyen Manuel Fernandes, bugün takım arkadaşları ile vedalaştı. Beşiktaş'ta bu sezon Valencia'dan kiralık olarak forma giyen Manuel Fernandes, bugün takım arkadaşları ile vedalaştı. Sözleşmesi 31 Mayıs'ta bitecek olan Portekizli...
  189. Erdem-FB

Ablama küfür edince öldürdüm!

Eskişehir'de 3 gün önce 19 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde tarlada bulunan lise öğrencisi 15 yaşındaki Taha Burak Ünsal'ın katil zanlısı yakalandı. Zanlının Ünal ile aynı mahallede oturan lise öğrencisi 16 yaşındaki F.E. olduğu tespit edildi. F.E., Ünsal'ı ablasına küfür ettiği için...
  190. Erdem-FB

Karamehmet medya ve enerjide ortak arıyor

Çukurova Grubu, Show TV ve Genel Enerji'de büyümek için ortak arıyor. Grup 1.7 milyar dolarlık vergi borcunu yeniden yapılandırmak için ay sonuna kadar başvuracak. İSTANBUL - Çukurova Grubu, medya ve enerji alanındaki şirketleri olan Show TV ve Genel Enerji'nin azınlık hisselerinin...
  191. Erdem-FB

Fener'den iki yıldıza kanca!

Gençlerbirliği'nin yıldızları F.Bahçe'nin kıskacında Gençlerbirliği Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Kaplan yönetimindeki idman yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenmana sakatlıkları süren Alpaslan, Mustafa, Murat ve Mununga katılmadı. Bu futbolcular...
  192. Erdem-FB

İto süleyman taştekin teknik lise müzik yarışması

Bizim okulda yapılan müzik yarışmasından bizim sınıftan olan grubu kaydettim N8 le ilk denemem sizce nasıl? (zoom sonda.) http://www.youtube.com/watch?v=JOmDJ53LJF8&feature=channel_video_title
  193. Erdem-FB

Kızgın üçgen

Kızgın üçgen hangi üçgendir ? Tabiki eşkenar üçgen Tepesi altmış :)
  194. Erdem-FB

Don Omar - Danza Kuduro ft Lucenzo ( Fast Five kasa açılışındaki müzik. )

http://www.youtube.com/watch?v=7zp1TbLFPp8
  195. Erdem-FB

Nokia N8 sevmediğiniz özellikleri.

Nokia N8 kullananlar için N8'izinizin sevmediğiniz özelliği yada yönü ne sizce ?. Benim klavyesi bi anda dik alfanümerik klavyeye dönmesi sonra tekrar klavyeye çevirmek için düzeltmeye uğraşmak yürürken çok oluo deli oluyorum.
  196. Erdem-FB

Nokia N8 Uygulama kaldırma

Merhaba arkadaşlar Nokia n8 telefonuma ovi mağazadan uygulamalar yükledim bu uygulamaları nasıl kaldırabilirim aradım ama bulamadım bilen varsa söyleyebilir mi ?
  197. Erdem-FB

Nokia ovi suite hata

Ovi suite i yükledim ama çalışmıyor arkadaşlar resimdeki hata geliyor çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  198. Erdem-FB

N8 ilk açılmadan şarj edilmeli mi ?

Merhaba arkadaşlar N8 aldım sonunda. benim sorum şu eskiden bi sıfır telefon aldık mı 13 saat kadar şarjda bırakıyorduk aynen o sistem devam mı yoksa biraz şarj etsem çalıştırsam mı direk ?
  199. Erdem-FB

HP LaserJet Pro Kablosuz P1102W Yazıcı kutusundan çıkanlar.

Sonunda hepsiburadadan 177 Tl ye aldığım HP LaserJet Pro Kablosuz P1102W Yazıcıma kavuştum ve kutusundan çıkanları size göstermekt istedim. Kurulumunda cdye gerek duymuyoruz ama genede koymuşlar. usb kabloyu bağlayıp yüklüyoruz. çok basit. tonerin etrafındaki turuncu aparatları...
  200. Erdem-FB

Zyxel P-660W-T1 v3 ürün tanıtımı

P-660W-T1 v3 RETAIL 802.11g Kablosuz ADSL 2+ 1 portlu Modem/Router Faydalar Yüksek Hızlı Internet Erişimi ZyXEL P-660W serisi mevcut bakır hatlar üzerinden yüksek hızlı ADSL, ADSL2 ve ADSL2+ arabirimleri ile uyumlu, hepsi bir arada ekonomik bir router’dır. 12Mbps (ADSL2) ve...
  201. Erdem-FB

Lazer mi Mürekkepli mi

Merhaba arkadaşlar öğrenciyim tez çıkartmak ve arada eşe dosta lazım olduğu için yazıcı almaya karar verdim sizce laser mi alsam yoksa mürekkepli mi ? . Laser çok kullananlar için diyorlar bilgi verirseniz çok sevinirim.
  202. Erdem-FB

Binali Yıldırım istifa ediyor..

