Arama sonuçlarınız

1. WarriorEagle

AMD Ekran Kartı Olanlar Windows 10 Kurmasın

Hp G-62 Kullanıyorum Windows 10 geçtim geçmez olaydım mavi ekran yanıp sönüyor hiç bir çözümüde yok.kafayı yiyeceğim bilgisayarcıya gittim bana ekran kartının vga değişmesi dedi değiştirdi yine aynı.amd nin güncel sürücülerini kuruyorum aynı windows uptade gelen sürücüleri kuruyor yine aynı...
  2. WarriorEagle

Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anıyoruz | Vefatının 76. Yıl Dönümü

http://www.youtube.com/watch?v=0wkI8PsnOiA Büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 76. yıldönümünde özlemle ve saygıyla anıyoruz.
  3. WarriorEagle

Football Manager 15 Çıktı

Football Manager 15 Beta şu an Steam'de indirilebilir durumda! Ürün kodlarınızı aktive ederek betayı indirebilirsiniz.
  4. WarriorEagle

Ankara'da metroyu su bastı

Ankara'da gök gürültülü sağanak yağış etkili oldu. Batıkent Metro İstasyonu'nu su bastı, vatandaşlar zor anlar yaşadı. Ankara'da bugün saat 15.30 sıralarında gök gürültülü sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle yollar sular altında kalırken Batıkent Metro İstasyonu'nu su...
  5. WarriorEagle

Beşiktaş'tan TFF'ye Çağrı

Türkiye Futbol Federasyonu'na Çağrı Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, bu zamana kadar Türk futbolunun gelişmesi ve dönüşmesi için de hizmet ettik. Herkes biliyor ve kabul ediyor...
  6. WarriorEagle

Hentbolda şampiyon Beşiktaş

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde Beşiktaş, NTV Spor’dan canlı yayınlanan maçta Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u 25-23 yenerek, play-off serisinde durumu 3-1 yaptı ve şampiyonluğa ulaştı. Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde Beşiktaş, deplasmanda BB Ankara'yı 25-23 yenerek seriyi 3-1 kazandı ve...
  7. WarriorEagle

Teleservice Telefonumu Garanti Dışı Bırakmış

Telefonumu 25.03.2013 Pazartesi Günü Teleservice Verdim.Telefonum Kendi Kendine Kapanıyordu.4.0 Güncellemesi Yaptıktan Sonra Kasmalar Yapıyordu Sim Kartı Bazen Görmüyordu Bugün Teleservice Cihaz Durum Sorgulama Yaptığımda Önüme Gelen Şaçmaklık Alttadır.Şimdi Benim Ne Yapmam Gerekiyor Root Falan...
  8. WarriorEagle

3 Aydır Giderilmeyen Kopma Sorunu

Yaklaşık 3 Aydır İnternet Bağlantım İle Kopma Sorunları Oluşuyor.Ttnet Müşteri Hizmetlerini Aradığım Zaman Bana Arıza Kaydımın Oluşturulduğunu Ve Bu Süre Zarfında Bilgisayar Ve Modemin Açık Bulundurmamı Söylediler.Yaklaşık Modem Ve Bilgisayar 3 Ay Kadardır Açık Fakat Halen Sorun Çözümlenmiş...
  9. WarriorEagle

Steam Sleeping Dogs Oyun Donma Sorunu

Steam Üzerinden Sleeping Dogs'u Aldım Fakat Oyuna Giremedim Loading Ekranında Donuyor Ne Sorun Olabilir. Oyuna Girerken Alta Versiyon 1.9.2.2.4 Yazıyor.Yönetici Olarak Çalıştırdım,Vista SP1-2'Denedim Olmadı Nasıl Oynayabilrim Bu Oyunu....
  10. WarriorEagle

Açık öğretim Lisesi öğrencilerine askerlik tecil (erteleme) hakkı verilmiştir

Askerlik kanununda (1111 - 35 /c ) yapılan değişiklikle Açık öğretim Lisesi öğrencilerine askerlik tecil (erteleme) hakkı verilmiştir. Askerlik çağında olup aşağıdaki şartları taşıyan öğrencilerimiz, irtibat bürolarından (Halk eğitim merkezleri, Liseler ve Anadolu liseleri) Ek.c2 formunu...
  11. WarriorEagle

1111 Sayılı Askerlik Kanunu Hakkında

Ben Açıköğretim Lisesi Öğrencisiyim.Düz Açıköğretim Liseleride Askerlik Erteletmesi Yoktu.Ama Yeni Çıkan Askerlik Kanununda Bu Değştimi Anlayamadım Sizlere Sormak İstedim.ASAL(Askeralma Dairesi Başkanlığı)Sitesinde Soru Cevap Şeklinde Yapmışlar Ve Soru 16'da Şöyle Yazmakta SORU 16 : Açık...
  12. WarriorEagle

Football Manager 12 Crash Dumps Hatası

2 Haftadır Yapmadığım Şey Kalmadı Okumadğım Forum,Yazı Kalmadı Ama Halen Crash Dumps Hatası Alıyorum.Bundan 6 Ay Önce Sorunsuz Oynuyordum.Fakat Şimdi Hata Alıyorum.Nedeni Nedendir Niye Olur Çözümü Yokmu Ne Grafik Ektentisi Nede Tema Var.Tükçe Yama 1.6 Yüklü
  13. WarriorEagle

Vadafone Smart Tab 10 Usb Sorun Olurmu

Araştırdım.Buna Karar Kıldım Ancak Makina İyi Hoş Ama USB Girişi Yok Ben Kardeşim İçin Alıcam Tablete Bazı Zamanlar Klavye Mouse Takıcağız.Bu Makinada Usb Girişi Yok Klavye Mouse Nasıl Takabilirim.
  14. WarriorEagle

Zenithink-ZT-280 Tablet Nasıldır

Ürün Gitti Gidiyorda Bu Tableti Tavsiye Edermisiniz.Çok Fazla Maddiyatı Aşmıyacak Bir Ürün.Yorumlarınız Nelerdir.Ürün Fiyatı 469 TL Marka ve Model: ZT-280 Zenithink İşletim Sistemi: Google Android 4.0 İşlemci / CPU: Cortex...
  15. WarriorEagle

Askerlik Hakkında

13.09.1992 Doğumluyum Askerlik Yoklama Kağıdım Gelmedi Açıköğretim Düz Lisesinde Okuyorum.Tecil Olmuyor.Bundan 2 Ay Önce Şubeye Gittiğimde En Son Muayeneye Şubat'a Kadar Gelmen Gerekli Dedi.Bende Muayene Olmadım.Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor Yoklama Kaçağımıyım.Şubeye Gidersem Hadi Gidiyoruz Demesinler
  16. WarriorEagle

TTNET Kendisinin Yaptığı İptalden Beni Sorumlu Tutuyor.

