Arama sonuçlarınız

1. masuk

Taşınabilir harddisk yerel disk olarak görünüyor

Aynı sorun bende de var 2 tane harici hard diskim var. Biri 2 tb diğeri 4 tb boyutunda. WD ve Segabyte markalı her ikisi de daha önce kendi yazdığım isimde duruyordu. Ama şimdi Yerel Disk olarak görünüyor bir türlü düzeltemedim. Bilgisayarımı da yeni formatladım aynı sorun devam ediyor. Hard...
  2. masuk

Utorrent Hızlandırma 2015

ben hla bitcomet kullanıyorum gayet rahatım...
  3. masuk

Rss (32 bit) sorunu

sorun çözüldü
  4. masuk

Rss (32 bit) sorunu

Adobe flasf player da varmış. adobe flash player 11 yüklüydü sildim adobe flash player 12 yükledim ancak bu kez ekrana şu hata geliyor... komut dosyası C: \ users \ \ AppData \ adobe \ flash player \ dosya cache \ file.vbs \ roaming
  5. masuk

Rss (32 bit) sorunu

Sistemimde rss (32 bit) diye bilmediğim bir uygulama bilgisayarı bağırtıyor. cpu %100 oluyor görevi sonlandırdığımda bilgisayar rahatlıyor. yeniden başlatınca tekrar çalışıyor. görev yöneticisinde görüyorum sadece...nasıl düzeltirim bilmiyorum...
  6. masuk

Adobe Illustrator CC kapanma sorunu

Merhabalar.Bende Adobe Illustrator CC 17.1.0 (64 bit) Türkçe yüklü. Bilgisayarımda Adobe Photoshop,Dreamweaver,Flash Professional de yüklü.Ama sadece Adobe Illustrator CC de sorun var.Programı tıkladığımda arayüzü açılıyor 3-5 saniye sonra program kapanıyor.Programlar full sürüm.Sorunu çözemedim...
  7. masuk

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

leecturk davetiyesi kaldı mı acaba masukceylan@gmail.com
  8. masuk

Metrodaki Kız

bence full makyajlı olduqu için korkmu$tur :)
  9. masuk

Bağ-Kur'un 18 yaşını doldurmuş bireylere verdiği sağlık güvencesi

ankara dewredenler müdürlüqüne mektup yazabilirsin.
  10. masuk

Sonunda Sdn Slax Remix İndirilmeye Hazır

payla$im için t$k.ler indirip deniyeceqim.
  11. masuk

Hotfile Premium Kaçırma

İHBARINIZ BAŞARI İLE KAYDEDİLMİŞ OLUP, Şikâyetinize konu İnternet adresinin...
  12. masuk

İnternet kopmaları, sorunları, hataları, tavsiyleri.. .

bende 2-3 qündür bu sorun war telefon açamadim. yakında açip soracaqim sebebini..
  13. masuk

Rapidshare

fazla warsa 1 tane alabilir miyim? t$k.ler
  14. masuk

Prototype bitti ve geriye ? kaldı.

elime kolay geldiği için öyle yaziyorum yoksa kimseye bi kastim yok
  15. masuk

Prototype bitti ve geriye ? kaldı.

en sewdiqim oyunlardan biridir Prototype. bi kaç qün önce cikan Just Cause 2 prototype'i hiç aratmiyor diyebilirim. ucak helikopter ws. kullanabiliyor olmasida cok ho$uma qitti. tawsiye ederim.
  16. masuk

Tivibu Reklamında Mantık Hatası

bence oradaki öqrencilere olan tarife saçma :D çünkü herkez toplanıyo we tek kanal izliyo. diyorki odalariniza qidin we oradan izleyin. *cocuklarin her birinde 1 pc olmasi lazim *cocuklarin her birinin tivibu üyeliqi olmasi lazim yani nasil tivibu üyesi olacaklar :D her birisi için internet...
  17. masuk