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İçişleri ve Adalet Bakanıile birlikte 9 Mart gününe kadar Anayasa'nın 114. maddesi gereği istifa edecek. Konunun geçmişi 1959 yılına dayanıyor. O yıllarda İsmet İnönü bir konuşma yapmak için Ankara'dan Kayseri'ye yola çıkıyor ve arada tren bozuluyor, 3 saat...
  203. Erdem-FB

Hanım kalk yatak odasında kamyon var.

Seyir halindeki hafriyat kamyonu yol kenarındaki eve girdi. “Üsküdar'da seyir halindeki hafriyat yüklü kamyon, yol kenarındaki gecekonduya çarptı. İkamet sakinlerinin uyuduğu sırada meydana gelen kazada, kamyon evin yatak odası dahil yarısını yıkarken, evde oturanlar neye uğradığını şaşırdı...
  204. Erdem-FB

Power Electronics Valencia - Fenerbahçe Ülker

Turkish Airlines Euroleague Top 16 H Grubu’nda mücadele eden Fenerbahçemiz, 6. ve son maçına İspanya deplasmanında çıkacak. Takımımız, bugün TSİ 20:45’te başlayacak ve NTV Spor ekranlarından naklen yayınlanacak kritik mücadelede Power Electronics Valencia’nın konuğu olacak. Fenerbahçemiz, güçlü...
  205. Erdem-FB

Galatasaray bu sene Avrupa'ya gidebilir mi ?

Süper Lig'e erken havlu atan, Türkiye Kupası'ndan da yarı finale çıkamadan elenen Galatasaray önümüzdeki yıl Avrupa Kupaları'na katılamama tehklikesiyle karşı karşıya kaldı. Süper Lig'de 23. hafta sonunda 10. sırada yer alan Galatasaray Avrupa'ya en kısa yol olarak gördüğü Türkiye...
  206. Erdem-FB

Nokia bölünüyor!

1 Nisan'dan itibaren ikiye ayrılacak olan şirket, Microsoft'u tercih etti Nokia, merakla beklenen yeni yönetim stratejisini ve organizasyon yapısını açıkladı. 1 Nisan itibariyle geçerli olacak yeni şirket yapısı, Akıllı Cihazlar ve Mobil Telefonlar olmak üzere iki ana işkolundan oluşacak...
  207. Erdem-FB

Gıdada ürküten rekor!

Fiyatlar son 20 yılın zirvesinde! Petrol fiyatlarındaki artış, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki karışıklar fiyatları uçurdu... Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), aylık gıda fiyatları endeksinin şubat ayında küresel gıda fiyatlarındaki artışın etkisiyle rekor düzeye çıktığını...
  208. Erdem-FB

Laser yazıcı (Dolumu kolay chip istemeyen )

Merhaba arkadaşlar dolumu kolay chip istemeyen kendim elle doldurabileceğim maliyeti az laser yazıcı önerilerinizi bekliyorum bu önerilerle alacağım.
  209. Erdem-FB

IPv6

IPv6 Nedir ? IPv6 "Internet Protocol Version 6" kelimesinin başharflerinin kısaltılmış halidir.70 li yıllarda geliştirilen ve hala kullanılan IP versiyon 4 (IPv4) protokolünün yerini alması için 90 lı yılların başından itibaren IETF (Internet Engineering Task Force) tarafından ilk...
  210. Erdem-FB

Fiiber optik kablolar

Fiber optik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ışığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden oluşmuş bir optik fiberdir. Optik fiberler diğer iletişim malzemelerine oranla uzun mesafelerdeki veri iletişiminin daha hızlı ve yüksek değerlerde yapılabilmesine olanak verdikleri için...
  211. Erdem-FB

İşlemci soğutucu çeşitleri

Big Typhoon 120 VX modelinin elde ettiği başarıdan yola çıkan Thermaltake, Big Typhoon VP adı verilen yeni bir üst seviye işlemci soğutucusu tanıttı. Bakır tabanlı ve 6 mm çaplı 6 bakır ısı borusu içeren soğutucuda 142 tane alüminyum yaprak bulunuyor. İşin ilginciyse iki ayrı 120 mm fan...
  212. Erdem-FB

Fenerbahçe Malatya`da

Takımımız, Ziraat Türkiye Kupası C grubu 3. maçında Yeni Malatyaspor ile 13 Ocak Perşembe günü oynayacağı karşılaşma için, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan saat 16.00’da kalkan özel bir uçakla Malatya’ya gitti. Fenerbahçemizi havaalanında taraftarlarımızın yanı sıra Malatya Fenerbahçeliler Derneği...
  213. Erdem-FB

HP Yazıcı öneriniz.