9 Ay Önce HP G-62 Laptop Kampanyasına Katılmıştım.İnternet Faturası Ve Bilgisayar Parası 120 TL Civarı Ödüyordum.Ama 2011 Ekim Ayında 975 TL'Lik Fatura Geliyor.Faturada Bilgisayar Kampanyası İptal Edilmiş.Ama Bizim İptal İçin Bir Başvurumuz Yoktu.TTNET İptal Etmiş Şimdide 975 TL'Yi Ödemezsem...
  17. WarriorEagle

İlginç bir kredi başvurusu taktiği

Bir Bankadan İnternet Üzerinden Kredi Başvurusunda Bulundum.Bulunduğum Rakam 15.000 TL Online Yaptığım İçin Ön Onaydan Geçti.Buraya Kadar İyi Hoş. Ama Benim Maaşım Asgari Ücretten Gösteriliyor.Yani Benim Aldığım Para Resmi Olarak Gözükmüyor. Bankada Maaş Yazısı İstiyor Ama Asgari Ücretten Olunca...
  18. WarriorEagle

Taksimden Atatürk Havalimanına

Pazar Günü Hem Bir İş İçin Hemde Beşiktaş Maçı İçin İstanbula Gidiyorum.Uçağım 23:55'de Beşiktaş Maç 20:00'da Başkayıp 22:00 Gibi Bitecek İstanbul Trafiğinde Uçağıma Yetişebilirmiyim. İstanbullular Bir Yardım Be..
  19. WarriorEagle

TTNET Bilgisayar Kampanyası Gıcıklığı

Ben HP G62 Bilgisayar Kampanyasından Yararlanmak İstiyordum İnternet Sitesinden Online Başvurdum 2 Gün Sonra Bana Döndüler Ama Bilgisayar+3GModem Karşılığında Kampanyadan Yararlanabiliyorsunuz Dedi.Ben 3g Modem İstemiyorum.Müşteri Hizmetlerini Aradım Öyle Bir Zorunluluk Yok Dediler Şikayetimi...
  20. WarriorEagle

İşte Futbol Bu!

Yakın tarihte aralarındaki gerginlik ve yaşanan tatsız olaylarla anılan ezeli rakipler, bugünlerde bambaşka bir kimlikle karşımızdalar. Beşiktaş ile Fenerbahçe'ye gönül verenler önce Bostancı'da buluştu, sonra Eyüp Sultan'da kahvaltı yaptı. Galatasaraylılar ise deplasmanda oldukları için bu...
  21. WarriorEagle

Listede en iyi Beşiktaş

"Dünyanın En İyi Futbol Takımları" listesinde Türk takımları arasında en iyi konumda bulunan takım Beşiktaş... Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonunun (IFFHS) Kasım ayı "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" değerlendirmesinde Türk takımlarındaki...
  22. WarriorEagle

Çoşkun Şaka Programı.

Bu program istediğiniz arkadaşlarınıza şaka yapmak amacıyla 0sk1 nickli Türk bir yazılımcının yapmış olduğu bir programdır. Programın işleyişi ; Herhangi bir arkadaşınıza ait telefon numarasını 530555XXXX şeklinde yazıyorsunuz Sadece 1 Kere! dediğinizde numarayı bir kez arıyor. Sürekli...
  23. WarriorEagle

"Beşiktaşa karşı oynamak isterdim"

Tam bir play-station fanatiği olan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, ünlü futbolcular Pique, Terry, Ujfalusi... Tam bir play-station fanatiği olan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, ünlü futbolcular Pique, Terry, Ujfalusi ve De Gea ile birlikte play-station 2010 ile...
  24. WarriorEagle

Beşiktaş-Cska Sofya Maçı 16 Eylül Perşembe Günü Star Tv 'de

http://www.dailymotion.com/video/xern2g_beyiktay-cska-sofia-macy-16-eylul-p_sport Beşiktaş-CSKA Sofya UEFA Avrupa Ligi 16 Eylül Perşembe 2010 Saat:22:05 Hakem:Laurent Duhamel Stad: BJK İnönü
  25. WarriorEagle

9 Eylül '' İzmir'in Kurtuluş Bayramı'' Kutlu Olsun

Türk Kurtulus Savasi'nin 30 Agustos 1922'de baslayan KESIN ve SON ZAFERLERI Eylül ayi içinde birbirini kovaliyarak IZMIR'e dogru ilerler. Bu bakimdan Eylül ayi için "Ulusal Kurtuluslar Ayi" tanimini getirebiliriz. 30 Agustos ile Izmir'in Türk Bayragi'na kavustugu 9 Eylül arasi sadece ve sadece...
  26. WarriorEagle

Robinho'da Neler Oluyor.