Uçan adam sezon1 bölüm 2:)

hll walla tamda ben bunu ariyordum:D aksam izlemi$tim internette ariyodum dünden beri :)
  18. masuk

Dota severlerden SDN de bir grup olusturalım

Europe HLR 1 için 28 lwl lazim. kasarsan bence host olarak bi süre sonra banlamaya adam arar duruma qelebilirsin :D qörebiliceqin en iyi oyuncular burada olur qenelde. (MYM örnek. arada normal oyunlara qirip oynuyoruz.)
  19. masuk

nub sorununa bulacak en iyi yol senin host olup istediklerini banlaman olacaktir. ayrica Tr odalarinda sanırım LVL yazmıyor. orada oyunu kazanıp kaybetmene qöre ladder dediqimiz puanlar war. oda bi qüzellik olabilir senin için. host sen olursun istediklerine bakar öle secersin. dediqim qibi ben...
  20. masuk

walla ben Tr de takilmiyorum High LVL roomdayim. burada cikan adamlarin SS'lerini alip foruma werince banlatiyorlar. 1 ay qibi bir süre o odaya qiremiorsun. anlicaqin kimse de HLR dan ban yemek istemez. cikma sorunu fazla olmaz yani..
  21. masuk

1.24d garena.com dan clienti indirip kurduktan sonra War3 RPG i seçip oradan Europe ba$liqi altindan Europe ye qirin. En altta Tr odalarini bulabilirsiniz. (Settings'den oyunun bilgisayarinizda yüklü olduqu yeri seçmenizde qerekmekterdir.)
  22. masuk

Bedava Ferrari dağıtılan mahalle!

defolular bence :P
  23. masuk

Her eve bilardo masası

cabuk bozulur bence :)
  24. masuk

Crossfire indir

BlackShot u denemenizi tawsiye ederim.
  25. masuk

[Sona erdi] 1 Yıllık Kaspersky, Norton, Panda lisansları

fazla alan ark.lardan birisi verebilirse bana pmden atabilir mi. dün aksam o kadar bekledim açilmasini açilmadi. buqun kalmami$ :S
  26. masuk

bunu deneyin
  27. masuk

konuyu 1. sayfadan beri bi takip etsen
  28. masuk

hiçbir i$lem yapmadan bi numara veriyo olacaqini da pek sanmiyorum.
  29. masuk

Türk Telekom Ne Kadar Kazandı?

".......... .......... ......... saniyede yediqi küfür paha biçilemez." derlerdide inanmazdim.
  30. masuk

Finlandiya'da 1 Mbps Bağlantı Artık Bedava

yok yeni qöreniyorum bana öqretebilirmisin ?
  31. masuk

Finlandiya'da 1 Mbps Bağlantı Artık Bedava

bence çok qüzel bi uyqulama. zaten her$ey neredeyse int. üzerinden qercekle$iyor. yani evimizden cikmadan her$eyi halledebilior olduk. e doqal olarak da adamlar belki bunu dü$ünmü$tür. biz 2015 de qörür müyüz? bence imkansiz.
  32. masuk

100 MB'lık Hayat Kurtarıcınız, Puppy Linux

bende de o sorun wardi. ama buqun dü$ündüm de benim flash belliqim fat32 idi. onu buqun NTFS biçimine çevirdim ve diskpart ta qöründüqünü qördüm. sizlerdede fat32 ise ntfs yapmanızı öneririm.
  33. masuk

Kıyametin kopacağı tarih belli oldu "akıllı olun"

biz ya$arken kopsa ne olacak. $u anda kopup bizde ya$iyo olsak sanki cehenneme mi qideceqiz. her an kiyamet kopacak weya öleceqiz qibi dawranmamiz lazim bence.
  34. masuk

Sus sus aşağıda söylersin...

yardımcı olayim http://www.izlesene.com/video/amator-ali-tuncay-kekeme/77514 :) tamamını izlemenizi tavsiye ederim bu sadece bi bölümüdür.
  35. masuk

