Arama sonuçlarınız

1. azen63

Laptobum Ram Hızı sıkıntısı

Arkadaşlar merhaba. bu gün laptop ısı değerleri arttı . Laptop ateş gibiydi. Neyse konumuz bu değil. Speccy Proğramı ile kontrol ederken karşıma ramlerin 531 mhz hızında çalıştığı dikkatimi çekti halbuki ram lerim daha yüksek hızlarda çalışması gerekiyordu. sizden ricam ben mi yanlış görüyorum...
  2. azen63

Format atamıyorum.

Arkadaşlar bilgisayara format atmak istiyorum ama hep aynı hata kodu ile karşılastım. 3 tane win7 setup denedim banamısın demiyor. hep aynı kod üzerinden işlemi durduruyor. Eksik yada bozuk dosya hatası veriyor ama aynı win7 lerden daha önce farkıl pc lere kyrdym sizce ne yapmalıyım? hata...
  3. azen63

Sony Experia Z açılmama Sorunu . Yardımn Lütfen.

Arkadaşlar. Akşam GElen 244 nolu Güncelemme sürümünü Pc Comp. İle çalıştırdım.. En son %95 ler civarındayken sahura gittim Döndüğümde Telefonun kapalı oldugunu ve Pc. comp.. hata verdiğini ayrıca bilgisayarında donduğunu farkettim... şimdi telefonu acmaya çalışıyorum acılmıyor. şarjı bitmiştir...
  4. azen63

SDN de Kaç Urfalı var.. Merak ettim.:)

ben bir urfalı olarak merak ettim Sdn forum ailesinde kaç urfalı var.
  5. azen63

17 yıl önceki arkadasını bulmak istiyorum. yardımlarını lütfen!!

Arkadaşlar bir sebepten dolayı 17 yıl önce beraber okuduğum bir arkadaşımın iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorum. Bu Konu Hakkında sizlerden yardım bekliyorum...Facebook a baktım bulamadım google amca sordum yine bulamadım.... nasıl ve ne şekilde ulaşabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum....
  6. azen63

1500-2000 TL arası masaüstü Bilgisayar.

Arkadaşlar; Birr arkadaşıma masaüstü bilgisayar lazım. fiyat aralığı bellidir... Fiyatlara herşey dahil olacak şekilde Hoparlör+Ekran 21"+i7 işlemcili+Ekran kartı Nvidia Olacak en az GTX 660 olacak+ram 8 gb 1600 mhz+ Hdd serbest 1000 rpm olacaktır. bu bilgisayarı evde hem oyun için hemde...
  7. azen63

Çiğ Köfteyi Kimler Seviyor Bir bakalım:)

bakalım kaç kişi seviyor:)
  8. azen63

Sony xperia z

Arkadaşlar Sony Eperıa Z aldım . Harika bir telefon yapmış Sony . Yeni Telefoın alacak arkadaşlara öneririm . fotoğrafta paylaşacaktım ama link yeri bulamadım. isterseniz fotoğrafta koyabilirim.
  9. azen63

Sony ericsson experia arc güncellemesi yayinlandi

Sony Experia Arc telefonlara Ics 4.0.2 füncelemesi yayınlandı..
  10. azen63

Grundig 1010 netbook camera driver sorunu?

Selam arkadaşlar. yegenimin bir grundig 1010 netbooku var . fakat netbook taki camera çalısmıyor. kontrol ettim. driver kurulmamıuş. google amcadan aradım ama bulamadım. camera driverı lazım yardımlarınız bekliyorum. şimdşden teşekkürler.
  11. azen63

Notebook ekran karti tavsİyesİ

merhaba arkadaşlar. benim notebook bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum. ekran kartım NVİDİA GTS 360M TOSHİBA QOSMİO Q870 MODEL NOTEBOOK PC im var. tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden yardımcı olacak olan arkadaşlar teşekkür ediyoum.
  12. azen63

Win7 64 bit ram problemini nasıl çözerim???

selamlar. arkadaslar düne kadar sistemim rami 4 gb olarak görüyor ve çalışıyordu. ama bugün kontrol ettiğimde sistemimin rami 2.99 gb olarak görüyor. bunun yazılım sorunu oldugunu tahmin ediyorum. sistemimin tekrar 4 gb ramde çalışmasını nasıl halledebilirim. yardımlarınız bekliyorum.
  13. azen63

Toshİba Qosmİo X505 Q870

Arkadaslar merhaba. TOSHİBA QOSMİO X505 Q870 laptopum var . ısınma problemi yasıyorum. daha öncede ısınırda ama şimdi.ye kadar reset attıgını gçrmedim.son 2 gündür sürekli reset atıyor. sistem bosta iken bile 70 derece sıcaklık gösteriyor. bu konuda bana yardımcı olabilecek öneri ve...
  14. azen63

3000 tl ye kadar oyun canavari laptop tavsİyelerİnİz

ARKADAŞLAR BENİM ESKİ LAPTOP MEFTA OLDU... İYİKİDE OLMUŞ.yeni bir dizüstü laptop alacam 18.4 inç ekranlı olanalardan ayrıca bütün oyunları oynayabileceğim bir laptop bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum....
  15. azen63

Biosta hiç bir alt menuye giremyorum

slm arkadaslar . acer aspire 5634 wlmi laptopum var. core duo 2 t5600 işlemci ve nvidia geforce go 7300 ekran kartım var.benim sorunum biosun altında bulunan fsb ayarı voltaj ayarı vs.. bilgilere ulaşamıyorum. cpu overclock edecem ama biosta hiç birşey goremmiyorum.asagıdaki resimlerdede...
  16. azen63

Acer aspire 5630 ekran kartını nasıl yğkseltebilirim.?

arkadaslar merhaba .. benim sorunum acer aspire 5630 laptopum var .laptoptan memnunum ama ekran kartı düşük kalıyo. ekran kartının onbord oldugunu biliyorum. 256 mb nvida geforce go 7300 ekran kartıdır. ekran kartımı yükseltmek için ne yapabilirim.yada harici ekran kartı varmıdır. var ise bana...