Beşiktaş´ta dün akşam saatlerinde Robinho transferi ile ilgili olarak taraftarların moralini bozan haberler ortaya çıkmıştı. Bizler ise Robinho konusunda Beşiktaş´ın artık tüm hazırlıkları yapmaya başladığını ve oyuncunun çok kısa bir süre içinde Beşiktaş´a imza atacağını duyurmuştuk. Biz...
  27. WarriorEagle

İki Sarhoşun Bostancı Lunapark Macerası

http://www.dailymotion.com/video/xejvy9_yki-sarhoyun-bostancy-lunapark-mace_fun http://www.dailymotion.com/video/xejvy9_yki-sarhoyun-bostancy-lunapark-mace_fun
  28. WarriorEagle

Robinho İçin Papatya Falı

Haber1903 olarak Beşiktaş`ın menfaatlerini düşünerek Robinho konusunda sessiz kalmayı tercih etmiştik. Fakat dün gece itibari ile bazı medya kuruluşlarında Beşiktaş`ın Robinho ile anlaştığı konusunda haberlerin çıkması üzerine sessizliğimizi bozup, okurlarımızı bilgilendirmek istedik...
  29. WarriorEagle

Beşiktaş Belediyesi Canaydın`ı Ölümsüzleştiriyor

Beşiktaş Belediyesi, bu sene hayata veda eden Türk futbolunun önemli isimlerinden Galatasaray`ın efsane Başkanı Özhan Canaydın`ın heykelini diktirerek, Canaydın`ı ölümsüzleştirmek istiyor. BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI ÜNAL: "ÖZHAN AĞABEY, İNSANLARA YÖN VEREN LİDERLİK ÖZELLİKLERİYLE, O BÖLGEDEN...
  30. WarriorEagle

Galatasaray-fenerbahçe Dostluk Kupası NTVspor 'dan Maçı İzle

Ntv Sporun Bir Uygulaması Footbo.com İzleyebilmek İçin Üye Olmak Gerekiyor. http://tr.footbo.com/LiveGames/Galatasaray-Fenerbahce Bu Arada Çok Yoğunluktan Sitede Problem Var Edit:Pproblem Düzeldi
  31. WarriorEagle

Hangi kanallar Dünya Kupası'nı şifresiz verecek?

2010 dünya Kupası heyacanını Türkiye'de TRT ile yaşanacak. Peki çanak anteni olup da şifreye takılanlar ne yapacak. İşte Kupayı yayınlayacak kanallar İşte o kanalların tamamı: ÜLKELERE GÖRE YAYINLAYACAK TV KANALLARI Albania(Arnavutluk):RTSH (FTA) Andorra:TF1, France Télévisions(FTA)...
  32. WarriorEagle

Bursaspor`u İnönü`de İstemiyoruz

1903Radyo`da yayınlanan "Alen-i" programında taraftarların sorularını yanıtlayan Alen Markaryan Bursaspor`un Şampiyonlar Ligi maçlarını İnönü`de oynaması ile ilgili görüşlerini açıkladı. Beşiktaş tribün lideri Markaryan, Bursaspor`un Avrupa maçlarını İnönü`de oynamasına sıcak bakmadığını...
  33. WarriorEagle

Quaresma'da Sona Doğru

Beşiktaş, 1 numaralı transfer gündemi Ricardo Quaresma için Inter'le 7 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı. Portekizli yıldızla salı günü sözleşme imzalanması bekleniyor. Transferin ilk büyük bombasını Beşiktaş patlatmak üzere... Yeni sezonda özellikle yabancı kontenjanında yenilemeye...
  34. WarriorEagle

Pes 2010 ExTReme 10 DVD Versiyon

, exTReme'10 Fark Yaratan Genel Özellikler: -2 Tane Türkçe Spiker ve Yorumcu! -Tüm stadlara Yepyeni, ve gerçekçi çimler! -Turkcell Super Ligi! -Bank Asya Ligi! -Gerçekçi Maç Atmosferi! -Kaliteli grafikler! -Türkçe Metinler! -Türkçe Grafikler! -Gelecek Tüm Konami...
  35. WarriorEagle

''Yönetim maçı kaça sattınız?''

Ankaragücü-Fenerbahçe karşılaşmasında taraftarlardan büyük tepki geldi... İkinci yarının hemen başında Fenerbahçe'nin 2. golü sonrasında Ankaragücü taraftarları, futbolcuların aleyhinde tezahürat yapmaya başladı. ''Yönetim maçı kaça sattınız?'' şeklindeki tezahürat sonrasında Kulüp Başkanı...
  36. WarriorEagle

Türkiye Kupası`nı önemli kılan nedir?

FENERBAHÇE’nin 27 yıldır Türkiye Kupası’nı kazanamaması durumu olmasa, Türkiye Kupası finali bu kadar gündem yaratır, bu kadar popüler bir organizasyon olur muydu? Bence hayır... ERCAN SAATÇİ / HÜRRİYET Gülüyoruz, ağlanacak halinize... KAYNAK
  37. WarriorEagle

Beşiktaş'ın başvurusu reddedildi!

TFF Yönetim Kurulu; Beşiktaş A.Ş.'nin 18.04.2010 tarihinde Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Turkcell Süper Lig müsabakası ile ilgili hükmen mağlubiyet veya müsabakanın tekrar oynanması talebiyle gerçekleştirmiş olduğu başvuruyu, Uluslararası Futbol Oyun Kuralları'na ve TFF Futbol...
  38. WarriorEagle

Eksikleri tamalayacağız.

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Mehmet Önüt, Andre Vergauwen Kupası'nda ikinci olarak, final oynama hedeflerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Mehmet Önüt, İspanya'ya gitmeden önce Andre Vergauwen...
  39. WarriorEagle

İtirazım var !(Itır ESEN)

İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilvesine Hayatın sillesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkûm muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki İtirazım var değişmez yazıma İtirazım var bu dertli şansıma Sevginin...
  40. WarriorEagle

Kartallardan Anlamli Bağış!..

