Arama sonuçlarınız

1. F

Kadincafe - kadınlar ile ilgili güncel bilgiler

kadincafe kadınlarla ilgili güncel bilgiler, moda sağlık bakım çocuk ve kadınları ilgilendiren her konuda özgün bilgi içeren genç bir site takip etmenizi öneririm. www.kadincafe.net
  2. F

Webcam Tavsiyesi ?

Merhaba; webcam almak istiyorum, gerçi akıllı telefonlar çıkalı webcam lerin devri bitti ama yinede masaüstü bilgisayarımda kullanacağım güzel kaliteli bir webcam ihtiyacım var.. logitech lere baktım kalitelidir diyerekten ama fiyatlar uçuk.. bir webcame 80 100 200 tl gibi rakamlar çok...
  3. F

xiaomi redmi note 3 Türkçe inceleme

xiaomi redmi note 3 Türkçe ön inceleme videosu https://www.youtube.com/watch?v=-lJhMKcNvIA
  4. F

Resim Host Ücretsiz Resim Deponuz

Resim yükleme servisimiz ile sunucularımıza resimlerinizi yükleyerek arkadaşlarınız/aileniz ile görüntüleri paylaşabilirsiniz.Aktif olmayan dosyalar otomatik olarak 60 gün sonra silinir. Direkt Link Limiti: 1 GB resim başına trafik/Ay İzin verilen uzantılar: png, jpg, jpeg, gif, bmp, psd...
  5. F

Panasonic Etherea Serisi Nasıldır?

Merhaba; salonuma yeni bir klima almayı düşünüyorum, oturma odamda mitsubushi electric serisi 9000 lik bir cihaz mevcut.. memnun sayılırım o odayı idare ediyor ısıtmada.. salonum 20m2 normal çiftcam plastik doğrama mevcut, arka tarafta kaldığı için çok fazla güneş ışığı da almıyor, extra bir...
  6. F

Turkcell Melodi? hayat paylaşınca güzel

Merhaba; bazı Turkcell T serisi telefonlarda bulunan Turkcell in kendi melodisi "hayat paylaşınca güzel" sadece enstrumental söz olmayan.. bu melodiyi arıyorum ama bir türlü bulamadım nette.. bilgisi olan varmıdır??
  7. F

S4 Orjinal Batarya

Merhaba S4 orjinal batarya almak istiyorum.. internet te biraz araştırdım ama birçok farklı fiyat çıkıyor karşıma.. 20 TL lerden 80-90 TL ye kadar.. 50-60 TL de olan fiyatlarda var .. ama o kadar para verip gidip yine sahte muadil batarya almak istemiyorum.. orjinal S4 nerden alınır hangi...
  8. F

Facebook'ta sıkıntı mı var?

an itibarı ile facebook a giremiyorum acaba sitede mi birşey var yoksa sıkıntı bende mi, face dışında bütün sitelere normal giriş yapabiliyorum ? :blink: HTTP Hatası 500 (Internal Server Error): Sunucu isteği gerçekleştirmeyi denerken beklenmedik bir koşulla karşılaşıldı. bu da hata mesajı
  9. F

Canon PowerShot A4000 IS vs Nikon Coolpix S4300 Sizce Hangisi?

Arkadaşlar merhaba yurt dışından bir yakınıma fotoğraf makinesi aldıracağım, bu ikisi arasında kaldım fiyatları aynı 129 euro.. Sizce hangisini aldırmalıyım, çok fazla anlamıyorum fotoğraf makinelerinden hangisini tavsiye edersiniz ? ikisininde özellikleri aşağıda.. (farklı önerilere de...
  10. F

Wireless internet paylaşırken sınır koyma

arkadaşlar forumlarda baya gezindim ama doğru düzgün bir bilgi edinemedim. 16mbps interneti 2 kişi paylaşmak istiyoruz yani 8 bana 8 diğer arkadaşa.. bunu nasıl halledebiliriz modem den yapılabilir falan demişler ama... herhangi bir program mevcut mudur bilen varsa paylaşırsa sevinirim. :thumbup1:
  11. F

Skype birden çok kamera açma ?