Merhaba arkadaşlar yazıcı almaya karar verdim. mürekkepli almak istemiyorum çünkü mürekkep tıkanıyor falan o yüzden istemiyorum. Lazer alıcam hp tercihim iki yazıcı arasında kaldım hangisini seçeyim . Evde masaüstü bilgisayar yok 2 tane dizüstü var. 1. HP Laserjet Pro P1102 Yazıcı CE651A...
  214. Erdem-FB

Bu Virüsü bilen varmı

Arkadaşlar arada görünüyor. Bilgisayarımda hiç bi kasma falan yapmıyor ama uyuz oluyorum tıklanmıyorda bu virüsü bilen var mı nasıl çözebilirim. ?
  215. Erdem-FB

Windows server 2003 php eklentisi ?

Merhaba arkadaşlar okulda server kurulumlarını işliyoruz IIS server kurdum düzgün olarak çalıştı fakat öğretmenim benden php destekli bi site kurmamı istedi. windows server 2003 için php eklentisi yaması gibi bişi var mı şimdiden tşkler.
  216. Erdem-FB

Samsung lazer yazıcıda kampanya

%28 e varan indirimlerle Hepsiburadanın yazıcı kampanyası. Kaynak
  217. Erdem-FB

Hepsiburadada TTnetlilere indirimli ürünler :)

Ben Smile olduğum için yararlanamıyorum ama güzel indirimler var :) Kaynak
  218. Erdem-FB

AMD Phenom X6 serisi fiyatları

AMD PHENOM II X6 1055T 2.8GHZ / 3.3GHZ TURBO CORE 9MB CACHE İŞLEMCI 441 TL 1055T AMD PHENOM II X6 1075T 3.0GHZ TURBO CORE 9MB CACHE İŞLEMCI 534 TL 1075T AMD PHENOM II X6 1090T BLACK EDITION 3.2GHZ / 3.6GHZ TURBO CORE 9MB CACHE İŞLEMCI 571 TL 1090T AMD PHENOM II X6 1100T 3.3GHZ TURBO...
  219. Erdem-FB

Sandısk 4gb cruzer mıcro usb bellek

Vatan bilgisayarın bu indirimiilgi çekici gibi. SANDISK 4GB CRUZER MICRO USB BELLEK
  220. Erdem-FB

Dell studio 1588 1599 TL

MediaMarkt Anasayfada görebilirsiniz. Ürün çok uygun Dell studio 1557 laptopu ben 1740 a almıştım. Başka bir sitede ise 2.380 TL Dell studio 1558
  221. Erdem-FB

Bu kasayı nerden bulabilirim.

Merhaba arkadaşlar internetde bu kasa resmini gördüm çok beğendim bu resimdeki kasayı arayıp bulup almak istiyorum bu kasanın marka modelini bilen varmı ?
  222. Erdem-FB

Bittorrent Port açma( elle )

Merhaba arkadaşlar bi türlü Bittorrent portu açamadım sitelerden yaptım olmadı. Elle olarak bilen varsa anlatabilirmi ? Modem Zyxel P-660W-T1 v3
  223. Erdem-FB

1300 - 1400 Laptop Arıyorum.

Ne kadar çok teknoloji sitesi mağazası bilsem de genede sizlere sormakta yarar var. İzmir içi Kuzenim için 1300 - 1400 arası laptop arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  224. Erdem-FB

WirelessAnten el yapımı

Merhaba arkadaşlar okuldan ödev olarak el ypaımı wireless anteni yapmamız istendi aşağıdaki yöntemi yapacağım bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varsa yardım olabilirse çok sevinirim . Anten yapımı
  225. Erdem-FB

Logo denemem nasıl olmuş.