Trakya Kartalları, Kızılay Derneği Edirne Şubesi ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası başlattı. Trakya Üniversitesi Beşiktaşlılar Topluluğu Asbaşkanı Yusuf Korkmaz, sosyal sorumluluk projelerinin 4. ayağını Edirne’de başlattıklarını belirterek, Antik Park’taki kampanyanın yarına...
  41. WarriorEagle

107. Yılımız Kutlu Olsun(19.03.2010)

Başkanımız Yıldırım Demirören, Beşiktaşımız’ın 107. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı: Beşiktaşımız, Serencebey semtinde 22 yürekli büyüğümüz tarafından kurulmuş, 107 yıldır nesillerden nesillere gururla taşınmış, milyonların sevgisiyle bugünkü çağdaş düzeyine ulaşmıştır...
  42. WarriorEagle

"Tarihi biz yaparız, siz tekrar edersiniz yegen"

Siyah-beyazlı taraftarlar, Fenerbahçeliler'e göndermede bulundu. Fenerbahçe taraftarı, Antalyaspor ile oynanan karşılaşma öncesi İstanbul BŞB maçının hakemi Fırat Aydınus'u 20 bin kırmızı kartla protesto ederken, ezeli rakipleri Beşiktaş taraftarı, sarı-lacivertlilere gönderme yaptı. Beşiktaş...
  43. WarriorEagle

Devrim Yaması v.2 Yayında

[/URL] [/URL] Evet arkadaşlar Devrim Yamasının 2. versiyonu için çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.Devrim Yamasının 1.versiyonunda bazı hatalar vardı ve bunların tümünü düzelttik.Devrim Yaması v.2,Kendi içinde dönüşümlü 2 versiyon halinde sizlere sunulacaktır.Bu versiyonlar...
  44. WarriorEagle

3 büyükler İzmir yolcusu!

Ligde 11. sırada bulunan İzmir temsilcisi Aliağa Petkim, 16 Ocak Cumartesi günü 15. sıradaki Galatasaray Cafe Crown ile deplasmanda karşılaşacak. Maç Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 15.00'te başlayacak. Aliağa Petkim bu sezon oynadığı 6 deplasman maçında 1 galibiyet elde etti. Galatasaray Cafe...
  45. WarriorEagle

M.United eriyor!

Manchester United, içine düştüğü borç batağı sebebiyle takımda kalan son süper star Wayne Rooney'i de satıyor. İngiliz The Sun gazetesinin haberinde, İngiltere Milli Takımı'nda da forma giyen yıldız oyuncu için Real Madrid ve Barcelona'nın sırada olduğu ve bu...
  46. WarriorEagle

Demirören'in kara tablosu!

Demirören, Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bugüne paraları adeta havalara saçtı... HTSPOR.COM / ÖZEL / Erdem EROL Tarihler 27 Mart 2000'i gösterdiğinde Serdar Bilgili, Süleyman Seba'nın 16 yıllık saltanatını devralmış, yeni yönetimiyle birlikte...
  47. WarriorEagle

"Giggse baksınlar!"

Beşiktaş’ın emektar kaptanı, “Benden futbolu bırakmamı isteyenler İngiltere’ye bir baksınlar. Orada kimse Manchester United’lı Giggs’e (37 yaşında) yeter artık, futbolu bırak diyor mu?” diye konuştu. Hiç kuşkusuz Beşiktaş tarihine, tıpkı Sanlı, Vedat...
  48. WarriorEagle

Milan rahat kazandı!

Juventus ile Milan arasında oynanan dev karşılaşmada gülen taraf Milan oldu. İtalya Serie A'da oynanan dev maçta Milan deplasmanda konuk olduğu Juventus'u 3-0 mağlup etti. Torino Olimpiyat Stadı'nda oynanan karşılaşma nefesleri kesti. Milan 29. dakikada...
  49. WarriorEagle

Emre'nin gözyaşları!

Eskişehirspor maçının bitiminde hasta yeğeninin durumunun ağırlaştığını öğrenen Emre gözyaşlarına hakim olamadı. GAZETE HABERTÜRK Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası’nda Eskişehirspor’u yendi ama soyunma odasında bunu doyasıya kutlayamadı. Bunun nedeni de Emre Belözoğlu’nun...
  50. WarriorEagle

Made in Konya !!

işte günün fotoğrafı!!! İlçe merkezinde seyyar kokoreççilik yapan Gürol Çengel, soğuk günlerin gelmesi ile dışarıda sıra bekleyen müşterilerine üşümemeleri için otobüste sıcak bir mekan sundu. Çengel, otobüse kurduğu sobanın borularını da tavandan dışarıya uzattı. Kokoreççi Çengel, ilçe...
  51. WarriorEagle

Beşiktaş'ta 3. başkan adayı kim?

Ocak ayındaki kongre öncesi Demirören ve Aksu'dan sonra sürpriz bir isim başkanlığa aday olduğunu açıkladı. HTSPOR.COM ÖZEL HABER / Erdem KELEŞ Siyah-Beyazlı camiada yaklaşan kongre öncesi şok gelişmeler yaşanıyor. Mevcut başkan Yıldırım Demirören'in karşısına muhalefetin adayı olarak çıkan...
  52. WarriorEagle

Kızılay`dan Teşekkür

Beşiktaş`ın gönüllü olarak formasına aldığı Türk Kızılayı reklamı, 2009 yılında medyada geniş yer buldu. Yapılan analizlerde, Türk Kızılayı’nın 80 milyona yakın kişiye reklamının yapıldığı kaydedildi. Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, “Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı ile...
  53. WarriorEagle

En Büyük ''ÇARŞI''

Beşiktaş`ın etkili taraftar grubu, ankette rakiplerine fark attı Sitenin blog yazarı, "Çarşı, Atatürk hariç herkese karşı" dedi. "Aykırı ve etkili" Beşiktaş`ın desibel rekoru kıran taraftar grubu Çarşı`ya bir onur da Almanya`dan geldi. Ülkenin en popüler internet sitesi spox.com, "Çarşı...
  54. WarriorEagle

Beşiktaşlı Futbolcuların İlk Yarı Değerlendirmesi

Futbolcularımızdan İlk Yarı Değerlendirmesi 2009-2010 Turkcell Süper Ligi’nin ilk yarısına ilişkin futbolcularımız arasında bir anket düzenledik. İşte sonuçlar: En Güzel Gol: Fink / Fenerbahçe’ye "İlk yarıda en beğendiğiniz gol” sorusunun galibi Fink’in...
  55. WarriorEagle

Size de ÇAKABİLİR!