Resident Evil 5 PC

aynen katiliyorum oyunu indirip kurdum 5 dk qeçmeden direk kaldirdim. ben hiç beqenmedim. kontrolleri çok saçma.
  36. masuk

Bu Japonlar Manyak ya :)

lol
  37. masuk

Need For Speed Shift - İlk İzlenimler

ewet bende oynadim az once ciktim oyundan ilk 1-2 yari$ta arabayi sürmeyi birakin yolun üstünde tutamadım. ancak oto-pilot olayi war sanırım onu buldum ve onu kullandım. ama dönemeçlere qelince hiz kestiqi için kendimi F1 aracinda hissettim.(bi zamanlar f1 oynuyodum bu $ekilde) Grafikler...
  38. masuk

Hangi Radyoyu Dinliyorsunuz.

PalStation PAL STATION 106 (yabanci hit)
  39. masuk

2 bin film tek dvd'de

içine 1 tane $arki atip dinliolardi sanırım :)
  40. masuk

Yatakta en iyi 7 pozisyon

yok zaten yaqmurlardan dolayi fazla war bende daha fazla cikartmiyim dedim.
  41. masuk

Yatakta en iyi 7 pozisyon

no comment :)
  42. masuk

Ben güldüm sizde gülün :D

+1:clap:
  43. masuk

Shaiya

oynanabilicek tek oyun warsa oda Wow'dur qerisi bo$tur :)
  44. masuk

Shaiya

açikcasi piyasa bu tür oyunlardan 1000lerce war bunuda denedim ama hepsinin birbirinden farksiz olduqunu söyleyebilirim. sarmadi kisacasi.
  45. masuk

Windows 8 2012'de

vista benzeri win7 yi süslemesi qibi $imdide win7yi süsler win8 die satar :)
  46. masuk

Kemal amcamı tanıyomusun:)

Ali Tuncay hocam :) bu adamın anlati$i biraz küfürlüdür ama qüzel $eyler anlatiyor.
  47. masuk

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

YouTube - ATATÜRKİYE
  48. masuk

Tiesto - power mix

ben ewde hep dinliyorum ama online olmadiqi için sayi biraz dü$ük :P
  49. masuk

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri!

isteyen olursa msni werir ne kadar zorlandiqimi qösteririm
  50. masuk

neyi ?
  51. masuk

iyi olmu$ bence biraz qüzel takımlarla oynasinda kendini qeli$tirsin bizi de heyecanlandırsın :) ama 8-0 qibide olmasin
  52. masuk

Dikkat! 00:30

hemde hawada bulut yokkkk (:
  53. masuk

Dikkat! 00:30

yalan hiç bi$i qöremedim (:
  54. masuk

Facebook'u sarsan arkadaşa rakip çıktı!

qercekten cok Prof. olmu$ (: Tebrikler in$ kapin açilir :P
  55. masuk

2 Günde 400 gb lık rapidshare premium hesabı bitirebilecek?

8k ile bitirilebiliceqini dü$ünüyorum ama elinde hazir linkleri olan biri bitirebilir:lol:
  56. masuk

100 mb internet! Ama...

dünyanın en hizlisida deqil hatirlatmak isterim
  57. masuk

8 Mbps tarifesine geçmek isteyenlerin dikkatine...

bende ilk ciktiqinda denemek amaçli 8mbit e qeçmi$tim. ilk qünlerde bende de sorunlar olmu$tu, aradim we qerekeni yapmalarini söyledim. 1-2 qün sonra her$ey düzeldi. buqune kadar bi sorun yok we kotamı bilerek ilk qün 15gb download yapiyorum çünkü 512'e dü$erse 1 mb sinirsiza tekrar döneceqim...
  58. masuk

tarihte ki ilk msn (verildiyse özür diliyorum

t$k.ler