Arama sonuçlarınız

1. emptyheart

Laptop Satacağım Ama Nerede?

acer aspire 5630 laptop var bunu satmak istiyorum istanbulda ikmaet ediyorum nerede satabilirim 500 tl alt sınır koydum laptop çok temiz servis yüzü grmedi kadıköyde güvenilir bi firma varmıdır bildiğniz yada pc yi alıp hemen parayı verecek biyer varmı tavsiye edebileceğiniz
  2. emptyheart

Acer Aspire 5630 Hakkında

evet arkadaşlar ben bu laptopu satmak istiyorum yeni bitane notebook alıcam benim sormak istediğim bu aşşa yukarı 4 yıllık olan ama servis yüzü görmemiş sağlam laptopu nerde kaaça satabilirim yani nekadar fiyat söylemeliyim satmak istediğim kşiye yada alıcılara istanbulda oturuyorum bu laptopu...
  3. emptyheart

Windows 7 boot sorunu

evet başlıktanda anlaşılacağı gibi dvd romdan boot edemiyorum ön yüklemeli kalıp değil bendeki win 7 bunu nasıl dvd den boot edecek şekilde ayarlayabilirim bilgisi olan arkadaslar varsa bana yardımcı olabilirmi boot olmuyor ama direk dvd ye takıp sistem üzerinden format atabiliyorum fakat...
  4. emptyheart

Biyoloji Sınavı

Biyoloji dersinde yapılacak sınav için herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Sınav günü öğrenciler birde bakmışlar, ortada kağıt kalem yok, sadece sıra sıra mikroskoplar... Hoca sınavı açıklamış: ''-Bu mikroskoplardaki lamların hepsinde bir böceğin bacağı var, sınavınız...
  5. emptyheart

2+1 ses sistemi bağlamak hakkında yardım

Merhaba arkadaslar bende acer aspire 5630 marka laptop var buna 2+1 ses sistemi bağlamak istiyorum birincisi ses kalitesi sizce nasıl olur 3 giriş var mikrofon girişi kulaklık girişi hat girişi ses kartım realtek high defition audıo bununla iyi bi ses alabilirmiyim daha önce masa...
  6. emptyheart

Win 7 tema sorunu

başlıktada belirttiğim gibi ben bu win 7 ye tema uygulayamıyorum ultimate 7600 var ama daha önce yaptıptığım şeyi şimdi yaapamıyorum maalesef sizce sorun ne olabilir daha ayrıntılı anlatmak gerekirse temaya tıklıyorum kişiselleştirme ekranı geliyo fakat ne wallpaper nede başlat yada görev...
  7. emptyheart

Ah ubuntu ah

çok istedim seninle birlikte olabilmeyi seni sevebilmeyi aslına bakarsan hala sana ilgi duyuyorum tam bir bağlılık değil belki ama yinede içimde biyerlerde adın geciyo işte ozman sana geliyorum eski yoldaşı bırakıp ama sen ne yapıp edip hep bana zorluklar çıkarıyosun tmam zafere giden yolda...
  8. emptyheart

Kabe nin sırrı altın oran 1.618

http://vimeo.com/3414223 açılmazsa li açılmıcana eminim yükleyemedim be bu sdn ye video bi türlü o yüzden link veriyorum http://vimeo.com/3414223sadce izleyin ve görün burdan
  9. emptyheart

Buda olurmuş haytta:))

Parayla seks yapan eşine dava açtı Cinsel ilişki için kendisinden her seferinde 40 TL istediği gerekçesiyle karısı Amina P.’den ayrılmak için dava açan Süleyman P. “Bir keresinde 20 TL’ye razı ederek yatağa girebildim” dedi. Gazete Habertürk'te bugün Cemal Doğan...
  10. emptyheart

Alın verin ekonomiye can verin:))

Bir kopya eğitime can verir, hareket verir. Kopyayı veren de alan da kazanır. Sınav kağıtlarını okuyan hoca zamandan kar eder ailesiyle daha fazla vakit geçirir. Peki sadece eğitim mi kazanır?? Kopya hazırlamak için kağıt satılır silgi satılır yani kırtasiyeci kazanır. Kırtasiyeci evine ekmek...
  11. emptyheart

Jenerik müzikleri değişirse:) baya komik olmuş

lost harbi manyak olmuşhttp://www.vidivodo.com/299271/jenerik-sesleri-degisirse izleyemeyenler için Video: Jenerik Sesleri Degişirse - Vidivodo buarada yöneticiler bi el atsada u video yu nasıl sdn tv deyayınlayabilirim bi söylese süper olucak hrseyi yaptım olmadı yada siz ekleyin:)
  12. emptyheart

Bana bir iyilik yaparmısınız:)

ben bir yarışmaya katıldım Bu Sandero Senin adres bu buraya foto yolladım sizde üye olup benim yolladığım fotoya oy verirmisiniz karsılığında hiç arabası olmamış bu arakadasınız belkide bir araba sahibi olucak üye adım emptyheart yaadığım sehir istanbul bu bilgilerle aratıp buluyosunuz...
  13. emptyheart

Dizüstü pc tavsiyesi

banada güzel bi laptop tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum oyunları kasmadan oyanayabilceğim ekrankartı ve işlemcisi iyi hatta mükemmele yakın bişey olmalı tasarımıa çık ve hafif olmalı en fazla 2.5 kg 3d max after effects phtoshop gibi programlaıda kulllanırken kasmıcak teknik servisi...