Mali polisin Ankara ve Manisa’da iki matbaaya düzenlediği “Talih Kuşu” adlı operasyon kapsamında piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış yaklaşık 100 bin Milli Piyango bileti ele geçirildi. Sahte biletlerin çete üyelerine tanesi 2.5 TL’ye satıldığı belirlendi. GAZETE...
  56. WarriorEagle

Oku- medya- oku

OKU- MEDYA- OKU Bu hafta yazı yazamadım KONUMUZ: VİCDAN Bu hafta yazı yazamadım… Rol aldığım dizi film’in(Maskeli Balo)gösterisi nedeniyle Beşiktaş maçını bu sezon ilk defa izleyemedim… Yapımcımız, Ata...
  57. WarriorEagle

Doktor ayağına gelirmiş

Korcan'dan başka kalecisi kalmayan Beşiktaş'ta, “İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş” dedirten cinsten sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Rüştü'nün 4, Hakan'ın 8 hafta süreyle forma giyemeyeceği açıklanınca, kadrosunda genç Korcan'dan başka kalecisi kalmayan Beşiktaş'ta...
  58. WarriorEagle

Tabata'yı istiyor

Eskişehir'in hocası Rıza Çalımbay, “Müthiş bir futbolcu. Eğer Beşiktaş da kabul ederse, ligin ikinci yarısında onu kiralık olarak renklerimize bağlamak isteriz” dedi. 8 milyon Euro'ya transfer edildi, bir türlü bekleneni veremedi... Beşiktaş'taki Rodrigo Tabata krizine, eski bir...
  59. WarriorEagle

UEFA'dan Kartal'a kötü haber!

UEFA, CSKA Moskova ile ilgili olan doping kararını açıkladı. Beşiktaş maçı öncesinde CSKA'lı iki futbolcuda ortaya çıkan doping haberleri nedeniyle Rus takımının kupadan ihraç edileceği yolundaki haberlere UEFA tarafından açıklık getirildi. UEFA'nın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre...
  60. WarriorEagle

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Hakem(HIMM NE HAKEM)

http://www.youtube.com/watch?v=BK0Xvqb4paA
  61. WarriorEagle

G.Saray'ı o giydirecek!

Galatasaraylı futbolcuların moda tasarımcısı bundan böyle Cemil İpekçi oldu. Ünlü modacının koleksiyonunun ilk müdavimi ise Sarı-Kırmızılı oyuncu Mehmet Topal... Diğer futbolcuların da gardıroplarını Cemil İpekçi’nin tasarımlarıyla yenileyeceği öğrenildi. KAYNAK
  62. WarriorEagle

SON DAKİKA: Fener Kupayı Aldı

Önce özetler: -Türkiye Marstaki uzay istasyonunu kapatma kararı aldı... -Kalem pille çalışan otomobiller artık tarihe karışacak... -Türkiye 325.000 dolar GSMH ile dünya birincisi... -Mecliste bu yıl ABD ye yapılacak para yardımının arttırıma gidilmesi öngörüldü... -Milli takımdan gelen üst üste...
  63. WarriorEagle

Çarşı Grubunun Farkı

Evet arkadaşlar bu grup, herkesten farklı. Alın size nedenleri: "Futbol örgütlenmeleri içinde Çarşı grubunu diğerlerinden ayıran özellik, yaratıcılık... İnönü Stadı'nda kendilerine özel yerleri var... Onların bulunduğu mekana taraftarlar "Kafanın tavana değdiği yer" ya da "Başın arşa erdiği...
  64. WarriorEagle

"Irkçılığa karşıyız, Beşiktaşlıyız"

Beşiktaşlı taraftarlar,Diyarbakırspor maçında futbolcuların birlikte tribünleri selamlamasının ardından önce ''Türkiye'' diye tempo tutup, daha sonra da ''Irkçılığa karşıyız, Beşiktaşlıyız'' diye tezahürat yaptı. Beşiktaşlı taraftarlar,Diyarbakırspor maçında futbolcuların birlikte tribünleri...
  65. WarriorEagle

Başımdan Geçen ''KAVGA''

Bayramın 4.günü Pazartesi Günü; Alışveriş Merkezinen Gittik Arkaşlarlar Sinemaya 6 kişiyiz. saat:21:00 Dönmek İçin Yola Çıktık. Otobüs Durağına Gittik.Otobüse Bindik.Biz Bindiğimizde Otobüsün Yarısı Doluydu.Herneyse Diğer Duraklarda Otobüs Doldu.Ön Tarafımıza Bir Kişi Oturdu Benim Yanımdada...
  66. WarriorEagle

Standart [PES2010] GTR TÜRKİYE Teknik Direktörleri Yaması!

Master Lig'de olan teknik direktör, doktor, gözlemci gibi personellerin türkiye ligi ve gerçek resimleri yer almaktadır. İçindekiler; Fatİh Terim C. Daum Frank R. Hugo Buross Mustafa D. Rar Şifresi:İNDİR Yama:İNDİR Kurulum: dt06.img klasörümü Oyunu kurulu olduğu yerde...
  67. WarriorEagle

NTVSPOR Scoreboard

Link:İNDİR rar şifresi filan yok , ayrıca bu yamayı kullanabilmeniz için kitserver kurulu olması gerekiyor.Kurulumu dosya içinde anlattım. İyi eğlenceler. Alıntıdır.
  68. WarriorEagle

Sevilla'nın istediği Beşiktaşlı!

Beşiktaş'ın 20 yaşındaki sol bekine Avrupa'nın devleri talip oldu. Beşiktaş'ın Gaziantepspor'dan 6.5 milyon Euro bonservis bedeline transfer ettiği İsmail Köybaşı, siyah-beyazlı formayla yarım sezonu doldurmadan Avrupa kulüplerini peşine taktı. 20 yaşındaki sol bek, İspanyol Estadio Deportivo...
  69. WarriorEagle

Onlar İkiz....Biz Tekiz!....