Logo yapmayı denedim olmuşmu.
  226. Erdem-FB

Far East Movement - Like A G6 ft. The Cataracs, DEV

Çok beğendiğim şarkı :) http://www.youtube.com/watch?v=w4s6H4ku6ZY
  227. Erdem-FB

Pitbull - Hey Baby (Drop It To The Floor) ft. T-Pain

Yine Pitbull Bu adam işi bilio :) http://www.youtube.com/watch?v=LefQdEMJP1I
  228. Erdem-FB

Marilyn Manson - Sweet Dreams (Are Made Of This)

Tipler Sağlamm :D http://www.youtube.com/watch?v=m6VojYGrnpg
  229. Erdem-FB

"Kendimi Daha İyi Hissediyorum"

Uzun zamandır sakat olan, sakatlandıktan sonra ağır bir ameliyat geçiren ve tedavi süreci tamamlanmak üzere olan Uğur Boral, her zaman takım arkadaşlarına güvendiğini belirterek, "Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz" dedi. Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalar yapan Uğur Boral, "Şu anda önceki...
  230. Erdem-FB

Everest EWN-686N 300Mbps Wireless-N Usb Adaptör ( 1 KM MENZİL)

Ürün %9 indirimde şuan çok uzaktada olsanız bağlanmanızı sağlar. Ürün: http://www.hepsiburada.com/Liste/everest-ewn-686n-300mbps-wireless-n-usb-adaptor-1-km-menzil/ProductDetails.aspx?productId=bd100483&categoryId=103939#Gorseller
  231. Erdem-FB

HP Deskjet 2050 Çok uygun fiyata.

Arkadaşlar yazıcının piyasa değeri 80 tl civarında ve yanında Logitech M195 Kablosuz Nano Mouse BEDAVA ! bence kaçırmayın. Yazıcı http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-deskjet-2050-cok-fonksiyonlu-yazici-ch350b/productDetails.aspx?categoryid=4&productid=bd05841 Mouse...
  232. Erdem-FB

Windows 7 start işareti yerine sdn logosu yapabilir misiniz?

aşağıdaki gibi şekilde yapabilicek varmı internette yapımı var ama grafik programlarından anlamadığım için yapamadım. Bunun gibi : Yapımıda böyleymiş. http://www.youtube.com/watch?v=UU9nS53eU6A
  233. Erdem-FB

Troyu galatasaraylı sanıyordum :)

Troyda Fenerbahçeli olmuş :). Youtube dolaşırken buldum. http://www.youtube.com/watch?v=T1-VEsISmfM&feature=share
  234. Erdem-FB

Telnet ve ftp açık görünüyor

Merhaba arkadaşlar Essential NetTools programıyla kendi ipmi taradım telnet ve ftp açık görünüo yani bi saldırı var galiba bunu nasıl önlerim internet security programları indirsem olurmu ?
  235. Erdem-FB

Mail okumak için hangisini kullanayım. ?

Hangi yazılımı kkullanayım arkadaşlar hangisi daha iyi . ?
  236. Erdem-FB

Bu nasıl iş anlamadım.

sdnde alt modaratör sınıfının düzelmesi gerektiğinin kanıtı olabilirmi ??? Uploaded with ImageShack.us
  237. Erdem-FB

M.P. Trabzonspor 42-81 Fenerbahçe Ülker

http://www.antu.com/images2007/upload/upload/2009_10manset/Basketbol/BasketbolErkek/MacResimleri/fbulker_trb_ekim2010__zJIp12G1_.jpg Fenerbahçemiz Spor Toto Türkiye Kupası Elemeleri’nin Gaziantep’teki C Grubu’nda oynadığı ikinci karşılaşmada Medical Park Trabzonspor’u 42-81 gibi farkı bir...
  238. Erdem-FB

Netbook öneriniz ?

Sınıfa 16 tane netbook alınacak öneriniz ? (pahalı olmamalı ) Aklımdakiler. Casper http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vtn450c-minibook-atom-n450-1.66ghz-1024mb-ddr2-160gb-10.1-cam-max.251mb-gma3150-xphome/productdetails.aspx?I_ID=47561 Asus...
  239. Erdem-FB

Justin Bieber: Normal Bir Hayat İstiyorum!

Justin Bieber bazen normal bir hayatı özlediğini açıkladı. Genç yıldız küçüklüğünde başarılı ve ünlü olmayı hayal etiğini ama şimdi tıpkı eski günlerindeki gibi yorulduğunda eve gidip rahatlamayı özlediğini söyledi. News of the World’de yer alan, yakında çıkacak otobiyografisinden...
  240. Erdem-FB

Blazin Squad - Here 4 One

http://www.youtube.com/watch?v=TmRzZf_5xOk&feature=related
  241. Erdem-FB

Smf Argentum tema

2.0 RC3 sürümü için geçerli Kaynak http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2234
  242. Erdem-FB

Windows 7 google chrome sorunu. [ÇÖZÜLDÜ]

merhaba arkadaşlar . bende google chrome yüklü çalıştırdığımda normal açılıyor ama windows menü çubuğu falan tıklanamıo nasıl çözü bilirim silip yüklemeyi denedim . windows x64 home premium core i7 4 gb ram hd4570 ekran kartı 500 gb hdd dell studio 1557 laptop.
  243. Erdem-FB

Çiğ köftenizi nasıl seviyorsunuz ?