Merhabalar; Skype ile konuşmalarda iki kişi konuşurken birbirine kamera açabiliyor görüntülü konuşma yapabiliyor fakat üçüncü kişi girdiğinde konferansa üç kişide aynı anda birbirini göremiyor, bu premium da olan bir özellik sanırım. Bunu yapmanın bir yolu var mıdır acaba ille premium mu almak...
  12. F

İsimtescil bedava .tk domain veriyor !

buyrun link üyeliğiniz varsa direk alıp mailinize gelen linkten onaylıyorsunuz hepsi bu kadar. http://www.isimtescil.net/dottk-ucretsiz-domain/ :clap:
  13. F

Wireless Çekim Problemi

Merhabalar, karşılaştığım ilginç bir sorunu paylaşmak istedim belki önerisi olan çıkar ve sorunu halledebilirim. Tp-Link 150mbps bir wireless modem aldım, amaç interneti komşu ile paylaşmak, aramızda 1 boş arsa var sadece komşumla yaklaşık mesafe 20-30 metre olsun en fazla.. ben 2.katta...
  14. F

Yeni İş ve eleman bulma sitesi > acileleman.net

Merhaba arkadaşlar, yeni iş ve eleman bulma portalını sizlere tanıtmak isterim, ihtiyacı olanlar rahatlıkla kullanabilir, sitemiz daha yeni yapılanmakta fakat zamanla zengin ilan arşivine sahip olacağına inanıyorum. Sizde kolayca ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz, teşekkürler...
  15. F

Çin işi navigasyon tavsiye ?

merhaba arkadaşlar, Navigasyon alma niyetindeyim, aradğım özellikler; * av-in girişi (park kamerası bağlayacağım) * Bluetooth * FM transmitter * 5" ekran HD olabilir * Windows CE 6.0 * yeni nesil 533 veya 600 mhz işlemci *128 ram * igo 8 veya primo * Türkçe menü + Türkiye haritası çin den...
  16. F

Windows 7 Etkinleştirme problemi ?

Elimde orjinal windows 7 key var format attım temiz bir w7 kurdum. "otomatik etkinleştirme işlemine kalan süre 3 gün windowsu şimdi etkinleştirin" e tıklıyorum etkinleştirmeye çalışırken bir sorun oluştu diyor. hata kodu : 0x8007007B aynı şekilde ürün anahtarını değiştir dediğimde de aynı...
  17. F

Adsl modem / router ??

Merhabalar; :confused1: wireless adsl modem alcam, tp-link in bir ürününü buldum.. ama router olarak geçiyor kafam karıştı şimdi adsl modem le router ayni işi mi görüyor? bahsettiğim model şu...
  18. F

Hangi internet servis sağlayıcıya geçeyim ?

Merhabalar, Smile adsl kullanıyorum şu anda, 1mb limitsiz.. 46 tl sözleşmem mayıs ayında sona eriyor.. amacım diğer herhangi bir internet sağlayıcıya geçmek ve kampanyalarından yararlanmak pek farketmio benim için nasılsa hepsi ttnet altyapısını kullanıyor biraz inceledimde hepsi birbirinden...
  19. F

LG vs PHILIPS ?

LG 42LH4000 FHD LCD TV - Philips 42PFL7404H/12 42'' Full Hd Lcd Bu iki lcd den birisini almayi düşünüyorum, özelliklerini aşağıda verdim ikiside neredeyse ayni, LG teknosa lara ozel bi urun galiba diğer firmalarda göremedim bu modeli kafami kurcaladi Philips e göre fiyati biraz daha...
  20. F

TiviBu Diğer Servis Sağlayıcılar?

Merhabalar ttnet in tivibu servisi açıldı, peki benim gibi diğer servis sağlayıcı kullananlar ne yapabilir (smile adsl, superonline gibi..) ilerki zamanlarda tivibu benzeri servisi bu sağlayıcılardan kullanabilecekmiyiz bilgisi olan var mı?
  21. F

ipad ten yeni resimler sızdı..

:tt2::thumbup::clap::biggrin:
  22. F

33 MB windows 7 ultimate 32 bit

linkte 33mb windows7 ultimate 32bit mevcut açıldığında 2.21 gb oluyor iso nun boyutu, nasil bu kadar küçültebildiler bilmiyorum sanal cd den boot edince hata veriyor fakat dvd ye kaydettiğinizde çalıştığı belirtilmiş denemedim isteyen bir baksın derim. :sleep: (ha bilip bilmeden denemeden de...
  23. F

Mutfak Çizim Programı tavsiye edermisiniz ?

Merhabalar, Mutfak ve mobilya dekorasyon için program arıyorum birkaç program buldum ama pek işimi gören birşey olmadı, genelde verilen programlar virus icerikli crack falan olayları virus lu.. eğer varsa ücretsiz mutfak tasarımı yapabileceğim kolay kullanımlı bir program tavsiye edermisiniz...