Günlerdir sesim soluğum çıkmıyor, anlamışsınızdır herhalde, bende modaya uyup domuz gribi oldum. Manchester zaferiyle birlikte yükselen ateşim, domuz gribinin tipik belirtilerini göstererek, dalga dalga vücuduma yayıldı. Arife, bayram dinlemeden beni yatağa mahkûm etti. Doktorum da beni...
  70. WarriorEagle

Nijeryalı'lar Kafa Karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde özel dosyasını açtığımız Nijerya`daki futbol okulu ile ilgili bazı detaylar kafa karıştırdı. O günden bugüne yaptığımız araştırmalarda bazı detaylar bizlerin de kafalarını karıştırdı ve sizlerle paylaşmak istedik. Beşiktaş`ın Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi...
  71. WarriorEagle

''Pascal Nouma'dan Cevap''

Murat Aksu: ``Nouma’yla çalışacağız`` · PASCAL Nouma, camiamızın sevgisini kazanmış eski bir futbolcumuz. Beşiktaş’ı da inanılmaz seviyor. Geçen haftalarda ziyaretime geldi. Kendisine, görev vermeyi düşünebiliriz diğer Beşiktaşlı eski sporcular gibi. Bizim için futbolcu izleyebilir...
  72. WarriorEagle

"Nouma ile çalışacağız"

Murat Aksu, Beşiktaş'a hizmet için hazır olduğunu söyledi. Kulübümüzün Başkan adayı Murat Aksu, 2010'un Ocak ayında yapılacak genel kurul öncesi Hürriyet'e konuştu. Beşiktaş'ın kötü yönetildiğini savunan ve mevcut başkan Yıldırım Demirören'i ağır bir dille eleştiren Aksu, aşık olduğu renklere...
  73. WarriorEagle

DTP konvoyunda arbede

İzmir'in Hatay semtinde DTP Genel Başkanı Ahmet Türk'ü karşılamak üzere oluşturulan araç konvoyundaki partililerle, bir grup vatandaş arasında kavga çıktı. Alınan bilgiye göre, Ahmet Türk'ün hava yoluyla İzmir'e gelmesinin ardından, Adnan Menderes Havalimanı'nın yakınındaki araç konvoyu Basmane...
  74. WarriorEagle

Domuz gribinde 13 ölüm daha

Domuz gribinden 13 kişinin daha yaşamını yitirdiği açıklandı. Son ölümlerle birlikte Türkiye'de domuz gribinden ölenlerin sayısı 73'e yükseldi. Ayrıntılar geliyor... KAYNAK:: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=186824&cat=110&dt=2009/11/16
  75. WarriorEagle

İşte `DERBİ`Bilet Fiyatları

Beşiktaş J.K - Fenerbahçe Tarih:21.11.2009 Mekan:Beşiktaş İnönü Stadı Eski Açık: 75,00 TL Kapalı Alt: 200,00 TL Kapalı Üst: 250,00 TL Numaralı Kenar: 225,00...
  76. WarriorEagle

Televizyonda Futbol Şöleni

Futbol da heyecan tüm hızıyla devam ediyor... Dünyada liglere ara verildi ama futbol heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Haftasonu hangi maç hangi kanalda olacak? İŞTE BUGÜN VE YARIN OYNANACAK MAÇLARIN PROGRAMI 14 Kasım Cumartesi 18:00 Rusya-Slovenya / Eurosport (2010 Dünya Kupası Play-Off) 19:00...
  77. WarriorEagle

Batuhan`dan Guiza`ya Göz Dağı

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş takımında forma giyen genç golcü oyuncu Batuhan,Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon transfer ettiği İspanyol golcü oyuncu Daniel Guiza'ya meydan okudu. İŞTE DETAYLAR!.. Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan, F.Bahçeli Güiza'ya meydan okudu. F.Bahçe derbisinde...
  78. WarriorEagle

Mehmet Topuz`u Heyecan Bastı.Topuz,İnönüde Ne Yapacak?

Bu sezon başında transfer döneminde Beşiktaş ile fenerbahçe 'yi karşı karşıya getiren operasyonun baş aktörü Mehmet Topuz'u bir heyecan sardı. Beşiktaş'lıyım diyerek siyah beyazlı ekibin formasını giyerek fotoğraf çektiren Mehmet Topuz, bir anda fikrini değiştirerek Fenerbahçe'ye transfer oldu...
  79. WarriorEagle

Üzülmez:Denizliyi Satan Haindir!...

Takım arkadaşlarımı toplayıp tektek sordum. Varsa böyle bir kişinin aramızda barınamayacağını söyledim. Reha Muhtar, ‘uluslararası futbolcu’ diyor. Onunla hangi dilde konuşmuş. Fransızca mı, Portekizce mi yoksa İspanyolca mı? BEŞİKTAŞ’ın eski yöneticisi Reha Muhtar’ın...
  80. WarriorEagle

Turkcell Süper Lig(TARİHÇE)

Turkcell Süper Lig, (Eski isimleri: Milli Lig, Türkiye Birinci Futbol Ligi, Türkiye 1. Süper Futbol Ligi) 1959 yılında Milli Lig adıyla kurulmuştur ve şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligidir. Turkcell Süper Lig, Türkiye Futbol Federasyonu'na bağlıdır. Son şampiyon Beşiktaş JK 'dır...
  81. WarriorEagle

İlker Ateş Vefat Etti.

Türk Basını çok değerli bir ismini daha kaybetti. Yılların gazetecisi ve spor yazarı İlker Ateş hayata gözlerini yumdu. "İlker Abimiz", uzun süredir tedavi gördüğü Altunizade Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Bu mesleğe yıllarını veren, sadece gönül verdiği Beşiktaş'ın...
  82. WarriorEagle

Twitter kişi ekleme sorunu !