Çiğ köftenizi nasıl seviyorsunuz :) Acılı az acılı acısız
  244. Erdem-FB

Pardus tak çalıştır.

Arkadaşlar laptobumda tak kullan pardus taktım . işim bitince çıkartıp reset atınca windows 7 kendine gelmiyor başlangıç onarım yapıp düzelte bilirsiniz.
  245. Erdem-FB

Justin Annesiyle Düğünde!

Justin Bieber hafta sonunda yakın bir arkadaşının düğününe çok özel bir konukla katıldı: Annesi! İngiliz gazetesi Daily Mail’e göre 16 yaşındaki şarkıcı ve annesi Patti Lynn Mallette, gitarist arkadaşı Dan Kanter ve Yael Latner’in Toronto’daki Four Seasons otelinde gerçekleşen düğünlerine...
  246. Erdem-FB

Fiat Uno 2011

Otomobil firmaları büyük bir yarış içindeler.Her biri modellerinin son kasalarını çıkarmaya hazırlanıyor.Bunlardan birisi de fiat‘ın küçük adamı fiat uno olacak.Küçük otomobiller arasında bir zamanlar popüler olan fiat uno yenilenen haliyle yine küçük otomobil severlerin alıcı kitlesine hitap...
  247. Erdem-FB

Kurallara uyar mısınız ?

Belli başlı kurallar yada bi aleti kullanımın için yazılı kurallara ve ya sigara içmeme vs yerlerde kurallara uyarmısnız. (Genel anlamda )
  248. Erdem-FB

Rihanna, Katy’nin Bekarlığa Veda Gecesini Anlattı!

“Erkek striptizci yerine kadın striptizci seyrettik!” Rihanna, Katy Perry’nin bekarlığa veda partisinin müstehcen sırlarını açıkladı. Ünlü şarkıcı, İngiliz komedyen Russel Brand ile nişanlı olan Perry ile birlikte çılgın bir gece geçirmiş ve kadın striptizcileri seyretmeye gitmişler...
  249. Erdem-FB

Eskişehirspor Zico için kararlı

Eskişehirspor kulübü yönetimi, teknik direktörlük için Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Arthur Zico ile görüşüyor...
  250. Erdem-FB

130 eşli, 210 çocuklu Kenyalı öldü

Kenya'nın ve belki de dünyanın en poligamik adamı olarak bilinen Akuku Danger, 92 yaşında öldü...
  251. Erdem-FB

Mourinho: "Hala yapım aşamasındayız"

Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho, ligde Deportivo'yu 6-1 yenen takımının "hala yapım aşamasında olduğunu" söyledi...
  252. Erdem-FB

Panathinaikos'ta istifa komedisi

Panathinaikos teknik direktörü Nikos Nioplias'ın, 4-1 kazandıkları Ergotelis maçından sonra istifasını açıkladığı ancak 35 dakika sonra kararından vazgeçtiği bildirildi...
  253. Erdem-FB

Fenerbahçe Brezilyalıları gönderecek mi?

Fenerbahçe kulübü, Cristian Baroni, Andre Santos ve Fabio Bilica'nın devre arasında gönderileceklerine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı...
  254. Erdem-FB

İnternet Kurulu Başkanı Özeren oldu

İnternet Kurulu Başkanlığına, Telekomünikasyon Tüketici Hakları ve Sektörel Araştırmalar Derneği (TEDER) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye e-Dönüşüm Danışma Kurulu Başkanı Serhat Özeren oy birliğiyle seçildi...
  255. Erdem-FB

Bir internet ayıbı daha!

