Arama sonuçlarınız

1. klozzy

Satılık Steam Hesabı içerisinde 95,59 TL + Oyun + Dota 2 Hesabı

Steam hesabımı artık oyun oynamaya vakitim olmadığı için satıyorum.Dota 2 ağırlıklı kullandığım bir hesaptır.İçerisinde 95,29 TL bulunmaktadır. Dota 2 eşyalar ile doludur hiç açılmamış 6 tane set vardır.Winter pass 2016 seviye 31 dir. Hesapta bulunan oyunlar - Rocket League - Don't Starve...
  2. klozzy

8 Mb Interneti Paylaşıyorum Fakat çok Yavaş

s.a arkadaşalr bnm bir problemim var komşumla bugün interneti ortak kullanmaya karar verdik bnm pikatel modem var kablosuz bn kablosuz kullanıyorum komşuyada modemden lan kablosu çektik pc ye taktı. Sorun şu bn wirelessten bi kere nete girip çıkınca onun net yavaşlıyor, ayarlardan tanıla fln...
  3. klozzy

Ekran Kartı Bir Sorun Danışmak İstiyorum Yardım

s.a arkadaşlar ben dün bir arkadaşa laptop ekran kartı sattım geforce 9600m gt onda eskiden 8600m gs vardı o yanmış bnde ekran kartımı ona sattım parayı falanda aldım.Ama bu sabah msj atmış ekran kartı çalışmıyor diye bnde şaşırdım benim paneli çatlak laptopta açılıyordu masaüstü falan geliyordu...
  4. klozzy

Ekranda parazitler oluşuyor.

sa arkadaşlar benim laptop var 2 gün öcne ekran kartı güncelledim onboard güncellemeden önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım ama şimdi , ne zaman laptop un şarjı bitip hazırda beklette kalırsa şarja takıp açtığımda ekranda parazitler meydana çıkıyor sürekli oynuyor bu parazitler print screen...
  5. klozzy

Yardım LightScribe Varm mı?

Selam arkadaşlar benim bir sorum olacaktı benim laptopumda tsstcorp cddwdw ts-l633a var. ve pcde herzmn sağ al köşede lightscribe iconu var. onu oraya öylesinemi koymuşlar yoksa lightscribe özelliği varmı?
  6. klozzy

Yardım Ekran Kartı Güç Kaynağı Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben forumda çok kez bir ekran kartı için topic açtım ve bu ekran kartı ile ilgili son topic olacak inş. Şimdi sorun şu : sapphire hd4770 ekran kartının çalışması için belirli bir güç kaynağı gerekiyor mu? yani bilmem kaç volt elektrik falan lazım oluyormuş, bizdeki pc hp...
  7. klozzy

Windows 7 geçiş Karasızım yardım edin

Selam arkadaşlar benim samsung marka laptop var 2 gb ram dual cpu var windows 7 ye yetiyor yani. Şuanda vista homde basic yüklü ben siteden win 7 7600 indiricem ama çalışıp çalışmadığını bilemiyorum burdan indiripte çalıştıran kullanan varmı acaba.? Ben vistayı silip win 7 yklicem eğer çlşmıosa...
  8. klozzy

Yardım Ekran Kartı Yenileyeceğim Ati vs Ndivia

Selam herkese Benim arkadaşımın intel ekran kartı var masaüstü pc de, biz ekran kartı bi işe yaramadığı için deiştireceğiz, PC MERAKLISI moderatörümüz bana ati readon hd 4770 i tavsiye etti, bnm aklımda ndvia geforce 9600 gt vardı. pc arkadaşın, benim aklımada ati yattı ama 128 bit 9600 ise...