You are unable to follow more people at this time. Learn more here. TWİTTERDE kişi eklediğim zaman yazı bu..bunu kaldırmak için yani.daha fazla kişi eklemem imçin ne yapmam lazım...eklediğim kişi 2000 kişi...bir sitemiz var ve bunu bu yolla tanıtmaya çalışıyoruz. acil yardım.. twiiter...
  83. WarriorEagle

Turkcell iphone 3 GS Reklamı

http://www.youtube.com/watch?v=HaLt-9Br5xI turkcell gururla sunar..
  84. WarriorEagle

Nouma dönmek istiyor!

Nouma dönmek istiyor! Beşiktaş taraftarlarının sevgilisi haline gelen Fransız golcü Nouma, 'Beşiktaş'a dönmeyi her şeyden çok istiyorum' dedi. Beşiktaşlı taraftarların unutamadığı isimlerden Pascal Nouma, "Şu anda kulübümde, yani Beşiktaş'ta...
  85. WarriorEagle

'Seba başkan adayı olmamı istiyor'

Eski başkanlardan Süleyman Seba'nın başkan adaylığı için kendisini desteklediğini açıklayan eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin "Yapacağım görüşmelerden sonra kamuoyuna kararımı açıklayacağım.'' dedi. İSTANBUL - Beşiktaşlılığı ile bilinen eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin, 2010 yılının ocak ayında...
  86. WarriorEagle

Puan durumu böyle değişti !..

Ankaraspor'un küme düşüşünün kesinleşmesinin ardından detaylar da açıklandı. Uzun süredir gündemde olan "Ankaraspor'un oynadığı 4 maç ne olacak?" sorusu da yanıtı buldu. İlk 4 haftada Antalyaspor'u yenen, Gaziantepspor ve Gençlerbirliği ile berabere kalan, Galatasaray'a da 2-0 yenilen...
  87. WarriorEagle

Fenerbahçeliler'i kızdıracak!

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez yine açık açık düşüncelerini söyledi, Fenerbahçeliler'i kızdıracak açıklamalar yaptı. Milliyet gazetesi'nin haberine göre; İbrahim Üzülmez, “Fenerbahçe’den daha iyi futbol oynadığımız bir gerçek. Ama şans onların...
  88. WarriorEagle

Bjk tv yi geri istiyoruz.

PROTESTOYA DAVET EDİYORUZ ! TABATA'YA 8 M EURO VEREN YÖNETİMİN BJK TV İÇİN LİSANS ALAMAMA GİBİ AYIBINI KINIYORUZ.. LÜTFEN DESTEK CIKIN VE KENDİ KANALIMIZIN ACILMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM .. +90 (212) 310 10 00 (pbx 100 HAT) HERKESİN DESTEK VERMESİNİ İSTİYORUZ.. BEŞİKTAŞ'IN KANALI BJK TV...
  89. WarriorEagle

Aday kadro açıklandı

Aday kadro açıklandı A Milli Takımımızın Belçika ve Ermenistan ile oynayacağı 2010 Dünya Kupası grup elemelerindeki son iki maçının aday kadrosu ve programı belli oldu. A Milli Takım kadrosuna şu futbolcular davet edildi: KALECİLER 1-Sinan Bolat (ROYAL STANDARD LIEGE) 2-Volkan Demirel...
  90. WarriorEagle

Siyahtan beyaza!

Siyahtan beyaza! Rüştü Reçber ve İbrahim Üzülmez, CSKA Moskova maçıyla dirileceklerini ifade etti. GAZETE HABERTÜRK - KARTAL YİĞİT Beşiktaş’ın 2 tecrübeli ismi Rüştü Reçber ve İbrahim Üzülmez, CSKA Moskova deplasmanından alınacak bir...
  91. WarriorEagle

'Bursaspor ceza almazsa ligden çekiliriz'

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Çetin Sümer, ''Bursaspor ceza almazsa kesinlikle ligden çekileceğiz. Bu konuda kararlıyız.'' dedi. DİYARBAKIR - Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Çetin Sümer, Bursaspor maçında rakip taraftarların attığı siyasi sloganlardan büyük rahatsızlık duyduklarını belirterek, ''...
  92. WarriorEagle

intel ekran kartı güncelleştime(YARDIM)

intel 965 express chipset family ekran kartım var.ben şimdi intelin sitesinden driver indirdim güncelleştirmesini yükledim.ve bilgisayar perfonmarnsı düştü. önceki İŞLEMCİ:::4,8 BELLEK RAM.:::4,8 GRAFİKLER:::2,4 OYUN GRAFİKLERİ:::3,1 BİNİLCİL SABİT DİSK:::5,3 şimdi ise İŞLEMCİ:4,8 BELLEK...
  93. WarriorEagle

Yılmaz Özdil Yazıyor...

Kombineden taraftar olmaz... Beşiktaş hem Türkiye’de hem Avrupa’da tel tel dökülüyor ama, Beşiktaş taraftarı UEFA tarafından “en iyi taraftar” seçildi... Niye biliyor musunuz? “Bir gün kıyamet kopar, çöker karanlık / Allah bizi affetmez, çok günah aldık / sevenler...
  94. WarriorEagle

Ronaldinho bırakıyor mu?

Gündeme bomba gibi düştü! İtalya Serie A takımlarından AC Milan'ın Brezilyalı yıldızı Ronaldinho, İspanyol basınında yer alan 'Ronaldinho futbolu bırakıyor' şeklindeki spekülasyonları kesin bir dille yalanladı.Takımı Milan'ın, Şampiyonlar Ligi'ndeki Marsilya ve Serie A'da Bologna'ya karşı...
  95. WarriorEagle

''F.Bahçe büyüklüğü 6'da 6 değildir''

Beşiktaş, Fenerbahçe G.Saray'ı yorumlayan Rıdvan Dilmen'den Daum'a ağır eleştiri! İşte Dilmen'in yazısı; -FENERBAHÇE BÜYÜKLÜĞÜ- Haddim olmayarak İslam Çupi’nin “Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğüdür, ne de kupa büyüklüğüdür” sözüne bir ek yapmak...
  96. WarriorEagle