Video paylaşım sitesi Youtube'a erişim 3 yıldır yasakken, bu kez de başka bir video paylaşım sitesi vimeo'ya erişim yasaklandı...
  256. Erdem-FB

BIOS öldü: Yaşasın UEFI

Yeni PC'ler, masaüstü bilgisayarların en eski parçalarından birinin güncellenmesi sayesinde sadece birkaç saniye içinde çalışmaya başlayabilecek...
  257. Erdem-FB

Zico'nun Flamengo macerası sona erdi

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Arthur Zico, Flamengo'daki sportif direktörlük görevinden ayrıldı. Zico'nun Flamengo kulübündeki sportif direktörlük görevi sadece dört ay sürdü. Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü, kendisine ait internet...
  258. Erdem-FB

Sivasspor ile Gaziantepspor yenişemedi

Spor Toto Süper Lig'de Sivasspor ile Gaziantepspor 1-1 berabere kaldı. Maçın ilk yarısını 1-0 geride tamamlayan Sivasspor, ikinci yarıda Mehmet Yıldız ile bir gol bularak skora dengeyi getirdi. Bu golün ardından her iki takımın geliştirdiği ataklar golle sonuçlanmayınca, maç 1-1...
  259. Erdem-FB

Artık forumda imzalar gösteriliyor.

03.10.2010 19:37 de rastladım imzalar görünüyor :)
  260. Erdem-FB

Justin Bieber Sevgilisini Hawaii’ye Götürüyor!

Justin Bieber (16) aradığı aşkı, konser turunun açılış etkinliğinde bulmuşa benziyor: Jasmine Villegas'ın Basın danışmanı US Weekly dergisine her ne kadar “çıkmıyorlar” dese de, çift birbirine çok yakın ve 9 Eylülde arabanın içinde öpüşürken yakalandı. Dergiye konuşan çifte yakın bir kaynak...
  261. Erdem-FB

Sizce Eurovision'a Kim Gitsin?

2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi kimin temsil edeceğine dair birçok sanatçının ismi geçiyor. Ülkemizi temsil etmesi için ismi geçen sanatçılar arasında Atiye Deniz, Hande Yener, Murat Boz, Gülşen, Murat Dalkılıç Hayko Cepkin, Tarkan, Şebnem Ferah, ve Yalın TRT tarafından...
  262. Erdem-FB

Paris Hilton ve Sevgilisi Fotoğrafçı Ezdi!

Paris Hilton büyük şok yaşadı! Büyük bir kokain skandalından henüz kurtulan Paris'in başı yine belay girdi. Paris, Erkek arkadaşı Cy Waits (34), kız kardeşi Nicky Hilton (26) ve Nicky'nin erkek arkadaşı David Katzenberg (27) ünlü Boa Steakhouse'da akşam yemeğine çıktılar. Her zamanki gibi...
  263. Erdem-FB

Emma Watson, Kristen Stewart’ı Kızdırdı!

Celebuzz’da yer alan habere göre; Kristen Stewart, Harry Potter yıldızı Emma Watson’un ‘Alacakaranlık’ yıldızı Robert Pattinson’u kendinden uzaklaştırdığı için oldukça kızgın. Bu haberde yer alan ilişki iddiasının yayılması üzerine Watson’un temsilcileri haberi derhal yalanladılar...
  264. Erdem-FB

Ziraat Türkiye Kupası play-off eşleşmeleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası play-off müsabakalarının kuraları Ataköy TMOK Olimpiyatevi'nde çekildi. Kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurul Başkanı ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Özerten, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman, Profesyonel Maçlar Planlama...
  265. Erdem-FB

Fenerbahçe’de Olağanüstü Genel Kurul dönemi bitmiştir

Sevgili Fenerbahçeliler, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün taraftarı, bu büyük camianın bir parçası olmak tarifi imkansız bir onur ve gurur kaynağıdır. Bunu bu ay içerisinde, Türk Milletinin yeniden doğuşunu temsil eden Cumhuriyet’in ilanının 87. yıldönümünü kutlarken bir kez daha hissedeceğiz. Biz...
  266. Erdem-FB

Fenerbahçe Takımı 2 Gün İzinli

Takımımız liglere verilen milli maç arası nedeniyle 3 – 4 Ekim 2010 tarihlerini izinli olarak geçirecek. Takımımız Spor Toto Süper Ligi`nin 8. Haftası`nda Konyaspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına 5 Ekim 2010 Salı günü saat 18.00`de Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri`nde basına...
  267. Erdem-FB

Galibiyetlerimiz Artmalı

Takımımızın Urugaylı oyuncusu Diego Lugano Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Lugano, "Her şey galip gelmekle başlıyor. Bunun startını geçen hafta vermiştik. Belli bir istikrar için bunun devam ettirmemiz gerektiğini çok iyi biliyorduk. Çok iyi yoldayız...
  268. Erdem-FB

Win 7 başlat çubuğu vs donması

direk konuya giriyorum. bilgisayar açıldıktan sonra 15 dk sonra başlat çubuğu vs donuyor. sadece o anki açık google chrome falanı kullanabiliyorum görev yöneticisini açınca oda donuo ancak oturum kapat diyin tekrar açınca normale dönüo sorunu nasıl düzelte bilirim explorer.exe demi sorun bilgisi...
  269. Erdem-FB

Sorun tarayıcımdamı yoksa SDN demi ?

hızlı cevaptan bişi yazıp 'cevapla ' tıkladığımda mouse yuvarlak olup dönüo ve sonra gelişmişcevaplama açılıo ve yeni mesaj için 15 sanayi bekleyin diyor halbuki mesaj gitmiş. bu konuda yardım edebilirmisiniz eskiden yoktu ama yeni tema geldiğinden beri bu böyle oluo.
  270. Erdem-FB

Kol saati arıyorum Öneriniz ?

Kol saati arıyorum. Çelik kordon analog saat belki tarih göstersede olur. En fazla 100 Tl Beğendiğiniz yada tavsiye ettiğiniz bi marka varsada söyleye bilirsiniz. ürünü direk yazmanıza gerek yok yani.
  271. Erdem-FB

Seri port ve pararlel port hız alanları.

Merhaba arkadaşlar daha önce böyle bi konu açmıştım ama daha tam bi çözüm bulamadım bu sefer seri port hangi alanlarda paralelden hızlı ve paralel port hangi alanlarda seri portdan hızlı böyle bi sorunum var şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
  272. Erdem-FB

N95 8GB kapağı, tuştakımı.

Merhabalar benim N95 8GB ım var 2 senedir kullanıyorum üst taraftaki krom tuşları ( yani yes no tuşları yön tuşları.) yıprandı. telefonun arkasındaki kaplamada eriyip gitti. bunları değiştirmek mümkünmü ve fiyatı ne kadara olur. ?
  273. Erdem-FB

Win 7 x64 de sxe injected

Win 7 x64 de sxe injected ı nasıl çalıştırabilirim :S format atmadan nasıl olur bu .
  274. Erdem-FB

Ağ Pensesi

merhaba arkadaşlar ağ bölümüne geçtiğim için bazı alet edavat alıcağım. ağ pensesini iyi bi marka alın dediler. ağ pensesi ve NETWORK TESTER bunların en iyi markası yada sağlam olanını nasıl seçebilirim püf noktası varmı ve son olarak tahmini fiyatları nedir ?
  275. Erdem-FB

Cat 5 kablosuna 1 dakikada kaç tane RJ 45 uç takılır ?

Merhaba , okulda 1 ay sonra uygulama sınavı olcaz uygulama sınavı şöyle ; 1 dakika içerisinde RJ 45 uç takcaz. sizce kaç tane takılabilir ve arkadaşlar bu işlemi yaparken kısa sürede yapmak için yada püf nokta bilen varsa yazabilirmi şimdiden çok teşekkürler. :)
  276. Erdem-FB

Seri portmu daha hızlı? Yoksa paralel port mu?

merhaba , bugün okulda öğretmen bu soruyu sordu ve araştırmamızı istedi seri port mu paralel port mu daha hızlıdır die. bu konu hakkında açıklayıcı bi bilgisi olan arkadaş varsa yaza bilirmi şimdiden teşekkürler. modaratörüm konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim bu konuyu nereye açacağımı...
  277. Erdem-FB

Dell Studio 1557 Laptop Aldım Sizce Iy Imi Kötü Mü ?

Ekran Boyutu : 15.6'' Ekran Kartı : ATI® Mobility Radeon&#8482; HD 4570 Max. 2302 Mb Vga (512...
  278. Erdem-FB

N95 8GB video kayıt ederken donma

Merhaba arkadaşlar N95 8GB kullanıyorum ve video kaydederken donmalar oluşuyorbu sorun hakkında bilgisi olan varmı telefonu yarın servise götürüyorum.
  279. Erdem-FB

Domain arıyorum ptt hesaplı

Merhaba arkadaşlar ben sınıfımızın sitesine domain alacağım ama ptt hesabı ile ödeme yapabilirim izmirde oturuyorum tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı ?
  280. Erdem-FB

Behlül ve bihterin tango müziği

http://www.youtube.com/watch?v=UxqGAY31t3w
  281. Erdem-FB

Sınıfa site düzenledim nasıl olmuş ?