Şimdi tedbir zamanı

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçı için Rusya'ya hem suni çim hem de soğuk hava şartları için takımı iki gün önceden götüreceği ortaya çıktı. 30 Eylül'de maçın oynanacağı Luzniki Stadı'nın zemininin suni çim olmasını nedeniyle Denizli'nin, teknik ekibiyle de bir...
  97. WarriorEagle

Beşiktaş:8 Kocaelispor:1 (A2 Takımı)

Beşiktaş:8 Kocaelispor:1 (A2 Takımı) Futbol Takımımız, A2 Ligi’ndeki rakibi Kocaelispor’u BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki maçta 8-1 mağlup etti. İlk yarıyı 3-1 önde tamamlayan Siyah Beyazlılarımız’ın gollerini Ali Kuçik (4), Can Erdem (3) ve Gökhan Çalışır attı...
  98. WarriorEagle

Cska maçı biletleri satışa çıktı.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde (B) Grubu'nda 30 Eylül Çarşamba günü CSKA Moskova ile Beşiktaş arasında yapılacak maçta siyah-beyazlı taraftarlara ayrılan biletler satışa çıkarıldı. Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, UEFA Şampiyonlar Ligi (B) Grubu ikinci maçında CSKA Moskova ile 30 Eylül'de...
  99. WarriorEagle

Anteremanlarda boşu yok!!..

Uzun süre ülkemizi İspanya gibi üst düzey futbol oynanan bir ligde başarıyla temsil ettikten sonra yuvaya dönen Nihat Kahveci, henüz siftah yapamamanın sıkıntısı yaşıyor. Bugüne kadar Siyah-Beyazlı forma altında 6 maçta, toplam 384 dakika oynayan milli futbolcunun istatistiklerinde sadece 1...
  100. WarriorEagle

"Sorunun çaresi benim''

Fazla kilolarından yavaş yavaş kurtulmaya başlayan ve 104 kilodan 99'a inmeyi başaran Batuhan Karadeniz, takımla yeni yeni çıkmaya başladığı antrenmanlardaki performansıyla göz dolduruyor. Geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığını ve kendisini tamamen futbola verdiğini belirten genç futbolcu...
  101. WarriorEagle

Süper Lig'in ''Altın Karması''

Süper Lig'in ''Altın Karması'' Bonservis bedelleri göz önüne alınarak yapılan ''Altın Karma''yı 3 büyük kulübün futbolcuları oluşturuyor. Karmanın takım kaptanı, en yüksek bonservis bedeliyle Galatasaraylı Arda Turan. ANKARA - Turkcell Süper Lig'de top koşturan futbolcuların bonservis...
  102. WarriorEagle

İngiltere'de gözler Manchester derbisinde

Manchester United ile sezona büyük transferler ile başlayan Manchester City, pazar günü karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesi United Menajeri Alex Ferguson, City cephesine iğneleyici açıklamalar gönderdi. Manchester United, sezon öncesi en büyük silahı Cristiano Ronaldo'yu kaybetmişti...
  103. WarriorEagle

İnönü'de bayramlaşma

Sahasında Kayserispor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, taraftarlarına bayram hediyesi vermek istiyor. Ligin ilk 5 haftası sonunda zirvede yer alan ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe'nin 9'ar puan gerisine düşen, ligde 3 haftadır kazanamayan ve son lig maçında Galatasaray'a 3-0...
  104. WarriorEagle

UEFA Çarşı'yı seçti

uefa.com casts its eye back over the past seven days to take its pick of the week's top stories as VfL Wolsburg make a splash, Superpippo strikes again and SK Rapid Wien prove there is more to Austria than skiing. Team: VfL Wolfsburg Wolfsburg struck a blow for the UEFA Champions League...
  105. WarriorEagle

Bu kadarda olmaz ya!!+16

DAHA ÖNCE VERİLDİYESE AFFOLA
  106. WarriorEagle

Bunaldığınızda İzleyin (Musalla Taşı - Can Dündar)

YouTube - BUNALDIĞINIZDA İZLEYİN daha önce verildiyse affola.....daha önce okulda izlediğim videoyu paylaşmak istedim..çok etkilendim ve sizlerle paylaşmak istedim..........
  107. WarriorEagle

Perşembe akşami futbol bayrami var!.

UEFA Avrupa Ligi Plaf-off'da mücadele edecek olan Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Sivasspor'un 20 Ağustos Perşembe günü oynayacağı ilk maçların başlama saatleri belli oldu. Trabzonspor - Toulouse FC maçı 19.45'te, Sivasspor - FC Shakhtar Donetsk karşılaşması 21.00'da, FC Sion -...
  108. WarriorEagle

Böyle teknik direktör görülmedi!

Böyle teknik direktör görülmedi! Malta Milli Takımı çalıştırıcısı John Buttgieg, saç şeklini ve rengini beğenmediği oyuncuyu aday kadrodan çıkarttı. Malta futbolunun önemli isimlerinden Luke Dimech, inanılması güç bir gerekçeyle milli...
  109. WarriorEagle

Dünyanin en iyi stadlari(ingilizce)

The top ten football stadiums 1: Westfalenstadion Borussia Dortmund’s ground is a classic. Two huge end terraces (and they are terraces, with the use of safe standing) that fling noise down at the playing area with deafening intensity. This place was built for...
  110. WarriorEagle

3 hedefe de ulaşırız

Ernst: "3 hedefe de ulaşırız" Beşiktaş’ın orta alandaki yıldız oyuncusu Fabian Ernst, Süper Lig’de İstanbul BŞB karşısında alınan skordan olmasa da sergilenen futboldan takım olarak mutlu olduklarını belirtti...
  111. WarriorEagle

3 yıl söz vermek çok tehlikeli!

"Daha transferleri ve hocası belli olmadan 3 yıl şampiyonluk sözü veriliyorsa ben de 5 yıllık söz veririm. Birileri 'Dur ne yapıyoruz' demeli” Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a meydan okur gibi konuştu. Kanaltürk’te yayınlanan ‘Serhat...