Merhaba arkadaşlar ben sınıf için forum düzenledim ve nasıl olduğunu size sormak istedim. Amacım asla üye çağırmak falan değildir sadece size göstermek için açtım konuyu. www.teknik10.net.tc
  282. Erdem-FB

SDN - ADİDAS grubu

Adidas giyen sdnciler yada adidas hayranları buraya. http://forum.shiftdelete.net/group.php?groupid=157
  283. Erdem-FB

İşletim sisteminizi lisanslımı kullanıyorsunuz ?

Benim ki deneme sürümü. İhale bana kaldı :D
  284. Erdem-FB

Hangi ses görüntü oynatıcısını kullanıyorsunuz ?

Ben winamp ve windows media player BİRDEN FAZLA SEÇEBİLİRSİNİZ... !
  285. Erdem-FB

[Yeni - 2010] Hangi işletim sistemi ?

Benimki Windows 7 (Başlığı düzelttiği için keylogger a teşekkürler )
  286. Erdem-FB

MAGIX Photo Manager 9 7.00

Mükemmel giriş! MAGIX Photo Manager size: Arşivle, optimize kolay ve günümüz fotoğrafları tek bir kolay kullanımlı program yapar - kişisel yöneticisi! Sayısız yardımcıları ve otomasyon hayatınızı kolaylaştırmak ve fotoğraf ithalat, optimizasyonu ve yönetimi sırasında değerli zaman kazanmanızı...
  287. Erdem-FB

Kendi forumum ama biraz amatör.

Arkadaşlar kendimi test etmek için bi forum açtım gelecek arkadaşlar varsa gelsin beklerim kapım açık .bilgisayarla ilgili bi forum kurdum program falan paylaşım için Gelmenizi bekliyorum. [URL="www.***.net.tc"] [URL="***net"] [URL="www***] SDN hala gözümde bir numara.
  288. Erdem-FB

Lexmark dolum oluyormu ?

Merhaba arkadaşlar lazer yazıcı alcamda aklımda bazı sorular var . Lexmark lazer yazıcı dolumu varmı ? Hp lazer yazıcının dolumu varmı ?
  289. Erdem-FB

BestBuy 24.12.2009 Promosyonları

İzmir Balçocada açılan BestBuy mağazının 24.12.2009 perşembe günkü indirimli ürünleri. LCD tv 1800 civarlarında piyasa fiyatı. Bugünkü ürünler hoşuma gitmedi :D
  290. Erdem-FB

BestBuy 23.12.2009 Promosyonları.

İzmirde Yeni açılan BestBuy'ın 23.12.2009 Çarşamba günkü indirimli ürünleri. Laptop'un piyasa fiyatı ortalama 1500-1600 TL civarındadır. Nokıa E63'ün piyasası 500 TL civarıdır. Yazıcı gayet makul ama ben olsam alamam.
  291. Erdem-FB

Bestbuy 22.12.2009 indirimi.

İzmir açılan Bestbuy mağazası indirime devam ediyor. 4 gb flash Belleğin piyasa fiyatı 20 TL dir.
  292. Erdem-FB

20.12.2009 pazar günü Bestbuy fırsat.

Merhaba arkadaşlar yeni açılan best buy ınpazar günü indirimi. Netbook Vatan bilgisayarda 470 lira . Bence kaçırmayın derim mağaza İzmirdedir. ben almayı düşünüyorum :)
  293. Erdem-FB

Troy nerdesin ?

Merhaba arkadaşlar troy izmire gelmiş ve bestbuy ın açılışına katılacak bestbuy açılış tarihi saatinden haberi olan varmı orda olacağım 8-9 arkadaşıda ayarlaya bilirsem pankart falan Sdn yi desteklemeye gitcem.
  294. Erdem-FB

Ufak OC yaptım zararı olurmu ?

arkadaşlar biligsayarın saat hızı 200 dü 205 yaptım ufak bi OC olmuş oldu hep böyle çalışsa bi sorunu olurmu işlemciye ?
  295. Erdem-FB

CPU kullanım % 100 oluyor.

Merhaba arkadaşlar windows 7 yükledim google chrome kullanıyorum . tarayıcımı açınca cpu %100-90 arasından inmiyor winamptanda müzik açtığımda sayfayı aşağı indirince yada bi sayfaya geçerken kasıyor müzik yavaşlıyorçözüm önerisi olan varmı ? ve sizdede google chrome çalışınca % kaç oluyor ...
  296. Erdem-FB

İzmirde dtpliler karşıklık çıkartıyor !

İzmirde bugün yani 12-12-2009 23 den sonra eylemler yapmaya başladılar çevik kuvvet sokak aralarında dtplileri kovalıyorlar semt kadifekale- çimentepe. Lanet olsun onlara .